PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رام رسمی 4.3 برای i9305 با بیس رام XXUEML8

moien717
10-03-2014, 13:31
سلام به همگی.
مدتی که رام 4.3 برای i9305 معرفی شده.اما کسی داخل موبایلستان رام این گوشی را معرفی نکرده.
من حدود یک ماه که از این رام استفاده میکنم.رام خیلی خوبیه از لحاظ سرعت و شارز دهی.االبته من کلی تغییرات توی این رام دادم(اضافه کردن کیبورد نوت3-تغییر تم اب و هوا-تغییر نوار ابزار به اس5-تغییر شکل ایکون ها-اضافه کردن ضبط صدا به منوی تماس گوشی-حذف knox-حذف برنامه های اضافی)
از لحاظ انتن دهی یکم ضعیفه ولی انتن wifi خوب عمل میکنه.یکم مکس هم توی لاک اسکرین گوشی وجود داره ولی از لحاظ گرافیکی و سرعت خیلی خوبه.در کل من ازش راضیم.
برای روت کردن هم از برنامه kingo root استفاده کردم

لینک دانلود:
http://terafile.co/93964f506b91

نحوهی نصب رام":
پس از دانلود فایل مورد نظر را اکسترکت کرده تا فایلی با پسوند md5 به شما بدهد سپس توسط odin 3.07 در قسمت pda فایل مورد نظر را وارد کنید و گوشی را به حالت دانلودینگ برده و به کابل به کامپیوتر وصل کنید و منتظر بمانید تا odin گوشی را شناسایی کرده سپس start بزنید

توضیحات:
اسکرین شات ها مربوط به گوشی خودم میشه و رام رسمی که برای دانلود گذاشتم این شکلی نیست و ظاهری مثل تمام رام های رسمی s3 دارد

partocomputer
10-11-2014, 10:59
با سلام
دوست عزیز لینک دانلودتون حذف شده لطفا رسیدگی کنید. تشکر:an:

A.S.H.K.A.N
17-01-2015, 10:56
سلام
اون تغییراتی که قید کردی و هکش رو این لینک دانلودی که قرار دادی موجوده یا که نه این رام اورجیناله