PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تایپیک پرسش و پاسخ L90

mp3mp4
29-05-2014, 17:36
از این پس تمام مشکلات مربوط به این گوشی زیبا در این تایپیک مطرح و پیگیری کنید

از زدن پست های اسپم و نامربوط به اینجا خودداری کنید
از دادن مشاوره برای خرید , شماره تلفن , لینک انجمن های پارسی زبان خودداری شود

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=966490&stc=1

behroozer
29-05-2014, 17:41
متشکرم.و خوشحالم که تایپیک این گوشی رو هم در سایت قرار دادید.امیدوارم فعالیت کاربران عزیز در این بخش چشمگیر باشد.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk

reza0421
31-05-2014, 18:55
متشکرم.و خوشحالم که تایپیک این گوشی رو هم در سایت قرار دادید.امیدوارم فعالیت کاربران عزیز در این بخش چشمگیر باشد.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk

داش بهروز این گوشیو داری نه؟
از معایب و مزایاش میگی؟
راضی هستی؟

akahroba
01-06-2014, 13:59
داش بهروز این گوشیو داری نه؟
از معایب و مزایاش میگی؟
راضی هستی؟
همون جی2 مینی هستش با طراحی متفاوت و باتری بهتر :)

behroozer
01-06-2014, 19:28
سلام .دقیقا .همون طور که دوست عزیزمون گفتند دقیقا همون g2 مینی هست با طراحی بهتر.والبته نکته قابل توجه در این گوشی شارژ دهی فوق العاده این گوشی.نمیدونم چرا در تمام برندها گوشی های غیر پرچمدار بهتر از سایر گوشی ها ظاهر میشوند.

reza0421
01-06-2014, 21:02
سلام .دقیقا .همون طور که دوست عزیزمون گفتند دقیقا همون g2 مینی هست با طراحی بهتر.والبته نکته قابل توجه در این گوشی شارژ دهی فوق العاده این گوشی.نمیدونم چرا در تمام برندها گوشی های غیر پرچمدار بهتر از سایر گوشی ها ظاهر میشوند.

از جی2 بهتره؟:4:

behroozer
01-06-2014, 23:17
از یه لحاظ هایی واقعا آره مثلا پشتش اثر انگشت نمیگیره😊

Sent from my LG-E988 using Tapatalk

reza0421
02-06-2014, 19:28
از یه لحاظ هایی واقعا آره مثلا پشتش اثر انگشت نمیگیره

Sent from my LG-E988 using Tapatalk
خوبه.انتن دهیش چطور؟بهتره؟:cg:

behroozer
03-06-2014, 21:00
حرف نداره رضا جان.در بدترین نقاط آنتن داره

reza0421
10-06-2014, 19:39
حرف نداره رضا جان.در بدترین نقاط آنتن داره

دادا ساپورت و رام های این بیشتره یا جی2 مینی؟من برای این گوشی تاپیکی تو xda ندیدم!

pmk
11-06-2014, 17:25
سلام
دوربينش بخصوص عكاسيش چطوره ؟ بنظرتون اين بهتر يا g2 mini؟چراغ نوتيفيكيشن داره ؟
در مورد دوربينش اگر با گوشيها ديگه مثل sp و zr مقايسه كنيد ممنون ميشم.

behroozer
11-06-2014, 20:14
دادا ساپورت و رام های این بیشتره یا جی2 مینی؟من برای این گوشی تاپیکی تو xda ندیدم!

قطعا جی 2 مینی.چون به خاطر برادر بزرگترش تو چشم تره.این گوشی بدرد کسی میخوره که یه گوشی بی درد سر و با تمام امکانات داشته باشه

behroozer
11-06-2014, 20:18
سلام
دوربينش بخصوص عكاسيش چطوره ؟ بنظرتون اين بهتر يا g2 mini؟چراغ نوتيفيكيشن داره ؟
در مورد دوربينش اگر با گوشيها ديگه مثل sp و zr مقايسه كنيد ممنون ميشم.

درود

دوربینش در حد خودش واقعا عالی هست .
اگه اهل کاستوم رام هستید جی 2 مینی و اگر دنبال شیک و جمع و جور بودن هستید این.
چراغ نوتیفیکیشن نداره نه این نه جی 2 مینی.
مورد آخر را دباید دوستانی که تجربه کار با سونی را داشتند راهنماییتون کنند.

نکته:باطری ال 90 ظرفیتش کمی بالاتر از جی 2 مینی است(صرفا جهت افرادی که شارژ دهی براشون مهم باشه)

behzadkh1
15-06-2014, 20:37
ببخشید این گوشی برنامه و data بازی ها رو به sd انتقال می ده یا نه؟ چون مدل پایین ترش l70 این قابلیت رو مثل این که نداره (تو قسمت مربوط در همین سایت زده بود) ممنون میشم جواب بدین

behroozer
15-06-2014, 22:14
ببخشید این گوشی برنامه و data بازی ها رو به sd انتقال می ده یا نه؟ چون مدل پایین ترش l70 این قابلیت رو مثل این که نداره (تو قسمت مربوط در همین سایت زده بود) ممنون میشم جواب بدین

بله داره .اینم اسکرین شات
969686969686

akahroba
16-06-2014, 10:21
بله داره .اینم اسکرین شات
969686969686

دوست عزیز اون گزینه صرفا در مورد برخی نرم افزارها اکثرا رایگان ها و کم حجم ها فعاله. در خیلی موارد هم حجم کمی رو جابه جا میکنه نه همه ی نرم افزار رو.

Sent from my LG-E975 using Tapatalk

mse1445
23-06-2014, 15:38
دوستان مشکل نویز هنگام مکالمه رو دارید هنوز ؟

behroozer
23-06-2014, 18:35
اصلا همچین ایرادی نبوده تا حالا

reza0421
15-07-2014, 14:52
بهروز جان این گوشی otg ساپورت میکنه؟
و همانطور که g2 mini از تکنولوژی BIS برای دوربین استفاده میکنه ، l90 هم استفاده میکنه؟

behroozer
16-07-2014, 22:11
بهروز جان این گوشی otg ساپورت میکنه؟
و همانطور که g2 mini از تکنولوژی BIS برای دوربین استفاده میکنه ، l90 هم استفاده میکنه؟

سلام رضا جان.otg که فکر نکنم حداقل من یه بار بهش فلش زدم و جواب نداد.
ولی در مورد دوربین خبر ندارم .

alinili68
06-08-2014, 17:37
با سلام خدمت دوستان
بنده دو هفته اس هست که این گوشی رو با گارانتی دوساله ی ال جی خریده ام
این تجربیات من هست امیدوارم مفید باشه و مثل من از 800 هزار تومن پول بیزبون دادن ناامید نشوید:

1-مهم ترین مشکل گوشی من این هست که تنظیمات بخش language & input اش چند وقت یکبار ریست میشه (مثلا دلیوری ریپورت رو روشن میکنی دوساعت بعد بدون هیچ دلیلی خوش خاموش میشه یا مثلا زبان انگلیسی رو به کیبرد اضافه میکنی بعد چند وقت دوباره به حالت اول یعنی یک زبانه میره و بدتر از همه Auto prediction رو غیر فعال که میکنم چندی بعد دوباره خودش روشن میشه و کلا تایپ هامو عوض میکنه و اشتباه . . . :dy:

2-میوزیک پلیرش درست کار نمیکنه مثلا ریپیت رو که میزنم که ترک رو دوباره اجرا کنه . . . بعد از تموم شدن ترک میره ترک بعدی . . . انگار نه انگار که این گزینه رو فعال کرده ام !!!!!

3-تاچش مقداری ضعیفه ... وقتی صفحه خاموشه با دبل تپ باید لاک اسکرین بیاد ولی بگیر نگیر داره . . . !!!

4-فونت فارسیش بسیار گنده و درشته ! وقتی هم که کوچکترین سایز رو انتخاب میکنم فارسیش معمولی میشه ولی فونت اینگلیسیش زیادی ریز میشه !!!!

5-کیفیت دوربینش در حد افتضاحه . . . در حدود 5 مگاپیکسل هست . . . فقط در شرایط نور ایده آل و غیرمستقیم میتونه عکس های قابل قبولی بگیره . . . دوربین جلوش هم که کلا ول معطله . . .

6-خدمات پس از فروشش فاجعست . . . رفتم بازار مبایل طبقه ی همکف آخر راهرو سمت راست که گارانتیش هست . . . میگم آقا تنظیمات پیامکش ریست میشه با یک برخورد سرد و زشت برخورد کردن و فقط گوشی رو فلش کردند و گفتند برو ببین درست شد یا نـــــه !!!! یعنی نخود سیاه . . .

akahroba
19-08-2014, 21:19
با سلام خدمت دوستان
این تجربیات من هست امیدوارم مفید باشه و مثل من از 800 هزار تومن پول بیزبون دادن ناامید نشوید:

1-مهم ترین مشکل گوشی من این هست که تنظیمات بخش language & input اش چند وقت یکبار ریست میشه (مثلا دلیوری ریپورت رو روشن میکنی دوساعت بعد بدون هیچ دلیلی خوش خاموش میشه یا مثلا زبان انگلیسی رو به کیبرد اضافه میکنی بعد چند وقت دوباره به حالت اول یعنی یک زبانه میره و بدتر از همه Auto prediction رو غیر فعال که میکنم چندی بعد دوباره خودش روشن میشه و کلا تایپ هامو عوض میکنه و اشتباه . . . :dy:

2-میوزیک پلیرش درست کار نمیکنه مثلا ریپیت رو که میزنم که ترک رو دوباره اجرا کنه . . . بعد از تموم شدن ترک میره ترک بعدی . . . انگار نه انگار که این گزینه رو فعال کرده ام !!!!!

3-تاچش مقداری ضعیفه ... وقتی صفحه خاموشه با دبل تپ باید لاک اسکرین بیاد ولی بگیر نگیر داره . . . !!!

4-فونت فارسیش بسیار گنده و درشته ! وقتی هم که کوچکترین سایز رو انتخاب میکنم فارسیش معمولی میشه ولی فونت اینگلیسیش زیادی ریز میشه !!!!

5-کیفیت دوربینش در حد افتضاحه . . . در حدود 5 مگاپیکسل هست . . . فقط در شرایط نور ایده آل و غیرمستقیم میتونه عکس های قابل قبولی بگیره . . . دوربین جلوش هم که کلا ول معطله . . .

6-خدمات پس از فروشش فاجعست . . . رفتم بازار مبایل طبقه ی همکف آخر راهرو سمت راست که گارانتیش هست . . . میگم آقا تنظیمات پیامکش ریست میشه با یک برخورد سرد و زشت برخورد کردن و فقط گوشی رو فلش کردند و گفتند برو ببین درست شد یا نـــــه !!!! یعنی نخود سیاه . . .
شما فکتوری ریست زدین گوشیتونو؟

tranceyou92
25-08-2014, 09:59
سلام میکنم به دوستان عزیز ، من قصد خرید این گوشی یعنی LG L90 رو دارم یکی اینکه
از دوستانی که این گوشی رو داشتن و یا اطلاعاتی در موردش دارن بهم بدن و یه نکته هم
اینکه من دیدم دو مدل داره این گوشی یکی 405 هست و یکی 410 فرقش توی سیم کارته؟
بعد اینکه از لحاظ گیم و کارای اینترنتی اوکی هست؟ همینطور سرعت و عملکردش توی
منوها و چیزای دیگه ، البته ویدیویی 15 دقیقه ای ازش دیدم ولی باز گفتم از دوستان سوال
کنم بد نیست. ممنون میشم راهنمایی کنید منو.

hamid0006
13-09-2014, 07:55
سلام میکنم به دوستان عزیز ، من قصد خرید این گوشی یعنی LG L90 رو دارم یکی اینکه
از دوستانی که این گوشی رو داشتن و یا اطلاعاتی در موردش دارن بهم بدن و یه نکته هم
اینکه من دیدم دو مدل داره این گوشی یکی 405 هست و یکی 410 فرقش توی سیم کارته؟
بعد اینکه از لحاظ گیم و کارای اینترنتی اوکی هست؟ همینطور سرعت و عملکردش توی
منوها و چیزای دیگه ، البته ویدیویی 15 دقیقه ای ازش دیدم ولی باز گفتم از دوستان سوال
کنم بد نیست. ممنون میشم راهنمایی کنید منو.
سلام.2 تا پست بالاتر دقیقاً معایب این گوشی را دوستمون نوشتند.من هم یه مدتی این گوشی را داشتم و ردش کردم.به نظرم جی2 مینی خیلی بهتره.شما هم بهتره که نخرید.چون گوشی جالبی نیست

Lord Asghar
25-10-2014, 19:44
سلام
گوشی l90 d405 usb otg هم داره؟

akahroba
25-10-2014, 21:36
سلام
گوشی l90 d405 usb otg هم داره؟

خیر.

hadighoreyshi
06-11-2014, 22:15
با سلام خدمت دوستان

با سلام.بنده این گوشی رو دارم .
1-آیا میشه به خاطر مشکلی که فقط برای گوشی شما پیش اومده،کیفیت این گوشی رو زیر سوال ببرید؟حتی پرچمدارها هم تک و توک دچار مشکلات خاصی میشن.گوشی من مشکلی که شما گفتید رو نداره.

2-فرض کنید 10 تا موزیک رو گذاشتید برای پخش.اگر یک بار روی آیکون repeatبزنید،بعد از اینکه اون ده تا آهنگ تموم شد،کل آهنگ ها رو از دوباره پخش می کنه.اما اگه دوبار روش بزنید،آهنگ در حال پخش رو تکرار می کنه فقط.

3-من همچین مشکلی ندارم.ضمن اینکه بهتون بگم باید زاویه ی انگشتتون نسبت به صفحه خیلی کم نباشه.یعنی اگه عمل دابل ناک رو با بندانگشت انجام بدین،بعضی مواقع "تاکید می کنم بعضی مواقع" بگیر نگیر داره ولی اگه یه کوچولو به انگشتتون زاویه بدین،هیچ مشکلی نیست.(درستشم همینه)

4-این دیگه به خودتون بستگی داره.

5-دوربین جلوش که افتضاحه .حرفی نیست.اما دوربین عقبش در شرایط نوری خوب،عکسهای خیلی خوبی می گیره.یه کم هم ادیت بلد باشین،عکس های حرفه ای میشه گرفت.توی نور کم دوربینش زیاد جالب نیست.قبول دارم.

6-این مورد رو نمی تونم نظری بدم.

------------------------------------------------------
حالا چند مورد رو خودم اضافه می کنم:

1-فیلمبرداریش حرف نداره.یه فیلم که باهاش گرفته بودم رو روی g pro اجرا کردم،دهنم وا مونده بود.

2-گوشی بسیار شیکه و خیلی خاطرخواه پیدا کرده!من سفیدشو دارم.

3-باتریش حررررررررررررررررررررف نداره.

4-کیفیت صفحش خیلی خیلی خوبه.من کاملا راضیم.کاملا.

hadighoreyshi
06-11-2014, 22:18
ضمنا کیفیت ساختشم عالیه.
هندزفریش به درد نمی خوره.
سوال دیگه ای بود در خدمتم.

I-mamali
07-11-2014, 09:43
ضمنا کیفیت ساختشم عالیه.
هندزفریش به درد نمی خوره.
سوال دیگه ای بود در خدمتم.

درود
در اين رنج قيمت اين خوبه بخرم يا برند هواوي خوبه؟
ممنون ميشم پاسخ بديد و از تجربياتتون درمورد(صفحه،دوربين،سرعت و ...)اين گوشي را بگيد.

hadighoreyshi
08-11-2014, 15:34
درود
در اين رنج قيمت اين خوبه بخرم يا برند هواوي خوبه؟
ممنون ميشم پاسخ بديد و از تجربياتتون درمورد(صفحه،دوربين،سرعت و ...)اين گوشي را بگيد.

من قبل از خریدم،خیلی زیاد با HUAWEI HONOR 3C کار کردم توی بازار موبایل.حتی صفحه نمایش اچ دی و رم دو گیگابایتی HONOR خیلی منو وسوسه می کرد.
اما کیفیت ساختش اصلا به پای L90 نمی رسه.وقتی L90 رو دستم می گیرم، به قول خارجی ها،واقعاSOLID هستش.خیلی حس خوب و محکم بودن میده.پشتL90 رو هم که باز کنید،گوشی کاملا از فلزه.
دوربینش هم به پای L90نمیرسه.مخصوصا فیلمبرداریش که اچ دیه اما ال90 فول اچ دیه و خیلی هم با کیفیته.
رابط کاربری و همچنین اندروید کیت کت هم چیزی نیست که به این راحتی ها ازش گذشت.به خاطر همینم ال90 گرفتم.
به طور کلی،کار کردن با HONOR اصلا لذت بخش نبود اما وقتی با ال90 کار می کنم،انصافا کیف می کنم.ضمنا باتریش خیلی قوی تر از HONOR هستش.لامصب اصلا تموم نمیشه.اگه معمولی ازش استفاده کنم،دو روز کامل میره.
ضمن اینکه اعتبار برند الجی و دید مردم نسبت به الجی خیلی بهتر از هواوی هستش.هرچی باشه این گوشی از نواده های جی2 و جی3 هستش:di:

اما در مورد صفحه و دوربین و سرعت که فرموده بودین:
صفحه نمایشش واقعا با کیفیته.با اینکه تراکم پیکسلیش پایین تره اما خیلی لذت بخشه.با این قیمت، به نظرم یکی از نقاط قوتشه.
دوربینش هم به خاطر گل روی شما سه تا عکس که باهاش گرفتم رو آپلود می کنم تا ببینید.اما در نور کم اونقدرها جالب نیست.فیلمبرداریش خیلی خوبه.
سرعتشم خیلی خوبه.اما در بازی های که مثلا بالای 100 مگابایت حجم دارن مثل DREAM LEAGUE هر چند دقیقه یکبار افت فریم مشاهده کردم.اما خیلی کم پیش میاد.
در کل خیلی گزینه ی خوبی برای خرید هستش.
لینک دانلود عکس اول (http://upload7.ir/imgs/2014-11/08582367683565509029.jpg)
لینک دانلود عکس دوم (http://upload7.ir/imgs/2014-11/05919124234082455438.jpg)
لینک دانلود عکس سوم (http://upload7.ir/imgs/2014-11/30897294311829550558.jpg)

fair_fire
10-11-2014, 09:06
با سلام
حدود یه ماهه این گوشیو دارم و واقعا راضی هستم. همه صفحه نمایش قابل قبول و خوبی داره هم دوربیین با قابلیت فیلم برداری فول اچ دی. و باتریش که یکی از بهترین هایی هست که وجود داره. تو این رنج قیمت گوشی بهتر از این گیر نمیاد و اون مشکلاتیو که دوستان گفتن ندارم.

فقط یه سوال: یه اپدیت حدودا 160 مگا بایتی براش اومده من هنوز نصب نکردم چون بعضی جاها خوندم اپدیت زیاد جالبی نیست و رم گوشی رو پر میکنه و پر از لگ و گیر میشه گوشی.
خواستم بدونم دوستانی که اپدیت کردن تایید میکنن یا نه؟

Sent from my LG-D405 using Tapatalk 2

scofild
18-11-2014, 11:19
با سلام
مدت زمان شارژ این گوشی چقدره؟
دیشب این گوشی رو با 10 درصد به شارژ زدیم و 4 ساعت و ربع طول کشید تا شارژ کامل بشه.خیلی نیست؟باطری مشکلی نداره؟4 ساعت خیلی زیاده

behroozer
18-11-2014, 12:54
با سلام
دیشب این گوشی رو با 10 درصد به شارژ زدیم و 4 ساعت و ربع طول کشید تا شارژ کامل بشه.خیلی نیست؟باطری مشکلی نداره؟4 ساعت خیلی زیاده
100% مشکل داره این گوشی حد اکثر در دو ساعت ونیم شارژ میشه.حتما با یه شارژر دیگه چک کنید

akahroba
18-11-2014, 12:55
با سلام
حدود دو ساعت و نیم باید باشه. شما زمانی که میزنی به شارژ چک کن تو قسمت باتری نوشته باشه charging AC و نه charging USB. بعضی اوقات که شارژر بد جا بخوره سیستم به عنوان یو اس بی میشناسه و همون میزان جریان میکشه و شارژ آهسته انجام میشه.

saed..
22-11-2014, 21:34
با سلام و درود
اساتیت تورو خدا کمکم کنید گوشیم رو روت کردم و میخاستم رکاوری فریز رو بریزم داخلش از گوشی خودم که جی2 هست ریختم مثل یه فایل نصبی بود تا انجامش دادم گوشیم خاموش شد و دیگه هر کاری میکنم روشن نمیشه حتی کامپیوترم نمیشناسش خواهش میکنم کمکم کنید

Hexenmeister
05-12-2014, 19:06
سلام .. من دوس دارم بخرم این گوشیو ظاهرش خوبه. وضوح اسکرینش خوبه ؟ شارژ دهی ؟ کیفیت اهنگ با هندزفری گوش کنی چطوریه ؟ سرعت اجرای برنامه هاش چطور ؟ لگ نداره ؟ با توجه به قیمتش خوبه ..من تا 650 700 میتونم بخرم ..لطفا راهنمایی کنین

akahroba
05-12-2014, 21:30
با سلام و درود
اساتیت تورو خدا کمکم کنید گوشیم رو روت کردم و میخاستم رکاوری فریز رو بریزم داخلش از گوشی خودم که جی2 هست ریختم مثل یه فایل نصبی بود تا انجامش دادم گوشیم خاموش شد و دیگه هر کاری میکنم روشن نمیشه حتی کامپیوترم نمیشناسش خواهش میکنم کمکم کنید
فکر کنم منظورتون از فریز فیلز باشه. شما ریکاوری جی2 رو روی ال90 زدین؟! گوشیتون تبدیل به گوشکوب شده خب تعجبی هم نداره.
ببرین تعمرکار واستون JTAG کنه.

سلام .. من دوس دارم بخرم این گوشیو ظاهرش خوبه. وضوح اسکرینش خوبه ؟ شارژ دهی ؟ کیفیت اهنگ با هندزفری گوش کنی چطوریه ؟ سرعت اجرای برنامه هاش چطور ؟ لگ نداره ؟ با توجه به قیمتش خوبه ..من تا 650 700 میتونم بخرم ..لطفا راهنمایی کنین
گزینه ی خوبیه. انتظاراتتون رو برآورده میکنه.

Hexenmeister
07-12-2014, 13:32
آقا یه خبر خوب که آندروید 5 در حال تست هست برا ال 90 . http://forum.xda-developers.com/lg-l90/development/android-5-0-d415-t2949015

akahroba
07-12-2014, 13:58
آقا یه خبر خوب که آندروید 5 در حال تست هست برا ال 90 . http://forum.xda-developers.com/lg-l90/development/android-5-0-d415-t2949015

والا اینجوری که شما اعلام کردی انگار که الجی داره روش کار میکنه (البته بعید هم نیست) ولی این یه دولوپر عادیه که قصد داره از روی کدهای گوگل واسه ال90 لالیپاپ در بیاره که اصولا این کار خیلی سخته و آخرش هم چیز بدون باگی از آب درنمیاد.

hadighoreyshi
07-12-2014, 22:19
دوستان کسی آپدیت کرده؟
چه اتفاقی بعد از آپدیت می افته؟
آپدیت کنم بنظرتون؟

Hexenmeister
08-12-2014, 09:16
سلام آپدیت که هنوز نیومده...من موزیکم ایراد داشت وقتی صفحه رو خاموش میکردم قطع میشد که دیروز موزیک رو آپدیت کردم درست شد.

akahroba
08-12-2014, 12:13
سلام آپدیت که هنوز نیومده...من موزیکم ایراد داشت وقتی صفحه رو خاموش میکردم قطع میشد که دیروز موزیک رو آپدیت کردم درست شد.

آخرین آپدیت برای ال90 ورژن 10g هستش البته نه برای خاورمیانه: http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=57

Hexenmeister
10-12-2014, 20:15
سلام... گوشی از 0 تا 100 درصد باطری شارژ بشه چقدر زمان میبره ؟ من سه ساعت و 15 دقیقه. مشکلی نیست بنظرتون ؟

akahroba
10-12-2014, 21:09
سلام... گوشی از 0 تا 100 درصد باطری شارژ بشه چقدر زمان میبره ؟ من سه ساعت و 15 دقیقه. مشکلی نیست بنظرتون ؟
زیاده. دو ساعت و نیم آخرشه. یه بار در حالت خاموش امتحان کنین. ضمنا موقع اتصال شارژر مطمئن شین گوشی اشتباهی usb نشناخته باشه و شارژ آهسته صورت نگیره.

milligator
12-12-2014, 14:14
من برنامه viber به مموری کارت منتقل کردم ولی دیتای اون شامل ویدیو ها و عکس ها رو حافظه داخلی مونده و همچنان اونجا ذخیره میشه.
چه راه حلی داره؟

mohamadgfx
12-12-2014, 16:07
یک برنامه نصب کن تا زمان فول شارژ شدن رو بهت اعلام کنه

Hexenmeister
12-12-2014, 16:40
ممنون. مشکل از نوع اتصال بود. که موقع شارز باید رو حالت باطری شارژ بزنی.

Hexenmeister
13-12-2014, 12:06
سلام.خسته نباشی. ریکاوری چجوری نصب کنم ؟

javan8
17-12-2014, 22:39
با سلام خدمت دوستان من Honor 3C داشتم ولی به دلیل کیفیت نسبتا پایین عکس ها و همچنین بی کیفیت بودن نمایش تصاویر علیرغم HD بودنش اونو ردش کردم . حالا تصمیم دارم از 3 گزینه xperia sp ، mini G2 , L90 یکی رو انتخاب کنم . از دوستان می خوام که لطف کنن و راهنماییم کنن کدومشو بگیرم . برام کیفیت عکس و فیلم دوربین اولویت داره .
1- آیا L90 و mini G2 هر دو دارای فناوری Wi-Fi Direct و DLNAهستند یانه ؟
2 -به چه دلیل قیمت L90 و mini G2 حدود 100 تومن اختلاف داره در حالی که از نظر سخت افزاری و امکانات نسبتا شبیه هم هستند؟
3 - حافظه L90 چند هست 4 یا 8 گیگ
4- دوربین L90 چند مگاپیکسله ؟ 5 یا 8
متشکرم

Hexenmeister
18-12-2014, 22:28
سلام. هوآوی رو کلا بیخیال شو . روزی چندتا هوآوی میارن که خودبخود خاموش شده و دیگه کاریش نمیشه کرد. به نظر من ال 90 رو بردار. من خودم دارم ازش راضیم .آنتن دهی خوب شارز دهی فوق العاده. دوربینشم اوکی هست ولی بد نیست.سی پی یو رم هم که الان من اکثر بازی هارو روون اجرا میکنم و اکثرا 300 مگ به بالا رم خالی دارم.قبلا سونی داشتم ولی تا ال جی نخری نمیدونی چی خریدی. البتهه بهت بگم الان ال 90 تو بازار خیلی کمه ها. با جی 2 مینی یکی هست ولی قیمتش پایین تر. هندزفری که بهت میدن مالی نیست کیفیت موزیک هم بدک نیست ولی من با هندزفری خوب و برنامه فلیپ بیتس آهنگ گوش میدم و اوکی هست و راضیم. سوال اولتو نمیدونم. دوم : بخاطر اینکه جی تو اسم پرچمدار رو روخودش داره. حافظش 4 گیگ بهت میده ولی با مموری جبران میشه . دوربینشم 8 با کیفیت هست. سونی رو هم کلا بیخیال شو. با ال 90 کار کنی متوجه میشی.

aminjpo
18-12-2014, 22:38
با سلام خدمت دوستان من Honor 3C داشتم ولی به دلیل کیفیت نسبتا پایین عکس ها و همچنین بی کیفیت بودن نمایش تصاویر علیرغم HD بودنش اونو ردش کردم . حالا تصمیم دارم از 3 گزینه xperia sp ، mini G2 , L90 یکی رو انتخاب کنم . از دوستان می خوام که لطف کنن و راهنماییم کنن کدومشو بگیرم . برام کیفیت عکس و فیلم دوربین اولویت داره .
1- آیا L90 و mini G2 هر دو دارای فناوری Wi-Fi Direct و DLNAهستند یانه ؟
2 -به چه دلیل قیمت L90 و mini G2 حدود 100 تومن اختلاف داره در حالی که از نظر سخت افزاری و امکانات نسبتا شبیه هم هستند؟
3 - حافظه L90 چند هست 4 یا 8 گیگ
4- دوربین L90 چند مگاپیکسله ؟ 5 یا 8
متشکرم
دوست عزیز هانر گوشی خوبیه اما در دوربینش تقریبا حق با شماست.اما توی گزینه هات به نظر من سونی اس پی گزینه خوبیه والبته جی تو مینی درزمن مشخصات کامل رو هم جی اس ام ارنا می تونی ببینی

Olesius
09-01-2015, 10:46
دوستان بلندگوی بالای گوشی من کار نمیکنه
صدا حین مکالمه نمیاد از چیه؟

akahroba
09-01-2015, 23:12
دوستان بلندگوی بالای گوشی من کار نمیکنه
صدا حین مکالمه نمیاد از چیه؟
آب نرفته توش؟
یه فکتوری ریست بفرمایین، درست نشد ببرین نمایندگی.

سمند lx
11-01-2015, 02:20
سلام
حالا اخرین نسخه اندرویدیی رسمی گه منتشر شده برا این گوشی کدام هست
و دوستان که این گوشی را دارن همه اون مشکلاتی که فرمودن ریست تنظیمات .غیر.... دارن

akahroba
21-02-2015, 14:46
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=350853

akahroba
14-03-2015, 09:25
تنریک خدمت دارندگان این گوشی. آپدیت لالیپاپ به زودی...

Olesius
30-03-2015, 11:51
دوستان مفدار حافظه داخلی گوشی باید چند باشه؟ 4 یا 8 ؟؟؟

akahroba
30-03-2015, 22:27
دوستان مفدار حافظه داخلی گوشی باید چند باشه؟ 4 یا 8 ؟؟؟
8 تاست که 4 تاش مال سیستم عامله 4 تاش قابل دسترس واسه شما.

wxner
05-04-2015, 16:08
سلام
کسی میدونه چه تاریخی عرضه میشه لالی پاپ واسه این گوشی ؟
اگه الان لالی پاپی که واسه D410 اومده رو این فلش بکنیم چی میشه
آسفالت 8 هم واسه شما اجرا نمیشه؟ یا فقط مال من اینطوریه که میاد بیرون!

Olesius
23-04-2015, 21:19
سلام دوستان خواخشا زود جواب بدین
بالاخره لالی پاپ اومد
امروز گوشی پیام داد و درحواست اپدیت کرد
منتها گوشی من روته .چیکار کنم روت رو حذف بعد اپدیت کنم؟
یا بدون حذف مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

sala68
23-04-2015, 23:26
سلام دوستان خواخشا زود جواب بدین
بالاخره لالی پاپ اومد
امروز گوشی پیام داد و درحواست اپدیت کرد
منتها گوشی من روته .چیکار کنم روت رو حذف بعد اپدیت کنم؟
یا بدون حذف مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
سلام شما کینگ روت رو رو سیستم نصب کن و ازش برا حذف روت استفاده کن

گوشی اگه روت باشه آپدیت رو میگره اما بعدا با یه ضد حال اساسی روبه رو میشی و اون اینکه پیام میده گوشیتون روته اونوقت دوباره باید آپدیت رو بگیری

Olesius
24-04-2015, 00:25
سلام شما کینگ روت رو رو سیستم نصب کن و ازش برا حذف روت استفاده کن

گوشی اگه روت باشه آپدیت رو میگره اما بعدا با یه ضد حال اساسی روبه رو میشی و اون اینکه پیام میده گوشیتون روته اونوقت دوباره باید آپدیت رو بگیری

ممنون دوست عزیز
تکلیف تغیراتی که با روت انجام شده چی میشه
مثلا من اکثر برنامه هارو با روت به کارت جانبب انتقال دادم.

cpt.milad.n
24-04-2015, 09:56
دوستانی که به لالیپاپ اپدیت کردن میشه ی نقد از تغییرات و احیانا مشکلاتش بگید؟اگر جایی سراغ دارید لینک بدید هم ممنون میشم

Olesius
26-04-2015, 18:16
من هرکاری میکنم ارور روت بودن میده
تاحالا 4بار دانلود شده ولی آپدیت نمیشه
کمک!

smohs
26-04-2015, 20:44
من هرکاری میکنم ارور روت بودن میده
تاحالا 4بار دانلود شده ولی آپدیت نمیشه
کمک!

ظاهراً تنها راه شما استفاده از برنامه LG mobile support tool و آپدیت گوشی از طریق کامپیوتره
البته من خودم امتحان نکردم ولی توی سایت ها دیدم گفتن جواب میده
لینک زیر روش رو توضیح داده (البته انگلیسی):
[http://www.joe0.com/2014/12/28/how-to-resolve-this-device-is-suspected-in-rooting-on-your-rooted-lg-g2-or-lg-g3-mobile-phone/ (http://www.joe0.com/2014/12/28/how-to-resolve-this-device-is-suspected-in-rooting-on-your-rooted-lg-g2-or-lg-g3-mobile-phone/)

wxner
30-04-2015, 21:53
با سلام خدمت دوستان
اگه میخواید دوباره کاری نشه برای دانلود ... برید از این سایت http://lg-firmware-rom.com/ شماره سریال گوشیتون رو وارد کنید و آخرین نسخه فریمور که ورژن D40520A_00 هست رو دانلود کنید و با استفاده از نرم افزار Lg Flash Tool فلش کنید به گوشیتون. با روت بی روت . . . میتونید فلش کنید . نحوه فلش و جزئیات توی فروم ها هست اگه خواستید

ZeroNetizen
05-05-2015, 00:37
سلام دوستان
من این گوشی رو تازه خریدم و چند تا سوال داشتم:

1. از قسمت بالای LCD همونجا که اون نوار رو میکشیم پایین یک مقدار نشت نور داره که تو نور 100 درصد و صفحه سیاه کمی معلوم میشه :db:
این ایراد برای LCD گوشی عادی هست یا باید بدم برای گارانتی و تعویض و...؟
قبلا هم یه گوشی نوکیا لومیا داشتم که این مشکل رو البته خیلی بیشتر از این داشت،
حالا نمیدونم شاید همه گوشی ها اینطور هستند و من حساسم یا از شانس بد من همیشه LCD گوشی هام مشکل داره!

2. گوشیم رو به اندروید 5 آپدیت کنم یا نه؟
بعضی ها راضی هستند و بعضی ها خیلی ناراضی ...
مشکلش چیه؟

lindows
26-05-2015, 12:09
چطوری میشه با ال 90 اسکرین شات گرفت - بدون روت کردن؟

Sezar.63
07-06-2015, 18:30
درود
من می خام مدل ۲ سیم کارته این رو بخرم
\یشنهاد می کنید بخرم یا نه؟

cpt.milad.n
15-06-2015, 16:27
چطوری میشه با ال 90 اسکرین شات گرفت - بدون روت کردن؟
پاور+ولوم پایین

cpt.milad.n
16-06-2015, 08:37
برادرا کسی اپدیت نکرده ی نظر بده در مورد لالیپاپ ؟چقد ای فروم خلوته؟

8114
29-07-2015, 16:12
با سلام
الان تقریبا یه ماهه گوشیمو به آندروید لالی پاپ دانلود کردم و واقعا راضی ام ازش ....

cpt.milad.n
31-07-2015, 09:15
با سلام
الان تقریبا یه ماهه گوشیمو به آندروید لالی پاپ دانلود کردم و واقعا راضی ام ازش ....
ممنون از جوابت دوست عزیز. از امکاناتش چیزی کم نشده؟

metaller1980
31-08-2015, 21:34
سلام دوتسان میخواستم گوشی .ویروسی بود رم و سیمو در اوردم خواستم ریست فاکتوری کنم از اول بشه چیکار کنم پیدا نکدم چیزی

lonydepp
18-10-2016, 11:55
سلام
من این گوشی رو دارم و از وقتی روتش کردم و باز آنروت کردم اما بعد از خاموش روشن شدن به دانلود مود وارد میشه و فقط با normal flash میتونم دوباره روشنش کنم. و یه مشکل دیگه اینکه با نصب درایورهای گوشی و تلاش زیاد دیگه کامپیوتر گوشی رو شناسایی نمیکنه و با انکه درایورها نصب میشند امایکیشون که pci simple communicatoin contoroller هست نصب نمیشه.
ممنون میش کمکم کنید.

lonydepp
18-10-2016, 11:58
کسی نیست؟

بچه مثبت
20-10-2016, 01:29
سلام و عرض ادب:df:

دانلود فیلم تغییرات ظاهری و تنظیمات گوشی ال جی ال 90 بعد از آپدیت به اندروید 5 لالی پاپ

https://is.gd/oREUl9

بچه مثبت
05-11-2016, 09:29
به نام خدای مهدی عج

تغییرات گوشی ال جی ال90 ؛ LGL90 بعد از بروز رسانی و آپدیت به اندروید 5.02 یا لالی پاپ در نسخه 20a

دانلود فایل مربوطه http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW401116432109876543213/V20A_00.kdz

:122:
حل مشکل هنگ فیلم در ایستاگرام

سرعت گوشی بهبود پیدا کرده(از گوشی تازه فرمت شده اخروید ۴.۴)
فونت ها ریز شده و بنظر سایز رزولیشن تصویر تغییر کرده

دفتر یادداشت تغییر کرده

ایکون ال جی بک اپ حذف و باید از تنzیمات اقدام شود

فونت فارسی کمی زخیم شده

قرار گیری پسورد پیشنهادی برای هات اسپات و نام مشخص ال۹۰ برای وای فای اشتراکی

سازماندهی جزیی در ارتباط بلوتوس

لزوم تایید حالت پرواز بعد از انتخاب ان

و ...

نوشته شده توسط مهرداد /بچه مثبت

http://www.axgig.com/images/21150920229766272918.jpg

.