PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [رام] گلکسی گرند 4.2.2 کوک شده به نام TouchWiz Revolution (آپدیت پست #10)

Rasool_Hamilton
02-04-2014, 13:15
به نام خدا

رام کاستوم دئودکس و روت شده TouchWiz Revolution بر پایه جدید ترین رام رسمی 4.2.2 XXUBNK3
جلی بین برای گوشی گلکسی گرند با امکانات فوق العاده چون رابط کاربری با آیکن های شبیه به
گوشی با تاچویز جدید Galaxy S5 و همچنین برنامه های S5 و نوت 3 پورت شه برای گوشی گلکسی گرند
استاتوس بار شبیه کیت کت و توپیک های بهبود مصرف باطری و بسیاری امکانات دیگر

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/Tm_0osgizg/attachment1.php-.jpghttp://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/AZD_DSFFrW/attachment.php-.jpg

ویژگی های رام :

S5 SecSettings Icons Premium White Look

Cf-root

Rooted

SIM con REMOVED

SuperSU

Busybox

All new icon PACK+TOGGLES

init.d support

Full Deodexed

KITKAT styled Statusbar

remove unwanted apps ( bloatware remove )

enable custom bootanmation

new custom bootanimation

improves audio and video quality

Network speed tweaks

Performance Tweaks

Battery Tweaks

RAM Management Tweaks

Transparent Accuweather Widget

Customized Full Rom by Xposed Modules

Tweak Rom by Xposed modules

4 way reboot menu through Xposed

Official ViPER4Android Audio Effects FX

all languages enabled

notification dualsim removed

Note 3 Modded Launcher 5/4

note 3 dallier widget

More new fonts

S4 Browser

Much Much More..

روش نصب رام :

1- رام رو دانلود کنید و به SD Card خود منتقل کنید
2- گوشی رو با دکمه های ترکیبی Vol Up + Home + Power به ریکاوری ببرید
3- وایپ دیتا و وایپ کش کنید
4- رام رو از قسمت Install Zip نصب کنید
5- بعد از نصب رام بار دیگر وایپ کس و وایپ دالویک کش رو انجام بدید
6- گوشی رو ریبوت کنید

توجه : در اولین بوت شاید قدری بالا اومدن گوشی طول بکشه. لطفا صبور باشید

لینک دانلود رام :

http://www.androidfilehost.com/?fid=23329332407582611

ksantori
02-04-2014, 18:36
سلام من این رام نصب کردم تا حالا که بد نبوده یکم مصرف باطریش بالاس
ولی مشکلی که تا حالا باهاش داشتم اینکه نمیتونم موقع تماس انتخاب کنم که با کدوم سیم کارت تماس بگیرم یعنی اصلا تو صفحه کلید انتخاب سیم 1 یا 2 را نداره تو این عکس که گذاشتید هست ولی مال من این قسمتو نداره چکار کنم؟
950980

Rasool_Hamilton
02-04-2014, 19:47
ولی مشکلی که تا حالا باهاش داشتم اینکه نمیتونم موقع تماس انتخاب کنم که با کدوم سیم کارت تماس بگیرم یعنی اصلا تو صفحه کلید انتخاب سیم 1 یا 2 را نداره تو این عکس که گذاشتید هست ولی مال من این قسمتو نداره چکار کنم؟
950980

عزیز دل این مشکل شما رو کسی گزارش نداده .... شما یه بار فول وایپ کنید و رام رو دوباره نصب کنید ... بعد از نصب رام هم دوباره فول وایپ کنید ...
اگر مشکل حل شد فبها ... اگر نشد اعلام کنید تا مراتب رو با دولوپر رام در میون بذارم ...

ksantori
02-04-2014, 20:36
عزیز دل این مشکل شما رو کسی گزارش نداده .... شما یه بار فول وایپ کنید و رام رو دوباره نصب کنید ... بعد از نصب رام هم دوباره فول وایپ کنید ...
اگر مشکل حل شد فبها ... اگر نشد اعلام کنید تا مراتب رو با دولوپر رام در میون بذارم ...

عزیزم فول وایپ کردمو دوباره رامو فلش زدم و بازم فول وایپ ولی بازم همین مشکل هست...

Rasool_Hamilton
02-04-2014, 21:27
عزیزم فول وایپ کردمو دوباره رامو فلش زدم و بازم فول وایپ ولی بازم همین مشکل هست...

بسیار خوب من مشکلتون رو به کوکر رام اعلام میکنم ببینیم چی میگه ...

Rasool_Hamilton
03-04-2014, 02:05
بسیار خوب من مشکلتون رو به کوکر رام اعلام میکنم ببینیم چی میگه ...

950980

دوست عزیز مشکلتون رو با دولوپر رام درمیون گذاشتم و ایشون اینجوری جواب دادند .... ببینید مشکلتون حل میشه یا نه ...

به قسمت Simcard manager مراجعه کنید و گزینه Dual Sim always enable رو انتخاب کنید ...

شماره تلفن دوم خودتون رو وارد کنید و اجازه دهید تا تایید شود ...

و برای انتخاب سیمکارت برای زنگ زدن دوباره به sim settings مراجعه کنید و گزینه VOICE CALL را بزنید ....

ksantori
03-04-2014, 13:43
دوست عزیز مشکلتون رو با دولوپر رام درمیون گذاشتم و ایشون اینجوری جواب دادند .... ببینید مشکلتون حل میشه یا نه ...

به قسمت Simcard manager مراجعه کنید و گزینه Dual Sim always enable رو انتخاب کنید ...

شماره تلفن دوم خودتون رو وارد کنید و اجازه دهید تا تایید شود ...

و برای انتخاب سیمکارت برای زنگ زدن دوباره به sim settings مراجعه کنید و گزینه VOICE CALL را بزنید ....

داشش رسول مرسی ولی مشکل حل نشد منم چون هم این مشکلو داشت هم مصرف باطریش بیشتر بود و هم بعضی وقتها یک هنگ کوچیکی میکرد بیخیالش شدم و برگشتم به همون رام رسمی امارات
بازم تشکر میکنم بابات همه زحمتهایی که شما کشیدید

ksantori
09-04-2014, 21:53
مشکل حل شد مرسی داش رسول
فقط شخصی سازی رام چطور کار میکنه چطوری تم و آیکونها و... تغیر میکنه انگار کار نمیده میگه مشکل روت داره

Rasool_Hamilton
09-04-2014, 22:42
مشکل حل شد مرسی داش رسول
فقط شخصی سازی رام چطور کار میکنه چطوری تم و آیکونها و... تغیر میکنه انگار کار نمیده میگه مشکل روت داره

دوست عزیز قاعدتا یا باید همراه رام نصب بشه یا اگر رام از محیط آروما نصب میشه به شما امکان این رو میده که انتخاب کنید و شخصی سازی کنید ...

Rasool_Hamilton
09-04-2014, 23:12
ورژن جدید رام 4.2.2 TouchWiz Revolution به تاریخ 2014.04.06

Changelist

APEX launcher(faster,easier access and your choice of GRID size )

All New Samsung Galaxy S5 (Icon)

WIFI Direct Error Fixed

NOTE 2 Gallery

NOTE 3 Wallpaper Chooser

VIPER4 Updated(Latest)

FULL S5 Look

S5 Bootanimation{Awesome}

POPUP Browser

All Modules Updated(Xposed Modules)

لینک دانلود رام :

http://www.androidfilehost.com/?fid=23329332407584519

برای اعمال تغییرات کامل و بی دردسر در لانچر اضافه شده Appex به رام و فایل بکاپ زیر رو دانلود کنید و در پوشه Android/data/Apexlauncher کپی کنید

https://drive.google.com/folderview?id=0B6007o3zlM2nRjRsazJqN2FTQ1k&usp=sharing

ksantori
11-04-2014, 18:31
سلام داداش رسول لینک بکاپ لانچر فکر کنم مشکل داره دانلود نمیشه

Rasool_Hamilton
13-04-2014, 01:27
سلام داداش رسول لینک بکاپ لانچر فکر کنم مشکل داره دانلود نمیشه

خدمت شما عزیزم

لینک دانلود فایل بکاپ APEX از سرور انجمن

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/CBp5v6JJkJ/apex-backup.zip

tiyam2009
02-06-2014, 16:17
سلام روی i9082L کار میکنه

Rasool_Hamilton
03-06-2014, 01:51
سلام روی i9082L کار میکنه

عزیزم الان شما سوال کردید یا اطلاع رسیانی ؟

ام اگه اطلاع رسانی بوده باشه خیلی جالب میشه چون تاجایی که من میدونم رام های 9082L رو 9082 کار میکنن ... اما حالت برعکسش کار نمیکنه. ..

tiyam2009
03-06-2014, 10:01
عزیزم الان شما سوال کردید یا اطلاع رسیانی ؟

ام اگه اطلاع رسانی بوده باشه خیلی جالب میشه چون تاجایی که من میدونم رام های 9082L رو 9082 کار میکنن ... اما حالت برعکسش کار نمیکنه. ..
عزیزم معذرت علامت سوال یادم رفت بزارم این درسته :
سلام روی i9082L کار میکنه ؟؟؟

Rasool_Hamilton
03-06-2014, 10:06
عزیزم معذرت علامت سوال یادم رفت بزارم این درسته :
سلام روی i9082L کار میکنه ؟؟؟

آها ... میگم آخه از دیروز من دارم شاخ در میارم :4:

رام های I9082L روی 9082 کار میکنن ... اما برعکسش نه ... اگه فلش کنید گوشیتون بالا نمیاد و رو آرم سامسونگ گیر خواهد کرد ...

!roham
27-08-2014, 08:08
سلام.ببخشید پوشه Apexlauncher توی گوشی من وجود نداره

Rasool_Hamilton
27-09-2014, 17:07
سلام.ببخشید پوشه Apexlauncher توی گوشی من وجود نداره

خودتون بسازید عزیزم ... یا لانچر رو نصب کنید یک بار به تنظیمات لانچر برید و تظیماتی اعمال کنید اتومات پوشه ایجاد میشه ...