PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حل مشکل کمبود فضای داخلی گوشی برای اجرای بازی ها با دیتای سنگین

MoyA+
28-10-2014, 23:04
سلام خدمت دوستان...
بعد از 2 هفته گشت و گذار توی اینترنت بالاخره راهی رو برای حل مشکل فضای کم داخلی گوشی پیداکردم. . .
همون طور که میدونید گوشی هایی هستند که فضای داخلیه کمی دارند مثل S DUOS 2 – ACE 4 – CORE 2 و بیشتر استفاده کنندگان از حافظه داخلیه کم این گوشی ها ناراضین. مخصوصا کسایی که دوست دارند بازیهای با دیتای سنگین نصب کنن که باید از مود ها یا رام هایی خاصی استفاده کنن که قابلیت تغییر فضای داخلی رو داشته باشه.
من خودم دنبال چنین چیزی برای S DUOS 2 بودم که نتونستم پیدا کنم و خودم دست به کار شدم.
حالا با این آموزشی که اینجا میذارم دیگه راحت میتونید مستقیم دیتای بازی هارو به حافظه خارجی کپی کنید و از بازیهای با دیتای سنگین لذت ببرید

(این آموزش برای هرگوشی با هر برندی قابل اجراست)

قبل از هر چیز لازمه بگم که برای این کار نیاز هست که گوشیتون روت باشه.

بریم سراغ آموزش :

نرم افزار FolderMount رو از این لینک دانلود کنید :
http://www.dl.farsroid.com/app/Folde...sRoid.com).apk

ابتدا باید داخل حافظه خارجی گوشیتون فولدر Android بسازید و داخلش هم یه فلدر دیگه به نام obb . (اگر این پوشه ها داخله حافظه خارجی بود دیگه نیازی به ساختن اونا نیست)

((اینجا مثال من درباره بازی های obb هست . برای بازی های دیگر هم مثل همین آموزش هست. مثلا بازی هایی که دیتاشون داخل فلدر Data قرار میگیره . . .برای بازی های Gameloft هم باید فقط یه پوشه به نام Gameloft داخل حافظه خارجی درست کنید و دیتاهای این بازی هارو اونجا بریزید))

حالا بازیه مورد نظرتون رو نصب کنید.(بازی رو اجرا نکنید)
دیتای اون بازی رو داخل مسیرش در حافظه خارجی بریزید . مثلا Android/obb
داخل حافظه داخلی و همون مسیر Android/obb پوشه ای بسازید و فقط نام پوشه را به نام دیتای بازی تغییر بدید.

حالا این مراحل رو انجام بدید :

۱ – نرم افزار FolderMount را دانلود و نصب نمایید .

۲ – برنامه را اجرا نمایید ؛ برای بار اول با زدن گزینه ی Grant دسترسی به روت دهید.

۳ – از سمت چپ آیکون برنامه گزینه ای وجود دارد ان را بزنید تا یک کادر شامل سه گزینه باز شود! برروی گزینه ی آخری یعنی Analyze App کلیک کنید ؛ چند لحظه صبر کنید تا برنامه ها و بازی ها را آنالیز کند و آن ها را براتان لیست نماید.

۴ – با کلیک برروی اپلیکیشن مورد نظر وارد صفحه ای جدید شوید ؛ روی گزینه ی clear folder pair کلیک کنید تا وارد صفحه ای دیگر شوید هم اکنون برروی yes کلیک کنید!

۵ – پس از این کارها صبر کنید تا انتقال صورت بگیرد ؛ به منوی برنامه بازگردید یک پین در سمت راست نام بازی ها و برنامه ها وجود دارد که روی آن کلیک کنید اگر سبز شد کار تمام است هم اکنون با این کار دیتای بازی از روی حافظه خارجی خونده میشه.

تمام . . .به همین راحتی
اگه به دردتون خورد به بقیه دوستانتون هم پیشنهاد بدید. :ab: