PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Smartگوشی های سری جدید

isohrab73
22-01-2015, 18:37
لطفا برند جدید گوشی های smart را نیز در لیست برند ها قرار دهید
ممنون

S.H.A.H.R.O.K.H
23-01-2015, 14:30
لطفا برند جدید گوشی های smart را نیز در لیست برند ها قرار دهید
ممنون

دوست من آخه smart که حتی رام نداره..گوشیهای عظمتی مثل لنوو و ژیائومی هم تو لیست نیستن..اگه قرار به گوشی بدون ریشه smart باشه اول اولیت به لنوو و ایناست..

این گوشی که شما اسم بردید قرار بود من نمایندگیش رو بگیرم(که 10 میلیون لازم داره واسه شروع) ..واسه گارانتیش میدونید بهم چی گفتن ؟؟!! فقط یک نفر پاسخگو داره و اونم میگفت گوشی رو واسه ما میفرستی درست شد که هیچ نشد اگه 6 ماه هم طول بکشه نباید زنگ بزنی و خودمون زنگ میزنیم..زنگ بزنی گوشی رو براتون پس میفرستیم..عملا داشتن تهدیدم میکردن..آخه گوشی که حتی فریمورش هم در اختیار نمایندگی نیست چه انتظاری ازش دارید؟

جدا شما میخوایید یه همچین گوشی تو لیست باشه ؟؟!! من سرسختانه در مقابلش وای میستم :4:

isohrab73
23-01-2015, 17:16
من ب بقیه برندا کاری ندارم شاید کسی درخواست نکرده که بذارن
اما اگه اون برندایی هم که شما گفتید هم باشه اشکالی نداره
برای دارندگان این گوشی ها خیلی بهتر و راحت تره
مطالب فروم هم بهتر دسته بندی میشه
از حجم قسمت سایر برند ها هم کم میشه
فکر نکنم ضرری داشته باشه دسته بندی کردن این برند ها بجای این که همشون تو قسمت سایر برند ها باشند

S.H.A.H.R.O.K.H
24-01-2015, 21:28
من ب بقیه برندا کاری ندارم شاید کسی درخواست نکرده که بذارن
اما اگه اون برندایی هم که شما گفتید هم باشه اشکالی نداره
برای دارندگان این گوشی ها خیلی بهتر و راحت تره
مطالب فروم هم بهتر دسته بندی میشه
از حجم قسمت سایر برند ها هم کم میشه
فکر نکنم ضرری داشته باشه دسته بندی کردن این برند ها بجای این که همشون تو قسمت سایر برند ها باشند

دوست من..بخش زدن مدیر میخواد همکار میخواد..الکی که نیست..خوب وقتی من نتونم مشکل یکی از کاربران رو با سرچ تو اینترنت پیدا کنم اصولا چرا اصلا باید بخش جداگانه ایی زده بشه !!!! مصلا یه روز یه نفر در مورد اس3 سوال کرده بود که من تو xda جوابش رو پیدا کردم..حتی تو لنوو هم مشکل رو حل کردم..ولی smart ؟؟!!!