PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جدیدترین و ساده ترین روش برای نصب رامهای رسمی (بدون محدودیت)

meshk
02-07-2014, 09:13
LG Flash Tool 2014

باسلام خدمت دوستان
روشی جدیدبرای نصب رامهای رسمی kdz اومده که خیلی ساده وبدون محدودیت هستش

توضیحات مربوط به برنامه:

1. Version:
+ Build 25/06/2014 : Initial Version
+ Build 27/06/2014 : Fix not working with windows XP

2. What's news:
+ This is a modified version of UpTestEX v1.2.3.1.
+ Re-design GUI simpler.
+ Working without LG Mobile Support Tool installed !
+ Working with lastest version of LG Mobile Support Tool.
+ Dont need to use hosts file or run http server to bypass anymore !
+ Default language is set to English. Don't need to choose language any more !

پیش نیاز:
-دانلود و نصب درایورها در صورتی که نصب نکردید از اینجا (http://www.mediafire.com/download/g31hbcdmh14io89/LGUnitedMobileDriver_S50MAN311AP22_ML_WHQL_Ver_3.1 1.3.exe)
-دانلود برنامه LG Flash Tool 2014 از اینجا (http://www.mediafire.com/download/8j4ryoxm8r5raur/LG+Flash+Tool+2014.zip)

آموزش:
-گوشی رو به دانلود مود ببرید (خاموش کنید و هردو کلیدهای ولوم رو همزمان نگه دارید و کابل رو وصل کنید)
برنامه LGFlashTool2014.exe رو اجرا کنید مطابق عکس زیر تنظیم کنید

971707

1-select type:CDMA
2-PhoneMod:DIAG
3-select Kdz file
4-CSE FLASH البته Normal هم میشه ولی cse بزنید بهتره رام کامل نصب میشه

971705

5-بروی start کلیک کنید

971706

6- تنظیمات زبان بصورت پیشفرض درست تنظیم شده بروی ok کلیک کنید
منتظر باشید تا 100% بشه و تمام کابل رو جدا کنید.

دیگه ازین ساده تر کسی نتونه نصب کنه من سر خودمو میزنم تو دیوار

کپی توضیحات فارسی از دوست خوبم ( armanherkool )

بیلد جدید نرم افزار به تاریخ 03.07.2014
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/--mCO4D7kv/lg-flash-tool-2014-2.zip

akahroba
02-07-2014, 09:27
باتشکر، تست شد و جواب داد. موضوع مهم شد/.

Reza 7
02-07-2014, 19:33
3 تا سؤال :
اين روش بر رام های زير 1 گيگ هست يا بالای 1 گيگ يا فرقی نداره ؟
LGMobile Support Tools حتماً بايد نصب باشه يا نيازی بهش نيست ؟
باز بودن بوت لودر يا بسته بودنش و روت بودن گوشی اهميتی داره يا خير ؟

meshk
02-07-2014, 20:19
3 تا سؤال :
اين روش بر رام های زير 1 گيگ هست يا بالای 1 گيگ يا فرقی نداره ؟
LGMobile Support Tools حتماً بايد نصب باشه يا نيازی بهش نيست ؟
باز بودن بوت لودر يا بسته بودنش و روت بودن گوشی اهميتی داره يا خير ؟

برای جواب هر 3 تا سوالت باس بگم برای تمام رامها و دیوایس های الجی میشه استفاده کرد چه با روت و آنلاک چه بدونه روت آتلاک

Reza 7
02-07-2014, 20:57
برای جواب هر 3 تا سوالت باس بگم برای تمام رامها و دیوایس های الجی میشه استفاده کرد چه با روت و آنلاک چه بدونه روت آتلاک

ممنون پارسا جان ولی اينا شد جواب سؤال 1 و 3 :4:
پس فرقی نميکنه ديگه رام کيت کت هست يا جيلی بين و بوت لودره باز بشه يا بسته و ...
با اين توضيحات اين بهترين روش ممکن برای فلش زدن رام های ال جی هست
دمت گرم داداش ميرم که کيت کت رو دانلود کنم (فقط مشکل اينه که رام فرانسه دانلود نميشه :4:)

راستی داداش در رابطه با LGMobile Support Tools بهم توضيح ميدی و اينکه اصلاً کارش چی هست و لازم هست روی سيستم نصب باشه ؟

meshk
02-07-2014, 21:04
پس فرقی نميکنه ديگه رام کيت کت هست يا جيلی بين و بوت لودره باز بشه يا بسته و ...
دمت گرم داداش ميرم که کيت کت رو دانلود کنم (فقط مشکل اينه که رام فرانسه دانلود نميشه :4:)

راستی داداش در رابطه با LGMobile Support Tools بهم توضيح ميدی و اينکه اصلاً کارش چی هست و لازم هست روی سيستم نصب باشه ؟

والا اون برنامه رو برای سری های قبل من نصب کردم تو این أموزش من چیزی نصب نکردم فقط برنامه رو که باز کردمو تنظیماتو انجام دادم استارت زدم مستقیم رفت واسه فلش فکر نکنم نیازی به اون باشه

رام کیت کت فرانسه با هلند و اسپانیا فرقی نداره کلا همشون ودافون هستن شما هر کدام رو که داناود میشه دانلود کن و نصب کن

Sent from my LG-E975 using Tapatalk

akahroba
02-07-2014, 21:56

والا اون برنامه رو برای سری های قبل من نصب کردم تو این أموزش من چیزی نصب نکردم فقط برنامه رو که باز کردمو تنظیماتو انجام دادم استارت زدم مستقیم رفت واسه فلش فکر نکنم نیازی به اون باشه

رام کیت کت فرانسه با هلند و اسپانیا فرقی نداره کلا همشون ودافون هستن شما هر کدام رو که داناود میشه دانلود کن و نصب کن

عملیات فلش در واقع توسط همون LG support tool انجام میشه. اونم با B2C نصب میشه. این نرم افزار فقط کاری که میکنه پروسه ی دانلود رام توسط اون برنامه و فلش زدنش رو نصف میکنه و بخش اول رو آفلاین میکنه و مستقیم میره واسه بخش دوم که فلش زدن هست.

vahid.77
02-07-2014, 22:24
سلام دوست عزیز من میخوام از این روشی ک شما گفتین کیت کت نصب کنم چون دیگه نمیخوام صبر کنم که کیت کت خاورمیانه منتشر شه.دو تا سوال داشتم من از این روش میتونم دوباره برگردم به 4.1.2 و اینکه بهترین نسخه کیت کت کدومه که من امشب دانلود کنم؟ ممنون میشم لینک بدین دانلود کنم.

akahroba
02-07-2014, 22:35
سلام دوست عزیز من میخوام از این روشی ک شما گفتین کیت کت نصب کنم چون دیگه نمیخوام صبر کنم که کیت کت خاورمیانه منتشر شه.دو تا سوال داشتم من از این روش میتونم دوباره برگردم به 4.1.2 و اینکه بهترین نسخه کیت کت کدومه که من امشب دانلود کنم؟ ممنون میشم لینک بدین دانلود کنم.

بله میتونین برگردین. نسخه ها هیچ فرقی ندارن من امروز ایتالیا رو زدم. لینک ها هم توی این تاپیک: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=330850

vahid.77
02-07-2014, 22:49
یعنی فرانسه با ایتالیا هیچ فرقی نمیکنه ؟حالا به نظرتون این ورژنا با خاورمیانه ممکنه چقدر تفاوت داشته باشن؟

M o H o M o
02-07-2014, 23:56
یعنی فرانسه با ایتالیا هیچ فرقی نمیکنه ؟حالا به نظرتون این ورژنا با خاورمیانه ممکنه چقدر تفاوت داشته باشن؟

معمولا هیچ فرقی ندارن فقط در نسخه خاورمیانه منوی فارسی هم داره که در این رام ها نداره ، کلا هر کدوم رو دانلود کردی مهم نیست ....

sme
03-07-2014, 08:04
با این روش وقتی رم جدید ریخته میشه آیا همه اطلاعات گوشی پاک میشه؟
حتما ۲۵ گیگ اطلاعات گوشی رو باید بک آپ بگیریم؟ این نبود sdکارت هم دردسریه

akahroba
03-07-2014, 10:31
با این روش وقتی رم جدید ریخته میشه آیا همه اطلاعات گوشی پاک میشه؟
حتما ۲۵ گیگ اطلاعات گوشی رو باید بک آپ بگیریم؟ این نبود sdکارت هم دردسریه

بله حتما بکاپ بگیرید. حتما با CSE فلش بزنید. با normal upgrade هم فلش بزنید باز مجبورید بعدش هاردریست دستی انجام بدید. به هرحال گوشیتون داره چندتا ورژن یهو میاد بالا. لازمه همه چی دوباره نوشته بشه.

Reza 7
03-07-2014, 12:39
آقا دمتون گرم اين رو ميگن آموزش ساده و سليس
به راحتی موفق به نصب کيت کت شدم البته يک ارور هم داشتم
يک مرحله ارور داد گفت کابل رو بکن باطری رو در بيار و ... بعد باطری رو بزار گوشی رو روشن کن و ... :39:
من فقط کابل رو در اوردم و دوباره گذشتم که حل شد !
الان من هم کيت کت دارم دلتون غيظ :4:

meshk
03-07-2014, 14:14
آقا دمتون گرم اين رو ميگن آموزش ساده و سليس
به راحتی موفق به نصب کيت کت شدم البته يک ارور هم داشتم
يک مرحله ارور داد گفت کابل رو بکن باطری رو در بيار و ... بعد باطری رو بزار گوشی رو روشن کن و ... :39:
من فقط کابل رو در اوردم و دوباره گذشتم که حل شد !
الان من هم کيت کت دارم دلتون غيظ :4:

خواهش میکنم آقا رضا خدا رو شکر که همه کیت کتی دارن میشن. شما وقتی فلش زدی اینترنتت وصل بود و این اررور رو داد . به نظرم بهتره بدون اینترنت ازین روش استفاده کنید من خودم از دیروز تا حالا نزدیک به 10 بار گوشی رو فلش زدم هم از 4.1.2 و هم از 4.4.2 استفاده کردم. خدارو شکر همه رو فلش میزنه و هیچ مشکلی هم نداشت

Reza 7
03-07-2014, 14:44
خواهش میکنم آقا رضا خدا رو شکر که همه کیت کتی دارن میشن. شما وقتی فلش زدی اینترنتت وصل بود و این اررور رو داد . به نظرم بهتره بدون اینترنت ازین روش استفاده کنید من خودم از دیروز تا حالا نزدیک به 10 بار گوشی رو فلش زدم هم از 4.1.2 و هم از 4.4.2 استفاده کردم. خدارو شکر همه رو فلش میزنه و هیچ مشکلی هم نداشت

پس علت اين ارور هم معلوم شد
حالا پارسا جان چه جوری روت کنم ؟
اين towelroot که جواب نميده !
روش کليک ميکنم هيچی نميشه !

M o H o M o
03-07-2014, 15:12
اقا دمتون گرم من هم کیت کتی شدم ( به لطفتون ) و به قول اقا پارسا باید اینترنت قطع باشه و با اینترنت متصل کلا ارور میداد .، در هر صورت دمتون گرم

فقط یه چیزی :ce:

اندروید L کی میاد ؟ :bv:

meshk
03-07-2014, 15:25
پس علت اين ارور هم معلوم شد
حالا پارسا جان چه جوری روت کنم ؟
اين towelroot که جواب نميده !
روش کليک ميکنم هيچی نميشه !

واسه روت هم اینجا برو
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=332270&p=4313419#post4313419

meshk
03-07-2014, 15:34
اقا دمتون گرم من هم کیت کتی شدم ( به لطفتون ) و به قول اقا پارسا باید اینترنت قطع باشه و با اینترنت متصل کلا ارور میداد .، در هر صورت دمتون گرم

عاغا من نمیدونم چرا نمیتونم پست هایی رو که میزارم رو ویرایش کنم تازه عضو گروه ویژه هم هستم واقعا گاهی وقتا لازمه و نمیتونم نمیدونم چرا؟

akahroba
03-07-2014, 16:01

مبارکا باشه. فور گادز سیک :eek: اندروید ال رو ول کن گوگل پلی باز شده واسه ایران لذتشو ببر.

عاغا من نمیدونم چرا نمیتونم پست هایی رو که میزارم رو ویرایش کنم تازه عضو گروه ویژه هم هستم واقعا گاهی وقتا لازمه و نمیتونم نمیدونم چرا؟
تا یه تایمی بعد از نوشتن اجازشو دارین. هر موردی هست پیام بده من انجام وظیفه میکنم.

akbar133555
04-07-2014, 07:51
دوستان سلام :مبارک همگی باشه ....دست آقا پارسا هم درد نکنه ....منکه سه روز پیش با هزار مکافات تونسته بودم نصب کنم ...فقط حالا دیگه راحت میتوانید رامهای دیگر را نصب کنید ....بنابراین از رام پیشنهادی آقا پارسا یعنی اسلینگ 2.2.2 غافل نشوید چون این رام واقعا آدم را غافلگیر میکند ...با سپاس

Reza 7
04-07-2014, 08:43
تا من رام وودافون رو زدم رام اصلی اومد ! ... تو اين شانس من
اگه موقع فلش زدن نرمال فلش رو انتخاب کنم
(برنامه ها بازی ها و فايلهای موجود روی گوشی ...)
حذف ميشه يا اينکه همه باقی ميمونه ؟

akahroba
04-07-2014, 10:17
تا من رام وودافون رو زدم رام اصلی اومد ! ... تو اين شانس من
اگه موقع فلش زدن نرمال فلش رو انتخاب کنم
(برنامه ها بازی ها و فايلهای موجود روی گوشی ...)
حذف ميشه يا اينکه همه باقی ميمونه ؟

طبیعتا باید باقی بمونه ولی تضمینی نیست. بسم الله بگو ایشالا که پاک نمیشه ;)

Reza 7
04-07-2014, 10:30
طبیعتا باید باقی بمونه ولی تضمینی نیست. بسم الله بگو ایشالا که پاک نمیشه ;)

روزی 6 بر داری فلش ميزنی :4: خوب يک بار تست کن ببين چی ميشه

meshk
04-07-2014, 10:40

بهتره که از اول برنامه هاتو نصب کنی . چون اینجوری مصرف باطریت بهینه تر میشه.

کسی رام آلمانو نصب کرده

akahroba
04-07-2014, 10:41

اتفاقا واسه همین که زیاد فلش میزنم چیزی تو گوشی نمیریزم که ببینم پاک میشه یا نه :4:

ضمنا towel root روت میکنه خوبم روت میکنه. بعد از روت هم میتونی این بوت انیمیشن جی3 که واسه جی ریسایز شده رو بریزی تو system/media و لذتشو ببری: http://www.mediafire.com/download/uyuugdzzodugvcd/animationG3forG.zip

akahroba
04-07-2014, 11:07
بهتره که از اول برنامه هاتو نصب کنی . چون اینجوری مصرف باطریت بهینه تر میشه.

کسی رام آلمانو نصب کرده

گزارشات موجود:
بوت و شات دان انیمیشن خود الجی
توی ورژن: E97520A-EUR-XX
یه گزارش وجود داشت فقط باعث شد دست نگه دارم: یه ایرانی مشکل سیگنال داشته یعنی کلا آنتن نداشته. تفاوت در base band؟ یکم بعیده ولی غیرممکن نیست.

Reza 7
04-07-2014, 12:06
اتفاقا واسه همین که زیاد فلش میزنم چیزی تو گوشی نمیریزم که ببینم پاک میشه یا نه :4:

ضمنا towel root روت میکنه خوبم روت میکنه. بعد از روت هم میتونی این بوت انیمیشن جی3 که واسه جی ریسایز شده رو بریزی تو system/media و لذتشو ببری: http://www.mediafire.com/download/uyuugdzzodugvcd/animationG3forG.zip

با towelroot هر کاری کردم نشد !
:39:

mostafa6420
04-07-2014, 12:15
با towelroot هر کاری کردم نشد !
:39:
با سلام
من با روش زیر که عباس جان زحمتشو کشیده روت کردم و جواب داد.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=331537
فقط از از برنامه ی freegee نمی تونم برای باز کردن بوتلودر و نصب کاستوم ریکاوری استفاده کنم. ساپورت نمی کنه.

meshk
04-07-2014, 12:29
دوستان رام آلمانو فلش زدم اما مشکل اینترنت دیتا داره مثل رام کره و بدونه چیلتر شکن کار نمیکنه

akahroba
04-07-2014, 13:25
با سلام
من با روش زیر که عباس جان زحمتشو کشیده روت کردم و جواب داد.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=331537
فقط از از برنامه ی freegee نمی تونم برای باز کردن بوتلودر و نصب کاستوم ریکاوری استفاده کنم. ساپورت نمی کنه.

از آخرین ورژن استفاده کن: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=296813&page=2

akahroba
04-07-2014, 13:52
دوستان رام آلمانو فلش زدم اما مشکل اینترنت دیتا داره مثل رام کره و بدونه چیلتر شکن کار نمیکنه

پارساجان برو به settings/Tethering&networks/ mobile networks/ Access point names
اینجا یه دونه جدید ایجاد کن با تنظیمات دستی که از اپراتورت داری. ایرانسل رو خواستی بگو بدم بهت ولی فکر کنم همراه اولی.

meshk
04-07-2014, 17:00
پارساجان برو به settings/Tethering&networks/ mobile networks/ Access point names
اینجا یه دونه جدید ایجاد کن با تنظیمات دستی که از اپراتورت داری. ایرانسل رو خواستی بگو بدم بهت ولی فکر کنم همراه اولی.

رام رو که اول نصب میکنی معلومه عباس جان ... من برای جی پرو دیروز رام خاورمیانه رو فلش زدم همون اولش که رام بالا اومد تیکشو که زدم خودش تنظیماتو داشت اما این وقتی تیک و زدم دیدم نمیاد بعد رفتم دستی درست کردم دیدم همون اروری رو میده که واسه اسلینگ میداد

akahroba
04-07-2014, 17:13
رام رو که اول نصب میکنی معلومه عباس جان ... من برای جی پرو دیروز رام خاورمیانه رو فلش زدم همون اولش که رام بالا اومد تیکشو که زدم خودش تنظیماتو داشت اما این وقتی تیک و زدم دیدم نمیاد بعد رفتم دستی درست کردم دیدم همون اروری رو میده که واسه اسلینگ میداد

خب من هیچوقت اون اول تیک mobile data رو نمیزنم. فقط تیک wifi رو میزنم و مراحل رو با اون پی میگیرم. ولی همیشه تنظیمات خودش تو اون قسمت هست. الانم تست کردم مشکلی نداشت فکر نکنم به رام ربط داشته باشه پارسا. تو یه منظقه ی دیگه تست کن یا با یه سیم کارت دیگه اگه تونستی.

meshk
04-07-2014, 18:02
خب من هیچوقت اون اول تیک mobile data رو نمیزنم. فقط تیک wifi رو میزنم و مراحل رو با اون پی میگیرم. ولی همیشه تنظیمات خودش تو اون قسمت هست. الانم تست کردم مشکلی نداشت فکر نکنم به رام ربط داشته باشه پارسا. تو یه منظقه ی دیگه تست کن یا با یه سیم کارت دیگه اگه تونستی.

الان با یه سیمکارت ایرانسل امتحان کردم درست بود اما چظئر ممکنه با همراه اول مشکل داره ؟

akahroba
04-07-2014, 18:09
الان با یه سیمکارت ایرانسل امتحان کردم درست بود اما چظئر ممکنه با همراه اول مشکل داره ؟
عرض نکردم؟ ارتباطی به رام نداره. با همراه اول هم مشکلی نداره. احتمالا اون لحظه آی پی شما در رنج آی پی ای قرار داره که جواب نمیده. با یه ریستارت هم ممکنه حل شه چون آی پی ها دینامیک هستن و هربار که وصل میشین تغییر میکنه و به اصطلاح استاتیک نیستن.

vahid.77
04-07-2014, 23:54
بچه ها من یه مشکل دارم .دیروز رام فرانسه رو فلش زدم ولی وقتی میخوام لاک اسکرینو باز کنم یه خط سیاه رو صفحه میاد .یه نظرتو یه ریست فکتوری کنم مشکل حل میشه ؟

vahid.77
05-07-2014, 08:55
دوست عزیز منم همین رامو دانلود کردم ولی هرکار میکنم گوشی به حالت دانلود مود بره نمیشه .الان رام کیت کت فرانسه رو گوشیمه .ممنون میشم بگین مشکل از کجاست

akahroba
05-07-2014, 09:27
بچه ها من یه مشکل دارم .دیروز رام فرانسه رو فلش زدم ولی وقتی میخوام لاک اسکرینو باز کنم یه خط سیاه رو صفحه میاد .یه نظرتو یه ریست فکتوری کنم مشکل حل میشه ؟
چه جور خط سیاهی؟! آره یه ریست بزن.

دوست عزیز منم همین رامو دانلود کردم ولی هرکار میکنم گوشی به حالت دانلود مود بره نمیشه .الان رام کیت کت فرانسه رو گوشیمه .ممنون میشم بگین مشکل از کجاست
گوشی رو خاموش میکنی دکمه های ولوم رو با هم نگه میداری یو اس بی رو وصل میکنی به دانلود مود نمیره؟

everex_2006
11-07-2014, 17:10
بچه ها یه اتفاقی برای من افتاده
وقتی فری گیت روشنه گوشیتونو وصل کنید به سیستم و برنامه LGMobile support Tool رو باز کنید
با کمال نا باوری میزنه نرم افزارتون update داره
ولی مشکل اینجاست که یهو اررور میده و برنامه رو میبنده
واسه شماها چطور ؟؟؟؟

akahroba
11-07-2014, 17:50
بچه ها یه اتفاقی برای من افتاده
وقتی فری گیت روشنه گوشیتونو وصل کنید به سیستم و برنامه LGMobile support Tool رو باز کنید
با کمال نا باوری میزنه نرم افزارتون update داره
ولی مشکل اینجاست که یهو اررور میده و برنامه رو میبنده
واسه شماها چطور ؟؟؟؟
باگی بیش نیست. مال منم همینو میگفت بعد که کامل لود میکرد میگفت آخرین ورژن نصبه.

everex_2006
11-07-2014, 17:57
باگی بیش نیست. مال منم همینو میگفت بعد که کامل لود میکرد میگفت آخرین ورژن نصبه.
وقتی معمولی وصل میکنم گوشیمو E975 میشناسه ولی وقتی فری گیت بازه E975AT میشناسه
من زیاد سر در نمیارم شایدم همون باگیه که شما میگید

akahroba
11-07-2014, 18:09
وقتی معمولی وصل میکنم گوشیمو E975 میشناسه ولی وقتی فری گیت بازه E975AT میشناسه
من زیاد سر در نمیارم شایدم همون باگیه که شما میگید
چیزگیت آی پی شما رو تغییر میده. نرم افزار اول از روی آی پی منطقه ی شما رو تشخیص میده و مدل اون منطقه رو میاره ولی بعد که اطلاعات رام روی گوشیتون رو لود میکنه نظرش برمیگرده هم در مورد مدل هم آپدیت.

MEXX
18-07-2014, 06:59
پارسا جان خسته نباشی . داداشی من رام رسمی کیت کت برای کشور مالزی رو دانلود کردم و دقیقا طبق گفته های شما عمل کردم و در مرحله اخر قسمت زبان خالیه !!! یعنی هیچی توش نیست و روی کره ای هم حتی نیست و اپشنش رو هم باز میکنی هیچ انتخابی نداره درضمن طبق گفته های شما و مشکلات دوستان اینترنت کامپیوترم رو هم قط کردم با این حال حتی اوکی میکنم میخواد که بره برای فلش تمام فونت ها بصورت علامت ؟ میشند . من باید چیکار کنم تا درست بشه و ویندوزم هم ویندوز 8.1 هستش . با تشکر

meshk
18-07-2014, 07:10
احتمالا از زبان کامپیوترته . کامپیوترت زیرنویس فارسی رو خوب نشون میده . البته مهم نیست بزن فلش بشه زبان تاثییری نداره بزن کار خودشو بکنه

MEXX
18-07-2014, 08:16
احتمالا از زبان کامپیوترته . کامپیوترت زیرنویس فارسی رو خوب نشون میده . البته مهم نیست بزن فلش بشه زبان تاثییری نداره بزن کار خودشو بکنه

داداش پارسا اون مشکل فونت جالب وقتی به اینترنت وصلم حل میشه و اپشن زبانش باز میشه و میتونم بزارمش روی کره حالا بعدش میام اوکی میکنم تا سی و خورده ای درصد میره بعد میگه شما مشکل دیسکانکت از کامپیوتر رو دارید در صورتی که من درایور گوشی رو نصب کردم و ریستم کردم و کابل رو جدا میکنم دوباره میزنم و ری ترای رو میزنم دوبار اینکارو میکنم ولی دیگه کاری نمیکنه و فقط دکمه خروج فعال هست !!! من روی دوتا دستگاه مختلف تست کردم هر دو اینطوری بودن . شما ویندوزتون چی هست که انجام دادید ؟

meshk
18-07-2014, 08:26
داداش پارسا اون مشکل فونت جالب وقتی به اینترنت وصلم حل میشه و اپشن زبانش باز میشه و میتونم بزارمش روی کره حالا بعدش میام اوکی میکنم تا سی و خورده ای درصد میره بعد میگه شما مشکل دیسکانکت از کامپیوتر رو دارید در صورتی که من درایور گوشی رو نصب کردم و ریستم کردم و کابل رو جدا میکنم دوباره میزنم و ری ترای رو میزنم دوبار اینکارو میکنم ولی دیگه کاری نمیکنه و فقط دکمه خروج فعال هست !!! من روی دوتا دستگاه مختلف تست کردم هر دو اینطوری بودن . شما ویندوزتون چی هست که انجام دادید ؟

ویندوز باید حتما سون باشه روی ویندوز xp جواب نمیده دوست گلم . و بدونه اینترنت هم بخوبی کار میکنه من روزی دو بار رام عوض میکنم دلیلشم تست مود های زیاده که تو انجمن هم گذاشتم

MEXX
18-07-2014, 08:33
ویندوز باید حتما سون باشه روی ویندوز xp جواب نمیده دوست گلم . و بدونه اینترنت هم بخوبی کار میکنه من روزی دو بار رام عوض میکنم دلیلشم تست مود های زیاده که تو انجمن هم گذاشتم

ویندوز من 8.1 یا blue هست و 64 بیتی روی این جواب نمیده ؟ اگه سون جواب میده واسه شما چند بیتی هستش ؟

meshk
18-07-2014, 08:38
نه دوست گلم باید 32 بیتی باشه تو پست اول توضیحات نوشته شده که

MEXX
18-07-2014, 08:43
نه دوست گلم باید 32 بیتی باشه تو پست اول توضیحات نوشته شده که

نه دادا ننوشتید که باید ویندوز سون باشه و اونم 32 بیتی بعدا خودتون اضافه کنید تا دوستان بدونند . دادا ممنون میشم به اون سوالی هم که براتون پیام خصوصی فرستادم در مورد بکاپ و ریکاوری مود بود پاسخ بدید . یه دنیا ممنون

meshk
18-07-2014, 10:37
نه دادا ننوشتید که باید ویندوز سون باشه و اونم 32 بیتی بعدا خودتون اضافه کنید تا دوستان بدونند . دادا ممنون میشم به اون سوالی هم که براتون پیام خصوصی فرستادم در مورد بکاپ و ریکاوری مود بود پاسخ بدید . یه دنیا ممنون

توی توضیحات انگلیسی همش هست عزیزم . لطفا سوالاتتون هم تو همین بخش ها بپرسید احتمال داره سوال شما سوال کسی دیگری هم باشه که جواب ما کمکی بهش بکنه اونم به چشم جواب میدم

ahmad105472
21-07-2014, 18:32
سلام،من گوشی lg optimus g e970 AT&T دارم.رفتم رام ارجینالشو گرفتم.ولی فرمتش .tot هست.چجوری باید نصبش کنم رو گوشی؟برنامه لارمش چیه؟

akahroba
21-07-2014, 20:51
سلام،من گوشی lg optimus g e970 AT&T دارم.رفتم رام ارجینالشو گرفتم.ولی فرمتش .tot هست.چجوری باید نصبش کنم رو گوشی؟برنامه لارمش چیه؟

معمولا از LGNPST استفاده میکنن. ولی شما میتونید از این LG Flash Tool هم به این روش استفاده کنین: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2342055
از بچه های G2 بپرسین بهتر میتونن کمک کنن. چون اینجا همه E975 دارن و این مدل فیرمور tot نداره.

سمند lx
25-07-2014, 22:48
حالا با این روش مسشه از 4.4 به 4.2 هم برگشت بدون پریدن انتن و سریال

akahroba
25-07-2014, 22:53
حالا با این روش مسشه از 4.4 به 4.2 هم برگشت بدون پریدن انتن و سریال
بله. سریال که نمیپره. فقط آنتن میپره که با ریستارت درست میشه. اونم اگه تو 98 درصد کابل رو جدا کنین اصلا نمیپره و ریستارت هم نمیخواد.

birkhof
27-07-2014, 11:57
آقا لطفا کمک
مال من همش میگه گوشیتون دیسکانکت شده از کامپیوتر
975492
ویندوزم 32 بیت هست
اینترنت هم وصل نیستم.کلا وایفای لپ تاپمو خاموش کردم.
هرچی کابل و جدا میکنم و دوباره وصل میکنم فایده نداره.retry میزنم فایده نداره.
عاقا میشه یه عکس از دانلود مود بگیرید.شاید اونجا اشتباه کردم
ممنون میشم جوابمو هرچی سریعتر بدین

akahroba
27-07-2014, 12:04
آقا لطفا کمک
مال من همش میگه گوشیتون دیسکانکت شده از کامپیوتر
975492
ویندوزم 32 بیت هست
اینترنت هم وصل نیستم.کلا وایفای لپ تاپمو خاموش کردم.
هرچی کابل و جدا میکنم و دوباره وصل میکنم فایده نداره.retry میزنم فایده نداره.
عاقا میشه یه عکس از دانلود مود بگیرید.شاید اونجا اشتباه کردم
ممنون میشم جوابمو هرچی سریعتر بدین

اینترنت رو قطع کنین.
دانلود مود هم در اپتیموس جی: در حالت خاموش جفت دکمه های ولوم رو نگه میدارین و کابل رو وصل میکنین.

birkhof
27-07-2014, 12:57
عاقا ممنون درست شد
تو پست اول نوشته بودند دکمه افزایش صدا رو بگیرین در حالیکه باید هر دو دکمه ی صدا رو همزمان با هم بگیریم.
تو قسمت upgrade هم یه بار کابل رو ازم خواست جدا کنم و جدا کردم حالا با رام آلمان اومدم بالا خیلی عالی.
اولین چیزی هم که خیلی نظرمو گرفت کیبورد بی نظیرش بود.
دوستان اگه خواستن بگین چند تا اسکرین شات بزارم
از همتون تشکر میکنم.

akahroba
28-07-2014, 10:39
عاقا ممنون درست شد
تو پست اول نوشته بودند دکمه افزایش صدا رو بگیرین در حالیکه باید هر دو دکمه ی صدا رو همزمان با هم بگیریم.
تو قسمت upgrade هم یه بار کابل رو ازم خواست جدا کنم و جدا کردم حالا با رام آلمان اومدم بالا خیلی عالی.
اولین چیزی هم که خیلی نظرمو گرفت کیبورد بی نظیرش بود.
دوستان اگه خواستن بگین چند تا اسکرین شات بزارم
از همتون تشکر میکنم.

به سلامتی. پست اول ویرایش شد/.

Reza 7
04-08-2014, 22:52
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=976725&stc=1&d=1407181849

آقا هرکاری ميکنم اين صفحه ارور رد نميشه !
يکی به دادم برسه چه اينترنت وصل چه غير وصل اين ارور رو دارم !

meshk
05-08-2014, 07:17
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=976725&stc=1&d=1407181849

آقا هرکاری ميکنم اين صفحه ارور رد نميشه !
يکی به دادم برسه چه اينترنت وصل چه غير وصل اين ارور رو دارم !

موقع فلش آپدیت نورمال رو میزنی؟ اگه آره همینه که پیغام میده ... یعنی نیتونی با نرمال فاش کنی از اونیکی استفاده کن

Reza 7
05-08-2014, 08:12
موقع فلش آپدیت نورمال رو میزنی؟ اگه آره همینه که پیغام میده ... یعنی نیتونی با نرمال فاش کنی از اونیکی استفاده کن

خوب راهی نداره نرمال فلش بزنم ؟ نميخام اطلاعات پاک بشه
فقط احساس ميکنم مصرف به شدت زياد شده ميخوام رام جديد بريزم

meshk
05-08-2014, 08:14
الان یعنی میخوای یه رام با یه ورژن دیگه بدون ریسیت فکتوری بزنی رو اون رام قبلیت با یه ورژن دیگه

Reza 7
05-08-2014, 10:23
نه دقيقاً ميخوام همون رام رو روی قبلی بزنم :4:
البته شايد هوس کردم يک رام ديگه رو هم بزنم مثلاً 20b رو روی 20a بزنم
اصلاً چرا نبايد نرمال فلش برنامه کار کنه ؟ :39:

akahroba
05-08-2014, 10:52
نه دقيقاً ميخوام همون رام رو روی قبلی بزنم :4:
البته شايد هوس کردم يک رام ديگه رو هم بزنم مثلاً 20b رو روی 20a بزنم
اصلاً چرا نبايد نرمال فلش برنامه کار کنه ؟ :39:

به نظرم شما داری از پورت USB3 استفاده میکنی و ارور مربوط به اونه. از USB 2 استفاده کن. گوشی رو هم در حالت خاموش دستی به دانلود مود ببر.

Reza 7
05-08-2014, 11:50
به نظرم شما داری از پورت USB3 استفاده میکنی و ارور مربوط به اونه. از USB 2 استفاده کن. گوشی رو هم در حالت خاموش دستی به دانلود مود ببر.

پورت usb 2 استفاده ميکنم يعنی اصلاً مين قديمی من usb3 ش کجا بود :4:
مورد بعدی اتفاقاً گوشی رو خاموش ميکنم و دستی ميبرم تو دانلود مود !
حالا فکر ميکنی گير از کجاست ؟! :4:

akahroba
05-08-2014, 12:01
پورت usb 2 استفاده ميکنم يعنی اصلاً مين قديمی من usb3 ش کجا بود :4:
مورد بعدی اتفاقاً گوشی رو خاموش ميکنم و دستی ميبرم تو دانلود مود !
حالا فکر ميکنی گير از کجاست ؟! :4:
اینترنت رو هم قطع میکنی؟
کلا همیشه جزء نوادر هستی رضاجان جایی که هیشکی مشکل نداره تو شدیدا مشکل داری :4:

vahid.77
05-08-2014, 12:05
من چند وقتیه رام المانو فلش زدم ولی احساس میکنم مصرف باطریش خیلی بالاست

Reza 7
05-08-2014, 13:43
اینترنت رو هم قطع میکنی؟
کلا همیشه جزء نوادر هستی رضاجان جایی که هیشکی مشکل نداره تو شدیدا مشکل داری :4:

با هر 2 حالت اينترنت قطع و وصل امتحان کردم !
در حالت قطع اينترنت تو منو انتخاب زبان در مرحله آخر هيچی نمياد !
ولی در حالت وصل تو اون منو ميتونی زبان مورد نظر رو انتخاب کنی !
اما در کل فرقی نداره چون بعد از 5% انجام فرايند اين ارور ظاهر ميشه !

akahroba
05-08-2014, 13:52
با هر 2 حالت اينترنت قطع و وصل امتحان کردم !
در حالت قطع اينترنت تو منو انتخاب زبان در مرحله آخر هيچی نمياد !
ولی در حالت وصل تو اون منو ميتونی زبان مورد نظر رو انتخاب کنی !
اما در کل فرقی نداره چون بعد از 5% انجام فرايند اين ارور ظاهر ميشه !
چک کن ببین C++ نصبه رو سیستمت؟

Reza 7
05-08-2014, 18:54
چک کن ببین C++ نصبه رو سیستمت؟

تمام لايبرری هاش از 2008 تا 2012 رو سيستم نصب هست
بشين خودت يک بار تست بزن و حتماً نرمال فلش رو انتخاب کن ببين دچار مشکل ميشی ؟

kamran_ms
07-08-2014, 14:23
دوستان بنده تماما همین راه هه رو رفتموشی صد در صد فلش خورد با چن بار رستارت روی لوگو ال جی گیر کرده
دوستان لطفا کمک

meshk
07-08-2014, 16:28
دوستان بنده تماما همین راه هه رو رفتموشی صد در صد فلش خورد با چن بار رستارت روی لوگو ال جی گیر کرده
دوستان لطفا کمک

همچین اتفقی غیر ممکنه بیفته مگه اینکه رامی غیر ار رام خوئ گوشیتون فلش کرده باشین

kamran_ms
07-08-2014, 19:22
باسلام.دوستان با کمک دوست خوبم akahrobaتونسم گوشی رو بالا بیارم
حالا ی سوال فنی
چجور این اندروید رو روت کنم؟راه صد در صدی هست؟

kamran_ms
07-08-2014, 23:44
با سلام خدمت دوستان گلم
با کمک دوست گلم akahorabaتونستم با برنامه towelrootگوشیمو روت کنم خیییییلی ساده بود
اول دانلودش کردم
بعد نصب
بعدش ی ..... شکن فعال کردم
بعدش رفتم تو برنامه towelroot
گزینه روت رو زدم
بعدش supersuرو نصب کردم
تمااااام شد بهمین راحتی
مرسی همه دوستان

kamran_ms
07-08-2014, 23:47
خیلی عذر میخام
فقط ی سوال کاملا فنی
تو اکثرگوشیام ک داشتم ی برنامه داخلی داشتن ب اسم musicfx ک خیلی تو افزایش کیفیت صدا تو هدفون تاثیر میذاشت
حالا متاسفانه تو این رام این برنامه کاملا حذف شده با این ک تمام حجمش 200کیلو باید نمیشد
خب دوستان شما برنامه ای؟افزودنی ؟چیزی ندارین ک کار اون رو انجام بده؟

amir karimi2
08-08-2014, 07:48
سلام :sign_help:
راهی هست که زبان برنامه LGFlashTool2014 رو به انگلیسی تغییر داد
بعضی وقتها یه پیغامهایی میده که نمیشه فهمید و بصورت کلی علامت سواله و
از اون بدتر که 2 تا گزینه هم زیرش میاد که باید یکیشو انتخاب کنیم
با تشکر

akahroba
08-08-2014, 08:01
خیلی عذر میخام
فقط ی سوال کاملا فنی
تو اکثرگوشیام ک داشتم ی برنامه داخلی داشتن ب اسم musicfx ک خیلی تو افزایش کیفیت صدا تو هدفون تاثیر میذاشت
حالا متاسفانه تو این رام این برنامه کاملا حذف شده با این ک تمام حجمش 200کیلو باید نمیشد
خب دوستان شما برنامه ای؟افزودنی ؟چیزی ندارین ک کار اون رو انجام بده؟
تو ستینگ موزیک پلیر برو یه چیزایی هست ببین به کارت میاد. اگه نه که برنامه ی جانبی زیاده.

سلام :sign_help:
راهی هست که زبان برنامه LGFlashTool2014 رو به انگلیسی تغییر داد
بعضی وقتها یه پیغامهایی میده که نمیشه فهمید و بصورت کلی علامت سواله و
از اون بدتر که 2 تا گزینه هم زیرش میاد که باید یکیشو انتخاب کنیم
با تشکر
انگلیسیه که! من که تا حالا علامت سوال ندیدم. از چه ویندوزی استفاده میکنی؟ یه پک فونت نصب کن احتمالا حل شه.

amir karimi2
08-08-2014, 11:39
انگلیسیه که! من که تا حالا علامت سوال ندیدم. از چه ویندوزی استفاده میکنی؟ یه پک فونت نصب کن احتمالا حل شه.[/QUOTE]

از 7sp1 استفاده میکنم و تا حالا با هیچ فونتی مشکلی نداشتم ولی تو این برنامه تو قسمت اخر همه فونتها بصورت علامت سوال ظاهر میشه
بجز بعضی کلمات مثل usb و pc
977170
اینم عکسش

MEXX
08-08-2014, 16:37
انگلیسیه که! من که تا حالا علامت سوال ندیدم. از چه ویندوزی استفاده میکنی؟ یه پک فونت نصب کن احتمالا حل شه.

از 7sp1 استفاده میکنم و تا حالا با هیچ فونتی مشکلی نداشتم ولی تو این برنامه تو قسمت اخر همه فونتها بصورت علامت سوال ظاهر میشه
بجز بعضی کلمات مثل usb و pc
977170
اینم عکسش[/QUOTE]

دوست عزیزم چون شما موقع نصب ارتباطتت رو از نت قطع میکنی اون زبان برنامه رو تشخیص نمیده و بصورت علامت سوال در میاد یه بار با نت فعال انجام بده درست میشه زبونش و هر زبونی بخوای اونوقت اجازه میده قرار بدی .

amir karimi2
08-08-2014, 16:43
همیشه به نت متصلم
ولی گوشی رو به حالت دانلودینگ نمیبرم و میزارم خودش زمانی که گوشی روشنه بره

MEXX
08-08-2014, 16:55
همیشه به نت متصلم

پس همون پک فونت که پارسا و عباس جان گفتن نصب بکن

amir karimi2
08-08-2014, 17:42
میشه لطف کنید و ادرس پست رو بدید

akahroba
08-08-2014, 17:51
همیشه به نت متصلم

پس همون پک فونت که پارسا و عباس جان گفتن نصب بکن

فونت هم نصب کنید زبانی که واستون میاد کره ای خواهد بود. یه را دارین که ما هم خواسته یا ناخواسته همین راهو رفتیم. اونم اینکه LG mobile support tool رو سرچ بزن دانلود کن. توی اون زبان رو انگلیسی کنی توی اینم درست میشه.
این تصویر هم کمکت میکنه:
977234

MEXX
08-08-2014, 20:56
فونت هم نصب کنید زبانی که واستون میاد کره ای خواهد بود. یه را دارین که ما هم خواسته یا ناخواسته همین راهو رفتیم. اونم اینکه LG mobile support tool رو سرچ بزن دانلود کن. توی اون زبان رو انگلیسی کنی توی اینم درست میشه.
این تصویر هم کمکت میکنه:
977234

عباس جان من سرچ زدم مخصوص آپتیموس جی و تو یه لینکی که سایت الجی قرار داده بود رفتم این دوستمون هم میتونه بره همون جا بگیره اینم لینکشه :

http://tool.xcdn.gdms.lge.com/client/app/B2CAppSetup.exe

amir karimi2
08-08-2014, 23:36
با تشکر از همه دوستان
این لینک رو دیدم
ولی اگه کسی لینک خود ستاپ رو داره لطف کنه وبده
اخه نزدیک 2 ساعت ما با لینک بالا سر کار بودیم و ستاپ اصلی دانلود نشد

sme
03-09-2014, 04:52
اساتید... این گوشی من هر کاری میکنم به حالت دانلود مود نمیره. مشکل از چی میتونه باشه؟

akahroba
04-09-2014, 16:53
اساتید... این گوشی من هر کاری میکنم به حالت دانلود مود نمیره. مشکل از چی میتونه باشه؟

شما به دو روش میتونین وارد دانلود مد بشین.
1. در حالت روشن یو اس بی رو وصل میکنین و حالت اتصال رو نرم افزار LG انتخاب میکنین. تو این خالت موقع فلش زمانی که به 4 درصد برسه گوشی خودش میره به دانلود مد.
2. در حالت خاموش. دکمه های ولوم رو همزمان نگه دارین و یو اس بی رو وصل کنین.
مشکلی بود در خدمتیم.

sme
09-09-2014, 19:54
شما به دو روش میتونین وارد دانلود مد بشین.
1. در حالت روشن یو اس بی رو وصل میکنین و حالت اتصال رو نرم افزار LG انتخاب میکنین. تو این خالت موقع فلش زمانی که به 4 درصد برسه گوشی خودش میره به دانلود مد.
2. در حالت خاموش. دکمه های ولوم رو همزمان نگه دارین و یو اس بی رو وصل کنین.
مشکلی بود در خدمتیم.

پس در حالت گوشی روشن هم میشود از این برنامه برای فلش گوشی استفاده کرد؟

مشکل اینه که در حالت خاموش به دانلود مد نمی ره. چند وقت پیش صفحه گوشی شکست و عوضش کردم. ممکنه بخاطر اون باشه؟

akahroba
09-09-2014, 20:22
پس در حالت گوشی روشن هم میشود از این برنامه برای فلش گوشی استفاده کرد؟

مشکل اینه که در حالت خاموش به دانلود مد نمی ره. چند وقت پیش صفحه گوشی شکست و عوضش کردم. ممکنه بخاطر اون باشه؟

بله به روش شماره 1 عمل کنین.
بعید میدونم. در حالت روشن دو تا دکمه ی ولوم رو با هم فشار بدین ببینین Qmemo فعال میشه یا نه. اگه شد که مشکلی نیست. اگه نشه یعتی طرف موقع تعویض صفحه یا گافی داده.

ahmad105472
02-10-2014, 15:26
سلام.یکم راهنمایی میخواستم.من گوشی e970 at&t دارم.میخوام رام گوشیمو برگردونم مثل روز اولش.یعنی رام اصلی روش باشه،مثل اونی که روز اولی که خریدم روش بوده.حالا سوالم اینه که رام اصلی رو از کجا دانلود کنم و اصلا پسوندش چی هست؟یکی گرفتم که .TOT هست با حجم 1.3 gig.نمیدونم همینه یا نه.حالا وقتی گرفتم چجوری باید نصبش کنم؟با lg flash tool?خواهش میکنم جواب بدین.خیلی وقته درگیره این قضیه ام :(

akahroba
02-10-2014, 21:04
سلام.یکم راهنمایی میخواستم.من گوشی e970 at&t دارم.میخوام رام گوشیمو برگردونم مثل روز اولش.یعنی رام اصلی روش باشه،مثل اونی که روز اولی که خریدم روش بوده.حالا سوالم اینه که رام اصلی رو از کجا دانلود کنم و اصلا پسوندش چی هست؟یکی گرفتم که .TOT هست با حجم 1.3 gig.نمیدونم همینه یا نه.حالا وقتی گرفتم چجوری باید نصبش کنم؟با lg flash tool?خواهش میکنم جواب بدین.خیلی وقته درگیره این قضیه ام :(

اینا رو تونستم پیدا کنو واستون:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=319547
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2342055

ahmad105472
13-10-2014, 03:22
ممنون

MEXX
26-10-2014, 11:20
یه سوال مهم من تا 95 درصد میره و بعدش گوشی میادش بالا و در اخرم تا 99 درصد میره اخرش یه اروری میده که مربوط به ماکروسافت ویژوال هستش منتهی گوشی کاملا میاد بالا من میخوام بدونم برای شما هم همینطوره یا اینکه واسه من داره ناقص میریزه رام رو . با تشکر

akahroba
26-10-2014, 14:23
یه سوال مهم من تا 95 درصد میره و بعدش گوشی میادش بالا و در اخرم تا 99 درصد میره اخرش یه اروری میده که مربوط به ماکروسافت ویژوال هستش منتهی گوشی کاملا میاد بالا من میخوام بدونم برای شما هم همینطوره یا اینکه واسه من داره ناقص میریزه رام رو . با تشکر

من به جلی بین که میزنم تا 98 بیشتر نمیره و بعدش retry میده ولی مشکلی پیش نمیاد. فقط وقتی retry میده آنتن رو قطع میکنه که باید ریستارت کنم تا برگرده. که اونم قبل از اینکه retry بدم میکشم کابلو خیط میشه وآنتن هم نمیپره ^_^ کیت کت مشکلی نیست.

sina_abol
19-11-2014, 20:33
انتن گوشی من میپره کمکم کنید . فقط زیر دکل انتن میده . رام اشتباهی زدم اینجوری شده چیکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

akahroba
19-11-2014, 21:46
انتن گوشی من میپره کمکم کنید . فقط زیر دکل انتن میده . رام اشتباهی زدم اینجوری شده چیکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام. چه رامی ریختی؟ به همین روش رام رسمی رو فلش بزن هرچی باشه درست میشه.

sina_abol
04-12-2014, 21:18
رسمی kdz زد با روشی ک گفتین نشد ک نشد .چیکارش کنم ؟

akahroba
14-12-2014, 00:12
رسمی kdz زد با روشی ک گفتین نشد ک نشد .چیکارش کنم ؟
مطمئنین از رام اشتباهی ریختن اینجوری شده؟
شاید از پانچ نادرست سیم کارت یا ضربه خوردن گوشی باشه.

arh_5464
14-12-2014, 00:17
داداشم نگران نباش یه بار بدون سیم کارت فکتوری ریست کن و بعدش سیمو بزن جاشش ایشالا درست میشه

cpt.milad.n
10-01-2015, 20:47
من انجام دادم روی 98 درصد گوشی روشن شد و برنامه یه اررور داد که بخاطر مشکل فونت برنامه همه نوشته هاش علامت سوال بود نتونستم بفهمم چیه.الان گوشیم فلش شده یا نه؟

Mahdi.Khm
10-01-2015, 21:16
من انجام دادم روی 98 درصد گوشی روشن شد و برنامه یه اررور داد که بخاطر مشکل فونت برنامه همه نوشته هاش علامت سوال بود نتونستم بفهمم چیه.الان گوشیم فلش شده یا نه؟

اره فلش شده اگه نشده بود که بالا نمیومد من چندین بار فلش زدم و هر دفعه هم این ارور رو داده ولی بطور کامل گوشی فلش شده این مشکل کلیه
برای حل زبان نرم افزار هم باید وقتی که اینترنت وصله نرم افزار رو اجرا کنی و اونجا که که زبانا رو انتخاب میکنی زبان مورد نظرت رو انتخاب کنی و نت رو قطع کن الان دیگه حله و علامت سوال بجای نوشته ها نشون نمیده

cpt.milad.n
10-01-2015, 21:24
یه سوال که شاید دوستان قبلا پرسیدن. این روش برای رامهای افیشیال هست ها همه رامها رو میشه فلش زد باهاش

Mahdi.Khm
10-01-2015, 21:36
یه سوال که شاید دوستان قبلا پرسیدن. این روش برای رامهای افیشیال هست ها همه رامها رو میشه فلش زد باهاش

همه ی رام ها که نمیشه چون فقط این نرم افزار فرمت های kdz و cob پشتیبانی میکنه که همه ی رام های رسمی فرمتشون kdzهستش پس طبیعتا باید فقط رام های رسمی باید بشه فلش کرد

DJ EHSAN
02-06-2015, 00:46
سلام دوستان من یه مشکلی دارم ممنون میشم منو راهنمایی کنین.

اول اینکه گزینه ی cse flash من محو شده و نیستش اصن یعنی فقط normal flash هست
وقتیم با حالت نرمال میزنم روی 15 درصد ک میرسه ارور میده که گوشی متصل نیست
لازم به ذکر بگم گوشیم آنلاک بوتلودره با رام cavvy اگه اشتباه نکنم

پیشاپیش ممنون از لطفتون

akahroba
02-06-2015, 09:36
سلام دوستان من یه مشکلی دارم ممنون میشم منو راهنمایی کنین.

اول اینکه گزینه ی cse flash من محو شده و نیستش اصن یعنی فقط normal flash هست
وقتیم با حالت نرمال میزنم روی 15 درصد ک میرسه ارور میده که گوشی متصل نیست
لازم به ذکر بگم گوشیم آنلاک بوتلودره با رام cavvy اگه اشتباه نکنم

پیشاپیش ممنون از لطفتون

select type رو روی cdma بذار. CSE برمیگرده. اینترنت رو هم قطع کن ارور نده.

K.T.O
07-09-2015, 20:36
سلام دوستان
من Optimus G E975 رو میخ.ام با این روش فلش کنم. ولی به 4 درصد که میرسه پیغام ارور میده و میگه باطری رو درآر و جا بزن و دوباره وصل کن و retry رو بزن. من کابل رو میکشم و میزنم و دوباره ریترای رو که میزنم. تو همون 4 درصد باز....
اتصال هم به اینترنت قطعه.
با ویندوز7 هم فلش میزنم!
علت چیه؟

Mahdi.Khm
07-09-2015, 22:18
سلام دوستان
من Optimus G E975 رو میخ.ام با این روش فلش کنم. ولی به 4 درصد که میرسه پیغام ارور میده و میگه باطری رو درآر و جا بزن و دوباره وصل کن و retry رو بزن. من کابل رو میکشم و میزنم و دوباره ریترای رو که میزنم. تو همون 4 درصد باز....
اتصال هم به اینترنت قطعه.
با ویندوز7 هم فلش میزنم!
علت چیه؟

سلام
کابل که به usb3 متصل نیست؟

K.T.O
07-09-2015, 23:29
سلام
کابل که به usb3 متصل نیست؟

نه قربان, USB 3 هم نیست!
رو ویندوز 64 بیتی که اصلا درایور ها کامل نصب نمیشه. رو ویندوز 32 بیتی هم اینجوری میشه!
ودرضمن اینکه الان گوشی رو هرجور روشن میکنم و یا حتی به شارژر وصل میکنم میره تو دانلود مود!دوستان میتونن راهنمایی کنن؟

K.T.O
08-09-2015, 17:06
با تشکر از دوستان بعد از تست روی سه تا دستگاه بالاخره کارکرد!