PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طریقه دیدن فایل Obb در گوشی Motorola Moto X 2014 برای ریختن بازی ها و غیره

leon-s-kennedy
18-01-2015, 17:47
سلام به همه دوستان من حدود یک هفته هست که Motorola Moto X 2014 رو گرفتم و با اندروید ۵ برام اومده
روزای اول خیلی دنبال راهکاری بودم تا فایل Obb رو در گوشی پیدا کنم و یا بسازمش ولی هر دفعه به یک مشکلی بر می خوردم.
(Moto x 2014, obb folder cant be found) خیلی با این جمله برخورد کردم و اذیتم می کرد.
بلخره به یک راه حل رسیدم توی تمام سایت های خارجی و هر جا که در مورد Motorola Moto x 2014 صحبت شده بود رفتم و فقط در یک ویدیو ....... که هیچ ربطی به این ماجرا نداشت موضوعی رو فهمیدم و الان برای شما آموزش رسیدن به فایل Obb رو قرار می دم.
این مراحل برای این است که گوشی رو روت نکنیم.

این مراحل رو چه در اندرود ۴.۴.۴ و اندروید ۵ یکی می باشد و روی هر دو اندروید جواب می دهد.

۱- به تنظیمات (Settings) داخل گوشی خود رفته و تا گزینه (About Phone) پایین برید و واردش شوید . ( همانند عکس زیر )

993483

2-حالا به پایین رفته تا به عبارت ( Build Number ) برسید . بر روی همون بیلد نامبر ( ۷ بار ) پشت سر هم کلیک کنید. (منظورم با سرعت ملایم هست )

993484

توجه : وقتی ۷ بار کلیکتون رو کردید یکدفعه می نویسه که به حالت Developer رفتید. حالا به بیرون بیایید و گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و به پوشه اندروید (Android) در گوشیتون رفته و می بینید که فایل Obb ایجاد شده است.
توجه :در این حالت فایل Obb فقط توسط کامپیوتر دیده می شود و با فایل منیجر ها دیده نمی شود. مگر به فایل منیجرتون بگید که فایل های سیتمی رو نشون بده که من آموزشش رو بلد نیستم.
برای بهتر انجام شدن مراحل و آموزشای آینده مراحل زیر رو هم انجام دهید

۳- حالا به صفحه تنظیمات برگشته و می بینید که گزینه (Developer Options) ظاهر شده است. روش کلیک کنید و واردش بشید.

993485

۴- حالا اون گزینتو اگر در حالت OFF هست رو به حالت ON در بیارید و بعد به چند خط پایین تر رفته تا به (USB Debugging) برسید. تیک این گزینه رو بزنید ( همانند عکس )

993486

و بلخره کار تمام است و شما می توانید Data های بازیتون رو در فایلی Obb که از این به بعد نشان داده می شود بریزید.

توجه : لطفا وقتی وارد گزینه (Developer Options) می شوید هیچ تغیر دیگری ایجاد نکنید. اگر مشکلی یا اتفاقی رخ بدهد به ما مربوط نمی شود و ازتون خواهش می کنم فقط مراحل رو انجام بدید.

این آموزش از روی هیچ سایتی برداشته نشده است و کاملا خودم اون رو نوشتم و خواهشمند هستم اگر کپی کردید نام سایت و نام M.V.L.M رو در آخرش بگذارید.

امید وارم که از آموزشم لذت برده باشید و به دردتون بخوره
از مدیر خواهشمند هستم که تاپیک رو مهم بکنه

lord of moto
19-01-2015, 23:34
خسته نباشید
بسیار عالی :ax:
امیدوارم شاهد فعالیت بیشتری از شما باشیم