PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل آنتن دهی همراه اول

mostfajon
24-11-2014, 00:58
سلام دوست عزیز من
من یه گوشی HTC-ONE_XL دارم.
این گوشی دارای اندروید 4.1.1 هستش.الان چند وقته مشکل آنتن دهی داره و تقریبا یک ماهیه خط روی این گوشی آنتن نداره.
ما ابتدا مشکل سیم کارت رو حل کردیم و سیم کارت رو بردیم و از TCI کردیمش MCI وحتی گوشی سیم کارت رو در مخابرات تست سخت افزاری کردند و گفتند هیچ میکلی نداره.
حالا این سیم کارت روی یه گوشی مشکل آنتن داره.
به نظرتون امکان داره با آپدیت نرم افزار اندروید گوشی به ورژن جدید مشکل آنتن دهی اون برطرف بشه؟
آیا این ممکنه که IMEI یک گوشی بسته شده باشه و اگر اینطوره چطوری این اتفاق می افته و چطور میشه درستش کرد؟
ما تا حدود زیادی یقین داریم سخت افزار گوشی مشکل نداره.در مدت این یکی دو ماه که گوشی بدون آنتن بوده یکی دو بار آنتن خود به خود اومده و رفته.
هر چقدر هم که به 9990 می زنگم نمیتونن کمک کنن و میگن مشکل از گوشیه.
در آخرین تماس با 9990 گفتن که برم مخابرات و اعلام کنم که این گوشی با این سیمکارت همخوانی نداره و اونا مشکل رو حل می کنن.
دوستان هر چی میدونین دریغ نکنین که بدجور به مشکل برخوردم.

JIMA
24-11-2014, 01:26
بهتر بود بجای باز کردن تاپیک تو این بخش، سوالتون رو تو تاپیک پرسش و پاسخ گوشیتون مطرح می کردید!
چون از سخت افزار ظاهرا مطمئنید، پس بهتر بود، رو نرم افزار متمرکز بشید!
کارهایی که میتونید انجام بدید:
- تست یه سیم دیگه (از اپراتور دیگه)
- از settings/More/ mobile networks. گزینه Network Mode رو روی gsm only بذارید
- اگه درست نشد، فکتوری ریست کنید
- اگه همچنان درست نشد، به آخرین آپدیت، گوشی رو بروزرسانی کنید

* اطلاعات زیادی در مورد گوشی های HTC ندارم، فقط مواردی که به ذهنم رسید رو گفتم، شاید کمکی بشه!

mostfajon
24-11-2014, 15:09
سیم کارت از اپراطور دیگه تست شده و متاسفانه باز هم مشکل دارد.
بخش موبایل نتوورک هم دستکاری شده ولی جواب نداده.
فکتوری ریست هم شده امل باز هم مشکل وجود داره.
تنها کاری که نکردم آپدیت به ورژن جدیده

MEEA499
29-08-2015, 16:52
همراه اول بعنی مشکل یعنی بدبختی .....