PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازی فوق العاده ی CSR Racing

h_asadbeigi
30-10-2014, 19:01
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/10/30/526481cf1296c83b6d370d8012651ef6.jpg

دوستان این تاپیک رو ایجاد کردم تا بچه هایی که این بازی رو دارن و بازیش میکنن اینجا خودشونو معرفی کنن تا بتونیم با هم دیگه در شبکه اجتماعی FB فرند بشیم.
همونطور که احتمالا میدونید در این بازی به ازای هر فرند یک سکه دریافت میکنید و تا 50 سکه میتونید دریافت کنید که بازیکنا میدونن پنجاه سکه چه ارزشی داره توی این بازی.علاوه بر این حس رقابت داخل بازی بسیار بیشتر میشه.
برای معرفی خودتونم کافیه اسم و آدرستون رو داخل FB بگین تا همدیگرو ادد کنیم.
خودمم اولین معرفی رو انجام میدم:
Hos Ein
www.fb.com/hosein.asadbeigi
-----------------------------------
بد نیست یه معرفی هم بکنم این بازی رو برای کسایی که آشنایی ندارن:
بازی CSR racing یکی از گرافیکی ترین بازی های سبک رالی هستش که در گوگل اپ استور تا حالا بیشتر از 10 ملیون بار دانلود شده و تا حالا از مجموع یک و نیم ملیون رای ای که بهش دادن امتیاز 4.4 رو داره.
این بازی همچنین تونسته عنوان Editor's Choice رو دریافت کنه.
از همه مهمتر این بازی رایگانه و بخش تک نفره و چند نفره داره و بیش از هفتاد مدل ماشین از برندهای مختلف درش وجود داره.
------------------------------
در پست بعدی جزییات بیشتری رو از نحوه دریافت خدمتتون عرض میکنم.

h_asadbeigi
30-10-2014, 19:12
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/10/30/62e1c0cafdd63ab888d36792b6340f92.jpg

جدیدترین ورژن منتشر شده ازین بازی تا این لحظه ورژن 2.1.0 هستش که حجمش 262 مگابایته.
برای اجراش هم حداقل اندروید 4.0 احتیاجه.
لینک دانلود از گوگل اپ استور:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.naturalmotion.csrracing

فقط دوستان توجه کنن که برای اینکه بتونید بخش چند نفره رو انجام بدید باید حتما ورژن اصلی این بازی ک حجمش تا الان 262 مگابایته رو دانلود کنید.
واگه ورژن های مود شده یا دیتا جدا رو بگیرید بعد از فصل دوم که بخش مولتی پلیر باز میشه شما نمیتونید وارد بشید و ارور میده براتون.
و باز اون موقع هم بخواید ورژن اصلی رو نصب کنید کل سیوتون میپره.پس از اول ورژن اورجینالش رو نصب کنید.
-----------------------------
بعد از نصب هم حتما بازی رو باید با اکانت جیمیل و اکانت FBتون سینک کنید.
----------------------------
موفق باشید...منتظر پستای دوستان هستم

Sent From My GalaxyNote 3 (SM-9005) using Tapatalk 4.9.5

m.naji
01-11-2014, 22:04
سلام
من ورژن 1.8.0 را بازی میکردم و کلی پول و ماشین گرفته بودم و با اکانت گوگل و فیسلوک هم sign بودم و شدیدا عاشق بازی آنلاینش بودم.
بعد از نصب کاستوم رام جدید دیگه بازی را نصب نکردم. میخواستم بدونم اگر ورژن جدید را دانلود کنم راهی وجود دارد که save های قبلی را بازیابی کنم؟

h_asadbeigi
01-11-2014, 23:11
سلام
من ورژن 1.8.0 را بازی میکردم و کلی پول و ماشین گرفته بودم و با اکانت گوگل و فیسلوک هم sign بودم و شدیدا عاشق بازی آنلاینش بودم.
بعد از نصب کاستوم رام جدید دیگه بازی را نصب نکردم. میخواستم بدونم اگر ورژن جدید را دانلود کنم راهی وجود دارد که save های قبلی را بازیابی کنم؟
بله منم از ورژن 2 که آپدیت کردم به 2.1 سیوام رفت.
ولی دوباره که اکانتامو کانکت کردم ی پیغامی میده ک سرور ما از شما در فلان لول سیو داره میخواید سیوتون برگرده.

m.naji
02-11-2014, 08:57
سلام
امروز از گوگل پلی دانلودش کردم...
مشکلی که داره اینه:
اگر وایفای روشن باشه از بازی میپره بیرون!! با قندشکن هم تست کردم بازم میپره بیرون!
قضیه چیه؟!؟!

h_asadbeigi
02-11-2014, 10:11
سلام
امروز از گوگل پلی دانلودش کردم...
مشکلی که داره اینه:
اگر وایفای روشن باشه از بازی میپره بیرون!! با قندشکن هم تست کردم بازم میپره بیرون!
قضیه چیه؟!؟!
من ک با اینترنت و بدون اینترنت هیچ مشکلی ندارم.
روی نوت 3 و هواوی آنر هم تستش کردم سالم بوده.
مشکل از رامتون باید باشه ک ناسازگاره

bndboy
08-11-2014, 10:08
من از لینک امضاتون با این بازی آشنا شدم .
الان از بازار با حجم 42 مگابایت دانلود کردم . اما وقتی باز کردم و زدم دیتا دانلود شه پیام داد که شما ورژن نامعتبر رو نصب کردین و دیتا دانلود نشد. خواستم از گوگل پلی دانلود کنم زد برای کشور شما نیست . فبلتر شکن رو هم فعال کردم باز هم نشد . از سایت مستقیم کننده لینک های گوگل پلی دانلود کردم و اون که از بازار گرفته بودم رو پاک کردم و این رو نصب کردم باز هم گفت غیر معتبره و دیتا رو دانلود نکرد

Kamy-R
08-11-2014, 10:28
دوستان نگران سیواتون نباشید!
کلی میگم. هر بازی با گوگل پلی سینک بشه امکان ریستور کردن آخرین سیوش (البته در زمان آنلاین بودن بازی) هست!

اکانت بنده: fb/snioulus
در حال حاضر به بازی دسترسی ندارم. ولی حالا شما فعلا ادد کنید تا بینیم چی پیش میاد. :4:

h_asadbeigi
08-11-2014, 10:29
من از لینک امضاتون با این بازی آشنا شدم .
الان از بازار با حجم 42 مگابایت دانلود کردم . اما وقتی باز کردم و زدم دیتا دانلود شه پیام داد که شما ورژن نامعتبر رو نصب کردین و دیتا دانلود نشد. خواستم از گوگل پلی دانلود کنم زد برای کشور شما نیست . فبلتر شکن رو هم فعال کردم باز هم نشد . از سایت مستقیم کننده لینک های گوگل پلی دانلود کردم و اون که از بازار گرفته بودم رو پاک کردم و این رو نصب کردم باز هم گفت غیر معتبره و دیتا رو دانلود نکرد
متاسفانه این مشکلات وجود داره.
برای دانلود از گوگل پلی:‌
نرم افزار گذر از ..... رو فعال کنید.
از داخل تنظیمات گوشی لوکیشن رو خاموش کنید.
بعد باید نرم افزار گوگل پلی رو یبار clear data کنید و دوباره بازش کنید.
خواهید دید که نرم افزار براتون باز میشه.

Sent From My GalaxyNote 3 (SM-9005) using Tapatalk

feryshad
08-11-2014, 10:42
بازی گرافیکی خوبی هست ...

البته خود بازی بعد از یه مدت خسته کننده میشه ولی خرید و تیونینگ ماشین ها و رنگ کردنشون بیشتر حال میده ...

اینم برنامه هک این بازی ( CSR Racing و CSR Classics)

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/SxS3unfjl-/csrsaveeditor.rar

استفاده ازش هم زیاد سخت نیست ...

1- از منوی File گزینه Open را انتخاب کنید. (قبل آن گوشی باید با کابل به سیستم متصل باشد)
2- حال در فولدر Android\data\com.naturalmotion.csrracing\cache\pp به دنبال فایلی با نام userxxxxxxxxxx باشید.
3- فایل را باز کنید و تغییرات را اعمال کنید.
4- از تب Cars می توانید تمامی ماشین ها را اضافه کنید و ارتقا دهید.
5- در پایان از منوی File گزینه Save را انتخاب کنید و وارد بازی شوید.

از سایت apktop

h_asadbeigi
08-11-2014, 10:44
بازی گرافیکی خوبی هست ...

البته خود بازی بعد از یه مدت خسته کننده میشه ولی خرید و تیونینگ ماشین ها و رنگ کردنشون بیشتر حال میده ...

اینم برنامه هک این بازی ( CSR Racing و CSR Classics)

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/SxS3unfjl-/csrsaveeditor.rar

استفاده ازش هم زیاد سخت نیست ...

1- از منوی File گزینه Open را انتخاب کنید. (قبل آن گوشی باید با کابل به سیستم متصل باشد)
2- حال در فولدر Android\data\com.naturalmotion.csrracing\cache\pp به دنبال فایلی با نام userxxxxxxxxxx باشید.
3- فایل را باز کنید و تغییرات را اعمال کنید.
4- از تب Cars می توانید تمامی ماشین ها را اضافه کنید و ارتقا دهید.
5- در پایان از منوی File گزینه Save را انتخاب کنید و وارد بازی شوید.

از سایت apktop
با این هک مولتی پلیر بسته نمیشه؟

کلوپ بازی فوق العاده CSR Racing
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=343303

Kamy-R
10-11-2014, 15:16
با این هک مولتی پلیر بسته نمیشه؟

کلوپ بازی فوق العاده CSR Racing
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=343303

در هر صورت به ریسکش نمی ارزه. احتمال بن شدن اکانت هست!