PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : { تاپیک مرجع } تاپیک پرسش و پاسخ گالکسی اس 2 پلاس I9105P

REPAIRER
20-02-2014, 04:28
تمامی پرسش و پاسخ ها و گفت و گوها پیرامون این گوشی در این تاپیک
مطرح و پاسخ داده خواهد شد
لطفا از ایجاد تاپیک های مشابه خودداری فرمایید...!

942094

zianajafi
23-02-2014, 19:02
با سلام
من تازه این گوشی رو گرفتم قسمت lock screen رو بر روی تصویر خودم تنظیم کردم و یک الگوی پترن نیز قراردادم
حالا هرکاری میکنم اونو بردارم نمیــــــشه
لطفا راهنمایی کنید

Amir.advance
28-02-2014, 18:40
با سلام
من تازه این گوشی رو گرفتم قسمت lock screen رو بر روی تصویر خودم تنظیم کردم و یک الگوی پترن نیز قراردادم
حالا هرکاری میکنم اونو بردارم نمیــــــشه
لطفا راهنمایی کنید

سلام

اگه منظورتون عکس خودتونه..کافیه یه عکس دیگه قرار بدید.

sativash
01-03-2014, 14:09
سلام من این گوشی رو واسه کسی خریدم سفید ان اف سی هم داره.فقط اندرویدش 4.2.2 بود از اول خواستم منو و اس ام اس رو فارسی کنم.
لطفا راهنمایی کنید

R.O.L.A
01-03-2014, 19:18
سلام من این گوشی رو واسه کسی خریدم سفید ان اف سی هم داره.فقط اندرویدش 4.2.2 بود از اول خواستم منو و اس ام اس رو فارسی کنم.
لطفا راهنمایی کنید

عزيزم اگه رامش فارسي داشته باشه../

بايد ب قسمت ستينگ بريد و داخل زبان زبان روفارسي كنيد../

براي كيبورد هم بايد ب تنظيمات كيبورد بريد و اونجا اگر فارسي داشت فعال كنيد../

هر دو تنظيمات داخل تنظيمات زبان گوشي هست../ هم كيبورد هم منو../

اگر فارسي نداشت از برنامه more local استفاده كنيد../

sativash
02-03-2014, 09:21
عزيزم اگه رامش فارسي داشته باشه../

بايد ب قسمت ستينگ بريد و داخل زبان زبان روفارسي كنيد../

براي كيبورد هم بايد ب تنظيمات كيبورد بريد و اونجا اگر فارسي داشت فعال كنيد../

هر دو تنظيمات داخل تنظيمات زبان گوشي هست../ هم كيبورد هم منو../

اگر فارسي نداشت از برنامه more local استفاده كنيد../
نخیر فارسی نیست.برنامه هم که گفتی گرفتم ولی خب نداشت
جدا از این حرفا.من اصلا با 4.2 حال نکردم و برنامه های پیشفرض گوشی خوب نیستند و بعضی مواقع حتی بسته نمیشند و از رم مصرف میکنند روی گوشی داداشم که بدون ان اف سی هست 4.1 خیلی بهتره
با توجه به اینکه من مبتدی هستم یجور بم آموزش بدید برش گردونم روی همون 4.1 نسخه فابریکش.
ممنونم

R.O.L.A
02-03-2014, 12:52
نخیر فارسی نیست.برنامه هم که گفتی گرفتم ولی خب نداشت
جدا از این حرفا.من اصلا با 4.2 حال نکردم و برنامه های پیشفرض گوشی خوب نیستند و بعضی مواقع حتی بسته نمیشند و از رم مصرف میکنند روی گوشی داداشم که بدون ان اف سی هست 4.1 خیلی بهتره
با توجه به اینکه من مبتدی هستم یجور بم آموزش بدید برش گردونم روی همون 4.1 نسخه فابریکش.
ممنونم

عزيزم اشتباه بزرگه اولتون اينه ك ميخوايد برگرديد ب قبل../ بيس 4.2 كجا 4.1 كجا.../

از اندرويد 4 ب بعد گوشي ساپورت فارسي داره../

شما با more local ب راحتي منو رو فارسي ميكنيد../ كيبورد فارسي رو هم از بخش كيبورد ب راحتي دانلود ميكنيد../

ب خاطره اينكه مبتدي هستيد برگشت ب قبل يكم خطره دداره اگه ب مشكل پريدن انتن بخوريد كار سخت ميشه../

P@tron
06-03-2014, 14:25
سلام
من امروز 9105P خریدم.گوشی خوبیه و دوربینش از xperia z بهتره.میخوام آندروید 4.2.2 رسمی یا بالاتر (؟) بریزم،رام فارسی رسمی،ممنون میشم روال کار رو از اول با لینک دانلود رام و غیره بگید.اگه گوشی رو روت بکنم اون مثلث زرد رنگ رو صفحه بوت اول استارت شدن قرار میگیره؟اگه اینطوره چطور مثلثو بعد روت شدن بردارم.ممنون.

zianajafi
07-03-2014, 08:19
صدای هندزفریه این گوشی خیلی کمه حتی از گوشی ویواز(گوشی قبلیم) که خیلی گوشی دمده ایه هم کمتره
تو mobile.ir یکی گفت باید رامشو 4.2.2 بکنم
از طرفی میگن اینا هم باگ دارن
میشه یکی راهنماییم کنه لطفا

paprika 1
07-03-2014, 15:22
سلام
من امروز 9105P خریدم.گوشی خوبیه و دوربینش از xperia z بهتره.میخوام آندروید 4.2.2 رسمی یا بالاتر (؟) بریزم،رام فارسی رسمی،ممنون میشم روال کار رو از اول با لینک دانلود رام و غیره بگید.اگه گوشی رو روت بکنم اون مثلث زرد رنگ رو صفحه بوت اول استارت شدن قرار میگیره؟اگه اینطوره چطور مثلثو بعد روت شدن بردارم.ممنون.
رام ایران براش نیومده هنوز ولی رام آلمان تو قسمت رامها هست میتونین اونو فلش بزنین و با برنامه morelocal فارسیش کنین.
میتونین از لینک زیر استفاده کنین:
نحوه تعويض رام ب وسیله odin در Galaxy S II PLUS P (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=320053)
صدای هندزفریه این گوشی خیلی کمه حتی از گوشی ویواز(گوشی قبلیم) که خیلی گوشی دمده ایه هم کمتره
تو mobile.ir یکی گفت باید رامشو 4.2.2 بکنم
از طرفی میگن اینا هم باگ دارن
میشه یکی راهنماییم کنه لطفا
صدای کم هندزفری دلایل مختلفی میتونه داشته باشه.
اگه مطمعنین که هندزفری رو کامل جا زدین و درست نشده ممکنه از رامتون باشه گوشی رو ندارم که بدونم رام 4.2.2 باگ داره یا نه ولی میتونین امتحان کنین شاید به بدی که میگن نباشه

adim
08-03-2014, 19:22
سلام دوستان
من گوشی I9105P دارم، ورژن 4.2.2
قبلا هر از چند گاهی خودبخود خاموش میشد که فقط با در آوردن باتری روشن میشد
دو روز پیش خاموش شد و دیگه با درآوردن باتری کامل روشن نمیشد
یعنی فقط تا نوشته SAMSUNG I9105P بالا میومد و بلافاصله خاموش میشد
در این فاصله میشد به حالت دانلودینگ رفت اما وقتی کابل رو میزدی اصلا گوشی رو نمی شناخت
وقتی به شارژ میزنی عکس باتری در حال شارژ در صفحه نمایش نیز ظاهر نمیشه
فکر نمیکنم از سوکت USB باشه ، چون وقتی باتری رو گوشی دگه گذاشتم %57 شارژ داشت و دوباره وقتی رو این گوشی برگردوندم باز هم روشن نشد
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

paprika 1
08-03-2014, 19:46
سلام دوستان
در این فاصله میشد به حالت دانلودینگ رفت اما وقتی کابل رو میزدی اصلا گوشی رو نمی شناخت
فکر نمیکنم از سوکت USB باشه ، چون وقتی باتری رو گوشی دگه گذاشتم %57 شارژ داشت و دوباره وقتی رو این گوشی برگردوندم باز هم روشن نشد
گوشیتو به حالت دانلودینگ ببر ببین اسم گوشیتو تو مشخصاتی که تو دانلودینگ نوشته پیدا میکنی یا نه

adim
08-03-2014, 20:00
گوشیتو به حالت دانلودینگ ببر ببین اسم گوشیتو تو مشخصاتی که تو دانلودینگ نوشته پیدا میکنی یا نه

آره
اسم گوشی رو می شناسه

paprika 1
08-03-2014, 20:04
آره
اسم گوشی رو می شناسه
خب خیلی خوبه این نشون میده که مشکل گوشیت نرم افزاریه نه سخت افزاری.
ببین اگه به ریکاوری گوشی دسترسی داری از داخل ریکاوری فول وایپ کن ببین گوشیت بالا میاد

adim
08-03-2014, 20:07
خب خیلی خوبه این نشون میده که مشکل گوشیت نرم افزاریه نه سخت افزاری.
ببین اگه به ریکاوری گوشی دسترسی داری از داخل ریکاوری فول وایپ کن ببین گوشیت بالا میاد

متاسفانه نمیشه بحالت ریکاوری رفت
گوشی سریع خاموش میشه

paprika 1
08-03-2014, 20:11
متاسفانه نمیشه بحالت ریکاوری رفت
گوشی سریع خاموش میشه
خب به حال دانلودینگ ببر و یه رام رسمی فلش بزن

adim
08-03-2014, 20:19
خب به حال دانلودینگ ببر و یه رام رسمی فلش بزن

همونطور که در پست اول گفتم چه در حالت عادی و چه در حالت دانلودینگ گوشی رو در Odin نمی شناسه
با دو کابل امتحان کردم که با هردو SIII رو می شناسه اما این گوشی رو نمی شناسه

paprika 1
08-03-2014, 20:35
همونطور که در پست اول گفتم چه در حالت عادی و چه در حالت دانلودینگ گوشی رو در Odin نمی شناسه
با دو کابل امتحان کردم که با هردو SIII رو می شناسه اما این گوشی رو نمی شناسه
وقتی که باتری رو درمیاری و جا میزنی گوشی خود به خود روشن میشه؟
ویندوزت چیه؟

adim
08-03-2014, 21:24
وقتی که باتری رو درمیاری و جا میزنی گوشی خود به خود روشن میشه؟
ویندوزت چیه؟

نه
باید دکمه پاور رو میزدیم تا روشن بشه
هم با XP امتحان کردم هم با 7 64bit

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

paprika 1
09-03-2014, 00:31
نه
باید دکمه پاور رو میزدیم تا روشن بشه
هم با XP امتحان کردم هم با 7 64bit

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
به یه تعمیرکار حرفه ای یا خود نمایندگی گوشیتونو نشون بدین اگه روشن خاموش میشه ممکنه ایراد سخت افزاری باشه

adim
09-03-2014, 01:12
به یه تعمیرکار حرفه ای یا خود نمایندگی گوشیتونو نشون بدین اگه روشن خاموش میشه ممکنه ایراد سخت افزاری باشه

ممنون از راهنماییتون
همونطور که فرمودین به احتمال زیاد مشکل سخت افزاریه

REPAIRER
10-03-2014, 15:10
دوستان خدمتتان عرض شود که این مدل رام فارسی داره و بنده دارم فارسی میکنم

I9105PXXUBMI3_I9105PAUTBMJ1_I9105PXXUBMI1_HOME.tar

سرچ کنین زبان فارسی داره دانلوود کنین

منو فارسی داره ولی کیبرد فارسی نداره که از بخش Input languge میتونین فارسی کیبرد دانلوود کنین

یا یه کیبرد فارسی نصب کنین

موفق باشین

دانلوود (http://terafile.co/91739115ea27/I9105PXXUBMI3_I9105PAUTBMJ1_AUT.zip)

REPAIRER
10-03-2014, 15:14
سلام دوستان

سلام دوست من

این گوشی ها نمیدوونم برا فارسی میارن پیشم اغلبا مشکل یو اس بی سوکت داره

با یه مسواک تمیزش کن سوکتو و با تینر چیزی و بعد خشکش کن با کابل ارجینال وصل کن ادین میشناسه

برا من بیش از 10 بار اینجوری شده با اینکه گوشی آکبند هست و پس از سرویس سوکت ادین گوشی رو میشناسه

موفق باشین

rezatommy
14-03-2014, 18:20
سلام خسته نباشید

من تازگیا یه اس 2 پلاس پی گرفتم از یکی بولوتوث گرفتم از اون موقع وقتی میرم تو گالری این اررور رو میده

پردازش android.process.media متوقف شده است

چیکار کنم؟

با گالری های دیگه مثل QuickPic میره و بدون اشکال کار میکنه اما واسه خود سامسونگ این اررور رو میده

paprika 1
15-03-2014, 13:53
سلام خسته نباشید

من تازگیا یه اس 2 پلاس پی گرفتم از یکی بولوتوث گرفتم از اون موقع وقتی میرم تو گالری این اررور رو میده

پردازش android.process.media متوقف شده است

چیکار کنم؟

با گالری های دیگه مثل QuickPic میره و بدون اشکال کار میکنه اما واسه خود سامسونگ این اررور رو میده
رام گوشی دچار اختلال شده باید ریست فکتوری کنین تا درست شه

rezatommy
16-03-2014, 00:52
میشه آموزش ریست فکتوری کردن این گوشی رو به من بگین ممنون میشم

paprika 1
16-03-2014, 01:17
میشه آموزش ریست فکتوری کردن این گوشی رو به من بگین ممنون میشم
به 2 شکل میتونین گوشیتونو ریست کنین:

یکی از راه ریکاوری که تمامی تنظیمات - اطلاعات - مخاطبین و پیامها و حافظه داخلیتون پاک میشه
دومی از داخل تنظیمات گوشی که فقط تنظیمات - مخاطبین و پیامهتون پاک میشه
من پیشنهاد میکنم که اول از این مسیر برین و ریست کنین و اگه نتیجه نگرفتین از ریکاورین فول وایپ کنین
setting / backup&reset / factory data reset / reset phone

paprika 1
20-03-2014, 21:37
نوروز باستانی رو به همه هموطنان عزیز تبریک میگم و سالی پر از شادی و سربلندی براتون آرزو میکنم......./

sativash
28-03-2014, 17:52
یه چند وقته وقتی میخوام با کابل گوشی دیتا انتقال بدم به حافظه ی گوشی. تا وسطاش ارور میده.
skip file or stop copyng هر دو رو که میزنم انتقال قطع میشه.با همه ی پورت های یو اس بی و کابل ها امتحان کردم.
مشکل چیه؟

paprika 1
28-03-2014, 18:15
یه چند وقته وقتی میخوام با کابل گوشی دیتا انتقال بدم به حافظه ی گوشی. تا وسطاش ارور میده.
skip file or stop copyng هر دو رو که میزنم انتقال قطع میشه.با همه ی پورت های یو اس بی و کابل ها امتحان کردم.
مشکل چیه؟
ممکنه فایل دیتا مشکل داشته چون از روشهای مختلف هم امتحان کردین جواب نداده.
فقط همین ارور رو میده یا چیزهای دیگه ای هم مینویسه؟

sativash
28-03-2014, 22:58
ممکنه فایل دیتا مشکل داشته چون از روشهای مختلف هم امتحان کردین جواب نداده.
فقط همین ارور رو میده یا چیزهای دیگه ای هم مینویسه؟
واسه گوشی داداشم مشکلی نداره.
نه همین ارور رو فقط میده.
حالا یه مشکلی دیگه هم هست.اون نصف دیتا مثلا 1 گیگ که کپی میشه میمونه ولی نشون داده نمیشه که پاکش کنم فقط علکی حجم اشغال کرده.کلا یه وضع عجیبیه!!!!
اگه راه ساده ای هست بم بگید ممنون میشم

paprika 1
29-03-2014, 00:04
واسه گوشی داداشم مشکلی نداره.
نه همین ارور رو فقط میده.
حالا یه مشکلی دیگه هم هست.اون نصف دیتا مثلا 1 گیگ که کپی میشه میمونه ولی نشون داده نمیشه که پاکش کنم فقط علکی حجم اشغال کرده.کلا یه وضع عجیبیه!!!!
اگه راه ساده ای هست بم بگید ممنون میشم
مگه میشه بمونه و نشون داده نشه! به همون اسم تو فولدری که کپی کردین میمونه و میتونین پاکش کنین.
راهشم همونایی که خودتون امتحان کردینه+برنامه هایی که با wifi دیتا رو به گوشی انتقال میدن. یه سرچ تو گوگل کنین برنامه رو پیدا میکنین

sativash
29-03-2014, 21:04
مگه میشه بمونه و نشون داده نشه! به همون اسم تو فولدری که کپی کردین میمونه و میتونین پاکش کنین.
راهشم همونایی که خودتون امتحان کردینه+برنامه هایی که با wifi دیتا رو به گوشی انتقال میدن. یه سرچ تو گوگل کنین برنامه رو پیدا میکنین
هر کاری کردم نشد.حالا شما این ارور رو ببین چیزی سر در میاری ازش.اون حجم اضافه هم پیدا کردم کجا میره.دیتا با پسوند obb میریزم توی پوشه obb اما وقتی این ارور رو میده.توی صفحه اصلی مموری گوشی(همون جا که همه پوشه ها وجود داره)یه فایل با پسوند obb میسازه به اسم mtbpbtn.obb
توی sd card هم همینطوریه.
حالا شما یه کمکی بم بکنید.
949998

paprika 1
29-03-2014, 22:52
هر کاری کردم نشد.حالا شما این ارور رو ببین چیزی سر در میاری ازش.اون حجم اضافه هم پیدا کردم کجا میره.دیتا با پسوند obb میریزم توی پوشه obb اما وقتی این ارور رو میده.توی صفحه اصلی مموری گوشی(همون جا که همه پوشه ها وجود داره)یه فایل با پسوند obb میسازه به اسم mtbpbtn.obb
توی sd card هم همینطوریه.
حالا شما یه کمکی بم بکنید.
949998
خب این یه ارور عدم اکستراکته.شما اول فایل zip دانلود شده رو تو کاپیوتر اول از حالت zip خارج کن ببین ارور میده یا نه اگه ارور بده که فایل دانلودیتون خرابه اگرم ارور نداد پوشه اکستراک شده رو تو گوشی کپی کن ببین کپی میشه یا ارور میده

sativash
30-03-2014, 01:36
خب این یه ارور عدم اکستراکته.شما اول فایل zip دانلود شده رو تو کاپیوتر اول از حالت zip خارج کن ببین ارور میده یا نه اگه ارور بده که فایل دانلودیتون خرابه اگرم ارور نداد پوشه اکستراک شده رو تو گوشی کپی کن ببین کپی میشه یا ارور میده
چه فایل زیپ باشه چه نباشه همه راهها رو امتحان کردم.همین فایل رو از زیپ در اوردم واسه گوشی داداشم ریختم راحت کپی و اجرا شد.
اصلا شاید گوشیم ویروس داره.میشه یه آنتی ویروس خوب بم معرفی کنی که آپدیتش راحت باشه؟؟
ببخشید اگه سرتون رو درد اوردیم با این مشکل زشتی که واسم پیش اومده.
فوقش میبرمش بیرون از نزدیک راحتتر میشه فهمید مشکلش چیه

paprika 1
30-03-2014, 13:01
چه فایل زیپ باشه چه نباشه همه راهها رو امتحان کردم.همین فایل رو از زیپ در اوردم واسه گوشی داداشم ریختم راحت کپی و اجرا شد.
اصلا شاید گوشیم ویروس داره.میشه یه آنتی ویروس خوب بم معرفی کنی که آپدیتش راحت باشه؟؟
ببخشید اگه سرتون رو درد اوردیم با این مشکل زشتی که واسم پیش اومده.
فوقش میبرمش بیرون از نزدیک راحتتر میشه فهمید مشکلش چیه
نه داداش زحمتی نیست وظیفه ست کمکتون کنیم.
شما با یه سیتم دیگه هم امتحان کن ببین درست میشه یا نه. مطمعنی حافظه ای که داری فایل رو داخلش کپی میکنی پر نیست!

Haamed
03-04-2014, 09:58
سلام دوست عزيز, ديگه ادامه ماجرا اينجا دنبال ميشه ببخشيد بابت زحمتهام, من ريست فکتوري هم کردم ولي جواب نداد, توي منوي فارسي مشکل برقراره, تازه فهميدم تماس هم برقرار نميشه توي منو فارسي!

paprika 1
03-04-2014, 10:41
سلام دوست عزيز, ديگه ادامه ماجرا اينجا دنبال ميشه ببخشيد بابت زحمتهام, من ريست فکتوري هم کردم ولي جواب نداد, توي منوي فارسي مشکل برقراره, تازه فهميدم تماس هم برقرار نميشه توي منو فارسي!
شما یه بار دیگه همون ریکاوری cwm رو نصب کن و از داخل ریکاوری وایپ کش - وایپ دالویک کش و ریست فکتوری کن اگه بازم مشکل پابرجا بود باید با منو انگلیسی بسازین یا یه گالری دیگه رو همین رام نصب کنین یا رامتون رو عوض کنین

Haamed
04-04-2014, 13:44
شما یه بار دیگه همون ریکاوری cwm رو نصب کن و از داخل ریکاوری وایپ کش - وایپ دالویک کش و ریست فکتوری کن اگه بازم مشکل پابرجا بود باید با منو انگلیسی بسازین یا یه گالری دیگه رو همین رام نصب کنین یا رامتون رو عوض کنین

موضوع فقط گالری نیست. حتی تماس هم نمیشه گرفت. ولی هنوز ویپ دالویک نکردم اگه نشد باید برم سراغ رامهای کاستوم سیانوژن. که هم سبک و کم حجمه هم سریعتر و قشنگتر. اما نمیدونم رامهای سیانوژن فارسی دارن یا نه.

شما لینکها یا سایتهای دانلود سیانوژن سراغ ندارید ؟

paprika 1
04-04-2014, 17:14
موضوع فقط گالری نیست. حتی تماس هم نمیشه گرفت. ولی هنوز ویپ دالویک نکردم اگه نشد باید برم سراغ رامهای کاستوم سیانوژن. که هم سبک و کم حجمه هم سریعتر و قشنگتر. اما نمیدونم رامهای سیانوژن فارسی دارن یا نه.

شما لینکها یا سایتهای دانلود سیانوژن سراغ ندارید ؟
بله میتونین از رامهای سیانوژن استفاده کنین که معمولا همشونم فارسی رو ساپرت میکنن.
اینم لینک رام سیانوژن اندروید 4.4 مخصوص گوشیتون
کاستوم رام سیانوژن 11 اندروید 4.4 کیت کت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=321253)

Haamed
04-04-2014, 17:57
بله میتونین از رامهای سیانوژن استفاده کنین که معمولا همشونم فارسی رو ساپرت میکنن.
اینم لینک رام سیانوژن اندروید 4.4 مخصوص گوشیتون
کاستوم رام سیانوژن 11 اندروید 4.4 کیت کت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=321253)

دستت درد نکنه الان سایتو سرچ کردم یه عالمه شما رام کوچولو موچولوی کم حجم گذاشتی. اینی که لینک دادید همخوبه. همه رامهای بخش 9105P که گذاشتید به گوشی من میخوره نه ؟

Haamed
04-04-2014, 18:06
ضمنا.. نمیشه دانلودش کرد سایتش میگه باید جاوا اسکریپت فعال باشه منم جاوا نصب کردم از قبل روی سیتمم ولی باز پیغام میده. چطور میشه دانلود کرد ؟

پیغامش اینه : {"INFO":"failed posted hashcheck","SOLUTION":"please make sure you have javascript enabled for androidfilehost.com. Hit the back button, enable javascript and try again please. we promise we are probably not doing anything nefarious. maybe. no promises though."}

یه چیزدیگه : یه جایی دیدم که نوشته بود دسته بندی گوشیهای سامسونگ و به این شکل بود Galaxy S2 و یه دسته دیگه Galaxy SII فرق اینا چیه ؟ الان گیج شدم گوشی من جزو کدوم دسته هست ؟

و اینکه نظرتون در مورد این رامها چیه ؟

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=321845

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=320473

paprika 1
04-04-2014, 18:20
دستت درد نکنه الان سایتو سرچ کردم یه عالمه شما رام کوچولو موچولوی کم حجم گذاشتی. اینی که لینک دادید همخوبه. همه رامهای بخش 9105P که گذاشتید به گوشی من میخوره نه ؟
بله همه اون رامها به 9105p میخورن

ضمنا.. نمیشه دانلودش کرد سایتش میگه باید جاوا اسکریپت فعال باشه منم جاوا نصب کردم از قبل روی سیتمم ولی باز پیغام میده. چطور میشه دانلود کرد ؟

یه چیزدیگه : یه جایی دیدم که نوشته بود دسته بندی گوشیهای سامسونگ و به این شکل بود Galaxy S2 و یه دسته دیگه Galaxy SII فرق اینا چیه ؟ الان گیج شدم گوشی من جزو کدوم دسته هست ؟

و اینکه نظرتون در مورد این رامها چیه ؟

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=321845

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=320473
منظورش جاوا اسکریپ مرورگرتونه که باید تیکشو تو تنظیمات مرورگرتون بزنین
شما ببین میتونی وارد لینک زیر بشی و رامتو دانلود کنی
http://www.androidfilehost.com/?fid=23329332407578017

اولی حرف 2 انگلیسیه و دومی حرف 2 یونانی و هیچ فرقی با هم ندارن دوست عزیز.شما مدل گوشیت مهمه که اس2 پلاس 9105p هست البته طبق چیزی که خودتون گفتین!
این لینک ها هم که گذاشتین رامهای خوبی هستن ولی من پیشنهادم به شما همون رام cm11 هستش که اندرویدشم 4.4 و جدیدتر از بقیه ست و البته بدن باگ تر

Haamed
04-04-2014, 19:26
بله همه اون رامها به 9105p میخورن

منظورش جاوا اسکریپ مرورگرتونه که باید تیکشو تو تنظیمات مرورگرتون بزنین
شما ببین میتونی وارد لینک زیر بشی و رامتو دانلود کنی
http://www.androidfilehost.com/?fid=23329332407578017

اولی حرف 2 انگلیسیه و دومی حرف 2 یونانی و هیچ فرقی با هم ندارن دوست عزیز.شما مدل گوشیت مهمه که اس2 پلاس 9105p هست البته طبق چیزی که خودتون گفتین!
این لینک ها هم که گذاشتین رامهای خوبی هستن ولی من پیشنهادم به شما همون رام cm11 هستش که اندرویدشم 4.4 و جدیدتر از بقیه ست و البته بدن باگ تر

خیر دوست عزیز دانلود نمیشه باز هم همون پیغامو میده همه جای تنظیمات مرورگرمو چک کردم چیزی مربوط به جاوا ندیدم. IE9

paprika 1
04-04-2014, 19:31
خیر دوست عزیز دانلود نمیشه باز هم همون پیغامو میده همه جای تنظیمات مرورگرمو چک کردم چیزی مربوط به جاوا ندیدم. IE9
مرورگرتون چیه؟

Haamed
04-04-2014, 20:12
مرورگرتون چیه؟

عرض کردم IE9

paprika 1
04-04-2014, 23:27
عرض کردم IE9
از مرورگر کروم یا موزیلا استفاده کنین خیلی از مرورگر خودتون کاملترن و مشکلی برای دانلود فایلها ندارن

Haamed
06-04-2014, 15:07
سلام به همه مخصوصا استاد خودمون

یه سوال دارم

الان گوشی من روت شده بنظرتون ؟ منظورم زمانی هست که دادم بیرون مغازه برام رام جدید ریخت رو میگم ؟ از 4.1.1 به 4.2.2 ارتقا داد. رام رسمی ریخت.

بعدش هم که خودم یه ریکاوری ریختم و بعدش هم که یه رام رسمی دیگه ریختم.

چطور بفهمم گوشیم روت شده ؟

بخاطر ین میپرسم که چندتا سایت رفتم که آموزش و لینک رامهای سیانوژن داشت و و توی آموزش نوشته باید گوشی روت باشه!!

paprika 1
06-04-2014, 18:53
سلام به همه مخصوصا استاد خودمون

یه سوال دارم

الان گوشی من روت شده بنظرتون ؟ منظورم زمانی هست که دادم بیرون مغازه برام رام جدید ریخت رو میگم ؟ از 4.1.1 به 4.2.2 ارتقا داد. رام رسمی ریخت.

بعدش هم که خودم یه ریکاوری ریختم و بعدش هم که یه رام رسمی دیگه ریختم.

چطور بفهمم گوشیم روت شده ؟

بخاطر ین میپرسم که چندتا سایت رفتم که آموزش و لینک رامهای سیانوژن داشت و و توی آموزش نوشته باید گوشی روت باشه!!

اگه گوشیتون روت باشه داخل منو گوشی آیکن سوپریوزر نصب شده که البته با توجه به توضیحاتی که دادین باید بگم خیر دوست عزیز گوشیتون روت نیست!
شما گوشیتو با برنامه kingo app root (http://wiki...........ir/index.php/%D8%B1%D9%88%D8%AA) میتونی روت کنی.از تاپیک زیر استفاده کنید.
روت کردن بسیاری از گوشی های اندرویدی با یک کلیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=322899)
بعد از نصب رام رسمی روت گوشی میپره دوست عزیز!
البته فراموش نکنید که روت کردن گارانتی گوشی رو از بین میبره!!!

Haamed
06-04-2014, 19:20
اگه گوشیتون روت باشه داخل منو گوشی آیکن سوپریوزر نصب شده که البته با توجه به توضیحاتی که دادین باید بگم خیر دوست عزیز گوشیتون روت نیست!
شما گوشیتو با برنامه kingo app root (http://wiki...........ir/index.php/%D8%B1%D9%88%D8%AA) میتونی روت کنی.از تاپیک زیر استفاده کنید.
روت کردن بسیاری از گوشی های اندرویدی با یک کلیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=322899)
بعد از نصب رام رسمی روت گوشی میپره دوست عزیز!
البته فراموش نکنید که روت کردن گارانتی گوشی رو از بین میبره!!!

منم حدسم اینه که روت نیست.چون سوپر یوزری هم در کار نیست. اگر هم بوده به قول شما با رام رسمی که ریختم از بین رفته.

بهر حال من قصد روت کردن گوشیم رو ندارم چون دلیل نمیبینم مگر اینکه برای نصب رام سیانوژن لازم باشه. آیا لازمه ؟

paprika 1
06-04-2014, 19:23
منم حدسم اینه که روت نیست.چون سوپر یوزری هم در کار نیست. اگر هم بوده به قول شما با رام رسمی که ریختم از بین رفته.

بهر حال من قصد روت کردن گوشیم رو ندارم چون دلیل نمیبینم مگر اینکه برای نصب رام سیانوژن لازم باشه. آیا لازمه ؟
بله صد در صد برای نصب کاستوم رامها - تم ها - مودها و بعضی برنامه ها نیاز به روت کردن دارین

Haamed
07-04-2014, 08:23
آخه موضوع اینه که الان ریکاوری مود نصبه روی گوشیم و منطقیش اینه که بتونه از طریق ریکاوری رام کاستوم بریزه درسته ؟ دیگه روت برای چیه این وسط ؟

R.O.L.A
07-04-2014, 09:56
آخه موضوع اینه که الان ریکاوری مود نصبه روی گوشیم و منطقیش اینه که بتونه از طریق ریکاوری رام کاستوم بریزه درسته ؟ دیگه روت برای چیه این وسط ؟

عزيز ريكاوري رو ك همه گوشيا دارن../

با روت گزينه اي ب ريكاوري اضافه ميشه ك با اون ميتونيد رام كاستوم نصب كنيد رو گوشيتون../

R.O.L.A
07-04-2014, 09:56

با روت گزينه اي ب ريكاوري اضافه ميشه ك با اون ميتونيد رام كاستوم نصب كنيد رو گوشيتون../

Haamed
07-04-2014, 19:25

ریکاوری رو که همه گوشیا در حالت دیفالت که ندارن// وقتی خودمون نصب میکنیم دارا میشن درسته ؟

در مورد اون گزینه ی اضافه که میگید مگه همون install zip from sdcard نیست ؟ اگه آره که خب اینم وقتی ریکاوری نصب میشه داخلش موجوده.

شاید هم کلا مطلب یه چیز دیگس که من تو باغ نیستم

paprika 1
07-04-2014, 22:50
ریکاوری رو که همه گوشیا در حالت دیفالت که ندارن// وقتی خودمون نصب میکنیم دارا میشن درسته ؟

در مورد اون گزینه ی اضافه که میگید مگه همون install zip from sdcard نیست ؟ اگه آره که خب اینم وقتی ریکاوری نصب میشه داخلش موجوده.

شاید هم کلا مطلب یه چیز دیگس که من تو باغ نیستم
نه دوست عزیز همه گوشیها ندارن.فقط سامسونگ به صورت پیشفرض یه ریکاوری داخل گوشیهاش داره که اونم برای مواقعیه که گوشی در اثر نصب برنامه ای یا مودی یا .... دچار سافت بریک میشه و از داخل ریکاوری میشه ریست کرد یا....
حالا شما چه گیری دادی به این ریکاوری پیشفرض..../
نصب یه کاستوم ریکاوری با امکانات خیلی بیشتر که دردسری نداره!!!! تازه خیلی از گزینه ها رو داره که تو ریکاوری پیشفرض گوشی وجود ندارن...../

saalehh
12-04-2014, 22:56
دوستان من یه گوشی از این مدل دستمه.دوستم از خارج از کشور گرفته الان که سیم کارت روشه شبکه داره اما وقتی میخوای تماس بگیری میزنه ( ثبت نشده روی شبکه ) !!!

paprika 1
12-04-2014, 23:07
دوستان من یه گوشی از این مدل دستمه.دوستم از خارج از کشور گرفته الان که سیم کارت روشه شبکه داره اما وقتی میخوای تماس بگیری میزنه ( ثبت نشده روی شبکه ) !!!
گوشیتون قفل شبکه ست و لاک شده چون تحت اپراتور خاصیه

saalehh
12-04-2014, 23:34
ممنون اما اگه لاک باشه درخواست کد نمیکنه؟این درخواست کدی نمیکنه.راه حلش چیه؟

paprika 1
13-04-2014, 00:14
ممنون اما اگه لاک باشه درخواست کد نمیکنه؟این درخواست کدی نمیکنه.راه حلش چیه؟
نه دوست عزیز درخواست نمیکنه.باید بدین به یه تعمیرکار حرفه ای تا با برنامه براتون آنلاکش کنه و رام روش نصب کنه که البته با تعویض رام بازم لاک میشه!

sky2009
20-04-2014, 18:59
با عرض سلام و خسته نباشید

من گلکسی اس 2 پلاس دارم ،آندروید رسمی 4.2.2 روش نصب بوده .مشکلی که الان باهاش دارم هندزفری جبرا مدل کلاسیک دارم هیچ مشکلی نداره فقط در زمان مکالمه ناگهان صدای من به مخاطب نمیره و حتما باید بلوتوث رو یکبار خاموش روشن کنم تا صدام مجددا بره ...

هندزفری رو گوشی اس 3 تست کردم مشکلی ندارم اما اینجا چنین مشکلی وجود داره...

مشکل از چی میتونه باشه و چکاری باید انجام بدم

paprika 1
20-04-2014, 22:49
با عرض سلام و خسته نباشید

من گلکسی اس 2 پلاس دارم ،آندروید رسمی 4.2.2 روش نصب بوده .مشکلی که الان باهاش دارم هندزفری جبرا مدل کلاسیک دارم هیچ مشکلی نداره فقط در زمان مکالمه ناگهان صدای من به مخاطب نمیره و حتما باید بلوتوث رو یکبار خاموش روشن کنم تا صدام مجددا بره ...

هندزفری رو گوشی اس 3 تست کردم مشکلی ندارم اما اینجا چنین مشکلی وجود داره...

مشکل از چی میتونه باشه و چکاری باید انجام بدم
اگه مطمعنی هندزفری مشکلی نداره یه بار گوشیتو ریست فکتوری کن ببین درست میشه

ابراهیم7
24-04-2014, 01:29
سلام .منم این مشکل گالری رو دارم وقتی وارد گالری میشم ارور android.process.media میده. ریست فکتوری کردم رام عوض کردم درست شد بعد یه مدت دوباره اینجور شد.
اگه رام خوب بدون مشکل با ساپورت فارسی دارید ممنون میشم معرفی کنین الان رام اتریش روش نصبه از خود موبایلستان دان کردم

paprika 1
24-04-2014, 11:55
سلام .منم این مشکل گالری رو دارم وقتی وارد گالری میشم ارور android.process.media میده. ریست فکتوری کردم رام عوض کردم درست شد بعد یه مدت دوباره اینجور شد.
اگه رام خوب بدون مشکل با ساپورت فارسی دارید ممنون میشم معرفی کنین الان رام اتریش روش نصبه از خود موبایلستان دان کردم
من احتمال میدم که این مشکل بعد از نصب برنامه خاصی براتون پیش میاد چون رام رسمی خود به خود بعد یه مدت اینجوری نمیشه!
شایدم مشکل از همون منو فارسی باشه!!
به هر حال الان جدیدترین رام رام بلغارستانه که دقیق نمیدونم فارسی رو ساپرت میکنه یا نه میتونین از اون یا از رام های رسمی دئودکس شده که تاپیکش تو بخش رامها هست استفاده کنین

Haamed
28-04-2014, 11:07
نه دوست عزیز همه گوشیها ندارن.فقط سامسونگ به صورت پیشفرض یه ریکاوری داخل گوشیهاش داره که اونم برای مواقعیه که گوشی در اثر نصب برنامه ای یا مودی یا .... دچار سافت بریک میشه و از داخل ریکاوری میشه ریست کرد یا....
حالا شما چه گیری دادی به این ریکاوری پیشفرض..../
نصب یه کاستوم ریکاوری با امکانات خیلی بیشتر که دردسری نداره!!!! تازه خیلی از گزینه ها رو داره که تو ریکاوری پیشفرض گوشی وجود ندارن...../

خب ادامه داستان..

سلام مجدد به همه عزیزان

استاد خوبی ؟ خسته نباشید بابت زحمتها

اگه میشه طریقه رفتن به ریکاوری پیشفرض گوشی رو بگید.. برای رفتن به کاستوم ریکاوری که خودم نصب میکنم باید کلید ولوم بالا و دکمه خانه و دکمه پاور رو نگه دارم. آیا برای رفتن به ریکاوری پیفرض خود گوشی باید کار دیگه ای کرد ؟

paprika 1
28-04-2014, 13:40
خب ادامه داستان..

سلام مجدد به همه عزیزان

استاد خوبی ؟ خسته نباشید بابت زحمتها

اگه میشه طریقه رفتن به ریکاوری پیشفرض گوشی رو بگید.. برای رفتن به کاستوم ریکاوری که خودم نصب میکنم باید کلید ولوم بالا و دکمه خانه و دکمه پاور رو نگه دارم. آیا برای رفتن به ریکاوری پیفرض خود گوشی باید کار دیگه ای کرد ؟
ممنونم دوست عزیز.
بله برای ورود به ریکاوری پیشفرض هم دقیقا مثل کاستوم ریکاوری باید عمل کرد

Haamed
29-04-2014, 23:58
خب.. من گوشی رو روت کردم و آیکن سوپر یوزر ا1افه شد ریکاوری هم نصب کردم و رام سیانوژن شما رو هم دانلود کردم و از طریق ریکاوری اقدام به نصب کردم ولی ابتدای نصب خطا میده و متوقف میشه در حالیکه قاعدتا و منطقی همه چیز درسته دیگه نمیدونم چیکار کنم.. خستگی به تنم موند... اینم قسمتی از پیام خطا : ...aborted status7 و از این حرفا...

R.O.L.A
30-04-2014, 11:19
خب.. من گوشی رو روت کردم و آیکن سوپر یوزر ا1افه شد ریکاوری هم نصب کردم و رام سیانوژن شما رو هم دانلود کردم و از طریق ریکاوری اقدام به نصب کردم ولی ابتدای نصب خطا میده و متوقف میشه در حالیکه قاعدتا و منطقی همه چیز درسته دیگه نمیدونم چیکار کنم.. خستگی به تنم موند... اینم قسمتی از پیام خطا : ...aborted status7 و از این حرفا...

سلام ي كاستوم ريكاوري نصب كنيد و دوباره امتحان كنيد.../

Haamed
30-04-2014, 20:44
سلام ي كاستوم ريكاوري نصب كنيد و دوباره امتحان كنيد.../

سلام استاد.. والا رام سیانوژن؟ من موندم مشکل از چیه که انجام نمیشه!

Haamed
30-04-2014, 23:19
کاستومم ریکاوری هم نصبه

paprika 1
30-04-2014, 23:42
سلام استاد.. والا رام سیانوژن؟ من موندم مشکل از چیه که انجام نمیشه!
رام رو تو کامپیوتر از حالت زیپ خارج کن ببین اگه خارج شد و ارور نداد معلوم میشه که مشکل از ریکاوریته و باید ریکاوریتو عوض کنی

Haamed
02-05-2014, 13:15
محبت کنید لینک ریکاوری قرار بدید.. با گوشی میام اینتدنت خیلی سخته تایپ کردن و جستجو.. همش غلط املایی و اشتباهات مختلف دارم..

paprika 1
02-05-2014, 20:28
محبت کنید لینک ریکاوری قرار بدید.. با گوشی میام اینتدنت خیلی سخته تایپ کردن و جستجو.. همش غلط املایی و اشتباهات مختلف دارم..
از یکی از این 2تا تاپیک استفاده کنین
ریکاوری CWM recovery برای رامهای 4.2.2 در Galaxy S II PLUS P (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=319902)ریکاوری لمسی TeamWin recovery 2.7 مخصوص رامهای 4.2.2 تا 4.3.1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=321256)

mammad1993
08-05-2014, 13:39
با سلام خدمت اساتید سایت .

من یه گوشی galaxy s ii plus روت شده دارم با رام رسمی 4.2.2 با گذشت 2.3 ماه از خرید گوشی به مشکلاتی برخوردم که خدمتتون عرض می کنم .
1- یکی از مشکلات بزرگی که گوشیم داره اینه که به برنامه های ,line,google.play,wchat,psiphone, وصل نمیشه . البته به برنامه های وی چت و لاین وصل میشه اما نمیتونم عکس،فیلم،صدا،ارسال کنم .
2-بعضی وقتها که وارد گالری میشم یه اروری میده و باعث بسته شدن گالری میشه،متن ارور هم یه چیزی تو این مایهاست :قابلیت android.procses.mediaمتوقف شده است.البته وقتی منو رو انگلیسی می کنم مشکل حل میشه و این ارور مختص منوی فارسی هست و تو منو انگلیسی گالری به خوبی کار می کنه .
حالا به نظر شما مشکل از کجاست؟لازمه یه رام دیگه روی گوشیم فلش بزنم؟یا باید یه حرکت دیگه ای رو گوشیم برم تا گوشیم درست بشه ؟
ممنون میشن کمکم کنید .

paprika 1
08-05-2014, 20:09
با سلام خدمت اساتید سایت .

من یه گوشی galaxy s ii plus روت شده دارم با رام رسمی 4.2.2 با گذشت 2.3 ماه از خرید گوشی به مشکلاتی برخوردم که خدمتتون عرض می کنم .
1- یکی از مشکلات بزرگی که گوشیم داره اینه که به برنامه های ,line,google.play,wchat,psiphone, وصل نمیشه . البته به برنامه های وی چت و لاین وصل میشه اما نمیتونم عکس،فیلم،صدا،ارسال کنم .
2-بعضی وقتها که وارد گالری میشم یه اروری میده و باعث بسته شدن گالری میشه،متن ارور هم یه چیزی تو این مایهاست :قابلیت android.procses.mediaمتوقف شده است.البته وقتی منو رو انگلیسی می کنم مشکل حل میشه و این ارور مختص منوی فارسی هست و تو منو انگلیسی گالری به خوبی کار می کنه .
حالا به نظر شما مشکل از کجاست؟لازمه یه رام دیگه روی گوشیم فلش بزنم؟یا باید یه حرکت دیگه ای رو گوشیم برم تا گوشیم درست بشه ؟
ممنون میشن کمکم کنید .
دوست عزیز تو منو فارسی خیلی از گوشیها از جمله سامسونگ دچار اختلالاتی میشن که میشه گفت اون قضیه طبیعیه
برنامه های wchat,psiphone هم یه مدته که از کار افتادن و چیلتر شدن ولی اگه بازم میتونین از برنامه ها بکاپ بگیرین و یه بار ریست فکتوری کنین

NIHILmS
09-05-2014, 13:19
ععه !! چرا دوتا تاپیک برای S II Plus داریم؟!
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=279422&page=22

paprika 1
09-05-2014, 20:08
ععه !! چرا دوتا تاپیک برای S II Plus داریم؟!
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=279422&page=22
ععه!!!!!!!!
چون دو مدل S II Plus داریم یکی S II Plus و یکی S II PlusP
به عنوان تاپیک ها توجه کنید معلومه

NIHILmS
10-05-2014, 07:14
ععه!!!!!!!!
چون دو مدل S II Plus داریم یکی S II Plus و یکی S II PlusP
به عنوان تاپیک ها توجه کنید معلومه

درسته :be: عنوانشون که یکی فارسیه یکی انگلیسی منو به اشتباه انداخت !

iman.droid
01-06-2014, 22:26
سلام
ميشه روي اين گوشي رام I9105 رو با ادين نصب كرد؟

paprika 1
02-06-2014, 00:23
سلام
ميشه روي اين گوشي رام I9105 رو با ادين نصب كرد؟
سلام.
چرا رام 9105؟
شما رام 9105p رو از قسمت رام ها دانلود و با ادین نصب کنین

H@rdw@re
05-06-2014, 13:25
سلام
تواین گوشی با رام 4.2.2 با برنامه more local 2 منو فارسی نمیشه
برنامه کیبورد فارسی هم نصب میکنم تایپ فارسی میشه اما موقع ارسال پیام یه پیغامی میده وطرف وقتی دریافت میکنه علامت سوال میاد.مشکلش چیه؟

paprika 1
05-06-2014, 17:27
سلام
تواین گوشی با رام 4.2.2 با برنامه more local 2 منو فارسی نمیشه
برنامه کیبورد فارسی هم نصب میکنم تایپ فارسی میشه اما موقع ارسال پیام یه پیغامی میده وطرف وقتی دریافت میکنه علامت سوال میاد.مشکلش چیه؟
از او تنظیمات گوشی قسمت input method رو روی auto قرار بدین درست میشه و دیگه علامت سوال ارسال نمیشه

tidos
10-06-2014, 14:56
سلام دوستان من اس 2 i9105p دارم میخوام رامه 4.2.2 بریزم روش به اودین که وصل میکنم قسمته id:com زرد نمیشه ابی هستش با پیغامه com5 مشکل از چیه رام نمیریزه همش error میده رامه النش 4.1.2 هست.
:sign_help:

paprika 1
10-06-2014, 16:02
سلام دوستان من اس 2 i9105p دارم میخوام رامه 4.2.2 بریزم روش به اودین که وصل میکنم قسمته id:com زرد نمیشه ابی هستش با پیغامه com5 مشکل از چیه رام نمیریزه همش error میده رامه النش 4.1.2 هست.
:sign_help:
درایورهای گوشیتون نصبه؟

tidos
10-06-2014, 16:21
چندتا مگه درایو داره من فقط SAMSUNG_USB_Driver رو نصب کردم

paprika 1
10-06-2014, 16:32
چندتا مگه درایو داره من فقط SAMSUNG_USB_Driver رو نصب کردم
همه درایورها تو همین برنامه نصب میشن.
واسه نصب رام گوشیتونو به دانلودینگ بردین؟

tidos
10-06-2014, 16:38
همه درایورها تو همین برنامه نصب میشن.
واسه نصب رام گوشیتونو به دانلودینگ بردین؟

اره بردم ولی زرد نمیشه ورژن اودینم Odin3 v3.07 اینه SAMSUNG_Mobile_Phones_USB_Driver 1.4.103 هستش

paprika 1
10-06-2014, 16:52
اره بردم ولی زرد نمیشه ورژن اودینم Odin3 v3.07 اینه SAMSUNG_Mobile_Phones_USB_Driver 1.4.103 هستش
از پرتهای عقب کامپیوترتون استفاده کنین و از جدیدترین ورژن ادین استفاده کنین

tidos
10-06-2014, 16:58
لینکه دانلود اگه دارین بزارید ممنون میشم

tidos
10-06-2014, 17:16
من اودین 3.9 هم استفاده کردم از پورت عقبه پی سی هم زدم بازم ابیه زرد نمیشه SAMSUNG_Mobile_Phones_USB_Driver هم جدیدشو پیدا نکردم شما اگه دارین استفاده کردین سالمه لطفا لینکشو بزارین اونم امتحان کنم شاید درست شد:bl:

tidos
10-06-2014, 17:25
دوستان دستتون درد نکنه دیگه لینک نمیخواد با اودین ورژن 1.85 راه اوفتاد الان داره نصب میکنه:ag:

paprika 1
10-06-2014, 17:26
من اودین 3.9 هم استفاده کردم از پورت عقبه پی سی هم زدم بازم ابیه زرد نمیشه SAMSUNG_Mobile_Phones_USB_Driver هم جدیدشو پیدا نکردم شما اگه دارین استفاده کردین سالمه لطفا لینکشو بزارین اونم امتحان کنم شاید درست شد:bl:
از چه ویندوزی استفاده میکنین؟

tidos
10-06-2014, 22:53
از چه ویندوزی استفاده میکنین؟

ویندوزم 7 هست.رام با موفقیت نصب شد.مشکل اودین بود.با اودین 1.85 زرد شد بلاخره.خیلی ممنون بابته راهنمایی هاتون خیلی کمک کردین.سپاس گذارم.:cp:

parisoft
12-06-2014, 05:42
چرا من هرچی میگردم نميتونم یه مطلبی در مورد فارسی کردن این گوشی پیدا کنم یعنی فقط من این مشکل رو دارم

Sent from my C2005 using Tapatalk

paprika 1
12-06-2014, 13:01
چرا من هرچی میگردم نميتونم یه مطلبی در مورد فارسی کردن این گوشی پیدا کنم یعنی فقط من این مشکل رو دارم

Sent from my C2005 using Tapatalk
میتونین یه رام رسمی که فارسی رو ساپرت میکنه فلش بزنین یا روت کنین و پوشه csc رو تو برنامه های سیستمی پاک کنین ولی کلا منو فارسی توصیه نمیشه چون بعضی برنامه ها دچار اختلال میشن و کار نمیکنن. تو منو چیز خاصی وجود نداره که نیاز به زبان فارسی باشه!

mirvahidnamdar
02-07-2014, 17:07
سلام من برنامه فلش تول رو میخواستم میشه راهنماییم کنید

paprika 1
02-07-2014, 18:25
سلام من برنامه فلش تول رو میخواستم میشه راهنماییم کنید
فلش تولز مخصوص گوشیهای سونیه منظورتون ادین هستش؟

petros_q
05-07-2014, 09:17
سلام دوستان
یه سوال مبتدیانه: دوستم این گوشی رو تازه خریده و اشتباها رام I9105 معمولی رو واسش دانلود کرده، آیا میشه اون رام رو واسه این گوشی فلش بزنه یا اینکه گوشی به فنا میره؟:bu:

majidw980
05-07-2014, 09:30
سلام دوستان
یه سوال مبتدیانه: دوستم این گوشی رو تازه خریده و اشتباها رام I9105 معمولی رو واسش دانلود کرده، آیا میشه اون رام رو واسه این گوشی فلش بزنه یا اینکه گوشی به فنا میره؟:bu:

درود
خیر عزیز این دوتا گوشی کاملا متفاوت هستند از لحاظ سخت افزاری و ممکنه گوشیت اسیب ببینه

NIHILmS
05-07-2014, 12:38
البته من یبار اشتباها یه کاستوم رام که برای معمولی بود رو روی گوشی خودم که P هست نصب کردم هیچ اتفاقی نیفتاد !
ولی درکل بهتره رام خودشو نصب کنه چون حتی اگه مشکلی هم به وجود نیاد ، NFC دیگه کار نمیکنه چون معمولیا NFC نداره

omidsystem
24-07-2014, 13:20
سلام وقت بخیر دوستان عزیز یه سوال نسبتا طولانی و یه مشکل دارم

یکی از دوستان یه گوشی Galaxy S2 Plus داره زیر باطریش هم نوشته I9105P
خوب اول اینکه گوشی روی رام 4.2.2 بود که قبلا خودم برده بودم بالا با اودین و مشکلی خاصی نبود تاینکه یکی دو روز قبل اومد که مجدد همون ورژن 4.1.2 رو بریزم منم از سایت خود سام سونگ رام یه کشوری رو گرفتم و با اودین 3.7 رایت کردم رو گوشی حالا گوشی بعد از نصب توی اودین pass رو می نویسه و سبز میشه ولی آرم سامسونگ میاد و می چرخه به قولی لوپ شده و روی آرم گیر کرده و رد نمی شه بیشتر از 5 تا ورژن مختلف از رام 4.1.2 گرفتم با همشون همینجوریه با اودین 1.8 هم که رایت کردم بازم همین مشکل لوپ هست

مورد دوم بی خیال رام 4.1.2 شدم و دوباره می خوام همون رام 4.2.2 رو نصب کنم مجدد با اودین 1.8 جدیدن ورژن مختلفت رو چک کردم همشون نصب میشن بدون اخار و اودین pass میده ولی بازم روی آرم سامسونگ بعد نصب گیر می کنه خیلی هم منتظر شدم ولی رد نشد

با اودین 3.09 هم امتحان کردم با چندین رام مختلف ولی باز هم روی آرم سامسونگ گیر می کنه نظر دوستان چیه

اگر کسی به این مشکل بر خورده لطفا راهنمایی کنه

NIHILmS
24-07-2014, 17:20
سلام وقت بخیر دوستان عزیز یه سوال نسبتا طولانی و یه مشکل دارم

یکی از دوستان یه گوشی Galaxy S2 Plus داره زیر باطریش هم نوشته I9105P
خوب اول اینکه گوشی روی رام 4.2.2 بود که قبلا خودم برده بودم بالا با اودین و مشکلی خاصی نبود تاینکه یکی دو روز قبل اومد که مجدد همون ورژن 4.1.2 رو بریزم منم از سایت خود سام سونگ رام یه کشوری رو گرفتم و با اودین 3.7 رایت کردم رو گوشی حالا گوشی بعد از نصب توی اودین pass رو می نویسه و سبز میشه ولی آرم سامسونگ میاد و می چرخه به قولی لوپ شده و روی آرم گیر کرده و رد نمی شه بیشتر از 5 تا ورژن مختلف از رام 4.1.2 گرفتم با همشون همینجوریه با اودین 1.8 هم که رایت کردم بازم همین مشکل لوپ هست

مورد دوم بی خیال رام 4.1.2 شدم و دوباره می خوام همون رام 4.2.2 رو نصب کنم مجدد با اودین 1.8 جدیدن ورژن مختلفت رو چک کردم همشون نصب میشن بدون اخار و اودین pass میده ولی بازم روی آرم سامسونگ بعد نصب گیر می کنه خیلی هم منتظر شدم ولی رد نشد

با اودین 3.09 هم امتحان کردم با چندین رام مختلف ولی باز هم روی آرم سامسونگ گیر می کنه نظر دوستان چیه

اگر کسی به این مشکل بر خورده لطفا راهنمایی کنه

احتمالا قبلا کاستوم رام روش نصب نکرده بودین؟
مهم نیست..معمولا این قضیه زمانیکه بخواید روی یه رام دستکاری شده، رام رسمی نصب کنید به وجود میاد..راه های مختلفی برای رفع این مشکل عنوان شده که راحت ترینش رو میگم
با یکبار Full Wipe کردن مشکلتون حل میشه...یعنی یه کاستوم ریکاوری نصب کنید که تو همین بخش موجوده بعدش واردش بشید و از منوی برنامه، به ترتیب Wipe Data و Wipe Cache رو انتخاب کنید بعدش بیاید بیرون و رام رسمی رو فلش بزنید مشکل برطرف میشه

omidsystem
24-07-2014, 21:22
احتمالا قبلا کاستوم رام روش نصب نکرده بودین؟
مهم نیست..معمولا این قضیه زمانیکه بخواید روی یه رام دستکاری شده، رام رسمی نصب کنید به وجود میاد..راه های مختلفی برای رفع این مشکل عنوان شده که راحت ترینش رو میگم
با یکبار Full Wipe کردن مشکلتون حل میشه...یعنی یه کاستوم ریکاوری نصب کنید که تو همین بخش موجوده بعدش واردش بشید و از منوی برنامه، به ترتیب Wipe Data و Wipe Cache رو انتخاب کنید بعدش بیاید بیرون و رام رسمی رو فلش بزنید مشکل برطرف میشه

سلام با تشکر مشکل حل شد ولی نکته اینکه هیچ کس نگفت با ولم + و هوم و پاور ببرمش ریکاوری - من همش گیر منوی دانلود مود اودین بودم و کلا فول وایپ رو فراموش کرده بودم به حرحال تشکر از دوستان گوشی بالا اومد:cv:

asus.fonepad77
16-08-2014, 21:54
سلام من گوشیم و روت کردم و با استفاده از odin هم روت رو نصب کردم هم CWM رو.
حالا گوشیم و می خوام از روت در بیارم به طوری که بشه با خود گوشی آندروید رو اتوماتیک آپدیت کرد.
یعنی می خوام گوشی به حالت اول اول اول برگرده ، فکر کنم به این حالت میگن رام رسمی.
حالا لطفا راهنماییم کنین که من چه کارایی باید انجام بدم
گوشیم Samsung galaxy S2 plus I9105p
build : i9105PXXUBNG1
فکر کنم آخریم آپدیت همینه اما من چون می خوام بفروشمش می خوام به حالت استاندارد برگرده.
لطفا راهی رو بگین که آنتنم نره یا اقفاق بدی واسه گوشی نیوفته.
بهترین رام رو هم لطفا بگین که کدوم و دانلود کنم. با تشکر
( و یک سوال هم اینکه مهمه رام کدوم کشور رو نصب کنیم؟ فکر کنم مال من آلمانه چون بعد از RESET FACTORY اولین زبان که میاد آلمانیه )
( و سوال دوم اینکه رام های موجود در سایت sammobile.com و samsung-updates.com رسمی و قابل آپدیت هستن یا کاستوم یا دئودکس و ... هستند و باز هم آپدیت نمیشن؟ )

paprika 1
16-08-2014, 23:39
سلام من گوشیم و روت کردم و با استفاده از odin هم روت رو نصب کردم هم CWM رو.
حالا گوشیم و می خوام از روت در بیارم به طوری که بشه با خود گوشی آندروید رو اتوماتیک آپدیت کرد.
یعنی می خوام گوشی به حالت اول اول اول برگرده ، فکر کنم به این حالت میگن رام رسمی.
حالا لطفا راهنماییم کنین که من چه کارایی باید انجام بدم
فکر کنم آخریم آپدیت همینه اما من چون می خوام بفروشمش می خوام به حالت استاندارد برگرده.
لطفا راهی رو بگین که آنتنم نره یا اقفاق بدی واسه گوشی نیوفته.
بهترین رام رو هم لطفا بگین که کدوم و دانلود کنم. با تشکر
( و یک سوال هم اینکه مهمه رام کدوم کشور رو نصب کنیم؟ فکر کنم مال من آلمانه چون بعد از RESET FACTORY اولین زبان که میاد آلمانیه )
( و سوال دوم اینکه رام های موجود در سایت sammobile.com و samsung-updates.com رسمی و قابل آپدیت هستن یا کاستوم یا دئودکس و ... هستند و باز هم آپدیت نمیشن؟ )
سلام
باید یه رام رسمی دانلود و فلش بزنید طبق آموزش زیر
نحوه تعويض رام ب وسیله odin در Galaxy S II PLUS P (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=320053)
رام رسمی رو هم از تاپیک زیر دانلود کنید
{ رام های رسمی } تمامی رامهای رسمی معرفی شده Galaxy SII Plus I9105P (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=318346)
آنتن هم نمیره مطمعن باشید
نه مهم نیست رامهای رسمی تقریبا همه یکی هستن
بله رامهای اون سایت ها رسمی و ادکس هستن و قابلیت آپدیت رو هم دارن

asus.fonepad77
17-08-2014, 11:18
سلام
ممنون از راهنمایی کامل و جامعتون
یک راهنمایی دیگه می خواستم.
لطفا راهنمایییم کنین که چطوری از رامی که الان رو گوشیم نصب هست و روت و CWM هم روش نصب هست بتونم backup بگیرم که اگه با نصب رام جدید به مشکل خوردم بتونم همین و برگردونم آموزش backup و ریکاوری به کاملترین و ساده ترین روش ممکن.

paprika 1
17-08-2014, 12:06
سلام
ممنون از راهنمایی کامل و جامعتون
یک راهنمایی دیگه می خواستم.
لطفا راهنمایییم کنین که چطوری از رامی که الان رو گوشیم نصب هست و روت و CWM هم روش نصب هست بتونم backup بگیرم که اگه با نصب رام جدید به مشکل خوردم بتونم همین و برگردونم آموزش backup و ریکاوری به کاملترین و ساده ترین روش ممکن.
سلام
برای بکاپ گرفتن باید گوشی رو خاموش کنید و بعد به ریکاوری گوشی که همون cwm هست که نصب کردید برید و از اونجا گزینه backup & restor رو انتخاب کنید و بعد گزینه backup رو انتخاب کنید و ازتون محل ذخیره بکاپ رو میپرسه که بهتره اگه sd کارت دارید اونو انتخاب کنید تا در صورت فلش رام رسمی بکاپ پاک نشه (چون اگه بکاپ رو تو حافظه داخلی گوشی بگیرید بعد از فلش رام رسمی پاک میشه) و بعد خود گوشی شروع میکنه به بکاپ گرفتن و تا پایان بکاپ گیری باید صبر کنید چون چند دقیقه ای طول میکشه آخرشم اطلاع میده که بکاپ گیری کامل شده و میتونین گوشی رو ریستارت کنید

asus.fonepad77
17-08-2014, 13:06
سلام
برای بکاپ گرفتن باید گوشی رو خاموش کنید و بعد به ریکاوری گوشی که همون cwm هست که نصب کردید برید و از اونجا گزینه backup & restor رو انتخاب کنید و بعد گزینه backup رو انتخاب کنید و ازتون محل ذخیره بکاپ رو میپرسه که بهتره اگه sd کارت دارید اونو انتخاب کنید تا در صورت فلش رام رسمی بکاپ پاک نشه (چون اگه بکاپ رو تو حافظه داخلی گوشی بگیرید بعد از فلش رام رسمی پاک میشه) و بعد خود گوشی شروع میکنه به بکاپ گرفتن و تا پایان بکاپ گیری باید صبر کنید چون چند دقیقه ای طول میکشه آخرشم اطلاع میده که بکاپ گیری کامل شده و میتونین گوشی رو ریستارت کنید

سلام - ممنون من الان backup گرفتم و سه سری فایل تو پوشه ی clockworkmode/backup ساخته شد حالا این و چطوری میتونم Restore کنم؟
البته فکر کنم باید باز هم به منو ریکاوری برم و از اونجا Restore کنم اما آیا بعد از نصب رام رسمی باز هم منو ریکاوری خواهم داشت یا باید واسه اون رام رسمی باز هم CWM نصب کنم؟ یا میشه اینم با odin برگردوند؟
( در ضمن لطفا بگین که تو رام کدوم کشور منو فارسی هم موجوده؟ ( چطوری بفهمم یه رام فارسی رو هم داره یا نه؟ به جز نصب رام و تست اون راه دیگه ای هست؟ )
- من الان از sammobile مال Spain رو دانلود و نصب کردم که منو فارسی نداره

978318

asus.fonepad77
17-08-2014, 13:41
یه نکته جالب - من بعد از نصب رام جدید برنامه های روی گوشی حذف نشدن - ولی گوشی به روز شد و روت از بین رفت و دستگاه برای آپدیت دیگه خطای روت بودن نداد ! ( این طبیعیه؟ )

paprika 1
17-08-2014, 19:12
سلام - ممنون من الان backup گرفتم و سه سری فایل تو پوشه ی clockworkmode/backup ساخته شد حالا این و چطوری میتونم Restore کنم؟
البته فکر کنم باید باز هم به منو ریکاوری برم و از اونجا Restore کنم اما آیا بعد از نصب رام رسمی باز هم منو ریکاوری خواهم داشت یا باید واسه اون رام رسمی باز هم CWM نصب کنم؟ یا میشه اینم با odin برگردوند؟
( در ضمن لطفا بگین که تو رام کدوم کشور منو فارسی هم موجوده؟ ( چطوری بفهمم یه رام فارسی رو هم داره یا نه؟ به جز نصب رام و تست اون راه دیگه ای هست؟ )
- من الان از sammobile مال Spain رو دانلود و نصب کردم که منو فارسی نداره

978318
بله دقیقا به همون قسمت از ریکاوری باید برید و ریستور کنید.
به صورت پیشفرض یه ریکاوری روی گوشی نصبه ولی اون ریکاوری نمیتونه رام رو ریستور کنه و شما باید یه کاستوم ریکاوری برای ریستور کردن رام استفاده کنید فقط دقت داشته باشید قبل از ریستور کردن بکاپ رام باید از ریکاوری فول وایپ کنید تا رامها تداخل پیدا نکنن
رام اتریش تو بخش رامهای رسمی هست که منو فارسی داره

یه نکته جالب - من بعد از نصب رام جدید برنامه های روی گوشی حذف نشدن - ولی گوشی به روز شد و روت از بین رفت و دستگاه برای آپدیت دیگه خطای روت بودن نداد ! ( این طبیعیه؟ )
شما چون تیک فکتوری ریست تایم رو تو ادین برداشتین به همین خاطر رام قبلیتون پاک نشده و فقط روت از بین رفته و البته طبیعی هم هست ولی برای اینکه رام جدیدتون دچار مشکل نشه حتما یه بار ریست فکتوری کنید

asus.fonepad77
18-08-2014, 18:46
مرسی از راهنمایی شما
چند تا سوال دارم
1.این رام اتریش که گفتین build ش یکم قدیمیه آیا اگه اونو نصب کنم میشه با آپدیت اتوماتیک به ورژن جدید آپدیتش کرد که فارسیشم حذف نشه؟
2.از کجا میشه زبان های موجود در یک رام رو قبل از نصب فهمید؟
3.از کجا میشه فهمید واسه این مدل گوشی تا کی آپدیت از سوی کارخانه ارسال میشه؟ و اینکه آیا ممکن هست به 4.4.2 آپدیتش بیاد؟

paprika 1
18-08-2014, 20:52
مرسی از راهنمایی شما
چند تا سوال دارم
1.این رام اتریش که گفتین build ش یکم قدیمیه آیا اگه اونو نصب کنم میشه با آپدیت اتوماتیک به ورژن جدید آپدیتش کرد که فارسیشم حذف نشه؟
2.از کجا میشه زبان های موجود در یک رام رو قبل از نصب فهمید؟
3.از کجا میشه فهمید واسه این مدل گوشی تا کی آپدیت از سوی کارخانه ارسال میشه؟ و اینکه آیا ممکن هست به 4.4.2 آپدیتش بیاد؟
خواهش میکنم
ببینید وقتی شما روی یه رام میرید تا وقتی که آپدیت جدید برای اون رام منطقه نیاد نمیتونین اتوماتیک آپدیت کنین یا همون ota آپدیت. وقتی هم بیاد معلوم نیست تو جدیده بازم فارسی ساپرت بشه یا نه
2-از جایی نمیشه فهمید ولی معمولا رامهای کشورهای خاورمیانه مثل عراق و امارات فارسی رو ساپرت میکنن
3-معمولا تاریخ رو اعلام میکنن.معلوم نیست فعلا دوست عزیز

asus.fonepad77
21-08-2014, 13:55
سلام
من آخرین ورژن رام رو که واسه آلمان هست رو با odin نصب کردم الان کامل روون و راحت کار می کنه اما ...
اما وقتی تو منوی ریکاوری Wipe Cache partition رو میزنم می نویسه Error و گوشی ریست میشه و بالا میاد
( البته با Wipe data/factory reset مشکلی ندارم )
آخه گفتین بعد از نصب رام Wipe کنم
آیا باید CWM نصب کنم بعد Wipe کنم یا گوشی به مشکل خورده یا رام درست نصب نشده؟
اصلا این Wipe cache partition لازمه؟ اگه آره که راهنمایی کنین اگه نه که هیچ ، اما چرا Error میده؟

paprika 1
21-08-2014, 20:52
سلام
من آخرین ورژن رام رو که واسه آلمان هست رو با odin نصب کردم الان کامل روون و راحت کار می کنه اما ...
اما وقتی تو منوی ریکاوری Wipe Cache partition رو میزنم می نویسه Error و گوشی ریست میشه و بالا میاد
( البته با Wipe data/factory reset مشکلی ندارم )
آخه گفتین بعد از نصب رام Wipe کنم
آیا باید CWM نصب کنم بعد Wipe کنم یا گوشی به مشکل خورده یا رام درست نصب نشده؟
اصلا این Wipe cache partition لازمه؟ اگه آره که راهنمایی کنین اگه نه که هیچ ، اما چرا Error میده؟
سلام
اگه گوشی روون و بدون مشکل کار میکنه نیاز نیست وایپ کنید نهایتا یه بار ریست فکتوری کنید که کافی هم هست

asus.fonepad77
21-08-2014, 21:18
سلام
اگه گوشی روون و بدون مشکل کار میکنه نیاز نیست وایپ کنید نهایتا یه بار ریست فکتوری کنید که کافی هم هست

خوب الان گوشیم چرا اینطوری شده و Wipe cache partition کار نمی کنه؟
راهی واسه حل این مشکل هست؟

Rasool_Hamilton
21-08-2014, 23:48

احتمال داره مشکل از ریکاوری باشه ... یه ریکاوری دیگه فلش کنید مشکل احتمالا حل میشه ... اگر نه به احتمال زیاد با ریکاوری استوک مشکل برطرف خواهد شد (فلش رام رسمی)

paprika 1
21-08-2014, 23:57
چون ریکاوریتون ریکاوری استوکه این مشکل رو دارید اگه نیاز به وایپ کش دارید یه کاستوم ریکاوری فلش بزنین

asus.fonepad77
24-08-2014, 23:34
سلام
من گوشیم به مشکل خورده
وقتی میزنم به شارژ شارژ نمیشه وقتی که خاموشش می کنم شارژر و بهش وصل میکنم حی شارژ قطع و وصل میشه و شارژ نمی کنه
مشکل از چیه؟ چطوری حلش کنم
لطفا راهنمایی کنین
ممنون میشم

paprika 1
25-08-2014, 12:18
سلام
من گوشیم به مشکل خورده
وقتی میزنم به شارژ شارژ نمیشه وقتی که خاموشش می کنم شارژر و بهش وصل میکنم حی شارژ قطع و وصل میشه و شارژ نمی کنه
مشکل از چیه؟ چطوری حلش کنم
لطفا راهنمایی کنین
ممنون میشم
خب دلایل مختلفی ممکنه داشته باشه و شما باید تست کنید ببینید مشکل از کجاست
برای شروع کابل رو عوض کنید یا با شارژ دیگه امتحان کنید ببینید شارژ میشه یا نه

mkrmkr
07-09-2014, 13:19
سلام دوستان نیاز مبرم دارم به شماتیک S2PLUS I9105p
خواهشا هرکی میتونه کمکم کنه

ehsan2004
07-09-2014, 15:16
سلام دوستان نیاز مبرم دارم به شماتیک S2PLUS I9105p
خواهشا هرکی میتونه کمکم کنه

شماتیک 9105 با 9100 تقریبا یکی هست
مشکلتون چی هس؟
تو بخش سخت افزار مشکلتون را مطرح کنید

kian98
17-09-2014, 22:04
سلام
بهترین رام کاستوم کدوم هستش
پایدار و مصرف خوب

jasemali2011
18-09-2014, 05:02
با سلام
2 تا سوال داشم دوستان
یکی اینکه من هرکاری کردم و با هر روشی تست کردم نتونسم رام 4.2.2 رو روتش کنم کسی هست کمک کنه؟؟؟
و اینکه الان رام 4.2.2 دارم اشکال نداره رام 4.1.2 نصب کنم؟؟؟
ممنون راهنماییم کنید مرسی عزیزان

ehsan2004
18-09-2014, 20:02
با سلام
2 تا سوال داشم دوستان
یکی اینکه من هرکاری کردم و با هر روشی تست کردم نتونسم رام 4.2.2 رو روتش کنم کسی هست کمک کنه؟؟؟
و اینکه الان رام 4.2.2 دارم اشکال نداره رام 4.1.2 نصب کنم؟؟؟
ممنون راهنماییم کنید مرسی عزیزان

از اینجا بر اساس مدل گوشیتون cf-rootرا دانلود کنید و از طریق ادین بزنید رو گوشی:

http://autoroot.chainfire.eu/

مورد دوم هم مشکلی نداره

soorena010
03-10-2014, 10:32
سلام دوستان گوشیم مشکل انتن دهی داره رامش هم 4.1.2 هست چطور درستش کنم ؟

paprika 1
03-10-2014, 13:14
سلام دوستان گوشیم مشکل انتن دهی داره رامش هم 4.1.2 هست چطور درستش کنم ؟
سلام
مشکلش چجوریه؟ کلا آنتن ندارید یا سیگنال کم و زیاد میشه؟

soorena010
12-10-2014, 12:58
سیگنال کم وزیاد میشه و اکثر مواقع هم مخاطب در دسترس نمیباشد?

paprika 1
12-10-2014, 14:20
سیگنال کم وزیاد میشه و اکثر مواقع هم مخاطب در دسترس نمیباشد?
مشکل از مودمه رامه یه مودم دیگه مثل مودم کشورهای خاورمیانه فلش بزنید درست میشه

soorena010
14-10-2014, 12:50
دوست عزیز با odinباید فلش کنم?از رامهای خاورمیانه ورژن4.1.2 استفاده کنم یا 4.2.2

paprika 1
14-10-2014, 14:02
دوست عزیز با odinباید فلش کنم?از رامهای خاورمیانه ورژن4.1.2 استفاده کنم یا 4.2.2
بله باید با ادین فلش بزنید فقط دقت کنید اگه میخواید مودم فلش بزنید فایل رو تو قسمت PHONE قرار بدید
فرقی نمیکنه 4.1.2 یا 4.2.2 هرکدومو خواستین فلش بزنین

soorena010
14-10-2014, 18:28
مودم با رام فرق داره باید مودم دانلود کنم ?یا رام دانلود کنم شرمنده سوالهام زیاد شد

paprika 1
14-10-2014, 19:17
مودم با رام فرق داره باید مودم دانلود کنم ?یا رام دانلود کنم شرمنده سوالهام زیاد شد
خواهش میکنم عزیزم
آره مودم با رام فرق داره و حجم خیلی کمتری هم داره.در واقع مودم جزئی از یه رامه و وظیفه بخش مخابراتی گوشی رو داره
بله باید دانلود کنید ولی فکر نمیکنم لینک دانلودی از مودم گوشیتون گیر بیارید پس بهتره یه رام از کشورهای خاورمیانه دانلود و فلش کنید

soorena010
16-10-2014, 21:45
شرمنده دوست عزیز میشه لینک دانلود برام بزاری?

paprika 1
17-10-2014, 18:56
شرمنده دوست عزیز میشه لینک دانلود برام بزاری?
این گوشی چون برای اروپا ارائه شده ظاهرا رام برای کشورهای خاورمیانه نداره شما جدیدترین رام ارائه شده رو از تاپیک زیر دانلود و فلش کنید ببینید مشکلتون درست میشه یا نه چون ممکنه مشکلتون سخت افزاری باشه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=318346&p=4363080&viewfull=1#post4363080

ali680
21-12-2014, 16:16
سلام
گوشی من هارد بریک شده یعنی هیچ گونه علایم حیاتی نداره مدل i9105p با برنامه ترمینال خواستم ریکاوری اپدیت کنم زدم پوکندمش
الان باید چکار کنم ؟ گوشی موقعی ک دکمه پاور رو میگیرم حتی لرزش اولیه هم نداره
بردمش پیش تعمیرات وصلش کرد به دستگاه گفت امپرش سالمه فقط بوتس پریده
بعضی ها میگن دستگاه باکس میخواد بعضی دیگه میگن ی فایل unbrick باید واسش بخری با هزینه زیاد تا درست شه
دوستان عزیزی ک سابقه دارن ممنون میشم منو رهنمایی کنن

ehsan2004
21-12-2014, 17:40
سلام
گوشی من هارد بریک شده یعنی هیچ گونه علایم حیاتی نداره مدل i9105p با برنامه ترمینال خواستم ریکاوری اپدیت کنم زدم پوکندمش
الان باید چکار کنم ؟ گوشی موقعی ک دکمه پاور رو میگیرم حتی لرزش اولیه هم نداره
بردمش پیش تعمیرات وصلش کرد به دستگاه گفت امپرش سالمه فقط بوتس پریده
بعضی ها میگن دستگاه باکس میخواد بعضی دیگه میگن ی فایل unbrick باید واسش بخری با هزینه زیاد تا درست شه
دوستان عزیزی ک سابقه دارن ممنون میشم منو رهنمایی کنن

ببرید پیش یه نرم افزار کار ماهر براتون با باکس ترمیم بوت کنه
هرکی هم دیدید داره چیزهای عجیب و غریب میگه بیخیالش بشید

sm_R
07-02-2015, 14:48
دوستان این رامو دانلود کردم هر چی با ادین میزنم fail میده
http://nikatel.ir/samsung-i9105p-galaxy
و در ضمن قسمت ID:COM هم ابی میشه نه زرد فرقی داره؟

sm_R
07-02-2015, 19:57
اگه هم لطف کنین یکی از این رام ها رو یه جا دیگه مثل اپلود بوی یا اپلود باز .اپلد کنین ممنون میشم
والا من هر روز تو سایتا هستم و دارم فیلم و فایل دانلود میکنم ولی اینا مشکل دارن با ای دی ام دانلود نمیشن

jamshimi
17-05-2015, 10:50
مدیران عزیز
بهترین کاستوم رام از هر لحاظ(پایداری و لگ و هنگ و..)برای این گوشی کدومه؟
خواهش می کنم کسایی که تست کردند جواب بدن. به همراه لینک دانلود رام و آموزش
مرسی از همگی دوستان

G-Note3
24-05-2015, 15:40
هرچند وقت یکبار خود به خود تصویر زیر رو گوشی میاد مشکل کجاست؟ 1008221

paprika 1
26-05-2015, 00:04
گوشیتون مدلش چیه؟

G-Note3
27-05-2015, 20:26

ببخشید دوستان اشتباه اینجا سوال پرسیدم چون مدل گوشی galaxy core هست اگر اینجا جواب بدین ممنون میشم

paprika 1
28-05-2015, 11:25
ببخشید دوستان اشتباه اینجا سوال پرسیدم چون مدل گوشی galaxy core هست اگر اینجا جواب بدین ممنون میشم
سوالتون رو تو بخش مربوط به خودتون بپرسید تا به جواب برسید

jamshimi
10-06-2015, 14:06
مدیران عزیز ممنون میشم بهترین ودر عین حال سبک ترین و سریع ترین رام واسه این گوشی که کمترین مشکل رو داشته باشه معرفی کنید. چیزی که خودتون تست و تجربه کار رو با هاش داشتید
سپاس

paprika 1
11-06-2015, 01:51
مدیران عزیز ممنون میشم بهترین ودر عین حال سبک ترین و سریع ترین رام واسه این گوشی که کمترین مشکل رو داشته باشه معرفی کنید. چیزی که خودتون تست و تجربه کار رو با هاش داشتید
سپاس
رام سلیقه ایه دوست عزیز
رام هم برای گوشی شما زیاد نیست
رام سبک میخواید رامهای بیس سیانوژن رو نصب کنید

basefahim
23-06-2015, 07:49
سلام دوستان
چرا وقتی رم 32 گیگ در گوشی قرار میدم و یه سری فایل میریزم سرعت گوشی کم میشه و گوشی داغ می کنه ؟
آیا بعد وایپ کش این گوشی خودبه خود ریست می کنه ؟
کسی از دوستان میتونه توضیح بده ؟

Artin_xx
26-06-2015, 23:24
سلام

بببخشید میخواستم بدونم رام رسمی 4.2.2 اتریش که فارسی داره خوبه ؟ البته لینک ترافایل رو تاپیک خودش جناب paprika 1گذاشتن
(http://terafile.co/91739115ea27/I9105PXXUBMI3_I9105PAUTBMJ1_AUT.zip) که نمیشه دانلود کرد . لطف میکنید لینک یه رام رسمی خوب که فارسی داشته باشه رو بذارین ؟ حالا اگه همون اتریش خوبه که همون اگرم بهتر هست که معرفی کنید با لینک مربوطه اش ممنون میشم .
بعد سوال بعدیم اینه که الان 4.1.2 رو گوشی هست ، با چه ریکاوری میشه رام رو نصب کرد ؟ چون ریکاوری های ورژن جدید TWRP که تو بخش هست با این رامی که الان رو گوشی هست کار نمیکنه و مخصوص رامهای بالاتره!! با چه ریکاوری نصبش کنم ؟
ممنون از راهنماییتون .

paprika 1
27-06-2015, 16:47
سلام دوستان
چرا وقتی رم 32 گیگ در گوشی قرار میدم و یه سری فایل میریزم سرعت گوشی کم میشه و گوشی داغ می کنه ؟
آیا بعد وایپ کش این گوشی خودبه خود ریست می کنه ؟
کسی از دوستان میتونه توضیح بده ؟
همیشه وقتی رم رو گوشی میندازید یه بار رم رو فرمت کنید
دلیل این مشکلات همون رم هستش

سلام

بببخشید میخواستم بدونم رام رسمی 4.2.2 اتریش که فارسی داره خوبه ؟ البته لینک ترافایل رو تاپیک خودش جناب paprika 1گذاشتن
(http://terafile.co/91739115ea27/I9105PXXUBMI3_I9105PAUTBMJ1_AUT.zip) که نمیشه دانلود کرد . لطف میکنید لینک یه رام رسمی خوب که فارسی داشته باشه رو بذارین ؟ حالا اگه همون اتریش خوبه که همون اگرم بهتر هست که معرفی کنید با لینک مربوطه اش ممنون میشم .
بعد سوال بعدیم اینه که الان 4.1.2 رو گوشی هست ، با چه ریکاوری میشه رام رو نصب کرد ؟ چون ریکاوری های ورژن جدید TWRP که تو بخش هست با این رامی که الان رو گوشی هست کار نمیکنه و مخصوص رامهای بالاتره!! با چه ریکاوری نصبش کنم ؟
ممنون از راهنماییتون .
در مورد رام که متعصفانه سرورهای اون سایت سرورهای خوبی نیستنو میتونید یه اکانت بگیرید و لینک ها رو مستقیم کنید
فقط کاستوم رامها نیاز به کاستوم ریکاوری دارن. رامهای رسمی با فلشر ادین نصب میشن . آموزش نصب هم تو بخش هست

Artin_xx
27-06-2015, 19:40
همیشه وقتی رم رو گوشی میندازید یه بار رم رو فرمت کنید
دلیل این مشکلات همون رم هستش

در مورد رام که متعصفانه سرورهای اون سایت سرورهای خوبی نیستنو میتونید یه اکانت بگیرید و لینک ها رو مستقیم کنید
فقط کاستوم رامها نیاز به کاستوم ریکاوری دارن. رامهای رسمی با فلشر ادین نصب میشن . آموزش نصب هم تو بخش هست

اکانت گرفتم ولی لینک رو میدم میگه این سایت رو ساپورت نمیکنیم ! راهی نیست ؟ جای دیگه ای !

basefahim
28-06-2015, 12:59
با تشکر از مدیر انجمن paprika 1 که باز یه جوابی دادن ، یه لحضه فکر کردم دوستان فعالیت ندارند .
تا دوستان جواب بدن یه سری تست انجام دادم و متوجه چندتا چیز شدم : این سری از اس 2 وقتی به آندروید 4.2.2 ارتقاع پیدا می کنه و با فارسی کردنش مشکل شدید داغ شدن پیدا می کنه . البته تا رم رو قرار ندم این مشکل رو نداره . برای برگشتن به 4.1.2 از ریکاوری twrp-2.8.0.1 استفاده کردم و وایپهای مربوط رو انجام دادم و به راحتی به آندروید پایینتر دانگرید کردم . برای کیبردش هم از کیبرد گوگل که خیلی کارامدتر هست استفاده کردم . الان گوشی مثل هلو کار میکنه . ( هم مصرف باتریش بهتر شده و هم رم 32 گیگ رو بدون داغ کردن روان میخونه )

مرسی مدیر :ax::ax::ax::ax:

Black_roze
29-11-2015, 21:25
سلام و خسته نباشید
احتراما به خدمتتون به عرض کنم من میخوام رام کاستوم نصب کنم
چه رامی رو پیشنهاد میدین ( لطفا به همراه لینک ) که باگ نداشته باشه ! مثلا جدید باشه هم عالی میشه پایه 4.4.4 یا 5.1
ممنون میشم راهنمایی کنید
رام من 4.2.2 و مدلش I9105

با سپاس

jamshimi
20-04-2016, 12:53
دوستان روی سیانوزن چطور میتونم چراغ ناتیفیکیشن رو فعال کنم؟ اصلا این گوشی چراغ نوتیفیکیشن دارد؟