PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مود MultiROM برای گوشی های اکسپریا Z ورژن:27 تاریخ آپدیت: 22 مرداد

مهدی خیری
13-08-2014, 14:15
سلام.

با استفاده از این مود MultiROM شما میتونید دو رام یا بیشتر روی گوشیتون داشته باشید و میتونید به راحتی اون ها رو Manage کنید

ویزگی های این مود:

1.هر تعداد رام رو که میخوایین میتونید روی این مود بوت کنید
2.قابلیت بازگردانی و ریسور کردن رام های ثانویه
3.بوت از طریق USB و کابل OTG

چند نکته ضروری:
بنده در قبال هیچ اتفاقی مسئول نیستم پس نکات زیر رو به دقت بخونید و مد نظر داشته باشید:
بعد از نصب MultiTROM روی گوشی دیگه از طریق فست بوت اقدام به نصب کرنل نکنید و از قسمت ریکاوری در تب Advanced اقدام به نصب کرنل یا رام یا مود کنید
اگر خواستید این مود را حذف کنید در ریکاوری از اینجا (http://forum.xda-developers.com/devdb/project/dl/?id=7908) فایل رو فلش کنید
اگر قصد فلش روی رام استوک رو دارید از این کرنل (http://forum.xda-developers.com/devdb/project/dl/?id=7909) استفاده کنید

طریقه نصب مود:

اطمینان حاصل کنید که حتما رام شما رام های Omini یا رام های استوک با بیلد 230 یا 233 باشد (یا هر رامی که با این کرنل ها سازگار باشد)
از این دو کرنل برای نصب رام از طریق فست بوت استفاده کنید گر از رام های کیت کت 230 و 233 استفاده میکنید برای رام ها OMINI از این کرنل (http://forum.xda-developers.com/devdb/project/dl/?id=7891) و برای رام های استوک از این کرنل (http://forum.xda-developers.com/devdb/project/dl/?id=7909)
فایل MultiROM رو از لینک زیر دانلود کنید و به مموری انتقال بدید به ریکاوری بروید و MultiROM رو فلش کنید

دانلود (http://uploadboy.com/ext9qmsx1zqz.html)

طریقه اضافه کردن رام :

به قسمت Advanced ریکاوری برید تب MultiROM رو انتخاب کنید گزینه ADD Rom رو انتخاب کنید فایل زیپ رام رو انتخاب و تایید کنید

طریقه عوض کردن رام اول:

طبق معمول یک رام زیپ شده رو فلش کنید اگر نیاز هست Factory reset کنید (رام دوم پاک نخوهد شد)
در ریکاوری به تب Advanced و گزینه MultiROM رو انتخاب کنید و اونجا اقدام به این کار کنید

طریقه عوض کردن رام دوم:
اگر میخواهید رام رو عوض کنید پاک کنید و یا یکی اضافه کنید یا اپدیت کنید از مراحل زیر پیروی کنید:
به تب Advanced بروید به قسمت MultiROM و گزینه List of Roms رو انتخاب کنید و رامی رو که میخواهید اپدیت کنید
از قسمت Flash ZIP رام رو فلش کنید.

Kamy-R
14-08-2014, 15:21
:ca:
خوشم میاد هیشکی تست نکرده :4:

مهدی خیری. داداش تست کردی؟ من تست کردم. اما TWRP نصب نمیشه. صفحه 4 xda هم مطرح کردم. اما انگار نه انگار که پست زدم :ca:

پ.ن: معرفی میکنم. Kamy-R هستم. Dennis سابق

مهدی خیری
14-08-2014, 22:55

مهدی خیری. داداش تست کردی؟ من تست کردم. اما TWRP نصب نمیشه. صفحه 4 xda هم مطرح کردم. اما انگار نه انگار که پست زدم :ca:

سلام.بله من تست کردم جواب داده.اگر جواب نگرفتی طبق دستورالعمل اول بوتلودر رو بازکن کرنل مخصوص رام استوک 4.4.2 از طریق فست بوت فلش کن بعد از طریق ریکاوری فایل MultiROM رو فلش کن.

mehdimghi
14-08-2014, 23:08

من میخوام تست کنم ولی نمیخوام بوتلودر رو باز کنم . :4:

چرا اسمتو عوض کردی ؟!!! اصلا کجا رفتی خبری ازت نیست ؟!!!!:4:

راستی به این میگن ساپورت رسمی عالی و کارهای جانبی که فقط برای پرچمداران منتخب و پرفروش وجود داره .

عاشقتم Z . :loveit:

Kamy-R
15-08-2014, 00:19
من میخوام تست کنم ولی نمیخوام بوتلودر رو باز کنم . :4:

چرا اسمتو عوض کردی ؟!!! اصلا کجا رفتی خبری ازت نیست ؟!!!!:4:

راستی به این میگن ساپورت رسمی عالی و کارهای جانبی که فقط برای پرچمداران منتخب و پرفروش وجود داره .

عاشقتم Z . :loveit:

والا برای من که جواب نداده؟

off topic: من؟! هم اسم اصلیمو گذاشتم :4: هم اینکه تو بخش اخبار مشغول ایجاد بحث جنجالی به کمک پست های دوستان بودیم(دیدی نمونه هاشو :4:)
ساپورتا اصولا برای هر گوشی با پردازنده معتبر و اوپن سورس وجود داره. اما یکی باید باشه که حوصلشو داشته. مثلا من. دیدم Z داره از بی کرنلی میمیره. خودم دس به کار شدم..... :4:
البته فعلا اختصاصیه و هنوز هیچ خبری نیست. تازه ب بسم الله.

توی پردازنده ها هم اول اسنپدراگون و بعد tegra رو قبول دارم. exynos هم تا زمان exynos 4 خیلی قبول داشتم. حتی بیشتر از اسنپدراگون. اما به نظر یه مدت از چشم همه افتاده....

سلام.بله من تست کردم جواب داده.اگر جواب نگرفتی طبق دستورالعمل اول بوتلودر رو بازکن کرنل مخصوص رام استوک 4.4.2 از طریق فست بوت فلش کن بعد از طریق ریکاوری فایل MultiROM رو فلش کن.

میدونم بابا. نصبش کردم. اما 1- وقتی reboot to recovery میزنی گوشی عادی بوت میشه. 2- ریکاوریم TWRP نشده. همون PhilZ مونده که روی اعصابه.
البته همون طور که بعضیا تو xda اشاره کردن با گذاشتن ریکاوری تو FOTA میشه درستش کرد. اما احتمال قوی مولتی بوت کار نمیده.....

GUYVER
15-08-2014, 00:47

چه کرنلی فلش میزنی ؟ کرنلی که فلش میزنی باید kexec-hardboot باشه ( ترجیحا با فست بوت فلش زده بشه ) ( اگر با کرنل اصلاح شده ی Olivier مشکل داری ، کرنل Zombie رو تست کن )

پ.ن :برم تست کنم ببینم با اضافه کردن پچ kexec-hardboot به کرنل Trinity میشه خاصیت بوت دوگانه رو به Z1 اضافه کرد یا نه

Kamy-R
15-08-2014, 14:52
چه کرنلی فلش میزنی ؟ کرنلی که فلش میزنی باید kexec-hardboot باشه ( ترجیحا با فست بوت فلش زده بشه ) ( اگر با کرنل اصلاح شده ی Olivier مشکل داری ، کرنل Zombie رو تست کن )

پ.ن :برم تست کنم ببینم با اضافه کردن پچ kexec-hardboot به کرنل Trinity میشه خاصیت بوت دوگانه رو به Z1 اضافه کرد یا نه

کرنلی که Olivier داد.
برای رام رسمی!

روش نصبم درسته. کاملا درست نصبش کردم. اما TWRP شناسایی نمیشه.

من الان تنها مشکلم نبود TWRP هست و بس!

mirsaeed.namdar
27-01-2015, 07:08
من الان رام existenz ultimate version 3 روی گوشیم که اکسپریا زد هست،نصبه.
منم میتونم مولتی رام داشته باشم؟
من نمیدونم رامم omini هست یا نه.میشه راهنمایی کنید