PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست از نوکیا برای ادامه حمایت از سیمبین

Ali6007205
06-04-2014, 20:52
متاسفانه نوکیا به طور رسمی حمایت و پشتیبانی خودش رو از اول سال 2014 برای سیمبین قطع کرد و دلیل اینکارش رو کم بودن استفاده کنندگان از این سیستم عمل عنوان کرد.

خواهش میکنم به لینک زیر برید و از نوکیا بخواید که سیمبین رو پشتیبانی کنه
http://store.ovi.com/help/support

همانطور که دیروز App Store نوکیا برای ایرانیان فارسی شد.این کار هم شدنیه.

ممنون

ALIREZA
07-04-2014, 15:35
خوبه ولي فكر نميكنم قبول كنه چون فقط ايرانيا از سيمبين استفاده ميكنن ! پس به صرفه نيست براش كه بخواد پشتيباني كنه از سيمبين فقط براي ايرانيا !

windows_ps3
08-04-2014, 18:25
حالا نوکیا یه تصمیم درست بعد از مدت ها گرفته , شما برای خلافش درخواست می کنید ؟

ALIREZA
08-04-2014, 18:38
حالا نوکیا یه تصمیم درست بعد از مدت ها گرفته , شما برای خلافش درخواست می کنید ؟
خلافش درخواست نمیکنم ولی اینو میدونم که نوکیا این کارو نمیکنه چون خیلی هزینه و سرمایه میخواد برای اینکار !
در حال حاضر هم نوکیا برای ماکروسافت هست و در اصل باید ماکروسافت قبول کنه ! که فکر نمیکنم این کارو فقط برای کاربرای ایرانی انجام بده !
الان که استور رو برای ایران باز کرده چرا چون دیده فقط ایرانیا دارن از اینی که مونده استفاده میکنن !

فکر کردید من ناراحت میشم که سیمبین پشتیبانی شه ! نخیر بنده هم خیلی خوش حال میشم !!!

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

LiBeRaL
09-04-2014, 13:23
تو این دنیای فانی، هر چیزی یه پایانی داره

سیمبین دیگه به انتها رسیده بود.

همونطور که اندروید داره به انتها میرسه

...

همونطور که دنیا داره به انتها میرسه!!!

shasosa
10-04-2014, 02:05
سلام
منم رفتم درخواست دادم
هرچند احتمالش کمه وشاید شدنی نباشه ولی واسه دل خودمم بود واسشون فرستادم بلکه مرحمی باشه بر دل زخم خوردم:ah:
بهشون گفتم :dl::4:بابا حداقل واسه گوشیهای تاپ ومحبوب سیمبین آپدیت بدین.مثه ان8 وسی 7 و امثالهم..
گوشی سیمبین 5800 و ان 79 دارم که از لحاظ ظاهری نوی نوی هستن وتا دوسال دیگه اگه خدا بخواد ازشون استفاده میکنم وخودم ساپورتشون میکنم تا نوکیا چشش دراد:4::as:

gholamrezaarjan
10-04-2014, 10:56
سلام
منم رفتم درخواست دادم
هرچند احتمالش کمه وشاید شدنی نباشه ولی واسه دل خودمم بود واسشون فرستادم بلکه مرحمی باشه بر دل زخم خوردم:ah:
بهشون گفتم :dl::4:بابا حداقل واسه گوشیهای تاپ ومحبوب سیمبین آپدیت بدین.مثه ان8 وسی 7 و امثالهم..
گوشی سیمبین 5800 و ان 79 دارم که از لحاظ ظاهری نوی نوی هستن وتا دوسال دیگه اگه خدا بخواد ازشون استفاده میکنم وخودم ساپورتشون میکنم تا نوکیا چشش دراد:4::as:

امیدواریم گوش بدن ولی احتمالش خیلی کمه.