PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوییچ بین Dalvik و ART از ریکاوری

akahroba
08-04-2014, 13:15
اگر از رام های بر پایه ی 4.4.2 استفاده میکنید اکثر این رام ها ART runtime رو ساپورت میکنن.

برای فعالسازی و یا غیرفعالسازی این قابلیت به ریکاوری وارد شین:

برای فعالسازی ART این اسکریپت رو فلش کنین: http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/S-_SCyT0Cq/enable-art.zip

و کش دالویک رو وایپ کنید.

برای بازگشت به dalvik این اسکریپت رو فلش کنین: http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/OUTUB9ioIk/enable-dalvik.zip

کش رو وایپ کنید.

به همین سادگی.

موفق باشید.

Farzad119
13-04-2014, 19:24
میشه یه توضیح کوچیک بدی که این ART runtime چی هست؟

akahroba
13-04-2014, 21:49
میشه یه توضیح کوچیک بدی که این ART runtime چی هست؟

ART سیستم بیت کدینگیه که ادعا شده که سرعت لود گوشی رو 17 برابر میکنه. در واقع با این سیستم شما وقتی برنامه ای رو نصب مبکنین تمام اطلاعات لازم برای باز کردن اون برنامه کدگذاری میشه و به همین جهت اگرچه سرعت نصب برنامه ها کمی کندتر میشه اما سرعت اجرای اونها به شدت بالا میره و موقع ورود به برنامه ها لودینگ نخواهید داشت. این سیستم برای اولین بار به صورت آزمایشی در کیت کت قرار داده شده و گفته میشه که قراره جایگزین دالویک بشه. فعلا با همه ی برنامه ها سازگاری نداره.

Labkh4nd
24-04-2014, 23:47
من الان خودم رو کیت کت رسمی هستم البته نه این گوشی،لود نرم افزار ها رو به طور واضح حس میکنم و مگه چه مقدار طول میکشه برا نصب نرم افزار؟اینم 30 ثانیه.تازه..!! نرم افزار های سنگین فایل APK حجمشون خیلی کمتر نسبت به دیتاشونه.
مثل بازی های HD دیتا دار.
گزینه ART به نظرم سیستم عامل اندروید رو تا 70 درصد از لگ های جزئی نجات داده.
ولی ای کاش بر بقیه گوشی ها یا سخت افزار مناسب هم ریلیز میکردن..

akahroba
25-04-2014, 12:14
من الان خودم رو کیت کت رسمی هستم البته نه این گوشی،لود نرم افزار ها رو به طور واضح حس میکنم و مگه چه مقدار طول میکشه برا نصب نرم افزار؟اینم 30 ثانیه.تازه..!! نرم افزار های سنگین فایل APK حجمشون خیلی کمتر نسبت به دیتاشونه.
مثل بازی های HD دیتا دار.
گزینه ART به نظرم سیستم عامل اندروید رو تا 70 درصد از لگ های جزئی نجات داده.
ولی ای کاش بر بقیه گوشی ها یا سخت افزار مناسب هم ریلیز میکردن..
یه جهش حساب میشه به هرحال و برنامه نویس ها رو هم به زحمت میندازه و باید آپدیت بدن تا سازگار بشن. مثلا همین الان whatsapp با ART سازگار نیست.

Labkh4nd
25-04-2014, 12:19
یه جهش حساب میشه به هرحال و برنامه نویس ها رو هم به زحمت میندازه و باید آپدیت بدن تا سازگار بشن. مثلا همین الان whatsapp با ART سازگار نیست.
واقعا خوب کاری کردن که دارن روی لگ های اندروید کار میکنن.
کی میگه سازگار نیست واتساپ ؟پس من چطوری دارم کار میکنم؟

akahroba
26-04-2014, 16:57
واقعا خوب کاری کردن که دارن روی لگ های اندروید کار میکنن.
کی میگه سازگار نیست واتساپ ؟پس من چطوری دارم کار میکنم؟
شما الان رو ART هستی؟ چون به صورت پیشفرض 4.4.2 روی ART تنظیم نیستا. حتی الجی امکان سوییچ به ART رو نذاشته تو رامش بخاطر دردسرهای احتمالی. whatsapp اگه الان کار میکنه که پس آپدیت های اخیرش حل کرده موضوع رو. چون سازگار نبود.

meshk
26-04-2014, 19:29
شما الان رو ART هستی؟ چون به صورت پیشفرض 4.4.2 روی ART تنظیم نیستا. حتی الجی امکان سوییچ به ART رو نذاشته تو رامش بخاطر دردسرهای احتمالی. whatsapp اگه الان کار میکنه که پس آپدیت های اخیرش حل کرده موضوع رو. چون سازگار نبود.

سلام عباس جان خسته نباشی داداش. عاغا اینو میشه رو 4.4.2 استوک نصب کرد. من الان رو گوشیم 4.4.2 کره دارم میتونم نصبش کنم یا فقط واسه رامهای کیت کت کوک شده توسط دلوپرهاس

Sent from my LG-E988 using Tapatalk

akahroba
26-04-2014, 20:24
سلام عباس جان خسته نباشی داداش. عاغا اینو میشه رو 4.4.2 استوک نصب کرد. من الان رو گوشیم 4.4.2 کره دارم میتونم نصبش کنم یا فقط واسه رامهای کیت کت کوک شده توسط دلوپرهاس

سلام. مخلصم پارسا جان.
آره کلا واسه ی همه ی گوشی ها و رام هاست. آرت در بیس کد همه ی رام های 4.4 هست و این اسکریپت هم دقیقا عین سوییچ عمل میکنه. فقط روت و نصب ریکاوری رو باید انجام بدی دیگه.

meshk
26-04-2014, 20:26
سلام. مخلصم پارسا جان.
آره کلا واسه ی همه ی گوشی ها و رام هاست. آرت در بیس کد همه ی رام های 4.4 هست و این اسکریپت هم دقیقا عین سوییچ عمل میکنه. فقط روت و نصب ریکاوری رو باید انجام بدی دیگه.

ممنون رامم که منظورم از استوک این بود که چیزی هست که ال جی داده البته کوک شدس و امکانات خوبی داره اینم امتحان میکنم ببینم چی میشه

Labkh4nd
27-04-2014, 01:00

گزینه Dalvik و آرت رو ندارم.ولی آرت در داخل رام تعبیه شده.
واتساپ هم خدا بده برکت ساعتی آپدیت میده بیرون:4:
مقدار رم مصرفی بنده رو نگاه کن در سونی Z Ultra روی کیت کت.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=956446&stc=1&d=1398549548

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=956447&stc=1&d=1398549548

akahroba
27-04-2014, 01:04
گزینه Dalvik و آرت رو ندارم.ولی آرت در داخل رام تعبیه شده.
واتساپ هم خدا بده برکت ساعتی آپدیت میده بیرون:4:
مقدار رم مصرفی بنده رو نگاه کن در سونی Z Ultra روی کیت کت.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=956446&stc=1&d=1398549548

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=956447&stc=1&d=1398549548

به به! الان ایشون رام رسمی و دست نخورده هستن؟!

Sent from my LG-E975 using Tapatalk

Labkh4nd
27-04-2014, 01:08
به به! الان ایشون رام رسمی و دست نخورده هستن؟!

ایشون کیه ؟گوشی خودمه :4:
آره رو رام رسمی دئدکس شده هستم.

akahroba
27-04-2014, 01:13
ایشون کیه ؟گوشی خودمه :4:
آره رو رام رسمی دئدکس شده هستم.

خب احترام گذاشتم به گوشیت بده؟ :4:
بسیار خوب
از برنامه های سیستمی چیزی پاک نشده جهت سبک سازی؟
به اصطلاح bloatware
آخه این دیگه خیلی خالیه رمش :4:

Labkh4nd
27-04-2014, 09:31
خب احترام گذاشتم به گوشیت بده؟ :4:
بسیار خوب
از برنامه های سیستمی چیزی پاک نشده جهت سبک سازی؟
به اصطلاح bloatware
آخه این دیگه خیلی خالیه رمش :4:

:4:
فدای شما.
الان چیزی پاک نکردم.چون کیت کت خیلی کم مصرف میکنه.
ولی یه سری چیزای سیستمی رو پاک کردم.
از greenfy هم استفاده میکنم..

akahroba
27-04-2014, 10:51
:4:
فدای شما.
الان چیزی پاک نکردم.چون کیت کت خیلی کم مصرف میکنه.
ولی یه سری چیزای سیستمی رو پاک کردم.
از greenfy هم استفاده میکنم..
هوممم پس هرکاری تونستی کردی... رام اورجینال به طور معمول همون 50 پنجاهه و اینکه ART لگ برطرف کنه لزوما به این معنی نیست که رم خالی تر تحویل تر میده. ART فقط یه runtimeهستش. البته کلا در کیت کت رم بهینه تر شده.