PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نکات بسیار مهم که قبل و بعد از خرید Moto X باید به آن توجه کنید

lord of moto
24-06-2014, 22:13
سلام و درود
در این تاپیک قصد دارم تا کمی آگاهی دوستان را در خصوص گوشی Moto X محصول شرکت موتورولا (گوگل) بالا ببرم
اساتید اگر چیزی را از قلم انداختم به بزرگی خودتون ببخشید

- مدل عددی:
امروز تمامی گوشی ها علاوه بر اسم دارای یک مدل عددی نیز می باشند به طور مثال گوشی Moto X دارای چندین مدل عددی به نام های XT1049, XT1050, XT1052, XT1053, XT1055, XT1056, XT1058, XT1060 و ... می باشد که در ادامه چند مدل زا بررسی می کنیم

هر کدام از این مدل ها دارای ساختار نرم افزاری مخصوص خود هستند که باعث می شود از یکدیگر متمایز شوند و در اکثر موارد استفاده از بستر های نرم افزاریشان بر روی یکدیگر امری خطرناک بود و موجب نابودی دستگاه شما می شود

مدل XT1058 : این مدل نسخه رسمی شرکت موتورولا می باشد که آنلاک و قابل استفاده در تمامی محدوده های ملی GSM می باشد و همچین این نسخه به علت آزاد بودن دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر مدل ها هست
مدل XT1058D : این نسخه هما نسخه بالا می باشد با این تفاوت که نام نسخه توسعه دهنده را به خود اختصاص داده است ، این نسخه علاوه بر امکانات بالا با بوت لودر آنلاک ارائه می شود
مدل XT1060 : این نسخه آنلاک برای محدوده GSM نسل 3 و ماقبل و لاک برای GSM نسل 4 (LTE) و جدید تر تحت سیم کارت اوپراتور ویرایزون می باشد
مدل XT1053 : این نسخه به طور پیش فرض لاک GSM تحت سیم کارت اوپراتور T-mobile می باشد

kamet
29-09-2014, 23:39
سلام
من میخواستم یه moto x 1st gen developer edition GSM network از سایت موتورولا بخرم
http://www.motorola.com/us/Moto-X-Developer-Edition-GSM-Networks/moto-x-developer-edition.html
میخواستم بدونم نسخه dev با نسخه های معمولی moto maker چه فرقی داره؟
اصلا این نسخه dev انلاک هست؟چون تو سایتش دیدم که زده بود Works with AT&T and T-Mobile یعنی فقط با این اپراتورا کار میکنه؟
و اینکه نوشته with an unlockable bootloader یعنی چی؟ یعنی واسه کار کردن باهاش باید کد انلاک داد؟
کلا میخواستم بدونم اگه این مدلو بخرم میتونم سیم کارت خودمو روش بندازم و استفاده کنم؟ (چون دیگه نسخه موتو میکر مدل 2013 این گوشی تولید نمیشه میخوام مدل dev بگیرم)
باتشکر