PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ پیرامون گوشی Huawei Ascend G730

™LEO
09-07-2014, 15:14
پرسش و پاسخ Huawei Ascend G730

http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/huawei/huawei-g730-1.jpg

از این به بعد،تمامی سوالات،پیرامون این گوشی،در این تاپیک به بحث گذاشته خواهد شد
فقط دوستان یه سری موارد رو رعایت کنن

نکته 1
قوانین سایت رو مطالعه کنن و بهش احترام بزارن
بارها دیده شده،که پست تکراری زده میشه.یا بجای زدن دکمه تشکر.پست تشکر داده میشه و ...
نکته 2
قبل از پرسیدن سوال،مطمئن باشن که جوابش در بخش موجود نیست
تاپیکهای جامع زیادی برای این گوشی زده شده،که جواب خیلی از سوالت در اون داده شده
مطمئنا مطالعه چنین تاپیکهایی میتونه مفید باشه
نکته 3
برای درخواست،سوال،معرفی بازی،تاپیک و یا پستی زده نشه.

Aminzoka
11-07-2014, 11:48
سلام. این گوشیو خریدم باتریش خیلی زود تموم میشه راهی نیس که باتریش بیشتر بره؟

™LEO
12-07-2014, 17:55
سلام. این گوشیو خریدم باتریش خیلی زود تموم میشه راهی نیس که باتریش بیشتر بره؟
این روزا مشکل تمام گوشی های اندرویدی،مصرف بالا باطری هست حالا به نسبت یکی کمتر،یکی بیشتر
راه خاصی نیست ک خیلی تاثیر داشته باشه ولی توصیه میشه برنامه های اضافی که مورد استفاده نیستن اما همیشه از رم استفاده میکنن رو غیر غعال کنید.نور صفحه رو از حالت اتوماتیک به دستی و دلخواه خودتون تغییر بدین.برنامه هایی مثل روشن شدن صفحه گوشی با تکون دادن دست و اینا رو حذف کنید چون مصرف باطری رو خیلی بالا میبرن.و......
در بخش عمومی اندروید،در قسمت مقالات آموزشی میتونید اطلاعات خوبی بدست بیارید

pars71
17-07-2014, 14:22
سلام . چند تا سوال در باره ی G730 :
1-فیلمبرداری دوربین اش HD هست یا Full HD ؟ اتوفوکوس داره؟
2-صفحش ips هست یا TFT ؟ تاچش حساس هست ؟
3-کارکرد باترش با wifi برای viber و ...چطوره ؟ یک روز میکشه ؟
4-مدل دقیقش چیه که مشکلی نداشته باشه از لجاظ 3G و فارسی داشتن و... ؟
5-ورژن Emotion UI و اندرویدش چنده ؟
6-رم آزادش چقدره ؟
7-لگ و کندی نداره ؟
8-آنتن دهی و گیرندگی wifi قوی هست ؟
9-رادیو داره ؟
10-switch memory داره ؟
مرسی

infoenekas
31-07-2014, 09:29
سلام.
من 730 دارم.واسش اپدیت اومده،دان کردم،ریست شد و رفت تو ریکاوری،ولی هیچ اتفاقی نیفتاد،واپدیت نشده و همچنان اعلام میکنه اپدیت کنم،گوشی روت هست،مشکل از کجاست دوستان؟

farary11
31-07-2014, 10:11
سلام.
من 730 دارم.واسش اپدیت اومده،دان کردم،ریست شد و رفت تو ریکاوری،ولی هیچ اتفاقی نیفتاد،واپدیت نشده و همچنان اعلام میکنه اپدیت کنم،گوشی روت هست،مشکل از کجاست دوستان؟
دوست عزیز گوشی رو انروت و دوباره امتحان کن

mgt1234
02-08-2014, 12:45
سلام
من میخوام یه نرم افزار رو دوبار روی گوشیم نصب کنم،مثلا فرض کنید مسنجر لاین
میخوام از دوتا اکانت همزمان استفاده کنم،یه اکانت شخصی یه اکانت هم برای یه سایت
میدونم که امکانش هست فقط یه نفرو میخوام روششو برام پیدا کنه بهم بگه
(نصب یک نرم افزار،دوبار روی یک گوشی)
خیلی خیلی ضروریه،ممنون میشم راهنمایی کنید

.ALI KING.
04-08-2014, 12:33
سلام
من میخوام یه نرم افزار رو دوبار روی گوشیم نصب کنم،مثلا فرض کنید مسنجر لاین
میخوام از دوتا اکانت همزمان استفاده کنم،یه اکانت شخصی یه اکانت هم برای یه سایت
میدونم که امکانش هست فقط یه نفرو میخوام روششو برام پیدا کنه بهم بگه
(نصب یک نرم افزار،دوبار روی یک گوشی)
خیلی خیلی ضروریه،ممنون میشم راهنمایی کنید

همچین چیزی اصلا امکان پذیر نیست!

.ALI KING.
04-08-2014, 12:35
دوستان یه سوال:
این گوشی بهتره یا G630???

kral24
04-08-2014, 13:22
دوستان یه سوال:
این گوشی بهتره یا G630???

630 صفحه بهتر دوربین بهتر و چیپست بهتری داره

aban12
16-08-2014, 10:41
سلام.
امروز بعد از اینکه از اینترنت اومدم بیرون یهو دیدم سیم کارت خونده نمیشه و سریال null شده!!! اصن نمیدونم چیکار کردم ک اینطوری شد!
راه حلی واسه این هست خواهشا اگه کسی بلده کمک کنه چون تازه خریدم>
مرسی

farary11
16-08-2014, 10:51
سلام.
امروز بعد از اینکه از اینترنت اومدم بیرون یهو دیدم سیم کارت خونده نمیشه و سریال null شده!!! اصن نمیدونم چیکار کردم ک اینطوری شد!
راه حلی واسه این هست خواهشا اگه کسی بلده کمک کنه چون تازه خریدم>
مرسی
معمولا این مشکل بعد از فلش زدن رام بوجود میاد.شما سیمکارت رو دربیار و دوباره جا بزن.اگه درست نشد ریست فکتوری کن.اگه بازم حل نشد از برنامه MtkDroidTools استفاده کن که اموزش استفاده ازش تو انجمن هست.اگه بازم درست نشد یه رام رسمی فلش بزن.

aban12
16-08-2014, 16:25
معمولا این مشکل بعد از فلش زدن رام بوجود میاد.شما سیمکارت رو دربیار و دوباره جا بزن.اگه درست نشد ریست فکتوری کن.اگه بازم حل نشد از برنامه MtkDroidTools استفاده کن که اموزش استفاده ازش تو انجمن هست.اگه بازم درست نشد یه رام رسمی فلش بزن.la;

الان سریال نول شده ها یعنی esf اسیب دیده این برنامه ک باید قبلش نصب میبوده ک الان بشه esf رو برگردوند رام رسمی هم نمیتونه فایل esf رو برگردونه اینطور ک شنیدم میگن رام سه فایله میخواد و با رسمی برنمیگرده !! این چیزایی ک بهم گفتن درسته؟

artansa
16-08-2014, 21:09
سلام دوستان
گوشی من از همون اول که گرفتم ب اکانت گوگل وصل نمیشه و مرورگر هاش کار نمیکنن ولی برانهمه های دیگه مثل واتس اپ و وایبر کار میکنن ولی اینا هم نمیشه عکس و فیلم دان کرد.مرورگر های دیگه هم نصب میکم کار میکنن ولی دانلود نمیکنن.چندین بار هم ریست کردم ولی درست نشد.الان کلافم کرده

kral24
16-08-2014, 22:09
la;

الان سریال نول شده ها یعنی esf اسیب دیده این برنامه ک باید قبلش نصب میبوده ک الان بشه esf رو برگردوند رام رسمی هم نمیتونه فایل esf رو برگردونه اینطور ک شنیدم میگن رام سه فایله میخواد و با رسمی برنمیگرده !! این چیزایی ک بهم گفتن درسته؟
همه اینیایی که میگی مربوط به برند سامسونگه
تو چیپ های مدیاتک حتی اگه بکاپ نداشته باشی و imei گوشیت ببپره با همون برنامه که دوستمون گفتن میشه راحت و با چند تا کلیک ساده درستش کرد

aban12
18-08-2014, 17:23
همه اینیایی که میگی مربوط به برند سامسونگه
تو چیپ های مدیاتک حتی اگه بکاپ نداشته باشی و imei گوشیت ببپره با همون برنامه که دوستمون گفتن میشه راحت و با چند تا کلیک ساده درستش کرد

من نصب کردم ولی زیاد سردرنیاوردم میشه روش استفادشو بگین. واسه برگردوندن ایمیل.
واقعا ممنونتون میشم

farary11
18-08-2014, 19:02
من نصب کردم ولی زیاد سردرنیاوردم میشه روش استفادشو بگین. واسه برگردوندن ایمیل.
واقعا ممنونتون میشم
اول گوشیتو روت کن بعد با کابل گوشیتو به پی سی وصل کن.برنامه رو اجرا کن و صبر کن گوئشیتو بشناسه و مشخصاتشو اعلام کنه.بعد روی کادری که root نوشته کلیک کن و yes رو بزن و داخل گوشی اجازه دسترسی به روت رو بده.حالا روی imei/nvram کلیک کن.داخل کادر 1 شماره سریال اول و داخل دومی شماره سریال دومی که روی کارتون گوشی هست رو بنویس و replace imei رو بزن و بعد رو اوکی کلیک کن.گوشیتو ریبوت کن و بعدش ببین شماره سریال ها برگشتن.یکی از دوستان با این روش نتیجه گرفته بود.

artansa
23-08-2014, 01:02
سلام دوستان من گوشیمه روت کردم باvroot ولی بعد از حدود یکساعت میبینم روت نیست دسترسی ب روت ندارم.بعد باید گوشی رو خاموش روشن کنم که میبینم دوباره خودب خود روت شده و اینکار تکرار میشه.هر کاری هم میکنم انروت نمیشه با همه نرم افزار ها امتحان کردم ولی نشد

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

kral24
23-08-2014, 09:14
سلام دوستان من گوشیمه روت کردم باvroot ولی بعد از حدود یکساعت میبینم روت نیست دسترسی ب روت ندارم.بعد باید گوشی رو خاموش روشن کنم که میبینم دوباره خودب خود روت شده و اینکار تکرار میشه.هر کاری هم میکنم انروت نمیشه با همه نرم افزار ها امتحان کردم ولی نشد

الان مشکل شما دقیقا چیه؟
میخوای روت کنی یا آنروت؟

artansa
23-08-2014, 09:53
الان مشکلم اینه که هی خودب خود روت میپره میخوام روتش کنم .با هر نرمافزاری امتحان کردم بازم این مشکل رو دارم

kral24
23-08-2014, 10:19
الان مشکلم اینه که هی خودب خود روت میپره میخوام روتش کنم .با هر نرمافزاری امتحان کردم بازم این مشکل رو دارم

اگه گوشیت روت باشه ممکن نیست خود به خود روت بپره {آنروت بشه}
آخرین ورزن vroot رو امتحان کردی؟
با برنامه SRSRoot روتش کن

artansa
23-08-2014, 10:23
اگه گوشیت روت باشه ممکن نیست خود به خود روت بپره {آنروت بشه}
آخرین ورزن vroot رو امتحان کردی؟
با برنامه SRSRoot روتش کن

آخرین ورژن هست اره.باشه اینم امتحان میکنم

Aminzoka
31-08-2014, 13:38
دوست عزیز گوشی رو انروت و دوباره امتحان کن

گوشی من روت نشدس ولی همین مشکلو دارم

kral24
31-08-2014, 20:05
گوشی من روت نشدس ولی همین مشکلو دارم

چه مشکلی؟

united734567
03-09-2014, 13:42
با عرض سلام و ادب،

دوستان خواهشا به داااادم برسیید من هرکاری میکنم نمیشه 3G ایرانسل رو فعال کنم رو گوشیم چطوری بکنم؟؟تنظیمات رو هم دستی وارد کردم از رو سایت ایرانسل یه قسمتی هست به اسم network mode اونجا میرم حالت ایرانسل رو میزارم رو WCDMA only (همون 3G) دیگه فط تماس های اضطراری هست گوشی یکی از دوستام 3G رو رو انتنش اورده (اونم از گوشی من داره) حالا من نمیدونم چه کار کنم ولی احساس میکنم یه ربطی به قسمت Preferred networks داشته باشه توروخدا راهنمایی کنید یه هفته ست دیوونه شدم

artansa
07-09-2014, 01:06
سلام دوستان من گوشیم روت هست ولی وقتیsupersu نصب میکنم و بازش میکنم برای اپدیت همش مینویسه install failed.اگه میدونین جریان این قسمت چیه؟

amirdiba
07-09-2014, 14:41
سلام این گوشی اهنگ های sms و زنگ موبایلش غیب شده .هرچه میخام عوض کنم اهنگ ها جز یکی همه نیست شده.اول بگمم این گوشی درست بود ها.بعد اینطوری شده.البته ی ده روزیه روتش کردم هیچ مشکلی هم نداشت تا این مشکل.دوربینشم به ظاهر عکس مینداره ولی معلوم نیست عکسهاش کجا میره.رو گالریش میزنی چیزی نمیبینی.چه کنم؟؟
خلاصه اهنگ های mp3 عکس و مدیا زیاد رو رم دارم ولی نمیشناسه.برنامه های گالری و موسیقی و تصویری اینا رو سینگ و جستجو نمیکنه و به خودش اضافه نمیکنه.

با ریست فکتوری و وایپ درست نشد.عکس ها و اهنگ ها هست ولی نمیبینش.اهنگ های فابریکشم که اصلا نیست

خواهشمند است راهنمایی کنید

ehsan2004
08-09-2014, 17:12
سلام دوستان من گوشیم روت هست ولی وقتیsupersu نصب میکنم و بازش میکنم برای اپدیت همش مینویسه install failed.اگه میدونین جریان این قسمت چیه؟

با جه برنامه ای روت کردید؟
ار اخرین ورژن سوپر یوزر استفاده کردید؟

سلام این گوشی اهنگ های sms و زنگ موبایلش غیب شده .هرچه میخام عوض کنم اهنگ ها جز یکی همه نیست شده.اول بگمم این گوشی درست بود ها.بعد اینطوری شده.البته ی ده روزیه روتش کردم هیچ مشکلی هم نداشت تا این مشکل.دوربینشم به ظاهر عکس مینداره ولی معلوم نیست عکسهاش کجا میره.رو گالریش میزنی چیزی نمیبینی.چه کنم؟؟
خلاصه اهنگ های mp3 عکس و مدیا زیاد رو رم دارم ولی نمیشناسه.برنامه های گالری و موسیقی و تصویری اینا رو سینگ و جستجو نمیکنه و به خودش اضافه نمیکنه.

با ریست فکتوری و وایپ درست نشد.عکس ها و اهنگ ها هست ولی نمیبینش.اهنگ های فابریکشم که اصلا نیست

خواهشمند است راهنمایی کنید

یه ریست فکتوری کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه
اگه شد که هیچی اگه نشد باید تعویض رام کنید

armin jeb
08-09-2014, 17:38
سلام دوستان.
گوشی یکی از دوستام همین الان با خوده گوشی آبدیت کردیم الان هی ارور میده میگه متاسفانه com.android.email متوقف شده دوربین با گالری هم دیگه کار نمیکنه. مشکل از چیه مرسی

kral24
08-09-2014, 19:24
سلام دوستان.
گوشی یکی از دوستام همین الان با خوده گوشی آبدیت کردیم الان هی ارور میده میگه متاسفانه com.android.email متوقف شده دوربین با گالری هم دیگه کار نمیکنه. مشکل از چیه مرسی

ریست فکتوزی کن و رامو مجدد نصب کن

armin jeb
08-09-2014, 19:52
میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟
من چه جوری ریست فکتوری کنم
با خوده گوشی رامو نصب کنم؟

artansa
09-09-2014, 01:42
با vroot روت کردم.در واقع سوپریوسر نصب میشه ولی بعد از چند دقیقه انروت میشه گوشی.بعد گوشی رو خاموش روشن میکنم.سوپر یوسر حذف میشه.ولی با روت چکر امتحان میکنم روت هست .نرم افزار ها دسترسی ب روت دارن

nimahandsomboy
09-09-2014, 16:04
اقا دنبال والپیپر واسه این گوشی هستم از کجا میتونم دانلود کنم؟؟؟

بک گراند با کیفیت باشه

farary11
09-09-2014, 17:44
میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟
من چه جوری ریست فکتوری کنم
با خوده گوشی رامو نصب کنم؟
هم از طریق ریکاوری استوک گوشی میتونید ریست فکتوری کنید هم از قسمت تنظیمات گوشی.
اگه با ریست فکتوری عیب برطرف نشد با اموزش هایی که تو بخش هست اخرین ورژن رو دانلود کرده و از طریق اپدیت اضطراری(اپدیت از طریق مموری کارت)گوشیت رو اپدیت کن.

اقا دنبال والپیپر واسه این گوشی هستم از کجا میتونم دانلود کنم؟؟؟

بک گراند با کیفیت باشه

http://www.emui.com/plugin.php?id=themezone&zone=wallpaper

amirdiba
09-09-2014, 20:00
با جه برنامه ای روت کردید؟
ار اخرین ورژن سوپر یوزر استفاده کردید؟

یه ریست فکتوری کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه
اگه شد که هیچی اگه نشد باید تعویض رام کنید
سلام
من رام این گوشی رو با بیلد نامبر 116 دانلود کردم
HUAWEI G730-U10 V100R001C00B116CUSTC428D001 Update Guide.doc

میشه بگید چطوری رامو عوض کنم.اگه لینک ی اموزش معتبر بهم بدین ممنون میشم.چون وقتی میگردم اینقد راه حل هست که ادم نمیدونه از کدوم استفاده کنه.در ضمن من رامو از خود سایت هواوی دانلود کردم.

amirdiba
09-09-2014, 20:02
G730-U10 V100R001C00B116CUSTC428D001_Firmware_Southern-East Asia_Channel-Others_Android 4.2.2_EMUI 2.0_05021MFD

kral24
09-09-2014, 20:13
سلام
من رام این گوشی رو با بیلد نامبر 116 دانلود کردم
HUAWEI G730-U10 V100R001C00B116CUSTC428D001 Update Guide.doc

میشه بگید چطوری رامو عوض کنم.اگه لینک ی اموزش معتبر بهم بدین ممنون میشم.چون وقتی میگردم اینقد راه حل هست که ادم نمیدونه از کدوم استفاده کنه.در ضمن من رامو از خود سایت هواوی دانلود کردم.
میتونی از این اموزش استفاده کنی

amirdiba
09-09-2014, 20:24
میتونی از این اموزش استفاده کنی

از کدووووم ؟؟؟؟ اموزش ؟؟؟ لینک فراموش نشده احیانا؟

farary11
09-09-2014, 21:22
از کدووووم ؟؟؟؟ اموزش ؟؟؟ لینک فراموش نشده احیانا؟

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=289800

milad91074
16-09-2014, 02:09
سلام و خسته نباشید
من ی گوشی G730 دارم که 2 ماهه خریدمش و الان واسه خودش خاموش میشه.
هیچ مشکل دیگه ای نداره و حتی بعد از خاموش شدن هم درجا روشن میشه.
حتی در حالت استند بای و وقتی که گوشی رو بدون استفاده ی گوشه گذاشتم میرم برش میدارم میبینم خاموشه.
لطفا راهنمایی بفرمایید

ehsan2004
16-09-2014, 17:52
سلام و خسته نباشید
من ی گوشی G730 دارم که 2 ماهه خریدمش و الان واسه خودش خاموش میشه.
هیچ مشکل دیگه ای نداره و حتی بعد از خاموش شدن هم درجا روشن میشه.
حتی در حالت استند بای و وقتی که گوشی رو بدون استفاده ی گوشه گذاشتم میرم برش میدارم میبینم خاموشه.
لطفا راهنمایی بفرمایید

این مشکل سخت افزاری هست اما به راحتی قابل تعمیر
فقط و فقط تعمیرکاری که بلد باشه و قبلا این مورد را دیده باشه میتونه تشخیص بده و درستش کنه
ببرید براتون اوکیش میکنن

milad91074
16-09-2014, 20:29
ممنون از راهنماییتون
خودم تعمیر کار موبایل هستم ولی تازه شروع به کار کردم و دوره های آموزشیم تموم شده و به همچین مشکلی برنخوردم و در آموزش هم اشاره ای بهش نشده لطفا راهنمایی بفرمایید اگه امکانش هست

.ALI KING.
17-09-2014, 09:24
ممنون از راهنماییتون
خودم تعمیر کار موبایل هستم ولی تازه شروع به کار کردم و دوره های آموزشیم تموم شده و به همچین مشکلی برنخوردم و در آموزش هم اشاره ای بهش نشده لطفا راهنمایی بفرمایید اگه امکانش هست

همون طور که ایمان جان گفتن مشکل سخت افزاری هست که باید ببرید نمایندگی های معتبر تا براتون تعمیرش کنن

اما من یه چیزی میگم انجام بده ضرری نداره ولی خب احتمالش هست درست نشه ولی بازم یه راهکاره :
شما برو تو تنظیمات و تنظیمات کارخانه بکن

persian_boys
22-09-2014, 18:30
با سلام.دوستان گوشي G730 فقط سيم کارت يکش از 3G ساپورت مي کنه.درسته؟ چون واسه سيم کارت 2 (ميکروسيم) هيچ گزينه اي تو Network Mode نداره.يعني اصلاً تو اونجا فقط سيم کارت يک رو مياره.لطفاً اگه راهي داره واسه فعال کردن 3G روي سيم کارت 2، راهنمائي کنيد.ممنون مي شم.

ehsan2004
22-09-2014, 20:44
با سلام.دوستان گوشي G730 فقط سيم کارت يکش از 3G ساپورت مي کنه.درسته؟ چون واسه سيم کارت 2 (ميکروسيم) هيچ گزينه اي تو Network Mode نداره.يعني اصلاً تو اونجا فقط سيم کارت يک رو مياره.لطفاً اگه راهي داره واسه فعال کردن 3G روي سيم کارت 2، راهنمائي کنيد.ممنون مي شم.

تمام گوشیهای دوسیمکارته فقط یک سیمش میتونه 3g باشه و سیم دوم gsm هس
گوشی شما هم همینطور هست و طبیعیه

ehsan2004
22-09-2014, 20:44
ممنون از راهنماییتون

خوب ایشالا که تجربتون بیشتر بشه
این مشکل مربوط به بخش پاور هست
از کلید پاور بگیر تا ایسی تغذیه و ...
فقط حواست باشه گوشیو خاموشش نکنی:4:

artansa
24-09-2014, 12:22
سلام دوستان.من رام جدید b116 رو دانلود کردم و پوشه dload رو هم ساختم و update.app رو هم داخل پوشه گذاشتم.ولی وقتی گوشی رو برای اپدست میزنم توی وقتی گوشی روشن میشه مینویسه install fail .چندین بار هم امتحان کردم ولی اپ نمیشه.فایل رو هم درست دانلود کردم.نمیدونم چکار کنم.
شما راهنمایی کنید

kral24
24-09-2014, 22:32
سلام دوستان.من رام جدید b116 رو دانلود کردم و پوشه dload رو هم ساختم و update.app رو هم داخل پوشه گذاشتم.ولی وقتی گوشی رو برای اپدست میزنم توی وقتی گوشی روشن میشه مینویسه install fail .چندین بار هم امتحان کردم ولی اپ نمیشه.فایل رو هم درست دانلود کردم.نمیدونم چکار کنم.
شما راهنمایی کنید
بیلد فعلی شما چنده؟
مموری رو فرمت و دوباره امتحان کن
اگه مموری با کلاس بالاتر داری از اون استفاده کن

persian_boys
25-09-2014, 00:39
سلام مجدد به دوستان. آقا G730 بصورت پيش فرض از OTG ساپورت نمي کنه. من شنيدم در صورت روت بودن گوشي، مي شه کاري کرد که اين قابليت به گوشي اضافه بشه. اولاً آيا اين موضوع درسته يا نه و اگر درسته، راهش چيه؟ ممنون

kral24
25-09-2014, 10:42
سلام مجدد به دوستان. آقا G730 بصورت پيش فرض از OTG ساپورت نمي کنه. من شنيدم در صورت روت بودن گوشي، مي شه کاري کرد که اين قابليت به گوشي اضافه بشه. اولاً آيا اين موضوع درسته يا نه و اگر درسته، راهش چيه؟ ممنون
نه نمیشه
حتی اگه دولوپری پیدا بشه که برای این گوشی کرنلی با ساپورت otg توسعه بده بازم نیازمند منبع پاور خارجی خواهد بود البته به نظرم هیچ وقت همچین کرنلی برای این گوشی منتشر نمیشه

artansa
25-09-2014, 12:48
بیلد فعلی شما چنده؟
مموری رو فرمت و دوباره امتحان کن
اگه مموری با کلاس بالاتر داری از اون استفاده کن
متاسفانه. نميدونم چی شد گوشیم بوتش پریده چندین جا هم بردم فایده نداشت. بیلد گوشی b112 بود که منb116 رو دانلود کرده بودم.دوستان راه حلی چیزی سراغ ندارین؟حتی وقتی کلید های پاور و کم وزیاد. رو میگیرم همش ويبره هست حتی صفحه هم روشن نميشه

artansa
25-09-2014, 12:50
حتی روی ارم هواوی هم نمياد

kral24
25-09-2014, 13:05
حتی روی ارم هواوی هم نمياد
تنها راه نجات احتمالی گوشی شما فلش تولزه
یه فریمور{ قابل استفاده در فلش تولز} مخصوص گوشیت و ترجیحا بیلد 112 یا بالاتر دانلود کن و سعی کن با فلش تولز گوشی رو فلش کنی{تو حالت خاموش و بدون باطری}
تو گوگل اینو سرچ کن huawei g730 ux flashtool frimware {به جای x مدل گوشیت}
اگه پیدا نکردی مدل دقیق گوشیتو بگو پیدا میکنم برات

artansa
25-09-2014, 13:19
خودم رام. B116 رو دارم. وقتی به کامپیوتر هم وصل میکنم هی قطع و وصل میشه.پیش یه تعمیر کار که کارش فرمیور واینجور چیزا بود بردم وصل کرد به کامپیوتر خودش گفت بوتش پریده

kral24
25-09-2014, 13:54
خودم رام. B116 رو دارم. وقتی به کامپیوتر هم وصل میکنم هی قطع و وصل میشه.پیش یه تعمیر کار که کارش فرمیور واینجور چیزا بود بردم وصل کرد به کامپیوتر خودش گفت بوتش پریده
من گوشیم عین گوشی شما شده بود {وقتی پاورو میزدم فقط ویبره میزد}با فلش تولز درستش کردم منتها فلش تولز یه کم برنامه عجیبیه و زیاد ارور داره
باید ورزنهای مختلفشو تست کنی
در مورد قطع و وصل شدن پیشنهاد میکنم با برنامه usbdeview همه درایورهای مربوط به گوشی رو پاک کنی و دوباره امتحان کنی
این راهم امتحان کن قبل از اینکه فلش تولز رو اجرا کنی گوشی رو بدون باطری به پی سی وصل کن یه بار ولوم پایینو {تو بعضی گوشیا ولوم بالا} رو یزن تا سیستم صدای وصل شدن سخت افزارو بده فلش تولز رو اجرا کن بعد از اینکه دانلود رو زدی ولوم پایینو نگه دار و بعد از 4-5 ثانیه رها کن
ر

artansa
25-09-2014, 15:40
ببخشید میشه بگید خودتون از چه ورژن فلش تولز استفاده کردید؟ممنون میشم

kral24
25-09-2014, 15:57
گوشی من با گوشی شما یکی نیست SP_Flash_Tool_v3.1316.0.150
گفتم که باید ورژنهای مختلفشو تست کنی تا به نتیجه برسی

ehsan2004
26-09-2014, 13:57

عزیزم گوشی شما هنوز در حالت بریک سخت افزاری نیس و همون طور که جعفر جان گفتن با فلس تولز میتونید تست کنید و نتیجه بگیرید
شاید باورتون نشه اما دو تا گوشی از یک مدل هم ممکنه فلش تولز درست جواب نده پس حتما خودتون تست کنید تا نتیجه بگیرید

persian_boys
04-10-2014, 20:57
سلام. من گوشيم رو با Root Genius روت کردم. حالا قصد دارم بوت لودرش رو هم آنلاک کنم. چون مي خوام از Clockworkmode استفاده کنم (منوهاي بوت اصليش کامل نيست). يه ويدئو هم از يوتوب گرفتم. ولي مي خواستم بدونم آيا بدون گرفتن کد آنلاک کردن بوت لودر از خود هواوي مي شه اين کارو کرد؟ و اگر مي شه، آيا اين کار توصيه مي شه يا ريسکش زياده؟ ممنون

ضمناً گوشيم G730 U10 هستش

kral24
04-10-2014, 21:56
سلام. من گوشيم رو با Root Genius روت کردم. حالا قصد دارم بوت لودرش رو هم آنلاک کنم. چون مي خوام از Clockworkmode استفاده کنم (منوهاي بوت اصليش کامل نيست). يه ويدئو هم از يوتوب گرفتم. ولي مي خواستم بدونم آيا بدون گرفتن کد آنلاک کردن بوت لودر از خود هواوي مي شه اين کارو کرد؟ و اگر مي شه، آيا اين کار توصيه مي شه يا ريسکش زياده؟ ممنون

ضمناً گوشيم G730 U10 هستش
بله میشه
اگه درست انجام بدی هیچ ریسکی نداره
قبل از اینکه اقدام به آنلاک کنی باز یا بسته بودن بوت لودرو چک کن فک کنم این مدل بوت لورش بازه

persian_boys
05-10-2014, 18:31
بله میشه
اگه درست انجام بدی هیچ ریسکی نداره
قبل از اینکه اقدام به آنلاک کنی باز یا بسته بودن بوت لودرو چک کن فک کنم این مدل بوت لورش بازه

جعفرجان! اون ويدئو که من گرفتم از طريق آنلاک کد انجام مي داد. يه لينک درست و حسابي واسه آموزش آنلاک کردن بوت لودر G730 داري لطف کني اينجا قرار بدي؟ ممنونت مي شم.

kral24
05-10-2014, 19:40
جعفرجان! اون ويدئو که من گرفتم از طريق آنلاک کد انجام مي داد. يه لينک درست و حسابي واسه آموزش آنلاک کردن بوت لودر G730 داري لطف کني اينجا قرار بدي؟ ممنونت مي شم.
اموزش تو بخش هست اینم لینکش
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=286005

mida777
08-10-2014, 14:17
سلام دوستان
گوشی من g700 وسیم کارتم همراه اوله. میخواستم بدونم چجوری تنظیمات اینترنت همراه اول رو برای گوشیم بگیرم. اون کدی که همراه اول گفته رو زدم میگه گوشی شناسایی نشد. کلا میشه بگین با این گوشی چجوری با سیم کارت به اینترنت وصل شم.
اگر کسی مید.نه واسه ایرانسلم بگه چون شنیدم سرعت نتش خوبه شاید یکی گرفتم که با اون برم نت.
ممنون

majid 2323
15-10-2014, 10:25
با سلام میخواستم بدونم این گوشی g730فلاش ساپورت میکنه؟؟؟؟

kral24
15-10-2014, 14:24
سلام دوستان
گوشی من g700 وسیم کارتم همراه اوله. میخواستم بدونم چجوری تنظیمات اینترنت همراه اول رو برای گوشیم بگیرم. اون کدی که همراه اول گفته رو زدم میگه گوشی شناسایی نشد. کلا میشه بگین با این گوشی چجوری با سیم کارت به اینترنت وصل شم.
اگر کسی مید.نه واسه ایرانسلم بگه چون شنیدم سرعت نتش خوبه شاید یکی گرفتم که با اون برم نت.
ممنون
باید دستی تنظیماتو وارد کنی
تنظیماتش تو بخش آموزش های اندروید هست

با سلام میخواستم بدونم این گوشی g730فلاش ساپورت میکنه؟؟؟؟
اگه منظورت otg هست خیر

majid 2323
16-10-2014, 10:03
با عرض سلام ایا راهی وجود داره که گوشی هواوی G730 فلاش (otg) ساپورت کنه؟؟؟؟؟

kral24
16-10-2014, 11:10
با عرض سلام ایا راهی وجود داره که گوشی هواوی G730 فلاش (otg) ساپورت کنه؟؟؟؟؟
سلام
نه

ورهم
22-10-2014, 17:09
سلام من هر کاری کردم 3G این گوشی فعال نشد تو کدام قسمت 3g را فعال کنم

kral24
22-10-2014, 18:25
سلام من هر کاری کردم 3G این گوشی فعال نشد تو کدام قسمت 3g را فعال کنم
بصورت دیفالت فعاله

ورهم
22-10-2014, 23:34
پس چرا همش 2g است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

.ALI KING.
23-10-2014, 09:58
پس چرا همش 2g است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

امکان داره منطقه شما 3جی رو ساپورت نکنه!

ولی برای احتیاط شما یبار توی تنظیمات نتورک اپراتور های شبکه رو بزنید و بعد تنظیم دستی رو بزنید تا اپراتور ها رو پیدا کنه بعد گزینه 3g اپراتور خودتون رو انتخاب کنید بعد ببینید چی میشه...

artansa
24-10-2014, 20:13
دوستان این کد رو بزنین و گزینه سوم رو انتخاب کنید و برید اونجا و 3g یا 2g رو انتخاب کنیدhttp://tapatalk.imageshack.com/v2/14/10/24/6f2b9f2d4553d27206e48acd84ae5c09.jpg

*#*#1673495#*#*

serpent
03-11-2014, 01:44
با سلام
یه گوشی G730 دارم که موقع پاک کردن یه برنامه هنگ کرد و خاموش شد حالا دیگه روشن نمیشه !!
به نظرتون با فلش کردن درست میشه ؟ اینم بگم که گوشی روشن نمیشه که برم تو حالت ریکاوری و اونجا فلش کنم !
میخواستم نحوه فلش کردن گوشی با فلش تولز و بهم بگید شاید با این جواب بده !
ممنون

serpent
03-11-2014, 02:03
اگه ممکنه فلش کردن بدون باطریم توضیح بدین البته اگه ممکنه مو به مو
ممنونم

serpent
03-11-2014, 03:00
فلش زدم
وسط فلش eror میده
brom eror : s-ft-enable-dram-fial (4032)
emi] : enable dram fail]
hint] : pleas check your matches to your target which is to be downloaded ]
خواهشن اگه چیزی فهمیدین بگید
اینم بگم فقط وقتی دکمه ولوم پایین و میگیرم همون لحظه به سیستم وصل میشه بعد قطع میشه

.ALI KING.
03-11-2014, 14:11
فلش زدم
وسط فلش eror میده
hint] : pleas check your matches to your target which is to be downloaded ]
خواهشن اگه چیزی فهمیدین بگید
اینم بگم فقط وقتی دکمه ولوم پایین و میگیرم همون لحظه به سیستم وصل میشه بعد قطع میشه

بهتر بود به جای فلش ریست فکتوری بکنید...

serpent
03-11-2014, 23:27
اصلا گوشیم روشن نمیشه که بخوام ریست فکتوری کنم

.ALI KING.
03-11-2014, 23:39
اصلا گوشیم روشن نمیشه که بخوام ریست فکتوری کنم

در حالت خاموش دکمه های ولوم بالا و پاور رو بگیرید تا وارد دیکاوری بشید...

بعد از اونجا فکتوری ریست بکنید...

serpent
04-11-2014, 00:23
انجام دادم نشد
مشکل اینجاس که روشن نمیشه و گوشیم شارژ نمیشه ولی میزنم به سیستم میشناسه !

serpent
04-11-2014, 01:08
در ضمن 6 امپر میکشه بعد صفر میشه
ا

serpent
04-11-2014, 01:54
اینم اروری که فلش تولز میده

serpent
04-11-2014, 01:58
کسی نیست کمک کنه

serpent
04-11-2014, 02:00
hint] : pleas check your matches to your target which is to be downloaded

ettehadi
04-11-2014, 11:17
ا

با سلام اولا گوشی شما بریک نرم افزاری شده دوما من نمیدونم این روش برای شما هم جواب میده یا نه با جی تگ میتونین گوشی رو به حالت دانلودینگ ببرین و رام فلش کنید تا درست بشه اما اگر جواب نده باید با باکس جی تگ کنید که خب..................:au:

ettehadi
04-11-2014, 11:19
hint] : pleas check your matches to your target which is to be downloaded

گوشیتون به فلش مود وارد میشه؟؟؟ اگر وارد میشه ولی فلش نمیشه که مشکل اساسی داره باید بره تعمیر

serpent
04-11-2014, 13:06
من با تمام روشا فلش زدم هیچ کدوم جواب نمیده فقط با فلش تولز میزنم لودینگش پر میشه میرسه به 50 ثانیه ارور میده

serpent
04-11-2014, 13:08
اگه میشه یه توضیح راجب جی تگ بدین !
خودم میتونم انجام بدم ؟

ehsan2004
04-11-2014, 18:56
انجام دادم نشد
مشکل اینجاس که روشن نمیشه و گوشیم شارژ نمیشه ولی میزنم به سیستم میشناسه !

ا

دوست عزیز این مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری با باکس هس که با راهنماییهای عادی قابل حل نیس
ببرید پیش یه تعمیرکار

serpent
05-11-2014, 08:53
تو شهرمون تعمیرکار ماهر نداریم هر جا بردم یه کم باهاش ور رفتن وقتی ام نتونستن کاری بکنن , گفتن مشکل سخت افزاری باید برد گوشیت عوض شه ! اگه کسی مورد اعتماد که تو کار jtag مهارت داره و میشناسین معرفی کنین ! ممنون میشم .ترجیحا نزدیک به کرمانشاه باشه

ehsan2004
05-11-2014, 21:24
تو شهرمون تعمیرکار ماهر نداریم هر جا بردم یه کم باهاش ور رفتن وقتی ام نتونستن کاری بکنن , گفتن مشکل سخت افزاری باید برد گوشیت عوض شه ! اگه کسی مورد اعتماد که تو کار jtag مهارت داره و میشناسین معرفی کنین ! ممنون میشم .ترجیحا نزدیک به کرمانشاه باشه

به بخش تعمیرات سایت مراجعه کنید

artansa
08-11-2014, 20:37
سلام دوست عزیز گوشی منم همینجوری شده بود یک ماه پیش.هرجا بردم درست نشد.تا اینکه یه تعمیرکار خوب از نت پیدا کردم و فرستادم گوشی رو و درست کردن.الان هم دارم با همین گوشی مینویسم.گوشی من فقط ویبره میزد.

.................................................. ..................................

ehsan2004
08-11-2014, 20:59
سلام دوست عزیز گوشی منم همینجوری شده بود یک ماه پیش.هرجا بردم درست نشد.تا اینکه یه تعمیرکار خوب از نت پیدا کردم و فرستادم گوشی رو و درست کردن.الان هم دارم با همین گوشی مینویسم.گوشی من فقط ویبره میزد.

.................................................. ..................................

دوست عزیز این موارد را فقط باید در پیام خصوصی بگید
در تاپیک خلاف قوانین سایت هست
پستتون ویرایش شد

morteza_m2n
10-11-2014, 15:00
سلام دوستان، 2 تا سوال داشتم
گوشی من شکلک نداره نو کیبردش، اون شکلکهای رنگی که تو اکثر کیبردها ی آندروید هست.
وقتی هم که میخوام تایپ کنم، تا مینیویسم پایینتر زیر صفحه چت، کلمات پیشنهادی هم نوشته میشه، هرکاری کردم نتونستم ببندمش، از کجا هست تنظیماتش؟ از تنظیمات swype هم رفتم همه رو آف کردم باز هم نشد.

.ALI KING.
10-11-2014, 16:28
گوشی من شکلک نداره نو کیبردش، اون شکلکهای رنگی که تو اکثر کیبردها ی آندروید هست.
وقتی هم که میخوام تایپ کنم، تا مینیویسم پایینتر زیر صفحه چت، کلمات پیشنهادی هم نوشته میشه، هرکاری کردم نتونستم ببندمش، از کجا هست تنظیماتش؟ از تنظیمات swype هم رفتم همه رو آف کردم باز هم نشد.

میتونید از کیبرد های دیگه مثل : Android L Keyboard و Smart Keyboard Pro و... استفاده کنید

sheytonak
10-11-2014, 20:28
سلام دوستان عزیز خسته نباشید یه گوشی G730 هست وقتی فارسیش میکنم فونتش به هم میریزه راه حلش چیه؟

ehsan2004
10-11-2014, 21:30
سلام دوستان عزیز خسته نباشید یه گوشی G730 هست وقتی فارسیش میکنم فونتش به هم میریزه راه حلش چیه؟

فونتش را تغییر بدید
روشهای مختلفی هم هست برای تغییر فونت میتونید در بخش اموزشی اندروید تاپیکهاشو بخونید

morteza_m2n
10-11-2014, 21:37
میتونید از کیبرد های دیگه مثل : Android L Keyboard و Smart Keyboard Pro و... استفاده کنید

چجوری اینکارو بکنم؟ از کجا پیدا کنم؟ کیبرد مثل نت 2 میخوام

Ali_mahdifard
10-11-2014, 23:35
سلام به اساتید محترم یه هواوی g700 اومدم ریکاوری نصب کنم ترکید پشت سرهم ریست میشه رو همون لوگو هواوی ریست میشه.... فلش نمیگیره با sp flash ارور میده با رم هم نمیشه زد تو ریکاوریم نمیره فقط با ولوم پایین که میگیرم میره تو fast boot همون جا گیر میکنه یعنی هیچ کاری نمیشه کرد کسی نمیدونه چه کار باید کنم ؟

kral24
11-11-2014, 17:09
سلام به اساتید محترم یه هواوی g700 اومدم ریکاوری نصب کنم ترکید پشت سرهم ریست میشه رو همون لوگو هواوی ریست میشه.... فلش نمیگیره با sp flash ارور میده با رم هم نمیشه زد تو ریکاوریم نمیره فقط با ولوم پایین که میگیرم میره تو fast boot همون جا گیر میکنه یعنی هیچ کاری نمیشه کرد کسی نمیدونه چه کار باید کنم ؟
یه رام رسمی با خود گوشی نصب کن
آموزشش تو امضام هست

morteza_m2n
11-11-2014, 18:26

یکی نیست انحا جواب مارو بده???!
این کیبرد لعنتی هنگه کنده اعصاب منو خورد کرده!!!!!

ehsan2004
11-11-2014, 19:43
یکی نیست انحا جواب مارو بده???!
این کیبرد لعنتی هنگه کنده اعصاب منو خورد کرده!!!!!

حالت prediction را در تنظیمات کیبرد بردارید برای مورد ودم
مورد اول هم کیبرد emoji استفاده کنید فول شکلک داره

morteza_m2n
11-11-2014, 21:48
حالت prediction را در تنظیمات کیبرد بردارید برای مورد ودم
مورد اول هم کیبرد emoji استفاده کنید فول شکلک داره

برداشتم، نمیشه بازم، کلا این کیبرد مشکل داره،تو فرومی خوندم که مشکل داره نسخه ی جدید swype. چطور میتنوم پاک کنمش و یه کیبرد دیگه بریزم؟

ehsan2004
11-11-2014, 21:54
برداشتم، نمیشه بازم، کلا این کیبرد مشکل داره،تو فرومی خوندم که مشکل داره نسخه ی جدید swype. چطور میتنوم پاک کنمش و یه کیبرد دیگه بریزم؟

نیازی به پاک کردنش نیس
برنامه اسمارت کیبرد را از تو بخش نرم افزار اندروید سایت بردارید و نصب کنید
بعد مدتی استفاده اینقدر سرعتتون بالا میره که یک صفحرو کمتر از 20 ثانیه تایپ میکنید!

morteza_m2n
11-11-2014, 23:18
نیازی به پاک کردنش نیس
برنامه اسمارت کیبرد را از تو بخش نرم افزار اندروید سایت بردارید و نصب کنید
بعد مدتی استفاده اینقدر سرعتتون بالا میره که یک صفحرو کمتر از 20 ثانیه تایپ میکنید!

ممنون اون برنامه رو نصب کردم، ولی این کیبرد مزخرف swaype غیر فعال نمیشه، چکارش کنم آخه اینو من، عجب این چقدر پر رو هست! دست بردارم نیست:cx: از کجا غیر فعالش کنم؟ عکس رو ببینید:
http://upload7.ir/imgs/2014-11/81351139048714296103_thumb.jpeg (http://upload7.ir/viewer.php?file=81351139048714296103.jpeg)

.ALI KING.
12-11-2014, 16:37
ممنون اون برنامه رو نصب کردم، ولی این کیبرد مزخرف swaype غیر فعال نمیشه، چکارش کنم آخه اینو من، عجب این چقدر پر رو هست! دست بردارم نیست:cx: از کجا غیر فعالش کنم؟ عکس رو ببینید:
http://upload7.ir/imgs/2014-11/81351139048714296103_thumb.jpeg (http://upload7.ir/viewer.php?file=81351139048714296103.jpeg)

باید حالت پیشفرض رو روی کیبرد مورد نظر قرار بدید...
(یه اسکرین شات از تنظیمات کیبرد بذارید تا بیشتر بتونیم کمک کنیم)

morteza_m2n
13-11-2014, 00:23
باید حالت پیشفرض رو روی کیبرد مورد نظر قرار بدید...
(یه اسکرین شات از تنظیمات کیبرد بذارید تا بیشتر بتونیم کمک کنیم)

عکس که گذاشتم. تیکش رو نمیشه برداشت.
چیکار کنم الان؟

.ALI KING.
13-11-2014, 09:19
عکس که گذاشتم. تیکش رو نمیشه برداشت.
چیکار کنم الان؟

نباید تیکش رو بردارید...
ینی اصلا نمیشه که بردارید

یه کار دیگه هم میشه:
برید توی مدیریت برنامه ها و این کیبرد(سویفت هواوی) رو پیدا کنید بعد غیرفعالش کنید (اگر شد...)

اگر نشد هم همون کاری که گفتم :
باید یه کیبرد دیگه رو به عنوان پیش فرض بذارید...
به عنوان مثال توی گوشی های سامسونگ با نگه داشتن کلید تغییر زبان توی کیبرد این کار صورت میگرفت(یه پنجره ای باز میشد و شما میتونستید کیبرد پیشفرض رو تغییر بدید)

morteza_m2n
13-11-2014, 23:43
نباید تیکش رو بردارید...
ینی اصلا نمیشه که بردارید

یه کار دیگه هم میشه:
برید توی مدیریت برنامه ها و این کیبرد(سویفت هواوی) رو پیدا کنید بعد غیرفعالش کنید (اگر شد...)

اگر نشد هم همون کاری که گفتم :
باید یه کیبرد دیگه رو به عنوان پیش فرض بذارید...
به عنوان مثال توی گوشی های سامسونگ با نگه داشتن کلید تغییر زبان توی کیبرد این کار صورت میگرفت(یه پنجره ای باز میشد و شما میتونستید کیبرد پیشفرض رو تغییر بدید)

خسته نباشی دوست عزیز بلخره غیر فعال شد شرش کم شد... مرسی

کیبرد اسمارت خوبیه سریعه هنگ نداره، ولی من همچین کیبردی میخوام:

http://www.droid-life.com/wp-content/uploads/2012/11/touchwiz-keyboard-note-2.jpg

مال نت 2 هست، از کجا میتونم پیداش کنم

.ALI KING.
14-11-2014, 00:20
خسته نباشی دوست عزیز بلخره غیر فعال شد شرش کم شد... مرسی

کیبرد اسمارت خوبیه سریعه هنگ نداره، ولی من همچین کیبردی میخوام:

http://www.droid-life.com/wp-content/uploads/2012/11/touchwiz-keyboard-note-2.jpg

مال نت 2 هست، از کجا میتونم پیداش کنم

فکر نکنم باشه اما یه سرچ کنید کیبرد تاچ ویز یا کیبرد نوت2 یا کیبرد سامسونگ

morteza_m2n
14-11-2014, 01:57
کیبردهای زیادی رو نصب کردم اسمارت و kk emoji بهترن از
همشون. الان فقط یه مشکل هست.
شکلکها رو چرا سیاه و سفید نشون میده این گوشی؟
منظورم او شکلکهایی هست که رو کیبردهستن

ehsan2004
14-11-2014, 20:18
کیبردهای زیادی رو نصب کردم اسمارت و kk emoji بهترن از
همشون. الان فقط یه مشکل هست.
شکلکها رو چرا سیاه و سفید نشون میده این گوشی؟
منظورم او شکلکهایی هست که رو کیبردهستن

این مشکل مربوط به برنامه مسیج هست
اگه میخواید رنگی بشه برنامه مسیج را عوض کنید اوکی میشه

morteza_m2n
17-11-2014, 14:56
این مشکل مربوط به برنامه مسیج هست
اگه میخواید رنگی بشه برنامه مسیج را عوض کنید اوکی میشه

منظورتون برنامه ای اس ام اس گوشی هست؟ messaging ؟ میشه عوضش کرد؟ مشکلی پیش نمیاد؟

royal_hb
22-11-2014, 10:38
سلام دوستان گوشی g630 رو چطور از روی شبکه 3G به 2G میشه تغییر داد؟ اندرویدش 4.3 و توی قسمت mobile network هم گزینه 2G و یا network mod نداره ولی روی گوشی های با اندروید پایین تر من این تیک ها رو دیدم.انتن دهی گوشیم به شدت روی شبکه 3G افتضاح شدهلطفن راهنماییم کنید.پیشاپیش تشکر.

artansa
22-11-2014, 11:00
سلام دوستان گوشی g630 رو چطور از روی شبکه 3G به 2G میشه تغییر داد؟ اندرویدش 4.3 و توی قسمت mobile network هم گزینه 2G و یا network mod نداره ولی روی گوشی های با اندروید پایین تر من این تیک ها رو دیدم.انتن دهی گوشیم به شدت روی شبکه 3G افتضاح شدهلطفن راهنماییم کنید.پیشاپیش تشکر.
سلام این کد رو بزن بببین میاره تنظیمات رو یا نه؟چون روی g730 کار میکنه.اینجا هم انجمن g730 هست.

*#*#1673495#*#*

ehsan2004
22-11-2014, 20:12
منظورتون برنامه ای اس ام اس گوشی هست؟ messaging ؟ میشه عوضش کرد؟ مشکلی پیش نمیاد؟

اره میشه عوض کرد
برنامه های مسیج تو بخش نرم افزار اندورید هست میتونید دانلود کنید و نصب کنید

vsg
26-11-2014, 01:45
سلام من گوشیو مدل t00 رو دارم ولی 3g اصلا نمیاره تنظمات و دستی وارد کردم درست نشد و تو قسمت search network هم فقط اپراتورهای 2g رو میاره و 3g هارو نمیاره مثلا ایرانسل 2g رو میاره 3g رو نمیاره تو قسمت mobile network تو مدل u10 یه گزینه داره به اسمه only 2g network که تیکه گزینرو برمیداری اپراتورهای 3g رو باز میکنه ولی تو مدل t00 همچین گزینه ای نیست لطفا کمکم کنید من چطوری باید گوشیو درست کنم که 3g ساپورت کنه؟

vsg
26-11-2014, 14:27
کسی نیس جواب منو بده؟

kral24
26-11-2014, 17:58
سلام من گوشیو مدل t00 رو دارم ولی 3g اصلا نمیاره تنظمات و دستی وارد کردم درست نشد و تو قسمت search network هم فقط اپراتورهای 2g رو میاره و 3g هارو نمیاره مثلا ایرانسل 2g رو میاره 3g رو نمیاره تو قسمت mobile network تو مدل u10 یه گزینه داره به اسمه only 2g network که تیکه گزینرو برمیداری اپراتورهای 3g رو باز میکنه ولی تو مدل t00 همچین گزینه ای نیست لطفا کمکم کنید من چطوری باید گوشیو درست کنم که 3g ساپورت کنه؟

کسی نیس جواب منو بده؟
سلام متاسفانه گوشی شما wcdma رو پشتیبانی نمیکنه و با شبکه 3g ایران سازگاری نداره و هیچ کاریشم نمیشه کرد

nima.naj
28-11-2014, 01:28
سلام، ببخشیدمن گوشی g630 دارم.متاسفانه جدیدا به مشکای بر خوردم. وقتی به وای فای وصل میشم نمیتونم از مارکتا چیزی دانلود کنم.تو نرم افزارای دیگه هم نه عکسو فیلم سند میشه نه ریسیو،ریستم کردم گوشیم روتم نشده.لطفا راهنماییم کنید تشکر

ehsan2004
28-11-2014, 21:25
سلام، ببخشیدمن گوشی g630 دارم.متاسفانه جدیدا به مشکای بر خوردم. وقتی به وای فای وصل میشم نمیتونم از مارکتا چیزی دانلود کنم.تو نرم افزارای دیگه هم نه عکسو فیلم سند میشه نه ریسیو،ریستم کردم گوشیم روتم نشده.لطفا راهنماییم کنید تشکر

از ...... یا چیز پی ان یا این جور چیزا استفاده میکنید؟
تنظیمات ...... را چک کنید

nima.naj
29-11-2014, 11:31
از ...... یا چیز پی ان یا این جور چیزا استفاده میکنید؟
تنظیمات ...... را چک کنید

سلام،استفاده میکردم، ولی بعد از این که فرمت کردم هم باز این مشکلو داشتم

kral24
29-11-2014, 13:41
سلام،استفاده میکردم، ولی بعد از این که فرمت کردم هم باز این مشکلو داشتم

مموری کاردتم یه بار فرمت کن

hossein19m
01-12-2014, 10:50
با سلام.من میخام یه اکانت گوگل ایجاد کنم ولی تو قسمت add acount گزینه گوگل نیست.لطفاً راهنمایی کنید.

kral24
01-12-2014, 15:21
با سلام.من میخام یه اکانت گوگل ایجاد کنم ولی تو قسمت add acount گزینه گوگل نیست.لطفاً راهنمایی کنید.

gapps مناسب با ورژن اندروید روی گوشیتو دانلود و از ریکاوری فلش کن گزینه ایجاد اکانت گوگل اضافه میشه

amolelectronic
01-12-2014, 20:37
سلام منg730 u10 دارم يه مشكلي كه با اين گوشي دارم اينه كه دكمه پاور گوشي از كار ميوفته بايد 10 20 بار بزنم تا بگيره تا بعد از عمل كردن دكمه منو استارت باز ميشه همون پنجره اي كه بعد از 2 3 ثانيه نگه داشتن دكمه پاور باز ميشه اخرين اپديت رو نصب كردم يه ماه خوب بود دوباره همين شد اعصاب برام نذاشته اساتيد كمك لطفا :dx::dx::dx::dx::dx::dx::dx::be::be::be:

.ALI KING.
01-12-2014, 20:54
سلام منg730 u10 دارم يه مشكلي كه با اين گوشي دارم اينه كه دكمه پاور گوشي از كار ميوفته بايد 10 20 بار بزنم تا بگيره تا بعد از عمل كردن دكمه منو استارت باز ميشه همون پنجره اي كه بعد از 2 3 ثانيه نگه داشتن دكمه پاور باز ميشه اخرين اپديت رو نصب كردم يه ماه خوب بود دوباره همين شد اعصاب برام نذاشته اساتيد كمك لطفا :dx::dx::dx::dx::dx::dx::dx::be::be::be:

روی رام آک گوشی هم همین طور بود؟!(همون اول که خریدید) یا اینکه بعد از آپدیت اینجوری شد؟

amolelectronic
01-12-2014, 20:58
آك هم همين بود يعني بعد 2 3 ماه اين طوري شد

amolelectronic
01-12-2014, 20:59
امكانش هست كه ويروس باشه كه خودم هم بعيد ميدونم

.ALI KING.
01-12-2014, 21:04
امكانش هست كه ويروس باشه كه خودم هم بعيد ميدونم

اگر با تعویض رام هم همین مشکل پابرجا باشه به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری هست و بهتره به نمایندگی مراجعه بشه...

amolelectronic
01-12-2014, 21:19
سپاس
اگر با تعویض رام هم همین مشکل پابرجا باشه به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری هست و بهتره به نمایندگی مراجعه بشه...

Soheil-ASD
02-12-2014, 16:00
با سلام به اساتید عزیز...
واسه این گوشی هیچ گونه آپدیت یا رام میویی یا لیوا یا....نیومده؟؟؟ واسه مدل U00 این گوشی رام Miui هست ولی میترسم فلش بزنم گوشی بریک بشه...در ضمن نمیدونم بوتلودر گوشی بازه یا بسته!!
هیچ گونه ریکاوری هم نیست واسش!
تو هیچ جا هم ذکر نشده...اصلا واسه جی 730 هیچکسی آموزشی نذاشته..نه رام نه آنلاک بوت...:be:

Soheil-ASD
02-12-2014, 23:09
واسه این گوشی هیچ گونه آپدیت یا رام میویی یا لیوا یا....نیومده؟؟؟ واسه مدل U00 این گوشی رام Miui هست ولی میترسم فلش بزنم گوشی بریک بشه...در ضمن نمیدونم بوتلودر گوشی بازه یا بسته!!
تو هیچ جا هم ذکر نشده...اصلا واسه جی 730 هیچکسی آموزشی نذاشته..نه رام نه آنلاک بوت...:be:

یعنی کسی چیزی نمیدونه در این مورد؟!؟:sign_help::sign_help:

.ALI KING.
05-12-2014, 00:29

متاسفانه من چیزی در این باره مشاهده نکردم

Soheil-ASD
05-12-2014, 10:20
حداقل از کجا بفهمیم که بوت لودر گوشی بازه یا بسته؟در این مورد هم هیچ جا چیزی نیست..با Mtk Droid tool بک آپ از رام و Imei گرفتم...ولی فلش تولز درست کار نمیکنه میخام بوت گوشی رو بار کنم نمیشه...میخوام Cwm نصب کنم بازم نمیشه...آخر سر بعد از روت گوشی با Mobile Uncle tool خواستم ریکاوری نصب کنم گوشی رو لوگو هوآوی موند...اومدم که بک آپ رو با فلش تولز بنصبم باز هی ارور داد!!آخر سر بعد از 5-6 ساعت تونستم بک آپ رو با فلش تولز بنصبم!
الان فقط میخوام بفهمم که گوشی گوشی بازه یا بسته...چون ریکاوری زدم رو بوت گیر کرد حالا نمیدونم مشکل از برنامه بود یا ریکاوری بود یا بوت گوشی بستست :dy:

kral24
05-12-2014, 16:53
حداقل از کجا بفهمیم که بوت لودر گوشی بازه یا بسته؟در این مورد هم هیچ جا چیزی نیست..با Mtk Droid tool بک آپ از رام و Imei گرفتم...ولی فلش تولز درست کار نمیکنه میخام بوت گوشی رو بار کنم نمیشه...میخوام Cwm نصب کنم بازم نمیشه...آخر سر بعد از روت گوشی با Mobile Uncle tool خواستم ریکاوری نصب کنم گوشی رو لوگو هوآوی موند...اومدم که بک آپ رو با فلش تولز بنصبم باز هی ارور داد!!آخر سر بعد از 5-6 ساعت تونستم بک آپ رو با فلش تولز بنصبم!
الان فقط میخوام بفهمم که گوشی گوشی بازه یا بسته...چون ریکاوری زدم رو بوت گیر کرد حالا نمیدونم مشکل از برنامه بود یا ریکاوری بود یا بوت گوشی بستست :dy:

سلام دوست عزیز
تو تاپیک آموزش آنلاک اول پست جواب شما هست فقط شما دقت نمیکنی
خدمت شما http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=286005
البته فک کنم جی 730 کلا بوت لودرش بازه

milad91074
06-12-2014, 19:37
سلام و خسته نباشید. رمز قفل گوشیمو فراموش کردم میخوام بدونم روشی هست که بتونم از دشت رفتن اطلاعاتم رمز رو بازیابی بکنم یا نه؟ اگه هیتراهنمایی کنید لطفا

ehsan2004
06-12-2014, 23:02
سلام و خسته نباشید. رمز قفل گوشیمو فراموش کردم میخوام بدونم روشی هست که بتونم از دشت رفتن اطلاعاتم رمز رو بازیابی بکنم یا نه؟ اگه هیتراهنمایی کنید لطفا

تو اندروید جدید خیر با روشهای معمولی نمیتونید

milad91074
07-12-2014, 09:16
حتی به مراجعه بع متخصص هم امکانش نیست؟ واگر اطلاعات. پاک بشه آیا امکان ریکاوری حافظ داخلی گوشی هست؟

kral24
07-12-2014, 13:45
حتی به مراجعه بع متخصص هم امکانش نیست؟ واگر اطلاعات. پاک بشه آیا امکان ریکاوری حافظ داخلی گوشی هست؟

متخصص مثلا کی؟ یه چند تا روش تو سایت هست که نمیدونم رو جلی بین جواب میده یا نه یه سرچ کوچولو بزنی پیدا میکنی
فک نکنم ریکاوری بشه

feizafra
12-12-2014, 11:12
سلام خسته نباشید
g630 دارم که موقع نصب برنامه پیغام حافظه پر میده هرکاری کردم بخصوص تو قسمت تنظیمات نصب برنامه رو روی sdcard گذاشتم بازم نشد
ممنون میشم اگه راهنمایی کنم با تشکر

ehsan2004
13-12-2014, 18:53

راه حل داره منتها هرکسی نمیتونه
اگه اطلاعاتش خیلی واستون ضروریه بفرستید براتون اوکیش کنم

سلام خسته نباشید
g630 دارم که موقع نصب برنامه پیغام حافظه پر میده هرکاری کردم بخصوص تو قسمت تنظیمات نصب برنامه رو روی sdcard گذاشتم بازم نشد
ممنون میشم اگه راهنمایی کنم با تشکر

این مشکل در گوشی 630 هست و راه حلی ندارید
با روت کردن و نصب برنامه های منتقل کننده به مموری کارت هم تا حدودی این قضیه رفع میشه اما بازم مشکل پابرجاس

HaMiD.NsI
15-12-2014, 16:02
سلام خدمت دوستان واساتید عزیز
آیا امکان اجرای رامهای u00 یا u30 و غیره روی سری u10 امکانپذیر هست یانه؟منظورم رامهای کوک شده بود

ehsan2004
15-12-2014, 22:41
سلام خدمت دوستان واساتید عزیز
آیا امکان اجرای رامهای u00 یا u30 و غیره روی سری u10 امکانپذیر هست یانه؟منظورم رامهای کوک شده بود

میتونید
منتها همیشه از سریال و مودم رامتون بکاپ داشته باشید که مشکلی پیش اومد بتونید ریستور کنید

feizafra
18-12-2014, 12:11
با سلام و خسته نباشید و ممنون از پاسخ به سوال قبلی
امروز متوجه شدم gps گوشی (g630) کار نمیکنه البته دوهفتست خریدم . امروز برای اولین بار که خواستم gps گوشی رو روشن کنم متوجه شدم که هیچ فعالیتی نداره روشن میشه ولی کار نمیکنه .ممنون میشم راهنماییم کنید.

ehsan2004
18-12-2014, 20:53
با سلام و خسته نباشید و ممنون از پاسخ به سوال قبلی
امروز متوجه شدم gps گوشی (g630) کار نمیکنه البته دوهفتست خریدم . امروز برای اولین بار که خواستم gps گوشی رو روشن کنم متوجه شدم که هیچ فعالیتی نداره روشن میشه ولی کار نمیکنه .ممنون میشم راهنماییم کنید.

با برنامه gps test تست کنید ببینید چجوری هست

HaMiD.NsI
19-12-2014, 08:41
میتونید
منتها همیشه از سریال و مودم رامتون بکاپ داشته باشید که مشکلی پیش اومد بتونید ریستور کنید
ممنون.بعد اینکه بکاپ گرفتم مثا گوشی u00 رام رو نصب کنم کار اضافه ای انجام ندم؟

feizafra
19-12-2014, 16:19
با برنامه gps test تست کنید ببینید چجوری هست

تست کردم nofix مياره

milad91074
19-12-2014, 20:16
سلام و خسته نباشید. ی گوشی g730 دارم که بخاطر ضربه تاچش ترک خورد ولی با اینکه ترک خورده بود بدون مشکل کار میکرد. اما موقع تعویض تاچ ، هیچ تاچی روش جواب نمیداد 5 تا تاچ از چند شرکت مختلف روش امتحان شد ولی جواب نداد، بعد از کمی کار کردن تاچ هنگ میکرد و برای خودش کلیک میکرد. بعدش تعمیرکار گوشی ای سی تاچ رو تعویض کرد و گفت مشکل از ای سی تاچ بود. اوایل خوب بود ولی الان دوباره همون مشکل رو داره گاهی اوقات تاچ هنگ میکنه اما بقیه قسمت های گوشی مشکلی نداره یعنی فقط و فقط تاچ هنگه و گاهی اوقات به خودی خود درست میشه و گاهی اوقات هم با خاموش و روشن کردن. ناگفته نمونه که وقتی باتری گوشی رو وصل میکنم خود به خود روشن میشه. و وقتی این موضوع رو به تعمیرکارم گفتم گفتش که مطمعنم گوشی دیگه هیچ مشکل سخت افزاری نداره و احتمالا مشکل نرم افزاری هستش.
لطفا راهنمایی بفرمایید

ehsan2004
21-12-2014, 16:11
سلام و خسته نباشید. ی گوشی g730 دارم که بخاطر ضربه تاچش ترک خورد ولی با اینکه ترک خورده بود بدون مشکل کار میکرد. اما موقع تعویض تاچ ، هیچ تاچی روش جواب نمیداد 5 تا تاچ از چند شرکت مختلف روش امتحان شد ولی جواب نداد، بعد از کمی کار کردن تاچ هنگ میکرد و برای خودش کلیک میکرد. بعدش تعمیرکار گوشی ای سی تاچ رو تعویض کرد و گفت مشکل از ای سی تاچ بود. اوایل خوب بود ولی الان دوباره همون مشکل رو داره گاهی اوقات تاچ هنگ میکنه اما بقیه قسمت های گوشی مشکلی نداره یعنی فقط و فقط تاچ هنگه و گاهی اوقات به خودی خود درست میشه و گاهی اوقات هم با خاموش و روشن کردن. ناگفته نمونه که وقتی باتری گوشی رو وصل میکنم خود به خود روشن میشه. و وقتی این موضوع رو به تعمیرکارم گفتم گفتش که مطمعنم گوشی دیگه هیچ مشکل سخت افزاری نداره و احتمالا مشکل نرم افزاری هستش.
لطفا راهنمایی بفرمایید

عزیزم این سوالات باید در بخش سخت افزار سایت پرسیده بشه
خود به خود روشن شدن گوشی تنها دلیلش فقط میتونه یه اتصالی در قسمتی از گوشی باشه
وگرنه دلیل دیگری نمیتونه داشته باشه

amirkalak8
04-01-2015, 16:23
سلام
دوستان پسورد pattern گوشی رو فراموش کردم چیکارش کنم؟؟؟؟با برنامه moborobo هم نشد...

dafer
04-01-2015, 16:32
سلام
دوستان پسورد pattern گوشی رو فراموش کردم چیکارش کنم؟؟؟؟با برنامه moborobo هم نشد...
سلام اگه اکانت گوگل رو گوشیت نصب باشه و گوشی به وایرلس وصل بوده باشه میشه انقدر رمزو غلط بزنی که فقط با اکانت گوگل ریکاور بخواد و دیگه راهی نداره

راه دوم اینه گوشی رو وایپ بزنی که تمام حافظه داخلیت از جمله تلفن ها و.... پاک میشه کخ اسوته باتریو در بیار جابزن دکمه پاور و بالا رو بگیر همزمان ایکون که اومد ول کن بعد وایپ دیتا رو انتخلب کن سوالی داشتی با نقل قول بپرس بفهمم پرسیدی

sent from my android phone

reza wilson
04-01-2015, 18:00
سلام خدمت تمام دوستان
و خسته نباشید

خواستم روی گوشیم با MtkDroidTools ریکاوری کاستوم نصب کنم که حالا :

وقتی گوشی مو روشن می کنم روی لوگو هواوی گیر می کنه و هی ریست میشه

من این رام رو دانلود کردم :

G730-U10_V100R001C00B112CUSTC428D001_Firmware_India_Cha nnel-Others_Android_4.2.2_EMUI_2.0_05021MLP

هر کار می کنم وارد حالت دانلودینگ نمیشه ( Vol up و Vol Down ) که از طریق SD card upgrad رام رو نصب کنم فقط هی ریست میشه

خواستم از طریق SP-Flash-Tool خواستم نصب کنم این ارور میده :

brom error : S_INVALID_DA_FILE

this is an invalid DA file with wrong format - please ask for help

آیا این رامی که دانلود کردم با گوشی سازگار نیست ؟؟؟؟؟ چه اتفاقی افتاده ؟؟؟ چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

reza wilson
04-01-2015, 18:03
لطفا کسی که این مشکل رو داشته راهنماییم کنه از گوشیم هم بک اپ گرفته بودم قبلش با برنامهMtkDroidTools

dafer
04-01-2015, 18:04
لطفا کسی که این مشکل رو داشته راهنماییم کنه از گوشیم هم بک اپ گرفته بودم قبلش با برنامهMtkDroidTools
عزیزم رام کاستم برا این گوشی نیومده شما چی نصب کردی ???

reza wilson
04-01-2015, 18:23
خواستم ریکاوری نصب کنم با MtkDroidTools که گوشی خاموش شد الانم روشن ک میکنم روی ارم هواوی
گیر میکنه دو باره ریستارت میشه میاد رو خود ارم هواوی و این عمل تکرار میشه

dafer
04-01-2015, 18:27
خواستم ریکاوری نصب کنم با MtkDroidTools که گوشی خاموش شد الانم روشن ک میکنم روی ارم هواوی
گیر میکنه دو باره ریستارت میشه میاد رو خود ارم هواوی و این عمل تکرار میشه
فقط یه راه داری رام رسمیو دانلود کن
بریز,تو کارت حافظه باتریو بکن بعد وصل کن هر سه کلید ولوم کم زیاد پاورو بزن تا نصب بشه جزیات نصبشم کخ تو چه فولدری بریزی یا به چه اسمی سیو کنی نو نت بگردی هست

reza wilson
04-01-2015, 18:41
جوا ب نداد

ehsan2004
05-01-2015, 17:56
جوا ب نداد

این روشهارو دارید:

[آموزش] فلش و آپدیت دستگاه های Huawei (روش اول) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=289800)
[آموزش مرجع] آموزش فلش گوشيهاي هواوي با چندين روش (روش دوم) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=339665)
[تاپیک مرجع] آموزش آپدیت رام و نصب رام از طریق برنامه SP Flash Tools (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=346932)

mahyarSAMSUNG
06-01-2015, 21:15
میخوام هووای یکی رو ریست کنم .پسورد پترنش یادش رفته اگه راهی هست بدون ریست پسوردش پیدا شه بگید اگه نیست بگید چطوری ریستش کتم چون وقتی از حالت خاموش میخوان برم توحالت ریکاوری ریست کنم زبانش چینیه .

992552

dafer
06-01-2015, 21:38
شانشی همشو یکی یکی امتحان کن بدترین حالتش همون وایپ هستش که گوشی فرمت میشه دیگه

ehsan2004
07-01-2015, 22:31
میخوام هووای یکی رو ریست کنم .پسورد پترنش یادش رفته اگه راهی هست بدون ریست پسوردش پیدا شه بگید اگه نیست بگید چطوری ریستش کتم چون وقتی از حالت خاموش میخوان برم توحالت ریکاوری ریست کنم زبانش چینیه .

یک روشی قبل بود که دیگه و اندروید جدید جواب نمیده
یه روش لینوکسی هم هست که خیلی سخته
متاسفانه تنها راه همون ریست فکتوری هست

Wolfomid
09-01-2015, 13:25
سلام
من دیروز برای برادر خانمم g730 خریدم، میخوام بازی هارو به sdcard انتقال کنم ولی باید روت باشه تا برنامه انتقال بازی نصب بشه
درایور گوشی رو نصب کردم، بعدش با برنامه root genius خواستم روت کنم ولی تا 77 درصد میره بعدش faild میشه،
چطوری میتونم روت کنم؟
g730-u30 هست.
ممنون

dafer
09-01-2015, 13:30
نه بابا روت نمیخواد برنامه جانبی هم نمیخواد

Wolfomid
09-01-2015, 14:29
نه بابا روت نمیخواد برنامه جانبی هم نمیخواد

خوب پس چطوری باید بازی های نصب شده رو به رم منتقل کنم؟

Wolfomid
09-01-2015, 15:54
سلام
من تونستم گوشی رو روت کنم، ولی قبلش از این آموزش (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=220998) استفاده کردم ولی بازم نشد، بعدش تونستم با یه برنامه دیگه روت کنم، بعد روت هم با برنامه Link2SD تمام برنامه هامو به sd card انتقال دادم بعدش رفتم توی فایل منیجر گوشی دیدم که توی internal اصلا هیچی نشون داده نمیشه، ولی نمیخوام اینطوری باشه، چون الان بازی های دیتا دار رو نمیشه ریخت درسته؟
ممنون میشم راهنمایی کنید، چون الان توی internal گوشی هیچی نیست ولی توی کامپیوتر چند تا فولدر هست، میخوام توی گوشی هم نشون بده، در ضمن وقتی عکس میگیرم و میخوام توی internal ذخیره کنه میگه حافظه داخلی پره ولی 1 گیگ خالیه، چیکار کنم برگرده ب حالت قبل؟
آنروت کردم نشد، ریست کردم نشد، حتی با همون آموزش فوق external رو مجدد internal کردم بازم نشد.
حالا نمیدونم واسه اون آموزشه اینطوری شده یا واسه روت شدنه.
البته میدونم ک با internal کاری معمولا نداریم ولی خوب برای اجرای بازی های دیتا دار، اول باید دیتا رو توی internal بریزم بعد با نرم افزار مخصوص به sd card انتقال بدم دیگه درسته؟

ممنون میشم راهنمایی کنید ehsan2004

ehsan2004
10-01-2015, 23:32
سلام
من تونستم گوشی رو روت کنم، ولی قبلش از این آموزش (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=220998) استفاده کردم ولی بازم نشد، بعدش تونستم با یه برنامه دیگه روت کنم، بعد روت هم با برنامه Link2SD تمام برنامه هامو به sd card انتقال دادم بعدش رفتم توی فایل منیجر گوشی دیدم که توی internal اصلا هیچی نشون داده نمیشه، ولی نمیخوام اینطوری باشه، چون الان بازی های دیتا دار رو نمیشه ریخت درسته؟
ممنون میشم راهنمایی کنید، چون الان توی internal گوشی هیچی نیست ولی توی کامپیوتر چند تا فولدر هست، میخوام توی گوشی هم نشون بده، در ضمن وقتی عکس میگیرم و میخوام توی internal ذخیره کنه میگه حافظه داخلی پره ولی 1 گیگ خالیه، چیکار کنم برگرده ب حالت قبل؟
آنروت کردم نشد، ریست کردم نشد، حتی با همون آموزش فوق external رو مجدد internal کردم بازم نشد.
حالا نمیدونم واسه اون آموزشه اینطوری شده یا واسه روت شدنه.
البته میدونم ک با internal کاری معمولا نداریم ولی خوب برای اجرای بازی های دیتا دار، اول باید دیتا رو توی internal بریزم بعد با نرم افزار مخصوص به sd card انتقال بدم دیگه درسته؟

ممنون میشم راهنمایی کنید @ehsan2004 (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=128289)

احتمال میدم مشکل از فایل باینری سوپر یوزر باشه
این مشمل عدم دسترسی فقط از روت هست

.ALI KING.
11-01-2015, 11:53
خوب پس چطوری باید بازی های نصب شده رو به رم منتقل کنم؟

خود گوشی های هواوی قابلیت این رو داره که از حافظه به رم انتقال بدید ولی بعضی از برنامه ها یا بازی ها نمیشه
از طریق روت هم کار شما سخت تر میشه و من پیشنهاد میکنم که از خود گوشی اقدام کنید :
تنظیمات >> برنامه ها >> کارت SD >> بعد از اونجا روی برنامه مورد نظرتون میزنید و اونو انتقال میدید

Wolfomid
12-01-2015, 01:02
سلام
ممنون از دوستان، بله مشکل از روت بود، از روت درآوردم درست شد، و از خود گوشی انتقال میدم، فقط بازی های دیتا دار رو نمیدونم چطوری انتقال بدم؟

.ALI KING.
12-01-2015, 10:03
سلام
ممنون از دوستان، بله مشکل از روت بود، از روت درآوردم درست شد، و از خود گوشی انتقال میدم، فقط بازی های دیتا دار رو نمیدونم چطوری انتقال بدم؟

دیتاش رو توی رم بریزید ( همون پوشه اندروید و...) بعد خودش رو هم انتقال بدید از همون روش. التبه ممکنه که بعضی از بازی ها (چه دیتا دار و چه بدون دیتا) قابلیت انتقال رو نداشته باشند...

Wolfomid
12-01-2015, 14:24
دیتاش رو توی رم بریزید ( همون پوشه اندروید و...) بعد خودش رو هم انتقال بدید از همون روش. التبه ممکنه که بعضی از بازی ها (چه دیتا دار و چه بدون دیتا) قابلیت انتقال رو نداشته باشند...

سلام
بازی real racing 3 رو انجام دادم، بازی رو نصب کردم و به sd انتقال دادم، بعدش دیتا رو با منیجر خود گوشی به android- obb و data منتقل کردم، توی هیچ کدوم بازی اجرا نشد و میخواست 1 گیگ دیتا دانلود کنه

.ALI KING.
12-01-2015, 14:29
سلام
بازی real racing 3 رو انجام دادم، بازی رو نصب کردم و به sd انتقال دادم، بعدش دیتا رو با منیجر خود گوشی به android- obb و data منتقل کردم، توی هیچ کدوم بازی اجرا نشد و میخواست 1 گیگ دیتا دانلود کنه

پس مشکلتون از یه جای دیگه هست و باید به بخش بازی های اندروید مراجعه کنید...

aban12
12-01-2015, 15:02
سلام
حافظه پیش فرض رو بذارین رو مموری کارت

highlight
16-01-2015, 07:12
سلام
من می خوام یه گیم پد به این گوش وصل کنم ولی همه گزینه ها ظاهرا با شکست مواجه هستند:
1. متاسفانه به علت عدم ساپورت OTG نمیشه هیچ گیم پدی رو به طریق کابلی به این گوشی وصل کرد. قبلا با نرم افزارهای مختلف و به راحتی با تبلت لنوو این کار رو انجام داده بودم ولی با این گوشی هیچ جوره نمیشه (به علت همین مشکل OTG)
2. به خاطر مشکل اولی تصمیم گرفتم از طریق بلوتوث و ویموت کنسول wii به گوشی وصل بشم. باز هم بد شانسی این هستش که نسخه اندروید این گوشی 4.2.2 هستش و برنامه WiimoteController که دقیقا برای استفاده از ویموت روی اندروید هستش هم از نسخه 4.2 به بالا رو دیگه ساپورت نکرده! یعنی عملا تا گوشه به نسخه 4.1 یا پایین تر دانگرید نشه کاریش نمیشه کرد!
به نظر شما دیگه چه گزینه ای برای اتصال گیم پد به این گوشی وجود دارد؟

amirinline
17-01-2015, 12:12
با سلام به دوستان
من یک گوشی جی 730 دارم که به علت یک حادثه تاچ و ال سی دی اون شکست و عوض شده الان مدتیه یک مشکل دارم اونم اینه که بعضی وقتا تاچ از کار میفته وفرمان نمیگیره و مجبورم باطری رو در بیارم و ریست کنم تا درست شه دربعضی مواقع تاچ قفل اول رو باز میکنه ولی دیگه کار نمیکنه .
ریست فکتوری هم کردم ولی درست نشده عیب هم همیشگی نیست و موردی پیش میاد.
دوستان تعمیر کار لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

.ALI KING.
17-01-2015, 13:18
با سلام به دوستان
من یک گوشی جی 730 دارم که به علت یک حادثه تاچ و ال سی دی اون شکست و عوض شده الان مدتیه یک مشکل دارم اونم اینه که بعضی وقتا تاچ از کار میفته وفرمان نمیگیره و مجبورم باطری رو در بیارم و ریست کنم تا درست شه دربعضی مواقع تاچ قفل اول رو باز میکنه ولی دیگه کار نمیکنه .
ریست فکتوری هم کردم ولی درست نشده عیب هم همیشگی نیست و موردی پیش میاد.
دوستان تعمیر کار لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

این مشکل سخت افزاری هست و باید به بخش تعمیرات سایت مراجعه کنید...

highlight
17-01-2015, 14:13
سلام
من می خوام یه گیم پد به این گوش وصل کنم ولی همه گزینه ها ظاهرا با شکست مواجه هستند:
1. متاسفانه به علت عدم ساپورت OTG نمیشه هیچ گیم پدی رو به طریق کابلی به این گوشی وصل کرد. قبلا با نرم افزارهای مختلف و به راحتی با تبلت لنوو این کار رو انجام داده بودم ولی با این گوشی هیچ جوره نمیشه (به علت همین مشکل OTG)
2. به خاطر مشکل اولی تصمیم گرفتم از طریق بلوتوث و ویموت کنسول wii به گوشی وصل بشم. باز هم بد شانسی این هستش که نسخه اندروید این گوشی 4.2.2 هستش و برنامه WiimoteController که دقیقا برای استفاده از ویموت روی اندروید هستش هم از نسخه 4.2 به بالا رو دیگه ساپورت نکرده! یعنی عملا تا گوشه به نسخه 4.1 یا پایین تر دانگرید نشه کاریش نمیشه کرد!
به نظر شما دیگه چه گزینه ای برای اتصال گیم پد به این گوشی وجود دارد؟

:bc:

ehsan2004
17-01-2015, 21:05
:bc:

برای هر دو مورد متاسفانه هیچ راهی وجود ندارد
باید بیخیالش بشید

highlight
17-01-2015, 21:10
برای هر دو مورد متاسفانه هیچ راهی وجود ندارد
باید بیخیالش بشید

ممنون دوست گرامی.
راستی یه راه حل براش پیدا کردم: استفاده از دسته پلی استیشن 3 و برنامه Sixaxis Controller . جالب اینه که بر خلاف همه نرم افزارهای دیگه که باید حتما حداقل یک بار با کابل OTG به گوشی وصل بشن (برای سینک کردن) در این روش سینک رو با کامپیوتر انجام میدی و بعد با گوشی مچ میشه!!!!

ehsan2004
17-01-2015, 22:39
ممنون دوست گرامی.
راستی یه راه حل براش پیدا کردم: استفاده از دسته پلی استیشن 3 و برنامه Sixaxis Controller . جالب اینه که بر خلاف همه نرم افزارهای دیگه که باید حتما حداقل یک بار با کابل OTG به گوشی وصل بشن (برای سینک کردن) در این روش سینک رو با کامپیوتر انجام میدی و بعد با گوشی مچ میشه!!!!

اره با این روش میشه منتها من خیلی وقت پیش تست کردم تاخیر داشت نمیدونم شاید با ورژن جدیدش مشکل تاخیر برطرف شده باشه

highlight
20-01-2015, 01:23
اره با این روش میشه منتها من خیلی وقت پیش تست کردم تاخیر داشت نمیدونم شاید با ورژن جدیدش مشکل تاخیر برطرف شده باشه

آقا امشب بالاخره راهش انداختم. بسیار عالیه و بدون تاخیر عمل می کنه. روی شبیه ساز پلی استیشن یک تستش کردم که واقعا روان و عالی جواب داد. گزینه ای بسیار عالی برای گوشی هایی که OTG ساپورت نمیکنند.

DUMAN TABRIZ
31-01-2015, 23:37
[SIZE=4][B]با سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان از اساتیدی که وقتشون رو برای راهنمایی به ما میزارن.
گوشی من g730-u10 هست این گوشی من مرحله ای خراب شد یعنی چطوری الان بگم خدمتتون.
ابتدا هنگام کار کردن باهاش ریستارت کرد این ریستارت کردن 2 3 بار موقع باز کردن برنامه یا بازی در طول روز رخ داد ابتدا بازگردانی به فکتوری ستینگ زدم گوشی ریستارت شد اومد بالا همه چیز سره جاش مونده بود یعنی فکتوری ستینگ نشده بود دوباره زدم دوباره اونطوری شد اینبار دستی برنامه ای رو زدم آنیستال کردم نوشت موفقیت امیز بود گوشی رو ریستارت کردم برنامه ای که حذف کرده بودم عین روز اول سر جاش حضور داشت اینبار رفتم به ریکاوری زدم گوشی ریکاوری بشه شروع به ریکاوری کرد و ساکسفولی رو نوشت گوشی رو ریستارت کردم در عین ناباوری باز همه چیز سره جاش بود تمومه برنامه ها تمومه کانتکهام همه چیز ریکاوری نشده بود بردم تعمییر کار گفت با فلش حل میشه گفتم بسم الله بزن در عین ناباوری گفت گوشیت فلش نمیشه و در لحظه آخر فلش شدن خطا میده با اینکه فلش نمیشد ولی وای فای کار میکرد میشد تماس گرفت زنگ زد اما نه چیزی ازش میشد حذف کرد نه چیزی بهش اضافه کرد بردم ژیش یه کار بلد تو تبریز 2 هفته گوشی رو نگه داشت اما نتونست بهش فلش بزنه گوشی رو برگردوند به خودم گوشی رو اوردم خونه زدم به برق تا باطریش فول بشه تا زدم به شارز گوشی خاموش شد و دیگه هم روشن نشد .
الان گوشی خاموش هست وقتی میخوای روشن کنی فقط ویبره میزنه و یا وقتی به پی سی وصل میکنی ویبره میزنه و همچنین به برق دوستان نوشته بودن با تعمییر کار کار بلد میشه درست کرد اما دریغ از یه تعمییر کار کار بلد تو تبریز دوستان اگه میشه بگین گوشی چشه و چی کار کنم.
زیاد تایپ کردم معزرت

با تشکر از اساتیدی که وقت گذاشتن و خواندن.

pouya666
03-02-2015, 19:14
سلام خدمت اساتید محترم
بنده این گوشی رو با نرم افزار kingo root روت کردم و یه چندتا برنامه ریختم توش مثله root uninstaller و .... بعد یکی دوساعت متوجه شدم که گالری عکسها و فیلمها رو نمیاره. رفتم توی File manager، روی عکسها و ویدیو که کلیک میکنم stop working میزنه و میاد بیرون. دوربین هم عکس میگیره ولی عکس رو سیو نمیکنه. همه کار از جمله clear cache, clear data و انواع و اقسامه کارا رو هم کردم، حتی rest factory و wipe all data رو هم زدم. هیچ فایده ای نداره. راهی به جز فلش زدن هست؟
ممنون مبشم دوستان راهنماییم کنن.

DUMAN TABRIZ
14-02-2015, 16:34
سلام
اگه مشکلت با فلش شدن حل شد کلاهتو بنداز هوا شادی کن چون موقعی که این ایراد رو میده اکثر گوشی ها تقریبا 50 50 تعویض آی سی فلش درست میشوند ابتدا برنامه بزن به گوشیت گوشیتو ریستارت کن ببین برنامه ای که نصب کردی هست یا نه اگه بود آنیستال کن ریستارت کن گوشیتو برگرد ببین برنامه ای که حذف کردی ایا حذف شده یا در جاش هست اگه این کارهارو انجام دادی و کارها به درستی پیش رفت خوشحال باش احتمال 70٪ گوشیت مشکل سخت افزاری نداره نرمافزاریه.

DUMAN TABRIZ
14-02-2015, 16:42
[SIZE=4][B]با سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان از اساتیدی که وقتشون رو برای راهنمایی به ما میزارن.
گوشی من g730-u10 هست این گوشی من مرحله ای خراب شد یعنی چطوری الان بگم خدمتتون.
ابتدا هنگام کار کردن باهاش ریستارت کرد این ریستارت کردن 2 3 بار موقع باز کردن برنامه یا بازی در طول روز رخ داد ابتدا بازگردانی به فکتوری ستینگ زدم گوشی ریستارت شد اومد بالا همه چیز سره جاش مونده بود یعنی فکتوری ستینگ نشده بود دوباره زدم دوباره اونطوری شد اینبار دستی برنامه ای رو زدم آنیستال کردم نوشت موفقیت امیز بود گوشی رو ریستارت کردم برنامه ای که حذف کرده بودم عین روز اول سر جاش حضور داشت اینبار رفتم به ریکاوری زدم گوشی ریکاوری بشه شروع به ریکاوری کرد و ساکسفولی رو نوشت گوشی رو ریستارت کردم در عین ناباوری باز همه چیز سره جاش بود تمومه برنامه ها تمومه کانتکهام همه چیز ریکاوری نشده بود بردم تعمییر کار گفت با فلش حل میشه گفتم بسم الله بزن در عین ناباوری گفت گوشیت فلش نمیشه و در لحظه آخر فلش شدن خطا میده با اینکه فلش نمیشد ولی وای فای کار میکرد میشد تماس گرفت زنگ زد اما نه چیزی ازش میشد حذف کرد نه چیزی بهش اضافه کرد بردم ژیش یه کار بلد تو تبریز 2 هفته گوشی رو نگه داشت اما نتونست بهش فلش بزنه گوشی رو برگردوند به خودم گوشی رو اوردم خونه زدم به برق تا باطریش فول بشه تا زدم به شارز گوشی خاموش شد و دیگه هم روشن نشد .
الان گوشی خاموش هست وقتی میخوای روشن کنی فقط ویبره میزنه و یا وقتی به پی سی وصل میکنی ویبره میزنه و همچنین به برق دوستان نوشته بودن با تعمییر کار کار بلد میشه درست کرد اما دریغ از یه تعمییر کار کار بلد تو تبریز دوستان اگه میشه بگین گوشی چشه و چی کار کنم.
زیاد تایپ کردم معزرت

با تشکر از اساتیدی که وقت گذاشتن و خواندن.

دوستان سلام گوشیم درست شد واین نوشته رو مینویسم اگه کسی مشکلی داشت این چنینی بدونه چگونه حلش کنه گوشی من بریک شده بود و با تعویض آی سی فلش درست هزینش 130 تومن شد و در ضمن گوشی رو فرستادم تهران تعمییرش کردن.

اگه کسی هم خواست بدونه کجا فرستادم به این سایت مراجعه کند unbrick.ir/

انشالله هیچ کس گوشیش با چنین مشکلی مواجه نشود .

typan
22-03-2015, 03:02
با سلام
من دو تا مشکل دارم:
1 - پی سی گوشیمو نمیخونه و با لپ تاپ هم امتحان کردم نشد. درایور ها رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم نشد(این مشکل بعد از مشکل اول پیش اومد و شد قوز بالا قوز)
2 - من چن روز پیش تصمیم گرقتم گوشیمو روت کنم. با هر برنامه ای میخواستم روت کنم پیام خطا میداد. تا برنامه kingo root که گوشیمو روت کرد ولی همه فایلهای سیستمم رو پاک کرد و علتش رو هم فک میکنم واسه اینه که موقع روت کردن mass storage رو روشن گذاشتم. الان گوشی رو انروت کردم و چند بار ریست فکتوری کردم ولی درست نشد.از چن نفر پرسیدم میگن که باید فلش کنی تا درست شه.نظر شما چیه؟اگه نظر شما هم اینه میشه تاپیک فلش کردن این گوشی رو معرفی کنید چون من هیچی پیدا نکردم و خودمم هیچی بلد نیستم. اگرم نیست امکانش هست خودتون اموزش بدید؟واقعا اظطراریه
ممنون میشم مشکلمو حل کنید
مدل کامل : huawei G730-u00
سال نو مبارک

DUMAN TABRIZ
06-04-2015, 15:14
با سلام
من دو تا مشکل دارم:
1 - پی سی گوشیمو نمیخونه و با لپ تاپ هم امتحان کردم نشد. درایور ها رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم نشد(این مشکل بعد از مشکل اول پیش اومد و شد قوز بالا قوز)
2 - من چن روز پیش تصمیم گرقتم گوشیمو روت کنم. با هر برنامه ای میخواستم روت کنم پیام خطا میداد. تا برنامه kingo root که گوشیمو روت کرد ولی همه فایلهای سیستمم رو پاک کرد و علتش رو هم فک میکنم واسه اینه که موقع روت کردن mass storage رو روشن گذاشتم. الان گوشی رو انروت کردم و چند بار ریست فکتوری کردم ولی درست نشد.از چن نفر پرسیدم میگن که باید فلش کنی تا درست شه.نظر شما چیه؟اگه نظر شما هم اینه میشه تاپیک فلش کردن این گوشی رو معرفی کنید چون من هیچی پیدا نکردم و خودمم هیچی بلد نیستم. اگرم نیست امکانش هست خودتون اموزش بدید؟واقعا اظطراریه
ممنون میشم مشکلمو حل کنید
مدل کامل : huawei G730-u00
سال نو مبارک

با سلام دوست عزیز مشکلتونو دقیق نفهمیدم ایا گوشیتون توسط کامپیوتر شناسایی نمیشه یا روت کردین بالا نمیاد ؟

اگه روت کردین بالا نمیاد میتونین با یه فلس از طریق اس دی کارت حلش کنین . اما اگر گوشیتون توسط کامپیوتر شناسایی نمیشه این بحث دیگه ای داره و خیلی در هم بر هم هست اگه mtk usb port توسط کامپیوتر شناسایی نمیشه بهتر ببری نمایندگی اگه گارانتی داره اگه نداره به یک تعمییر کار کار بلد نشون بدی تعمییر کاری که تمام باکسهای j-tAG , NSPRO رو داشته باشه و مسلط بر این باکسها باشه .

typan
19-04-2015, 19:42
با سلام دوست عزیز مشکلتونو دقیق نفهمیدم ایا گوشیتون توسط کامپیوتر شناسایی نمیشه یا روت کردین بالا نمیاد ؟

اگه روت کردین بالا نمیاد میتونین با یه فلس از طریق اس دی کارت حلش کنین . اما اگر گوشیتون توسط کامپیوتر شناسایی نمیشه این بحث دیگه ای داره و خیلی در هم بر هم هست اگه mtk usb port توسط کامپیوتر شناسایی نمیشه بهتر ببری نمایندگی اگه گارانتی داره اگه نداره به یک تعمییر کار کار بلد نشون بدی تعمییر کاری که تمام باکسهای j-tAG , NSPRO رو داشته باشه و مسلط بر این باکسها باشه .

گوشی من هر دو مشکل رو داره ینی هم کامپیوتر نمیخونه و هم فایلهای سیستم پاک شده(تو فایل منیجر internal خالیه)ولی گوشی کار میکنه و فقط بعضی برنامه ها روش نصب نمیشه
اگه با فلش درست میشه،میشه لطفا راهنمایی بکنید چون من هیچ آموزشی پیدا نکردم
رام u10 رو هم دانلود کردم به درد نمیخوره؟

nima.rooter
19-04-2015, 19:45
سلام من نرم افزار jumpstart واسه اندروید میخوام

DUMAN TABRIZ
19-05-2015, 12:01
دوست عزیز ای سی emmc شما اسیب دیده احتمالا با جی تگ و پلوگرام درست بشه احتمالا هم نه گوشی شما با امکانات خانگی فک نکنم درست بشه پس بهتره ببری پیش تعمییر کار . تعمیری کاری که پلوگرام و پایه گذاری بلد باشه .

henra
30-05-2015, 22:17
سلام.یه g730 u00 اومده دستم.دوستم یه رام دانلود کرده فقط زبان چینی و انگلیسی داره.الان بهترین رام چیه؟؟ میشه لینک بدین؟رامی هست که منو فارسی داشته باشه؟ سریال گوشی هم پریده.با اون روش میخوام درست کنم.فعلا رام و منو فارسی مهمه.ممنون
رام های g730 c00 و u10 را نمیشه روش زد؟

.ALI KING.
31-05-2015, 17:40
سلام.یه g730 u00 اومده دستم.دوستم یه رام دانلود کرده فقط زبان چینی و انگلیسی داره.الان بهترین رام چیه؟؟ میشه لینک بدین؟رامی هست که منو فارسی داشته باشه؟ سریال گوشی هم پریده.با اون روش میخوام درست کنم.فعلا رام و منو فارسی مهمه.ممنون
رام های g730 c00 و u10 را نمیشه روش زد؟

سلام
بیلد نامبر رامه چنده؟
(رام های یو10 و سی00 فقط برای خودشون هست و اگر فلش کنید احتمال بریک شدن هست)

henra
03-06-2015, 08:57
سلام
بیلد نامبر رامه چنده؟
(رام های یو10 و سی00 فقط برای خودشون هست و اگر فلش کنید احتمال بریک شدن هست)
سلام.فکر کنم ۱۵۱ بود بیلدنامبر

.ALI KING.
03-06-2015, 10:12
سلام.فکر کنم ۱۵۱ بود بیلدنامبر

امروز من رام های یو00 رو میذارم...
و همین جا خبرتون میکنم

8969
18-06-2015, 21:47
سلام
کمک فوری
اخرین رام رسمی g730- u27 رو میخواستم
گوشیم رو ارم مونده خواهشا کمک کنید

persian_boys
23-06-2015, 03:42
سلام. طاعات قبول. هرچي تو نت گشتم جوابو پيدا نکردم گفتم اينجا هم بپرسم

مشکل بطور خلاصه اينه: روشن شدن ناخواسته جي پي اس گوشي هنگام وصل به اينترنت با تري جي ايرانسل

حدود 45 روزقبل، من اين مشکلو به ايرانسل گفتم. تا حالا 10 بار بيشتر بهم زنگ زدن که آقا مشکلت حل شد يا نه. که البته حل نشده. مي دونم که مشکل اپراتوره. گوشي بدبخت تقصيري نداره چون جي پي اس با هيچ روش ديگه اي که به اينترنت وصل بشي(واي فاي، 2G ايرانسل، 2G و تري جي همراه اول) روشن نمي شه. نکته جالب اينه که ايرانسل مي گه «تو کل کشور فقط شما زنگ زدي اين مشکلو اعلام کردي. اگه کس ديگه اي هم اين مشکلو داشت، زنگ مي زد مي گفت.»بهشون گفتم بابا خيليا اين مشکلو دارن.ولي بندگان خدا حواسشون به اون آيکون چشمک زن خوشگل تو نوتيفيکيشن بارشون نيست. حالا من يکي که سرم درد مي که واسه اين کارا، زنگ زدم مشکلو عنوان کردم. خوب حلش کنيد ديگه. مي گن اپراتور ما مشکلي نداره :dx:

حالا دنبال يه روش مي گردم که جي پي اس رو بصورت سيستمي غير فعال کنم (نه خاموشش کنم-کلا غير فعالش کنم). يکي از دوستان مي گفت يه فايلي رو بايد rename کني. حالا نمي دونم کدوم فايل بود. ممنون مي شم اساتيد محترم راهنمائي کنن.اين مشکل بدجوري رو مخه. نيم ساعت مي ري تو نت، تمام شارژ باطريت خالي مي شه.ضمناً گوشيم روت هست و از اين بابت مشکلي نداره.يا علي.

g730
28-06-2015, 12:26
با سلام در گوشی من که دو سیم کارته است ( هواوی g730 ) قابلیت نمایش سیم 1 یا 2 در پیامک های رسیده به من ( تکرار میکنم در پیامک های در یافت شده نه ارسال شده ) وجود ندارد در صورتی که در تمام گوشیها این قابلیت وجود داره خواهشمندم از دوستان اگه کسی مطلع هست به من بگه باید چه تنظیماتی انجام بدم . ممنونم

g730
29-06-2015, 11:11
سلام میشه لطفا هر چه زودتر به من یه راهنمایی بدین .ممنون

.ALI KING.
29-06-2015, 11:29
با سلام در گوشی من که دو سیم کارته است ( هواوی g730 ) قابلیت نمایش سیم 1 یا 2 در پیامک های رسیده به من ( تکرار میکنم در پیامک های در یافت شده نه ارسال شده ) وجود ندارد در صورتی که در تمام گوشیها این قابلیت وجود داره خواهشمندم از دوستان اگه کسی مطلع هست به من بگه باید چه تنظیماتی انجام بدم . ممنونم

فکر نمیکنم نباشه اما تنظیمات سیمکارت و پیام ها رو بگردید اونجا هست...

faramarz1360
04-07-2015, 07:36
با سلام
من یه گوشی g730 u10 دارم که ترکیده و بالا نمیاد
فقط وقتی وصلش می کنم به سیستم تو سیستم منیجمنت یه درایور qhsusb_usb پیدا می کنه
از دوستان کسی می تونه کمکم کنه تا درستش کنم
ممنون

g730
11-07-2015, 08:57
سلام وقت به خیر من همه راه های ممکن رو رفتم ولی هیچ کدوم جواب نداد _ تنظیمات گوشیم حتی چند موبایل فروشی هم بردم نمیدونم چرا گوشی من این امکان رو نداره راستش برام مهمه بازم اگه راهی میدونید ممنون میشم بگید متشکرم .

sahandganji
18-09-2015, 18:27
با سلام و عرض ادب
من یه گوشی HUAWEI G730_U10 دارم
مشکلش اینه که خود به خود ریست میشه
یا خود به خود خاموش میشه
جالبش اینه که وقتی خاموش میشه
قبل از این هر کاری که انجام دادم پاک میشه
مشکلش چی کیتونه باشه؟
ممنون میشم جواب بدید

henra
19-09-2015, 18:20
با سلام و عرض ادب
من یه گوشی HUAWEI G730_U10 دارم
مشکلش اینه که خود به خود ریست میشه
یا خود به خود خاموش میشه
جالبش اینه که وقتی خاموش میشه
قبل از این هر کاری که انجام دادم پاک میشه
مشکلش چی کیتونه باشه؟
ممنون میشم جواب بدید
سلام.دوست عزیز گوشی را فلش کنید اگه خوب نشد خراب شده و به تعمیر کار ماهر مراجعه کنید

united734567
22-09-2015, 12:14
سلام خدمت دوستان عزیز ، من یک مشکلی برام پیش اومده امیدوارم که شما راه حلش رو بدونید
گوشی من شیشه روی لمسش ترک خورد اما لمسش خیلی عالی کار میکرد ، فقط شیشه ش ترک خورده بود بر اثر ضربه ، خب من بردمش پیش یه تعمیر کار گفت که باید تاچ و شیشه هردو عوض شن ، 60 تومن دادم عوض کرد واسم ، آوردمش خونه یکم باهاش کار کردم همه چیز خوب بود تا اینکه یک بار خاموش و روشن کردم ، از کار افتاد!!!! بعد باید مداوم باتری رو درمیاوردم تا خوب میشد، بردمش پیش تعمیر کاره 3 تا تاچ دیگه انداخت روش بازم همون وضعیت بود ، بردمش پیش یه تعمیر کار دیگه اونم تاچ انداخت روش همون وضعیت بود ، تاچ اتصالی داره و هیچ تعمیرکاری هم نمیدونه مشکل از چیه ، حتی 4 تا از قطعه های روی برد رو هم عوض کردم که تعمیر کارا گفتن اما بازم کار نکرد ، دوستان مشکل از کجاست ؟؟؟!!!!

sandbadblue
10-11-2015, 09:16
همچین چیزی اصلا امکان پذیر نیست!

in ravesh niazmande root hast va mmomkene behesh migan clone kardan ya nasbe mostaghel

moonandsky2
19-11-2015, 03:21
سلام بیلد نصب شده برروی دیوایسg730 u10 من 117 هست و به شدت معیوب که حتی با وایپ هم درست نمیشه پیشنهاد میکنید چکارکنم؟

henra
19-11-2015, 13:21
سلام بیلد نصب شده برروی دیوایسg730 u10 من 117 هست و به شدت معیوب که حتی با وایپ هم درست نمیشه پیشنهاد میکنید چکارکنم؟
سلام.چرا معیوبه؟ باید با فلش تول فلش کنید.

metal_boy
25-11-2015, 22:34
موتین از لوکی پچر استفاده کنی

mehdimessiking
11-04-2016, 17:27
با سلام..دوستان بنده گوشی هواوی G730 u10 خود را با twrp کاستوم رام زدم ولی بعد از بالا آمدن گوشی سیم کارت را نشناخت وهمچنین سریال نامبر یا همان SN گوشی تغییر کرده بود وIMEI 1 وIMEI 2 هم تغییر کرده بود....توسط برنامه Mtk_Droid_Tool وچند تا برنامه دیگر توانستم IMEI را تغییر بدهم وآنتن بالا آمد والان هم مشکلی ندارد ولی سریال نامبر یا همان SN گوشیم هنوز تغییر نکرده و همان سریال نامبر کاستوم رام است....دوباره گوشی را با فلش تولز با رام اصلی آپدیت کردم ولی باز سریال نامبر تغییر نکرد وحتی با بکاپی که از رام قبلی داشتم هم گوشی را ریکاوری کردم ولی باز سریال نامبر تغییر نکرد ولی IMEI ها همان هایی هستند که خودم ترمیم کردم وروی کارتن گوشی وپشت گوشی هست والان هم مشکلی ندارم وآنتن هم دارم ولی فقط سریال نامبر گوشیم عوض شده وبه حالت قبل بر نمی گردد..
می خواهم بدانم اگر بخواهم سریال نامبر SN همانی بشود که قبل از ریختن کاستوم رام روی گوشیم بود وهمان SN که پشت گوشی وروی جعبه کارتن است باید چه کنم؟...ممنون می شوم جواب بدهید..یاحق...

henra
11-04-2016, 22:07
با سلام..دوستان بنده گوشی هواوی G730 u10 خود را با twrp کاستوم رام زدم ولی بعد از بالا آمدن گوشی سیم کارت را نشناخت وهمچنین سریال نامبر یا همان SN گوشی تغییر کرده بود وIMEI 1 وIMEI 2 هم تغییر کرده بود....توسط برنامه Mtk_Droid_Tool وچند تا برنامه دیگر توانستم IMEI را تغییر بدهم وآنتن بالا آمد والان هم مشکلی ندارد ولی سریال نامبر یا همان SN گوشیم هنوز تغییر نکرده و همان سریال نامبر کاستوم رام است....دوباره گوشی را با فلش تولز با رام اصلی آپدیت کردم ولی باز سریال نامبر تغییر نکرد وحتی با بکاپی که از رام قبلی داشتم هم گوشی را ریکاوری کردم ولی باز سریال نامبر تغییر نکرد ولی IMEI ها همان هایی هستند که خودم ترمیم کردم وروی کارتن گوشی وپشت گوشی هست والان هم مشکلی ندارم وآنتن هم دارم ولی فقط سریال نامبر گوشیم عوض شده وبه حالت قبل بر نمی گردد..
می خواهم بدانم اگر بخواهم سریال نامبر SN همانی بشود که قبل از ریختن کاستوم رام روی گوشیم بود وهمان SN که پشت گوشی وروی جعبه کارتن است باید چه کنم؟...ممنون می شوم جواب بدهید..یاحق...
منظور شما از سریال نامبر کدومه؟ اگه imei منظورتونه به راحتی با نرم افزار mtk droid میتونید هر سریالی خواستید بزنید

mehdimessiking
12-04-2016, 00:30
منظور شما از سریال نامبر کدومه؟ اگه imei منظورتونه به راحتی با نرم افزار mtk droid میتونید هر سریالی خواستید بزنید

با سلام..ممنون از پاسخگویی...دوست عزیز اگر دقیق مشکل بنده را خوانده بودید عرض کرم که IMEI مشکلی ندارد وخودم ترمیم کردم والان آنتن هم دارم ولی فقط سریال نامبر SN گوشیم تغییر کرده وشده سریال نامبر کاستوم رامی که قبلا روی گوشی نصب کردم....
پشت باطری گوشی دوتا IMEI است و یک SN که همان سریال نامبر است....
می خواهم بدانم اگر بخواهم سریال نامبر SN همانی بشود که قبل از ریختن کاستوم رام روی گوشیم بود وهمان SN که پشت گوشی وروی جعبه کارتن است باید چه کنم؟

henra
12-04-2016, 06:15
با سلام..ممنون از پاسخگویی...دوست عزیز اگر دقیق مشکل بنده را خوانده بودید عرض کرم که IMEI مشکلی ندارد وخودم ترمیم کردم والان آنتن هم دارم ولی فقط سریال نامبر SN گوشیم تغییر کرده وشده سریال نامبر کاستوم رامی که قبلا روی گوشی نصب کردم....
پشت باطری گوشی دوتا IMEI است و یک SN که همان سریال نامبر است....
می خواهم بدانم اگر بخواهم سریال نامبر SN همانی بشود که قبل از ریختن کاستوم رام روی گوشیم بود وهمان SN که پشت گوشی وروی جعبه کارتن است باید چه کنم؟
دوست عزیز فکر نکنم بدون باکس بشه چنین کاری بشه کرد به هر حال به تاپیک زیر یه نگاه بکنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=337145

mehdimessiking
14-04-2016, 02:05
با سلام.. دوستان بنده یک مشکل دیگر هم دارم با رام بیلد 116 که مشکل بسته شدن وبیرون پریدن خود به خودی برنامه گوگل کروم را درهنگام باز کردن تعداد مثلاً 10 عدد صفحه وب را دارم..یعنی مثلاً می خواهم یک موضوعی را سرچ کنم وقتی سرچ می کنم سریع از برنامه گوگل کروم خارج می شود....حتی گوگل کروم را هم آپدیت کردم با آخرین آپدیت وگوشی را هم ریست فاکتوری کردم و...اما هنوز این مشکل هست ولی با مرورگرهای دیگر مثل اپرا و ...هیچ مشکلی روی گوشی ندارم...ممنون می شوم جواب بدهید....موفق باشید

persia_m
06-05-2016, 16:57
با سلام دوستان.
من یه گوشی G730 U00 دارم که به طور ناگهانی ریست شد و رو آرم لوگو گیر کرد دادم بیرون فلش برنن خرابترش کرد دیگه به لوگو نمیرسه و رو صفحه با نوشته زرد رنگ مینویسه Data Wipe failed ممنون میشم کمک بفرمایید.یا اگه تعمیر کار حرفه ای مبشناسید معرفی فرمایید.

henra
06-05-2016, 20:05
با سلام دوستان.
من یه گوشی G730 U00 دارم که به طور ناگهانی ریست شد و رو آرم لوگو گیر کرد دادم بیرون فلش برنن خرابترش کرد دیگه به لوگو نمیرسه و رو صفحه با نوشته زرد رنگ مینویسه Data Wipe failed ممنون میشم کمک بفرمایید.یا اگه تعمیر کار حرفه ای مبشناسید معرفی فرمایید.
احتمال زیاد هاردش سوخته.اول باید با باکس هارد را فرمت کنیم اگه شد که هیچ اگه نشد باید هاردش عوض بشه

doniaey
03-06-2016, 15:00
سلام
من رو یه گوشی G730-U10 میخاستم رام نصب کنم ولی تو حین استفاده از برنامه Mtk Droid Tools_v252 برای نصب کاستوم ریکاوری (میدونم کارم اشتباه بود)، گوشی سافت بریک شد به قولی bootloop شد.
تنها دسترسی که به گوشی دارم از طریق fastboot هست ولی bootloader گوشی لاک هست و برای آنلاک کردنش یه کد میخاد، برای اینکه کد رو بدست بیارم ،رفتم تو سایت هوواوی ولی تنها این اطلاعات رو از گوشی دارم که چون product ID رو ندارم کد 16 رقمی آنلاک رو بهم نمیده:
Build number: G730-U10 V100R001C00B112
IMEI1: 866366021647548
IMEI2: 866366021673056
S/N: K5D4C14B28004724
Product ID: ?

از شما اساتید محترم کمک میخام که اگر راهی باشه حالا هر راه دیگه ای باشه از ما دریغ نکنید.
باتشکر

henra
04-06-2016, 07:17
سلام
من رو یه گوشی G730-U10 میخاستم رام نصب کنم ولی تو حین استفاده از برنامه Mtk Droid Tools_v252 برای نصب کاستوم ریکاوری (میدونم کارم اشتباه بود)، گوشی سافت بریک شد به قولی bootloop شد.
تنها دسترسی که به گوشی دارم از طریق fastboot هست ولی bootloader گوشی لاک هست و برای آنلاک کردنش یه کد میخاد، برای اینکه کد رو بدست بیارم ،رفتم تو سایت هوواوی ولی تنها این اطلاعات رو از گوشی دارم که چون product ID رو ندارم کد 16 رقمی آنلاک رو بهم نمیده:
Build number: G730-U10 V100R001C00B112
IMEI1: 866366021647548
IMEI2: 866366021673056
S/N: K5D4C14B28004724
Product ID: ?

از شما اساتید محترم کمک میخام که اگر راهی باشه حالا هر راه دیگه ای باشه از ما دریغ نکنید.
باتشکر
سلام.شما گوشی را باید با فلش تول فلش کنید تا بالا بیاد.اموزشش تو سایت هست

doniaey
04-06-2016, 17:05
سلام.شما گوشی را باید با فلش تول فلش کنید تا بالا بیاد.اموزشش تو سایت هست

دوسا عزیز اگه میشه یه لینک بده

M.matin
08-12-2017, 22:48
سلام به دوستان
من یه گوشی g730 u10 دارم که 10روزه هر 2 تا سیم کارتش آنتن نداره و میزنه no service
وقتی میرم آنتن رو دستی سرچ میکنم شبکه های همراه اول و ایرانسل رو پیدا میکنه ولی وقتی انتخاب میکنم مینویسه (اتصال به این شبکه در حال حاظر امکانپذیر نیست بعدا دوباره تلاش کنید) و هر بار همین پیغام رو برای هر دو سیم کارت میده
ضمنا بالای گوشی نوشته فقط تماس اضطراری ولی هیچ تماس اضطراری هم نمیتونم با گوشی بگیرم مثل 112.125.110 و ...
ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری و علت چیه؟
ممنون

C0D3R
10-12-2017, 07:49
سلام به دوستان
من یه گوشی g730 u10 دارم که 10روزه هر 2 تا سیم کارتش آنتن نداره و میزنه no service
وقتی میرم آنتن رو دستی سرچ میکنم شبکه های همراه اول و ایرانسل رو پیدا میکنه ولی وقتی انتخاب میکنم مینویسه (اتصال به این شبکه در حال حاظر امکانپذیر نیست بعدا دوباره تلاش کنید) و هر بار همین پیغام رو برای هر دو سیم کارت میده
ضمنا بالای گوشی نوشته فقط تماس اضطراری ولی هیچ تماس اضطراری هم نمیتونم با گوشی بگیرم مثل 112.125.110 و ...
ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری و علت چیه؟
ممنون

سلام
دوست عزیز از About گوشی چک کنید ببینید سریال نامبر (IMEI) گوشیتون با شماره سریال روی بدنه زیر باتری یکی هست یا خیر
اگر یکی نباشن مشکل از سریال هست که باید IMEI Repair کنید اگر هم یکی بودن دوباره رام نصب کنید و تست بگیرید

Wolfomid
08-05-2019, 00:41
با سلام. گوشی برادر خانمم این گوشی رو داره (جی 730)
دو روزه آنتنش پریده و کار نمیکنه، برده مغازه، گفتن باید فلش بشه، خواستن فلش کنن، هر کاری کردن نشده و روی ربات اندروید گیر کرده. مغازه دار گفته هارد گوشیت آسیب دیده ک گیر میکنه و فلش نمیشه. از طرفی کد *#06# رو زده تا کد IME گوشی رو نشون بده ک ارور میده و نشون نمیده، قبلا خودم تست کرده بودم و شماره سریال گوشی رو نشون میداد ولی الان نشون نمیده و ارور میده. همینطور وقتی زبان گوشی انگلیسیه و میخوایم بریم توی بخش storage از تنظیمات، تا ببینیم چقدر از حافظه اشغال شده، ارور میده و از منوی تنظیمات میپره بیرون ولی وقتی زبان رو فارسی میزاریم، مقدار فضای اشغال شده رو از بخش storage نشون میده. بتظر شما مشکل چیه؟ واقعا هاردش خراب شده؟
مغازه داره میگفت هاردشو بخوای عوض کنی 300 تومن هزینه داره تازه بعدشم معلوم نیست بعد 10 یا 20 روز باز این مشکل رو داشته باشی یا نه!!!
ممنون میشم راهنمایی کنید.

peyman_pma
20-04-2020, 03:20
سلام دوستان

من خونه یه g730 u10 داشتم گوشی اصلی خودم خراب شد موقتا این گوشی رو برداشتم
نمیدونم چطوووری شده بود اندروید این گوشی 4.3 شده بود!!!! یادمه قبلا با کینگ روت روتش کرده بودم حتی اون موقع چندین سال پیش تاچ السیدیش خراب شد دادیم یه تاچ السیدی براش عوض کردن که میگن رو این برد نمیافته و ... خلاصه یادم نیست ولی تاچ السیدیشو درست کردن

نکته جال اینه که اندروید 4.3 کلا برای u10 نیومده ولی روی این بود ؟!!!!!!
بعد من اومدم اینو فلش بزنم از روت خارج بشه فیرمور u10 نسخه اخرشو 4.2.2 رو زدم نزد!
ولی فیمور گوشی u30 که مخصوص چین هست رو که اندروید 4.3 داشت رو با همون روش مموری کارت زدم بهش قبول کرد و اپدیت شد./././...........

الان مشکل اینجاست گوشی u10 هست ولی فیرمور گوشی u30 رو داره با اندروید 4.3 و رام چینی هست Gapps نداره ظاهرا هوای هم برداشتن بوت لودر رو جلوشو بسته دیگه نمیشه بازش کرد من چطوری میتونم روی این گوشی با رام چین گوگل پلی استور و ... اینا رو بزنم ؟؟ ریکاوری نمیشه زد بهش دیگه

یا چطور میتونم رامشو برگردونم روی همون 4.2.2 u10 ؟
با sp flash tool هم تست کردم گوشی رو شناسایی نمیکنه اصلا فک کنم چون اینو u30 میشناسه برای همین شناساییش نمیکنه که رام رو بریزم داخل گوشی راه دیگه چیه راهنماییم کنید