PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش] بسیار مهم حذف اکانت سامسونگ بعد از فکتوری ریست abnormal factory reset

مهدی صفایی
20-05-2014, 09:26
همون طور که مطلع هستید اگه حساب سامسونگ رو فعال کرده باشید و بعد گوشی رو فکتوری ریست کنید حالا موقع بالا اومدن از شما اکانت سامسونگی که زده بودید رومیخواد . ولی مشکل اینجاست که فراموش کرده باشید یا مثلا گوشی رو از کس دیگه ای خریده باشید:dy:
اما راه حل :
توضیح انگلیسی
Goto accessibility option which is available on the first screen where you select language..then goto Text to speech option..then from the settings goto Install voice data and try to download any language..It will ask you to enter samsung account details...Enter your own samsung account details..once the download is complete..go back to screen where it was showing abnormal factory reset adn then enter your samsung account..It will go through
توضیح فارسی : تو همون صفحه اول به جای next باید accessibility بزنید و تو صفحه بعدی goto Text to speech رو بزنید حالا عکس چرخدنده رو بزنید . حالا تواین صفحه باید Install voice data رو بزنید ولی اگه این گزینه نبود باید برگردید به همون صفحه اولی که توش زبون رو انتخاب میکردید و حالا next رو بزنید تا به مرحله فعالسازی وای فای برسید . بعد از کانکت شدن گوشی به وای فای حالا با زدن دکمه برگشت دوباره به صفحه انتخاب زبون برگردید و مجددا" اون مراحل قبلی رو برید تا به دکمه Install voice data برسید حالا این دکمه رو بزنید و از تو لیست یکی روانتخاب کنید با دکمه فلش به پایین تا صفحه سامسونگ اپس بیاد . اگه خواست آپدیت بکنه بزارید آپدیت بشه چون راه دیگه ای ندارید:bn: بعد از تمام شدن ونصب شدن سامسونگ اپس حالا یه برنامه دانلود کنید تا صفحه درخواست اکانت بیاد که احتمالا اونم تقاضای آپدیت میکنه که بازهم باید بزارید آپدیت بشه:bn:
وقتی صفحه اکانت اومد اکانت خودتون رو ندید چون من این کار رو کردم ونتیجه نداد . بهتره که اکانت جدید بسازید و از تو کامپیوتر ایمیل فعالسازی رو تایید کنید . بعد از ساخته شدن حساب و تایید حالا یه برنامه دانلود کنید و اجرا کنید . حالا دوباره با دکمه برگشت به همون صفحه اکانت سامسونگ برگردید و می بینید که تو خونه ایمیل اکانت جدید نوشته شده و حالا فقط باید رمز رو بدید و تمام :df::df:
امیداورم آموزش مفید باشه ضمنا این آموزش برای تمامی گوشی های سامسونگ کاربرد داره . از مدیران خواهش میکنم تاپیک رومهم کنند . با تشکر از همه موبایلستانی ها که برای اولین بار این آموزش تو سایتهای ایران میاد .:df:

مهدی صفایی
17-08-2014, 09:54
یه دونه نوت 3 داشتم که نسخه 4.4 بود و اصلا install voce data روش روشن نمیشد .
یخورده نت رو گشتم و یه روش جدید پیدا کردم . البته مطمئن نیستم برای گوشیهای دیگه سامسونگ هم جواب بده . چون به کیف لپ تاپی مخصوص نیاز داره :bl:
توفیلمی که آپلود کردم میتونید ببینید . همه چیز رو کامل توضیح میده و نیاز به توضیح اضافه هم نداره .
http://expressleech.com/4pqiy5lkgzf6.html
:ag:

sanjabak1368
17-03-2015, 15:22
من واسه Galaxy S5 امتحان کردم نشد
گزینه Install voice data سیاه بود
فکرکنم واسه اینکه از همه زبانها , کامل پشتیبانی میکنه
به یه بنده خدایی هم زنگ زدم که میگفت 200 هزار تومان هزینه داره
تازه باید براش پست کنی تبریز
:bz:

h_asadbeigi
24-03-2015, 16:39