PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش های لازم برای گوشی HTC Amaze

alidj66
20-03-2014, 11:12
سلام
من نتونستم فرومی مرتبط با این گوشی رو پیدا کنم و بهمین دلیل این تاپیک رو باز کردم
از دوستان دارای اطلاعات خواهش میکنم اطلاعات لازم برای روت و آنلاک و آپدیت رام و ... برای این گوشی رو اینجا معرفی کنن تا من و باقیه دارنده های این گوشی ها بتونیم استفاده کنیم
ضمنا اگه میشه آندروید 4.1 یا 4.2 رو بهم معرفی کنین تا گوشیم رو بتونم آپدیت کنم
با تشکر :sorry:

alidj66
22-07-2014, 07:19
یعنی هیشکی در مورد این گوشی اطلاعات نداره ؟! :bl:

kral24
22-07-2014, 22:45
دوست عزیز متاسفانه این گوشی تو انجمن های ایرانی پشتیبانی نمیشه اما اگه انگلیسیت خوبه میتونم لینک آموزشهاشو بدم

alidj66
24-07-2014, 06:44
دوست عزیز متاسفانه این گوشی تو انجمن های ایرانی پشتیبانی نمیشه اما اگه انگلیسیت خوبه میتونم لینک آموزشهاشو بدم
متاسفانه خیلی خوب نیست ولی اگه لینک بدی ممنون میشم ، شاید باعث پیشرفت زبانمم شد:ab:
راستی اگه از آندروید 4.2 مطمئنش هم لینک سایت داشتین لطف کنید بهم بدید
با تشکر:cv:

amini27
25-07-2014, 13:45
برای ابدیتش به اندروید 4.4.4 از نرم افزار Sony PC Companion استفاده کن بدون دردسر.

alidj66
26-07-2014, 10:41
برای ابدیتش به اندروید 4.4.4 از نرم افزار Sony PC Companion استفاده کن بدون دردسر.

مگه این برنامه واسه گوشی های سونی نیست ؟!؟!؟! گوشی من اچ تی سی ـه و فکر نکنم با این برنامه بشه کاری انجام داد....:bl:

kral24
27-07-2014, 13:39

بردار من اولا این برنامه مال سونیه
ثانیا کیت کت رسمی برای این گوشی نیومده
این لینک بخش amaze تو xda هستش http://forum.xda-developers.com/amaze-4g
سوالی داشتی همینجا بپرس

alidj66
28-07-2014, 07:06
دستت درد نکنه داداش
یه چند تایی سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدین
1-باید رووت کنم و برم از ریکاوری نصب کنم دیگه؟
2-چیکار کنم که اگه این رام خوب نبود راحت و بی دردسر رام قبلی رو برگردونم ؟
3-این برنامه های گوگل واسه چیه و دریافت و نصب اونا لازمه ؟؟
با تشکر...

GenomeX
28-07-2014, 07:26
دستت درد نکنه داداش
با تشکر...

من گوشیم HTC نیست اما تجربه قبلیم از htc چون دارم یه کمکهایی میتونم بهتون بکنم
1- برای نصب رام کاستوم و روت اول باید s-off و unlock کنید. بعدش کاستوم ریکاوری نصب کنید مثل Clockwork Recovery اگه اومده باشه واسه این گوشی
2- اول از همون ریکاوری کاستوم از رام فعلی بکاپ بگیرید بعد رام جدید رو طبق آموزش سازنده همون رام نصب کنید اگه خوشتون نیومد برید ریکاوری و ریستور کنید.
3- GAPPS سرویسهای گوگل هستند که روی گوگل ادیشنها و رامهای رسمی پیشفرض وجود دارند. کاستوم رامهای AOSP (توجه کنید AOSP با Google Edition متفاوته) یا بیس CM سرویسهای گوگل رو حذف کردند که اگه دوست داشتید (اجباری نیست) میتونید نصب کنید. چندتایی مثل Google Play Services و Google Service Framework نیازه حیاتی هست. من توصیه میکنم نصب کنید.

kral24
28-07-2014, 11:38
دستت درد نکنه داداش
با تشکر...
برای نصب کاستوم رام شما باید یا گوشیتئ s off کنی یا اینکه انلاک کنی به نظر من انلاک راحت تر و بهتره {اموزش انلاک برای همه اچ تی سی ها یکیه و میتونی از اموزشهای بخش سایر گوشیها استفاده کنی}
2-حتما حتما قبل از نصب رام کاستوم از رام رسمیت از طریق ریکاوری بکاپ بگیر {اموزش کار با ریکاوری کاستوم و بکاپ گیری هم تو انجمن هم تو گوگل با یه سرچ ساده پیدا میشه}
3-دوستمون کامل توضیح دادن
توصیه میکنم قبل از اینکه کاری بکنی اموزش ها رو چند بار بخونی و قشنگ متوجه بشی چی به چیه اگرم سوالی داشتی بپرس
راستی برای این گوشی دهها کاستوم رام هست که میتونی به دلخواه انتخاب کنی http://forum.xda-developers.com/amaze-4g/development
اینم لینک ابزار همه کاره برا گوشیهای اچ تی سی که میتونی راحت با چند تا کلیک ساده گوشیتو انلاک و روت کنی و کاستوم ریکاوری نصب کنی http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2499926