PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [ 816 | موضوع کل ] : پرسش و پاسخ درباره تلفن هوشمند HTC Desire 816 ( پست اول مطالعه شود )

Farshadvh
07-09-2014, 09:54
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=956437&stc=1&d=1398540766

با سلام خدمت همه دوستان

در این قسمت شما می توانید مشکلات و سوالات خود را مطرح کنید

" لطفا مشکلات خود را با جزییات کامل مانند Build Number و CID و نسخه اندروید مطرح کنید! "

قوانین :

1) از ایجاد پست های پیاپی برای رسیدن سریع به جواب خودداری کنید ، چون نتیجه معکوس خواهد داد!

2) قبل از مطرح کردن سوال خود پست های قبل را مطالعه کنید ممکن است پاسخ سوال شما آنجا باشد!

3) حتما از ارور های دریافتی اسکرین شات تهیه کنید و در پست خود قرار دهید!

4) برای آنلاک و روت و ... :

5) از زدن پست های سپاس خودداری کنید و بجای آن از دکمه سپاس استفاده کنید!

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=980962&stc=1&d=1410072599

mehdiparish
13-01-2015, 16:18
سلام دوست عزیز
من یه سری مشکلات برام پیش اومده برات می نویسم لطفا راهنماییم کن
گوشی htc desire 816w هست از اونا که a5 می نویسه من می خواستم روتش کنم از
اولین کاری که کردن از سایت htcdv آنلاکش کردم
بعد تو نت دنبال ریکاوری کاستوم گشتم پیدا کردم و نصب کردم ولی ریکاوری بالا نیومد و به حالت سیاه موند چند تا ریکاوری دیگه هم زدم ریکاوری اورجینالم زدم نشد دو روز به همون حالت استفاده کردم در حالی که تاچ دچار وقفه شده بود. بعد ریکاری twrp به صورت فایل exe پیدا کردم آخرین وژنش هست اونو زدم ریکاوری فعال شد و وارد منو هاش شد از رام اصلی بک گرفتم البته روت کرده بودم قبلش .
الان گوشی رو وایپ کردم و رام نداره دنبال ruu می گردم پیدا نمی کنم می تونی کمک کنی گوشی رو احیا کنم و مشکل تاچ حل بشه؟
چند تا رام استوکی پیدا کردم ولی می خوام ریستور کنم پارتیشن ارور می ده نمی دنم باید از کجا پارتیشن رو تعریف کنم.

لطفا تمام متن من رو بخون و به همه گزینه هام جواب بده ازت ممنون می شم.

The Gladiator
22-03-2015, 19:23
سلام من حدود یه ماهی هست این گوشی رو خریدم
اما از امروز صبح بدون دلیل با یه کندی غیر منطقی مواجه شدم
مثلا من روی هر گزینه که تاچ میکنم و میخوام وارد بشم کندی دارم یعنی مثلا دو سه بار روی مسیج باید بزنم تا باز بشه
یا مثلا کیبورد رو که میخوام تایپ کنم 3 -4 ثانیه اول هیچی رو نمیگیره بعد دیگه خوب میشه
باز دوباره سمت یه برنامه دیگه میرم این کندی رو دارم
فکتوری ریست هم کردم فرقی نکرده
گوشی هم نو هستش عین این گوشی هایی که انگار رم کم میارن و دیر عمل میکنن یه همچین حالتی داره
حافظه اش رو هم نگاه کردم خالی بود
نمیدونم مشکل از چیه؟
ممنون میشم راهنمایی ام کنید

smh1447
24-03-2015, 09:31
سلام
آندروید 5 براش اومده؟:bu:

Farshadvh
25-03-2015, 23:08
سلام خسته نباشید . من توی سایتی خوندم میشه با ruu رام رو اپدیت کرد و وقتی خواستم این کار رو بکنم تو مراحل دوم و سوم پشیمون شدم حالا گوشیم تو حالت fast boot usb گیر کرده یعنی قفل شده باید چیکار کنم تا گوشی بالا بیاد ؟عکس سایت رو هم میفرستم براتون 987603
تا قسمتی که سلکت کردم پیش رفتم
سایت اموزشی که رفتم این بوده
http://androidkade.com/32043/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-ruu-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-htc.html#comment-227824

سلام

این روش برای یه گوشی دیگه اس و شما فایل های یه گوشی دیگه رو فلش زدی بخاطر همین دیگه گوشین بالا نمیاد و باید بگردی فایل های بوت و ریکاوری اصلی گوشی خودتون رو پیدا کنید و فلش بزنید تا مشکلتون حل بشه

سلام دوست عزیز
من یه سری مشکلات برام پیش اومده برات می نویسم لطفا راهنماییم کن
گوشی htc desire 816w هست از اونا که a5 می نویسه من می خواستم روتش کنم از
اولین کاری که کردن از سایت htcdv آنلاکش کردم
بعد تو نت دنبال ریکاوری کاستوم گشتم پیدا کردم و نصب کردم ولی ریکاوری بالا نیومد و به حالت سیاه موند چند تا ریکاوری دیگه هم زدم ریکاوری اورجینالم زدم نشد دو روز به همون حالت استفاده کردم در حالی که تاچ دچار وقفه شده بود. بعد ریکاری twrp به صورت فایل exe پیدا کردم آخرین وژنش هست اونو زدم ریکاوری فعال شد و وارد منو هاش شد از رام اصلی بک گرفتم البته روت کرده بودم قبلش .
الان گوشی رو وایپ کردم و رام نداره دنبال ruu می گردم پیدا نمی کنم می تونی کمک کنی گوشی رو احیا کنم و مشکل تاچ حل بشه؟
چند تا رام استوکی پیدا کردم ولی می خوام ریستور کنم پارتیشن ارور می ده نمی دنم باید از کجا پارتیشن رو تعریف کنم.

لطفا تمام متن من رو بخون و به همه گزینه هام جواب بده ازت ممنون می شم.

سلام

این مشکل میتونه بخاطر روت باشه که باید حتما قبل روت بکاپ می گرفتید متاسفانه برای نسخه معمولی RUU نیست چه برسه برای این نسخه خاص اگه بتونید بکاپ پیدا کنید که خیلی خوبه که البته به این باید توجه کنید که با چه ریکاوری بکاپ گرفته شده / پارتیشن ارور باید بخاطر هم نسخه نبودن رام با گوشیتون باشه یا چیز دیگه یا ممکنه بخاطر ریکاوری کاستوم باشه

سلام من حدود یه ماهی هست این گوشی رو خریدم
اما از امروز صبح بدون دلیل با یه کندی غیر منطقی مواجه شدم
مثلا من روی هر گزینه که تاچ میکنم و میخوام وارد بشم کندی دارم یعنی مثلا دو سه بار روی مسیج باید بزنم تا باز بشه
یا مثلا کیبورد رو که میخوام تایپ کنم 3 -4 ثانیه اول هیچی رو نمیگیره بعد دیگه خوب میشه
باز دوباره سمت یه برنامه دیگه میرم این کندی رو دارم
فکتوری ریست هم کردم فرقی نکرده
گوشی هم نو هستش عین این گوشی هایی که انگار رم کم میارن و دیر عمل میکنن یه همچین حالتی داره
حافظه اش رو هم نگاه کردم خالی بود
نمیدونم مشکل از چیه؟
ممنون میشم راهنمایی ام کنید

سلام

این مشکل میتونه سخت افزاری باشه / شما خودتون اقدامات اولیه رو انجام دادید پس بهتره با یه تعمیرکار حرفه ای مشورت کنید

اگه تو منطقه مرطوب هستید می تونه بخاطر اون هم باشه / شاید ناگهانی ضربه خورده یا زیر پا رفته و شما حواستون نبوده

سلام
آندروید 5 براش اومده؟:bu:

سلام

سه ماهه دوم 2015

ala_tala
05-04-2015, 16:46
با سلام بچه ها کسی میدونه رفع مشکل تاچ 816 نرم افزاری حل میشه یا نه ؟؟

kia.palang
18-04-2015, 12:44
سلام
میخوام گوشیمو آنلاک و روت کنم.
وارد سایت htcdev که میشم میگه باید HBOOT گوشیو آپدیت کنم.چجوری؟
و اینکه با آپدیت رام ریکاوری هم آپدیت میشه؟ چون من آندروید 5 روی m8 دارم ریکاوریش اینجوری نیست.
و توی همون سایت میگه باید آخرین رام رو هم نصب کنم در صورتی که با آپدیت خوده گوشی میگه آخرین ورژن نصبه.

kia.palang
18-04-2015, 13:20
دوستان من گوشی رو بردم رو ریکاوری اولش یه مقدار طول کشید و زیرهمون نشان آندروید چینی نوشته بود بعد از مدتی گزینه ها رو آورد میخواستم ریبوت کنم دستم خورد روی گزینه پایینیش بعد هم صفحه اورد که نوشته بود send file و یه سری چیز دیگه و هیچ کاری هم نمیشد کرد صبر کردم گوشی شارژش تموم بشه حالا که به شارژ میزنم هیچ عکسلعملی نشون نمیده حدود نیم ساعته تو شارژه هر چی دکمه پاور رو میزنم هیچی نمیشه چند باری هم دیدم صفحه آبی تیره میشد

kia.palang
19-04-2015, 18:53
کسی جواب نمیده؟

maaahi
01-05-2015, 12:40
سلام دوستان
خواهشا بهم کمک کنید
من گوشیم دیزایر 816 دو سیم هست روت شده و ریلاک شده و ریکاوری استوک خودش رو هم نصب کردم
حالا یه آپدیت ota اندروید 5 برام اومده دانلودش کردم و حالا که میخوام نصبش کنم میره تو ریکاوری تا نصف نصب میکنه ولی بعد یه علامت اخطار قرمز میاد و دیگه نصب نمیشه و گوشی ریستارت میشه.
لطفا بهم کمک کنید این آپدیتو نصب کنم در ضمن شنیدم برای نصب اپدیت باید گوشی رو آنروت کرد ولی من هر کاری کردم آنروت کنم اولش آنروت میشه ولی دوباره روت برمیگرده. حتی از داخل خود super user هم آنروت
کردم ولی وقتی گوشی رو ریستارت کردم دوباره روت برمیگرده و super user میاد تو برنامه ها.... تو نظرات هم خوندم مواقعی که گوشی اینطوری میشه میتونیم آپدیت رو به صورت دستی و از طریق cmd نصب کنیم.اگه امکان نصب به صورت دستی هست لطفا بهم کمک کنید درضمن با اینکار امکان بریک شدن هم هست ؟؟؟
ببخشید اگه طولانی شد.ممنون...

Farshadvh
12-05-2015, 18:58
با سلام بچه ها کسی میدونه رفع مشکل تاچ 816 نرم افزاری حل میشه یا نه ؟؟

سلام

بستگی داره که در چه صورتی بوجود اومده باشه؟ ضربه خورده؟ یا چیز دیگه؟

سلام
میخوام گوشیمو آنلاک و روت کنم.
وارد سایت htcdev که میشم میگه باید HBOOT گوشیو آپدیت کنم.چجوری؟
و اینکه با آپدیت رام ریکاوری هم آپدیت میشه؟ چون من آندروید 5 روی m8 دارم ریکاوریش اینجوری نیست.
و توی همون سایت میگه باید آخرین رام رو هم نصب کنم در صورتی که با آپدیت خوده گوشی میگه آخرین ورژن نصبه.

سلام

یه عکس از بوتلودر برام بزارید / شما نسخه تک سیم رو دارید؟ یا دوسیم؟ پردازنده مدیاتک هست؟

دوستان من گوشی رو بردم رو ریکاوری اولش یه مقدار طول کشید و زیرهمون نشان آندروید چینی نوشته بود بعد از مدتی گزینه ها رو آورد میخواستم ریبوت کنم دستم خورد روی گزینه پایینیش بعد هم صفحه اورد که نوشته بود send file و یه سری چیز دیگه و هیچ کاری هم نمیشد کرد صبر کردم گوشی شارژش تموم بشه حالا که به شارژ میزنم هیچ عکسلعملی نشون نمیده حدود نیم ساعته تو شارژه هر چی دکمه پاور رو میزنم هیچی نمیشه چند باری هم دیدم صفحه آبی تیره میشد

کسی جواب نمیده؟

سلام

شما همون موقع دکمه پاور رو نگه میداشتی یا باتری رو درمیاوردی / چرا وایسادی خاموش بشه / باتری رو درار به مدت 10 دقیقه بعد دوباره تست کن

سلام دوستان
خواهشا بهم کمک کنید
من گوشیم دیزایر 816 دو سیم هست روت شده و ریلاک شده و ریکاوری استوک خودش رو هم نصب کردم
حالا یه آپدیت ota اندروید 5 برام اومده دانلودش کردم و حالا که میخوام نصبش کنم میره تو ریکاوری تا نصف نصب میکنه ولی بعد یه علامت اخطار قرمز میاد و دیگه نصب نمیشه و گوشی ریستارت میشه.
لطفا بهم کمک کنید این آپدیتو نصب کنم در ضمن شنیدم برای نصب اپدیت باید گوشی رو آنروت کرد ولی من هر کاری کردم آنروت کنم اولش آنروت میشه ولی دوباره روت برمیگرده. حتی از داخل خود super user هم آنروت
کردم ولی وقتی گوشی رو ریستارت کردم دوباره روت برمیگرده و super user میاد تو برنامه ها.... تو نظرات هم خوندم مواقعی که گوشی اینطوری میشه میتونیم آپدیت رو به صورت دستی و از طریق cmd نصب کنیم.اگه امکان نصب به صورت دستی هست لطفا بهم کمک کنید درضمن با اینکار امکان بریک شدن هم هست ؟؟؟
ببخشید اگه طولانی شد.ممنون...

سلام

یکی از دوستان یه روش در بخش آموزش قرار داده مطالعه کنید : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=355176

chpert
02-06-2015, 15:35
سلام من گوشیمو اپدیت کردم به لالی پاپ اما بیشتر برنامه ها بالا نمیاد مهمترینش بازی clash راهی نیست دوباره رامو نصب کنم

Farshadvh
02-06-2015, 16:22
سلام من گوشیمو اپدیت کردم به لالی پاپ اما بیشتر برنامه ها بالا نمیاد مهمترینش بازی clash راهی نیست دوباره رامو نصب کنم

سلام

بعد از آپدیت حتما فکتوری ریست کنید تا چنین مشکلاتی پیش نیاد / ضمن اینکه آخرین نسخه برنامه رو حتما نصب کنید تا با این نسخه سازگار باشه

mostafa268
26-06-2015, 05:52
سلامحدود 8 ماه میشه این گوشی رو دارم و مشکل خاصی نداشتم و چون گوشی قبلی هم اچ تی سی بوده بعد چند روز روتش کردم تا موقعی که براش اندروید 5 اومد دوباره ریلاک کردم و آپدیت و دوباره روتش کردم که بعدش با مشکلاتی مثل کندی سرعت بعد چند روز مواجه میشدم و اومدم آنروتش کنم که بعد یه سری دستوراتی که از طریق cmd دادم گوشی ریست شد و طبق عکس پیوست فقط تو بوت لودر میره و گزینه سکوریتی براش فعال شده که قبلا نبوده و نمیشه دوباره آنلاکش کرد یعنی تا مرحله انتخاب میاد بعد انتخاب که ریست میشه یه صفحه با اخطار قرمز میاد و با زدن کلید ولوم انگار دوباره فرمان انلاک داده باشیم لطفا دوستان اگر تجربه دارید راهنمائی کنید یا اگر کار تعمیر نرم افزاری در منزل نیست یعنی باید با باکس انجام بشه بفرمائید و یه جای مطمئن هم اگر میشناسید معرفی کنید
ممنون1010421101042210104231010423101042410104 25

Farshadvh
27-06-2015, 11:37
سلامحدود 8 ماه میشه این گوشی رو دارم و مشکل خاصی نداشتم و چون گوشی قبلی هم اچ تی سی بوده بعد چند روز روتش کردم تا موقعی که براش اندروید 5 اومد دوباره ریلاک کردم و آپدیت و دوباره روتش کردم که بعدش با مشکلاتی مثل کندی سرعت بعد چند روز مواجه میشدم و اومدم آنروتش کنم که بعد یه سری دستوراتی که از طریق cmd دادم گوشی ریست شد و طبق عکس پیوست فقط تو بوت لودر میره و گزینه سکوریتی براش فعال شده که قبلا نبوده و نمیشه دوباره آنلاکش کرد یعنی تا مرحله انتخاب میاد بعد انتخاب که ریست میشه یه صفحه با اخطار قرمز میاد و با زدن کلید ولوم انگار دوباره فرمان انلاک داده باشیم لطفا دوستان اگر تجربه دارید راهنمائی کنید یا اگر کار تعمیر نرم افزاری در منزل نیست یعنی باید با باکس انجام بشه بفرمائید و یه جای مطمئن هم اگر میشناسید معرفی کنید
ممنون

سلام

این اخطار سکوریتی زمانی میاد که شما گوشی رو با ریکاوری کاستوم ریلاک کرده باشید / سعی کنید دوباره مراحل آنلاک رو از گام اول برید تا فایل جدید بگیرید و سعی کنید تا دوباره آنلاک کنید / اگه رام بالا میاد می تونید با s-off اون صفحه اخطار رو هم حذف کنید که اسم روش Sunshine هست و باید 25 دلار هزینه کنید (که گفتید فقط به بوتلودر میره) / بهرحال با این روش ها و کمی صبر و حوصله می تونید خودتون گوشی رو درست کنید و نیاز به باکس و ... نیست اما بهرحال من خدمات نرم افزاری شرکت یاس یا آرین یا ماکروتل پیشنهاد می دم (که همشون تو بازار موبایل خدمات دارن)

Ebramahdi
09-08-2015, 13:13
سلام، خواستم بگم که بنده یه hTC Desire 816 دارم جدیدن اسکرینش مشکل پیدا کرده و گاهی اوقات وقتی روی صفحه تاچ میکنم (tap میکنم) به جاش hold میشه، به این صورت که انگار انگشتم رو برای چند ثانیه روی گزینه گذاشتم (hold کردم) و بعد درست میشه. خواستم بدونم راهی هست مطمئن شم این مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ و میشه درستش کرد؟(چند بار هم خودم رام اصلی گوشی رو عوض کردم ولی همچنان مشکل پابرجاست)
یه جند تا چیز دگ بگم:
این اتفاق دقیقن موقعی افتاد که رام رو عوض کردم
مشکله کندیه تاچ هم ندارم

با تشکر بسیار زیاد، موفق باشید

Ebramahdi
10-08-2015, 19:14
سلام، خواستم بگم که بنده یه hTC Desire 816 دارم جدیدن اسکرینش مشکل پیدا کرده و گاهی اوقات وقتی روی صفحه تاچ میکنم (tap میکنم) به جاش hold میشه، به این صورت که انگار انگشتم رو برای چند ثانیه روی گزینه گذاشتم (hold کردم) و بعد درست میشه. خواستم بدونم راهی هست مطمئن شم این مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ و میشه درستش کرد؟(چند بار هم خودم رام اصلی گوشی رو عوض کردم ولی همچنان مشکل پابرجاست)
یه جند تا چیز دگ بگم:
مشکله کندیه تاچ هم ندارم

با تشکر بسیار زیاد Farshadvh

Farshadvh
10-08-2015, 19:25
یه جند تا چیز دگ بگم:
مشکله کندیه تاچ هم ندارم

با تشکر بسیار زیاد @Farshadvh (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=767015)

یه جند تا چیز دگ بگم:
مشکله کندیه تاچ هم ندارم

با تشکر بسیار زیاد، موفق باشید

سلام

یکبار پست بدید کافیه / بنده برسم جواب میدم

SD رو فرمت کن بعد به بوتلودر برو از اونجا هم گوشی رو فکتوری ریست کن بعد به ریکاوری برو وایپ کن بعد گوشی رو بالا بیار امیدوارم حل بشه / اگه مشکل بازم بود باید با تعمیرکار حرفه ای مشورت کنی که شاید سخت افزاری باشه / ضمن اینکه رام زدی باید ببینی رام قبلی براش هست یا نه / راستی چه رامی زدی؟

Ebramahdi
10-08-2015, 21:39
سلام

یکبار پست بدید کافیه / بنده برسم جواب میدم

SD رو فرمت کن بعد به بوتلودر برو از اونجا هم گوشی رو فکتوری ریست کن بعد به ریکاوری برو وایپ کن بعد گوشی رو بالا بیار امیدوارم حل بشه / اگه مشکل بازم بود باید با تعمیرکار حرفه ای مشورت کنی که شاید سخت افزاری باشه / ضمن اینکه رام زدی باید ببینی رام قبلی براش هست یا نه / راستی چه رامی زدی؟

رام سیانوژن داشتم مشکلی نداشت بعد رام اصلی رو زدم این مشکل یوجود اومد دوباره سیانوژن زدم مشکل پابرجا موند، دوباره رام اصلی زدم هنوز مشکل داره
ضمنن یه راهنمایی ، لینکی چیزی در مورد بوتلودر و ریکاوری بزارید چون من زیاد وارد نیستم
مرسی

Farshadvh
11-08-2015, 23:28
رام سیانوژن داشتم مشکلی نداشت بعد رام اصلی رو زدم این مشکل یوجود اومد دوباره سیانوژن زدم مشکل پابرجا موند، دوباره رام اصلی زدم هنوز مشکل داره
ضمنن یه راهنمایی ، لینکی چیزی در مورد بوتلودر و ریکاوری بزارید چون من زیاد وارد نیستم
مرسی

اقا این کار ها رو انجام دادم مشکل هنوز پابرجاست
احتمال هست که مشکل از ریکاوری باشه؟

سلام

به نظر میاد مشکل از سخت افزار باشه / چون راهی دیگه نداریم چون S-off هم نیستید نمی تونیم فریمویر رو دوباره فلش بزنیم / بهتره با تعمیرکار حرفه ای مشورت کنید / رام سیانوژن یکسری تنظیمات خاص داره که در صورت فعال بودن ممکنه مشکل ایجاد کنه / ربطی به ریکاوری نداره

chpert
11-08-2015, 23:33
سلام میشه بگین چطور بفهمم که مدل گوشیم a5-ch یا ul یا یه چیز دیگه

Ebramahdi
12-08-2015, 11:25
سلام، من یه رام رسمی گرفتم با پسوند zip به نام 0P9CIMG_A5_DUG_K442_DESIRE_SENSE60_MR_HTCCN_CHS_CU _2.06.1402.2_Radio_1.13.3230.19.29_13.18.3230.00D_ F_release_389233_signed_2.zip
خواستم بدونم چجوری باید نصبش کنم؟

chpert
12-08-2015, 12:35
سلام، من یه رام رسمی گرفتم با پسوند zip به نام 0P9CIMG_A5_DUG_K442_DESIRE_SENSE60_MR_HTCCN_CHS_CU _2.06.1402.2_Radio_1.13.3230.19.29_13.18.3230.00D_ F_release_389233_signed_2.zip
خواستم بدونم چجوری باید نصبش کنم؟

گوشی شما دو سیمه یا تک سیم
این رام برای دوسیمه شما اول مدل گوشیتونو با پسوندش باید مشخص کنین

Ebramahdi
12-08-2015, 12:43
گوشی شما دو سیمه یا تک سیم
این رام برای دوسیمه شما اول مدل گوشیتونو با پسوندش باید مشخص کنین

دو سیمه
htc desire 816 dual sim w - a5 DUG

Farshadvh
13-08-2015, 18:23
دو سیمه
htc desire 816 dual sim w - a5 DUG

سلام

توجه کنید که Build Number و Software Number مهم هستند که باید از با رام بالا مطابق باشه / ینی عدد2.06.1402.2
که رو رام هست باید با اونایی که گفتم تو گوشی شما برابری کنه مخصوصا عدد قرمز رنگ

Ebramahdi
13-08-2015, 22:26
سلام

توجه کنید که Build Number و Software Number مهم هستند که باید از با رام بالا مطابق باشه / ینی عدد2.06.1402.2
که رو رام هست باید با اونایی که گفتم تو گوشی شما برابری کنه مخصوصا عدد قرمز رنگ

درسته، همینه، فقط یه زحمت بکشید یه لینک بذارید چطوری باید نصبش کنم
ruu نیستش آخه، زیپ هستش

Farshadvh
14-08-2015, 18:02
درسته، همینه، فقط یه زحمت بکشید یه لینک بذارید چطوری باید نصبش کنم
ruu نیستش آخه، زیپ هستش

سلام

هر جور مایلید! / حتی RUU هم نباشه باز بوتلودر روند بررسی رو انجام میده!

روش نصب :

1. Rename file to RUU.zip
2. Place it in adb folder
3. Reboot phone to fastboot mode
4. S On need to relock bootloader (fastboot oem lock) , S Off lock not needed
5. Also use the htc_fastboot.exe not the normal fastboot.exe
get the htc_fastboot.exe : Here (https://www.androidfilehost.com/?fid=95916177934539737)
Rename htc_fastboot to fastboot or if you don't rename it, then the command will be "htc_fastboot flash zip RUU.zip"
Run the following commands from your adb folder:
6.htc_fastboot oem rebootRUU
7.htc_fastboot flash zip RUU.zip
8.htc_fastboot reboot-bootloader

chpert
16-08-2015, 12:00
سلام کسی نیست بگه میشه بگین چطور بفهمم که مدل گوشیم a5-ch یا ul یا یه چیز دیگه

Farshadvh
16-08-2015, 15:12
سلام کسی نیست بگه میشه بگین چطور بفهمم که مدل گوشیم a5-ch یا ul یا یه چیز دیگه

سلام

از روی جعبه یا دستور fastboot get var

Ebramahdi
16-08-2015, 18:49
سلام من htc 816 دارم آپدیت کردم به 5.0.2
خواستم بدونم چجوری باید گوشیمو روت کنم؟

Farshadvh
12-09-2015, 12:06
سلام من htc 816 دارم آپدیت کردم به 5.0.2
خواستم بدونم چجوری باید گوشیمو روت کنم؟

سلام

به بخش آموزش مراجعه کنید

موفق باشید

poory123
13-09-2015, 13:11
من گوشیم از سری w عه..
رامش بریک شده و کلا هروقت روشنش میکنم میره تو fastboot .قبلا انلاک بود و ریکاوری داشت الان ولی ریلاک شده.
فقط تنها چیزی که ازتون میخوام اینه که بگید چطوری الان باید یه رام بزنم رو گوشی:( حتی بیلدنامبر و سافتور نامبر رو هم نمیتونم در بیارم...
خواهشا کمک کنید بدجوری گیر کردم:(

Farshadvh
17-09-2015, 17:13
من گوشیم از سری w عه..
رامش بریک شده و کلا هروقت روشنش میکنم میره تو fastboot .قبلا انلاک بود و ریکاوری داشت الان ولی ریلاک شده.
فقط تنها چیزی که ازتون میخوام اینه که بگید چطوری الان باید یه رام بزنم رو گوشی:( حتی بیلدنامبر و سافتور نامبر رو هم نمیتونم در بیارم...
خواهشا کمک کنید بدجوری گیر کردم:(

سلام

برای فهمیدن بیلد باید برید به فستبوت و از اونجا با دستور fastboot getvar اطلاعات مورد نیازتون رو پیدا کنید

M o H o M o
23-09-2015, 23:46
سلام من براب نصب رام رسمی مدل g دوسیم کارت کدوم رام رو باید دانلود کنم ؟

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

Farshadvh
24-09-2015, 16:38
سلام من براب نصب رام رسمی مدل g دوسیم کارت کدوم رام رو باید دانلود کنم ؟

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

سلام

با توجه به مدل پردازنده گوشیتون و مدل گوشیتون یکی از رام های این پست رو دانلود کنید : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=338819&p=4631663&viewfull=1#post4631663

mogak
02-10-2015, 19:10
سلام
من 816 dual wدارم دادم برام رام 5.0.2 با سنس 6 نصب کردن حالا مشکل اینجاست که نمی تونم فضای کافی رو بزای نصب بازی و نرم افزار ایجاد کنم
از برنامه های link2sd , folderMount ,gl2sd هم استفاده کردم
گوشی رو روت کردم رم رو با فرمت های fat ,ext2,ext3,ext4 پارتیشن بندی کردم حتی حجم رو همیشه 900mg زدم اما حتی با نصخه پریمپوم link2sdهم پارتیشن شناسایی نشد
بعد از نصب و ارتقا به آندروید 5 حجم فضای داخلی 2.5 گیگ بیشتر باقی نمونده بود
میشه یک راهنمایی جامع و کاربردی تست شده کنید مشکل کمبود فضای رم من حل بشه
ممنون از لطف و حسن توجه شما دوستان

htc desire 816 dual sim D816W
android 5.0.2
sense 6
software number 2.34.401.1
build number 2.34.401.1 CL510432 release-keys

omidlpux
08-12-2015, 17:49
سلام
من گوشی HTC Desire 816 Dual sim دارم که مشخصات رام و ورژن اندرویدش توی عکس زیر هست و میخوام اون رو ارتقا بدمش به اندروید 5
تفاوت این که با خود گوشی آپدیت بشه یا از طریق کامپوتر چیه؟؟ و کدوم بهتره؟؟
با توجه به این عکسی که در زیر هست من باید چه رامی رو نصب کنم؟اگه لینکشو بتونین بدین خیلییی ممنون میشم
سوال آخر این که ممکنه با آپدیت مشکلاتی برای دستگاهم به وجود بیاد و بدتر بشه؟ چون الان یکم مشکلات این رامش زیاد شده
خیلییییی ممنون :ad::ad::ad:
1016100

Farshadvh
12-12-2015, 17:27
سلام
من گوشی HTC Desire 816 Dual sim دارم که مشخصات رام و ورژن اندرویدش توی عکس زیر هست و میخوام اون رو ارتقا بدمش به اندروید 5
تفاوت این که با خود گوشی آپدیت بشه یا از طریق کامپوتر چیه؟؟ و کدوم بهتره؟؟
با توجه به این عکسی که در زیر هست من باید چه رامی رو نصب کنم؟اگه لینکشو بتونین بدین خیلییی ممنون میشم
سوال آخر این که ممکنه با آپدیت مشکلاتی برای دستگاهم به وجود بیاد و بدتر بشه؟ چون الان یکم مشکلات این رامش زیاد شده
خیلییییی ممنون :ad::ad::ad:
1016100

سلام

بهترین و تنها راه آپدیت با خود گوشی هست / البته با PC هم میشه اما دردسر داره / عموما با آپدیت بهتر میشه بد نمیشه نگران نباشید / وقتی هم که مشکلاتتون با گوشی زیاد میشه بهتره فکتوری ریست کنید

سلام
من 816 dual wدارم دادم برام رام 5.0.2 با سنس 6 نصب کردن حالا مشکل اینجاست که نمی تونم فضای کافی رو بزای نصب بازی و نرم افزار ایجاد کنم
از برنامه های link2sd , folderMount ,gl2sd هم استفاده کردم
گوشی رو روت کردم رم رو با فرمت های fat ,ext2,ext3,ext4 پارتیشن بندی کردم حتی حجم رو همیشه 900mg زدم اما حتی با نصخه پریمپوم link2sdهم پارتیشن شناسایی نشد
بعد از نصب و ارتقا به آندروید 5 حجم فضای داخلی 2.5 گیگ بیشتر باقی نمونده بود
میشه یک راهنمایی جامع و کاربردی تست شده کنید مشکل کمبود فضای رم من حل بشه
ممنون از لطف و حسن توجه شما دوستان

htc desire 816 dual sim D816W
android 5.0.2
sense 6
software number 2.34.401.1
build number 2.34.401.1 CL510432 release-keys

سلام

یه بحث هست که چه رامی نصب کرده و آیا رام برای گوشی شما بوده یا نه! رسمی نصب کرده یا کاستوم زده؟

من خودم برای حل این مشکل از FolderMount استفاده می کردم که داده برنامه ها رو روی SD می ریختیم و بعد لینک میشد به Internal Storage و نیازی به پارتیشن بندی هم نبود

Dr.Ghobar
06-01-2016, 19:53
سلام

من htc desire 816 دارم.

صفحه‌اي بصورت زير مي‌آيد که هرکدام از گزينه‌ها را انتخاب ميکنم دوباره به همين صفحه برميگردد. راه‌حل چيست تا گوشي دوباره قابل استفاده شود؟

Software status: official

LOCKED
A5_DUS XA SHIP S-ON

HBOOT-3.19.0.0000
RADIO-INVALID_VER_INF

OpenDSP-INVALID_VER_INFO
OS-
eMMC-boot 1536MB

AuG 10 2015,16:36:43.7942

FASTBOOT USB

VOL UP TO previous item

.
.
HBOOT
RAMDUMP
REBOOT
REBOOT FASTBOOT

POWER DOWN

Dr.Ghobar
07-01-2016, 11:43
سلام

من htc desire 816 دارم.

صفحه‌اي بصورت زير مي‌آيد که هرکدام از گزينه‌ها را انتخاب ميکنم دوباره به همين صفحه برميگردد. راه‌حل چيست تا گوشي دوباره قابل استفاده شود؟

LOCKED
A5_DUS XA SHIP S-ON

HBOOT-3.19.0.0000
RADIO-INVALID_VER_INF

OpenDSP-INVALID_VER_INFO
OS-
eMMC-boot 1536MB

FASTBOOT USB

VOL UP TO previous item

.
.
HBOOT
RAMDUMP
REBOOT
REBOOT FASTBOOT

POWER DOWN

اصلاحيه:
A5_DUS در سطر سوم غلط است. A5_DUG درست است.

Dr.Ghobar
07-01-2016, 12:17
بسيار بسيار سپاسگزارم از موضوع عالي [ 816 | رام های رسمی ] : بارگیری رام های رسمی و ناند بکاپ های HTC Desire 816

در موضوع مذکور رامها را بر اساس پردازنده‌ي کوالکام و مدياتک تفکيک کرده‌ايد.
از کجا تشخيص دهم که پردازنده htc desire 816 Dual SIM من کوالکام است يا مدياتک؟

Dr.Ghobar
07-01-2016, 15:15
سؤال ديگرم اين است که غير از اين که اولي OTA است و دومي backup، فرق 2 مورد از دانلودهايي که براي A5_DUG گذاشته‌ايد چيست؟
يکي 0P9CIMG_A5_DUG_K442_DESIRE_SENSE60_MR_HTCCN_CHS_CU _2.06.1402.2.zip
و
ديگري Stock backup A5_DUG lolipop 5.0.2

Farshadvh
08-01-2016, 16:01
بسيار بسيار سپاسگزارم از موضوع عالي [ 816 | رام های رسمی ] : بارگیری رام های رسمی و ناند بکاپ های HTC Desire 816

در موضوع مذکور رامها را بر اساس پردازنده‌ي کوالکام و مدياتک تفکيک کرده‌ايد.
از کجا تشخيص دهم که پردازنده htc desire 816 Dual SIM من کوالکام است يا مدياتک؟

سؤال ديگرم اين است که غير از اين که اولي OTA است و دومي backup، فرق 2 مورد از دانلودهايي که براي A5_DUG گذاشته‌ايد چيست؟
يکي 0P9CIMG_A5_DUG_K442_DESIRE_SENSE60_MR_HTCCN_CHS_CU _2.06.1402.2.zip
و
ديگري Stock backup A5_DUG lolipop 5.0.2

سلام

با استفاده از برنامه CPU-Z براحتی می تونید نوع پردازنده رو بیابید / یا روی جعبه هم ممکنه زده باشه / بکاپ رو درصورتی که رامتون پریده باید با ریکاوری ریستور کنید اما OTA برای آپدیت هست

اصلاحيه:
A5_DUS در سطر سوم غلط است. A5_DUG درست است.

گوشی رو به مدت 10 دقیقه خاموش کنید و باتری رو درارید و مجددا روشن کنید در صورتی که باز بوت لوپ داشتید به ریکاوری برید و از اونجا فکتوری ریست کنید

اگه رام پریده بود با توجه به مدل یکی از بکاپ های یکسان رو دانلود و با ریکاوری ریستور کنید

Dr.Ghobar
09-01-2016, 19:28
سلام

با استفاده از برنامه CPU-Z براحتی می تونید نوع پردازنده رو بیابید / یا روی جعبه هم ممکنه زده باشه / بکاپ رو درصورتی که رامتون پریده باید با ریکاوری ریستور کنید اما OTA برای آپدیت هست

گوشی رو به مدت 10 دقیقه خاموش کنید و باتری رو درارید و مجددا روشن کنید در صورتی که باز بوت لوپ داشتید به ریکاوری برید و از اونجا فکتوری ریست کنید

اگه رام پریده بود با توجه به مدل یکی از بکاپ های یکسان رو دانلود و با ریکاوری ریستور کنید

1. آیا مطمئنید قاب پشتی desire816 dual sim درمی‌آید تا بتوانم باتری‌اش را در بیاورم؟ (تا آنجا که من سعی کرده‌ام درنیامده)
2. فکتوری ریست که داخل fastboot هست، فایده‌ای ندارد چون باز برمی‌گردد به صفحه‌ی fastboot. یعنی بوت لوپ با فکتوری ریست حل نمیشود.
3. در صفحه‌ی fastboot گوشی، جلوی OS- خالی است و وقتی با cmd و دستور getvar all مشخصات گوشی را می‌گیرم، جلوی version main خالی است. آیا اینها نشان می‌دهد که رام پریده است؟
4. گفتید «با توجه به مدل». منظورتان از مدل چیست؟
5. دقیقاً کدام مشخصه‌ یا مشخصه‌های بکاپ باید با کدام مشخصه‌های گوشی یکی باشد تا یکسان باشند؟
6. گفتید «با ریکاوری ریستور کنید». منظورتان ریکاوری خود گوشی است که در صفحه‌ی fastboot آن وجود دارد؟ یا منظورتان کاستوم ریکاوری است که باید نصب کنم؟
7. اگر منظورتان کاستوم ریکاوری است، از خیرش بگذرم بهتر است چون دردسر دارد. سؤال: آیا از طریق دستورات adb-fastboot، میشود بکاپ ریستور کنم؟

وضعیت صفحه بوت گوشی من

LOCKED
A5_DUG XA SHIP S-ON
HBOOT-3.19.0.0000
RADIO-INVALID_VER_INFO
OpenDSP-INVALID_VER_INFO
OS-
eMMC-boot 1536MB
FASTBOOT USB
VOL UP TO previous item
.
.
HBOOT
RAMDUMP
REBOOT
REBOOT FASTBOOT
POWER DOWN

مشخصات گوشی از طریق دستور getvar all

c:\Android>fastboot getvar all
INFOversion: 0.5
INFOversion-bootloader: 3.19.0.0000
INFOversion-baseband: INVALID_VER_INFO
INFOversion-cpld: None
INFOversion-microp: None
INFOversion-main:
INFOversion-misc: XA SHIP S-ON
INFOserialno: 123456789012
INFOimei: 352706061021651
INFOimei2: 352706061021669
INFOmeid: 00000000000000
INFOproduct: a5_dug
INFOplatform: hTCBmsm8226
INFOmodelid: 0P9C70***
INFOcidnum: HTC__J15
INFObattery-status: good
INFObattery-voltage: 0mV
INFOpartition-layout: Generic
INFOsecurity: on
INFObuild-mode: SHIP
INFOboot-mode: FASTBOOT
INFOcommitno-bootloader: 09813c97
INFOhbootpreupdate: 11
INFOgencheckpt: 0
all: Done!

از دراز شدن سخن پوزش می‌طلبم اما چاره‌ی دیگری نیست.
پیشاپیش از پاسختان سپاسگزارم

Farshadvh
11-01-2016, 00:56
1. آیا مطمئنید قاب پشتی desire816 dual sim درمی‌آید تا بتوانم باتری‌اش را در بیاورم؟ (تا آنجا که من سعی کرده‌ام درنیامده)
2. فکتوری ریست که داخل fastboot هست، فایده‌ای ندارد چون باز برمی‌گردد به صفحه‌ی fastboot. یعنی بوت لوپ با فکتوری ریست حل نمیشود.
3. در صفحه‌ی fastboot گوشی، جلوی OS- خالی است و وقتی با cmd و دستور getvar all مشخصات گوشی را می‌گیرم، جلوی version main خالی است. آیا اینها نشان می‌دهد که رام پریده است؟
5. دقیقاً کدام مشخصه‌ یا مشخصه‌های بکاپ باید با کدام مشخصه‌های گوشی یکی باشد تا یکسان باشند؟
6. گفتید «با ریکاوری ریستور کنید». منظورتان ریکاوری خود گوشی است که در صفحه‌ی fastboot آن وجود دارد؟ یا منظورتان کاستوم ریکاوری است که باید نصب کنم؟
7. اگر منظورتان کاستوم ریکاوری است، از خیرش بگذرم بهتر است چون دردسر دارد. سؤال: آیا از طریق دستورات adb-fastboot، میشود بکاپ ریستور کنم؟

وضعیت صفحه بوت گوشی من

LOCKED
A5_DUG XA SHIP S-ON
HBOOT-3.19.0.0000
RADIO-INVALID_VER_INFO
OpenDSP-INVALID_VER_INFO
OS-
eMMC-boot 1536MB
FASTBOOT USB
VOL UP TO previous item
.
.
HBOOT
RAMDUMP
REBOOT
REBOOT FASTBOOT
POWER DOWN

INFOversion-main:

سلام

منظورم رو کلی گفتم که آگه شد باطری رو هم دارید ( برای اونایی که قابل درآوردن هست )/ با این اوصاف رام دستگاهتون پریده / ممنون از اطلاعات دقیق / گوشی شما برای منطقه خاورمیانه هست و بیلد ۴۰۱ رو باید برای گوشیتون دانلود کنید ضمن اینکه مدل گوشیتون هم a5_dug هست / از بیلد نامبر اطلاعی ندارید؟ چون قفل امینیتی برقراره بهتر بود می دونستید تا برای آپدیت به مشکل بر نمی خوردید / شما باید اول آنلاک کنید بعد ریکاوری کاستوم نصب کنید و نهایتا بکاپ های موجود رو ریستور کنید یا رام رسمی بصورت کاستوم شده رو نصب کنید / بهتره ریکاوری رو فلش نزنید و فقط بوتش کنید که تو آموزش توضیح دادم / اگه بتونید فایل RUU برای گوشیتون پیدا کنید که دیگه نیازی به آنلاک و ... نیست با چندتا دستور می تونید فلشش بزنید البته فقط بیلد ۴۰۱ رو دنبالش باشید و اگه چند نسخه پیدا کردید اونی که از همه بالاتر بود رو دانلود کنید / تو بخش رام بکاپ براتون قرار دادم

azad111
11-01-2016, 02:18

وضعیت صفحه بوت گوشی من

LOCKED
A5_DUG XA SHIP S-ON
HBOOT-3.19.0.0000
RADIO-INVALID_VER_INFO
OpenDSP-INVALID_VER_INFO
OS-
eMMC-boot 1536MB
FASTBOOT USB
VOL UP TO previous item
.
.
HBOOT
RAMDUMP
REBOOT
REBOOT FASTBOOT
POWER DOWN

INFOversion-main:

با تشکر از اقا فرزاد کامل میکنم اخرشو
سلام مدل گوشی شما A5_DUG
به هر دلیلی که نمیدونم بیلد گوشی شما پریده و الان رام ندارید
با توچه به سید گوشی شما --cidnum: HTC__J15 اروپا هست -رام اروپا نصب کنید
به احتمال 99 دصد رام شما مال اروپاس بیلد 401 دانلود کن
با توجه به اینکه گوشی شما LOCKED هست اگه کاراتی داره حتما رام RUU نصب کن جون نیاری به انلاک کردن نیست

اگه گوشی شما باتری نداره که در بیارین - گوشی روشنه میخان به فست بوت برید کلید پاور و دکمه ولوم بالا+ رو نگه داری هم زمان چراغ های پایین گوشی شروغ به خاموش روشن میشه بعد از 15 تا تیک یا چشمت گوشی خاموش میشه دوباره کلید ولوم پایین رو بگیری بعد خاموش شدن میره به فست بود

Dr.Ghobar
11-01-2016, 17:30
سلام

منظورم رو کلی گفتم که آگه شد باطری رو هم دارید ( برای اونایی که قابل درآوردن هست )/ با این اوصاف رام دستگاهتون پریده / ممنون از اطلاعات دقیق / گوشی شما برای منطقه خاورمیانه هست و بیلد ۴۰۱ رو باید برای گوشیتون دانلود کنید ضمن اینکه مدل گوشیتون هم a5_dug هست / از بیلد نامبر اطلاعی ندارید؟ چون قفل امینیتی برقراره بهتر بود می دونستید تا برای آپدیت به مشکل بر نمی خوردید / شما باید اول آنلاک کنید بعد ریکاوری کاستوم نصب کنید و نهایتا بکاپ های موجود رو ریستور کنید یا رام رسمی بصورت کاستوم شده رو نصب کنید / بهتره ریکاوری رو فلش نزنید و فقط بوتش کنید که تو آموزش توضیح دادم / اگه بتونید فایل RUU برای گوشیتون پیدا کنید که دیگه نیازی به آنلاک و ... نیست با چندتا دستور می تونید فلشش بزنید البته فقط بیلد ۴۰۱ رو دنبالش باشید و اگه چند نسخه پیدا کردید اونی که از همه بالاتر بود رو دانلود کنید / تو بخش رام بکاپ براتون قرار دادم

با تشکر از اقا فرزاد کامل میکنم اخرشو
سلام مدل گوشی شما A5_DUG
به هر دلیلی که نمیدونم بیلد گوشی شما پریده و الان رام ندارید
با توچه به سید گوشی شما --cidnum: HTC__J15 اروپا هست -رام اروپا نصب کنید
به احتمال 99 دصد رام شما مال اروپاس بیلد 401 دانلود کن
با توجه به اینکه گوشی شما LOCKED هست اگه کاراتی داره حتما رام RUU نصب کن جون نیاری به انلاک کردن نیست

اگه گوشی شما باتری نداره که در بیارین - گوشی روشنه میخان به فست بوت برید کلید پاور و دکمه ولوم بالا+ رو نگه داری هم زمان چراغ های پایین گوشی شروغ به خاموش روشن میشه بعد از 15 تا تیک یا چشمت گوشی خاموش میشه دوباره کلید ولوم پایین رو بگیری بعد خاموش شدن میره به فست بود

سپاس از پاسخهاي شما
1. ظاهراً RUU براي بيلد 401 ناياب است. آيا نظر شما هم همين است؟

2. آيا اگر در بيلدنامبر RUU، کد 401 وجود داشته باشد اما مدلش A5_DUG نباشد (مثلاً RUU_A5_UL_L50_DESIRE_SENSE60_MR_HTC_Europe_2.34.40 1.1 )، به درد گوشي من نمي‌خورد؟ اگر نمي‌خورد، چرا؟

3. آيا راهي وجود دارد که از طريق دستورات fastboot، رام نصب کنم؟

4. چرا وقتي دستور fastboot oem rebootRUU را صادر مي‌کنم، خطاي زير رخ مي‌دهد؟

INFOError: Command never completed
Error: Command timeout error
Error: Command completed with errors
Failed Reading block 524288

Farshadvh
12-01-2016, 13:41
سپاس از پاسخهاي شما
1. ظاهراً RUU براي بيلد 401 ناياب است. آيا نظر شما هم همين است؟

2. آيا اگر در بيلدنامبر RUU، کد 401 وجود داشته باشد اما مدلش A5_DUG نباشد (مثلاً RUU_A5_UL_L50_DESIRE_SENSE60_MR_HTC_Europe_2.34.40 1.1 )، به درد گوشي من نمي‌خورد؟ اگر نمي‌خورد، چرا؟

3. آيا راهي وجود دارد که از طريق دستورات fastboot، رام نصب کنم؟

4. چرا وقتي دستور fastboot oem rebootRUU را صادر مي‌کنم، خطاي زير رخ مي‌دهد؟

سلام

1) میشه گفت به سختی پیدا میشه

2) خیر ، باید اول مدل گوشی رو چک کنید بعد بیلد رو / به این خاطر که معماری سخت افزاری گوشی ها متفاوت هست

3) خب اگه RUU بصورت زیپ باشه که باید با fastboot فلش کنید و اگرم فرمتش exe باشه که دیگه نیازی به هیچ کاری نیست و کافیه فقط رام رو اجرا کنید و گوشی هم تو فستبوت باشه تا خودش کارارو انجام بده

4) باید اول پوشه fastboot رو فراخوان کنید و بعد دستورات رو وارد کنید در بخش آموزش توضیح دادم این مورد رو

Dr.Ghobar
13-01-2016, 12:37
سلام

4) باید اول پوشه fastboot رو فراخوان کنید و بعد دستورات رو وارد کنید در بخش آموزش توضیح دادم این مورد رو

بله مي‌دانم که در cmd بايد پوشه fastboot فراخوان شده باشد و به عبارت ديگر بايد مسير درست باشد. اين را رعايت کرده‌ام اما خطايي که گفتم يعني
بروز مي‌کند.
1.ايا مي‌دانيد چرا؟
2. آخرين سطر خطا نشان مي‌دهد بلاک 524288 نمي‌تواند بخواند. مي‌دانيد براي اين که بتواند بخواند چه کاري بايد انجام داد؟

Farshadvh
13-01-2016, 15:26
بله مي‌دانم که در cmd بايد پوشه fastboot فراخوان شده باشد و به عبارت ديگر بايد مسير درست باشد. اين را رعايت کرده‌ام اما خطايي که گفتم يعني
بروز مي‌کند.
1.ايا مي‌دانيد چرا؟
2. آخرين سطر خطا نشان مي‌دهد بلاک 524288 نمي‌تواند بخواند. مي‌دانيد براي اين که بتواند بخواند چه کاري بايد انجام داد؟

سلام

لطفا لینک های زیر رو نصب کنید

Htc special fastboot Driver Download (http://www.4shared.com/rar/-2K1VO32ba/htc_fastboot_driver_spl.html)

HTC-Mobile-Driver_v4.16.0.001 (http://www.mediafire.com/download/k7trah995whrw0d/HTC-Mobile-Driver_v4.16.0.001.exe)

Adb setup Driver (https://www.androidfilehost.com/?fid=95855108297851314)

Dr.Ghobar
16-01-2016, 16:40
سلام

لطفا لینک های زیر رو نصب کنید

Htc special fastboot Driver Download (http://www.4shared.com/rar/-2K1VO32ba/htc_fastboot_driver_spl.html)

HTC-Mobile-Driver_v4.16.0.001 (http://www.mediafire.com/download/k7trah995whrw0d/HTC-Mobile-Driver_v4.16.0.001.exe)

Adb setup Driver (https://www.androidfilehost.com/?fid=95855108297851314)

شما معتقدید نصب این سه، خطایی را که گفتم حل خواهد کرد؟

Farshadvh
17-01-2016, 11:46
شما معتقدید نصب این سه، خطایی را که گفتم حل خواهد کرد؟

سلام

با توجه به جستجویی که کردم پیشنهاد شده برای رفع این خطا و خطا های احتمالی این سه لینک رو باید نصب کرد / این ارور شناخته شدس و این راه حل ارائه شده

m.r.kaveh
22-01-2016, 19:34
کمک فوری

سلام
گوشی من 816g dual هستش
اومدم بوسیله sp flash رام نصب کنم در حین نصب کابل گوشی جدا شد. حالا گوشی روشن نمیشه که هیچ وقتی به شارژ یا سیستم هم میزنم چراغ گوشی روشن نمیشه ولی وقتی به سیستم متصل می کنم صدای اتصال سخت افزار جدید شنیده میشه.
ممنون میشم فوری کمک کنید

amir2019
25-01-2016, 13:03
سلام من مدل دوسیم این گوشی رو دارم htc D816d
اندروید 5.0.2
baseband 1.31.50.0215
build 2.34.500.3 cl510432
اول اینکه فکر میکنم رامم چینیه اگه لینک بهتر دارین بدین
بعد اینکه این گوشی 4g هست یا نه کدوم سیمش ؟ نمیشه انتخاب کرد کدوم سیم نتش فعال باشه ؟
باتشکر

Farshadvh
27-01-2016, 16:13
کمک فوری

سلام
گوشی من 816g dual هستش
اومدم بوسیله sp flash رام نصب کنم در حین نصب کابل گوشی جدا شد. حالا گوشی روشن نمیشه که هیچ وقتی به شارژ یا سیستم هم میزنم چراغ گوشی روشن نمیشه ولی وقتی به سیستم متصل می کنم صدای اتصال سخت افزار جدید شنیده میشه.
ممنون میشم فوری کمک کنید

سلام

متاسفانه گوشی شما هاردبریک شده و باید تعمییر بشه

سلام من مدل دوسیم این گوشی رو دارم htc D816d
اندروید 5.0.2
baseband 1.31.50.0215
build 2.34.500.3 cl510432
اول اینکه فکر میکنم رامم چینیه اگه لینک بهتر دارین بدین
بعد اینکه این گوشی 4g هست یا نه کدوم سیمش ؟ نمیشه انتخاب کرد کدوم سیم نتش فعال باشه ؟
باتشکر

سلام

رام در بخش رام هست می تونید اونیکه مناسب گوشیتون هست با توجه به پردازنده انتخاب کنید / روی جعبه یا سایت خود HTC رو نگاه کنید اگه عبارت 4G یا LTE رو دیدید که پشتیبانی میشه و جایگاه شماره 1 این قابلیت رو داره / تو تنظیمات سیم کارت ها می تونید تنظیم کنید

amir2019
29-01-2016, 12:18
دقیقا میشه بگید کجا میتونیم سیمکارت متصل به نت رو تعیین کنیم چون تو dual network manager فقط میشه تعیین کرد کدوم سیم روشن باشه یا خاموش

Sent from my HTC_D816d using Tapatalk

Farshadvh
29-01-2016, 15:10
دقیقا میشه بگید کجا میتونیم سیمکارت متصل به نت رو تعیین کنیم چون تو dual network manager فقط میشه تعیین کرد کدوم سیم روشن باشه یا خاموش

سلام

تو قسمت موبایل نتورک هم ببینید / چون خودم این تنظیمات رو تو همون سیم منیجر دیده بودم

amir2019
29-01-2016, 17:35
منکه نتونستم پیداکنم اگه شما تونستین خبر بدین

Farshadvh
29-01-2016, 19:36
منکه نتونستم پیداکنم اگه شما تونستین خبر بدین

به نقل از راهنمای HTC :

Go to Settings.
Tap Mobile networks.
Tap 3G service > Enable 3G.
Choose the card you want to connect to the 3G network.

amir2019
30-01-2016, 21:39
اگه میشه لینک رام رسمی رو بدین تو قسمت رامها پیدا نکردم

Dr.Ghobar
12-02-2016, 13:46
سلام

دوست عزيز
سلام بر شما
وقتتان بخير
من خواستم گوشي را آنلاک کنم (و بعد ريکاوري را نصب يا بوت کنم) تا بتوانم بک‌آپي را که شما در سايت قرار داده‌ايد فلش بزنم.
در سايت اچ تي سي مراحل آنلاک را طي کردم. تا مرحله 9 پيش رفتم. اما گوشي مرحله 10 را که Yes يا No است نمايش نميدهد. 1. چرا؟ آيا علتش اين است که گوشي من رام ندارد؟
(همانطور که ميدانيد رام گوشي من پريده.)
2. اگر از اين راه نتوانم آنلاک کنم، از چه راه ديگري مي‌توانم؟
3. البته هدف من نصب ريکاوري و بعد ريستور بک‌آپ است.
پيشاپيش از پاسخ شما سپاسگزارم.

Farshadvh
12-02-2016, 20:22
دوست عزيز
سلام بر شما
وقتتان بخير
من خواستم گوشي را آنلاک کنم (و بعد ريکاوري را نصب يا بوت کنم) تا بتوانم بک‌آپي را که شما در سايت قرار داده‌ايد فلش بزنم.
در سايت اچ تي سي مراحل آنلاک را طي کردم. تا مرحله 9 پيش رفتم. اما گوشي مرحله 10 را که Yes يا No است نمايش نميدهد. 1. چرا؟ آيا علتش اين است که گوشي من رام ندارد؟
(همانطور که ميدانيد رام گوشي من پريده.)
2. اگر از اين راه نتوانم آنلاک کنم، از چه راه ديگري مي‌توانم؟
3. البته هدف من نصب ريکاوري و بعد ريستور بک‌آپ است.
پيشاپيش از پاسخ شما سپاسگزارم.

سلام

روند کپی کردن کد رو تو سایت اچ تی سی رو با دقت انجام بدید کد ها رو هم با دقت وارد کنید / این روند تست شده است نگران نباشید

Dr.Ghobar
12-02-2016, 20:48
سلام

روند کپی کردن کد رو تو سایت اچ تی سی رو با دقت انجام بدید کد ها رو هم با دقت وارد کنید / این روند تست شده است نگران نباشید

سلام مجدد
شايد من مشکل را خوب بيان نکردم. مشکل در وارد کردن کدها يا در اجراي دستورها نيست. همه‌ي مراحل به درستي و با موفقيت (successfully) پيش مي‌رود. مرحله‌ي يکي مانده به آخر اين است:

''C:\Android>fastboot flash unlocktoken Unlock_code.bin
sending 'unlocktoken' (0 KB)... OKAY
writing 'unlocktoken'... INFOunlock token check successfully
OKAY''
اگر يادتان باشد مرحله‌ي آخر عکس زير بايد در صفحه گوشي ظاهر شود:
1018033
اما در گوشي من ظاهر نمي‌شود.
1. آيا مشکل از اين است که گوشي من رام ندارد؟
2. در هر صورت چه کنم که آنلاک انجام شود؟

Farshadvh
13-02-2016, 12:55
سلام مجدد
شايد من مشکل را خوب بيان نکردم. مشکل در وارد کردن کدها يا در اجراي دستورها نيست. همه‌ي مراحل به درستي و با موفقيت (successfully) پيش مي‌رود. مرحله‌ي يکي مانده به آخر اين است:

''C:\Android>fastboot flash unlocktoken Unlock_code.bin
sending 'unlocktoken' (0 KB)... OKAY
writing 'unlocktoken'... INFOunlock token check successfully
OKAY''
اگر يادتان باشد مرحله‌ي آخر عکس زير بايد در صفحه گوشي ظاهر شود:
1018033
اما در گوشي من ظاهر نمي‌شود.
1. آيا مشکل از اين است که گوشي من رام ندارد؟
2. در هر صورت چه کنم که آنلاک انجام شود؟

سلام

مشکلتون رو متوجه شدم ، منظورم اون کدیه که از گوشی میگیرید و به سایت میدید رو مجدد بررسی کنید و دوباره بگیرید ، رام نداشتن یا نداشتن مهم نیست مگر اینکه تو نسحه های جدید اینو به عنوان پیش نیاز قرار داده باشن که بعید میدونم چون کل کار با بوتلودره ، اگه با این روش نتونید باید با باکس اینکار رو بکنید که اونم باید تعمیرکار انجام بده

Dr.Ghobar
13-02-2016, 13:36
سلام

مشکلتون رو متوجه شدم ، منظورم اون کدیه که از گوشی میگیرید و به سایت میدید رو مجدد بررسی کنید و دوباره بگیرید ، رام نداشتن یا نداشتن مهم نیست مگر اینکه تو نسحه های جدید اینو به عنوان پیش نیاز قرار داده باشن که بعید میدونم چون کل کار با بوتلودره ، اگه با این روش نتونید باید با باکس اینکار رو بکنید که اونم باید تعمیرکار انجام بده
سلام
1. آیا موفق بودن مراحلی که کد را می گیرم و نیز موفق بودن مرحله ی fastboot flash unlocktoken Unlock_code.bin نشان نمیدهد که مشکل از کد نیست؟
2. اگر زحمتی نیست توضیحی درباره ی باکس بدهید.
3. لطفا تعمیرکاری توانمند برای این کار و کلا اچ تی سی معرفی کنید.

Dr.Ghobar
13-02-2016, 13:50
سلام مجدد
یک سؤال مرتبط:
به یاد دارید که گفتید رام گوشی من پریده. قبل از تلاش برای آنلاک و ریکاوری و ریستر کردن بک‌آپ، بردم به شرکت یاس که ضمانت گوشی‌های اچ تی سی را دارد. بعد از کلی معطلی گفتند «غیرقابل تعمیر» است. و شفاهاً دلیلی که ذکر کردند این بود که بُردش سوخته.
حالا سؤال من این است: (گوشی من صفحه‌ی fastboot را نشان می‌دهد.) گوشی‌ای که بردش سوخته باشد آیا می‌تواند صفحه‌ی fastboot را نشان دهد؟

Farshadvh
14-02-2016, 15:32
سلام
1. آیا موفق بودن مراحلی که کد را می گیرم و نیز موفق بودن مرحله ی fastboot flash unlocktoken Unlock_code.bin نشان نمیدهد که مشکل از کد نیست؟
2. اگر زحمتی نیست توضیحی درباره ی باکس بدهید.
3. لطفا تعمیرکاری توانمند برای این کار و کلا اچ تی سی معرفی کنید.

سلام مجدد
یک سؤال مرتبط:
به یاد دارید که گفتید رام گوشی من پریده. قبل از تلاش برای آنلاک و ریکاوری و ریستر کردن بک‌آپ، بردم به شرکت یاس که ضمانت گوشی‌های اچ تی سی را دارد. بعد از کلی معطلی گفتند «غیرقابل تعمیر» است. و شفاهاً دلیلی که ذکر کردند این بود که بُردش سوخته.
حالا سؤال من این است: (گوشی من صفحه‌ی fastboot را نشان می‌دهد.) گوشی‌ای که بردش سوخته باشد آیا می‌تواند صفحه‌ی fastboot را نشان دهد؟

سلام

1) نه خوب فایل درست میشه اما ممکنه اطلاعات غلط باعث ایجاد فایل غلط بشه که به گوشی شما نخوره

2) باکس یه ابزار تعمیر موبایل هست که می تونه دسرسی خیلی بیشتری به منابع سیستمی داشته باشه و امکان هرکاری رو براتون فراهم کنه

3) اگه تهران هستید طبقه سوم یا چهارم بازار موبایل بعد از علائدین ، یه تعمیرگاه تخصصی هست که سردرش نارنجی رنگ بود (اسمشو یادم رفته)

4) عموما یاس گوشی های متفرقه رو قبول نمیکنه بهمین خاطر به همه همین رو میگه که طرف پیشو نگیره :4: اما ممکنه منظور از سوخته این باشه که دیگه نمیشه کاری کرد که حتی اگه هارد بریکم میشد باز میشد یکاریش کرد

Dr.Ghobar
15-02-2016, 11:39
سلام

1) نه خوب فایل درست میشه اما ممکنه اطلاعات غلط باعث ایجاد فایل غلط بشه که به گوشی شما نخوره

2) باکس یه ابزار تعمیر موبایل هست که می تونه دسرسی خیلی بیشتری به منابع سیستمی داشته باشه و امکان هرکاری رو براتون فراهم کنه

3) اگه تهران هستید طبقه سوم یا چهارم بازار موبایل بعد از علائدین ، یه تعمیرگاه تخصصی هست که سردرش نارنجی رنگ بود (اسمشو یادم رفته)

4) عموما یاس گوشی های متفرقه رو قبول نمیکنه بهمین خاطر به همه همین رو میگه که طرف پیشو نگیره :4: اما ممکنه منظور از سوخته این باشه که دیگه نمیشه کاری کرد که حتی اگه هارد بریکم میشد باز میشد یکاریش کرد

سلام بر شما
سپاس از راهنماییهاتان
1. چنان که در پیام خصوصی گفته آمد، چند بار با دقت مراحل کدگیری و ... را انجام دادم این بار طبق آموزش مربوطه‌ی شما. باز هم همه چیز با موفقیت پیش رفت اما صفحه‌ی انتخاب میان Yes یا No نیامد که نیامد! آیا ابزار windroid فایده‌ای دارد؟

2. به نظرم رسید که شاید علت مشکل من در آنلاک، این باشد که گوشی دقیقاً در صفحه‌ای که باید باشد نیست. تا چند ساعت دیگر عکس صفحه را برایتان پیوست می‌کنم تا بگویید آیا هنگام آنلاک همین صفحه نیاز است یا صفحه‌ی دیگری.

3. گوشی‌ای که صفحه‌ی fastboot را می‌تواند نشان دهد، می‌شود که بُردش سوخته باشد؟

4. هارد بریک در این گوشی چه نشانه‌هایی دارد؟

5. از طریق چت با اچ تی سی و اعلام IMEI به آنها، بالاخره فهمیدم که Software Version گوشی من 2.34.401.2 است. یک رام رسمی با حجم بالای 1 گیگ که مطابق مدل و ورژن نرم‌افزار گوشی باشد پیدا کرده‌ام. پسوند فایل مربوطه RAR است. می‌توانید راهنمایی کنید چطور روی گوشی نصبش کنم؟

Dr.Ghobar
17-02-2016, 16:10
سلام

چنان که می‌دانید یکی از روشهای نصب رام رسمی اچ تی سی، از طریق sdcard است. برخی گزارش کرده‌اند که این روش را به کار بسته‌اند و حتا بظاهر با ایرادی مواجه نشده، اما مشکل بالا نیامدن گوشی‌شان را حل نکرده و همچنان در فست‌بوت زمین‌گیر مانده‌اند.

من می‌خواهم قبل از دانلود بیش از 1.2گیگ، بررسی لازم را انجام دهم:
آیا قبل از نصب رام رسمی لازم نیست که برخی آماده‌سازی‌ها، از قبیل پاکسازی‌ها (wipe)، فرمت کردن پارتیشنها و... انجام شود؟

Farshadvh
17-02-2016, 20:15
چنان که می‌دانید یکی از روشهای نصب رام رسمی اچ تی سی، از طریق sdcard است. برخی گزارش کرده‌اند که این روش را به کار بسته‌اند و حتا بظاهر با ایرادی مواجه نشده، اما مشکل بالا نیامدن گوشی‌شان را حل نکرده و همچنان در فست‌بوت زمین‌گیر مانده‌اند.

من می‌خواهم قبل از دانلود بیش از 1.2گیگ، بررسی لازم را انجام دهم:
آیا قبل از نصب رام رسمی لازم نیست که برخی آماده‌سازی‌ها، از قبیل پاکسازی‌ها (wipe)، فرمت کردن پارتیشنها و... انجام شود؟

سلام

قبل از نصب رام حتما وایپ ها رو باید انجام بدی تا مشکلی نباشه و بعد باید بوت رو از رام خارج کنی و دستی فلش کنی که آموزش کامل در بخش هست

سلام بر شما
سپاس از راهنماییهاتان
1. چنان که در پیام خصوصی گفته آمد، چند بار با دقت مراحل کدگیری و ... را انجام دادم این بار طبق آموزش مربوطه‌ی شما. باز هم همه چیز با موفقیت پیش رفت اما صفحه‌ی انتخاب میان Yes یا No نیامد که نیامد! آیا ابزار windroid فایده‌ای دارد؟

2. به نظرم رسید که شاید علت مشکل من در آنلاک، این باشد که گوشی دقیقاً در صفحه‌ای که باید باشد نیست. تا چند ساعت دیگر عکس صفحه را برایتان پیوست می‌کنم تا بگویید آیا هنگام آنلاک همین صفحه نیاز است یا صفحه‌ی دیگری.

3. گوشی‌ای که صفحه‌ی fastboot را می‌تواند نشان دهد، می‌شود که بُردش سوخته باشد؟

4. هارد بریک در این گوشی چه نشانه‌هایی دارد؟

5. از طریق چت با اچ تی سی و اعلام IMEI به آنها، بالاخره فهمیدم که Software Version گوشی من 2.34.401.2 است. یک رام رسمی با حجم بالای 1 گیگ که مطابق مدل و ورژن نرم‌افزار گوشی باشد پیدا کرده‌ام. پسوند فایل مربوطه RAR است. می‌توانید راهنمایی کنید چطور روی گوشی نصبش کنم؟

سلام

1) اون ابزار هم همین کارارو میکنه بهرحال با اونم تست کنید

2) گزینه فستبوت رو انتخاب کردید که بهتون کد داده پس بعید میدونم اینجای کار رو اشتباه کرده باشی

3) میگم دیگه کلا میخان از سر باز کنن که مسولیت قبول نکنن اما اونجایی که گفتم کمکتون میکنن ، گوشی یکی از دوستانم رو بردم اونجا و خوب کار کردن

4) گوشی کلا روشن نمیشه و عموما یا هارد گوشی سوخته یا بوتش از بین رفته

5) باید استخراجش کنید چون رام بصورت زیپ هست نه rar ، بعد باید از طریق ریکاوری کاستوم فلش بزنید

راسی تو صفحه بوتلودر زده s-on ؟

Dr.Ghobar
17-02-2016, 22:28
سلام

قبل از نصب رام حتما وایپ ها رو باید انجام بدی تا مشکلی نباشه و بعد باید بوت رو از رام خارج کنی و دستی فلش کنی که آموزش کامل در بخش هست

سلام

راسی تو صفحه بوتلودر زده s-on ؟

1. «آموزش وایپها» و «آموزش خارج کردن بوت از رام و دستی فلش کردن» را در یک آموزش ارائه کرده‌اید؟ اگر بله، لینکش را لطف کنید. اگر خیر، لینک هرکدام را لطف کنید.
(دلیل این که با جستجو دنبالشان نمی‌گردم این است که ممکن است اشتباه شود.)

2. بله زده S-ON. عکسش را پیوست کردم.

Dr.Ghobar
18-02-2016, 10:49
سلام

در پاسخ به پست قبلی یعنی 71#، لطفاً پرسش زیر را هم مد نظر داشته باشید که درباره‌ی توصیه‌ی فوق‌الذکر شما برایم مطرح شد:
آیا این دو توصیه یعنی «انجام وایپها قبل از نصب رام» و «خارج کردن بوت از رام و فلش دستی آن» برای فلش کردن رام رسمی هم هست یا مخصوص فلش کردن رام سفارشی (کاستُم) است؟

Farshadvh
18-02-2016, 14:17
در پاسخ به پست قبلی یعنی 71#، لطفاً پرسش زیر را هم مد نظر داشته باشید که درباره‌ی توصیه‌ی فوق‌الذکر شما برایم مطرح شد:
آیا این دو توصیه یعنی «انجام وایپها قبل از نصب رام» و «خارج کردن بوت از رام و فلش دستی آن» برای فلش کردن رام رسمی هم هست یا مخصوص فلش کردن رام سفارشی (کاستُم) است؟

سلام

فرقی نداره هر رامی که بخاد از ریکاوری کاستوم نصب شه باید وایپ ها رو انجام بدی و چون s-on هم هستی باید بوت رو دستی فلش بزنی حالا چه رسمی باشه چه نباشه

پست 4 : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=338822

قسمت نصب رام سفارشی

Dr.Ghobar
18-02-2016, 15:17
سلام

فرقی نداره هر رامی که بخاد از ریکاوری کاستوم نصب شه باید وایپ ها رو انجام بدی و چون s-on هم هستی باید بوت رو دستی فلش بزنی حالا چه رسمی باشه چه نباشه

پست 4 : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=338822

قسمت نصب رام سفارشی

من که «ریکاوری کاستوم» ندارم. در پستهای قبلی گفتم که آنلاک بوتلودر در مرحله‌ی آخر ناقص می‌ماند. پس رام را نمی‌توانم از ریکاوری کاستوم نصب کنم. وضعیتم را در پستهای قبلی همین موضوع به تفصیل عرض کردم. من هیچ تغییری (از جمله نصب ریکاوری کاستوم) در وضعیت فابریک گوشی نداده‌ام.
فلش رام رسمی را می‌خواهم از روش «sdcard+Hboot» انجام دهم. در این روش چگونه باید عمل کرد؟

Dr.Ghobar
18-02-2016, 20:02
شما در پست 70 هم در جواب این که فایل زیپ رام رسمی چطور باید روی گوشی من که احتمالا رامش پریده، نصب شود، گفتید: «باید استخراجش کنید چون رام بصورت زیپ هست نه rar ، بعد باید از طریق ریکاوری کاستوم فلش بزنید».
اما بوتلودر من آنلاک نمیشود چون آخرین مرحله یعنی صفحه‌ی «Unlock bootloader? Yes/No» (تصویر پیوست) در گوشی ظاهر نمی‌شود. و تا آنلاک نشود نمی‌توان ریکاوری کاستوم نصب کرد.
پس باید رام رسمی را از طریق دیگری نصب کنم.

Dr.Ghobar
20-02-2016, 10:16
سلام بر شما
در نهایت من اقدام کردم به نصب رام رسمی از طریق sdcard و Hboot. پس از این که تأیید کردم تا نصب را شروع کند، کمی پیش رفت اما در مرحله‌ی نصب/آپدیت بوت‌لودر متوقف شد و پیام داد «Device halted due to Large Image update fail». لطفاً به تصویر پیوست بنگرید.
اگر برایتان ممکن است در حل این مشکل من را یاری کنید.

Farshadvh
20-02-2016, 13:13
سلام بر شما
در نهایت من اقدام کردم به نصب رام رسمی از طریق sdcard و Hboot. پس از این که تأیید کردم تا نصب را شروع کند، کمی پیش رفت اما در مرحله‌ی نصب/آپدیت بوت‌لودر متوقف شد و پیام داد «Device halted due to Large Image update fail». لطفاً به تصویر پیوست بنگرید.
اگر برایتان ممکن است در حل این مشکل من را یاری کنید.

سلام

بررسی کردم بعضی گفتند مقطعی بوده بعد دو روز که تست کردن رفع شده بعضی میگفتن بخاطر sd بوده و بعضی هم به فریمویر اشاره کردن که باید استوک باشه که بی ربطه

به نظر خودمم بهتره باید کابل دیگه و یه کارت حافظه دیگه تست کنید

Dr.Ghobar
20-02-2016, 20:05
سلام

بررسی کردم بعضی گفتند مقطعی بوده بعد دو روز که تست کردن رفع شده بعضی میگفتن بخاطر sd بوده و بعضی هم به فریمویر اشاره کردن که باید استوک باشه که بی ربطه

به نظر خودمم بهتره باید کابل دیگه و یه کارت حافظه دیگه تست کنید

به جای Hboot، اين بار با دستور "fastboot flash zip 0P9CIMG.zip" امتحان کردم. پيام داد: "could not allocate 1315840750 bytes". تصوير پيوست را بنگريد.

Farshadvh
20-02-2016, 20:47
به جای Hboot، اين بار با دستور "fastboot flash zip 0P9CIMG.zip" امتحان کردم. پيام داد: "could not allocate 1315840750 bytes". تصوير پيوست را بنگريد.

سلام

با این تست کنید : http://downloadandroidrom.com/file/tools/mfastboot.zip

Dr.Ghobar
20-02-2016, 21:47
سلام

با این تست کنید : http://downloadandroidrom.com/file/tools/mfastboot.zip

1. همان خطای could not allocate 1315840750 bytes را مي‌دهد.
2. معنای اين خطا، شبيه خطای «Device halted due to Large Image update fail» است که در پست 77 گفتم.
سؤال اين است که در حالي که همه‌ي رامهاي رسمي حجمي در همين حدود دارند چرا می‌گويد بزرگ است؟

Farshadvh
20-02-2016, 22:18
1. همان خطای could not allocate 1315840750 bytes را مي‌دهد.
2. معنای اين خطا، شبيه خطای «Device halted due to Large Image update fail» است که در پست 77 گفتم.
سؤال اين است که در حالي که همه‌ي رامهاي رسمي حجمي در همين حدود دارند چرا می‌گويد بزرگ است؟

سلام

مرجع رامی که گرفتید رو میگید؟ لینکشو؟ اگه از همینجا گرفتی کدومشو گرفتی؟

Dr.Ghobar
21-02-2016, 08:43
سلام

مرجع رامی که گرفتید رو میگید؟ لینکشو؟ اگه از همینجا گرفتی کدومشو گرفتی؟

سلام
1. اگر منظورتان از «همينجا»، موبايلستان است، پس چرا من تشنه‌لبان دور دنيا می‌چرخيدم؟! نه موبايلستان و نه سايتهای رايگان ديگر، برای «مدل A5_DUG با بيلدنامبر 2.34.401.2» رام رسمی نداشتند. فقط سايت پارس همراه که پولی است رامی با اين مشخصات دارد. اما تضمينی نيست که اگر هزينه کنم رامی گيرم بيايد که شک و شبهه‌ای نداشته باشد.
2. لينک رامی که گرفتم: http://www.gem-flash.com/vb/local_links.php?linkid=16108&catid=6125

Farshadvh
21-02-2016, 20:52
سلام
1. اگر منظورتان از «همينجا»، موبايلستان است، پس چرا من تشنه‌لبان دور دنيا می‌چرخيدم؟! نه موبايلستان و نه سايتهای رايگان ديگر، برای «مدل A5_DUG با بيلدنامبر 2.34.401.2» رام رسمی نداشتند. فقط سايت پارس همراه که پولی است رامی با اين مشخصات دارد. اما تضمينی نيست که اگر هزينه کنم رامی گيرم بيايد که شک و شبهه‌ای نداشته باشد.
2. لينک رامی که گرفتم: http://www.gem-flash.com/vb/local_links.php?linkid=16108&catid=6125

سلام

1) کلا اگه بخش بندی رو دیده باشی یه بخش گذاشتیم برای رام بطور اختصاصی و بیشتر چیزایی که دستم بیاد میزارم اونجا :4: اینم لینک تاپیک : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=338819

2) ممنون ، متاسفانه هیچ حرفیم نزده :\ فقط لینک داده / نه نیاز نیست هزینه کنی بلاخره باهم درستش میکنیم

Dr.Ghobar
22-02-2016, 08:10
سلام

1) کلا اگه بخش بندی رو دیده باشی یه بخش گذاشتیم برای رام بطور اختصاصی و بیشتر چیزایی که دستم بیاد میزارم اونجا :4: اینم لینک تاپیک : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=338819

2) ممنون ، متاسفانه هیچ حرفیم نزده :\ فقط لینک داده / نه نیاز نیست هزینه کنی بلاخره باهم درستش میکنیم

1. البته که دیده‌ام بخش اختصاصی رام را. اول همان بخش را دیدم بعد پرسش و پاسخ را. همانطور که در پیامهای ص 5 که بین من و شما رد و بدل شده، آشکار است، تنها رامی که احتمالاً به کار من من بیاید آن بکاپ 5.0.2 در پست دوم رامهاست است نه رامهای پست اول. چون در میان رامهای پست اول 401 ندارید.
2. خراب بماند این اچ تی سی دیزایر و بویژه بخش خاورمیانه‌اش که رام را منتشر نمی‌کنند؛ اما مثلاً بخش آمریکا، رام را در سایتش گذاشته برای دانلود مجانی.
3. اگر مطمئن شوم که گوشی‌ام مشکل سخت‌افزاری ندارد، امیدوار خواهم ماند...
4. یک نکته‌ی جدید: پردازنده‌ی گوشی من Quad-core 1.6 GHz Cortex-A7 است.

Farshadvh
22-02-2016, 22:17
1. البته که دیده‌ام بخش اختصاصی رام را. اول همان بخش را دیدم بعد پرسش و پاسخ را. همانطور که در پیامهای ص 5 که بین من و شما رد و بدل شده، آشکار است، تنها رامی که احتمالاً به کار من من بیاید آن بکاپ 5.0.2 در پست دوم رامهاست است نه رامهای پست اول. چون در میان رامهای پست اول 401 ندارید.
2. خراب بماند این اچ تی سی دیزایر و بویژه بخش خاورمیانه‌اش که رام را منتشر نمی‌کنند؛ اما مثلاً بخش آمریکا، رام را در سایتش گذاشته برای دانلود مجانی.
3. اگر مطمئن شوم که گوشی‌ام مشکل سخت‌افزاری ندارد، امیدوار خواهم ماند...
4. یک نکته‌ی جدید: پردازنده‌ی گوشی من Quad-core 1.6 GHz Cortex-A7 است.

سلام

گوشی وقتی به بوتلودر میره می تونیم امیدوار باشیم که هنوز شانس داریم اما اگه پارتیشن هاش دچار مشکل شده باشن که دیگه نمیشه کاری کرد ینی ما نمی تونیم و تعمیرکار باید درست بشه شاید یاس هم منظورش همین بوده / حالا بیا مجدد بررسی کنیم ببین برو تو بوتلودر سعی کن بری تو ریکاوری یا گزینه فکتوری ریست رو از بوتلودر بزن مهم نیست که چی میشه فقط انجام بده بعد مراحل آنلاک رو مجدد انجام بده از اولین مراحلش اگه آنلاک شده که برو تو کارش و رکاوری بزن اگه نه باز سعی کن بری تو ریکاوری یا از بوتلودر ریست کنی و حالا اون رامی که داری رو فلش بزن / ویندوزت حتما 7 باشه برای اینکار و از کابل خود گوشی استفاده کن و مستقیم به مادربورد وصل باشه و آنتی ویروس هم غیر فعال

اگه نشد حتما گوشیتو ببر به اون تعمیرگاه بازار موبایل تا بررسیش کنن و بهت بگن چه مشکلی پیدا کرده

Dr.Ghobar
23-02-2016, 07:31
سلام

گوشی وقتی به بوتلودر میره می تونیم امیدوار باشیم که هنوز شانس داریم اما اگه پارتیشن هاش دچار مشکل شده باشن که دیگه نمیشه کاری کرد ینی ما نمی تونیم و تعمیرکار باید درست بشه شاید یاس هم منظورش همین بوده / حالا بیا مجدد بررسی کنیم ببین برو تو بوتلودر سعی کن بری تو ریکاوری یا گزینه فکتوری ریست رو از بوتلودر بزن مهم نیست که چی میشه فقط انجام بده بعد مراحل آنلاک رو مجدد انجام بده از اولین مراحلش اگه آنلاک شده که برو تو کارش و رکاوری بزن اگه نه باز سعی کن بری تو ریکاوری یا از بوتلودر ریست کنی و حالا اون رامی که داری رو فلش بزن / ویندوزت حتما 7 باشه برای اینکار و از کابل خود گوشی استفاده کن و مستقیم به مادربورد وصل باشه و آنتی ویروس هم غیر فعال

اگه نشد حتما گوشیتو ببر به اون تعمیرگاه بازار موبایل تا بررسیش کنن و بهت بگن چه مشکلی پیدا کرده

سلام
1. می‌توانی بگویی چطور بفهمیم پارتیشنها دچار مشکل شده‌اند یا نه؟
2. ریکاوری و فکتوری ریست را که می‌زنم، صفحه عوض می‌شود اما دوباره برمی‌گردد به FASTBOOT. آیا منظورت این است که این کار، زمینه برای آنلاک آماده می‌کند؟
3. ویندوزم 7 است و از کابل خود گوشی استفاده می‌کنم. حالا این بار اول آنتی‌ویروس را غیرفعال می‌کنم+ ریست بوتلودر+فلش رامی که دارم. ببینم چه می‌شود.

Farshadvh
23-02-2016, 09:44
سلام
1. می‌توانی بگویی چطور بفهمیم پارتیشنها دچار مشکل شده‌اند یا نه؟
2. ریکاوری و فکتوری ریست را که می‌زنم، صفحه عوض می‌شود اما دوباره برمی‌گردد به FASTBOOT. آیا منظورت این است که این کار، زمینه برای آنلاک آماده می‌کند؟
3. ویندوزم 7 است و از کابل خود گوشی استفاده می‌کنم. حالا این بار اول آنتی‌ویروس را غیرفعال می‌کنم+ ریست بوتلودر+فلش رامی که دارم. ببینم چه می‌شود.

سلام

1) خب دقیق نمیشه گفت چون نیاز به سخت افزار خاص داره و اگه نشه حتی آنلاکشم کرد خب میشه گفت ممکنه مشکل هارد داشته باشه

2) میخام ببینم می تونه بره به پارتیشن ریکاوری ینی فراخوانش میکنه گاهی ممکه با یبار فراخوانی مشکل دسترسی رفع بشه

3) اکی پس نتیجه رو بهم بگو حتما

Dr.Ghobar
23-02-2016, 11:36
سلام

1) خب دقیق نمیشه گفت چون نیاز به سخت افزار خاص داره و اگه نشه حتی آنلاکشم کرد خب میشه گفت ممکنه مشکل هارد داشته باشه

2) میخام ببینم می تونه بره به پارتیشن ریکاوری ینی فراخوانش میکنه گاهی ممکه با یبار فراخوانی مشکل دسترسی رفع بشه

3) اکی پس نتیجه رو بهم بگو حتما

سلام

2. دقیقاً همین اتفاقی که گفتم می‌افتد: «ریکاوری و فکتوری ریست را که می‌زنم، صفحه عوض می‌شود اما دوباره برمی‌گردد به FASTBOOT.» و تا به حال مشکلی را رفع نکرده.
آیا جواب سؤالت همین است؟

saeed5230
23-02-2016, 16:22
با سلام خدمت دوستان:
تو رو خدا یکی کمک کنه دیگه دیوونه شدم....!!!
هر روشی رو بگی امتحان کردم نمیشه که نمیشه!
مشکل من اینه که وقتی میخوام یه کاستوم ریکاوری نصب کنم یا هر چیز دیگه ای...رو صفحه فست بوتم پیام میده که ریکاوری شما از فلش پشتبانی نمیکنه!
حالا بماند که این ریکاوری من اصلا فست بود نداره و من خودم با یه برنامه جانبی با هزار بدبختی وارد فست بوت گوشیم میشم!
تو رو خدا کمک کنید...

Dr.Ghobar
25-02-2016, 08:10
سلام

سلام مجدد
به سايت بازار موبايل ايران نگاه کردم. مغازه‌ها در طبقه همکف و اول و دوم هستند. در طبقه‌ی دوم مغازه‌ای هست بنام «کلينيک موبايل» که در عکس سردرش نارنجی می‌نمايد. آيا منظورت همين مغازه است؟

Farshadvh
25-02-2016, 14:35
با سلام خدمت دوستان:
تو رو خدا یکی کمک کنه دیگه دیوونه شدم....!!!
هر روشی رو بگی امتحان کردم نمیشه که نمیشه!
مشکل من اینه که وقتی میخوام یه کاستوم ریکاوری نصب کنم یا هر چیز دیگه ای...رو صفحه فست بوتم پیام میده که ریکاوری شما از فلش پشتبانی نمیکنه!
حالا بماند که این ریکاوری من اصلا فست بود نداره و من خودم با یه برنامه جانبی با هزار بدبختی وارد فست بوت گوشیم میشم!
تو رو خدا کمک کنید...

سلام

نسخه ریکاوری که میگیرید با نسخه گوشیتون یکی نیست گوشی شما مدیاتک هست و کلا سازوکارش فرق داره و باید با sp فلش بزنید

سلام مجدد
به سايت بازار موبايل ايران نگاه کردم. مغازه‌ها در طبقه همکف و اول و دوم هستند. در طبقه‌ی دوم مغازه‌ای هست بنام «کلينيک موبايل» که در عکس سردرش نارنجی می‌نمايد. آيا منظورت همين مغازه است؟

سلام

بله درسته

N.A.J.I
09-03-2016, 13:51
اندروید 6 برای بیلد 401 در دسترس قرار گرفت

Dr.Ghobar
09-03-2016, 16:55
سلام بر شما
آیا بوت‌لودر Desire 816g dual sim قابل آنلاک کردن نیست؟

Dr.Ghobar
09-03-2016, 17:03
اندروید 6 برای بیلد 401 در دسترس قرار گرفت

سلام
لطفاً لینکش را هم قرار دهید.
(اندروید 6 در بخش رام ظاهراً نیست.)

Farshadvh
09-03-2016, 20:07
سلام بر شما
آیا بوت‌لودر Desire 816g dual sim قابل آنلاک کردن نیست؟

سلام

اگه پردازنده گوشی مدیاتک باشه که اصلا بوتلودر به اون شکل نداره و اگه اسنپ باشه که میشه

Dr.Ghobar
09-03-2016, 21:23
سلام

اگه پردازنده گوشی مدیاتک باشه که اصلا بوتلودر به اون شکل نداره و اگه اسنپ باشه که میشه

پردازنده‌اش مدیاتک است.
1. آیا مطمئنید به آن شکل بوتلودر ندارد؟
2. به آن شکل بوتلودر نداشتن، چه آثاری دارد؟ یعنی چه فرقهایی با دیزایر 816 خواهد داشت؟

Farshadvh
11-03-2016, 21:11
پردازنده‌اش مدیاتک است.
1. آیا مطمئنید به آن شکل بوتلودر ندارد؟
2. به آن شکل بوتلودر نداشتن، چه آثاری دارد؟ یعنی چه فرقهایی با دیزایر 816 خواهد داشت؟

سلام

1) بله کلا دسترسی بهش نمیشه داشت اگرم بشه دستوراتش فرق داره

2) فقط می تونید به ریکاوری برید و دستورات فستبوت رو نداره و با برنامه SP باید رام و ریکاوری رو فلش بزنید

N.A.J.I
12-03-2016, 11:45
سلام
لطفاً لینکش را هم قرار دهید.
(اندروید 6 در بخش رام ظاهراً نیست.)

منظورم اپدیت بود،من الان اندروید 6 رو دریافت کردم

s*n
08-04-2016, 13:32
منظورم اپدیت بود،من الان اندروید 6 رو دریافت کردم

سلام
منظورتون رام اصلی برای 816 هست ؟
چگونه آپدیت کردید ؟
میشه بیشتر توضیح بدید ؟؟

s*n
09-04-2016, 18:42
سلام
منظورتون رام اصلی برای 816 هست ؟
چگونه آپدیت کردید ؟
میشه بیشتر توضیح بدید ؟؟
در ادامه سوال قبل
آیا من گوشی را از داخل خود گوشی که آپدیت را میاره آپدیت کنم به 5 یا نه ؟؟

N.A.J.I
10-04-2016, 09:28
در ادامه سوال قبل
آیا من گوشی را از داخل خود گوشی که آپدیت را میاره آپدیت کنم به 5 یا نه ؟؟
سلام بله خیلی وقته اومده...از قسمت setting ,about,software update....گوشی من به 6 آپدیت شد

s*n
11-04-2016, 08:33
سلام بله خیلی وقته اومده...از قسمت setting ,about,software update....گوشی من به 6 آپدیت شد

سلام
ممنون بابت پاسخ
من گوشیم د وسیم و سری اول 816 هست و تا حالا اپدیت تکردم
ایا مشکلی بعد آپدیت پیش نمیاد (چون زیاد خوندم مشکل پیش میاد ) و من تو منو گوشی که میزنم میگه آندروید 5 هست
پس با خیال راحت آپدیت کنم ؟؟

Farshadvh
13-04-2016, 12:46
سلام
ممنون بابت پاسخ
من گوشیم د وسیم و سری اول 816 هست و تا حالا اپدیت تکردم
ایا مشکلی بعد آپدیت پیش نمیاد (چون زیاد خوندم مشکل پیش میاد ) و من تو منو گوشی که میزنم میگه آندروید 5 هست
پس با خیال راحت آپدیت کنم ؟؟

سلام

اتفاقا قابلیت جدید رو خواهید داشت فک کنم خیلی وقته اپدیت نکردی بهمین خاطر اول 5 میگیری بعد 6 رو

s*n
14-04-2016, 07:43
سلام

اتفاقا قابلیت جدید رو خواهید داشت فک کنم خیلی وقته اپدیت نکردی بهمین خاطر اول 5 میگیری بعد 6 رو

ممنون
1 -چجوری میتونم از فریمور فعلی پشتیبان بگیرم بعد آپدیت کنم که اگر خدای نکرده مشکل داشت برگردونم چون تو بعضی سایت ها نوشتن مشکلاتی داره؟؟؟
2 - بعد آپدیت باید ریست فکتوری کنم ؟
3 - با آپدیت توسط گوشی اطلاعات خاصی پاک میشه یا نه ؟

Farshadvh
14-04-2016, 13:22
ممنون
1 -چجوری میتونم از فریمور فعلی پشتیبان بگیرم بعد آپدیت کنم که اگر خدای نکرده مشکل داشت برگردونم چون تو بعضی سایت ها نوشتن مشکلاتی داره؟؟؟
2 - بعد آپدیت باید ریست فکتوری کنم ؟
3 - با آپدیت توسط گوشی اطلاعات خاصی پاک میشه یا نه ؟

سلام

1) با آنلاک کردن و نصب کردن ریکاوری کاستوم که آموزشش در بخش آموزش جامع هست / فقط بدون که ریکاوری استوک رو باید داشته باشی تا بتونی اپدیت کنی و بعد ریلاک کنی پس بجای نصب بوت کن ریکاوری کاستوم رو

2) اکیدا پیشنهاد میشه

3) نه هیچی پاک نمیشه

djnegh
10-05-2016, 12:53
سلام
دوستان لطف میکنید مدل شارژر اوریجینال desire 816 dual sim رو بگید؟
(مدل دکر شده پشت شارژر اوریجینال)

djnegh
12-05-2016, 09:32
سلام
دوستان لطف میکنید مدل شارژر اوریجینال desire 816 dual sim رو بگید؟
(مدل دکر شده پشت شارژر اوریجینال)

خودم به خودم پاسخ میدم!
شارژرم گم شده بود که پیدا شد.
TC E250

beri22
13-05-2016, 14:06
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان عزیز
من خیلی جست و جو کردم اما به سوالم نرسیدم.ممنون میشم اگه امکانش هست پاسخ بدید
من یه گوشی 816g dual با بیلدنامبر 401 دارم
میخوام کاستوم رام نصب کنمولی باید ریکاوری بریزم.درصورتی که گوشی گزینه فست بوت و بوت لودر نداره
حالا اساتید من چجوری بوت لودر نصب کنم بعد بتونم اپدیت کنم؟
با سپاس

Farshadvh
14-05-2016, 09:58
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان عزیز
من خیلی جست و جو کردم اما به سوالم نرسیدم.ممنون میشم اگه امکانش هست پاسخ بدید
من یه گوشی 816g dual با بیلدنامبر 401 دارم
میخوام کاستوم رام نصب کنمولی باید ریکاوری بریزم.درصورتی که گوشی گزینه فست بوت و بوت لودر نداره
حالا اساتید من چجوری بوت لودر نصب کنم بعد بتونم اپدیت کنم؟
با سپاس

سلام

گوشی شما نسخه مدیاتک هست که شدیدا پیشنهاد می کنم بیخیال رام کاستوم بشید چون اولا رام درست حسابی نیست اگرم باشه نسخه های قبلی هست ضمن اینکه تمام کاراری این گوشی باید SP Tool انجام بشه که در بخش آموزش نحوه کار باهاش هست شما ریکاوری کاستوم رو باید با اون بزنید

beri22
14-05-2016, 11:44
سلام

گوشی شما نسخه مدیاتک هست که شدیدا پیشنهاد می کنم بیخیال رام کاستوم بشید چون اولا رام درست حسابی نیست اگرم باشه نسخه های قبلی هست ضمن اینکه تمام کاراری این گوشی باید SP Tool انجام بشه که در بخش آموزش نحوه کار باهاش هست شما ریکاوری کاستوم رو باید با اون بزنید

با سلام
بابت پاسخ خیلی ممنون
پس یعنی شما میفرمایید اپدیت نکنم بهتره؟به غیر از تنظیمات خود گوشی روشی هست که بتونم اپدیت کنم به اندروید بالاتره؟

Farshadvh
15-05-2016, 06:32
با سلام
بابت پاسخ خیلی ممنون
پس یعنی شما میفرمایید اپدیت نکنم بهتره؟به غیر از تنظیمات خود گوشی روشی هست که بتونم اپدیت کنم به اندروید بالاتره؟

سلام

اگه هدفت بروزرسانيه كه از بخش تنظيمات قسمت درباره (about) بررسي كنيد ، با SP هم ميشه بروز كرد كه اونم بايد رام رو پيدا كنيد كه همون راه اول بهتره

beri22
15-05-2016, 17:41
از راه اول امتحان کردم
وقتی گوشی ریبوت میشه ارورمیده
متن ارور هم اینه
hangouts.odex has unexpected contents

beri22
16-05-2016, 15:52
با عرض معذرت
بالا

Farshadvh
16-05-2016, 15:57
با عرض معذرت
بالا

سلام

این پست اسپم محسوب میشه / نیازی به این کار نیست من در زمان های مختلف به بخش ها سر میزنم و در صورت وجود سوال پاسخ میدم

از راه اول امتحان کردم
وقتی گوشی ریبوت میشه ارورمیده
متن ارور هم اینه

سلام

از طریق منوی تنظیمات آپدیت کردید؟ بعد از آپدیت پیشنهاد می کنم یکبار فکتوری ریست کنید که از تنظیمات قابل دسترس هست

beri22
30-05-2016, 09:47
سلام

این پست اسپم محسوب میشه / نیازی به این کار نیست من در زمان های مختلف به بخش ها سر میزنم و در صورت وجود سوال پاسخ میدم

سلام

از طریق منوی تنظیمات آپدیت کردید؟ بعد از آپدیت پیشنهاد می کنم یکبار فکتوری ریست کنید که از تنظیمات قابل دسترس هست

ممنون
من فایل اپدیت رو دانلود کردم
موقع نصب بعد از ریست شدن گوشی این اور میاد

نصب نمیشه

Farshadvh
01-06-2016, 20:21
ممنون
من فایل اپدیت رو دانلود کردم
موقع نصب بعد از ریست شدن گوشی این اور میاد

نصب نمیشه

سلام

ببین به تنظیمات برو و فکتوری ریست کن تا اگه مشکل نرم افزاریه حل بشه

asv1985
05-06-2016, 20:38
شکل آپدیت نش htc desire 816w dual sim بعد از روت شدن
با سلام
من گوشیمو جهت انتقال برنامه ها به sd کارت روت کردم.قبل از اون گوشیم اندروید 4.4.2 داشت و همه آپدیت ها رو می گرفت و به 5.0.1 و 5.0.2 ارتقا بافت.گوشیم رو با حدف کردن برنامه super su آنروت کردم اما همچنان آپدیت ها رو می گرفت اما نصب نمی کرد.الان میخوام گوشیم به حالت اول کارخانه برگرده و آپدیت ها رو بگیره.الان گوشیم رام 1.56.401.1 داره و آپدیت 147 مکابایتی 1.58.401.1 رو دانلود میکنه اما در موقع ریست میره توی ریکاوری و هیچ اتفاقی نمیفته.با بوتلودر آنلاک و ریلاک هم تست کردم بازم نصب نشد.کاستوم رام cwm 6.0.4.7 روی گوشیم نصب بود.الان ریکاوری استوک نصب کردم.در حالت relock و modified هست10202891020290.لطفا راهنمایی بفرمایید.با سپاس

asv1985
06-06-2016, 18:46
این رام رو گرفتم 0P9CIMG_A5_DUG_L50_DESIRE_SENSE60_MR_HTC_Europe_2. 34.401.1_Radio_1.13.3230.27.0303_13.19.3230.00D_F_ release_426496_signed.zip
چجوری نصبش کنم؟؟؟با اون دستوراتی که توی cmd گفته بودین نشد.پیغام میداد که دستورات اشتباهه.

Farshadvh
07-06-2016, 22:55
این رام رو گرفتم 0P9CIMG_A5_DUG_L50_DESIRE_SENSE60_MR_HTC_Europe_2. 34.401.1_Radio_1.13.3230.27.0303_13.19.3230.00D_F_ release_426496_signed.zip
چجوری نصبش کنم؟؟؟با اون دستوراتی که توی cmd گفته بودین نشد.پیغام میداد که دستورات اشتباهه.

شکل آپدیت نش htc desire 816w dual sim بعد از روت شدن
با سلام
من گوشیمو جهت انتقال برنامه ها به sd کارت روت کردم.قبل از اون گوشیم اندروید 4.4.2 داشت و همه آپدیت ها رو می گرفت و به 5.0.1 و 5.0.2 ارتقا بافت.گوشیم رو با حدف کردن برنامه super su آنروت کردم اما همچنان آپدیت ها رو می گرفت اما نصب نمی کرد.الان میخوام گوشیم به حالت اول کارخانه برگرده و آپدیت ها رو بگیره.الان گوشیم رام 1.56.401.1 داره و آپدیت 147 مکابایتی 1.58.401.1 رو دانلود میکنه اما در موقع ریست میره توی ریکاوری و هیچ اتفاقی نمیفته.با بوتلودر آنلاک و ریلاک هم تست کردم بازم نصب نشد.کاستوم رام cwm 6.0.4.7 روی گوشیم نصب بود.الان ریکاوری استوک نصب کردم.در حالت relock و modified هست10202891020290.لطفا راهنمایی بفرمایید.با سپاس

سلام

این روش رو استفاده کن

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2251800

asv1985
07-06-2016, 23:57
سلام

این روش رو استفاده کن

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2251800

C:\fastboot>fastboot flash zip rom.zip
sending 'zip' (1277750 KB)... FAILED (remote: 02 data length is too large)
finished. total time: 0.000s
وارد صفحه مشکی که آرم htc داره شد, اما برای دستور آخر پیغام خطا بالا رو داد.

s.farahani500
08-06-2016, 22:32
سلام من برنامه هاید اسپای نصب کردم .کار میکرد الان کار نمیکنه

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

asv1985
09-06-2016, 22:58
با سلام
از این روش استفاده کردم اما در حالیکه صفحه سیاه بود و آرم htc وجود داشت, دستور آخر رو زدم اما خطای کمبود حافظه گرفت. با تشکر

Farshadvh
10-06-2016, 14:14
سلام من برنامه هاید اسپای نصب کردم .کار میکرد الان کار نمیکنه

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

سلام

این برنامه کاربردی چیه؟ شما Clear Cache رو انجام بده

C:\fastboot>fastboot flash zip rom.zip
sending 'zip' (1277750 KB)... FAILED (remote: 02 data length is too large)
finished. total time: 0.000s
وارد صفحه مشکی که آرم htc داره شد, اما برای دستور آخر پیغام خطا بالا رو داد.

با سلام
از این روش استفاده کردم اما در حالیکه صفحه سیاه بود و آرم htc وجود داشت, دستور آخر رو زدم اما خطای کمبود حافظه گرفت. با تشکر

سلام

نوشته اولت بخاطر اینکه تازه به جمع ما پیوستی تحت نظر میاد که من تایید کنم (برای مبارزه با رباط های سایبری)

بزارید بررسی کنم

asv1985
24-06-2016, 00:26
با سلام مجدد خدمت دوست عزیز،راه حلی برای مشکل من پیدا نشد؟

Farshadvh
26-06-2016, 14:15
با سلام مجدد خدمت دوست عزیز،راه حلی برای مشکل من پیدا نشد؟

سلام

من بررسی کردم راه حلی ارایه نشده ، بررسی کنید CID و بیلد رام دریافتی با گوشی مطابقت داره یا نه ضمنا بررسی کنید رام دانلودیتون مشکل نداشته باشه (خراب نباشه)

babak10000
08-02-2017, 07:32
سلام من وقتي گوشيم به آندرويد 6 آپديت شد، mobile data و wifi خيلي قطع ميشه يعني علامت wifi و mobile data هست ولي اينترنتش كار نمي كنه مدام بايد قطع و وصل كنم تا وارد اينترنت بشه به نظر شما مشكلش چيه؟

Farshadvh
09-02-2017, 19:35
سلام من وقتي گوشيم به آندرويد 6 آپديت شد، mobile data و wifi خيلي قطع ميشه يعني علامت wifi و mobile data هست ولي اينترنتش كار نمي كنه مدام بايد قطع و وصل كنم تا وارد اينترنت بشه به نظر شما مشكلش چيه؟

سلام

فک کنم بد نباشه یبار فکتوری ریست هم بکنی چون بعد بروزرسانی همیشه توصیه میشه تا این مشکلات پیش نیاد