PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش روت سالم i9200 و i9205 در آندروید 4.2.2

مهدی صفایی
21-02-2014, 09:59
از مدیران خواهشمندم اگه مطلب خوب بود تاپیک رو مهم کنند . با تشکر .
من تمام روشهای روت این مدل ها با knox رو امتحان کردم که متاسفانه بعد از ریستارت مشکلات عجیبی برای گوشی پیش اومد مثل عدم شناسایی wifi و یا اتصال به کامپیوتر و یا توقف supersu . . .
اصل ماجرا به یه نکته ظریف برمیگرده که فایل آپدیت supersu تو اندروید 4.2.2 حتما و حتما تاکید میکنم حتما باید نسخه 1.80 باشد !!
بقیه نسخه ها مثل 1.86 و یا 1.9 مخصوص آندروید 4.3 و 4.4 هستند .
حالا کاری که باید بکنید اینه که بعد از نصب ریکاوری حتما مگاوایپ ( wipe cash < wipe delvik< factory reset<format system) رو انجام بدید البته ممکنه بعد از مگاوایپ روی آرم گیر بکنه که مجبورید دوباره رام استوک رو فلش کنید و دیگه نیازی به مگاوایپ نیست ولی ریکاوری رو باید دوباره نصب کنید .
حالا از تو ریکاوری فایل آپدیت رو که گذاشتم نصب کنید و بعد از بالا اومدن گوشی یا از طریق قند شکن وارد پلی استور بشید و supersu رو آپدیت کنید و یا از فایل آپدیتی که میزارم آپدیتش کنید و بعد از آپدیت برنامه supersu رو باز کنید و wifi رو هم روشن کنید و در جواب نصب آپدیت تایید رو بزنید و بعدش ازتون میخواد knox رو غیرفعال کنید که شما هم تایید میکنید و تمام :dn:
من هر دو فایل روتو آپلود سنتر انجمن براتون آپلود کردم:dn:
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/VMVx27O96N/update-supersu-v1.80-.zip
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/70P-G-8Wpt/eu.chainfire-.supersu-193-.part-.apk

pinkfloyd3
02-03-2014, 11:42
داداش ممنون این روش برا من جواب داد دمت گرم

A.M.I.R N.O.T.E
13-03-2014, 20:36
تشکر از استارتر عزیز تاپیک مهم شد .

hossein57amani
20-04-2014, 21:41
سلام . دوستان من این گوشی رو با odin روت کرده ام و الان میخام از روت در بیارم یا انروت کنم .چجوری انجام بدم

saeed_panasonic
28-04-2014, 15:46
سلام،
اما دوست عزیز این روت هم در دقایق اول دوام میاره.بعد از نصب چند برنامه یا ریستارت از روت خارج میشه.

yek yek
31-05-2014, 19:35
دوستان چه اجباری هست که برا روت 4.2.2 اینقدر به خودتون زحمت بدین !!!!!!!
برای روت 4.2.2 کافی گوشی رو رو به کامپیوتر وصل کنین و یکی از دو برنامه vroot یا Kingo Android ROOT اجرا کنین تا براحتی گوشیتون روت شه:dn::dn:

Rasool_Hamilton
31-05-2014, 22:25
سلام . دوستان من این گوشی رو با odin روت کرده ام و الان میخام از روت در بیارم یا انروت کنم .چجوری انجام بدم

به settings برنامه supersu برید و گزینه full unroot رو بزنید ...

اما با این کار باینری و سیستم شما به حالت آفیشال برنمیگرده ...

تنها راه آنروت کامل فقط و فقط فلش دوباره رام رسمی هست ...