PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه برنامه هایی روی اپتیموس جی شما نصبه؟

akahroba
31-03-2014, 16:57
سلام

یه سری از برنامه ها و بازی ها هستن که رو گوشیمون نصب میکنیم که ببینیم چی هستن. تعداد نسبتا کمی از این همه برنامه و بازی رو که نصب میکنیم به نظرمون کاربردی میان و رو گوشیمون نگه میداریم.
این تاپیک رو راه انداختم تا هرکی هرچی رو گوشیش نصب داره رو نام ببره تا بقیه هم از این طریق با برنامه های کاربردی واسه اپتیموس جی آشنا شن.

خودم:

برنامه های اجتماعی:

یاهو ، Line، whats'app، viber و اسکایپ و tapatalk و instagram

برنامه های دیگه:

clean master و Spotlux و adobe air و bazaar و myket و pho.to lab pro و All-in-one toolbox و Oxford advanced learners' dictionary و winrar و AMD pro و walband premium و Hamrah tv و Puffin
و چند لایو والپیپر شامل plasticine city و water pro

بازی ها:
NFS most wanted و modern combat zero hour و asphalt 8: airborn و clouds and sheeps و cut the rope 2 و fragger و virtual tennis

Reza 7
02-04-2014, 11:12
بيشتر از 300 تا بازی و نرم افزار روی گوشيم نصبه :4:
برای شروع حتماً از dynamic notification اسفاده کنيد تا بی نياز از زدن دکمه پاور بشيد !
حتماً نصبش کنيد برای تنظيمات هم بهتون ميگم چجوری انجام بديد تا بهترين استفاده رو داشته باشيد ؛

akahroba
02-04-2014, 15:28
بيشتر از 300 تا بازی و نرم افزار روی گوشيم نصبه :4:
برای شروع حتماً از dynamic notification اسفاده کنيد تا بی نياز از زدن دکمه پاور بشيد !
حتماً نصبش کنيد برای تنظيمات هم بهتون ميگم چجوری انجام بديد تا بهترين استفاده رو داشته باشيد ؛

منم زیاد برنامه نصب میکنم ولی معمولا فقط کاربردی ها رو نگه میدارم. آخه بعضی از به درد نخورها توی Running apps که نگاه کنی میبینی در حال اجران بیخودی. اونم نصب میکنم خبرت میکنم ببینیم چیه :) مرسی. دوستان دیگه هم برنامه هاشونو بگن لطفا

Reza 7
02-04-2014, 18:45
منم زیاد برنامه نصب میکنم ولی معمولا فقط کاربردی ها رو نگه میدارم. آخه بعضی از به درد نخورها توی Running apps که نگاه کنی میبینی در حال اجران بیخودی. اونم نصب میکنم خبرت میکنم ببینیم چیه :) مرسی. دوستان دیگه هم برنامه هاشونو بگن لطفا

اين سری نشستم کلی اضافی ها رو پاک کردم اينقدر موند !
اينا ديگه همه واسم مهمه :4: اين ديناميک هم حکم ديجيتال فوتمارک لاک اسکرين تو سيمبين رو واسه من داره !
برای اون باز موندن بيخود برنامه ها هم چرا از Greenify استفاده نميکنی واقعاً معجزه ميکنه !
اگه هم از يک لانچر مثل نووا يا اپکس استفاده کنی ميتونی يه جسچر براش تعريف کنی
الان من وقتی از پايين به بالا و گوشی سوايپ ميکنم هر چی تو بگ گراند هست بسته ميشه
حالا يک چند تا برنامه فان ميگم نصب کن باحالن :4:

Akinator the Genie
AutoRap
Coin Toss Ultimate
ElfYourSelf
How to Tie a Tie
Orrery
SimSimi

راستی اگه سييم کارت اعتباری داری حتماً از اين برنامه استفاده کن همراه با آموزش گذشتم :

نمایش میزان اعتبار (شارژ) سیمکارت در گوشی ویژه سیمکارت های اعتباری + آموزش کامل استفاده از برنامه - USSD Checker 2.2.1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=292972)

akahroba
02-04-2014, 19:08
اين سری نشستم کلی اضافی ها رو پاک کردم اينقدر موند !
اينا ديگه همه واسم مهمه :4: اين ديناميک هم حکم ديجيتال فوتمارک لاک اسکرين تو سيمبين رو واسه من داره !
برای اون باز موندن بيخود برنامه ها هم چرا از Greenify استفاده نميکنی واقعاً معجزه ميکنه !
اگه هم از يک لانچر مثل نووا يا اپکس استفاده کنی ميتونی يه ژستر براش تعريف کنی
الان من وقتی از پايين به بالا و گوشی سوايپ ميکنم هر چی تو بگ گراند هست بسته ميشه
حالا يک چند تا برنامه فان ميگم نصب کن باحالن :4:

Akinator the Genie
AutoRap
Coin Toss Ultimate
ElfYourSelf
How to Tie a Tie
Orrery
SimSimi

راستی اگه سييم کارت اعتباری داری حتماً از اين برنامه استفاده کن همراه با آموزش گذشتم :

نمایش میزان اعتبار (شارژ) سیمکارت در گوشی ویژه سیمکارت های اعتباری + آموزش کامل استفاده از برنامه - USSD Checker 2.2.1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=292972)

تو مطمئنی که با اون حرکت همه ی نرم افزارهای بکگراند کامل بسته میشن؟ چون خیلی هاشون خود به خود شروع به فعالیت میکنن و اون حرکت موقتیه. حالا با هر نرم افزاری. بعدشم ژستر نه جسچر :bv:
برنامه ها هم یکیش که کراوات بستنه. یکی دیگه هم تاس انداختن. مابقی رو باید تست کنم. ممنون

Reza 7
02-04-2014, 19:57
تو مطمئنی که با اون حرکت همه ی نرم افزارهای بکگراند کامل بسته میشن؟ چون خیلی هاشون خود به خود شروع به فعالیت میکنن و اون حرکت موقتیه. حالا با هر نرم افزاری. بعدشم ژستر نه جسچر :bv:
برنامه ها هم یکیش که کراوات بستنه. یکی دیگه هم تاس انداختن. مابقی رو باید تست کنم. ممنون

اين برنامه همه رو Hibernate ميکنه مشابه مثل آنچه و ويندوز ميبينی بين برنامه های موجود واقعاً عالی هست
برو تعداد دانلود و امتيازش تو گول پلی رو ببين ، هم تو مصرف رم و هم باطری تأثير داره !
:4:

akahroba
03-04-2014, 19:46
اين برنامه همه رو Hibernate ميکنه مشابه مثل آنچه و ويندوز ميبينی بين برنامه های موجود واقعاً عالی هست
برو تعداد دانلود و امتيازش تو گول پلی رو ببين ، هم تو مصرف رم و هم باطری تأثير داره !
:4:

برنامه ی خوبیه اما روت لازمه. همین باعث میشه کاربراش مخدود شه

akahroba
03-04-2014, 20:00
دوستان قصد معرفی برنامه ای رو دارم که جزء برنامه های Must-have حساب میشه. از همین چند دقیقه پیش به لیست برنامه های گوشیم اضافه شد و نگهش خواهم داشت چون خیلی کاربردیه. استفاده از دکمه ی پاور رو به نصف کاهش میده.
کارش خیلی سادست.
شورتکاتش رو روی صفحه ی اصلی قرار میدین و روش میزنین تا گوشی قفل بشه. اما علاوه بر این توی تنظیمات برنامه یه عالمه افکت وجود داره که میتونین تنظیم کنین موقع قفل شدن ظاهر بشن. واسه اینکار گزینه ی delay رو هم باید فعال کنین. به شخصه افکت old tv رو خیلی دوست دارم ^_^ کلی تنظیمات دیگه هم داره. آخرین ورژنش رو خودم مستقیم از گوگل پلی گرفتم. حتما دانلود و نصب کنین.
برنامه ی Screen off and lock
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/tXCLvhg20p/com.katecca-.screenofflock-.apk

Farzad119
04-04-2014, 00:15
دوستان قصد معرفی برنامه ای رو دارم که جزء برنامه های Must-have حساب میشه. از همین چند دقیقه پیش به لیست برنامه های گوشیم اضافه شد و نگهش خواهم داشت چون خیلی کاربردیه. استفاده از دکمه ی پاور رو به نصف کاهش میده.
کارش خیلی سادست.
شورتکاتش رو روی صفحه ی اصلی قرار میدین و روش میزنین تا گوشی قفل بشه. اما علاوه بر این توی تنظیمات برنامه یه عالمه افکت وجود داره که میتونین تنظیم کنین موقع قفل شدن ظاهر بشن. واسه اینکار گزینه ی delay رو هم باید فعال کنین. به شخصه افکت old tv رو خیلی دوست دارم ^_^ کلی تنظیمات دیگه هم داره. آخرین ورژنش رو خودم مستقیم از گوگل پلی گرفتم. حتما دانلود و نصب کنین.
برنامه ی Screen off and lock
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/tXCLvhg20p/com.katecca-.screenofflock-.apk

رام آرت مود این ویژگی رو داره که با تاچ کردن ساعت سمت راست استاتوس بار صفحه خاموش بشه
همچنین سمت راست اسلایدر کم و زیاد کردن نور صفحه توی ناتیفیکیشن بار هم یک دکمه اضاف کرده برای خاموش کردن صفحه

نمیشه فقط از انیمیشن های این برنامه استفاده کرد؟
یعنی دکمه سخت افزاری پاور رو بزنی و این انیمیشن ها پلی بشن و بعد صفحه خاموش بشه؟

akahroba
04-04-2014, 00:23
رام آرت مود این ویژگی رو داره که با تاچ کردن ساعت سمت راست استاتوس بار صفحه خاموش بشه
همچنین سمت راست اسلایدر کم و زیاد کردن نور صفحه توی ناتیفیکیشن بار هم یک دکمه اضاف کرده برای خاموش کردن صفحه

نمیشه فقط از انیمیشن های این برنامه استفاده کرد؟
یعنی دکمه سخت افزاری پاور رو بزنی و این انیمیشن ها پلی بشن و بعد صفحه خاموش بشه؟

آره میدونم ولی به نظرم جالب نیست اون کارش. موقع یه دستی کار کردن با گوشی وقتی بخوای نوار بالا رو بیاری ممکنه قفل کنی صفحه رو
نه دیگه خوبیش اینه که شورتکات نرم افزاریه
من چند سال توی N8 از quick lock استفاده کردم و حالا اینو پیدا کردم که همونکارو واسم میکنه خیلی هم خوشگل
به نوار بالای صفحه هم اضافه میشه واسه قفل کردن در جاهایی غیر از هوم اسکرین

Sent from my LG-E975 using Tapatalk

Labkh4nd
04-04-2014, 15:55
برنامه ی خوبیه اما روت لازمه. همین باعث میشه کاربراش مخدود شه
تو ورژن های جدید به گمونم روت نخواد.تست بزن.

akahroba
04-04-2014, 17:23
تو ورژن های جدید به گمونم روت نخواد.تست بزن.

ممنون. حق با شما بود. تست کردم. جالبه. از force stop خود سیستم استفاده میکنه. مرسی. نگهش میدارم :)

akahroba
13-04-2014, 12:49
دوستان ورژن پولی برنامه ی Screen off and lock که پست های قبل تعریفشو کردم با ویژگی های بیشتر خدمت شما:

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/KHr2z2lqMw/screen-off-and-lock-donate-1.17-.1-.apk

دوستان دیگه هم اگه برنامه ی مفیدی سراغ دارن بی زحمت معرفی کنن و به اشتراک بذارن لطفا

Farzad119
13-04-2014, 19:31
یکی از برنامه هایی که همیشه روی گوشیم نصب میکنم برنامه ی storage analyser هست.
این برنامه کارش اینه که میاد پوشه ها رو به صورت نمودار بر اساس حجمشون نشون میده
با این برنامه خیلی از پوشه هایی که حتی فکرشو هم نمیکردید اینقدر حجم بالایی رو اشغال کرده باشن رو میتونید پاک کنید.

akahroba
10-05-2014, 12:39
دیدن بعضی وقتا آدم یادش میره وای فای یا موبایل دیتا رو خاموش کنه بعد که میره گوشیشو برمیداره میبینه ای ذل غافل روشن بوده و باتریشو کم کرده یا موبایل دیتا اعتبارشو تموم کرده؟
مخصوصا شب قبل از خواب که میری اینترنت بعدش اگه خوابت ببره یا فراموش کنی off کنی تا صب باتریت مصرف الکی میشه.
این برنامه این امکان رو میده که بعد از اینکه برای مدت معینی از گوشیتون استفاده نکنید خودش بلوتوث و وای فای و دیتا رو آف میکنه.
اینکه کدوم رو آف کنه و کدوم رو آف نکنه و بعد از چه مدتی این کارو بکنه هم قابل تنظیمه.
خدمت شما:
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/WlutPrsjje/com.teqtic-.leandata-.apk