PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی نرم افزارهای موبایل بانک در گوشی های Xiaomi

irb10495
15-12-2015, 22:24
شاید برای شما پیش آمده باشد که نرم افزارهای موبایل بانک مورد نظر خود را در رام های MIUI نصب کرده اید و دیدید که اون نرم افزار موبایل بانک کار نمیکند.
در این پست قصد دارم آموزش اینکه چگونه میتوانیم نرم افزارهای موبایل بانک را در رام های MIUI راه اندازی کنیم، تا لذت استفاده از گوشی های Xiaomi بیشتر شود و باعث دلسردیمان نشود.

راه اندازی نرم افزارهای موبایل بانک در گوشی های Xiaomi

1. ابتدا فایل نرم افزار موبایل بانک خود را از سایت بانک مورد نظر دانلود کنید. و نصب کنید.
(من برای مثال نرم افزار موبایل بانک کوثر را نصب میکنم و با این مثال آموزش را شروع میکنیم)

2. بعد از نصب موبایل بانک، به قسمت Setting گوشی بروید و وارد Installed apps شوید.

1016393

3. سپس نرم افزار موبایل بانک خود را پیدا کنید و وارد آن شوید.

1016394

4. وقتی وارد نرم افزار موبایل بانک خود شدید، صفحه ای مثل عکس زیر مشاهده میکنید. روی اون قسمتی که با رنگ فرمز مشخص کردم وارد شوید.

1016395

5. وقتی وارد قسمت Permission manager شدید. صفحه ای مثل عکس زیر مشاهده میکنید.

1016396

6. روی هر علامت سوال ? باید جدا گانه کلیک کرد.

1016397

7. روی هر علامت سوال ? کلیک کنید پیامی مثل عکس زیر ظاهر میشود، شما روی Accept کلیک کنید.

1016398

8. وقتی که تمام علامت سوال ها کلیک کردید و Accept کردید صفحه مثل عکس زیر میشود.

1016399

9. حالا بدون هیچ دردسری میتوانید با موبایل بانک خود کار کنید و از گوشی Xiaomi لذت ببرید.

lord of moto
16-12-2015, 18:45
سلام و درود
لطفا پست تکراری ارسال نکنید

پست اصلی : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=363123

تاپیک قفل و به زودی پاک می شود

با سپاس :ax: