PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاستوم رام Xperia Pirates

Farzin-st
13-05-2014, 20:55
سلام.یک کاستوم رام دیگه برای این گوشی رلیز شد.خب,بریم سراغ طریقه نصب این رام:

1.ابتدا رام رو از اینجا (http://www.mediafire.com/download/e0mik913si2ncvg/XperiaPirates%21.zip) دانلود کنید.

2.اونو توی مموری کارت قرار بدین

3.به ریکاوری برید.

4.Wipe data و Wipe cache رو انجام بدید.

5.رام رو نصب کنید.

موفق باشید.

Farzin-st
18-05-2014, 14:20
این بهترین کاستوم رامیه که تا حالا نصب کردم.پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان از دست ندین.حتی از JellyKat هم خیلی بهتر بود.

roozbeh1580
03-08-2014, 09:23
این بهترین کاستوم رامیه که تا حالا نصب کردم.پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان از دست ندین.حتی از JellyKat هم خیلی بهتر بود.

سلام فرزین.
طاهرا ورژنه بهتر و جدیدتره این رام تو xda اومده ولی لینکی ازش نیست.
کلا لینکی ازین رام نیست امروز دان کنم؟
لینک خودت طاهرا اکیه ولی قدیمی نیست؟

Sent from my GT-S5282 using Tapatalk

Farzin-st
06-08-2014, 21:43
سلام فرزین.
طاهرا ورژنه بهتر و جدیدتره این رام تو xda اومده ولی لینکی ازش نیست.
کلا لینکی ازین رام نیست امروز دان کنم؟
لینک خودت طاهرا اکیه ولی قدیمی نیست؟

Sent from my GT-S5282 using Tapatalkسلام روزبه جان.ورژن جدید؟میتونی لینک بدی؟لینک هم مشکلی نداره و میتونی راحت دانلود کنی.

roozbeh1580
06-08-2014, 22:09
سلام روزبه جان.ورژن جدید؟میتونی لینک بدی؟لینک هم مشکلی نداره و میتونی راحت دانلود کنی.

منم لینکی ندیدم ازش فقط زده بود فک کنم ادیت شده است.همین.شایدم من اشتباه کردم و همون قبلیه است.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

makho30
28-08-2014, 23:31
سلام
من این رام و رام FakitKat 2 رو به ترتیب مراحل نصب کردم و حتی قبل از نصب ریکاوری گوشی رو روت کردم... ولی گوشی بعد ازنصب و ریبوت کردن هیچ تغییری نمیکنه و حتی بوت انیمیشن خودت سامسونگ هم دیگه نیست و هر چند وقت ک گوشی میمونه صفحه نمایش سیاه هست یا به عبارتی گوشی bootloop میشه
از ریکاوری 6.0.3.7هم استفاده کردم
یکی راهنمایی کنه
ممنون

Farzin-st
29-08-2014, 12:26
سلام
من این رام و رام FakitKat 2 رو به ترتیب مراحل نصب کردم و حتی قبل از نصب ریکاوری گوشی رو روت کردم... ولی گوشی بعد ازنصب و ریبوت کردن هیچ تغییری نمیکنه و حتی بوت انیمیشن خودت سامسونگ هم دیگه نیست و هر چند وقت ک گوشی میمونه صفحه نمایش سیاه هست یا به عبارتی گوشی bootloop میشه
از ریکاوری 6.0.3.7هم استفاده کردم
یکی راهنمایی کنه
ممنونسلام.به پست کاستوم رام Fakitkat 2 مراجعه کنید،جوابتون رو دادم.

mehrazo
11-09-2014, 10:35
سلام

.Wipe data و Wipe cache رو انجام بدید یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدید که چه کار انجام دهیم که این گزینه ها بیان

Farzin-st
11-09-2014, 13:14
سلام

.Wipe data و Wipe cache رو انجام بدید یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدید که چه کار انجام دهیم که این گزینه ها بیانخب WIPE DATA به معنی فکتوری ریست هست.WIPE CACHE هم حافظه کش رو پاک مبکنه.(حالا برای چی اینارو پاک میکنیم؟):بخاطره اینکه اکثر کاستوم رام ها باهم همخونی ندارن و اگه ایم دوتا کارو انجام ندیم بعد نصب رام یا رام بالا نمیاد یا باعث باگ تو رام میشه.کافیه برید تو محیط ریکاوری.این دوتا گزینه رو میبینید.یه سری هم به اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=324012) بزنید.طریقه نصب ریکاوری ذکر شده.

dalahoo_20000
24-03-2015, 09:51
[QUOTE=Farzin-st;4259012]این بهترین کاستوم رامیه که تا حالا نصب کردم.پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان از دست ندین.حتی از JellyKat هم خیلی بهتر بود.[/QUO

دوستان این رام ایرادهای زیادی داره
موقع تماس گرفتن گزینه انتخاب سیم کارت نداره
صفحه کلید نمیاد و یه صفحه سیاه میاد که حروف مشخص نیست
مهم تر از همه هیچ نرم افزاری نصب نمیشه من خواستم بازار نصب کنم ریستارت میشد
رام رو پاک کردم و دنبال یک رام دیگه هستم(حیف 400مگ حجم دانلودم)