PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرید رام گوشیم huawei ascend g7 لطفا کمک کنید

kouroshez
10-10-2015, 09:06
سلام
دوستان کسی در مورد رام اندروید میتونه کمکی بکنه ؟‌از ساعت ۱۰ شب من خودم به اب و اتیش زدم الان ۴ صبحه و همچنان من هیچکاری عملا نتونستم بکنم

گوشی من huawei ascend g7-l01 هست

من قبلا کد انلاک بوت لودر رو گرفتم از هواوی و ریکاوری philz touch رو نصب کنم و گوشی رو روت کردم

امشب توی philz touch بودم و خیلی اشتباهی زدم رام رو کلین کردی و کلا تنظیمات داغون شد و رام هم پاک شد!‌

الان رام جدید رو دانلود کردم با هیچ نرم افزاری نه odin و یا دستور توی abd فکر کنم sidebar اگر اشتباه نکنم اپدیت نشده و یا از خود philz touch که رام رو زیپ کردم باز هم اپدیت نشد! دیگه مخم رد داده اگر کسی بلده بگه راهنمایی کنه چیکار کنم

angel2020
10-10-2015, 09:24
فکر کنم منظورت sideload باشه.
منظورت از zip کردن رام چیه؟
من روی گوشی دیگه قبلا twrp داشتم، وقتی در حالت ریکاوری وصل میکردم گوشی رو راحت میشد فایل بریزی رو گوشی
شما باید اگه اشتباه نکنم، اول ریکاوری استوک رو نصب کنی
بعدش هم رام رو بریزی رو مموری داخلی یا خارجی
بعدش هم با استفاده از فورس آپدیت، گوشی رو به حالت استوک برگردونی

Sent from my G7-L01 using Tapatalk

kral10000
10-10-2015, 09:35
سلام
دوستان کسی در مورد رام اندروید میتونه کمکی بکنه ؟‌از ساعت ۱۰ شب من خودم به اب و اتیش زدم الان ۴ صبحه و همچنان من هیچکاری عملا نتونستم بکنم

گوشی من huawei ascend g7-l01 هست

من قبلا کد انلاک بوت لودر رو گرفتم از هواوی و ریکاوری philz touch رو نصب کنم و گوشی رو روت کردم

امشب توی philz touch بودم و خیلی اشتباهی زدم رام رو کلین کردی و کلا تنظیمات داغون شد و رام هم پاک شد!‌

الان رام جدید رو دانلود کردم با هیچ نرم افزاری نه odin و یا دستور توی abd فکر کنم sidebar اگر اشتباه نکنم اپدیت نشده و یا از خود philz touch که رام رو زیپ کردم باز هم اپدیت نشد! دیگه مخم رد داده اگر کسی بلده بگه راهنمایی کنه چیکار کنم
فایل اپدیتو بزار تو پوشه dload بعد گوشی رو خاموش کن و با گرفتن سه دکمه پاور و صداها میره رو اپدیت خودش اپ میشه

kouroshez
10-10-2015, 11:08
فکر کنم منظورت sideload باشه.
منظورت از zip کردن رام چیه؟
من روی گوشی دیگه قبلا twrp داشتم، وقتی در حالت ریکاوری وصل میکردم گوشی رو راحت میشد فایل بریزی رو گوشی
شما باید اگه اشتباه نکنم، اول ریکاوری استوک رو نصب کنی
بعدش هم رام رو بریزی رو مموری داخلی یا خارجی
بعدش هم با استفاده از فورس آپدیت، گوشی رو به حالت استوک برگردونی

داداش همین ریکاوری استوک رو از کجا بگیرم ؟
شما که مدل گوشیت مثلمنه نمیتونی از رام استوک یه بکاپ بگیری بهم بدی ؟
من این رام استوک رو از کجا دانلود کنم ممنون میشم راهنمایی کنی

angel2020
10-10-2015, 11:37
والا منم خیلی وقت نیست این گوشی رو خریدم. و خودم مطالب زیر رو تست نکردم. ولی به طور کلی باید از همین روش رو رفت.

۱. دانلود رام اوریجینال از لینک زیر
http://www.htcmania.com/showthread.php?t=950563

برای خودم بیلد ۲۶۰ رو دانلود و آپدیت کردم، بیلد ۲۶۴ روسیه هرکار کردم نشد.
۲. استخراج فایل ریکاوری با استفاده از برنامه زیر
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2433454
3. نصب ریکاوری، که قبلا خودت انجام دادی و روشش رو میدونی

۴. قرار دادن اصل آپدیت در مموری(ترجیحا اکسترنال)

۵. فورس آپدیت با کلیدهای ولوم بالا و پایین و پاور، هر سه همزمان

با اینکار شما قائدتا باید برگردی به حالت استوک کارخونه.

angel2020
10-10-2015, 11:43
ممکنه بدون نیاز به نصب ریکاوری استوک، همونطور که جناب kral10000 گفتن، بتونی با قرار دادن فایل آپدیت تو پوشه ای به نام dload به راحتی نصب کنی، اول این روش رو امتحان کن، اگه نشد برو سراغ نصب ریکاوری استوک.

kral10000
10-10-2015, 13:04
نیازی نیست ریکاوری اصلی رو نصب کنی با سه دکمه خودش میزنه
اینم لینک رام های اصلی
http://www.htcmania.com/showthread.php?t=950563
اینم لینک رام های غیر رسمی
http://www.htcmania.com/forumdisplay.php?f=1753

kouroshez
10-10-2015, 16:11
یه پوشه dload دارم توی رام که بیلد 257 هست توش الان هم سه تا کلید پاور و ولوم - و + رو گرفتم رفت توی هوآوی رکاوری و داره ریکاوری میکنه 40 درصد تا الان رفته خداکنه درست بشه

kouroshez
10-10-2015, 16:27
درست شد اما رام بیلد 250 نصب شده روش
الان میخوام این philz touchرو پاک کنم یه چیزی نصب کنم که باهاش بشه رام نصب کنم یا همون ریکاوری خودش یکی راهنمای فارسی میتون بده ؟
رام های کاستوم تست کرده کسی میخوام کاستوم نصب کنم اندروید 5 یا 5.1
مرسی

kral10000
10-10-2015, 17:15
درست شد اما رام بیلد 250 نصب شده روش
الان میخوام این philz touchرو پاک کنم یه چیزی نصب کنم که باهاش بشه رام نصب کنم یا همون ریکاوری خودش یکی راهنمای فارسی میتون بده ؟
رام های کاستوم تست کرده کسی میخوام کاستوم نصب کنم اندروید 5 یا 5.1
مرسی
من نصب کردم به نظر من مصرف باتریش بالاست
که نیاز به ریکاوری TWRP
philz touchهم میتونی رام غیر رسمی نصب کنی تنها ریکاوری همینه واسه این گوشی ویکیم twrpکه توی همون سایتی که لینکاشو بالا گذاشتم هست
رام های رسمی هواوی که خوبن البته دوپلر واسه این گوشی کمه بیشتر میت و پی و انر ساپورت میشن

kouroshez
10-10-2015, 19:56
من نصب کردم به نظر من مصرف باتریش بالاست
که نیاز به ریکاوری TWRP
philz touchهم میتونی رام غیر رسمی نصب کنی تنها ریکاوری همینه واسه این گوشی ویکیم twrpکه توی همون سایتی که لینکاشو بالا گذاشتم هست
رام های رسمی هواوی که خوبن البته دوپلر واسه این گوشی کمه بیشتر میت و پی و انر ساپورت میشن

رام miui 7 رو نصب کردی ببینی چطوره ؟ یه رامی هست نوشته اندروید 5.1.1 ! اونو منو گذاشتم واسه دانلودد
اینه اسمش open_gapps-arm64-5.1-aroma-20151008.zipd
آینه سایتش
http://opengapps.org/
به نظرت به درد میخوره ؟
ریکاوری الان برای g7 فقط philz هست ؟ چیز دیگه ای نمیشه نصب کرد ؟

میخوام یه رام اندروید نسخه پنج نصب کنم و سبک و عالی باشه این رام خودش خوب نیست

kral10000
10-10-2015, 23:10
رام miui 7 رو نصب کردی ببینی چطوره ؟ یه رامی هست نوشته اندروید 5.1.1 ! اونو منو گذاشتم واسه دانلودد
اینه اسمش open_gapps-arm64-5.1-aroma-20151008.zipd
آینه سایتش
http://opengapps.org/
به نظرت به درد میخوره ؟
ریکاوری الان برای g7 فقط philz هست ؟ چیز دیگه ای نمیشه نصب کرد ؟

میخوام یه رام اندروید نسخه پنج نصب کنم و سبک و عالی باشه این رام خودش خوب نیست
Miui7 هم رام خوبیه من چون به دابل کلیک هواوی عادت کردم استفاده نمیکنم.اندروید ۵هم رونه فقط مصرف باتریش زیاده در ضمن این لینک فقط گوگل اپس هستش اونمدباید pico رو دانلود کنی رام اصلی اونی که تاریخ داره تو همون سایت که لینکشو‌گذاشته بودم