PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عملکرد انجمن کامپیوتر و اینترنت رو در سال 93 چگونه ارزیابی میکنید؟

MAMAD*50 CENT
17-03-2015, 21:08
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد
رابه تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت
را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت مینماییم

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=998727&stc=1&d=1426615611

سلام
به دوستان گل موبایلستانی خودم
سال نو به همه دوستای گلم همچینین خانواده محترمتون تبریک میگم :8:
امیدوارم سالی پر از شادی و برکت پیش رو داشته باشید.
یه توضیح مختصر در مورد انجمن میدم تا همه دوستان اطلاع کامل در مورد بخش ما داشته باشند:
انجمن کامپیوتر و اینترنت از 7 بخش مختلف تشکیل شده

(http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1257)

[*=1|right]بخش نرم افزار (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1257)
[*=1|right] بخش سخت افزار (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1258)
[*=1|right]بخش سیستم عامل (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1290)
[*=1|right]بخش شبکه ، اینترنت ، امنیت (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1259)
[*=1|right]بخش ترفند و مقالات آموزشي (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1261)
[*=1|right]بخش کنسول و بازیهای کامپیوتری (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1262)
[*=1|right]اخبار کامپیوتر و اینترنت (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=2021)

که هر بخش زیر مجموعه های خودش داره که بیشتر دوستان اشنا هستن

خوب بریم سر اصل مطلب همین طور که از اسم تاپیک مشخص هستش به پایان سال 93 رسیدیم
و این تاپیک ایجاد کردیم تا نظر شما دوستان گل در مورد انجمن کامپیوتر و اینترنت بدونیم
خواهشی که از دوستان دارم اینه که لطفا نظرات و پیشنهادات خودتون تو همین تاپیک اعلام کنید :merci:
لطفا دلیل انتخاب گزینه های رای گیری بگید نگران چیزی نباشید و از چیزی هم نترسید :4:
چه عالی چه ضعیف برای ما قابل ارزش هستش تا دلیل انتخاب دوستان بدونیم :cv:
تا ما برای بهتر شدن و روند بهتر بخش از نظرات شما دوستان استفاده کنیم :ax:
ممنون میشم با نظرات خودتون مارو یاری کنید :ah:
کوچیک همتونم فدایی دارین دوستان :dh:

با تشکر تیم مدریتی انجمن کامپیوتر و اینترنت

* honex *
17-03-2015, 21:25
سلام
دم همه بچه های کامپیوتر گرم خصوصا داش ممد که این تاپیک رو زد
بخش واقعا فعالیت اعضاش خوبه بخش خوبی هست من زیاد نیومدم ولی چند بار کارم افتاده جواب گرفتم
سال خوبی داشته باشید

LIDA
17-03-2015, 21:40
سلام
مرسی ممد بابت تایپک نظر سنجیت
نظر من عالیه تایپک خوبیه نقطه ظعفی تو ش دیده نمیشه با زحمتایی که واسه این بخش کشیده میشه
خسته نباشی میگم به شما

SEDANEH
17-03-2015, 21:40
بخش خیلی خوب داره می ره جلو .
فقط اگه دوستان لطف کنن وقتی مثلا بی کار شدن سری هم به ما بزنن. :ca:
ما رو گذاشتن آخر انجمن خب کسی زیاد نمیاد سمت ما :be:

دمه بچه های کامپیوتر گرم خسته نباشید . البته خودم رو نمی گم چون تازه اومدم. :bm:

amir_shah
17-03-2015, 21:42
داش ممد دمت گرم بابت زحمات و پیگیری ها
من زیاد سرنمیزنم اما بیشتر مطالب مربوط به گیمو سرمیزنم که واقعا خوبه
از جاسم جان عزیز هم تشکر میکنم
.....................
امیدوارم در سال جدید لبخندو رو لب مردمم ببینم، پیشاپیش نو بودنش مبارک

CLEVER MASTER
17-03-2015, 22:19
سلام / مرسی محمدجان که منم قابل دونستی ...

من چون خودم قبلا تو انجمن کامپیوتر مشغول بودم زحمات این دوستان رو از نزدیک شاهد بودم ...

بخصوص بخش بازی که بنظرم تو انجمن کامپیوتر فعالترین قسمته ...

با حضور جاسمم فعالتر از قبل شده ...

نظرمم مثبته فقط یکم تایمشو بیشتر کنید بهتر میشه :دی

paprika 1
17-03-2015, 22:35
با تشکر از حسین عزیز و خسته نباشید خدمت بچه های بخش کامپوتر سال نو رو پیشاپیش به همه تبریک میگم

emadhTc
17-03-2015, 22:39
دمتون گرم عملکردتون عالی بوده
ایشالا همینطور هم ادامه پیدا کنه و حتی بهتر هم بشه

o.n.l.i.n.e
17-03-2015, 22:40
بخش نسبت به قبل واقعا بهتره شده
من نظرم (خوب ) هست به خاطر اینکه جای پیشرفت برای دوستان بزارم

ALIREZA
17-03-2015, 22:40
خسته نباشی میگم خدمت شما
عالیه
با جاسم و ممد و جمال عزیز مگر میشد این بخش ضعیف باشه ! عالی عالیه

Mo30HD2
17-03-2015, 22:52
منم بابت سال نو و عید نوروز به همه دوستان تبریک میگم!
بخش کامپیوتر یکی از بهترین بخش های این انجمنه!
من از ریاکاری و این مسائل خوشم نمیاد اصلا! همیشه حرف خودم رو میزنم! اما این بخش جُدا از محتوا و مسائل مربوط بهش(که جدا عالیه)، مدیرای بسیار خوب و خوش اخلاقی داره! جداً مدیرای این بخش توی کل انجمن طرفدار دارن و همه دوسشون دارن! این چیزیه که الکی به دست نمیاد ...
نمونه اش ممد50سنت :4:

اما من رای "خوب" دادم!
نه به خاطر اینکه بگم افراد بد هستن، یا اینکه تاپیکای خوب نمیزنن! توی این بخش همه چی عالیه! اما اگه یه سری نکات رعایت بشه به نظرم پتانسیل این رو داره که همیشه تاپیک هاش جز محبوب ترین ها بشن!
توی این بخش لازمه که مثل بخش خبر، کاربرا یه رابطه خاصی با تاپیک ها و حتی استارتر تاپیک ها برقرار کنن!
ساختار این بخش اینطوریه که زیاد جا نداره که استارتر از نبوغ خودش استفاده کنه و پست هایی بزنه که خودش صاحب و سازنده اوناست!
همین مساله باعث میشه که استارتر مثل یه ماشین پست کردن تاپیک عمل کنه! این مساله باعث میشه که پست ها کمتر خونده بشه! و همینطور این حس رو به وجود میاره که اگه قرار باشه کاربری توی تاپیک کامنت بذاره، کسی اون رو نبینه!
جدیدا SEDANEH داره توی این زمینه به خوبی عمل میکنه! پستهای خوبی میذاره، پستها گلچین شده هستن و آدم خوشش میاد بخونتشون!
MAMAD50CENT و DRAGON هم که از قدیم کارشون بیست بوده و انصافا ببینم که پست گذاشتن، حتما میخونمشون!
من مدتی توی بخش اینترنت فعالیت میکردم، نمونه فعالیتم هم توی امضام لینک خورده! اما شرایط یه طوری بود که کمی دلسرد شدم ...

در کل من همیشه انتقاد میکنم، اما امیدوارم دوستان اینطوری فک نکنن که قصد تخریب دارم!
جدا بچه های این بخش رو دوست دارم... و اگه حرفی زدم، واسه این بود که این بخش بی نقص بی نقص بشه!

مخلص تمامی دوستان عزیز

™LEO
17-03-2015, 23:09
سلام
همگی خسته نباشید

من رای "خوب" دادم تا از اینی که هست،بهتر و بهتر بشه.وقتی میگی عالی،یعنی همچی تمومه و خلاقیت و اینا دیگه نمیخواد ولی انجمن کامپیوتر میتونه خیلی بهتر از این بشه.
سال 93 واقعا بخش کامپیوتر نسبت به سال قبلش خیلی فعال تر شد
بین تمام زیرمجموعه ها،بیشتر بنظرم بخش امنیت،شبکه،اینترنت جای کار داره.

موفق باشید

PESAR AJIB
17-03-2015, 23:42
عالی !

yekariayi
17-03-2015, 23:44
سلام دوستان
فعالیت بچه ها خوب بوده ولی بیشتر تمرکزتون روی بازیها و کنسول بازیا و سیستم های مخصوص گیم بود که اونم بیشتر بخاطر تخصص محمد تو این بخشه
اگه میخواین توازن ایجاد کنین باید رو همه بخشها فعالیتو ببرین بالا
شاید نیاز فعالیتتونو تو بخشای دیگش زیاد کنین مثلا نیروهای بیشتری جذب کنین
یه مشکل بزرگم اینه که این انجمن عمده فعالیتش تو بخش گوشی و تبلته و کمتر کسی تو این انجمن دنبال بحثای کامپیوتریه و اکثرا دنبال مسایل مربوط به گوشین و اگه میخواین واقعا وارد مقوله کامپیوتر به صورت قوی بشید باید یه تغییر تو سیاست کلی انجمن داده بشه چون اسم انجمنم موبایلستانه و این بخش کامپیوترم فقط خود بچه های عضو انجمن سر میزنن تاحدودی و خیلی کم

درکل کارتون عالی بود و یه خسته نباشید به همتون میگم و عید همه دوستان مبارک

MAMAD*50 CENT
17-03-2015, 23:56
سلام
ایول خدایی با نظرات دوستان حال میکنم کسی از گفتن واقعیت پرهیز نمیکنه
این خیلی خوبه و به من و تیم مدریتی خیلی کمک میکنه که این مشکلات بخش بر طرف کنیم
لطفا دوستانی که میخوان مارو بیشتر یاری کنن نظر یادشون نره
ممنون از همگی پذیرش من خیلی بالاست پس مشکلی نیستش هر انتقادی بکنید tnx:bq:

™M A H D
18-03-2015, 06:27
سلام:4:
نظر من عالی هست :4:

Wolfomid
18-03-2015, 06:29
سلام. البته ما ک خودمون مدیر بخشیم نباید تعریف کنیم
ولی بخش کامپیوتر عالیه هم بچه ها و هم فعالیت ها.
کمترین مسائل هم داشتیم. من ک رای عالی دادم و میدم

GHAEMYS
18-03-2015, 06:58
یکی از بهترین بخش هایی که بهترین کاربران و مدیران رو داشته,دارد و خواهد داشت.../
همه تون رو اینقدر:dq:دوست دارم

ehsan pishro
18-03-2015, 09:08
نظرم عالی مرسی بابت این نظر سنجی
خسته نباشی داش ممد
:bu:

*r.E.Z.a*
18-03-2015, 09:14
سلام
خیلی عالی هستش تمام بخشها فقط از عکس های کم حجم برا مطالب استفاده کنید و مقایسه هارو بیشتر بزارید

Haswell
18-03-2015, 09:57
با تشکر از شما که تاپیک رو ایجاد کردین
شخصا از ابتدای عضویت تا به امروز تنها با تعداد انگشت شماری تاپیک در بخش سیمبیان و اندروید در این فروم به بخش دیگه ای فرصت نکردم مراجعه کنم و البته از همونها بهره ی زیادی گرفتم
وصف رفتار خوب، دوستانه و متواضعانه و همچنین جو محبت آمیز موبایلستان رو هم در سایر فرومهای معروف، مثل ضرب المثل همیشه ذکر می کنم، الحق این متاعی هست که تابحال فقط در این فروم دیدم ...
از اینها گذشته فروم موبایلستان هم خیلی خیلی گستردست و دیدن همون صفحه ی اولش مثل اینه که از بالای بام یک آسمان خراش به پایین نگاه کنی و دچار و هول و سرگیجه بشی. شاید فکری برای اون بشه بد نباشه
اما واقعیت اینه که چون تابحال مراجعه به بخش کامپیوتر و اینترنت نداشتم (فقط اشتراک تاپیک مشکلات سخت افزاری رو دارم) لذا فکر کنم اگر به گزینه ی 'نظری ندارم' رأی بدم عادلانه تر باشه با اینحال از کاربران زحمتکش و مدیران کاردان اون بخش قدردانی صمیمانه می کنم و آرزوی توفیقات بیشتر دارم

jojobans
18-03-2015, 10:06
سلام و درود فراوان خدمت دوستان سال جدید هم پیشاپیش مبارک

کارتون بیست مثل همیشه از نظر من عالیییییییییییییییییییییی

خسته نباشید ..

reza0421
18-03-2015, 10:14
بسی عالیست
خسته نباشید :lol::bq:

saeedfarzi
18-03-2015, 13:39
همه عالی بودید عیدتونم مبارک دم همتون گرم

SEDANEH
18-03-2015, 15:49
با سلام به همگی دوستانی که در نظر سنجی شرکت کردند.
هدف ما در انجمن موبایلستان راحتی کاربران و دستری سریع به مطالب داغ و بروز است.
در مورد اخبار :بله درسته مطالب از سایت های بعضا همسایه برداشت می شه اونم برای اینکه کاربر عزیز توی همین انجمن از اخبار بروز با خبر بشه و نیازی نباشه که کلی وقت صرف کنه و دنبال خبر جدید بگرده و مطالب بروز رو توی همین انجمن ببینه.
ولی در مورد سوالات و مشکلات و مشاوره ها : این مورد یک مورد پیچیده است که اعضای گروه کامپیوتر با استفاده از مهارت و فن بیان بالا و با توجه به نیاز و بودجه کاربر اقدام به پاسخ دهی می کنند و هیچ گونه کپی کاری نیست و در مورد قیمت ها هم که می دونین ساعتی هست.
فقط خواستم که یک سری شبهاتی که برای بچه های عزیز موبایلستانی پیش اومده بود رو حل کنم.
تیم مدیریت کامپیوتر موبایلستان آماده دریافت پیشنهاد ها و انتقادات شما کاربران عزیز است.:ax:

EmmaWLove
19-03-2015, 17:05
من مدت کوتاهی توی بخش در کنار دوستای خوبم بودم و با خیلی از بچه ها آشنایی دارم.
خداوکیلی وقتی این تیم فوق العاده رو میبینم فقط میتونم بگم عاااااااااااااااااااالی :bp:
بالا بردن پرچم بخشی که یه سایت موبایلی واقعاً کار بزرگیه.
دونه دونه مدیرا و همکارای بخش عالی بدون و حتی یه درصد هم نقص نداشتن :aj:

L-Z
19-03-2015, 18:14
سلام
مگه میشه قسمتی که ممد خان هست ضعیف باشه و بشه نمره غیر از بیست داد . چاکر همه بچه های موبایلستان هستم به خصوص این بخش
سال نو همگی پیشاپیش مبارک . امیدوارم سال خوبی در کنار خانواده و دوستان در پیش داشته باشید .

mahdi458
19-03-2015, 19:24
با درود
به همه عزیزان دست مریزاد میگم و
خدمت بچه های خوب موبایلستان خصوصا بخش کامپیوتر سال نو رو پیشاپیش تبریک و شادباش عرض میکنم. شاد و سلامت باشید.

alireza2af
19-03-2015, 19:34
بخش کامپیوتر واقعا تو این مدت متحول شده یکی از بروزترین بخش های انجمن هست ایول دارید بخدا ‎;)‎

Noob Saibot
19-03-2015, 20:02
به نظر من این بخش عالیه. واقعا میشه گفت بی حاشیه ترین و یکی از کاربردی ترین بخش های موجود در این انجمن بزرگه. دوستان خوبی دارم اینجا و برای همشون احترام قائل هستم. همشون سعی کردند تا بهترین فعالیتو داشته باشند و بخشو بالا ببرند. دم همتون گرم و رای من عالی هستش. پیشاپیش عید را هم به تمامی دوستان این بخش و تمامی برو بچ موبایلستان تبریک میگم.

N.A.J.I
19-03-2015, 22:24
من خیلی راضی بودم امیدوارم بازدید کننده این بخش بره بالا چون با قبلا خیلی تفاوت داره

EsyMankan
19-03-2015, 23:19
من تا حالا به این بخش اصلا سر نزدم ولی خوب رو انتخاب کردم
ایشالا همه بخشها بسیار عالی کار کنند
سال خوبی داشته باشید

Rasool_Hamilton
19-03-2015, 23:42
سلام متاسفانه من زیاد وقت نمیکنم سر بزنم ... ولی بخش کامپیوتر تو سایتی مثل موبایلستان که تخصصی رو گوشی کار میکنه بسیار پویا ظاهر شده ... هر چند نظر من این هست که هیچ وقت ما عالی نداریم و من خوب رو انتخاب کردم ... چرا که جاه طلبی جاسم و ممد میتونه کاری کنه بخش از اینی که هست خیلی خیلی فراتر بره ... دم همه برو بچه های زحمت کش کامپیوتر گرم :cv::ax::as:

majidw980
20-03-2015, 07:30
درود
عاقا این برو بچ کامپیوتر واقعا عمل کرد خوبی دارن با اینکه اینجا ی فروم تخصصی موبایل هست ولی بکس کامپیوتر اخبار پی سیو کاملا پوشش میدن و پشتکار خوبی دارن زنده باشید انشالاه.
سال نو هم پیشاپیش مبارک باشه امیدوارم عملکرد بخش کامپیوتر تو سال جدید از امسالم بهتر باشه.
موفق و سر بلند باشید

Reza 7
20-03-2015, 09:43
نظر من خوب بود چون اگر ميزدم عالی مغرور ميشديد و ديگه پيشرفت نميکرديد :4:
در کل همه جوره عالی بوديد فقط نتونستيد مشکل 2 تا بازی رو واسه من حل کنيد :4:

Engine3R
20-03-2015, 11:05
بی انصافیه اگه غیر "عالی" رای بدیم...!

خسته نباشید و خداقوت و به امید خدا در سال آینده با انرژی بیشتر ...!

موفق باشید و سال نو مبارک...!

hossain
20-03-2015, 14:23
سلا...
عید همه دوستان گلم مبارک.
رونق عهـــد شبابست دگــر بوستان را / میرسد مـــژده گل بلبل خوش الحان را
ای صبا گر به جوانان چمـن بـاز رسی / خدمت ما برسان سرو گل ریحـــان را
من تو نظر سنجی اشتباهی رای دادم...:be::ca:
نمیشه هم عوضش کرد...:lol::hello::ca:
.
دم همگیتون گرم.
همتون خسته نباشید.
ایشاالله همیشه همین طوری با قدرت و عالی بتونید زندگی کنید....
.
قربون همگیتون..
تنتون سالم باشه/همیشه.
یا حق.

The Game
20-03-2015, 18:14
مگه میشه داش ممد تو یه بخشی باشه و اون بخش عملکردش خوب نباشه ؟ :4:

ëñåŧőя§
20-03-2015, 18:17
سلام، با تشکر از ایجاد تاپیک نظر سنجی، به نظر من هم عالی هستش (حقیقتش من زیاد به این قسمت انجمن سر نزدم، ولی خوب چند باری گذرم افتاد انصافا" عالی هستش). به شما، جاسم؛ جمال عزیز و بقیه ی دوستان که برا این قسمت انجمن (و به طور کلی، کل انجمن) زحمت میکش، خدا قوت و خسته نباشید میگم؛ امیدوارم همیشه شاهد پیشرفت انجمن باشیم. پیشا پیش سال جدید رو هم به مدیریت محترم انجمن و سایر اعضا و "خانواده ی محترمتان" تبریک میگم و امیدوارم سالی پر از برکت و سلامتی داشته باشید. :ax:

behzad00
23-03-2015, 15:52
اگه توجه کرده باشید بخش بازارچه به شدت افت داشته.مدیران باید یه فکری به حال این بخش انجمن بکنند

ALEX_HOT
24-03-2015, 17:00
سلام
تشکر و قدردانی میکنم از زحمات عزیزان انجمن
عملکرد عالیه و روبه پیشرفت - ایشالا بهتر هم بشه :cp:

hrbani
29-03-2015, 10:11
با عرض سلام و تبریک سال نو

1- کمال تقدیر و تشکر رو از تمامی دوستان زحمت کش علی الخصوص عزیزان این بخش دارم.
2- پیشنهاد:
کمی روی بخش های مربوط به سیستم عامل های غیرویندوزی از جمله لینوکس بیشتر کار بشه (علی الخصوص با توجه به اینکه تو ایران هم کاربرانش کم نیستن) البته می دونم که فعالیت یک بخش بیشتر بستگی به مراجعه به اون بخش داره و بخشی که بهش مراجعه چندانی نشه به مرور فعالانش دلسرد می شن و ... و با توجه به وجود فروم های تخصصی سیستم عامل ها طبیعتاً در حالت معمول و پیش فرض کسی در درجه اول اینجا نمیاد، اما در هر صورت پیشنهادی که به ذهن بنده رسید این بود. یادمه زمانی هم یه قرارایی بود:
لینوکسی‌ها (http://forum.mobilestan.net/group.php?groupid=222) --> آشنایی با بچه های لینوکس کار (http://forum.mobilestan.net/group.php?discussionid=832&do=discuss) --> آخرین اطلاع بنده (http://forum.mobilestan.net/group.php?gmid=19248&do=discuss#gmessage19248)
دیگه نمی دونم در نهایت چی شد، اگه پیگیری بشه و به جریان بیوفته و ادامه دار هم باشه عالیه و البته با توجه به توضیحات عرض شده همین میزان زحامتی هم که دوستان برای این موارد کشیدن خوبه و ممنون :)

با تشکر و آرزوی موفیت

MAMAD*50 CENT
03-04-2015, 18:14
با عرض سلام و تبریک سال نو

1- کمال تقدیر و تشکر رو از تمامی دوستان زحمت کش علی الخصوص عزیزان این بخش دارم.
2- پیشنهاد:
کمی روی بخش های مربوط به سیستم عامل های غیرویندوزی از جمله لینوکس بیشتر کار بشه (علی الخصوص با توجه به اینکه تو ایران هم کاربرانش کم نیستن) البته می دونم که فعالیت یک بخش بیشتر بستگی به مراجعه به اون بخش داره و بخشی که بهش مراجعه چندانی نشه به مرور فعالانش دلسرد می شن و ... و با توجه به وجود فروم های تخصصی سیستم عامل ها طبیعتاً در حالت معمول و پیش فرض کسی در درجه اول اینجا نمیاد، اما در هر صورت پیشنهادی که به ذهن بنده رسید این بود. یادمه زمانی هم یه قرارایی بود:
لینوکسی‌ها (http://forum.mobilestan.net/group.php?groupid=222) --> آشنایی با بچه های لینوکس کار (http://forum.mobilestan.net/group.php?discussionid=832&do=discuss) --> آخرین اطلاع بنده (http://forum.mobilestan.net/group.php?gmid=19248&do=discuss#gmessage19248)
دیگه نمی دونم در نهایت چی شد، اگه پیگیری بشه و به جریان بیوفته و ادامه دار هم باشه عالیه و البته با توجه به توضیحات عرض شده همین میزان زحامتی هم که دوستان برای این موارد کشیدن خوبه و ممنون :)

با تشکر و آرزوی موفیت

سلام
مخلصم ایشالت با دوستان سعی میکنیم این مواردی که گفتین یه جورایی ردیفش کنیم و یه حرکت مثبت بزینیم
فدایی داری داداش مخلصم
=====
ممنون از تمامی دوستانی که تا به اینجای کار رای دادن و نظر مچکرم

I-SAEED
05-04-2015, 09:36
عالی و سرپا
تنها بخشی که هنوز بعد چندین سال بهش سر میزنم همین بخشه ...:bv: