PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [تاپیک جامع] پرسش , پاسخ و مشکلات گلکسی نوت 4

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

A.M.I.R N.O.T.E
31-10-2014, 18:17
به نام خدا

تمامی پرسش و پاسخ ها و گفت و گوها پیرامون این گوشی در این تاپیک
مطرح و پاسخ داده خواهد شد

لطفا از ایجاد تاپیک های مشابه خودداری فرمایید.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=986148&d=1414768622

perspolisamir
31-10-2014, 22:46
ممنون از ایجاد این تاپیک.
امیدوارم زودتر گوشی با گارانتی و قیمت مناسب وارد بازار بشه.
فقط کسی میدونه دلیل اینکه رنگ گولد نوت 4 ظاهرا کمتر عرضه شده تو کشورهای مختلف و قیمتش هم بالاتره چیه؟

A.M.I.R N.O.T.E
31-10-2014, 22:54
ممنون از ایجاد این تاپیک.
امیدوارم زودتر گوشی با گارانتی و قیمت مناسب وارد بازار بشه.
فقط کسی میدونه دلیل اینکه رنگ گولد نوت 4 ظاهرا کمتر عرضه شده تو کشورهای مختلف و قیمتش هم بالاتره چیه؟

قیمتش تا یکی دو ماه خودشو پیدا میکنه ..

در مورد رنگشم فکر نکنم اینجوری باشه

الان مثلا اس 5 رنگ گولدش از سفید و مشکی بیشتره..

تو قیمتم نهایتا 20 تومن گرونتر هست /

perspolisamir
01-11-2014, 11:18
قیمتش تا یکی دو ماه خودشو پیدا میکنه ..

در مورد رنگشم فکر نکنم اینجوری باشه

الان مثلا اس 5 رنگ گولدش از سفید و مشکی بیشتره..

تو قیمتم نهایتا 20 تومن گرونتر هست /

شما سايت هاي خارجي رو نگاه كن. مثل آمازون، اي بي يا نيو اگ.
تو همشون رنگ گولد گرون تره. نه 20 تومن يعني حدود 6 دلار بلكه حدود 50 يورو.

pouyasony
01-11-2014, 11:46
بنظرتون تا كي بايد صبر كنيم تا قيمتش به 2 يا 2100 برسه؟شديدا منتظرشم

Sent from my iPhone using Tapatalk

A.M.I.R N.O.T.E
01-11-2014, 17:47
شما سايت هاي خارجي رو نگاه كن. مثل آمازون، اي بي يا نيو اگ.
تو همشون رنگ گولد گرون تره. نه 20 تومن يعني حدود 6 دلار بلكه حدود 50 يورو.

بنظرتون تا كي بايد صبر كنيم تا قيمتش به 2 يا 2100 برسه؟شديدا منتظرشم

این سایت ها به خاطر کشور های اروپایی یکم گرون میزنن!

فکر نکنم اینجوری باشه .

الان من هر 3 تا رنگشو تو مغازه موجود دارم و رنگ گلد فقط 30 تومن گرونتره! (خریده امروزه 93/8/10)

تا دو ماه اینا هم دورو بره 2 تومن میشه .

perspolisamir
01-11-2014, 22:22
اگه اینطوری باشه که خیلی خوبه. فقط به نظر شما کدوم رنگش قشنگتره؟ من سفید و مشکیش رو دیدم از نزدیک اما طلایی رو ندیدم.
با این حال فکر می کنم طلاییش قشنگ باشه.

A.M.I.R N.O.T.E
05-11-2014, 11:12
اگه اینطوری باشه که خیلی خوبه. فقط به نظر شما کدوم رنگش قشنگتره؟ من سفید و مشکیش رو دیدم از نزدیک اما طلایی رو ندیدم.
با این حال فکر می کنم طلاییش قشنگ باشه.

رنگ سلیقه ای هست ولی من بیشتر از gold و سفیدش خوشم میاد . :by:

perspolisamir
05-11-2014, 21:25
بابا کشتن مارو.
هر روز دارم زنگ میزنم به خود سامسونگ و فروشگاه برج نگار و مایکروتل و هنوز معلوم نیست قراره کی رسمی بیاد تو بازار. یه بار می گن اول آبان یه بار میگن ده روز دیگه و آخرین بار گفتن چهارشنبه (یعنی امروز) و الان هم که اصلا معلوم نیست کی میاد.

pouyasony
05-11-2014, 22:21
بابا کشتن مارو.
هر روز دارم زنگ میزنم به خود سامسونگ و فروشگاه برج نگار و مایکروتل و هنوز معلوم نیست قراره کی رسمی بیاد تو بازار. یه بار می گن اول آبان یه بار میگن ده روز دیگه و آخرین بار گفتن چهارشنبه (یعنی امروز) و الان هم که اصلا معلوم نیست کی میاد.

حالا رسمي بياد قيمتش چقد ميشه؟من الان حدود 2200 پول دارم بنظرتون تا كي بايد صبر كنم تا به پول من برسه؟

perspolisamir
06-11-2014, 21:30
2674 داره مایکرو تل می فروشه.
خیلی بالاست قیمتش. داره میشه عین آیفون

shadanpoor
07-11-2014, 01:29
2674 داره مایکرو تل می فروشه.
خیلی بالاست قیمتش. داره میشه عین آیفون

عجله نکنید... مجبوره قیمت رو دراپ بزنه... فکر کنم یه ۱۰۰ ‌دلار بخوره... ولی زیر ۲۱۰۰ احتمالا خیلی طول بکشه باید قبول کرد قیمت این گوشی از گوشی های قبلیش بیشتره بخاطر پنل و شاسی فلزی و فلش ۳۲ گیگ احتمالا ۵۰ تا ۱۰۰ دلاری کلا گرونتر باشه... پس زیر ۱۸۰۰ بعید میدونم بیاد... منو باش که نوت ۲ نازنینمو دادم رفت! یه ‌اکسپریا p ,هنگی گرفتم دستم!!!!

Sent from my LT22i using Tapatalk

Rasool_Hamilton
07-11-2014, 07:04
عجله نکنید... مجبوره قیمت رو دراپ بزنه... فکر کنم یه ۱۰۰ ‌دلار بخوره... ولی زیر ۲۱۰۰ احتمالا خیلی طول بکشه باید قبول کرد قیمت این گوشی از گوشی های قبلیش بیشتره بخاطر پنل و شاسی فلزی و فلش ۳۲ گیگ احتمالا ۵۰ تا ۱۰۰ دلاری کلا گرونتر باشه... پس زیر ۱۸۰۰ بعید میدونم بیاد... منو باش که نوت ۲ نازنینمو دادم رفت! یه ‌اکسپریا p ,هنگی گرفتم دستم!!!!

عزیزم اون شاسی فلزی برای کمپانی مطمئن باشید انقدرا خرج برنداشته ... شما اگر صبر کنید تا دی ماه قیمت این گوشی هم میاد زیر 1800 تومن ...

shadanpoor
07-11-2014, 11:59
عزیزم اون شاسی فلزی برای کمپانی مطمئن باشید انقدرا خرج برنداشته ... شما اگر صبر کنید تا دی ماه قیمت این گوشی هم میاد زیر 1800 تومن ...

خدا کنه...‌ما که از خدا مونه... ولی غیر شاسی فلزی چیزای دیگم بودا.... [emoji6]

Rasool_Hamilton
07-11-2014, 12:08
خدا کنه...‌ما که از خدا مونه... ولی غیر شاسی فلزی چیزای دیگم بودا.... [emoji6]

شما مطمئن باشی کل این آپگریدا واسشون پر سود هست ...
خود soc براشون خیلی تموم بشه 20 دلاره ...

قیمتش میشکنه نگران نباشید ... نوت 3 هم وقتی اومد اولش 2600 قیمتش بود بعد تا 1400 هم پایین اومد ... نوت 4 هم همینطوری میشه ... این قیمت واقعیش نیست ... دلالا اینجوریش کردن ...:4:

A N A M I S
07-11-2014, 12:18
سلام
قیمت عرضه جهانی نوت ۴ با قیمت اون زمان نوت ۳ چقدر فرق داره؟!
به همون نسبت میشه راجع به پایین اومدن قیمتش پیش بینی کرد. البته تو کشور ما متفاوته‌‌‌.. به هرحال عملکرد رقبا و اقبال عمومی به گوشی موردنظر تاثیر گذاره..
یادمه زمانی اس ۲و ۳ به نسبت بقیه اندرویدیها افت قیمت خیلی کمتری رو داشتن ...

محمد دولابی
07-11-2014, 14:52
به نظرم قیمت واقعی نوت4 حدود 1800 با گارانتی هستش ولی اگه به 2 الی 2200 برسه با گارانتی میخرمش، نوت 3 نازنینم رو دادم رفته😢 انشاالله قیمتش زود تثبیت بشه و امیدوارم مثل نوت 3 از نظر کارایی عالی باشه
البته میخوام از نسخه اسنپدراگون به اکسینوس مهاجرت کنم به خاطر صفحه نمایش qhd و چیپ اکسینوس یکم از مصرف باطریش میترسم جدا امیدوارم مایوسم نکنه با توجه به اینکه من از نوت3 واقعا راضی بودم

NimXa
07-11-2014, 15:00
منم اینجا ثبت نام کردم ولی هنوز نداده بهمون قراردادی. چون استفاده از دستگاهای اپل اینجا داره ممنوع میشه یه کوپن بهمون دادن که میتونیم بریم نسخه‌ی غیر قراردادی رو با تخفیف از فروشگاه رسمی بگیریم امکان سفارش هر دو نسخه هم هست. من منتظر فیدبک دوستانم اگه کسی مدل اکسینوس یا اسنپ گرفت بگه چطوره و تفاوتهاش چیه؟ در هر صورت من تا ۱۵ نوامبر که میشه هفته دیگه مجبورم بگیرم

perspolisamir
07-11-2014, 16:51
دوستان اگه کسی منبع موثقی داره که ورژن N910H از LTE پشتیبانی می کنه اینجا بذاره.

ritana
07-11-2014, 19:11
من امروز يكمقدار با نوت ٤ كار كردم .

كيفيت نمايشگر عاليست . سرعت هم بخاطر پردازشگرش عالي و محيط مقداري نسبت به نوت ٣ و نوت ٣ نئو كه من دارم كمي تغيير كرده و از زمينه سياه به سفيد و آبي سبز در آمده كه خيلي جذاب نيست .

كيفيت دوربين هم عاليست و يك نكته من را بشدت جلب خودش كرد دورتا دور لبه هاي آن خيلي ظريف و محكم و زيبا طراحي شده و مانند نوت ٣ و اس ٥ لبه ها آسيب پذير نيست .

در مجموع بنظر من ارزش خريداين قيمت سنگين را نداره و با توجه به قيمت فعلي نوت يك چيزي در حدود دو ميليون تومان مناسب است

k_m_kh
07-11-2014, 22:19
سلام دوستان . من کردستانم اینجا چون از مرز میارن بدون گارانتی هست اما قیمت ها اینجا حدود 2500 هست . نسبت به بازار یه 100-150 تومنی فرق داره . قیمتش هم امیدوارم تا یه بیست روز یه ماه دیگه 2100-2200 بشه من میخرمش . امیدوارم زودتر پایین بیاد همه دوستای گلم بتونن بگیرن.:ax:

Rasool_Hamilton
07-11-2014, 22:35
دوستان اگه کسی منبع موثقی داره که ورژن N910H از LTE پشتیبانی می کنه اینجا بذاره.
ساپورت میکنه عزیزم .. هردو چیپ از LTE ساپورت میکنن ... هم LTE و هم LTECAT ...

http://www.devicespecifications.com/en/model/cacc2e00

برخلاف دوستان دیگه که از نوت 3 میخوان به نوت 4 کوچ کنن ... به هیچ وجه نوت 4 منو شگفت زده نکرد ... متاسفانه من یکی از دوست داران سامسونگ بودم که با خرید نوت 3 کلا دلسرد شدم ... نوت 3 بعد از یکسال با سخت افزاری بسیار مشابه نوت 4 از طرف سامسونگ فراموش شده و آپدیت درست و حسابی براش نمیاد دیگه ...

من به شخصه دو سه ماه بعد با امید به اینکه نکسوس 6 قیمتش افت کنه صد در صد نکسوس میخرم ...

دوستان دقت کنید که نوت 4 قیمتش 100 درصد به زیر دو تومن میاد ... تو این شک نداشته باشید ... تو خریدش عجله نکنید ...

perspolisamir
08-11-2014, 14:40

دوست عزيز من اين سايت رو ديده بودم قبلا اما اين مسئله يه مقدار دچار ابهامه.
همونطور كه مي دونيد الان مايكروتل اين گوشي رو با ورژن N910H داره ميده و تو سايت خودش هم (مايكروتل) (http://pmtel.ir/products/samsung-galaxy-note-4-G910-G910H) تو مشخصات گوشي صحبتي از 4G و LTE نكرده و خيلي جاها هم به اين موضوع اشاره شده كه اين ورژن پشتيباني نمي كنه.
اين كه آدم نزديك به 3 ميليون پول بده براي يه گوشي و از اين شبكه ها پشتيباني نكنه خيلي ستمه.

Rasool_Hamilton
08-11-2014, 16:49
همونطور كه مي دونيد الان مايكروتل اين گوشي رو با ورژن N910H داره ميده و تو سايت خودش هم (مايكروتل) (http://pmtel.ir/products/samsung-galaxy-note-4-G910-G910H) تو مشخصات گوشي صحبتي از 4G و LTE نكرده و خيلي جاها هم به اين موضوع اشاره شده كه اين ورژن پشتيباني نمي كنه.
اين كه آدم نزديك به 3 ميليون پول بده براي يه گوشي و از اين شبكه ها پشتيباني نكنه خيلي ستمه.

داداش کلا این نسخه هندونه در بستست ... چیپش با N910C یکی هست ولی معلوم نیست مودمشون هم یکی باشه یا نه ...

کلا باید اونجا تست کنی ... ولی تو خبر گذاری ها من قشنگ یادمه فون آرنا گفته بود که این نسخه هم LTE و هم ضبط 4k داره ..

حالا نمیدونم ... سامسونگه و ادا بازیاش ... شاید نسخه های اکسینوسی 3g بزنه برای کاهش قیمت گوشی ... !!!!!

شما طی کن با فروشنده اگه LTE نداشت نسخه اسنپ رو بخر (از هیمن الان هم اسنپ بخری بهتره)

کلا ساپورت دولوپری اسنپ خیلی بهتر از اکسینوس هست ..

ritana
08-11-2014, 19:02

برخلاف دوستان دیگه که از نوت 3 میخوان به نوت 4 کوچ کنن ... به هیچ وجه نوت 4 منو شگفت زده نکرد ... متاسفانه من یکی از دوست داران سامسونگ بودم که با خرید نوت 3 کلا دلسرد شدم ... نوت 3 بعد از یکسال با سخت افزاری بسیار مشابه نوت 4 از طرف سامسونگ فراموش شده و آپدیت درست و حسابی براش نمیاد دیگه ...

من به شخصه دو سه ماه بعد با امید به اینکه نکسوس 6 قیمتش افت کنه صد در صد نکسوس میخرم ...

دوستان دقت کنید که نوت 4 قیمتش 100 درصد به زیر دو تومن میاد ... تو این شک نداشته باشید ... تو خریدش عجله نکنید ...
جناب رسول
يكي از سياستهاي بد سامسونگ عدم ساپورت گوشيهايش است كه باعث شده فروش اين برند را نصف كند و رقبايي مانند اپل - هوواي -و .... بالاتر بيايند. من نوت ٣ نئو دارم . حدود ١٠ ماهه اين گوشي توليد شده هنوز يك آپديت براي دو سيمش نيومده .

مسخره تر اينكه براي مدل تك سيمش در بعضي مناطق رليز شده ولي اين گوشي ( دو سيم ) هنوز هيچي !!

دليلش هم معلومه يكي بي تفاوتي و مسئوليت ناپذيري و ديگري هم شركتي كه هفته اي يك گوشي جديد ميده بيرون كي ميتوانيد اين گوشيها را ساپورت نرم افزاري و سيستم عامل كند.

بازهم ١٠٠ رحمت به نوت ٣ لااقل كاستوم رام برايش ميايد ولي نوت ٣ نئو با قيمت يكميليون و دويست هزار توامني كاستوم رام هم ندارد!!

Rasool_Hamilton
08-11-2014, 19:31
جناب رسول
يكي از سياستهاي بد سامسونگ عدم ساپورت گوشيهايش است كه باعث شده فروش اين برند را نصف كند و رقبايي مانند اپل - هوواي -و .... بالاتر بيايند. من نوت ٣ نئو دارم . حدود ١٠ ماهه اين گوشي توليد شده هنوز يك آپديت براي دو سيمش نيومده .

مسخره تر اينكه براي مدل تك سيمش در بعضي مناطق رليز شده ولي اين گوشي ( دو سيم ) هنوز هيچي !!

دليلش هم معلومه يكي بي تفاوتي و مسئوليت ناپذيري و ديگري هم شركتي كه هفته اي يك گوشي جديد ميده بيرون كي ميتوانيد اين گوشيها را ساپورت نرم افزاري و سيستم عامل كند.

بازهم ١٠٠ رحمت به نوت ٣ لااقل كاستوم رام برايش ميايد ولي نوت ٣ نئو با قيمت يكميليون و دويست هزار توامني كاستوم رام هم ندارد!!
برای همینه من به دوستانی که تصمیم دارن نوت 4 بگیرن و به آپدیت و ساپورت اهمیت میدن میگم سامسونگ اصلا رو آپدیت دادن خوب نیست ... دلیلش هم سیاست های کثیفش هست ... الان به نوت 3 آپدیت نمیده چون نوت 4 رو بورسه میخواد فروش کنه ... چهار روز دیگه به نوت 4 آپدیت نمیده چون اس 6 میاد ...

کلا دیگه من به این برند و کلا به همه برندای دیگه جز نکسوس و موتورالا آلرژی پیدا کردم ... الان موتورالا ارزون قیمت ترین گوشیش که MOTO G باشه رو داره آپ میکنه به اندروید 5 ... اونوقت ما اینجا ول معطلیم ....

A.M.I.R N.O.T.E
08-11-2014, 19:43
سلام دوستان ..

من همه ی پست ها رو معمولا میخونم

خدمت گلتون عرض کنم هر کس نظر متفاوتی داره و دید های مختلف ..

این یکی دو سال اخیر سخت افزار گوشی ها تقریبا مشابه هم بوده و آنچنان فاصله ای با هم نداشتن . رسول جان فرمودن که یک سال بعد گوشی مثل نوت 3 از یاد سامسونگ رفته ولی هر چقدرم ساپورت سامسونگ

ضعیف باشه نسبت به برند های دیگه بهتر عمل میکنه و به عنوان مثال بعضی آپدیت ها و بیس ها رو رد میکنه..
الا واسه نوت 3 میتونست 4.4.4 رو بده شایدم آمادس ولی اینکارو نکرد مستقیم داره بر روی آندروید L یا همون 5 کار میکنه که به نظر من کار عاقله ای است /

اگه 4.4.4 رو میداد بازم تفاوتی با 4.4.2 نداشت ... (فقط چنتا مسائل امنیتی که زیاد مهم نیست )

شخص خود من تمایلی به استفاده از نوت 4 نداشتم ولی وقتی خودم نوت 3 N9005 رو با نوت 4 نسخه ی اکسینوس مقایسه کردم که واقعا تفاوت فاحشی بینشون بود .

و یکی از مهمترین تفاوت های نوت 3 و نوت 4 چیپست 64 بیتی نوت 4 هست ...!

Rasool_Hamilton
08-11-2014, 20:05
سلام دوستان ..

من همه ی پست ها رو معمولا میخونم

خدمت گلتون عرض کنم هر کس نظر متفاوتی داره و دید های مختلف ..

این یکی دو سال اخیر سخت افزار گوشی ها تقریبا مشابه هم بوده و آنچنان فاصله ای با هم نداشتن . رسول جان فرمودن که یک سال بعد گوشی مثل نوت 3 از یاد سامسونگ رفته ولی هر چقدرم ساپورت سامسونگ

ضعیف باشه نسبت به برند های دیگه بهتر عمل میکنه و به عنوان مثال بعضی آپدیت ها و بیس ها رو رد میکنه..
الا واسه نوت 3 میتونست 4.4.4 رو بده شایدم آمادس ولی اینکارو نکرد مستقیم داره بر روی آندروید L یا همون 5 کار میکنه که به نظر من کار عاقله ای است /

اگه 4.4.4 رو میداد بازم تفاوتی با 4.4.2 نداشت ... (فقط چنتا مسائل امنیتی که زیاد مهم نیست )

شخص خود من تمایلی به استفاده از نوت 4 نداشتم ولی وقتی خودم نوت 3 N9005 رو با نوت 4 نسخه ی اکسینوس مقایسه کردم که واقعا تفاوت فاحشی بینشون بود .

و یکی از مهمترین تفاوت های نوت 3 و نوت 4 چیپست 64 بیتی نوت 4 هست ...!

نقطه عطفشم همین چیپ 64 بیتی 20 نانومتریش هست ...
ولی حیف دو سه تا دولوپر درست و حسابی نداره ...

k_m_kh
08-11-2014, 23:23
سلام به دوستای گلم امروز قیمت گرفتم 17-08-93 اخرین قیمتی که دارن 2.420 دارم میدن 910C رو . داره خوب میاد پایین . اماده ... همه قلکها رو بشکنید اماده باشین ..

d4lton
08-11-2014, 23:44
سلام به دوستای گلم امروز قیمت گرفتم 17-08-93 اخرین قیمتی که دارن 2.420 دارم میدن 910C رو . داره خوب میاد پایین . اماده ... همه قلکها رو بشکنید اماده باشین ..

کجا ؟ ادرس بدید؟

خبری از بازار موبایل ندارید قیمتا اونجا چنده

k_m_kh
08-11-2014, 23:59
کجا ؟ ادرس بدید؟

خبری از بازار موبایل ندارید قیمتا اونجا چنده

اینجا کردستان است. خبر گزاری گلکسی نوت 4

A.M.I.R N.O.T.E
09-11-2014, 11:35
نقطه عطفشم همین چیپ 64 بیتی 20 نانومتریش هست ...
ولی حیف دو سه تا دولوپر درست و حسابی نداره ...

داش رسول پیشرفت دولوپری یک گوشی به میزان فروش و عام بودنش هست ..

الان اکسینوس دیگه اکسینوس قبلی نیست خیلی پیشرفت کرده بعلاوه 20 نانومتری که بهتر از چیپ های 28 نانو متری هست که مصرفشون واقعا وحشتناکه :4: !

قیمت پایینتر از این حرفاست بازار تبریز 2330 هست .

تا 20 روز احتمالش زیاده که دو تومن رو بیاد پایین .

peyman.soltani
09-11-2014, 11:48
اگر دوستانی که مث من منتظر پایین اومدن قیمت هستن تا بخرن و جویای آخرین قیمت ها هستن اینجا لطف کنن و زمانی که قیمت میاد پایین بگن ممنون میشم. خودم آخرین قیمتی که دارم 2550 بود که دوستان 2330 هم میگن رسیده.

perspolisamir
09-11-2014, 12:01
من بر اساس بررسي هام و عكسي كه از پشت جعبه نوت 4 مدل H ديدم متوجه شدم كه اين نسخه (حداقل در ايران) از 4G و LTE پشتيباني نمي كنه.
اميدوارم شركت هاي ديگه گارانتي كننده نسخه C رو به بازار بدن (كه هنوز هم ظاهرا خبري ازشون نيست).
من كه ديگه خسته شدم از بس صبر كردم.

peyman.soltani
09-11-2014, 12:37
بنظر من تو ایران دنبال گارانتی نباشین چون گارانتی ها درست و حسابی پاسخ گو نیستن، همون N910C بدون گارانتی بگیرین و از گوشی لذت ببرین، ارزون ترم هس.

A.M.I.R N.O.T.E
09-11-2014, 13:53
امروز زنگ زدم نمایندگی سامسونگ واقع در خیابان ولیعصر برج نگار

گفتم چی شد خانوم نمیخواید بیارید خسته شدیم

گفت والا ما هم خسته شدیم دیگه 3 تا 4 روز آینده نهایت یک هفته دیگه باید بیاد

احتمالا هم نسخه c هست اگر نسخه h رو میخواستن بیارن تا الان آورده بود

فردا زنگ میزنم تا از صحت c یا h بودنش مطمئن بشم

یا کسایی که دوس دارن زنگ بزنن ببینن کدوم نسخه قراره بیاد

اینم شمارش ..........

بیخبر نگذارید مارو

دوست عزیز از گذاشتن شماره خودداری فرمایید.

mersad61
09-11-2014, 14:33

بر خلاف گفته شما تو سایت مایکروتل به صراحت پشتیبانی از 4G رو اعلام کرده
http://pmtel.ir/sn/products/pt/full/productTypeId/60/productId/309

986938

majidw980
09-11-2014, 17:59

986938

درود
متاسفانه دوستان گاگول و البته متخصص ماکروتل حتی زحمت باز خونی مطلبیو که گذاشتنم به خودشون ندادن یک جا روبینو زده 16 و یک جای دیگه زده 13 اینا چه میفهمن lte یعنی چی اخه بهشون بگی فکر میکنم خوردنیه یا ی ورژن بعدیه اندروید توقع دارید درج کنن lte رو؟
موفق باشید

perspolisamir
09-11-2014, 19:38

986938
در قسمت بالا نوشته اما در قسمت پایینش نه.

شما این دو عکس رو نگاه کنید :

986963
986964

عکس اول مربوط به نسخه H که در ایران فروخته شده و دومی نسخه F اروپا با پردازنده 805.
می بینید که در دومی در مورد LTE نوشته شده اما روی جعبه نسخه H حرفی از 4G و LTE زده نشده. حالا دیگه واقعا من نمی دونم یعنی چی.

جالبه که فروشگاه برج نگار هم که با گارانتی هماهنگ آورده تا 1 ساعت پیش زده بود C اما الان شده H.

mersad61
10-11-2014, 07:30
در قسمت بالا نوشته اما در قسمت پایینش نه.

شما این دو عکس رو نگاه کنید :

986963
986964

عکس اول مربوط به نسخه H که در ایران فروخته شده و دومی نسخه F اروپا با پردازنده 805.
می بینید که در دومی در مورد LTE نوشته شده اما روی جعبه نسخه H حرفی از 4G و LTE زده نشده. حالا دیگه واقعا من نمی دونم یعنی چی.

جالبه که فروشگاه برج نگار هم که با گارانتی هماهنگ آورده تا 1 ساعت پیش زده بود C اما الان شده H.

ظاهرا نسخه F از LTE نسخه CAT6 پشتیبانی میکنه که فعلا در لندن ارایه میشه! ولی نسخه H از LTE نسخه CAT4 پشتیبانی میکنه که یه استاندارد بین المللیه! من تو خیلی از سایتهای تخصصی درباره SOC اگزینوس خوندم که دارای مودم داخلی LTE هستش. تو فروم های خارجی هم سر بزنید همین رو پیدا میکنید. دقت کنید تو عکس پایین اصلا به سایر باندها اشاره نکرده! پس یعنی ساپرت نمیکنه!؟

peyman.soltani
10-11-2014, 09:12
دوستانی که حساس هستن و میگن حتما گوشی ما باید LTE رو پشتیبانی کنه بهتره یکی از ورژن های LTE دار رو بخرن. ولی با توجه به عکسی که دوستمون از H گذاشته، نوشته +HSPA رو پشتیبانی میکنه با سرعت 42.2Mbps، در حالی که فکر نمیکنم تو ایران حالا حالاها سرعت اینترنت از 1Mbps بالاتر بره. پس دوستان نگران نباشین، هرکدوم از ورژن های نوت رو بخرین حداقل تا سرعت 42.2 شمارو ساپورت میکنه.
باز هم خودتون میتونین بیشتر تحقیق کنین تا خیالتون راحت باشه

perspolisamir
10-11-2014, 17:50
سايت روشگاه سامسونگ ايران هم اعلام كرده كه ورژن H نه از 4G پشتيباني مي كنه و نه از LTE.
ظاهرا بايد بي خيال گارنتي بشيم و نسخه C رو بگيريم.

d4lton
10-11-2014, 20:36
تو تهران کجا نسخه c رو اوردن کسی خبر داره؟

محمد دولابی
11-11-2014, 12:15
دیجیکالا برای فروش گذاشته همین نسخه h رو متاسفانه از 4g پشتیبانی نمیکنه:cm:

d4lton
11-11-2014, 12:47
دوستان چه اصراری دارن که 4g نداره مگه الان این سرویس رو داریم ؟ !!!!!!!!!

زیر ساختش تازه ساله دیگه آماده میشه

الان هم 3g هست و کیفیتش هم بنظرم خوبه و من راضیم

تو نسخه h هم دقیقا مثل c هست و فقط در سخت افزار شبکه تفاوت دارن که اینم مهم نیست

چیپست و بقیه چیزاش دقیقع همونه و آبدیت هم میاد براش و مشکلی نخواد داشت

بحث رو تموم کنید که هی این نداره وای چه کنم

d4lton
11-11-2014, 13:43
مدل 910H از LTE پشتیبانی نمی کنه اگر می خوای جایی بری که امکان استفاده از اون رو برات داره خوب از همونجا بگو برات بخرن و بفرستند. ولی تو ایران فقط یه جورایی یه احساس خوب بهت می ده که آره مال من از نسل چهارم پشتیبانی می کنه. با این وضعیت یه چند سالی طول می کشه که نسل چهار واقعا تو ایران راه بیفته تازه اگر محدودیت نذارن.که مطمئنا ما اون سرعتی که تو نسل 4 هست تو کشورای دیگه رو تو ایران تجربه نمی کنیم.

mot@f@ker
12-11-2014, 00:06
سلام به همه دوستان عزیز

قیمت امروز کرمانشاه 2300000 بود با گارانتی خوب داره افت میکنه قیمت
ولی نکته خیلی جالب و اما صد در صد اطمینانی اینه که دوربین نوت اگزینیوس از اسنپ بهرته یکم سرچ کنید خودتون میفهمید سنسور اگزینیوس ایزوسل هست و اسنپ ام420 یه اینجور چیزی که الان حظور ذهن ندارم ولی حتی مقایسه عکس های دو مدل رو دارم تو نور کم ایزوسل خیلی بهتر عمل میکنه و کلا جزئیات رو بهتر نشون میده
و یه نکته دیگه اینکه من بعید میدونم نوت 4 تو اندرویید اب نبات چوبی 64 بیتی بشه درسته سخت افزارش 64 بیتی هستا ولی رو نوت 4 فعال نمیشه به احتمال زیاد و باید منتظر اس 6 و نوت 5 باشید

محمد دولابی
12-11-2014, 07:04
دوستان چه اصراری دارن که 4g نداره مگه الان این سرویس رو داریم ؟ !!!!!!!!!

زیر ساختش تازه ساله دیگه آماده میشه

الان هم 3g هست و کیفیتش هم بنظرم خوبه و من راضیم

تو نسخه h هم دقیقا مثل c هست و فقط در سخت افزار شبکه تفاوت دارن که اینم مهم نیست

چیپست و بقیه چیزاش دقیقع همونه و آبدیت هم میاد براش و مشکلی نخواد داشت

بحث رو تموم کنید که هی این نداره وای چه کنم
دوست عزیز مدیر عامل ایرانسل گفته از اواسط آذر ماه 4G رو بطور آزمایشی شروع میکنه به راه اندازی اگر با همین سرعتی که 3g رو گسترش دادن بخوان 4G رو هم گسترش بدن تا 6 ماه دیگه تو اکثر مناطق کشور میشه از 4G استفاده کرد با توجه به این که من واقعا از 3g ایرانسل راضیم
حالا اگر این حدسیات بنده درست از آب در اومد چی؟ اونوقت ما می مونیم و بهتر گوشی اندرویدی دنیا ولی بدون 4G!!!!!!!
بعد اپلی ها میان میگن بهترین صفحه نمایش و بهترین قلم استایلوس و .... بخوره تو سرتون شما برید یه فکری به حال 4G تون بکنید

peyman.soltani
12-11-2014, 11:19
دوست عزیز مدیر عامل ایرانسل گفته از اواسط آذر ماه 4G رو بطور آزمایشی شروع میکنه به راه اندازی اگر با همین سرعتی که 3g رو گسترش دادن بخوان 4G رو هم گسترش بدن تا 6 ماه دیگه تو اکثر مناطق کشور میشه از 4G استفاده کرد با توجه به این که من واقعا از 3g ایرانسل راضیم
حالا اگر این حدسیات بنده درست از آب در اومد چی؟ اونوقت ما می مونیم و بهتر گوشی اندرویدی دنیا ولی بدون 4G!!!!!!!
بعد اپلی ها میان میگن بهترین صفحه نمایش و بهترین قلم استایلوس و .... بخوره تو سرتون شما برید یه فکری به حال 4G تون بکنید

دوست عزیز به نظر من گوشیو واسه استفاده و لذت بردن ازش بخر، وگرنه واسه کل کل با اپلی ها هر گوشی که بخری اونا باز میگن اپل ما بهتره، در صورتی که اپل تو امکانات نرم افزاری خیلی عقب مونده از سامسونگ

سلام به همه دوستان عزیز

ولی نکته خیلی جالب و اما صد در صد اطمینانی اینه که دوربین نوت اگزینیوس از اسنپ بهرته یکم سرچ کنید خودتون میفهمید سنسور اگزینیوس ایزوسل هست و اسنپ ام420 یه اینجور چیزی که الان حظور ذهن ندارم ولی حتی مقایسه عکس های دو مدل رو دارم تو نور کم ایزوسل خیلی بهتر عمل میکنه و کلا جزئیات رو بهتر نشون میده
و یه نکته دیگه اینکه من بعید میدونم نوت 4 تو اندرویید اب نبات چوبی 64 بیتی بشه درسته سخت افزارش 64 بیتی هستا ولی رو نوت 4 فعال نمیشه به احتمال زیاد و باید منتظر اس 6 و نوت 5 باشید

با اطلاعاتی که من دارم با آپدیت به اندروید 5 حتما 64 بیتش راه اندازی میشه، مگر اینکه سامسونگ سیاستش چیز دیگه ای باشه

shadanpoor
12-11-2014, 12:49
سلام دوستان مدت خیلی زیادیه تو موبایلستان فعالیت خاصی نکردم و اگر غلطی یا ایرادی تو مطالب دیدی بذارید رو حساب کهولت سن!!!! :ai:

اولا دوستانمون اومدن و با فرم عجیبی حکم به مورد نیاز نبودن 4G و LTE دادن و هر گونه بحث در موردش رو منع کردن!!! که همینجا ازشون میخوام این بنده حقیر رو مورد عفو قرار بدن!

پیشرفت در 3g اینطور صورت گرفته که علاوه بر سرعت بالا تر در تبادل اطلاعات امکان تبادل حین مکالمه تا 200 Kb حدودا امکانپذیر شده. البته خوب در صورت عدم مکالمه سرعت غیر اسمی به حدودای 8 ت 12 مگابیت هم میرسه. تفاوت عمده ای که تو 3g افتاده اینه که اصلا تبادل اطلاعات به روش قبل نیست که تو بحث ما نمیگنجه و به خاطر همین پیشرفت شبکه دچار افت و قطعی نمیشه... باید توجه کرد که 2g اصلا سرویس دیتا نداشته و نسل 2.5 و 2.75 وصله هایی بوده که براش اومده... پس 3g بزرگترین پیشرفتش ایجاد امکان ارتباط دیتا به صورت استاندار بوده. اما مشکل بزرگی هم داره که تو بعضی منابع بهش اشاره شده! و اون پایین اومدن برد مفید رادیویی به دلیل تغییر فرکانسه! برای همینه که الان میبینید آنتن دهی اپراتور های ما نسبت به قبل خیلی بد شده. البته مقداری از اون بخاطر اختلالات تغییر نسل هست که حل میشه ولی برای مابقی باید تجهیزات رو اضافه کنن و تعداد BTS ها و Micro BTS ها رو افزایش بدن.(البته در این مورد خیلی اطلاعات ندارم و به یکی دو تا مطلب اکتفا کردم)

و اما نسل 4.... تو این نسل اتفاقات خیلی خوبی افتاده مثل افزایش شعاع انتقال داده این شبکه از آنتن های مخابراتی که ۵۰۰-Fold اندازه گیری شده و امکان تبادل اطلاعات تا 100 مگابیت رو داره! ولی مورد خیلی مهمی که در واقع ارتقای نسل 4 بوده این LTE هست!

http://www.aryanmena.com/fa/articles/detail168/lte-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF-%D8%9F/

مطلب بالا اطلاعات خوبی رو در مورد LTE داده و جالبتر اینکه ایرانسل هم شروع به پیشرفت دادن شبکه به سمت LTE کرده!!! تو مطالب زیادی که غیر از مطلب بالا خوندم برداشتم این بود که در حالت LTE شما فقط امکان ارتباط دیتا دارید و خبری از مکالمه نیست پس باید همزمان گوشی به نسل قبل هم متصل باشه و این شارژ بیشتری میطلبه. لبته گوشی ها امکان Voice over IP دارن که فکر کنم باید توسط اپراتور پشتیبانی بشه. اما آنتن دهی و پوشش خیلی بهتر هستش و سرعت هم 326 مگابیت در ثانیه برای بارگیری و 86 مگابیت در ثانیه هستش! امکان جالب دیگه این LTE میسر شدن استفاده از چند BTS همزمان هست که وقتی پوشش یک BTS مناسب نیست و یا شلوغه میتونه از BTS های دیگه هم به صورت همزمان استفاده کنه که فکر کنم این یکی خیلی عالی خواهد بود.

چیزی که مشخصه کم هزینه تر بودن این نسل نسبت به نسل 3 و برتریهاش هست که اپراتورها رو به سمتش میکشونه. ارتقای ساده و امکان انجام اون در طولانی مدت رو هم بهش اضافه کنید.
فراموش کردم بگم که نسل 4 و وایمکس حدودا یک سیستم هستن با مقداری تفاوت و امکان سرویس دهی اپراتور های وایمکس در حالت 4G و LTE اصلا بعید نیست!!! اعطای مجوز های نسل 4 به این اپراتور ها توسط رگولاتوری رو فراموش نکنید که ایرانسل هم یکیشونه! بی دلیل نیست که ایرانسل سریع میخواد شروع کنه... مطمئن باشید از بازار پر رونقش در آینده خبر داره!
تا الان برام سوال شده بود که چرا مودم وایمکس تو گوشیها نمیاد که الان جوابمو تا حدودی پیدا کردم!
باور کنید من هیچگونه اطلاعاتی در این ضمینه نداشتم و همه از منابع اینترنتی بدست اومده... اگر ایرادی مشکلی چیزی دیدید، صحیح و کاملتر اونرو بجای اعتراض به اشتراک بزارید تا همه استفاده کنیم...

perspolisamir
12-11-2014, 21:26
سلام به همه دوستان عزیز

واقعا من متوجه نمیشم که چطوره با گارانتی در شهرهای خارج از تهران ارزونتره؟

قیمت های امروز با گارانتی در تهران که همشون هم نسخه [نفرت انگیز از نظر من] H هستند:

پارس مایکروتل : 2 میلیون و 600 و خورده ای
هماهنگ : 2 میلیون و 510
سامتل : 2 میلیون و 450
همراه سرویس خاورمیانه : -

ای کاش جایی رو پیدا کنیم که نسخه C رو با قیمت مناسب داشته باشه حتی بدون گارانتی.

Rasool_Hamilton
12-11-2014, 21:33
عزیزم دقت بفرمایید متوسط سرعت 3g در دنیا حدود 50 مگابیت برثانیه است که این مورد با اسم 3g در ایران با سرعت 1 مگابیت بر ثانیه عرضه میشه ... LTE در بهترین حالتش 150 مگابیت برثانیه است که با یه حساب سر انگشتی 1 به 10 در بهترین حالت در ایران 3 مگابیت برثانیه خواهد بود ... پس نگران نباشد و مطمئن باشید مودم شما تو ایران با این نت ذغال سنگی حالا حالا پشتیبانی 4G رو براتون میاره ...

همین الانش تو بعضی مناطق ایرانسل داره 4G میده که گوشی 900 نوت 3 من هم ازش پشتیبانی میکنه :ca:

کلا اسم این اینترنت 3g و 4g نیست عزیزان ... اینا موجبات خنده و شادی مردمان دیگره ... که با سرعت 1 مگ اسم 3g پول خون اینترنت رو از مردم میگیرن ....!!!!!

shadanpoor
12-11-2014, 21:41
واقعا من متوجه نمیشم که چطوره با گارنتی در شهرهای خارج از تهران ارزونتره؟

قیمت های امروز با گارانتی در تهران که همشون هم نسخه [نفرت انگیز از نظر من] H هستند:

پارس مایکروتل : 2 میلیون و 600 و خورده ای
هماهنگ : 2 میلیون و 590
سامتل : 2 میلیون و 450
همراه سرویس خاورمیانه : -

ای کاش جایی رو پیدا کنیم که نسخه C رو با قیمت مناسب داشته باشه حتی بدون گارانتی.

دوست عزیز امروز خیلی گشتم... تو نت هیچ مدل نوت 4 که 4g ساپورت نکنه پیدا نکردم. تو سایت ایران خود سامسونگ هم وجود 4g رو میتونید ببینید. البته lte نسخه h با cat 4 هست که به چیپ بهترش در!!!!
تو یه فروشگاه پاکستانی هم h رو با ساپورت 4g گذاشته بود.
مگر اینکه سامسونگ یه نسخه h دیگه مخصوص ایران تولید کرده باشه!

k_m_kh
12-11-2014, 23:03
دوستان گل موبایلستانیم سلام :dq::dq::dq:. من نسخه C رو امروز سفارش دادم برام بیارن فردا دستم میاد :ad: نسخه C رنگ گلدش برام 2.250.000 در اومد خواستم منتظر بمونم ارزونتر بشه از اونطرف فکر میکنم سری اولی ها سخت افزار با درجه کیفی بالاتری دارن مال منم ساخت کره هستش ... راستش خودمم دیگه دووم نیاوردم و یه یاحق گفتم و رفتم برا خریدش . ایشا... همه شما هم گوشی دلخواهتون گیرتون بیاد :hi::hi::hi::hi:

ettehadi
12-11-2014, 23:21
خدا نسل این سامسونگ رو منقرض کنه با این گوشی ساختنش!!! آخه کدوم سازنده مدلی که امکاناتش کمتره رو گرونتر میفروشه جز سامسونگ؟؟؟ فکر کنم تا نوت 7 تمامی حروف انگلیسی از آ تا زد رو داشته باشیم:4: مثلا ان 2000 آ تا ان 2000 زد! واقعا گندت بزنن بجای اینکه بهترش کنه دیگه شورشو درآورده! تو روسیه گرونتر از آمریکاست!!

perspolisamir
12-11-2014, 23:52
دوستان گل موبایلستانیم سلام :dq::dq::dq:. من نسخه C رو امروز سفارش دادم برام بیارن فردا دستم میاد :ad: نسخه C رنگ گلدش برام 2.250.000 در اومد خواستم منتظر بمونم ارزونتر بشه از اونطرف فکر میکنم سری اولی ها سخت افزار با درجه کیفی بالاتری دارن مال منم ساخت کره هستش ... راستش خودمم دیگه دووم نیاوردم و یه یاحق گفتم و رفتم برا خریدش . ایشا... همه شما هم گوشی دلخواهتون گیرتون بیاد :hi::hi::hi::hi:

کجا سفارش دادی دوست من؟
آخه من هم دنبال C هستم و هم رنگ گولدش و تازه قیمت پایین.

mot@f@ker
13-11-2014, 00:10
دوستان منم امروز دو تا مدل سی دیدم کرمانشاه حدس بزنید قیمت چنده ؟؟؟؟؟؟ 2900000 به این دلیل که بهونه دستشون دادیم خودمون میگه این اینترنتش صد برابر مدل اچ هست من دیگه حرفی ندارم :ac:

همین بهونه ها قیمت نوت 4 مدل سی رو بالا برده و متاسفانه کاملا صحت داره مدل اچ 4 جی پشتیبانی نمیکنه

محمد دولابی
13-11-2014, 00:28
دوستان کسی تا به حال خبر رسمی از خود سامسونگ درباره 64 بیتی بودن چیپ های اکسینوس دیده آخه تا اونجایی که من میدونم خود سامسونگ تا حالا رسما تایید نکرده و این خبر رو سایتهای خبری اعلام کردند؟! نکنه اصلا 64 بیتی نباشه کلاه بره سرمون اونم به چه گشادی!!!!!
جدا واسه من قابل هضم نیست که گوشی که تو ایران میده تا یه ماه دیگه 64 بیتی میشه(با آپدیت به اندروید L ) بعد نسخه آمریکا و اروپا همون 32 بیتی میمونه!!!!! به نظرتون یکم مشکوک نیست این قضیه؟؟؟!!!!

NimXa
13-11-2014, 01:40
دوستان کسی تا به حال خبر رسمی از خود سامسونگ درباره 64 بیتی بودن چیپ های اکسینوس دیده آخه تا اونجایی که من میدونم خود سامسونگ تا حالا رسما تایید نکرده و این خبر رو سایتهای خبری اعلام کردند؟! نکنه اصلا 64 بیتی نباشه کلاه بره سرمون اونم به چه گشادی!!!!!
جدا واسه من قابل هضم نیست که گوشی که تو ایران میده تا یه ماه دیگه 64 بیتی میشه(با آپدیت به اندروید L ) بعد نسخه آمریکا و اروپا همون 32 بیتی میمونه!!!!! به نظرتون یکم مشکوک نیست این قضیه؟؟؟!!!!
سامسونگ تضمینی نداده که اندروید ال روی نوت ۶۴بیتی اجرا شه. پردازنده‌ش این توانایی رو داره، ولی اینکه بخواد از این قابلیت استفاده کنه یا نه هنوز رسما جایی عنوان نشده

k_m_kh
13-11-2014, 14:14
کجا سفارش دادی دوست من؟
آخه من هم دنبال C هستم و هم رنگ گولدش و تازه قیمت پایین.

سلام دوست عزیز من کوردستانم . اینجا بچه های موبایل فروش مستقیم از عراق میارن گمرک نمیخوره بدون گارانتی هست ولی راحتتریم باهاش . امروز پسره رفته سلیمانیه بیاره گوشیها رو فردا عصری بر میگرده . خواستید شماره موبایل فروشی رو بهتون میدم باهاش صحبت کنید اگه خواستید براتون بیاره ...
در هر صورت ما همه رقمه در خدمتیم . من دوست دارم همه اونایی که این گوشی رو دوست دارن بخرنش .

دوستان منم امروز دو تا مدل سی دیدم کرمانشاه حدس بزنید قیمت چنده ؟؟؟؟؟؟ 2900000 به این دلیل که بهونه دستشون دادیم خودمون میگه این اینترنتش صد برابر مدل اچ هست من دیگه حرفی ندارم :ac:

همین بهونه ها قیمت نوت 4 مدل سی رو بالا برده و متاسفانه کاملا صحت داره مدل اچ 4 جی پشتیبانی نمیکنه
دوست عزیز کامیاران که 50 کیلومتری کرمانشاه هست این گوشی رو دارن موجود امروز به من گفتن 2.350.000 گفتم نه من 100 زیر این قیمت سفارش دادم تعجب می کنم کرمانشاه میگید 2.900.000 میدن ؟؟؟؟!!!! 750 تومن اختلاف برای 30 دقیقه رانندگی ؟؟؟

perspolisamir
13-11-2014, 16:55
سلام دوست عزیز من کوردستانم . اینجا بچه های موبایل فروش مستقیم از عراق میارن گمرک نمیخوره بدون گارانتی هست ولی راحتتریم باهاش . امروز پسره رفته سلیمانیه بیاره گوشیها رو فردا عصری بر میگرده . خواستید شماره موبایل فروشی رو بهتون میدم باهاش صحبت کنید اگه خواستید براتون بیاره ...
در هر صورت ما همه رقمه در خدمتیم . من دوست دارم همه اونایی که این گوشی رو دوست دارن بخرنش .

دوست عزیز کامیاران که 50 کیلومتری کرمانشاه هست این گوشی رو دارن موجود امروز به من گفتن 2.350.000 گفتم نه من 100 زیر این قیمت سفارش دادم تعجب می کنم کرمانشاه میگید 2.900.000 میدن ؟؟؟؟!!!! 750 تومن اختلاف برای 30 دقیقه رانندگی ؟؟؟

ممنون
اتفاقا خانومم مدتيه كه يه جايي نزديك به كاميارانه. اي كاش مي شد بهش بگم از اونجا برام بگيره بياره تهران اما مشكل اينه كه اون از خريد گوشي سر در نمياره.:ac:

NimXa
13-11-2014, 17:30
دوستان در مورد دو مدل N910FD و N910FQ با چیپ اسنپ دراگون که یکی برای امارات و دیگری برای ترکیه هستن اطلاع دارن که داخل ایران با سیمکارتها سازگاره یا خیر؟

mot@f@ker
13-11-2014, 18:26
دوستان باور کنید من مطمئن هستم رو نوت 4 امکان نداره 64 بیتی فعال شه به چند دلیل
1- فروش نسخه اسنپ به شدت افت میکنه در مقایسه با اگزینیوس
2- اگه 32 بیتی بمونه همین نوت 4 برای نوت 5 و اس 6 اون موقع 64 بیتی میزنه که همه میگن پیشرفت داشته نسبت به نسل قبل
3- فعال شدن 64 بیت با نرم افزار به همین راحتیا نیست که مثل ویندوز بیا 64 بیتی و 32 بیتی نصب کنی این سخت افزارشو داره اما به نظر من از همون اول خط تولید کاری کردن 64 بیتی نشه سامسونگم شرکتیه که اگه 64 بیتی میشد همون اول جار میزد که اقا نوت 4 64 بیتیه

ritana
13-11-2014, 20:10
سلام .
من تعجب ميكنم اينقدر دوستان در مورد داشتن يا نداشتن 4g دارند حساسيت بخرج ميدهند.

اگر دولت مقاومت نميكرد همين شبكه هاي اجتماعي را جمع ميكردند و جلوي توسعه 3g را هم براحتي گرفته ميشد . اگر يادتون باشه تا چند وقت پيش حرف از حذف اينترنت و راه اندازي شبكه ملي اطلاعات بود .

بحث 4g و احداث آن يك جوك بيمزه است كه يكي از اپراتورها براي تبليغات و سرگرمي مردم مطرح نموده و حالا حالا راه اندازي نخواهد شد.

با همين 3g محدود هم بايد كلاهتان را بيندازيد هوا !!

k_m_kh
13-11-2014, 23:41
ممنون
اتفاقا خانومم مدتيه كه يه جايي نزديك به كاميارانه. اي كاش مي شد بهش بگم از اونجا برام بگيره بياره تهران اما مشكل اينه كه اون از خريد گوشي سر در نمياره.:ac:

سلام . آخه سر درآوردن نداره بهش میگی نوت 4 مدل 910 سی بگیره این که خیلی آسونه . اگرهم خواستی پی ام بده ایشون هم جای خواهرم راهنمائیشون میکنم براتون میگیرم .

perspolisamir
13-11-2014, 23:51
سلام . آخه سر درآوردن نداره بهش میگی نوت 4 مدل 910 سی بگیره این که خیلی آسونه . اگرهم خواستی پی ام بده ایشون هم جای خواهرم راهنمائیشون میکنم براتون میگیرم .
ممنون لطف دارید
سر در آوردن منظورم چک کردن گوشیه. سالم بودن. پیکسل سوخته نداشتن. کد IMEI و ...
یعنی تو تهران کسی نسخه C سراغ نداره؟
چرا اصلا این تاپیک اینقدر خلوته؟

Galaxy 86
14-11-2014, 17:32
طبق بررسی هایی که امروز انجام دادم، فرکانس های 3 اپراتور کشور رو به دست آوردم.

در شبکه نسل دوم GSM یا 2G:
اپراتورهای همراه اول و ایرانسل روی فرکانس 800 مگاهرتز هستن و برخلاف بعضی گفته ها که فرکانس ایرانسل رو 1800 مگاهرتز میگفتن، روی این فرکانس شبکه ای یافت نشد. رایتل هم کلا نسل دوم نداره.

در شبکه نسل سوم WCDMA یا 3G:
رایتل با دو فرکانس کار میکنه. فرکانس 900 و 2100 مگاهرتز.
همراه اول و ایرانسل هم فقط در فرکانس 2100 مگاهرتز.

در شبکه نسل چهارم LTE یا 4G:
درین شبکه فقط ایرانسل رو پیدا کردم با فرکانس 1800 مگاهرتز که با عنوان باند 3(B3) شناخته میشه.
همراه اول و رایتل رو هم پیدا نکردم.

این تحقیقات رو توسط برنامه Phone info بخش کدهای مخفی گوشی انجام دادم.
کد 2263 که برنامه ای رو با عنوان:
Service Mode RIL
Sec Key String Broadcast Receiver
باز میکنه.

این عملیات با گوشی نوت3 مدل N9005 انجام شد که با نوت4 از لحاظ فرکانس و باند مشابهه.

این گوشی در شبکه 2G فرکانس های 850 و 900 و 1800 و 1900 مگاهرتز رو پشتیبانی میکنه.
در شبکه 3G فرکانس های 850 و 900 و 1900 و 2100 مگاهرتز رو پشتیبانی میکنه.
در شبکه 4G فرکانس های 800 و 850 و 900 و 1800 و 2100 و 2600 رو پشتیبانی میکنه.

از لحاظ باند اگه بخوام بگم میشه باندهای:
B1, B3, B5, B7, B8, B20

اگه بخواین بدونین هر باند مربوط به کدوم فرکانسه، به این شکل میشه:

B1: 2100MHz
B3: 1800MHz
B5: 850MHz
B7: 2600MHz
B8: 900MHz
B20: 800MHz

بعضیا میگفتن که فرکانس 4G ایرانسل هنوز مشخص نیست و ممکنه خیلی از گوشی ها رو از جمله نوت3 و نوت4 اصلا پوشش فرکانسی نده.
با آزمایشات دقیقی که امروز انجام دادم همه چیز برام مشخص شد و دیگه مطمئنم مشکل عدم پوشش فرکانسی وجود نخواهد داشت. حداقل در مورد ایرانسل ازین مطلب کاملا مطمئن شدم و به احتمال خیلی زیاد رایتل و همراه اول هم روی همین فرکانس 1800 مگاهرتز خواهند بود.

پس با خیال راحت نوت4 مدل N910C رو بخرید.

alireza ebi
15-11-2014, 01:16
دوستانی که گوشی رو گرفتن بی زحمت چند تا اسکرین از مصرف باتری به خصوص اسکرین ان بذارن ممنون میشم

A.M.I.R N.O.T.E
15-11-2014, 11:51
دوستان در مورد دو مدل N910FD و N910FQ با چیپ اسنپ دراگون که یکی برای امارات و دیگری برای ترکیه هستن اطلاع دارن که داخل ایران با سیمکارتها سازگاره یا خیر؟

نیما جان متاسفانه این مدل ها با اوپراتور های اونا کار میکنه .

دوستان باور کنید من مطمئن هستم رو نوت 4 امکان نداره 64 بیتی فعال شه به چند دلیل
1- فروش نسخه اسنپ به شدت افت میکنه در مقایسه با اگزینیوس
2- اگه 32 بیتی بمونه همین نوت 4 برای نوت 5 و اس 6 اون موقع 64 بیتی میزنه که همه میگن پیشرفت داشته نسبت به نسل قبل
3- فعال شدن 64 بیت با نرم افزار به همین راحتیا نیست که مثل ویندوز بیا 64 بیتی و 32 بیتی نصب کنی این سخت افزارشو داره اما به نظر من از همون اول خط تولید کاری کردن 64 بیتی نشه سامسونگم شرکتیه که اگه 64 بیتی میشد همون اول جار میزد که اقا نوت 4 64 بیتیه

سلام .

اگه ممکنه یکم بیشتر توضیح بدین که چرا 64 بیت فعال نخواهد شد !!!!!!!!!!!

اکسینوس 5433 ذاتا 64 بیتی هست ..

آندروید 5 هم یک سیستم عامل 64 بیتی هست ! یعنی چیزی برای فعال کردن نداریم.

در ضمن نوت 4 با این سیستم عامل 32 بیتی سریعترین گوشی دنیا هست به عنوان مثال تو باز و بسته کردن اپلیکیشن 7 ثانیه از آیفون 6 پلاس 64 بیتی!! سریعتر عمل کرد.

چیپست 64 بیتی زدن جار زدن نمیخواد دیگه همه میدونن Cortex a57 یه چیپ 64b هست فقط سیستم عامل های فعلی ازش پشتیبانی نمیکنن و همشون 32 هستن. اون موقعی که نوت 4 معرفی شد چیزی به نام

آندروید 5 نداشتیم .

ممنون لطف دارید
سر در آوردن منظورم چک کردن گوشیه. سالم بودن. پیکسل سوخته نداشتن. کد IMEI و ...
یعنی تو تهران کسی نسخه C سراغ نداره؟
چرا اصلا این تاپیک اینقدر خلوته؟

همه جا 910c هست .

تاپیکم زیاد خلوت نیست ..

هنوز کاربراش بیشتر نشده 7 صفحه جلو رفتیم. تا یکی دو روز هم بخش تخصصی ایجاد میشه .

royal_star
15-11-2014, 20:18
دوستان یعنی منی که نسخه N910H خریدم خیلی ضرر میکنم ؟؟ :dy:
البته 4G برام مهم نیست .
مهم ترین مسئله برام رام کاستوم فراوان و کرنل های کاستوم هستش ... چجوریه این جریان ؟؟ امیدوار باشم ؟؟

perspolisamir
15-11-2014, 20:54
عکس پشت جعبه ورژن C رو پیدا کردم.
خودتون قسمت Network هر دو تا عکس رو ببینید تا به حرف بعضی از افراد که الکی و برای بازار گرمی اطلاعات غلط می دن اعتماد نکنید:

987452

987453

k_m_kh
15-11-2014, 22:00
دوستان سلام . من امروز 2 تا نوت 4 910سی خریدم برای خودم و یکی از همکارام ، دونه ای 2.280 برام اب خورد اما متاسفانه میگفت گلدش تموم شده بود فقط سفید داشتن . نمیخوای بذار سری بعدی برات میگیرم . منم گفتم نه آقا همین رو بده ممنون . الان گوشی دستمه کسی چیزی خواست اطلاعاتی چیزی در خدمتم :dn::dn::dn:

hesam-aldin
15-11-2014, 22:08
دوستان سلام . من امروز 2 تا نوت 4 910سی خریدم برای خودم و یکی از همکارام ، دونه ای 2.280 برام اب خورد اما متاسفانه میگفت گلدش تموم شده بود فقط سفید داشتن . نمیخوای بذار سری بعدی برات میگیرم . منم گفتم نه آقا همین رو بده ممنون . الان گوشی دستمه کسی چیزی خواست اطلاعاتی چیزی در خدمتم :dn::dn::dn:
سلام به شما دوست عزیز
بیزحمت برنامه ی Phone Info و AnTuTu Benchmark را نصب کنید و اسکرین شات از تمام بخش ها در صورت امکان قرار دهید
اینجوری به بیشتر سوال های ما پاسخ داده میشود
باتشکر

k_m_kh
15-11-2014, 22:13
نصب شد در خدمتم

shadanpoor
15-11-2014, 22:34

دوست عزیز از کجا گرفتی؟

dell9000
15-11-2014, 22:56
برنامه ها در گوشی نسبت به نوت 3 چطور اجرا میشه.
اصلا به نظرت ارزش تعویض داره.
البته قبلا با نوت چهار کار کردم اما فقط چند دقیقه.

perspolisamir
15-11-2014, 23:17

دوست عزیز از کجا گرفتی؟

سوال من هم همینه که از کجا خریدی و اینکه بدون گارانتیه دیگه قطعا؟

سوال بعد هم این که کامل زبان فارسی داره و آیا دست خط فارسی رو پشتیبانی می کنه؟

behzadkhan
16-11-2014, 11:49
عکس پشت جعبه ورژن C رو پیدا کردم.
خودتون قسمت Network هر دو تا عکس رو ببینید تا به حرف بعضی از افراد که الکی و برای بازار گرمی اطلاعات غلط می دن اعتماد نکنید:

987452

987453

دوست عزيز پس به حساب حرف شما سري سي نبايستي شبكه تري جي رو ساپورت كنه چون پشت جعبش هيچ چيزي راجع به شبكه تري جي ننوشته!!!!

Z E U S
16-11-2014, 13:19
به دوستان توصیع میکنم به هیچ وجه در شرایط فعلی اقدام به خرید نسخه های با پردازنده اگزینوس نکنند ( در حال حاضرو در همین زمان یک فروند N910C در کنار خود دارم ) گوشی به شدت علاقه به هنگ کردن و ریست شدن داره ( گوشی کاملا آک بوده ) عملکرد وای فای مشکل داره و در منو ستینگ بصورت رندوم که وارد میشید با فورس کلوز برخورد میکنید . مصرف باطری به شدت بالا هستش حتی در حالت پرواز و گوشی بشدت داغ میکنه
من احتمال میدم که این سی پی یو هم همانند نسخه بکار رفته در اس4 فقط برای تست و آزمایش هستش ولی امیدوارم با آپدیتهای بعد عملکرد دستگاه بهتر و پایدارتر بشه ( گرچه به شخصه تا بحال اینمورد را در آپدیتهای سامسونگ مشاهده نکردم)

shadanpoor
16-11-2014, 13:40
به دوستان توصیع میکنم به هیچ وجه در شرایط فعلی اقدام به خرید نسخه های با پردازنده اگزینوس نکنند ( در حال حاضرو در همین زمان یک فروند N910C در کنار خود دارم ) گوشی به شدت علاقه به هنگ کردن و ریست شدن داره ( گوشی کاملا آک بوده ) عملکرد وای فای مشکل داره و در منو ستینگ بصورت رندوم که وارد میشید با فورس کلوز برخورد میکنید . مصرف باطری به شدت بالا هستش حتی در حالت پرواز و گوشی بشدت داغ میکنه
من احتمال میدم که این سی پی یو هم همانند نسخه بکار رفته در اس4 فقط برای تست و آزمایش هستش ولی امیدوارم با آپدیتهای بعد عملکرد دستگاه بهتر و پایدارتر بشه ( گرچه به شخصه تا بحال اینمورد را در آپدیتهای سامسونگ مشاهده نکردم)

دوست عزیز این مدل حتی برای اروپا هم هست!!!! تو xda هم بری کلی آدم دارن در موردش حرف میزنن....
احتمال میدم (99%) گوشیتون مشکل داره.

NimXa
16-11-2014, 14:04
اینجا هم ما فقط دسترسی به نسخه‌ی F و C داریم و برام جالبه که ریکامندیشن اوپراتور نسخه‌ی C هست.

k_m_kh
16-11-2014, 14:26
سوال من هم همینه که از کجا خریدی و اینکه بدون گارانتیه دیگه قطعا؟

سوال بعد هم این که کامل زبان فارسی داره و آیا دست خط فارسی رو پشتیبانی می کنه؟
سلام . من تو پستهای قبلی خدمت دوستان عرض کردم من کردستانم و اینجا بچه ها جنس از سلیمانیه عراق میارن بدون گمرک ارزونتر در میاد البته هم گارانتی نداره .
زبان فارسی رو پیشفرض داره تشخیص دست خط فارسی داره حتی یه چیز خیلی باحال دیگه هم که داره تو سرچ گوگل که OK Google میگفتی سرچ میکردی الان زبان فارسی هم سرچ میکنه من دیشب تنظیم کردم زبان رو روی فارسی ، هر چی میگفتم کامل تشخیص میداد و سرچ میکرد.:bf::bf::bf:

k_m_kh
16-11-2014, 14:31
برنامه ها در گوشی نسبت به نوت 3 چطور اجرا میشه.
اصلا به نظرت ارزش تعویض داره.
البته قبلا با نوت چهار کار کردم اما فقط چند دقیقه.

واللا اگه صفحه با کیفیت بالاتر ، کیفیت ساخت قطعا بهتر و خوش ساخت تر ، قلم حساس تر ، سیستم روونتر ، دوربین بالاتر ، فینگر پرینت باحالتر ، سرچ صوتی فارسی ، و ... رو مد نظر قرار ندیم نه خیلی فرقی نداره با نوت 3
من خودمم از سری گلکسی به بعد همه سری گلکسی اس و نوت رو تا اینجا داشتم اما با نوت ها بیشتر حال میکنم .منم خودم نوت 3 داشتم فروختم این رو خریدم . راضی هم هستم . امری بود در خدمتم

perspolisamir
16-11-2014, 17:44
دوست عزيز پس به حساب حرف شما سري سي نبايستي شبكه تري جي رو ساپورت كنه چون پشت جعبش هيچ چيزي راجع به شبكه تري جي ننوشته!!!!
دوست عزيز گوشي اي كه از LTE و 4G پشتيباني مي كنه مگه ميشه 3G نداشته باشه؟

من امروز بالاخره يه سر به بازار موبايل زدم اما دريغ از يه دونه ورژن C.
همشون با گارانتي بودن و نسخه H. قيمتاشون هم از قيمتاي سايت هاي اينترنتي بالاتر بود و فقط گارانتي همراه سرويس خاورميانه بود كه پايينتر از بقيه بود.

royal_star
16-11-2014, 19:08
دوستان یعنی منی که نسخه N910H خریدم خیلی ضرر میکنم ؟؟
البته 4G برام مهم نیست .
مهم ترین مسئله برام رام کاستوم فراوان و کرنل های کاستوم هستش ... چجوریه این جریان ؟؟ امیدوار باشم ؟؟

shadanpoor
16-11-2014, 19:38
دوستان یعنی منی که نسخه N910H خریدم خیلی ضرر میکنم ؟؟
البته 4G برام مهم نیست .

تو xda که نگاه میکردم ظاهرا فرقی نداره رامهاشون فقط تو مودم متفاوتن که نباید مودم رو اشتباه فلش بزنی.
مثل اینکه رام c رو روی h فلش زده بودن.
خودشون که تو بحث ها گفته بودن کلا نسخه exynos دولوپری نداره... و اکثرا رو اسنپ کار میکنن. ولی سریعتر بودن exynos و 64 بیتی بودنش و ظاهرا پهنای باند بیشتر ارتباط با رم ممکنه دولپر ها رو به سمتش بکشونه.
توی رای گیری هم با فاصله کمی (فکر کنم ۵۷ درصد) exynos رای آورده بود.
اکثرا بخاطر 20 نانو بودنش رای داده بودن.

خودمم از نسخه c نا امید شدم... دقیقا وضع بازار رو دوستمون درست شرح داده بود. فکر نکنم تا یک ماه دیگه کلا ۱۵۰ هم پایین بیاد و تا ۶ ماه یحتمل رو ۲ بیاد و بمونه... نسخه c هم با گارانتی بعید میدونم بیاد و خودشون که میگن نمیاد. این ۶ -۱ هم که کافیه...
فکر کنم از همون سایت معروف بگیرم...

k_m_kh
16-11-2014, 21:27
تو این شش ماه اگه مسیرتون افتاد بیاد در خدمتیم اینجا فت و فراوون ریخته سری C میارن موجود از 2.300 تا 2.350 دارن همه اما بدون گارانتی هست

shadanpoor
16-11-2014, 22:27
تو این شش ماه اگه مسیرتون افتاد بیاد در خدمتیم اینجا فت و فراوون ریخته سری C میارن موجود از 2.300 تا 2.350 دارن همه اما بدون گارانتی هست

نه عزیز اونقدر که صبر نمیکنم میخوام دیگه بگیرم... ولی خوش بحالتون... اینجا اوضاع خیلی خرابه! تو سایتها قیمتشون خیلی بهتره!!!! تو بازار راحت قیمت میپرونن! C رو تا ۲۷۰۰ هم می‌گفتند!!!
کلا نسبت به بی گارانتی حس خوبی ندارم... قبول دارم خیلی جالب نیستن ولی همین گوشی اکسپریا p که دستمه رو اول واسه خانومم گرفتم 850... رو حساب گوشی قبلیم گلکسی s و گوشی اونموقعم نوت ۲ با خیال راحت بی گارانتی گرفتم... از وقتی رسیدم خونه هنگ و ریست شروع شد... بعد چند وقت دو باره یه یک تومنی پیاده شدم... الانم چشم ترسیده... غیر خرابی های اینجوری عوض کردن شارژ و باتری و گوشی های ریفر و... توسط کاسبهای اینجا بهش اضافه کن...
بخاطر miracast هم نمیتونم روت کنم!!!
آدم یه گوشی میخواد بخره کلی اعصاب خوردی داره.

mersad61
17-11-2014, 05:27
سلام
من نسخه H رو خریدم! فوق‌العاده است. تو بحث مودم هم به نظر من بحث بیهوده ای چون تو ایران چه 3g و چه 4g به هیچ کس سرعت بالاتر از 128 نمیدن. ایرانسل و همراه اول هم الان برای بازار گرمی و برخلاف قانون مصوب خود دولت دارند کار میکنند و بعد از جذب مشتری دوباره همه چیز مثل روز اول میشه

perspolisamir
17-11-2014, 11:59
دوستان اين گارانتي همراه سرويس خاورميانه چه جوريه كه اگه ورژن C گيرمون نيومد چون قيمتش مناسب تر از همه است ببينيم با همين گارانتي بگيريم يا نه؟

shadanpoor
17-11-2014, 12:49
دوستان اين گارانتي همراه سرويس خاورميانه چه جوريه كه اگه ورژن C گيرمون نيومد چون قيمتش مناسب تر از همه است ببينيم با همين گارانتي بگيريم يا نه؟

دوست عزیز من آمار گرفتم ظاهرا مرکز خدمات سامتل ماکروتل و هماهنگ هم همین همراه سرویس خاورمیانه هستش. یعنی اونا فقط یه پولی اضافه تر میگیرن...
باز کسی اطلاعات بیشتر داره بگه... من خودمم احتمالا با همین گارانتی بگیرم

NimXa
17-11-2014, 14:07

دوست عزیز من آمار گرفتم ظاهرا مرکز خدمات سامتل ماکروتل و هماهنگ هم همین همراه سرویس خاورمیانه هستش. یعنی اونا فقط یه پولی اضافه تر میگیرن...
باز کسی اطلاعات بیشتر داره بگه... من خودمم احتمالا با همین گارانتی بگیرم

درسته دوست عزیز طبق اطلاعات منم مایکروتل و سامتل هم وابسته به خاور هستن و حتی شنیدم تعمیراتم به همون ارجاع میدن. حتی در جایی اسکرین از سایت رسمی سامسونگ دیده بودم که همین شرکت فقط به عنوان پشتیبان توش عنوان شده بود.

k_m_kh
17-11-2014, 18:27
سلام بچه ها من با دوستم که موبایل فروشی داره صحبت کردم گفتش که 10 دستگاه C فرستادم تهران خواستین امار بگیرم ببینم به کی داده بریزین سرش بخرین ؟؟

perspolisamir
17-11-2014, 20:14
سلام بچه ها من با دوستم که موبایل فروشی داره صحبت کردم گفتش که 10 دستگاه C فرستادم تهران خواستین امار بگیرم ببینم به کی داده بریزین سرش بخرین ؟؟

نیکی و پرسش؟ قیمتش هم بده خوبه.
ممنون

arashmidos200x
17-11-2014, 21:58
بنده در سامسونگ هستم این گوشی دمو هست این تست ها رو گذاشتم . سوالی بود در خدمتم در ضمن اگر رام خوب میشناسید بگید تست کنم روش

perspolisamir
18-11-2014, 00:05
بنده در سامسونگ هستم این گوشی دمو هست این تست ها رو گذاشتم . سوالی بود در خدمتم در ضمن اگر رام خوب میشناسید بگید تست کنم روش

بزرگترین سوال های ما این چند تاست:

1) نسخه C با گارانتی میاد یا نه؟

2) رنگ گلد کی میاد؟

3)فرق گارانتی ها در چیه و چرا همراه سرویس خاورمیانه ارزونتر از بقیه است؟

4)دلیل اینکه فروشگاه های اصلی مثل فروشگاه برج نگار و مایکروتل و سامتل و ... گرونتر از فروشگاه های دیگه (با گارانتی های یکسان) می فروشند چیه؟

mersad61
18-11-2014, 10:09
صرفا جهت اطلاع

سرعت اینترنت در نسل سوم تلفن‌های همراه

حداکثر سرعت در 3G به ۴۲ Mbps (معادل 5 مگابایت در ثانیه در سرعت دانلود)می‌رسد
بستهٔ دست رسی دریافتی پر سرعت (به انگلیسی: High-Speed Downlink Packet Access) مخفف اچ‌اس‌دی‌پی‌ای، یک پروتکل پیشرفتهٔ نسل سوم ارتباطات موبایل، از خانوادهٔ بستهٔ دست رسی پر سرعت HSPA (نسل سه و نیم شبکه تلفن همراه) است. این شبکه در حال حاضر می‌تواند سرعت‌های دریافتی ۱٫۸، ۳٫۶ و ۷٫۲Mbit/s (مگابیت در ثانیه) را پشتیبانی کند. افزایش سرعت در نسل بعد، یعنی +HSPA (بستهٔ دست رسی دریافتی پر سرعت تکامل یافته) (نسخه نوت 4 H) می‌تواند تا حد اکثر به ۴۲ و ۸۴Mbit/s(مگابیت در ثانیه) برسد

شما قضاوت کنید که آیا ممکن اینترنت در ایران به همچین سرعتی برسه؟

سید حسینا
18-11-2014, 10:36
سلام از دوستانی که این گوشی را دارند خروجی صدای اسپیکر این گوشی در چه حدیه از نوت3 بیشتره یا کمتر؟

behzadkhan
18-11-2014, 11:39
دوستاني كه نوت 4 سري اچ دارن لطفا بررسي كنند.ظاهرا بر خلاف ادعاهاي قبلي سامسونگ سنسور اكسيژن خون از روي اين سري از گوشي ها حذف شده. من دو مورد سري اچ خودم بررسي كردم كه بر خلاف گوشي هاي دمو در فروشگاهها فاقد سنسور SpO2بودند!!!!

shadanpoor
18-11-2014, 17:59
دوستان بلاخره منم گرفتم... با گارانتی سامتل و یه گوشی اشانتیون.
تا الان:
شارژ دهی بهتر از نوت 2 بوده و با کارکرد من الان 60 درصد خوبه. هرچند یک هفته ای طول میکشه تا بهترین شارژ دهی رو بده... طبق تجربم رو همه گوشیهام حداقل 25 درصد بهتر میشن.
از لحاظ آنتن در حد 15 درصد از نوت 2 پایدار تره چون جدیدا خیلی اوضاع آنتن بهم ریخته.
در مورد GPS هم تو سرعت 120 تا با اولین تلاش در عرض 5 ثانیه وصل شد.
وای فای خیلی خیلی خیلی خیلی بهتر شده نه قطعی داشته و همینکه اتاق انتهایی خونم نوت 2 یک خط آنتن داشت این سه خط داره و کلا مثل لپ تاپم میمونه.
تنظیم نور خودکار خیلی خوب کار میکنه.
ولی NFC ضعیفه. نوت 2 بهتر بود... باز با تگ تلویزیون تست نکردم ...با اکسپریا P تست کردم. اونم امشب تست میکنم.
در مورد Miracast هم بخاطر بهبود وای فای اصلا قطعی نداشتم و خوب کار میکنه.
دوربین زیاد کار داره واسه نظر دادن ولی تو فیلم برداری 4k 2k 1080 30fps و 1080 60 خیلی خوبن. 4k رو که فقط میتونم حدس بزنم ...[emoji12] ولی بقیه رو کامل دقت کردم عالین. فقط 2k رو روی گوشی تست کردم چون هیچ چیز 2k یی نداشتم. در مورد عکس با اینکه وقت نذاشتم میتونم بگم خوبه اما باید کامل تست کنم تا نظر بدم.
حرارت تو بنچمارک اونم 5 بار پشت سر هم بالا رفت ولی مشکلی نداره به نظر من واسه همچین سرعتی نرماله.
از لحاظ cpu gpu و بنچمارک چند تا عکس ضمیمه میکنم که خودش گویاست.
سنسور اکسیژن رو که من چیزی ندیدم باز اگه جای خاصیه بگید چک کنم.
بازم اگر چیزی هست در خدمتم.http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/11/18/eab15319b49ed3bd45a3148a393c35d9.jpg
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/11/18/04f07117ce53eed02615727a649035d0.jpg
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/11/18/e29f1e1c4ed3cb03d142abd5c992455b.jpg

behzadkhan
18-11-2014, 18:22
دوست عزيز مباركت باشه.در برنامه S Health در كنار گزينه هاي سنسور قلب و استرس و اشعه UV بايستي يك گزينه به نام SpO2 وجود داشته باشه( البته به ادعاي سامسونگ) لطفا چك كن و خبر بده

shadanpoor
18-11-2014, 18:28
دوست عزيز مباركت باشه.در برنامه S Health در كنار گزينه هاي سنسور قلب و استرس و اشعه UV بايستي يك گزينه به نام SpO2 وجود داشته باشه( البته به ادعاي سامسونگ) لطفا چك كن و خبر بده
نه نیست. خدا بگم چیکارش کنه... [emoji35]

perspolisamir
18-11-2014, 21:50
داستان یه گوشی اشانتیون سامتل چیه؟
چه گوشی ای میده؟

shadanpoor
18-11-2014, 21:55
یه sm- b312e ... حدود 115 تومن باید باشه... البته همه نمایندگیها نمیدن.

perspolisamir
18-11-2014, 23:35
این آقایی که گفته بود تو سامسونگه و سوالاتمون رو ازش بپرسیم کجاست؟
پس چرا نمیاد سوالات رو جواب بده؟
ما منتظریم دوست عزیز.

kavian123
19-11-2014, 16:34
اقا یه سوال این کارت مترو یا اتوبوس داستانش چیه
یعنی میشه کارت مترو رو واسش تعریف کرد که دیگه نیازی به کارت نباشه؟
خیلی جالبه

یه سواله دیگه

اگزینوس چیه داستانش که میگن بده؟
اینارو یه توضیح میدین؟
الن تو بازار اگزینوس هست؟
h چیه مدلش

A.M.I.R N.O.T.E
19-11-2014, 18:24
اقا یه سوال این کارت مترو یا اتوبوس داستانش چیه
یعنی میشه کارت مترو رو واسش تعریف کرد که دیگه نیازی به کارت نباشه؟
خیلی جالبه

یه سواله دیگه

اگزینوس چیه داستانش که میگن بده؟
اینارو یه توضیح میدین؟
الن تو بازار اگزینوس هست؟
h چیه مدلش

به همه ی گوشی های nfc دار میشه یه شماره حساب تعریف کرد که خرید هاتون فقط با نزدیک کردن گوشی کار میکنه ..

الان این تکنولوژی تو سیستم خرید و فروش انگلیس - ژاپن و آمریکا هست و یه چنتا کشور دیگه..

اکسینوس کی گفته بده ؟!!!!!!!!! اتفاقا تو نوت 4 اکسینوس برتر هست .

اکسینوس چیپست سامسونگ هست که رو گوشی هاش میزاره .

نسخه ی H همون اکسینوس هست .

این آقایی که گفته بود تو سامسونگه و سوالاتمون رو ازش بپرسیم کجاست؟
پس چرا نمیاد سوالات رو جواب بده؟
ما منتظریم دوست عزیز.

شما هر سوالی دارین بپرسین بنده پاسخ میدم

kavian123
19-11-2014, 18:41
به همه ی گوشی های nfc دار میشه یه شماره حساب تعریف کرد که خرید هاتون فقط با نزدیک کردن گوشی کار میکنه ..

الان این تکنولوژی تو سیستم خرید و فروش انگلیس - ژاپن و آمریکا هست و یه چنتا کشور دیگه..

بنابر این توی ایران کارایی نداره؟
الان سوای اون داستان 4g
c با H
فرقش توی همین اکسینوس هست؟
در مورد ۸ هسته ای و 4 هسته ای چی الان نت۴ جزوه کدوم دستس
بهتره H بگیریم یا C ?

و سوال اخر اینکه تاچ ای دیش نسبت به ۵اس بهتر شده یا همونه؟

A.M.I.R N.O.T.E
19-11-2014, 18:52
بنابر این توی ایران کارایی نداره؟
الان سوای اون داستان 4g
c با H
فرقش توی همین اکسینوس هست؟
در مورد ۸ هسته ای و 4 هسته ای چی الان نت۴ جزوه کدوم دستس
بهتره H بگیریم یا C ?

و سوال اخر اینکه تاچ ای دیش نسبت به ۵اس بهتر شده یا همونه؟

چرا نداره :)

فرقی تو 4g ندارن هر دوش یکیه و cat 6 رو ساپورت میکنن.

نوت 4 با دو تا چیپست تولید شده

Exynose 5433

Snapdragon 805

بهتره c بگیرین . درسته با H یکیه ولی چون C نسخه ی بین الملی هست هم ساپورت رسمی و هم کاستوم بهتر خواهد بود. (H مخصوص کشور های آفریقایی هست ولی تو خاورمیانه هم کاربرد داره :4: )

تاچش یکم احساس میکنم بهتر از گوشی های قبلی سامسونگ هست .

k_m_kh
19-11-2014, 19:07
سلام از دوستانی که این گوشی را دارند خروجی صدای اسپیکر این گوشی در چه حدیه از نوت3 بیشتره یا کمتر؟

صداش واقعا قویتره یه چیز بدیهی هستش لازم نیست تخصصی بررسی بکنی . من خودم نوت 3 داشتم نوت 4 گرفتم . الانم همکارم نوت 3 داره یه سر و گردن نوت 4 بالاتره

k_m_kh
19-11-2014, 19:12
دوستاني كه نوت 4 سري اچ دارن لطفا بررسي كنند.ظاهرا بر خلاف ادعاهاي قبلي سامسونگ سنسور اكسيژن خون از روي اين سري از گوشي ها حذف شده. من دو مورد سري اچ خودم بررسي كردم كه بر خلاف گوشي هاي دمو در فروشگاهها فاقد سنسور SpO2بودند!!!!

دوستان حدس میزنم این خاصیت با یه اپدیت ساده برنامه S Health اضافه بشه بهش من خودم سری C دارم اما تا برنامه S Health رو باز کردم رفت برای اپدیت ، دیگه قبلش ندیده بودم داره یا نه اما بعد از اپدیت اون رو داشت و سنسورش هم همون سنسور ضربان قلب هست فکر میکنم که سری اچ هم اون رو دارن . در خدمتم
البته اینم بگم واقعا سنسور قدم شمار و .. خوب کار میکنن چون من شمردم وقتی میرم یه مسیری رو دقیقا همون تعداد بود . سنسور ضربان قلبش هم فکر میکنم البته !!!! زیاد دقیق نیست

kavian123
19-11-2014, 19:24
تاچ ای دیش منظورم قفلیه که روی دکمه هوم هست
چون تو اس۵ بد کار میکنه و خوب باز نمیکنه

این داستان کارت مترو رو چه گوشیهایی دیکه هست؟
مثلا رو اپل هم میشه استفاده بشه ؟

و اینکه سری c ۸ هسته ای هست؟
گ

A.M.I.R N.O.T.E
19-11-2014, 19:29

گ

بله خوب کار میکنه .

بله ورژن c همون 8 هسته ای هست (اکسینوس 5433)

کارت مترو رو هم توضیح دادم تو پست های قبلی !

k_m_kh
19-11-2014, 19:29

گ
همه گوشیهایی که NFC دارن این قالبیت رو دارن فکر کنم از سری اس 4 به بعد همه گوشیهای سامسونگ دارنش . بقیه رو نمی دونم . تو مشخصاتشون رو بخون اگه NFC داره کار میکنه :de::de::de::de:

تاچ ایدیش خوب کار می کنه من الان لاک اسکرینم همون فینگر پرینت هست معمولا همون دفعه اول تشخیص میره مگه اینکه دستم رو بد بکشم روش . مشکلی نداشته تا الان :up:

kavian123
19-11-2014, 19:44
میدونم اینجا جاش نیست ولی یه جورایی بهم جواب برسونین
من ایپد دارم و میخوام گوشی بگیرم
رفتم دیروز که اس۵ بگیرم ولی نت و دیدم پشیمون شدم
عمیقا بین نت۴ و ایفون موندم

یه جوری من و از این دوراهی در بیارید

واقعا ممنون میشم

اندروید نداشتم و میترسم بعد خرید پشیمون بشم
به خاطر شلوغی که اندروید داره

ولی کیفیت تصویر و صدا و راحتی واسم مهم تره
میخوام دل زده نشم با کلی ضرر بفروشم

shadanpoor
19-11-2014, 19:50
دوستان چرا Air view با انگشت رو حذف کردن. تو نوت 3 که داشت.

kavian123
19-11-2014, 20:01
در مورد باتری و مصرف اون در حات عادی و وای فای روشن چقدر طول میکشه تموم شه؟

و ایا امکانات گلکسی اس ۵ رو داره؟
من شنیدم یه سری کارایی ها رو که اس ۵ داره توی نت نیست
و بعضی ها میگن هنوز گلکسی بهتره؟!!

perspolisamir
19-11-2014, 22:37

سوالات من اینا بود که از اون آقایی که تو سامسونگ کار می کرد پرسیدم و گفتم بهتر می تونه کمک کنه :

2) رنگ گلد کی میاد؟

4)دلیل اینکه فروشگاه های اصلی مثل فروشگاه برج نگار و مایکروتل و سامتل و ... گرونتر از فروشگاه های دیگه (با گارانتی های یکسان) می فروشند چیه؟

k_m_kh
19-11-2014, 22:43
میدونم اینجا جاش نیست ولی یه جورایی بهم جواب برسونین
من ایپد دارم و میخوام گوشی بگیرم
رفتم دیروز که اس۵ بگیرم ولی نت و دیدم پشیمون شدم
عمیقا بین نت۴ و ایفون موندم

یه جوری من و از این دوراهی در بیارید

واقعا ممنون میشم

اندروید نداشتم و میترسم بعد خرید پشیمون بشم
به خاطر شلوغی که اندروید داره

ولی کیفیت تصویر و صدا و راحتی واسم مهم تره
میخوام دل زده نشم با کلی ضرر بفروشم

ببینید دوست عزیز گوشی وسیستم عامل یه چیز سلیقه ای هست کسی نمی تونه به دیگری چیزی رو که خودش دوست داره پیشنهاد بده . من خودم به شخصه هیچ تعصبی رو برند یا سیستم عامل بخصوصی ندارم و هر چیزی رو که ببینم کاربراش رو بهتر راضی میکنه امتحان میکنم .من هم اندروید داشتم هم لومیا 1520 نوکیا با وینفون 8.1 داشتم هم با اپل کارکردم . من شخصا اصلا از اینترفیس اپل خوشم نمیاد دوستام دارن و باهاش کار میکنم اما احساس میکنم اندروید خیلی کاربری راحتتری داره و همه چیز دم دستته .برای یه چیزی که تو اندروید راحت دم دستته باید چند صفحه تو در تو بری تا یه چیزی رو فعال یا غیر فعال بکنی .اندروید خیلی راحتتره هر کسی میتونه فلش بزنه رام کاستوم بزنه اورکلاک بکنه و .... میمونه سخت افزار که این گوشی هم از لحاظ سخت افزاری تا الان که شماره 1 هست و رقیبی نداره رم ، سی پی یو ، گرافیک ، رزولوشن صفحه ، تاحدی هم دوربینش ازهمه سرتره دیگه نمی دونم چجوری راهنمائی کنم . امر دیگه ای بود در خدمتیم

kavian123
19-11-2014, 23:14
ببینید دوست عزیز گوشی وسیستم عامل یه چیز سلیقه ای هست کسی نمی تونه به دیگری چیزی رو که خودش دوست داره پیشنهاد بده . من خودم به شخصه هیچ تعصبی رو برند یا سیستم عامل بخصوصی ندارم و هر چیزی رو که ببینم کاربراش رو بهتر راضی میکنه امتحان میکنم .من هم اندروید داشتم هم لومیا 1520 نوکیا با وینفون 8.1 داشتم هم با اپل کارکردم . من شخصا اصلا از اینترفیس اپل خوشم نمیاد دوستام دارن و باهاش کار میکنم اما احساس میکنم اندروید خیلی کاربری راحتتری داره و همه چیز دم دستته .برای یه چیزی که تو اندروید راحت دم دستته باید چند صفحه تو در تو بری تا یه چیزی رو فعال یا غیر فعال بکنی .اندروید خیلی راحتتره هر کسی میتونه فلش بزنه رام کاستوم بزنه اورکلاک بکنه و .... میمونه سخت افزار که این گوشی هم از لحاظ سخت افزاری تا الان که شماره 1 هست و رقیبی نداره رم ، سی پی یو ، گرافیک ، رزولوشن صفحه ، تاحدی هم دوربینش ازهمه سرتره دیگه نمی دونم چجوری راهنمائی کنم . امر دیگه ای بود در خدمتیم

ممنون من بیشتر پست های شما رو خوندم
و واقعا مصمم شدم که بخرم
ولی فقط دنباله C هستم به خاطر استفاده از کارت مترو
چون واقعا واسم جذابه و زیاد هم استفاده میکنم از کارت مترو

فقط تو تهران اصلا نیست امروز کله بازار موبایل و پایتخت و گشتم H با گارانتی زیاده
حالا باز دارم میگردم تا۲۳۰۰ اینطورا باشه بی شک میگیرم
فقط مطمینید که میشه از کارت مترو در حاله حاضر تو ایران استفاده کرد؟

arashmidos200x
19-11-2014, 23:31
بزرگترین سوال های ما این چند تاست:

2) رنگ گلد کی میاد؟

با پوزش از تاخیر

نسخه C با گارانتی بعیده که بیاد چون مربوط به منطقه ی ما نمیشه
رنگ گلد رو در جریان نیستم
و سوالاتتون در مورد گارانتی ها بگم که این مسائل سیاست های بازاریه توزیع کننده هاست و ربطی به سامسونگ نداره که من در جریانش باشم

A.M.I.R N.O.T.E
20-11-2014, 01:16
سوالات من اینا بود که از اون آقایی که تو سامسونگ کار می کرد پرسیدم و گفتم بهتر می تونه کمک کنه :

2) رنگ گلد کی میاد؟

1- شک نکنین الان هم بخاین موجود هست با گارانتی مایکروتل!!! ( N910C )

2) زمان نمیشه گفت ولی میاد.

3- همیشه اینجوری نیست.

4- اینو نمیدونم این بستگی به شرایط بازار داره . اصلا نمیشه گفت!!!

با پوزش از تاخیر

نسخه C با گارانتی بعیده که بیاد چون مربوط به منطقه ی ما نمیشه
رنگ گلد رو در جریان نیستم
و سوالاتتون در مورد گارانتی ها بگم که این مسائل سیاست های بازاریه توزیع کننده هاست و ربطی به سامسونگ نداره که من در جریانش باشم

عزیزم نسخه ی c دقیقا مربوط به منطقه ی ماست .

نسخه ی h ماله ما نیست ماله کشور های آفریقایی هست ولی اینجا هم فروشه میره .( کاری به بغل کارتون ندارم که کدوم کشور ها رو نوشته )

kavian123
20-11-2014, 01:53
دوستان این کارت مترو تو ایران کار میکنه؟
و ایا سری h اینو دارن؟ یا فقطc

alireza ebi
20-11-2014, 02:29
دوستان این کارت مترو تو ایران کار میکنه؟
و ایا سری h اینو دارن؟ یا فقطc
Nfc رو هم مدل ها دارن

CodeRed
20-11-2014, 10:27
دوستان يه سوال
مدل N910C مثل مدل اسنپ دراگون نوت٣ مشكل اين كه با اپراتور هاي ايران نميخونه رو نداره ؟ بعد از اپديت چطور ؟ بعد مدل سي رو كجا ها ميشه خريد ؟؟؟ خيلي خيلي ممنون

behzadkhan
20-11-2014, 10:40

3- همیشه اینجوری نیست.

نسخه ی h ماله ما نیست ماله کشور های آفریقایی هست ولی اینجا هم فروشه میره .( کاری به بغل کارتون ندارم که کدوم کشور ها رو نوشته )

دوست عزيز ، طبق اطلاعات سايت gsmarena سري H مربوط به كشورهاي حوزه آسيا پاسيفيك هستش .

kavian123
20-11-2014, 11:22
دوستان چند تا کاربر از باتریش تاراضی بودن
نوشته بودن خیلی سزیع خالی میکنه
دوستانی که دارن در مورد باتری اطلاعات بدن

Mehdi_Full
20-11-2014, 11:31
سامسونگ تا کی میخواد این مسخره بازی (چند نسخه ای) در گوشیهاش رو ادامه بده خدا میدونه
باید یه نسخه واحد تولید کنه با تمام امکانات
آپدیتی هم که میخواد بده بیرون اگر یک نسخه باشه هم تمرکزش بیشتر میشه و باگها زودتر شناسایی میشه و هم میتونه آپدیت سریعتری بده
با اینکه فن سامسونگ هستم و سری کامل S و نوت رو داشتم ؛ اصلا و ابدا از این سیاست سامسونگ خوشم نمیاد
تو این راه به نظرم htc , ال جی و سایر رقباش ازش جلوترن

CodeRed
20-11-2014, 12:14
دوستان يه سوال
مدل N910C مثل مدل اسنپ دراگون نوت٣ مشكل اين كه با اپراتور هاي ايران نميخونه رو نداره ؟ بعد از اپديت چطور ؟ بعد مدل سي رو كجا ها ميشه خريد ؟؟؟ خيلي خيلي ممنون
دوستان ممنون ميشم كسي جوابم رو بده

A.M.I.R N.O.T.E
20-11-2014, 12:45
دوست عزيز ، طبق اطلاعات سايت gsmarena سري H مربوط به كشورهاي حوزه آسيا پاسيفيك هستش .

بله درسته تو کشور های آسیای هم کاربرد داره ولی فقط یکی دو تا کشور عربی!

*
سایت خود سامسونگ رو قبول دارین ؟

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=987877&d=1416476701

CodeRed
20-11-2014, 12:58
بله درسته تو کشور های آسیای هم کاربرد داره ولی فقط یکی دو تا کشور عربی!

*
سایت خود سامسونگ رو قبول دارین ؟

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=987877&d=1416476701

سلام من براتون پيغام خصوصي هم كردم من ميخواستم بدونم كه بعد از اپديت مشكلي با اپراتور هاي ايران پيش نمياد براي مدل سي

A.M.I.R N.O.T.E
20-11-2014, 13:35
سلام من براتون پيغام خصوصي هم كردم من ميخواستم بدونم كه بعد از اپديت مشكلي با اپراتور هاي ايران پيش نمياد براي مدل سي

نه عزیز مشکلی پیش نمیاد .

اصلا مدل C برای آسیاست و مشکل لاک بودن نداره .

محمد دولابی
20-11-2014, 13:39
ايرانسل امروز اينترنت 4g رو رسما تو مشهد راه اندازي كرد سرعت ٨.٥ مگ رو هم ثبت كردن بايد سيمكارت رو تعويض كنيد و گوشي هم 4g رو ساپورت كنه حالا كاري به اين ندارم كه اين سرعت با سرعت اصلي 4g فاصله داره ولي بالاخره براي همين مقدار از سرعت هم گوشي حتما بايد از ٤g پشتيباني كنه من كه از 64بيتي شدن نوت٤ توي اندرويد L هم كاملا نااميد هستم و از سامسونگ بخاطر اين مسخره بازي ها بشدت ناراحتم، رفتم يه آيفون ٦ خريدم حداقلش اينه كه ديگه دغدغه آپديت و ٦٤بيتي و 4g رو ندارم
خدا لعنت كنه اين مسخره بازي هاي سامسونگ رو

CodeRed
20-11-2014, 14:19
نه عزیز مشکلی پیش نمیاد .

اصلا مدل C برای آسیاست و مشکل لاک بودن نداره .
خيلي خيلي ممنون
اگه لاك بشه ميشه جوري انلاكش كرد؟ توي سايت samsung-update جلوي هر رامي نوشته unlock اين براي چي هست؟

kavian123
20-11-2014, 14:59
دوستانی که دارن من ۲ نفر و که داشتم دیدم از باتریش خیلی مینالن
میگن استفاده که میکنیم مثل گوشی های قبلی روزی ۲ بار شارژ خالی میکنه
درسته؟!

A.M.I.R N.O.T.E
20-11-2014, 15:17
خيلي خيلي ممنون
اگه لاك بشه ميشه جوري انلاكش كرد؟ توي سايت samsung-update جلوي هر رامي نوشته unlock اين براي چي هست؟

بله میشه آنلاک کرد.

بعضی رام ها با زدنشون بوتلودر گوشی لاک میشه .

ربطی به قفل شبکه شدن گوشی نداره .

دوستانی که دارن من ۲ نفر و که داشتم دیدم از باتریش خیلی مینالن
میگن استفاده که میکنیم مثل گوشی های قبلی روزی ۲ بار شارژ خالی میکنه
درسته؟!

عزیزم بستگی به استفاده ی یوزر داره

من باتری نوت 3 رو در عرض دو ساعت و نیم خالی کردم ..

ولی در عین حال سه روز هم استفاده کردم .

perspolisamir
20-11-2014, 17:07

3- همیشه اینجوری نیست.

اين نسخه C با گارانتي مايكروتل خب كجاست كه ما نمي بينيم؟:be:

A.M.I.R N.O.T.E
20-11-2014, 19:15
اين نسخه C با گارانتي مايكروتل خب كجاست كه ما نمي بينيم؟:be:

ببینین !!!!!! دیدن مگه میخاد :4:؟

شما میخاین من بدم با گارانتی مایکروتل

حضوری هم تشریف بیارین در خدمتتون هستم .

kavian123
20-11-2014, 20:25

من کله تهران و گشتم حتس خود نمایندگی ها میگن اصلا c نمیاریم
!!
اگه هست من میخوام

hesam-aldin
20-11-2014, 20:29
سلام به همه ی دوستان
در آدرس زیر ایرانسل سامانه ای را طراحی کرده درباره ی بررسی قابلیت 3G و 4G گوشی
در صفحه میتوانید مدل گوشی خود را وارد کرده و ببینید گوشی چه وضعیتی دارد

http://www.irancell.ir/Portal/home/?generaltext/61891/82125/82127/%DB%8C%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C%20%D9%82%D8%A7%D8%A 8%D9%84%DB%8C%D8%AA%203G%20%D9%88%204G%20%DA%AF%D9 %88%D8%B4%DB%8C

و در آدرس زیر توضیح جامعی از نقاط تحت پوشش 3G و 4G داده است

http://www.irancell.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=c60eb3d4-da26-4adb-a1c4-7a47ac7fd32b

نکته ای که هست نوت 4 در هر دومدل C و F از 4G پشتیبانی میکند

موفق باشید

ritana
20-11-2014, 21:58
من کله تهران و گشتم حتس خود نمایندگی ها میگن اصلا c نمیاریم
!!
اگه هست من میخوام

امشب در قم نوت چهار سفيد را در قم قيمت گرفتم ٢ميليون و يكصد هزار تومان ازش پرسيدم چه مدليه گفت سري C

اگر پول اضافي داشتم همين امشب ميخريدمش !

kavian123
20-11-2014, 22:05
امشب در قم نوت چهار سفيد را در قم قيمت گرفتم ٢ميليون و يكصد هزار تومان ازش پرسيدم چه مدليه گفت سري C

gsmarena.com
اطلاعات جالبی گذاشته این سایت خیلی معتبره
سی پی یو c از s ضعیفتره
ولی انقدر تنوع داره نت ۴ که کلا گیج میکنه
سیاست عجیبی داره
من که سر در نمیارم ولی میدونم خوب نیست
ایفون یه مدل میده و راحت میدونی چی داری میخری

اقا این نت ۴ سری اس که گفتین مغازه دارین
پ.خ گذاشتم لطفا ببینید

Wolfomid
20-11-2014, 22:16
gsmarena.com
اطلاعات جالبی گذاشته این سایت خیلی معتبره
سی پی یو c از s ضعیفتره
ولی انقدر تنوع داره نت ۴ که کلا گیج میکنه
سیاست عجیبی داره
من که سر در نمیارم ولی میدونم خوب نیست
ایفون یه مدل میده و راحت میدونی چی داری میخری

اقا این نت ۴ سری اس که گفتین مغازه دارین
پ.خ گذاشتم لطفا ببینید

سلام
میشه لینک خبر رو بدید؟
تا اونجایی ک اطلاع دارم نسخه اگسینوس سری C بهترین و کم مصرفترین سخت افزار رو داره.

kavian123
20-11-2014, 22:41
سلام
میشه لینک خبر رو بدید؟
تا اونجایی ک اطلاع دارم نسخه اگسینوس سری C بهترین و کم مصرفترین سخت افزار رو داره.

gsmarena.com
تو این سایت برین
به نظرم تمام شک و شبه هارو بر طرف میکنه

Wolfomid
20-11-2014, 23:13
gsmarena.com
تو این سایت برین
به نظرم تمام شک و شبه هارو بر طرف میکنه

من هر روز تو این سایت میرم، عرض کردم لینک خبر رو بدید نگفم لینک سایت رو بدید، من این سایت رو چند سالی هست ک میشناسم و تقریبا روزی یه بار به این سایت سر میزنم، واسه همین گفتم لینکش رو بدید چون 2 روز بود نتونستم برم توی این سایت، گفتم شاید ندیدم، امروزم سر زدم ولی همچین خبری ک میگید ندیدم.
ممنون میشم لینکش رو بدید

perspolisamir
20-11-2014, 23:32
سامسونگ همین کارها رو می کنه که بهش می گن سامسونگ و اون برند میشه اپل دیگه.

امروز که شنیدم ایرانسل LTE رو هم راه انداخته (در مشهد) دیگه واقعا نمی تونم با خودم کنار بیام که H بخرم.
با این که از جنس بدون گارانتی خوشم نمیاد و ریسک داره اما واقعا دوست دارم C رو پیدا کنم و بگیرم. خواهشا دوستان اگه تو تهران جایی رو میشناسن که C رو داره با قیمت مناسب، اطلاع رسانی کنن (حداقل به صورت پ خ تا تبلیغات هم نشه)

foxfunny
20-11-2014, 23:33
سلام
از دوستان کسی نوت 4 داره ________________________ خواهشاً یه فید بکی بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه کسی اطلاع جامعی داره از تفاوت دو نسخه 910s و 910c همون سی پی یو مد نظر هست ؟؟؟؟

کدام واقعاً بهتره ؟ اسنپ دراگون یا اکتا

ممنوننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن نننننننننننننننننننننننن

NimXa
21-11-2014, 00:19
امروز توی فروشگاه رسمی به حد کافی با نسخه‌ی اف کار کردم که در کنار نسخه‌ی سی اینجا در دسترسه. چون توی روسیه دیوایسای اپل داره ممنوع میشه خیلی هجوم روی گوشیای دیگه زیاد شده. چون پولش رو پرداخت کرده بودم و توی لیست انتظار برای دریافت بودم اجازه دادن هر کاری که میخوام با نسخه‌ی دیسپلی بکنم. نسخه‌ی سی دیسپلی نداشت. نمیدونم فیدبکام از این نسخه به درد کسی میخوره یا نه ولی فقط چون خواهش کرده بودم از منبع تغذیه بکشنش که باطریش رو چک کنم فروشنده بهم گفت اگه باطری برات مهمه مدل ثبت نامت رو عوض کن برای سی. اصلا هم به نظرم مصرف باطری نسخه‌ی اف چیز عجیب و بهینه‌ای نبود

kavian123
21-11-2014, 00:22
من هر روز تو این سایت میرم، عرض کردم لینک خبر رو بدید نگفم لینک سایت رو بدید، من این سایت رو چند سالی هست ک میشناسم و تقریبا روزی یه بار به این سایت سر میزنم، واسه همین گفتم لینکش رو بدید چون 2 روز بود نتونستم برم توی این سایت، گفتم شاید ندیدم، امروزم سر زدم ولی همچین خبری ک میگید ندیدم.
ممنون میشم لینکش رو بدید

خبر نیست برادر
تو قسمت گلکسی نت۴ برید توی توضیحات توی قسمت cpu
اینم لینک
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_4-6434.php

sky_dvb
21-11-2014, 00:29
سامسونگ همین کارها رو می کنه که بهش می گن سامسونگ و اون برند میشه اپل دیگه.

امروز که شنیدم ایرانسل LTE رو هم راه انداخته (در مشهد) دیگه واقعا نمی تونم با خودم کنار بیام که H بخرم.
با این که از جنس بدون گارانتی خوشم نمیاد و ریسک داره اما واقعا دوست دارم C رو پیدا کنم و بگیرم. خواهشا دوستان اگه تو تهران جایی رو میشناسن که C رو داره با قیمت مناسب، اطلاع رسانی کنن (حداقل به صورت پ خ تا تبلیغات هم نشه)

سلام
از دوستان کسی نوت 4 داره ________________________ خواهشاً یه فید بکی بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه کسی اطلاع جامعی داره از تفاوت دو نسخه 910s و 910c همون سی پی یو مد نظر هست ؟؟؟؟

کدام واقعاً بهتره ؟ اسنپ دراگون یا اکتا

ممنوننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن نننننننننننننننننننننننن

بله دیگه دقیقا همین طور وقتی قیمت دو مدل یکی هست اخه بیکارن برن نسخه h بخرن .لطفا اطلاع رسانی کنید که هیچ کس دیگه h نخره اینطوری هم قیمت پایین تر میادش و هم یاد میگرن که نسخه c و s بیارن
امروز علایدین بودم تقریبا نسخه c نبودش یا واقعا نمیفروشن که این h رو دستشون باد نکنه
جالبه این همه دوستانی که گرفتن یک فیبدک درست و حسابی نمیدن یتعدادی که تو این سایت ها خریدن یک عده خیلی راضی و ی عده به یکم ناراضی هستن تعجبه والا

kavian123
21-11-2014, 00:30

پس تهرانم میاد تا یکی دو روزه اینده
من چون گوشیم و سوزوندن این تعمیراتی اپل تو پایتخت الان بونه گوشیم وگرنه صبر میکرم ۲ ماه دیگه میکرفتم
فعلا دنبال c میگردم گیرم نیاد میرم دوباره سراغ اپل

sky_dvb
21-11-2014, 00:31
امروز توی فروشگاه رسمی به حد کافی با نسخه‌ی اف کار کردم که در کنار نسخه‌ی سی اینجا در دسترسه. چون توی روسیه دیوایسای اپل داره ممنوع میشه خیلی هجوم روی گوشیای دیگه زیاد شده. چون پولش رو پرداخت کرده بودم و توی لیست انتظار برای دریافت بودم اجازه دادن هر کاری که میخوام با نسخه‌ی دیسپلی بکنم. نسخه‌ی سی دیسپلی نداشت. نمیدونم فیدبکام از این نسخه به درد کسی میخوره یا نه ولی فقط چون خواهش کرده بودم از منبع تغذیه بکشنش که باطریش رو چک کنم فروشنده بهم گفت اگه باطری برات مهمه مدل ثبت نامت رو عوض کن برای سی. اصلا هم به نظرم مصرف باطری نسخه‌ی اف چیز عجیب و بهینه‌ای نبود

میشه بفرمایید دیسپلی نداشت یعنی چی؟ یعنی صفحه نمایش نداشت؟؟؟؟

NimXa
21-11-2014, 00:35
میشه بفرمایید دیسپلی نداشت یعنی چی؟ یعنی صفحه نمایش نداشت؟؟؟؟
نه عزیزم این نسخه‌هایی که برای نمایش میذارن خریدار برای خرید باهاشون کار کنه نسخه‌ی دیسپلی هستن. فقط دو تا از نسخه‌ی اف رو گذاشته بودن. و فکر میکنم همین تبلیغ ۶۴ بیتی کار خودش رو کرده نسخه‌ی سی حتی اینجا هم بیشتر فروش میره

kavian123
21-11-2014, 00:37
بله دیگه دقیقا همین طور وقتی قیمت دو مدل یکی هست اخه بیکارن برن نسخه h بخرن .لطفا اطلاع رسانی کنید که هیچ کس دیگه h نخره اینطوری هم قیمت پایین تر میادش و هم یاد میگرن که نسخه c و s بیارن
امروز علایدین بودم تقریبا نسخه c نبودش یا واقعا نمیفروشن که این h رو دستشون باد نکنه
جالبه این همه دوستانی که گرفتن یک فیبدک درست و حسابی نمیدن یتعدادی که تو این سایت ها خریدن یک عده خیلی راضی و ی عده به یکم ناراضی هستن تعجبه والا

موافقم

من ایفون داشتم و خیلی استفاده میکرم و هر روز شارژ میکردم گرم هم میشد ولی اصلا مهم نبود واسم این چیزا کسانیکه از نت۴ ناراضین زیادی انتظار دارن از یه گوشی
گوشی هنگ میکنه خراب میشه داغ میکنه و...
خیلی طبیعیه تمام اینا بهتره ببینیم چه استفا دهای میخوایم از گوشی بکنیم الان 4g برای ما خیلی مهمه پس بهتره صبر کنیم و نخریم

sky_dvb
21-11-2014, 00:41
پس تهرانم میاد تا یکی دو روزه اینده
من چون گوشیم و سوزوندن این تعمیراتی اپل تو پایتخت الان بونه گوشیم وگرنه صبر میکرم ۲ ماه دیگه میکرفتم
فعلا دنبال c میگردم گیرم نیاد میرم دوباره سراغ اپل

اخه جالبه اکثر فروشگاه های مختلف و بزرگ رو گشتم نوع c نیست یا خیلی کم یابه انوقت تو قم با این قیمت یکم عجیبه!!

foxfunny
21-11-2014, 00:59
کی مردم ما متحد بودم ____ که الان اطلاع رسانی بشه ___ واقعاً نرن بگیرن

اصلاً کی دلش واسه مردم میسوزه
گوشی ایکه الان 2500 ___2 ماه بعد میشه 1500 .....

کاملاً بی صاحاب ! گوشی هم مافیایی هست ! چرا الان h باید باشه!!!! چرا c ,s نیست

Wolfomid
21-11-2014, 01:01
نه عزیزم این نسخه‌هایی که برای نمایش میذارن خریدار برای خرید باهاشون کار کنه نسخه‌ی دیسپلی هستن. فقط دو تا از نسخه‌ی اف رو گذاشته بودن. و فکر میکنم همین تبلیغ ۶۴ بیتی کار خودش رو کرده نسخه‌ی سی حتی اینجا هم بیشتر فروش میره

سلام
منظور از اینجا کجاست؟ روسیه؟ ایول بابا موبایلستان و ایرانیای عزیز همه جا هستن، اونجا چند هست؟

kavian123
21-11-2014, 01:36
کی مردم ما متحد بودم ____ که الان اطلاع رسانی بشه ___ واقعاً نرن بگیرن

اصلاً کی دلش واسه مردم میسوزه
گوشی ایکه الان 2500 ___2 ماه بعد میشه 1500 .....

کاملاً بی صاحاب ! گوشی هم مافیایی هست ! چرا الان h باید باشه!!!! چرا c ,s نیست

متاسفانه همینطوره سیاست پیچیده سامسونگ

ولی هر چی که هست کاری کرده که بشینیم در موردش چندین صفحه بحث کنیم و دنباله مدل دلخواهمون بگردیم
شاید این هم یکی از اهدافشون باشه ______

NimXa
21-11-2014, 01:37
سلام
منظور از اینجا کجاست؟ روسیه؟ ایول بابا موبایلستان و ایرانیای عزیز همه جا هستن، اونجا چند هست؟
من از همون ابتدا نسخه‌ی اسنپ رو پیش‌خرید کرده بودم که متاسفانه پروایدر‌ها فعلا قراردادی پشتیبانیش نمیکنن. فعلا هم فقط نسخه‌ی سی موجوده که به روبل روسیه نزدیک به ۳۷۰۰۰ تاست. قیمت روسیه از ایران به خاطر مالیات گرونتره. سایت خود سامسونگ هم نسخه‌ی سی رو برای روسیه در دسترس قرار داده بود فقط تا همین چند روز پیش. در هر حال فعلا من میبینم همه دارن سی میخرن. با توجه به اینکه دولوپرهای روسی کارشون خوبه فکر کنم ساپورت دولوپری این نسخه هم خوب باشه

kavian123
21-11-2014, 02:14
دوستان یه سایتی هست که سری c رو داره
موبایل ابی
ولی خوب من به شخصه نمیتونم اینترنتی خرید کنم باید گوشی رو ببینم
بد نیست دوستان ببینند و نظر بدن

rogera75
21-11-2014, 02:57
با سلام به همه دوستان و به خصوص امیر عزیز. من قبلا توی بخش نوت 3 گه گداری پست میدادم، گرچه بیشترش سوال بود و مشکل! به خصوص در مورد باتری ... اینجا هم توی اون یکی تاپیک چند تا پست دادم تا امشب اینجا رو کشف کردم! در مورد نسخه C، عجیبه نایاب شده چون من شنبه توی دو تا مغازه در طبقه های 5 و 6 علاالدین دیدم، گرچه فقط خیلی کوتاه چند تا مغازه رو نگاه کردم، در حد 7-8 تا مغازه. چون قصدم یه براورد کلی بود.قیمتاشونم اون موقع 2250 و 2270 بود. چطور الان نیست دیگه؟! مساله بعدیم نسخه گلده. الان یه سرچی توی نت زدم دیدم خیلی کشورا مثل مصر و پاکستان و روسیه هم اوردن این رنگو. یعنی واقعا انقدر از ما بهترونن اینا؟! حالا اروپا و امریکا بماند...

kavian123
21-11-2014, 09:56

قربان جواب ما رو نمیدید؟

perspolisamir
21-11-2014, 11:04
چکار کنیم حالا؟ من می خواستم دوشنبه برم و بگیرم. حالا که می گن C پیدا نمیشه !!!:37::020::020::14:

sky_dvb
21-11-2014, 12:38
چکار کنیم حالا؟ من می خواستم دوشنبه برم و بگیرم. حالا که می گن C پیدا نمیشه !!!:37::020::020::14:

Samsung Galaxy Note 4 N910C
خدمت شما اینجا میتونید تهیه کنید
http://mobileabi.com/product/samsung-galaxy-note-4-n910s-2/

hamed_1989
21-11-2014, 13:06
دوستان من قصد دارم note 4 بخرم الان موندم چه گارانتی بخرم و مشکلی که هست قیمت بین گارانتی ها خیلی با هم تفاوت داره مثلا همراه خاورمیانه 2280 ، سامتل 2370 و مایکروتل 2560 :be:
الان واقعا اینا چه فرقی با هم دارن؟ همراه خاور میانه معتبر هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

sky_dvb
21-11-2014, 13:21
دوستان من قصد دارم note 4 بخرم الان موندم چه گارانتی بخرم و مشکلی که هست قیمت بین گارانتی ها خیلی با هم تفاوت داره مثلا همراه خاورمیانه 2280 ، سامتل 2370 و مایکروتل 2560 :be:
الان واقعا اینا چه فرقی با هم دارن؟ همراه خاور میانه معتبر هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

والا من چند سالی خیلی مدل عوض کردم و همیشه هم بدون گارانتی گرفتم کلا کلمه گارانتی فقط ی اسم و بهانه برای گرفتن پول بیشتره و همین شما ببین موقع پاسخگویی همه جور بامبولی در میارن و تازه میگن هندزفری ال سی دی باطری و لوازم جانبی هم شامل گارانتی نمیشه سعی کن بدون گارانتی ز ی جایی مطمعن بگیر و خلاص

meysam momeni
21-11-2014, 13:44
دوستان 2 بار مشکل wifi پیدا کردم من. به این شکل که علامت 2 شاخه wifi بالای صفحه اصلی نمیومد ری استارت کردم حل شد واسه کسیاینجوری نشده ؟ جدیه این موضوع؟

perspolisamir
21-11-2014, 14:36
Samsung Galaxy Note 4 N910C
خدمت شما اینجا میتونید تهیه کنید
http://mobileabi.com/product/samsung-galaxy-note-4-n910s-2/
این سایت رو دیدم قبلا اما مسئله اینه که نمیدونم چقدر معتبره چون باید اول پول رو واریز کنیم. سایت هم مال تبریزه و قیمتش هم بالاتر از جاهای دیگه است.

kavian123
21-11-2014, 15:50
این سایت رو دیدم قبلا اما مسئله اینه که نمیدونم چقدر معتبره چون باید اول پول رو واریز کنیم. سایت هم مال تبریزه و قیمتش هم بالاتر از جاهای دیگه است.

یکی این دوم اینکه حالا اومدیم و خراب بود یا اینکه اشتباه فرستاده بود
میگه۷۲ ساعت زمان میبره تا ارسال شه
۷۲ ساعتم برگرده میشه ۱ هفته ۱۰ روز
تازه اگه ه ه ه مطمین باشه

arazm
21-11-2014, 15:52
شانس رو نگاه"صبح رفتم بخرم گوشی رو"رنگ مشکی فقط داشت.کلا نسخه c هم تو زنجان نیست.میخوام H رو بخرم و یکشنبه قراره بیاره واسم این گوشی رو.زیاد هم حساس نشین به نسخه H...چون غیر از 4K که فرقی نداره با c!!! من به 3G اینترنت هم راضیم والا.کلا این فبلت فوق العادست.:ct:

mahdicivil
21-11-2014, 16:17
با یلام
دوستان، آیا این شایعه درسته که میگن فقط 910h از دست خط فارسی پشتیبانی میکنه؟ لطفا دوستانی که c دارند امتحان کنند و نتیجه رو اعلام کنند.
آیا سری c دست خط فارسی رو به تکست هم تبدیل میکنه؟
ممنون

Mehdi_Full
21-11-2014, 17:57
این مطالب به این تاپیک ربطی نداره اما دوست دارم بگم
باور کنید اون موقعیکه نوت 3 معرفی شد تا موقعیکه میخواست بیاد تو بازار دقیقا مثل شما دوستان که پیگیر سری ساخت و قیمت و کجا میفروشن ؛ بودم که بالاخره اولین نوت 3 خودم رو 2360 پول دادم
نوت 3 اولین گوشی هست که تونسته حدود 7 ماه دستم باشه و تازگیها هر وقت خواستم عوضش کنم نتونستم چون واقعا این گوشی باسه من عالی بوده از همه لحاظ
حالا نمیدونم چرا نوت 4 هیچ چیز جالب و شگفت انگیزی باسم نداره که مجبورم کنه نوت 3 رو بفروشم و 4 رو بخرم مخصوصا جای اون اسپیکر گوشی که وقتی رو میز یا تو شلوار میزاری صداش خفه میشه

فقط یه چیزی خدمتتون بگم اونم اینکه الآن من یه 9005 دارم و همسرم یه n900 . کلیپهای 4K رو تو 9005 مثل هلو و بسیار عالی پخش میکنه اما تو n900 بصورت آهسته آهسته و با لگ
حتی تو TabS 8.4 که میتونه بهترین تبلت آندروید باشه و اونم اگزینوس هست این کلیپها بصورت آهسته آهسته پخش میشه
گفتم شاید این داستان تو خرید شما تاثیری داشته باشه که اگزینوس رو بخرید یا اسنپ . با اینکه اگزینوس سامی 64 بیته و اسنپ 32 بیت

راستی دوستانی که میخوان این گوشی رو بدون گارانتی بخرن اولا از یکجا یا یک شخص مطمئن بخرن
دوم اینکه حتما حداقل 24 ساعت مهلت تست بگیرن تا اگر مشکلی بود بتونن برگردونن

sky_dvb
21-11-2014, 20:02
فک کنم باید ی جایزه ایی چیزی بزاریم تا اونایی که خریدن بیان و یکم دربارش فیدبک بدن اخه تعجبیه یک نفر از این همه خریدار نمیاد یکم نقدو بررسی بزاره برامون
در کل بنظر دوستان حالا چند درصد فرق بین دو مدل c و s هستش

kavian123
21-11-2014, 23:05
با یلام
دوستان، آیا این شایعه درسته که میگن فقط 910h از دست خط فارسی پشتیبانی میکنه؟ لطفا دوستانی که c دارند امتحان کنند و نتیجه رو اعلام کنند.
ممنون

نه پشتیبانی میکنه
h
رو که مطمینم

sepehr_sn
21-11-2014, 23:09
دوستان کم کم داره تفاوتها مشخص میشه
نسخه N910F آپدیت جدید که به بهبود عمل کرد باتری بر میگرده رو گرفته و با توجه به فیدبک ها جهش بسیار خوبی داشته !

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_4_gets_a_stabilityoriented_upd ate-news-10277.php

sky_dvb
21-11-2014, 23:25
دوستان کسی اطلاع دقیق داره این ANT+ support چی هستش تو مشخصات نت 4 تو جی اسم زده

shadanpoor
21-11-2014, 23:28
دوستان 2 بار مشکل wifi پیدا کردم من. به این شکل که علامت 2 شاخه wifi بالای صفحه اصلی نمیومد ری استارت کردم حل شد واسه کسیاینجوری نشده ؟ جدیه این موضوع؟
نه دوست عزیز یعنی وای فایش نقص نداره. از لپ تاپم که فای فای خوبی داره هم بهتره!

شانس رو نگاه"صبح رفتم بخرم گوشی رو"رنگ مشکی فقط داشت.کلا نسخه c هم تو زنجان نیست.میخوام H رو بخرم و یکشنبه قراره بیاره واسم این گوشی رو.زیاد هم حساس نشین به نسخه H...چون غیر از 4K که فرقی نداره با c!!! من به 3G اینترنت هم راضیم والا.کلا این فبلت فوق العادست.:ct:
دوست عزیز اصلا 4k تفاوتشون نیست. تو 4g تفاوت دارن. شایدم اشتباه تایپ کردی.

با یلام
ممنون
بله شایعس. من خودم h دارم ولی دوستانی که c داشتن میگفتن پشتیبانی میکنه.
اصلا رامهاشون یکیه... فقط مودم فرق داره... تازه تو xda هنوز تست نکرده بودن که مدمهاشون به هم میخوره یانه ولی رامها که خورده بود. البته خودم تست نکردما...

فک کنم باید ی جایزه ایی چیزی بزاریم تا اونایی که خریدن بیان و یکم دربارش فیدبک بدن اخه تعجبیه یک نفر از این همه خریدار نمیاد یکم نقدو بررسی بزاره برامون
در کل بنظر دوستان حالا چند درصد فرق بین دو مدل c و s هستش
دوست عزیز فیدبک اولیه رو که گذاشتم. در کل همه چیزش خوبه و هنوز مورد خاصی ندیدم. البته فکر کنم قسمت عکس دوربین زیاد جالب نباشه البته تو مناظر و فواصل دور که هنوز نظر قطعی نمیتونم بدم واقعا هنوز وقت نکردم درست تست کنم... کامل دوربین رو تست میکنم و اینجا اطلاع میدم.
و اما موارد جدید.
با رنگ های جذاب سری های قبلی خداحافظی کنید. سامسونگ فکر کرده میخوایم فتوشاپ کار کنیم همه رنگها دقیق و درسته و اون حالت vivid و لذت بخش بای بای... البته این نظر منه.
رنگ سفید عالیه.. یعنی نمایشگر از این بهتر نمیشه... به شرطی که رنگ vivid رو هم واسه من اضافه کنن!!!! [emoji1]
دوربین هم رنگها رو دقیق تر میگیره که خوب کاش کمی ... فقط کمی رنگها زنده تر بودن.
متاسفانه air view با انگشت نیست! تو xda یه بحث کوتاهی پیش اومده بود که ظاهرا با ترفند روی لانچر nova فعال شده ولی خود رام گوشی قابلیت رو نداره و رو خود گوشی عمل نمیکنه... نظرشون این بود که این رام یه رام عجله ای و موقت هست و تمام برنامه ها رو واسه L ریختن. (فکر کنم معرفی آیفون 6 باعث این عجله بوده... حتی خالی کردن مموری و نمایش حجم حافظه داخلی و sd و چند تا از ویجتها و ... رو هم حذف کردن!)
ولی در کل خوبه...
البته یادم رفت بگم... یعنی صدای گوشی با هندزفریش یه چیزی تو مایه های خدااااس... هندز فریشو به هر گوشی زدم صدای ساب میده!!! البته صدای نوت 4 خیلی تمیز و با تفکیکه... فکر کنم از ترس خرید بیتس توسط اپل سامسونگ خیلی تلاش کرده... مواظب باشید هندزفریشو عوض نکنن براتون چون با یه هدفون 90 تومنی Creative مقایسه کردیم به طرز شگرفی کریتیو سوسک شد!!! تا الان مالک ما کریتیوه بود!

دوستان سوالی هم دارید در خدمتیم. [emoji2]

دوست عزیزANT+ به قابلیت ارتباط وایرلس هست شبیه بلوتوث که یه سری وسایل و سنسور رو به صورت بیسیم وصل میکنه به گوشی.. مثل دستگاههای ضربان قلب.. فشار خون... تست قند و...

sky_dvb
21-11-2014, 23:58

اصلا رامهاشون یکیه... فقط مودم فرق داره... تازه تو xda هنوز تست نکرده بودن که مدمهاشون به هم میخوره یانه ولی رامها که خورده بود. البته خودم تست نکردما...

دوست عزیز فیدبک اولیه رو که گذاشتم. در کل همه چیزش خوبه و هنوز مورد خاصی ندیدم. البته فکر کنم قسمت عکس دوربین زیاد جالب نباشه البته تو مناظر و فواصل دور که هنوز نظر قطعی نمیتونم بدم واقعا هنوز وقت نکردم درست تست کنم... کامل دوربین رو تست میکنم و اینجا اطلاع میدم.
و اما موارد جدید.
با رنگ های جذاب سری های قبلی خداحافظی کنید. سامسونگ فکر کرده میخوایم فتوشاپ کار کنیم همه رنگها دقیق و درسته و اون حالت vivid و لذت بخش بای بای... البته این نظر منه.
رنگ سفید عالیه.. یعنی نمایشگر از این بهتر نمیشه... به شرطی که رنگ vivid رو هم واسه من اضافه کنن!!!! [emoji1]
دوربین هم رنگها رو دقیق تر میگیره که خوب کاش کمی ... فقط کمی رنگها زنده تر بودن.
متاسفانه air view با انگشت نیست! تو xda یه بحث کوتاهی پیش اومده بود که ظاهرا با ترفند روی لانچر nova فعال شده ولی خود رام گوشی قابلیت رو نداره و رو خود گوشی عمل نمیکنه... نظرشون این بود که این رام یه رام عجله ای و موقت هست و تمام برنامه ها رو واسه L ریختن. (فکر کنم معرفی آیفون 6 باعث این عجله بوده... حتی خالی کردن مموری و نمایش حجم حافظه داخلی و sd و چند تا از ویجتها و ... رو هم حذف کردن!)
ولی در کل خوبه...
البته یادم رفت بگم... یعنی صدای گوشی با هندزفریش یه چیزی تو مایه های خدااااس... هندز فریشو به هر گوشی زدم صدای ساب میده!!! البته صدای نوت 4 خیلی تمیز و با تفکیکه... فکر کنم از ترس خرید بیتس توسط اپل سامسونگ خیلی تلاش کرده... مواظب باشید هندزفریشو عوض نکنن براتون چون با یه هدفون 90 تومنی Creative مقایسه کردیم به طرز شگرفی کریتیو سوسک شد!!! تا الان مالک ما کریتیوه بود!

دوست عزیزANT+ به قابلیت ارتباط وایرلس هست شبیه بلوتوث که یه سری وسایل و سنسور رو به صورت بیسیم وصل میکنه به گوشی.. مثل دستگاههای ضربان قلب.. فشار خون... تست قند و...

تشکر و سپاس از شما فقط درباره باطری هم بفرمایید که در شرایط معمولی چقدر دوام داره و همچنین در کاراهای عادی گرمای کلی دستگاه چطوره ؟

kavian123
22-11-2014, 00:02
f

و اما موارد جدید.
ولی در کل خوبه...

مرسییی
یه جا گفتید رنگها طبیعی نیستن
و یه جا گفتین کیفیت صفخه نمایش عالیه
یکم این و توضیح میدین و اینکه vivid دقیقا چه کاری میکنه

ببینم به جز این داستان ۴جی
دقیقا چه فرقی بین cوh هست که منه کاربر کاملا حس کنم تفاوت رو

سواله بعدی
یعنی از اسپیکر و صدای ایفون هم تمیز تر موزیک پخش میکنه؟

sky_dvb
22-11-2014, 00:15
f

مرسییی

سواله بعدی

تنها تفاوت دو مدل فقط در ساپورت کردن 4g هستش که نسخه h نداره اون رو

shadanpoor
22-11-2014, 01:35
تشکر و سپاس از شما فقط درباره باطری هم بفرمایید که در شرایط معمولی چقدر دوام داره و همچنین در کاراهای عادی گرمای کلی دستگاه چطوره ؟
باطری از نوت 2 که من داشتم بهتره.. چون من دائم با گوشی کار میکنم و از اینترنت موبایل استفاده میکنم هر شب شارژ میکنم ولی فکر کنم با استفاده نرمال 2 تا 3 روز رو بده... هرچند باطری نو خودش یه مدت طول میکشه تا به نهایت شارژدهیش برسه. حرارت هم فقط در بازی و کارای سنگین احساس میشه که طبیعی هست و تو کار های عادی گوشی اصلا گرم نمیشه.

f

مرسییی

سواله بعدی
نه من گفتم رنگها طبیعی هستن. تو سوپر آمولد های قبلی مقداری رنگها گرمتر و اغراق شده بودن که بنظر من جذاب تر بودن ولی الان اینطور نیست و کاملا طبیعی به نظر میان. من خودم اون حالت قبل رو بیستر خوشم میومد که بهش vivid هم میگن. البته شاید تو اندروید L تنظیمش اضافه بشه.
پس هم رنگها کاملا طبیعی هستند و هم وضوح و عمق سفید و مشکی بی نظیرن.

با اختلاف خیلی زیاد این بهترین صفحه نمایش تو گوشی هام بوده.

shadanpoor
22-11-2014, 01:42
f

مرسییی

سواله بعدی
دوستمون در مورد تفاوتهاشون درست گفتن فقط تو 4g ظاهرا..
سوال دوم بله. تو تستها تونسته از آیفون 6 تو هر دو مورد برتر باشه. به شخصه با آیفون 6 مقایسه نکردم.البته بگم حجم صدا تو نهایت ولوم خیلی بیشتر شده. عمدتا سامسونگ صداش کم بود و با نصب مود صدا بیشتر میشد ولی الان به نظرم مناسبه.
با هندزفری بلوتوث a2dp مارک سونی اریکسون سری واکمنش تست کردم اونم بهتر از گوشی قبلی هام بود.

تست و مقایسه صدا تو gsmarena هست.

kavian123
22-11-2014, 03:20
دوستان اندرویده ۵ کی برای نت میادد

aminnokian8
22-11-2014, 06:37
با سلام خدمت دوستانی که نوت 4 دارن. میخواستم بدونم کدوم رنگش قشنگتره؟ مصرف باطریش نسبت به نوت 3 چجوریه؟؟؟ هنگ و لک داره(در صورتی که رم گوشی رو پرکرده باشید)؟؟؟:be::be::be:

دوستان کسی نوت 4 را با z3 مقایسه کرده و از نزدیک با جفتشون کار کرده؟؟؟؟ مزایا و معایبشون چی بود؟؟:df::df::df::df:

آخرین اخبار**** یه آپدیت 137 مگی برا نوت 4 منتشر شد...آپدیتی برای بهبود کارکرد و ثبات این دستگاه هستش که گفته شده که کاربران در کشور های آلمان و یونان در حال حاضر این آپدیت را دریافت کرده اند و به تدریج شاهد رسیدن آن به دیگر کشور های جهان نیز خواهیم بود. این آپدیت ۱۳۷ مگا بایتی با شماره ساخت N910FXXU1ANK4 در اختیار کاربران قرار می گیرد.:bo::bo::bo::bo::bo:

NimXa
22-11-2014, 07:24
آخرین اخبار**** یه آپدیت 137 مگی برا نوت 4 منتشر شد...آپدیتی برای بهبود کارکرد و ثبات این دستگاه هستش که گفته شده که کاربران در کشور های آلمان و یونان در حال حاضر این آپدیت را دریافت کرده اند و به تدریج شاهد رسیدن آن به دیگر کشور های جهان نیز خواهیم بود. این آپدیت ۱۳۷ مگا بایتی با شماره ساخت N910FXXU1ANK4 در اختیار کاربران قرار می گیرد.:bo::bo::bo::bo::bo:
دوست عزیز توی معایب من به شخصه حس میکنم باطریش مخصوصا در نسخه‌ی اف بهینه نیست. این چیزیه که بیش از همه توجهم رو جلب کرد. رنگ‌ها هم سلیقه‌این بنده رنگ‌های تیره رو بیشتر می‌پسندم. آپدیت منتشر شده هم که برای نسخه‌ی اسنپ هست یه بار دیگه ثابت کرد بر خلاف حدسیات که میگفتن اینبار سامسونگ چیپست خودش رو ساپورت بهتری میکنه، همچنان چیپ اسنپ برای سامسونگ ساپورتش در ارجحیت قرار داره.
در انتها هم لطفا پستاتون رو مرج کنید. بر خلاف قوانینه پست‌های پشت هم[emoji4]

دوستان اندرویده ۵ کی برای نت میادد
توی اخبار که تاریخ دقیقی مشخص نکرده ولی مطمئنا اولین دیوایس سامسونگ که اندروید ۵ رو دریافت میکنه نوت ۴ خواهد بود. شایعات هم میگن نهایت تا انتهای سال جاری میلادی

mersad61
22-11-2014, 09:19
دوست عزیز توی معایب من به شخصه حس میکنم باطریش مخصوصا در نسخه‌ی اف بهینه نیست. این چیزیه که بیش از همه توجهم رو جلب کرد. رنگ‌ها هم سلیقه‌این بنده رنگ‌های تیره رو بیشتر می‌پسندم. آپدیت منتشر شده هم که برای نسخه‌ی اسنپ هست یه بار دیگه ثابت کرد بر خلاف حدسیات که میگفتن اینبار سامسونگ چیپست خودش رو ساپورت بهتری میکنه، همچنان چیپ اسنپ برای سامسونگ ساپورتش در ارجحیت قرار داره.
در انتها هم لطفا پستاتون رو مرج کنید. بر خلاف قوانینه پست‌های پشت هم[emoji4]

توی اخبار که تاریخ دقیقی مشخص نکرده ولی مطمئنا اولین دیوایس سامسونگ که اندروید ۵ رو دریافت میکنه نوت ۴ خواهد بود. شایعات هم میگن نهایت تا انتهای سال جاری میلادی

مسئله باتری در نسخه اسنپ یک مسئله جدیه! به خاطر همین سامسونگ با آپدیت سعی در برطرف کردن اون داره! ربطی هم به پشتیبانی نرم افزاری از اسنپ و یا اگزینوس نداره!
من نسخه H رو خریدم! حدود یازده ساعت باهاش تو اینترنتم با وای فای

sky_dvb
22-11-2014, 09:43
مسئله باتری در نسخه اسنپ یک مسئله جدیه! به خاطر همین سامسونگ با آپدیت سعی در برطرف کردن اون داره! ربطی هم به پشتیبانی نرم افزاری از اسنپ و یا اگزینوس نداره!
من نسخه H رو خریدم! حدود یازده ساعت باهاش تو اینترنتم با وای فای

به نظرم منم همین طوره احتمالا باگ یا مشکل حادی تو ورژن اسنپ دیده شده ه این ابدیت داده شده والا وقتی مشکل خاصی در اگزینوس نیستش دلیل ابدیت اینجوری نیست دیگه پس میشه با خیال راحت تر سمتش رفت به گمانم

peyman.soltani
22-11-2014, 10:36
خبر نیست برادر
تو قسمت گلکسی نت۴ برید توی توضیحات توی قسمت cpu
اینم لینک
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_4-6434.php

آخه داداش من چرا حرف بی اساس میزنین و بقیرو گمراه میکنین، الان دقیقا کجای این لینک نوشته فلان مدل CPUش بهتره؟دقیق لطف کن بگو کجاش؟

dr007
22-11-2014, 11:10
سلام

دوستان منم این گوشی رو گرفتم ( مدل H ) یه مشکلی که باهاش دارم دکمه بک دستگاه هست که حس میکنم یکم بد عمل میکنه.اینجوریه که حتما باید قسمت فلش دکمه بک لمس بشه تا عمل بکنه.معمولا گوشیهای سامسونگ دکمه های فیزیکیش حساسیت بالایی دارن.میخواستم ببینم دوستان دیگه با مسئله روبرو شدن یا نه

ممنون

kavian123
22-11-2014, 11:17
آخه داداش من چرا حرف بی اساس میزنین و بقیرو گمراه میکنین، الان دقیقا کجای این لینک نوشته فلان مدل CPUش بهتره؟دقیق لطف کن بگو کجاش؟

اقا من توی قسمت سی پی یو دیدم شمام ببین اگه اشتباه میکنم خوب اشتباه رو بگو من که نظر تخصصی ندادم یا با قطعیت نگفتم طبق چیزی که اونجا نوشته و عددی که مربوط به سی پی یو هست و چیزی که دیدم میگم که سری فلان از سری فلان سی پی یوش بالاتره
حرف بی اساس به زمانی میگن که من بیام بگم همه دارید اشتباه میگید و من درست میگم برادره من
عددی که نوشته شده حالا اکه اون عدد توی سی پی یو که توی سایت نوشته منظورش چیزه دیگه ای هست من نمیدونم من فقط اطلاع رسانی کردم

perspolisamir
22-11-2014, 11:41
دوستاني كه C دارن، راسته كه ميگن مشكا آنتن داره؟

و اين كه موقع خريد بايد به اپراتور و لگويي كه اولش مياد دقت كرد تا همخواني داشته باشه؟

peyman.soltani
22-11-2014, 11:46
اقا من توی قسمت سی پی یو دیدم شمام ببین اگه اشتباه میکنم خوب اشتباه رو بگو من که نظر تخصصی ندادم یا با قطعیت نگفتم طبق چیزی که اونجا نوشته و عددی که مربوط به سی پی یو هست و چیزی که دیدم میگم که سری فلان از سری فلان سی پی یوش بالاتره
حرف بی اساس به زمانی میگن که من بیام بگم همه دارید اشتباه میگید و من درست میگم برادره من
عددی که نوشته شده حالا اکه اون عدد توی سی پی یو که توی سایت نوشته منظورش چیزه دیگه ای هست من نمیدونم من فقط اطلاع رسانی کردم

CPU چهار هسته ای با هشت هسته ای کاملا متفاوته و بالاتر بودن عدد چهار هسته ای دلیل بر بهتر بودنش نمیشه.
شما نباید راجع به چیزی که اطلاع ندارین سر خود تحلیل کنین. اگه همینو بپرسین تا دیگران که اطلاع دارن توضیح بدن براتون قطعا اطلاعات خودتونم بالا میره

kavian123
22-11-2014, 11:47
CPU چهار هسته ای با هشت هسته ای کاملا متفاوته و بالاتر بودن عدد چهار هسته ای دلیل بر بهتر بودنش نمیشه.
شما نباید راجع به چیزی که اطلاع ندارین سر خود تحلیل کنین. اگه همینو بپرسین تا دیگران که اطلاع دارن توضیح بدن براتون قطعا اطلاعات خودتونم بالا میره

بابا برادر من چه تحلیلی ؟!!!!!!!!!
تحلیل من و لطفا بگو؟

sky_dvb
22-11-2014, 12:09
این اخرین خبر رسیده هستش که جایی میخوندم

مدل S اصلا نسخه بین المللی نیست.
مدل S چیپش اگزینوس 5433 هست که به اشتباه بعضی جاها نوشتن اسنپ 805
مدل S یکی از نسخه های اپراتوری کره جنوبیه.

اون اوایل در سایت ها نوشتن که مدل S نسخه اسنپ اروپاییه، که بعدا مشخص شد این جوری نیست.
از جمله سایت GSM Arena که اشتباه نوشته. در مقابل فیلد Speed باید اون N910S رو به N910F تغییر بده و یادشون رفته.

این اشتباه باعث شده خیلی ها گمراه بشن!

dr007
22-11-2014, 12:18
سلام

دوستان منم این گوشی رو گرفتم ( مدل H ) یه مشکلی که باهاش دارم دکمه بک دستگاه هست که حس میکنم یکم بد عمل میکنه.اینجوریه که حتما باید قسمت فلش دکمه بک لمس بشه تا عمل بکنه.معمولا گوشیهای سامسونگ دکمه های فیزیکیش حساسیت بالایی دارن.میخواستم ببینم دوستان دیگه با مسئله روبرو شدن یا نه

ممنون

دوستان کسی مشکل منو نداره ؟

M0RT3Z4
22-11-2014, 12:37
بابا برادر من چه تحلیلی ؟!!!!!!!!!
تحلیل من و لطفا بگو؟

من نرفتم صفحه قبل ببینم چه بحثی شده

اما در مورد cpu چیپ اکسینوس خود سامسونگ تقریبا از هر نظر به اسنپ دراگون 805 برتری داره !

فرکانس پردازنده پایین تره ولی با فرکانس کم تر هم توی تست های گیک بنچ خیلی از چهار هسته ای بهتر بوده هم من تو ویدئوی مقایسه ی سرعت باز کردن اپ ها دیدم هشت هسته ای کاملا از چهار هسته ای سریع تر هست

ورژن هشت هسته ای از هسته های 64 بیتی استفاده میکنه برخلاف ورژن چهار هسته ای ک 32 بیتی هست ، و تازه این عملکرد عالی هشت هسته ای در حالی هست ک اندروید 4.4 از پردازنده های 64 بیتی پشتیبانی نمیکنه و پردازنده رو حالت 32 بیتی داره کار میکنه ، با اومدن اندروید 5 ک از پردازنده های 64 بیتی پشتیبانی میکنه عملکرد ورژن هشت هسته ای بهتر از اینی ک هست میشه .

ضمنا چیپ اکسینوس یعنی همون هشت هسته ای یک چیپ 20 نانومتری هست برخلاف چهار هسته ای ک 28 نانومتری هست ، بنابراین مصرف بهتر و گرمای کمتری باید داشته باشه نسبت به چهار هسته ای !

سعی کردم رون و راحت توضیح بدم

basiiiii
22-11-2014, 12:44
امکانش هسته هر هشتا باهم کار کنن؟ مثلا تو کارای سنگین مثله بازی.

mamadeb
22-11-2014, 13:01
سلام. دوستان خسته نباشید. من میخوام نوت 4 رو تهیه کنم و با اینکه مطالب پستهای قبل رو خوندم هنوز تو دو راهی بین مدلh یا c موندم. البته میدونم که مدل اکزینوس 4g رو پشتیبانی نمیکنه اما برای من سرعت اینترنت موبایل مهم نیس. اما برای من در مورد داغ کردن یا هنگ کردنه موبایل خیلی اهمیت داره. میخوام بدونم آیا مدل اکزینوس یا همون h این مشکلاتو داره؟؟؟ چون بعضیا اشاره هایی کردن
در کل ممنون میشم یه راهنمایی کامل به من بکنید. مرسی

behzadkhan
22-11-2014, 13:03

و اما موارد جدید.
ولی در کل خوبه...

تشكر از زحمتي كه كشيديد
يه سوال: راجع به سنسور اكسيژن خون چيزي دستگيرتون نشد؟
نميدونيد چرا روي سري h اين سنسور فعال نيست؟

aminnokian8
22-11-2014, 13:19

من یه جایی خوندم که در نسخه 8 هسته ای نوت 4 ، هر هشت هسته با هم کار میکنن!!! تازه گرافیکشم گفته بود 6 هسته ایه!!!!!!!!:an:

amirsh77
22-11-2014, 13:30
من نرفتم صفحه قبل ببینم چه بحثی شده

اما در مورد cpu چیپ اکسینوس خود سامسونگ تقریبا از هر نظر به اسنپ دراگون 805 برتری داره !

فرکانس پردازنده پایین تره ولی با فرکانس کم تر هم توی تست های گیک بنچ خیلی از چهار هسته ای بهتر بوده هم من تو ویدئوی مقایسه ی سرعت باز کردن اپ ها دیدم هشت هسته ای کاملا از چهار هسته ای سریع تر هست

ورژن هشت هسته ای از هسته های 64 بیتی استفاده میکنه برخلاف ورژن چهار هسته ای ک 32 بیتی هست ، و تازه این عملکرد عالی هشت هسته ای در حالی هست ک اندروید 4.4 از پردازنده های 64 بیتی پشتیبانی نمیکنه و پردازنده رو حالت 32 بیتی داره کار میکنه ، با اومدن اندروید 5 ک از پردازنده های 64 بیتی پشتیبانی میکنه عملکرد ورژن هشت هسته ای بهتر از اینی ک هست میشه .

ضمنا چیپ اکسینوس یعنی همون هشت هسته ای یک چیپ 20 نانومتری هست برخلاف چهار هسته ای ک 28 نانومتری هست ، بنابراین مصرف بهتر و گرمای کمتری باید داشته باشه نسبت به چهار هسته ای !

سعی کردم رون و راحت توضیح بدم
سلام دوست عزیز،
در مورد اینکه نسخه اگزینوس با اندروید ۵ از ۶۴ بیتی پشتیبانی میکنه مطمئن هستید؟ چون جایی خونده بودم درسته که اگزینوس نوت چهار ۶۴ بیتی هست اما سامسونگ بخاطر سیاست مشتری مداری روی اندروید ۵ روی همون ٣٢ بیت نگهش میداره تا خریدارهای اسنپ که عموماً اروپاییها هستند صداشون در نیاد و اعتراض نکنند، حالا واقعاً نمیدونم اگر شما یا کس دیگه‌ای از دوستان اطلاعات دقیقتری داره لطفاً بفرمایید، ممنون

kavian123
22-11-2014, 16:16
دوستان حرفه ای و وارد

بیاید یه جمع بندی بکنیم در مورد نت۴
که کاربرانی که مثل من تازه کار هستن کاملا با دو مدل نت سری Cو H که در بازار موجود هست تفاوت ها ، کمی و کاستی ها
نوع چیپست و سی پی یو و چند هسته ای بودن... متوجه بشن / توضیحات داده شده ولی پراکندست

بتونن راحت انتخاب کنن

shadanpoor
22-11-2014, 17:38
سلام دوست عزیز،
در مورد اینکه نسخه اگزینوس با اندروید ۵ از ۶۴ بیتی پشتیبانی میکنه مطمئن هستید؟ چون جایی خونده بودم درسته که اگزینوس نوت چهار ۶۴ بیتی هست اما سامسونگ بخاطر سیاست مشتری مداری روی اندروید ۵ روی همون ٣٢ بیت نگهش میداره تا خریدارهای اسنپ که عموماً اروپاییها هستند صداشون در نیاد و اعتراض نکنند، حالا واقعاً نمیدونم اگر شما یا کس دیگه‌ای از دوستان اطلاعات دقیقتری داره لطفاً بفرمایید، ممنون
دوست عزیز فکر کنم این عکس گویا باشه... http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/11/22/639ae30a95430fa9e61300b0a1b10012.jpg

reza_243
22-11-2014, 19:22
این جدول مقایسه ای بین ورژن اسنپ دراگن و اکسینوس رو ببینید :

http://www.devicespecifications.com/en/comparison/4645bbb3

گرچه بنظرم در برخی موارد مثل مصرف باطری، فقط به اعداد و ارقام اعلام شده سامسونگ بسنده کرده و تست نکرده. ولی درمورد دوربین و سنسور ها و ... شفافسازی کرده

من هم قصد خرید نوت 4 رو دارم و فقط منتظرم قیمتش به حدود 2 تومن یا کمتر برسه، و مشکلی با H یا C بودنش ندارم چون حتی خارج از ایران هم اینترنت نسل چهارم، همیشه و همه جا آنتن نمیده و قیمتهای گزافی هم داره. دیگه ایران عقب مونده که جای خود داره (آره عقب مونده ! چون من در منزل حتی نسل دوم هم به زور دارم چه برسه به 3G)
هنگام خرید هم اگه پشت گوشی نوشته باشه ساخت بورکینافاسو، بازهم میخرم.

پریروز رفته بودم کفش دکتر مارتین بخرم، مشکی ساخت انکلستان بود و قهوه ای ساخت ویتنام. به وضوح کیفیت ویتنامیه بهتر و خوش دوخت تر بود و همون رو گرفتم.
خفه شدیم از شایعات این مدلی.
شاید باطری کمی فرق کنه که ساخت کجا باشه چون مواد شیمیایی در کشورهای مختلف، منابع متفاوتی دارند ولی مادربورد و ... همگی از وضعیت مشابهی برخوردارند.

درمورد تجربه خودم : با نوت 4 دیسپلی کار کردم که چیپست اسنپ دراگن داشت. یه جاهایی خیلی احمقانه هنگ میکرد. گاهی نوار اعلام هم میرفت و نیاز به روشن خاموش کردن داشت.
دوربینش از انتظارم کمتر بود
فیلم 4k که با خودش گرفتم هنگام پخش هم پرش داشت
قلم عملکرد خوبی داشت.
هنگام بک زدن کند عمل می کرد (اصلاً نمیفهمم سریعترین سخت افزار اندرویدی جهان چطوری از گوشیهای 2-3 سال پیش کندتر عمل میکنه !)
یقیناً از نظر رام و نرم افزار راه زیادی در پیش داره تا آدم بشه و این راه پیش از ارائه اندروید 5 باید طی بشه چون بدون شک خود اندروید 5 مشکلات خودش رو داره که کلی زمان میبره تا رفع بشه
(یادمه از اندروید 2 به 4 چقدر رام بتا و ... نصب کردیم و فیدبک دادیم و زمان برد تا 4 بدون مشکل برای گوشی بیاد)

ای کاش تو دیسپلی نسخه ای که میفروشن، یعنی اکسینوس رو میذاشتند. آدم با یه گوشی کار میکنه و یه گوشی دیگه میخره (عمدتاً دغدغه خریداران سر همین چیپست هست)
ابعاد و تو دست گرفتنش خیلی خوب بود، انگار نه انگار که فبلت دستمه.
تشخیص دست نوشته فارسیش قابل قبول بود ولی باید کمی از تشخیص کاراکتر و الگوریتمهاش مطلع باشید تا بتونید طوری بنویسید که خطا به حداقل برسه و این به خوش خطی و بدخطی ربطی نداره.

سنسور اکسیژن خون هم رو انگشت من کار کرد ولی هربار عدد متفاوتی ارائه داد از 97 تا 99 درصد
رو دست یکی دیگه اصلاً کار نکرد !
ای کاش بجای این سنسورها باطری رو بزرگتر می کردند و قیمت رو پایین می آوردند.

درکل بهترین گوشی هست که امروز میشه خرید ولی مشکلاتی هم داره.

درمورد گارانتی، همراه سرویس خاور میانه را رسماً همان "بدون گارانتی" فرض کنید.
سامتل و مایکروتل هم فقط کمی بهتر هستند.
واسه امثال من هم که ثانیه اول روت میکنیم اصلاً گارانتی و حتی خدمات پس از فروش، مجدداً عرض میکنم حتی خدمات پس از فروش هم قابل استفاده نیست (همراه سرویس خاور میانه نتونست به من خدمات بده چون گفتند گوشی روت شده و تعمیر نمیشه ! بردم بیرون تعمیر کردم!)
من تا امروز گوشی گارانتی دار نخریدم، از زمان نوکیا 6600 تا الان.
شاید تنها مزیت گارانتی، کمی اطمینان بیشتر در مورد اصالت باطری و شارژر و هندزفری باشه که این مورد با کمی دقت و وسواس هنگام خرید قابل حله.

در مورد باطری نوت 4 انتظار داشتم فیدبک دارندگان این گوشی خیلی بهتر باشه ولی ظاهراً مثل هر گوشی اندرویدی دیگه ای، اگه واقعاً ازش "استفاده" کنی باید هر شب بذاری تو شارژ ! لطفاً درمورد کشور سازنده سلول های باطری هم اطلاع بدید بدونیم کدوم کشورها میسازند.

pashah
22-11-2014, 19:49
سلام من میخوام نت 4 بخرم
الان متوجه نشدم نسخه اگسینوس خوبه یا نه ؟
روی این h
یعنی تنها قرق C va H توی همین LTE واسه نته ایرانه؟
یا تفاوتهای دیگم داره
رم و سی پی یو شون فرق داره این ۲ تا باهم!؟

shadanpoor
22-11-2014, 20:05
دوستان امروز چند جا کار داشتم و تو مسیر تعدادی عکس انداختم... برای تست دوربین بد نبودن.

http://s6.uplod.ir/i/00465/u0lebllfcu30_t.jpg (http://uplod.ir/u0lebllfcu30/20141122_111503.jpg.htm)
http://s6.uplod.ir/i/00465/jw9hksud6sjf_t.jpg (http://uplod.ir/jw9hksud6sjf/20141122_111721.jpg.htm)
http://s6.uplod.ir/i/00465/9gl7ykibbkf5_t.jpg (http://uplod.ir/9gl7ykibbkf5/20141122_111850.jpg.htm)
http://s6.uplod.ir/i/00465/cyd8657oeu4t_t.jpg (http://uplod.ir/cyd8657oeu4t/20141122_111906.jpg.htm)
http://s6.uplod.ir/i/00465/fsojw5ewo3qy_t.jpg (http://uplod.ir/fsojw5ewo3qy/20141122_134811.jpg.htm)
http://s6.uplod.ir/i/00465/3735aue3zmm0_t.jpg (http://uplod.ir/3735aue3zmm0/20141122_134844.jpg.htm)
http://s6.uplod.ir/i/00465/4ki3d8imkpdi_t.jpg (http://uplod.ir/4ki3d8imkpdi/20141122_153107.jpg.htm)

متاسفانه امروز آفتابی نبود تا تو نور شدید هم تست کنم.
راستش من کلا با سنسورهای سونی حال نمیکنم... بد نیست ولی خوب عالی هم نیست. جالبه تو محیط بسته به نظر بهتر میاد تا بیرون. اگر تونستم از محیط بسته هم عکس میزارم.

سلام من میخوام نت 4 بخرم
الان متوجه نشدم نسخه اگسینوس خوبه یا نه ؟
روی این h
یعنی تنها قرق C va H توی همین LTE واسه نته ایرانه؟
یا تفاوتهای دیگم داره
رم و سی پی یو شون فرق داره این ۲ تا باهم!؟

آقا بخدا چند دفعه دوستان و من گفتیم رم CPU و GPU همه چی همونه الا 4G و احتمالا سنسور اکسیژن.

NimXa
22-11-2014, 20:09
بنده یادم میاد که اوایل توی بخش نوت ۳ هم همین بحثها راجع به چیپست بود. در انتها هم بعد از مدتی معلوم شد تفاوت‌ها اونقدر شدید نیست که بخواد دغدغه ایجاد کنه. نسخه‌ی اچ اینجا در دسترس نیست ولی هم سی هم اف رو تجربه شخصی من میگه اصلا ارجحیت خاصی به هم نداشتن. در مورد بهینه نبودن مصرف باطری اف هم که نظر دادم قبلا، متوجه شدم که نسخه‌ی سی هم برتری خاصی نداره و در همین سطحه. کاش اجازه میدادن روی هر دو نسخه بازی اچ‌دی ران کنم تا تفاوت رو در هنگام پردازش سنگین بسنجم ولی متسفانه فعلا که اجازه‌ش رو نمیده فروشگاه چیزی نصب کنیم

mamadeb
22-11-2014, 20:15
سلام. دوستان خسته نباشید. من میخوام نوت 4 رو تهیه کنم و با اینکه مطالب پستهای قبل رو خوندم هنوز تو دو راهی بین مدلh یا c موندم. البته میدونم که مدل اکزینوس 4g رو پشتیبانی نمیکنه اما برای من سرعت اینترنت موبایل مهم نیس. اما برای من در مورد داغ کردن یا هنگ کردنه موبایل خیلی اهمیت داره. میخوام بدونم آیا مدل اکزینوس یا همون h این مشکلاتو داره؟؟؟ چون بعضیا اشاره هایی کردن
در کل ممنون میشم یه راهنمایی کامل به من بکنید. مرسی
ممنون میشم اگر جواب بدید

perspolisamir
22-11-2014, 21:00
ممنون میشم اگر جواب بدید
دوست عزیز مدل H و C هر دو اگزینوس هستند و تفاوتشون در 4G داشتن C هستش.

M0RT3Z4
22-11-2014, 22:37

اس5 و آلفا هر هشتا هستشون تو کارای سنگین فعال میشه اینم احتمال زیاد باید مثل اونا باشه ، خود چیپ امکان استفاده از هر هشتا هسته رو داره اما ممکنه سامسونگ محدودش کرده باشه روی کمتر از هشتا (1درصد احتمال داره)

سلام دوست عزیز،

من فکر نمیکنم این کارو بکنه ، اگه به سیاست مشتری مداری بود اصلا نباید از اکسینوس استفاده میکرد چون بر خلاف اس5 یا نوت3 ک مدل هشت هسته ایشون با چهار هسته ای تفاوت محسوسی توی پرفورمنس و باتری لایف نداشتن نوت4 هشت هسته ای کاملا به چهار هسته ایش سرتره !

نکته ی دیگه اینه ک خود چیپ اکسینوس نوت4 مودم lte داره ولی از lte cat 4 ساپورت میکنه (150 مگابیت) اما مودم روی اسنپ دراگون از lte cat 6 پشتیبانی میکنه (300 مگابیت) شاید اگه اکسینوس هم از lte cat 6 پشتیبانی میکرد اصلا از اسنپ استفاده میکرد .

حالا یه چیز جالب تر . ورژن اسنپ دراگونی نوت4 از سنسور سونی استفاده میکنه ولی اکسینوسیش ظاهرا سنسور ایزوسل داره (همونی ک تو اس5 استفاده شده) و انگار ایزوسل از سنسور سونی بهتر عمل کرده !

http://forum.xda-developers.com/note-4/general/note-4-variants-camera-sensor-t2901512

shadanpoor
22-11-2014, 22:49
اس5 و آلفا هر هشتا هستشون تو کارای سنگین فعال میشه اینم احتمال زیاد باید مثل اونا باشه ، خود چیپ امکان استفاده از هر هشتا هسته رو داره اما ممکنه سامسونگ محدودش کرده باشه روی کمتر از هشتا (1درصد احتمال داره)

من فکر نمیکنم این کارو بکنه ، اگه به سیاست مشتری مداری بود اصلا نباید از اکسینوس استفاده میکرد چون بر خلاف اس5 یا نوت3 ک مدل هشت هسته ایشون با چهار هسته ای تفاوت محسوسی توی پرفورمنس و باتری لایف نداشتن نوت4 هشت هسته ای کاملا به چهار هسته ایش سرتره !

نکته ی دیگه اینه ک خود چیپ اکسینوس نوت4 مودم lte داره ولی از lte cat 4 ساپورت میکنه (150 مگابیت) اما مودم روی اسنپ دراگون از lte cat 6 پشتیبانی میکنه (300 مگابیت) شاید اگه اکسینوس هم از lte cat 6 پشتیبانی میکرد اصلا از اسنپ استفاده میکرد .

حالا یه چیز جالب تر . ورژن اسنپ دراگونی نوت4 از سنسور سونی استفاده میکنه ولی اکسینوسیش ظاهرا سنسور ایزوسل داره (همونی ک تو اس5 استفاده شده) و انگار ایزوسل از سنسور سونی بهتر عمل کرده !

http://forum.xda-developers.com/note-4/general/note-4-variants-camera-sensor-t2901512

دوست عزیز ماله من اگزینوسه و سنسورش سونیه.
و هر هشت هسته فعاله.

pashah
23-11-2014, 00:14
آقا بخدا چند دفعه دوستان و من گفتیم رم CPU و GPU همه چی همونه الا 4G و احتمالا سنسور اکسیژن.[/QUOTE]

ببخشید سوال کردم

اخه تو صفحه های قبل دیدم هر کی یه جور میگه که مثلا مودماشون با هم فرق میکنه یا این سری C کاستوماش بهتره تا سری H

یا مثلا اینکه میگن اگزینوس و اینا مگه به جز اگزینوس )C&H
نوعه دیگه ای هست تو ایران که بشه خرید؟

d4lton
23-11-2014, 00:38
اقا بازار موبایل نسخه c رو آورده با گارانتی خبر داره کسی ؟ یا به صورت رسمی وارد شده ؟

رنگ برنزی و طلایی چی کسی اونو دیده جایی یا همون بازار موبایل ؟

pashah
23-11-2014, 00:47
اقا بازار موبایل نسخه c رو آورده با گارانتی خبر داره کسی ؟ یا به صورت رسمی وارد شده ؟

رنگ برنزی و طلایی چی کسی اونو دیده جایی یا همون بازار موبایل ؟

نه C نیومده بیاد تهران اولین نفر منم میگیرم :)

rogera75
23-11-2014, 11:09
نه C نیومده بیاد تهران اولین نفر منم میگیرم :)

عجیبه من شنبه پیش طبقه 5 و 6 علاالدین نسخه c رو دیدم. اون زمان یکیشون میداد 2250 و یکی دیگه 2270. چون گلد نداشت نگرفتم. الان که حتما ارزونتر شده اگه بازم باشه...

pashah
23-11-2014, 11:16
نه نیست ولی من از چند نفر پرسیدم میگن تا ۱۰ روز اینده پر میشه تو تهران
مغازه دارا میگفتن
حالا یا دیدن خواهانش زیاده گفتن بذار H هارو اول بفروشیم

arazm
23-11-2014, 16:25
بلاخره خریدم چند ساعت پیش"نسخه H رو"نگین اینجوریه اونجوریه!!:))))فقط مودمش ساپورت 4G رو نداره که اونم برام مهم اصلا نیست.چون با سیمکارت گوشی هیچوقت اینترنت نمیگیرم.همین 2مگ مبین نت رو دارم کافیه.همه قسمتهاش رو تست کردم فوق العادست.یه 3 ساعتی باهاش کار کردم تا باطری شد 5% و گذاشتمش شارژ.یه 6 ساعتی میزارم.میگن شارژ اولیه نمیخواد باطری لیتیوم"ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه.خیلی خوشحالم"کیفیت صفحه نمایشش خـــــــــــداست.:aj:

pashah
23-11-2014, 17:03
بلاخره خریدم چند ساعت پیش"نسخه H رو"نگین اینجوریه اونجوریه!!:))))فقط مودمش ساپورت 4G رو نداره که اونم برام مهم اصلا نیست.چون با سیمکارت گوشی هیچوقت اینترنت نمیگیرم.همین 2مگ مبین نت رو دارم کافیه.همه قسمتهاش رو تست کردم فوق العادست.یه 3 ساعتی باهاش کار کردم تا باطری شد 5% و گذاشتمش شارژ.یه 6 ساعتی میزارم.میگن شارژ اولیه نمیخواد باطری لیتیوم"ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه.خیلی خوشحالم"کیفیت صفحه نمایشش خـــــــــــداست.:aj:

مبارکه دادایی
معلومه محشره این غول
من ایفون ۶ گرفتم دارم میفروشم این و بگیرم
یه افتضاحی به اسم ای او اس ۸
که پدرم و دراورده

چند خریدی
از کیفیت صداش بگو

amirsh77
23-11-2014, 18:26
سلام،
گوشیتون سنسور سنجش اکسیژن خون رو داره؟

arashmidos200x
23-11-2014, 19:53
سلام دوستان اقا شرمنده من واقعا نمیرسم به سایت سر بزنم . در مورد سوالاتی که میکنید ببینید بنده در قسمت فروش و واردات نیستم که با جزئیات بتونم جواب بدم اما دسترسی به بخش های مرتبط دارم و میتونم سولاتتون رو بپرسم در مورد نسخه H همونطوری که گفتم پاسخ بندرو دادند. حالا بازم مسئله ای هست که من میتونم کمکتون کنم بفرمائید.

arashmidos200x
23-11-2014, 19:55
یه سوال من از شماها دارم حالا وقتی odin گوشیرو در حالت ریکاوری نمیشناسه با توجه به اینکه kies هم نصب کردم مشکل چی میتونه باشه؟

arazm
23-11-2014, 20:58
مبارکه دادایی
معلومه محشره این غول
من ایفون ۶ گرفتم دارم میفروشم این و بگیرم
یه افتضاحی به اسم ای او اس ۸
که پدرم و دراورده

چند خریدی
از کیفیت صداش بگو

ممنون"کیفیت صداش هم مثل گالکسی s5 و یخورده هم بلندتر از اون.صداش اصلا مشکلی نداره.من 2150 خریدم"رنگ سفید گارانتی اینترناشنال.تا بحال این گارانتی رو ندیده بودم!!

arazm
23-11-2014, 20:59
سلام،
گوشیتون سنسور سنجش اکسیژن خون رو داره؟

نه نداره"شاید هم من دقت نکردم.چون الان تو شارژ اولیه گذاشتمش.ولی ضربان قلب و استرس و ...اینا رو دیدم.

sogol6561
23-11-2014, 21:12
دوستان کسی میدونه مدل FD (رام امارات و دوسیم کارته) تووی امارات توزیع شده یا نه؟ و اینکه تخمین میزنین تا کی وارد ایران بشه؟

amirsh77
23-11-2014, 21:44
ممنون"کیفیت صداش هم مثل گالکسی s5 و یخورده هم بلندتر از اون.صداش اصلا مشکلی نداره.من 2150 خریدم"رنگ سفید گارانتی اینترناشنال.تا بحال این گارانتی رو ندیده بودم!!
از کجا خریدید؟

pashah
23-11-2014, 22:08
امروز تو پایتخت ۲۱۵۰ بود
جالبه که قیمت مشکیشو بیشتر میگفت ۳ تومن
دکون باز کردن
گارانتیشم یه چیزه دیگه بود سامتل مامتل نبود
گفتن C میخوام یارو برگشته میگه
بابا این C اخه فرقی نداره
H بخر
چون اگزینوسه و سرعتش بالاتره سی پی یو شم بالاتره
C
سی پی یوش کمتره😂😂😂
این گوشی ۱ ماه دیگه میرسه یه 1800
البته نه گارانتی مایکروتل

aminnokian8
23-11-2014, 22:24
ا سلام .من میخوام نوت 4 بخرم. ولی امشب یه گرند 2 دیدم و باهاش کار کردم(قیمت 800ت). با کمال تعجب دیدم هیچ فرقی با نوت 4 نداره به جز cpu و ramو ...بعد با خودم گفتم 2300 بدم به یه گوشی که که یه گوشی 800 ت هم داره کارشو انجام میده!!!!به نظرتون cpuو ram و قلم و چند سنسور بدون استفاده ارزش اختلاف قیمت 1500 داره؟؟؟؟:bz::bz::bz::bz::bz:

k_m_kh
23-11-2014, 22:25
یه سوال من از شماها دارم حالا وقتی odin گوشیرو در حالت ریکاوری نمیشناسه با توجه به اینکه kies هم نصب کردم مشکل چی میتونه باشه؟

داداشی اینترنت داری یکی دو بار کابل رو در بیار رو پورتهای عقب بزن خودش درایورش رو دانلود می کنه

aminnokian8
23-11-2014, 23:02
بچه ها تو چند سایت نگاه کردم مدلc و h بین 100-150 اختلاف قیمت دارن!!!!! :ak:
الان مدل c در حدود 2350 قیمت داره!!!!

sar sepordeh
24-11-2014, 00:10
این تفاوت قیمت بین c و h رو خود ما ایرانیا بینشون اخلاف میندازیم
متاسفانه دلالای گوشی این وسط میخوان سود ببرن
انقد توی سایتا بحث میشه که الکی گرونتر اعلام میکنن

arazm
24-11-2014, 00:24
از کجا خریدید؟

من زنجان هستم.قیمت گوشی اینجا تقریبا مثل تهرانه.

shadanpoor
24-11-2014, 00:57
ا سلام .من میخوام نوت 4 بخرم. ولی امشب یه گرند 2 دیدم و باهاش کار کردم(قیمت 800ت). با کمال تعجب دیدم هیچ فرقی با نوت 4 نداره به جز cpu و ramو ...بعد با خودم گفتم 2300 بدم به یه گوشی که که یه گوشی 800 ت هم داره کارشو انجام میده!!!!به نظرتون cpuو ram و قلم و چند سنسور بدون استفاده ارزش اختلاف قیمت 1500 داره؟؟؟؟:bz::bz::bz::bz::bz:

خوب دقیقا گرند 2 برای یکی مثل شماست. اگر متوجه تفاوتها نمیشید و امکانات رو نیاز ندارید همون گرند 2 بگیرید خوب!
من خانومم گرند 2 داره... خودمم نوت 4 گرفتم... هیچی ولش کن...

pashah
24-11-2014, 01:07
بچه ها تو چند سایت نگاه کردم مدلc و h بین 100-150 اختلاف قیمت دارن!!!!! :ak:
الان مدل c در حدود 2350 قیمت داره!!!!

کدوم سایت؟

pashah
24-11-2014, 01:09

یاده داییم افتادم
میگفت گوشی گوشیه خوب با ۱۰۰ تومن میتونی همون کار و بکنی انقدر چرا پول میدی😂😂😂😂

NimXa
24-11-2014, 01:57
اینطور که شما آنالیز کردین قدرت موتور و شتاب لحظه‌ای و چهارتا آپشن سنسور نور چراغ جلو و قطره باران ارزش نداره آدم پراید رو ول کنه بره بی‌ام‌و بخره!!
آخه این چه مقایسه‌ی نابجایی هست دوست عزیز؟!!!

hesam-aldin
24-11-2014, 02:12
سلام به همه
کسی میدونه علت اینکه سامسونگ در نوت4 USB 3 را از حذف کرد چیه؟ آیا مثل نوت 3 سرعت کپی اطلاعات در USB 2 این گوشی زیاد هست؟

باتشکر

Galaxy 86
24-11-2014, 03:32
سلام
دوستانی که مدل N910C دارن، بی زحمت لطف کنن یه تست انجام بدن.
برید توی بخش Network Mode ببینید LTE داره یا نه.

دوتا عکس رو قرار میدم، بگید مثل کدومه.

988156

988158

aminnokian8
24-11-2014, 05:46
کدوم سایت؟

توی قسمت خرید و فروش همین سایت هم موجوده!!!
تو اینجا هم هست:
http://www.promobile.ir/

sky_dvb
24-11-2014, 08:42
سلام
دوستانی که مدل N910C دارن، بی زحمت لطف کنن یه تست انجام بدن.
برید توی بخش Network Mode ببینید LTE داره یا نه.

دوتا عکس رو قرار میدم، بگید مثل کدومه.

988156

988158

مشخصه که دوست گرامی عکس اولی چاهار مورد داره

mohsen194
24-11-2014, 09:14
سلام
واسه من n910 c هستش ولی تو نتورکش عکس دومی هست

shadanpoor
24-11-2014, 10:11
سلام
واسه من n910 c هستش ولی تو نتورکش عکس دومی هست
پس چرا مال منم که h هست مثل دومیه و مال شما هم همینطور؟

Galaxy 86
24-11-2014, 11:26
خب همین دیگه. خودم نوت3 مدل 9005 دارم که اسنپ هستش و LTE cat4 داره، ولی هیچ وقت نتونستم گزینه LTE رو توی Network Mode ببینم، الانم دوستانی که نوت4 مدل N910C خریدن، واسه اینام نداره. پس شبکه LTE رو چطور باید جستجو کرد؟ سرکاریم الان ما؟

فقط من تونستم به وسیله برنامه Phone Info شبکه رو سرچ کنم که روی باند 1800 برام یه LTE از ایرانسل نشون داد، البته قابل وصل شدن نبود.
به صورت فابریک در خود گوشی گزینه سرچ LTE نداره!
با داش رضا هم راجبش حرف زدم، گفت با تغییر CSC حل میشه، البته خودش هم گفت که زیاد راجبش مطمئن نیست و زمانی که خودش و دوستش با هم یک رام یکسان رو نصب کردن، ولی دوستش CSC رام دیگری رو ریخته، گوشی دوستش سرچ LTE داشته ولی گوشی داش رضا نداشته.
من خودمم چنتا CSC مختلف رو تست کردم ولی انگار نه انگار.
سامسونگ مسخره کرده مارو؟ خب وقتی توی Network Mode سرچ LTE نداره، با چی سرچ کنیم شبکه رو؟؟؟؟

یه همچین تاپیک هایی هم قبلا در XDA زده شده و اونام گفتن چرا گزینه LTE رو ندارن، ولی به نتیجه نرسیدن!

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2616597&page=2

pashah
24-11-2014, 11:40
چی شد ؟
یعنی فرقی نمیکنه؟!!C با H
اسکل شدیم:))))))؟!!!!!!!!

sky_dvb
24-11-2014, 11:41
یک ساعت پیش علائدین بودیم 910 مدل H بودش 2150 ظاهرا چند نفری هم شنیدین چند بار بزرگش داره میاد که نسخه C هم موجود دارن توش و یکیش هم امشب ظاهرا براشون میرسه

Mehdi_Full
24-11-2014, 11:54
خب همین دیگه. خودم نوت3 مدل 9005 دارم که اسنپ هستش و LTE cat4 داره، ولی هیچ وقت نتونستم گزینه LTE رو توی Network Mode ببینم،

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2616597&page=2
سلام
N9005 من گزینه LTE رو تو نتورک مود داره با رام ایکس نوت 20

Galaxy 86
24-11-2014, 12:20
سلام
N9005 من گزینه LTE رو تو نتورک مود داره با رام ایکس نوت 20
سلام داش مهدی گل، مشتاق دیدار.
چون شما رام کاستوم نصب کردی.
با رام کاستوم و برنامه میشه ولی سوال من اینجاست که چرا رام رسمی گزینه جستجوی شبکه 4G نداره.

Galaxy 86
24-11-2014, 12:24
چی شد ؟
یعنی فرقی نمیکنه؟!!C با H
اسکل شدیم:))))))؟!!!!!!!!

اصلا بحث C یا H نیست.
اینکه مدل H شبکه LTE نداره بحثش جداست.
حرف من اینه که چرا توی رام رسمی در بخش Network Mode گزینه LTE نیست.
این بحث فقط مربوط به نوت4 نیست، توی S4 اسنپ، S5 اسنپ و نوت4 اسنپ هم بود.
گوشی عملا 4G داره، ولی جایی رو نداره که باهاش شبکه 4G رو سرچ کنی!
مسخره نیست؟

pashah
24-11-2014, 12:36
اصلا بحث C یا H نیست.
اینکه مدل H شبکه LTE نداره بحثش جداست.
حرف من اینه که چرا توی رام رسمی در بخش Network Mode گزینه LTE نیست.
این بحث فقط مربوط به نوت4 نیست، توی S4 اسنپ، S5 اسنپ و نوت4 اسنپ هم بود.
گوشی عملا 4G داره، ولی جایی رو نداره که باهاش شبکه 4G رو سرچ کنی!
مسخره نیست؟

خوب احتمالا وقتی فعال بشه 4G خود به خود ست میشه و دیگه خبری از 3g نیست

pashah
24-11-2014, 12:40
اقا ۲۳۸۰
بخرم ؟
بدون گارانتی مدل C

davetka
24-11-2014, 12:42
دوستان عزیز تا زمانی که سیمکارتتون از lteپشتیبانی نکنه در قسمت نتورک گوشی چیزی مبنی بر اینکه lteهست یا نه وجود نداره فقط در صورت استفاده از سیمکارت usim میتونید از این قابلیت استفاده کنید.