PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کم شدن شارژ ایرانسل

™ليلاشGSM
31-10-2014, 18:59
سلام دوستان تا حالا به این مشکل برخوردین یا اصلاً دقت کردین که شارژتون کم بشه

MEMAR.Z
01-11-2014, 13:38

سلام مهران جان
ینی خودبخود کم بشه ؟! بدون استفاده ؟!!!!

Kaгo
01-11-2014, 13:40
من مشکل مشابه داشتم ولی برعکس کلا شارژ‌ کم‌نمیکرد..حسابه منو داره از تو کم‌میکنه

sent from My Beloved Nexus 4

nima.yavari
01-11-2014, 14:20
سلام
اره واسه من 2بار تاحالا اینجوری شده
دفعه اخری 3تومن داشتم صبح پاشدم دیدم 1اس دادم دیگه اس ام نمیره دیدم تموم شده
دیگه کاریشم نمیشه کرد کلی زنگ بزنی شارژ مصرف کنی به خاطر 3ت

™ليلاشGSM
01-11-2014, 14:34
بله هر چی شارژ میزنم کم میشه تا صفر میشه... حتی خاموش باشه...
تو همراه اولم دیدم

akahroba
01-11-2014, 14:44
با 700 تماس بگیرین. به اپراتور وصل شین مشکلتون رو بگین. آخرین باری که شارژ کردین و لاگ مصرفتون موجوده. ضمنا 10 ساعت هم با 700 صحبت کنین 50 تومن بیشتر کم نمیشه.

Noob Saibot
01-11-2014, 15:04
من تا حالا این مشکلو نداشتم. :022:
شاید GPRS روشن بوده یا برنامه ای نصب کردی که اتوماتیک بالا میومده و شارژ میخورده.

behzadshar
01-11-2014, 15:24
من تا حالا همچین شکلی نداشتم.منم با سپهر موافقم ممکنه یه نرم افزاری داره استفاده میکنه

™ليلاشGSM
01-11-2014, 15:28
نه دوستان به نرم افزار و جی پی آر اس ربطی نداره اصلاً... با چند تا گوشی هم تست کردم

Wolfomid
01-11-2014, 15:40
سلام
والا خط من دائمیه، نمیدونم اعتباری ها چطوریه
اطلاعی در این مورد ندارم

MEMAR.Z
01-11-2014, 15:55
نه دوستان به نرم افزار و جی پی آر اس ربطی نداره اصلاً... با چند تا گوشی هم تست کردم

احیاناً از این سرویس انتقال خط یا بقیه سرویس ها که فعال نکردی ؟!

یادمه قبلا یه مشکل داشتم هزینه پیام کوتاه صبح یه قیمت بود شب باز یه قیمت دیگه !! جالب اینجا بود که مث مرد هزینه رو هم اعلام میکرد .....!! اصلن یه وضی بود :ca:
امان از این گوشی های دو سیم کارت .... گاهی قاطی میکنه با این خط کار میکنی هزینه رواز اون خط کم میکنه !!! :SI:

paprika 1
01-11-2014, 16:39
نه دوستان این مشکل رو من بارها دیدم و واسه خودمم پیش اومده.یه بار 5 تومن از شارژ خطم پرید و دیگه هم برنگشت.
الانم یه خط ایرانسل داریم که به خاطر این مشکل دیگه شارژش نمیکنیم چون هروقت شارژش کردم 2روز نکشیده بدون حتی دادن 1 پیام یا تماس موجودیش صفر میشد.
ضمنا هیچ ربطی هم gprs و ... نداره خود اپراتور شارژ رو میبره.
کلا از این دسته دزدی ها تو سیستم های مخابراتی کشور عزیزمون از اپراتورها گرفته تا خدمات دهنده های اینترنت پرسرعت(مخابرات و پارس آنلاین و ...) وجود داره کسی هم پاسخگو نیست.

N.A.J.I
01-11-2014, 17:05
منم چندین بار این مشکل برام به وجود اومد...ولی یکی دو سالی میشه پیش نیومده

Kamy-R
01-11-2014, 17:38
منم جدیدا به چنین مشکلی برخورد کردم. مثلا میام 5 تومن شارژ میکنم. 1 هفته بعد تمومه!!!!!! درحالی که جمعا با گوشیم 10 تا اس ام اسم نمیدم و جمعا نیم ساعتم باهاش صحبت نمیکنم!

جالبه که از وقتی این مشکلو پیدا کردم که با *7# شارژ گرفتم.
مهران حاجی توهم اگه از این روش شارژ میکنی یه مدت بیخیالش شو و همون روش قبلی شارژ کن.
متاسفانه خودم نمیتونم. چون در محل زندگی ما شارژ ایرانسل یافت نمیشود!!!!!!! باورتون میشه؟!

A.M.I.R N.O.T.E
01-11-2014, 17:44

سلام عزیزم

تو قسمت messaging

push messages رو آف کردین ؟

بعلاوه ممکنه شما تو سامانه ای ثبت نام کرده باشین که بهتون اس ام اس میفرسته و از شارژتون کم میکنه !

ALIREZA
01-11-2014, 17:50
نمیدونم والا
خطم دایمیه
این اپراتور ها دوباره دارن کار دست ملت عزیزمون میدن
به قول محسن ممار :SI:
:4:

alireza2af
01-11-2014, 17:55
اینکارشون که عادیه چند روز پیش خطم رو شارژ کردم یه روز بعدش دیدم شارژم صفر شده هر چه فکر کردم که این شارژ کجا رفته نفهمیدم!!!

#MEHDI#
01-11-2014, 18:06
نه دوستان این مشکل رو من بارها دیدم و واسه خودمم پیش اومده.یه بار 5 تومن از شارژ خطم پرید و دیگه هم برنگشت.
الانم یه خط ایرانسل داریم که به خاطر این مشکل دیگه شارژش نمیکنیم چون هروقت شارژش کردم 2روز نکشیده بدون حتی دادن 1 پیام یا تماس موجودیش صفر میشد.
ضمنا هیچ ربطی هم gprs و ... نداره خود اپراتور شارژ رو میبره.
کلا از این دسته دزدی ها تو سیستم های مخابراتی کشور عزیزمون از اپراتورها گرفته تا خدمات دهنده های اینترنت پرسرعت(مخابرات و پارس آنلاین و ...) وجود داره کسی هم پاسخگو نیست.
کاملا تایید میشه ...
منم خیلی این مشکل رو دیدم ... تنها راه حل اینه که با 700 تماس بگیرید و مشکل رو درمیون بذارید تا حل کنند ...
من حتی دیدم که زمانی بسته اینترنتی فعال میکنن خود به خود از شارژ گوشی هم کم میشه تا زمانی که شارژ تموم میشه و بسته با اینکه مقدار زیادی ازش مونده بسته جواب نمیده و باید شارژ کنن گوشی رو تا دوباره بتونن از بسته استفاده کنن ... :4: خیلی مسخره س قبول دارین ؟ :4:
نکته جالب اینکه زمانی که با 144 شارژ میکنی گوشی رو؛ شارژ گوشی جم نمیخوره لامذهب :4: 1 دوتومنی مینداختم داخلش تموم نمیشد در صورتی که 141 میزدم توی کمتر از 1 هفته تموم میشد
موفق باشید./

MAMAD*50 CENT
01-11-2014, 19:04
سلام
کلاه برداری تو روز روشن هستش :|
برای منم چندین بار شده خود به خود کم میشه هزار تومن دو تومن چون من همیشه 10 تومنی شارژ میکنم
یه دفعه میبینم همون شب 2 تومن کم شده
حالا بیا زنگ بزن کلی هزینه کن اخرش چی.....
میگن گوشی دست بچه بوده دستش خورده استفاده کرده :|

™EXITMOOD
01-11-2014, 19:38
مهران جان این مشکل درسته و صحتت داره. این اتفاقی نیست و کاملا حساب شده است!

من قبلا راجع بش تحقیق کردم، بر می گرده به این اس ام اس های تبلیغاتی! همین ها که رو گوشی میاد و می گه مثلا با فرستادن فلان عدد به 8282، علاوه بر مثلا شرکت در قرعه کشی رایگان! یک دستگاه خودرو، در کلاس مثلا فرانسونی ما هم شرکت کنید.
این اس ام اس اول مجانی هست اما کافیه که عدد رو بفرسی، هر اس ام اس دیگه ای که ارسال می شه برای گوشی 50 تا 100 و حتی گاهی 200 تومن از شارژ رو می گیره. در واقع اطلاع رسانی هم نمی شه به کاربر که این اتفاق داره می افته و عملا شما یه بسته رو فعال کردی بدون اینکه بدونی این بسته رایگان نیست!
برای خود من یک بار این اتفاق افتاد که بعد از کلی پرسو جو بالاخره متوجه مسئله شدم. این یه جور شیادی شرکت های همکار یا ایرانسل هست. البته برخی در انتهای اس ام اس شون می گن مثلا هزینه هر اس ام اس 50 تومن اما خیلی هاشون اصلا اشاره ای به این مسئله نمی کن.
یادمه یکی از دوستان قبلا پرسبده بود این شرکت های چه سودی دارن که مثلا میان اس ام اس می دن امروز اگر به این پرسش جواب بدی و جزو 100 تای اول باشی یک شارژ 1000 تومنی به رایگان برنده می شی! خب ملت خبر ندارن که با پاسخ دادن به این پرسش در واقع یک بسته رو فعال کردن! اون شرکت هم عملا شاید! 100 تا شارژ 1000 تومنی بده به 100 نفر، اما در مقابل هزاران نفر بسته های شرکت مذکور رو رو گوشیشون فعال می کنن که به اون اجازه می ده با هر بار اس ام اسی که پس از اون در این مورد میاد رو گوشینشون از شارژ کاربر برداشت کنند.
عملا هم شما نمی تونی بگی کلاه برداری چون می گن خودتون بسته رو فعال کردید!
من قبلا به 700 این مسئله رو گوشزد کردم اونها هم گفتن ما از کار این شرکت ها اطلاعی نداریم در حالی که عملا رو بستر ایرانسل و تحت حمایت این شبکه دارن این کار رو انجام می دن.

به عنوان مثال این یکیش که همین الان از رو گوشیم گرفتم:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=986223&d=1414860459

اگر صلاح می دونید این پست رو منتقل کنید به صفحه نخست تا تمام دوستان در موردش آگاهی داشته باشن.

GHAEMYS
01-11-2014, 19:54
سلام.../
توی طرح های ایرانسل عضو نشدی؟؟
با 700 تماس بگیر بگو کلیه خدمات اضافیتو برات لغو کنن درست میشه.../

™EXITMOOD
01-11-2014, 19:58
رو پست قبلی در صفحه پیش توضیحات کاملی رو در این مورد دادم. دوستان حتما بخونن

#MEHDI#
01-11-2014, 20:00
مهران جان این مشکل درسته و صحتت داره. این اتفاقی نیست و کاملا حساب شده است!

من قبلا راجع بش تحقیق کردم، بر می گرده به این اس ام اس های تبلیغاتی! همین ها که رو گوشی میاد و می گه مثلا با فرستادن فلان عدد به 8282، علاوه بر مثلا شرکت در قرعه کشی رایگان! یک دستگاه خودرو، در کلاس مثلا فرانسونی ما هم شرکت کنید.
این اس ام اس اول مجانی هست اما کافیه که عدد رو بفرسی، هر اس ام اس دیگه ای که ارسال می شه برای گوشی 50 تا 100 و حتی گاهی 200 تومن از شارژ رو می گیره. در واقع اطلاع رسانی هم نمی شه به کاربر که این اتفاق داره می افته و عملا شما یه بسته رو فعال کردی بدون اینکه بدونی این بسته رایگان نیست!
برای خود من یک بار این اتفاق افتاد که بعد از کلی پرسو جو بالاخره متوجه مسئله شدم. این یه جور شیادی شرکت های همکار یا ایرانسل هست. البته برخی در انتهای اس ام اس شون می گن مثلا هزینه هر اس ام اس 50 تومن اما خیلی هاشون اصلا اشاره ای به این مسئله نمی کن.
یادمه یکی از دوستان قبلا پرسبده بود این شرکت های چه سودی دارن که مثلا میان اس ام اس می دن امروز اگر به این پرسش جواب بدی و جزو 100 تای اول باشی یک شارژ 1000 تومنی به رایگان برنده می شی! خب ملت خبر ندارن که با پاسخ دادن به این پرسش در واقع یک بسته رو فعال کردن! اون شرکت هم عملا شاید! 100 تا شارژ 1000 تومنی بده به 100 نفر، اما در مقابل هزاران نفر بسته های شرکت مذکور رو رو گوشیشون فعال می کنن که به اون اجازه می ده با هر بار اس ام اسی که پس از اون در این مورد میاد رو گوشینشون از شارژ کاربر برداشت کنند.
عملا هم شما نمی تونی بگی کلاه برداری چون می گن خودتون بسته رو فعال کردید!
من قبلا به 700 این مسئله رو گوشزد کردم اونها هم گفتن ما از کار این شرکت ها اطلاعی نداریم در حالی که عملا رو بستر ایرانسل و تحت حمایت این شبکه دارن این کار رو انجام می دن.

ایلیا جان حرفهای شما کاملا متین و درست
ولی در جواب این تیکه از حرفهای من چه دفاعی دارن ؟
من حتی دیدم که زمانی بسته اینترنتی فعال میکنن خود به خود از شارژ گوشی هم کم میشه تا زمانی که شارژ تموم میشه و بسته با اینکه مقدار زیادی ازش مونده بسته جواب نمیده و باید شارژ کنن گوشی رو تا دوباره بتونن از بسته استفاده کنن ... خیلی مسخره س قبول دارین ؟

ettehadi
01-11-2014, 20:06
با سلام بطور کل دارن هزینه هرگونه تبلیغ و همچنین رومینگ ملی رو بعلاوه 8 درصد مالیات بر ارزش افزوده از ملت میگیرن جدا از هزینه خدماتی که شما ازشون میگیری و استفاده میکنی یا نمیکنی!!!! هرکی ندونه میگه اپراتورهای غربی کلی هزینه از مشتری میگیرن ولی بجاش کلی هم خدمات میدن اینجا دوبرابر هزینه میگیرن نصف اونم کمیت و کیفیت خدمات ندارن!!!!

™EXITMOOD
01-11-2014, 20:13
ایلیا جان حرفهای شما کاملا متین و درست
ولی در جواب این تیکه از حرفهای من چه دفاعی دارن ؟
من حتی دیدم که زمانی بسته اینترنتی فعال میکنن خود به خود از شارژ گوشی هم کم میشه تا زمانی که شارژ تموم میشه و بسته با اینکه مقدار زیادی ازش مونده بسته جواب نمیده و باید شارژ کنن گوشی رو تا دوباره بتونن از بسته استفاده کنن ... خیلی مسخره س قبول دارین ؟

مهدی جان کل این ماجرا شیادی هست. من اصلا دفاع نکردم. اتفاقا به نظرم باید اطلاع رسانی بشه.
اما در مورد مشکلی که شما می گی می تونه به چند مورد برگرده! مثال می زنم البته ربطی به بسته اینترنت نداره اما می خوام بگم ایرانسل چقدر هزار تو داره و از بی اطلاعی کاربرها سود می بره!

شما می دونی که ایرانسل شارژی داره با عنوان شگفت انگیز، شما عملا گوشی رو شارژ می کنی با این روش. از طرفی تبلیغی داره مبنی بر جزیره ی ایرانسل که شامل تخفیف می شه! حالا یک کاربر میاد و جزیره ایرانسل رو با 135 فعال می کنه، در حالی که نمی دونه از شارژ شگفت انگیز در این طرح استفاده نمی شه! بعد از مدتی می بینه وقتی تماس می گیره اپراتور اعلام می کنه که شما اعتبار تماس نداری و خطتون رو شارژ کنید. بعد شک می کنی! 141 رو می زنی می بینی شارژ داری!
و کاربر احتمال می ده که این یک اشتباه هست و گوشی رو دوباره شارژ می کنه، از طرفی هم شارژ شگفت انگیز محدودیت زمانی داره و بعد از مدتی از بین می ره. بدون اینکه شما استفاده ای ازش کرده باشی.
حالا در مورد بسته های اینترنتی هم احتمالا یک مسئله ای وجود داره که باید کشف بشه!

منظور من اینه که ایرانسل دقیقا از عدم اطلاع کابران بیشترین سود رو می بره...

peyman_m1992
01-11-2014, 20:23
یه سوال
چرا سایت همراه اول صورت حساب رو نشون نمیده الان خط من قطع شده نمیتونم پرداختش کنم:av:

™EXITMOOD
01-11-2014, 20:26
در مورد همراه اول من چون دقت نکردم و صورت حسابم رو ماهیانه پرداخت می کنم نمی دونم چنین مشکلی رو داره یا نه اما در مورد ایرانسل همونطور که صفحه پیش توضیح دادم این کلاه برداری قانونی! وجود داره و دلیلش هم همونی هست که عرض کردم. البته همونطور که گفتم روش های ایرانسل باگ زیاد داره و البته بعید می دونم ایرانسل از این مسئله بی اطلاع باشه، چون عملا داره از این مسائل سود می بره و اطلاع رسانی هم به کاربرانش نمی کنه.

™ليلاشGSM
01-11-2014, 20:29
دوستان با گوشیهای مختلف تست کردم نشد حتی سیم کارت رو در میارم بازم شارژ میپره... این مورد رو تو همراه اولم تجریه کردم...

I-Mohammad
01-11-2014, 20:44
imesseges رو خاموش کن

Reza 7
01-11-2014, 21:00
سلام
مهران جان منطقی راه تماس با 700 هست
چون يا بايد به خاطر gprs کم بشه يا پيامک های تبليغاتی
اگر از بابت اين دو مطمئن هستيد که اونوقت مشکل عجيبی داريد !
البته اگر از شارژ شگفت انگيز يا ... استفاده ميکنيد اينبار تغيير ايجاد کنيد
(نظر خود من برنامه ای خاص داره gprs شما رو مصرف ميکنه از يک فايروال روی گوشی استفاده کن)

omidvista
01-11-2014, 21:14
من هم ای سیم دارم و هم اعتباری ایرانسل

رو اعتباری منم همچین مشکلی رو دارم که به واضح دیدم با اومدن هر پیامک تبلیغاتی , هزینه از شارژ من کم میشه ! :al:

متاسفانه وقتی نظارتی نباشه و ایرانسل با پول های کلون دهن همه ی مسئولین نظارتی رو بسته , هیچ کس هم اصلا به فکر بازخواست از این اپراتور گردن .... نمی افته

emadhTc
01-11-2014, 21:56
نخیر من تا حالا چنین چیزی برام پیش نیومده
خداکنه هیچ وقت نیاد:4:

smohhsen
01-11-2014, 22:04
زنگ بزن 700 تا بهت خبر بدن مشکل از کجاست
تنها موردی که هست که می تونه در هر حال شارژتو کم کنه این بسته های تبلیغیه

POUYA
01-11-2014, 22:12
بله هر چی شارژ میزنم کم میشه تا صفر میشه... حتی خاموش باشه...
تو همراه اولم دیدم

یه خط پسر داییم داشت همین موشکل و داشت و شارژ بدون استفاده صفر میشد و رفت یه سیم کارت دگ خرید:022:

jojobans
01-11-2014, 22:24
من تا حالا هچین مشکلی نداشتم فقط اتفاق افتاده یه لجظه رفتم تو نت خیلی راحت شارج گوشیرو حاپولی کرد اونم درعرض چند ثانیه :au:

Farshadvh
01-11-2014, 22:28
سلام

من این امکان رو میدم که مشکل از اپراتور باشه این اتفاق تو بازی های آنلاین زیاد میفته که مثلا شما تا مرحله 7 رفتی بعد چند ساعت می بینید همه چی برگشته به حالت قبل اینم فک کنم همین باشه اما از نوع برعکس!

یه احتمال دیگه اینه که ممکنه سیم کارتتون رو کپی کرده باشن!

™Ara3h
01-11-2014, 22:28
من فقط وقتی واسم پیش اومده که بسته نتم تموم شده و خودش شروع کرده استفاده از شارژم بدون خبر.
اینجوری که شما میگید نه...

™LEO
01-11-2014, 22:30
شانسیه
از یکی کم میشه،از یکی کم نمیشه
بی صاحابه دیگه ایرانسل....

alireamm
01-11-2014, 22:50
تو سیمکارت ایرانسل واسه من پیش اومده،اگه به مسیجهای تبلیغاتی جواب بدین مثلا مسیجهایی که از 8282 میاد دیگه هر روز یه مبلغی رو کم میکنه از شارژ،باید به انگلیسی LAGHV رو فرستاد فکر کنم تا بیخیال شه

modernyanni
01-11-2014, 23:03
اقا مهران

نکته ای که میگم شاید به ظاهر بی ربط بیاد

اما خیلی وقتا خیلی از مشکلاتی که به شخصه در مورد سیم کارت برام پیش اومده

با تعویض سیم کارت حل شده ( مخصوصا ایرانسل)

امتحان کنید ضرری نداره

Farzin-st
01-11-2014, 23:20
منم بخاطر همین دیگه از سیم کارت ایرانسلم استفاده نمیکنم.چون الکی الکی شارژش میرفت همش.در حالی که من حتی ماهی یه اس ام اس هم نمیفرستادم!!!!!

ALFEX
02-11-2014, 05:44
منم این بلا سرم اومده زنگ زدم 700 گفتند باید بری تو سایت ریز مکالماتتو بگیری که یک کد لازم داره اونم 500 تومان هزینه اش می شه که منم بعد از پرذاخت اون وقتی وارد سایت شدم کد رو قبول نمی کرد بی خیال شدم

o.n.l.i.n.e
02-11-2014, 11:57
منم مشکلی انچنانی ندارم اما هر چند وقت واسه خودش پیام های تبلیغاتی واسم فعال میشه و از حسابم کم میکنه و بعدش منم لغو میکنم

شاید عضو طرح حمایت از تیم ملی شدی به خاطر همین کم میکنه که معمولا هم چیزی نمیگه

Amir.advance
02-11-2014, 12:37
خداروشکر این مشکل تا الان واسم پیش نیومده.

جالب اینجاس تو یه سایت خبری خوندم، بایت این پیامهای تبلیغاتی که ارسال میشه از ما کارمزد کم می کنن.
منم همین روزاس که زنگ بزنم پشتیبانب و همه پیامهای تبلیغاتی رو ببندم، واقعا خسته کننده شدن.

شما هم با پشتیبانی تماس بگیرید احتمال زیاد مشکلتون رو حل میکنن، فقط اصرار داشته باشین واستون پرونده تشکیل بدن تو سیستم تا کارتون پیگیری بشه. وگرنه با تماس خالی مشکل حل نمیشه.

موفق باشید.

Labkh4nd
02-11-2014, 15:28
چـند نـکته بـگم بـرای دوسـتان..!!

1.بعضی از دوستان راه حل دادن که سیم کارتو عوض کن-خوب عزیزان این راه حل نیست چون ارزش سیم کارت به جا افتادن بین مردم و اقوامه و اگه قرار باشه هی عوض کنیم صورت مسئله رو پا میکنیم و این راه حل نیست.

2.سیم کارتو از کلیه طرح های آبی-قرمز-طلایی و... اینترنت و هر طرحی که ایرانسل داده لغو کنید.

3.پیام تبلیغاتی رو به طور کل با تماس با 700 و راه های دیگه به کل غیر فعال کنید.

4.اگر میتونی خط رو پس از غیر فعال کردن چند روزی خاموش کنید.

5.بدون طرح اینترنت به نت وصل نشید.

™ليلاشGSM
02-11-2014, 15:57
ممنون از دوستانیکه نظراتشون رو مطرح کردن... من نه طرح فعال کردم نه تو گروهی عضو هستم نه از اینترنت استفاده میکنم... سیم کارت رو از گوشی در میارم بازم شارژ کم میشه چند باری تست کردم... حتی یه مدتی خاموش بود بعد دوباره شارژ زدم دیدم بله کم میکنه

Labkh4nd
02-11-2014, 16:16
ممنون از دوستانیکه نظراتشون رو مطرح کردن... من نه طرح فعال کردم نه تو گروهی عضو هستم نه از اینترنت استفاده میکنم... سیم کارت رو از گوشی در میارم بازم شارژ کم میشه چند باری تست کردم... حتی یه مدتی خاموش بود بعد دوباره شارژ زدم دیدم بله کم میکنه
به نظر من یکی یا دوتا از بسته های تبلیغاتی به طور مخفی فعالان و راه حل پیدا کردن اون بسته مخصوص هست..
در نهایت با پی گیری با اوپراتور پشتیبان حل میشه../

Rubina
02-11-2014, 20:27

یه بار این مشکل واسه من پیش اومد و در عرض دو روز بدون اینکه از سیم کارتم استفاده ای کرده باشم 2500 از شارژم کم شد.
با 700 تماس گرفتم گفت همون پیامهای تبلیغاتی هم که شما رو به شرکت در مسابقه دعوت میکنه خواه شما شرکت کنید خواه نکنید از شارژ شما کم میکنه.منم گفتم تمام پیامکهای تبلیغاتی رو برام کنسل کنه که دیگه از اون به بعد نجات پیدا کردم.
حالا اگه میبینی واسه شما هم هرگونه پیامک تبلیغاتی میاد با 700 تماس بگیر و بگو واست لغوش کنن.
در کل اپراتور ایرانسل خیلی ناجوانمردانه با مشترکینش رفتار میکنه و از این مورد کلاهبرداریهای مخفیانه و نیمه قانونی زیاد داره.
یادمه تا چند هفته بعد از تبلیغ شارژ شگفت انگیز محدودیت زمانی اون رو اعلام نمیکرد و فقط اون چند در صد شارژ بیشتر رو به مشترکین اعلام میکرد.

#R@M!N#
02-11-2014, 23:33
این موضوع رو با 20:30 درمیون بزارید سوژه خوبیه واسه وب گردی :4:

™LEO
02-11-2014, 23:44
این موضوع رو با 20:30 درمیون بزارید سوژه خوبیه واسه وب گردی :4:
+1
مدرک لازم هستا

reza0421
02-11-2014, 23:59
اره داداش برامن پیش اومده
بسته های مزخرف ایرانسل مثله نبرد اساطیر و اینا خود بخود فعال شده بود هر پیام یه مقداری از شارزمو میخورد
با پیدا کردن کد لغو اوکیش کردم.
ببین چه اسمسی از سمت ایرانسل و این تبلیغیا میاد ...پیگیر باش...مفت خور شده ایرانسل

ëñåŧőя§
03-11-2014, 17:49
سلام؛ برا من هم پیش اومده بود، زنگ زدم 700، پیگیری کردن، یه بسته فعال بود!!! (حالا نمیدونم خودم حواسم نبوده قبلا" فعال کرده بودم یا خود سیم کارت (شبکه) لطف کرده فعال کرده برام)!!! :SI:

REPAIRER
03-11-2014, 19:06
سلام

همیشه یکی از ایناست برا من که مشتری میاره برام

1.اومدن پیامکهای تبلیغاتی
2.باز بودن اینترنت
3.شرکت در مسابقات پیامکی

موفق باشین

hTC2013
03-11-2014, 19:19
علت های مختلفی می تونه داشته باشه
1. GPS گاهی برای مکان یابی مثلا برای برنامه های آآب و هوایی یا اینکه برنامه های خاص دیگر که نصب دارین، هشدار میده که بدون اطلاع کاربر ف گاهی واسه AGPS خود به خود به اینترنت وصل میشه حتی زمانی که دیتا آف باشه!!! ولی فکر نمی کنم تا این حد مصرف کنه
2.مشترک شدن در بعضی خدمات ارزش افزوده. برای مثال یکی از آشناهای من یکی از خدمات رو فعال کرده بود برای هر پیامی که خود به خود دریافت می شد چیزی حدود 75 الی 150 تومن مصرف می کرد بسته به اون بسته!!!!

henra
03-11-2014, 20:51
سلام.منم با هردو خط ایرانسل و همراه اولم کار میکنم.خود به خود اینطور نمیشه.

ViperX
03-11-2014, 23:30
راستش خیلی کم پیش میاد چک کنم ببینم چقدر شارژ دارم :4: بخاطر همین این موضوع رو باهاش مواجه نشدم :df:

MEHRDAD_ts
05-11-2014, 07:32
سلام دوستان
من همین الان زنگ زدم ۷۰۰ طرف دختره فک کنم چیز بود! -_- خیلی بی اعصاب بود!!! :|
گفتم میخام اس ام اسای تبلیغاتی و چیزایی که از ایرانسل میاد غیر فعال کنم گفت ۲ رو بفرست به ۵۰۰۵
شما هم بفرستید ببینید حل میشه یا نه!

Son Of Artaxerxes
07-11-2014, 11:54
سلام
من که خودمو از دس ایرانسل و همراه اول راحت کردم و 1 سالی میشه رایتل خریدم.خوبیش اینه که اس ام تبلیغاتی اضلا روش نیس.تازه شارز هم که میخری بهت شارز هدیه میده.مث همون 144 ایرانسله ولی همیشگیه

Fswain603
08-11-2014, 22:18
تا الان که واسه من پیش نیومده

enteza
09-11-2014, 08:00
با سلام دقیقا چند روز پیش همین مشکل برای من پیش اومد به یه گوش 7230 نوکیا یه ایرانسل روشه یه 5000تومان شارژ کردم یه مقداریش رو زنگ زدم فکر میکنم یه 3500 مونده بود بعد چند روزنگاه به شارژ کردم دیدم شده 300تا تک تومنی نمیدونم چه طوری کم میکنه تا حالا دوبار اینطوری شده یه بار هم چند سال پیش بود در ضمن خیلی کم از این گوشی استفاده میکنم بیشتر بهم زنگ میزنند .اله اعلم

enteza
09-11-2014, 08:03
سلام
من که خودمو از دس ایرانسل و همراه اول راحت کردم و 1 سالی میشه رایتل خریدم.خوبیش اینه که اس ام تبلیغاتی اضلا روش نیس.تازه شارز هم که میخری بهت شارز هدیه میده.مث همون 144 ایرانسله ولی همیشگیه
با سلام دوست عزیز خیلی تعریفش را شنیدم ولی هنوز آنتن دهیش کامل نیست هنوز بعضی مناطق کشور ضعیفه ولی در کل رایتل اینترنتش عالیه.

lord of moto
10-11-2014, 19:54

به وفور !
وقتی گوشی رو شارژ می کنم و در داخل کمد می زارم بعد از یکم ماه می بینم شارژم ازش حدود 2 هزار تومان کم میشه در صورتی سیم کارت در گوشی خاموش در داخل کمد بوده

amin18n
11-11-2014, 01:59
امروز وقتی موبایلم را چک کردم دیدم اس ام اس برام اومده که نوشته بود سرویس آهنگ پیشواز فعال شده است
در صورتی که من اصلا همچین درخواستی نداده بودم یعنی خودشون سر خود سرویس فعال کردن

دوستان اگر می بینن که شارژ خود به خود کم میشود حتما طبق لینک زیر در صفحه آخرش از غیر فعال بودن سرویس مطمئن بشن

http://irancell.ir/portal/webfiles/files/download/RBT_Manual.pdf

MORTAL229
22-11-2014, 13:24
اره ماله منم همینطور میشه مهران جان

کم میکنه لامصب

MAMAD*50 CENT
30-11-2014, 19:06
به خدا مسخره بازی هستش
اصلا نیدونم داستان چیه باید کدوم مرجع شکایت کرد باز 4 هزار تومن خود به خود از شارژم کم کرد
اصلا خط بفروشم بره بازم همراه اول درسته همه جا انتن نداره ولی توش این داستانا نیستش
هزار تومنی باید از زیر پای فیل بکشی بیرون اون وقت اینا 4 تومن راحت میزنن به جیب :|:dx:

nohedah
05-12-2014, 20:18
سلام دوستان منم یچیز عجیب بهتون بگم چند روزه اینجور شده
گوشی منکه همیشه وصله به وایفای اینترنت خطم خاموش و حتی اکسس پوینت هارو پاک کردم که نتونه وصل بشه .
دیروز 6 تومن شارژ داشتم 200 تومنش کم شد بدون اینکه به کسی زنگی بزنم یا اس بدم:bn:
یبار گوشی رو ریستارت کردم 700 تومن دیگه کم شد.
یک دقیقه به یه ایرانسل دیگه تماس گرفتم 1.100 تومن کم کرد
دارن پول ملت رو میخورن بیکار نشینین زنگ بزنین 700 حقتون بگیرین .
خودمم تا چند دقیقه دیگه تماس میگیرم .

MAMAD*50 CENT
05-12-2014, 21:00
سلام دوستان منم یچیز عجیب بهتون بگم چند روزه اینجور شده
گوشی منکه همیشه وصله به وایفای اینترنت خطم خاموش و حتی اکسس پوینت هارو پاک کردم که نتونه وصل بشه .
دیروز 6 تومن شارژ داشتم 200 تومنش کم شد بدون اینکه به کسی زنگی بزنم یا اس بدم:bn:
یبار گوشی رو ریستارت کردم 700 تومن دیگه کم شد.
یک دقیقه به یه ایرانسل دیگه تماس گرفتم 1.100 تومن کم کرد
دارن پول ملت رو میخورن بیکار نشینین زنگ بزنین 700 حقتون بگیرین .
خودمم تا چند دقیقه دیگه تماس میگیرم .

سلام زنگ زدی ؟ایا؟
نتیجه چی شد ؟؟؟
سری قبلی که من زنگ زدم بعد از 5 دیقه حرف زدن گفتش گوشی دست بچه بوده لابد نمیدونستی دستش خورده تماس گرفته :|
ببین الان به شما چی میگی :be:

nohedah
05-12-2014, 21:18
سلام زنگ زدی ؟ایا؟
نتیجه چی شد ؟؟؟
سری قبلی که من زنگ زدم بعد از 5 دیقه حرف زدن گفتش گوشی دست بچه بوده لابد نمیدونستی دستش خورده تماس گرفته :|
ببین الان به شما چی میگی :be:

سلام زنگ زدم داداش نیم ساعت پشت خط بودم منتظر اپراتور :bn:
بعد باز زنگ میزنم ولی مطمعنم میندازنش گردن خودمون .

MAMAD*50 CENT
05-12-2014, 21:42
سلام زنگ زدم داداش نیم ساعت پشت خط بودم منتظر اپراتور :bn:
بعد باز زنگ میزنم ولی مطمعنم میندازنش گردن خودمون .

مخلصم
هیچ کس نمیتونه با اینا حرف بزنه چون نتیجه ای نداره
نمیدونم معنی این کارشون چیه به کجا باید شکایت کرد باید از کی بازخواست کرد :|
کلا باید نگاه کرد ......

chargefull
05-12-2014, 23:36
با سلام
اگر از بسته های تخفیفی یا آهنگ های پیشواز استفاده میکنید اونها رو غیر فعال کنید چون گاهی اوفات به صورت خودکار فعال میشن و از اعتبار سیم کارت شما کسر میشه .
با تشکر
شارژ فول

shylord
10-12-2014, 00:15
منم این مشکل رو داشتم..... دقیقا روزی 200 تومن از شارژم کم می شد

10 بار به 700 زنگ زدم همش می گفتن شاید داخل مسابقه ای چیزی هست ولی من اصلا هیچی شرکت نکردم !...... آخرش گفت برو ریزمصرف رو اینترنتی بگیر ببین چرا کم می کنه..... دیدم هر روز صبح ساعت 10:30 از طریق ویترین کم می کنه.... گوشی 1280 چه به ویترین و اینترنت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به 700 زنگ میزدم می گفت باید همون اینترنتی مشکلت رو بگی....... 10 بار اینترنتی گفتم که همش در جواب می گفتن درستش کردیم ولی هیچی به هیچی !!!!!!!!!!!!!

تقریبا 7 8 ماه همین مشکل رو داشتم...... به خاطر شمارم مجبور بودم از همین سیم کارت استفاده کنم

آخرش هم سیم کارت رو انداختم دور یکدونه همراه اول گرفتم

enteza
03-01-2015, 22:10
منم این مشکل رو داشتم..... دقیقا روزی 200 تومن از شارژم کم می شد

10 بار به 700 زنگ زدم همش می گفتن شاید داخل مسابقه ای چیزی هست ولی من اصلا هیچی شرکت نکردم !...... آخرش گفت برو ریزمصرف رو اینترنتی بگیر ببین چرا کم می کنه..... دیدم هر روز صبح ساعت 10:30 از طریق ویترین کم می کنه.... گوشی 1280 چه به ویترین و اینترنت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به 700 زنگ میزدم می گفت باید همون اینترنتی مشکلت رو بگی....... 10 بار اینترنتی گفتم که همش در جواب می گفتن درستش کردیم ولی هیچی به هیچی !!!!!!!!!!!!!

تقریبا 7 8 ماه همین مشکل رو داشتم...... به خاطر شمارم مجبور بودم از همین سیم کارت استفاده کنم

آخرش هم سیم کارت رو انداختم دور یکدونه همراه اول گرفتم

با سلام دوست عزیز من که رفتم یه داءمی همراه اول خریدم و از دست ایرانسل وخالی کردن شارژش راحت شدم.یادمه قبلنا بسته میخریدم از ایرانسل تا زمانی که بسته داشتی که از بسته اینترنتی استفاده میکرد اما به محض تمام شدن بسته ها حالا اگه مثلا 10000تومان هم شارژ داشته باشه میخوردش چند بار هم زنگ زدم اپراتورشون اصلا جواب درستی نشنیدم یه بدی که داشت این بود که قبل از تمام شدن بسته ها یه پیام یا چیزی نمیداد که مثلا شارژ شما در حال تمام شدنه یا مثلا یه مقدارش مونده تا ماهم اصلا یا یه بسته دیگه بخریم یا دیگه کلا از جی پی آر اس استفاده نکنیم در کل حیف که آدم این طوری پولش را دور بریزه فقط همراه اول و عشقه.

Leila Irani
03-01-2015, 22:58
همین امروز من 2000 تومن شارژ کردم یدونه اس دادم شد 995 تومن

™LEO
03-01-2015, 23:45
همین امروز من 2000 تومن شارژ کردم یدونه اس دادم شد 995 تومن
با مستندات در سایت 195.ir شکایت کنید

Leila Irani
04-01-2015, 00:09
مرسی شکایت کردم - اما جالب بود سایتشون پاپ آپ داره خخخخخ

Mangostin
09-02-2015, 00:23
کاملا تایید میشه ...
منم خیلی این مشکل رو دیدم ... تنها راه حل اینه که با 700 تماس بگیرید و مشکل رو درمیون بذارید تا حل کنند ...
من حتی دیدم که زمانی بسته اینترنتی فعال میکنن خود به خود از شارژ گوشی هم کم میشه تا زمانی که شارژ تموم میشه و بسته با اینکه مقدار زیادی ازش مونده بسته جواب نمیده و باید شارژ کنن گوشی رو تا دوباره بتونن از بسته استفاده کنن ... :4: خیلی مسخره س قبول دارین ؟ :4:
نکته جالب اینکه زمانی که با 144 شارژ میکنی گوشی رو؛ شارژ گوشی جم نمیخوره لامذهب :4: 1 دوتومنی مینداختم داخلش تموم نمیشد در صورتی که 141 میزدم توی کمتر از 1 هفته تموم میشد
موفق باشید./

منم دقیقا همین مشکل تا حالا 2 بار برام پیش اومده
یه بار بسته 1 هفته گی از رایتل گرفتم که 3 هزار هزینش بود
بعد اینکه بسته رو گرفتم و استفاده کردم دیدم یهو اس اومد که شارژت تموم شد..نگاه کردم دیدم از اعتبارم کم شده و بستم فعال نشده و سر جاشه

ALEX_HOT
06-03-2015, 15:26
سلام
منم با ایرانسل این مشکل رو دارم در یک روز 1000 تومن از شارژم پرید تو سابقه تماس هم نگاه کردم اصلا تماسی با اون گوشیم نداشتم (Nokia 6120c)
دوباره شارژ کردم بازم پرید - کلا سیم کارت رو درآوردم انداختم اونور :cm: