PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیفون درخواست بازی کیفیت بالا و حجم 2 گیگ به بالا

sina_ramses
03-01-2016, 10:44
سلام خسته نباشید.. من میخواستم درخواست کنم که اسم چنتا بازی باحال و گرافیک بالا که خودتون بازی کردید و لذت بردید رو اینجا بزارین بقیه هم استفاده بکنن ممنون..
--------------------------------------------------------------
و یه درخواست دیگه هم داشتم اگه چنتا بازی آنلاین دو نفره فانتزی معرفی بکنید که از طریق گیم سنتر بشه بازی کرد ممنون میشم

siavashina
03-01-2016, 11:32
سلام خسته نباشید.. من میخواستم درخواست کنم که اسم چنتا بازی باحال و گرافیک بالا که خودتون بازی کردید و لذت بردید رو اینجا بزارین بقیه هم استفاده بکنن ممنون..
و یه درخواست دیگه هم داشتم اگه چنتا بازی آنلاین دو نفره فانتزی معرفی بکنید که از طریق گیم سنتر بشه بازی کرد ممنون میشم

need for speed
gta
gods of rome
afphalt
afterpulse
mortal combat x

بازي دونفره:
facemebackgammon
8ballpool
airsupermacy

jirjir123
15-03-2016, 11:33
ببخشید دوستان این بازی های بالا بدون اینترنت اجرا می شن اخه بازی های مثل مدرن کمبت 5 و ند فور اسپید لیمیت و سریع و خشن رو گرفتن فقط وقتی نت وصل باشه اجرا می شدن ؟؟؟؟

siavashina
15-03-2016, 12:13
ببخشید دوستان این بازی های بالا بدون اینترنت اجرا می شن اخه بازی های مثل مدرن کمبت 5 و ند فور اسپید لیمیت و سریع و خشن رو گرفتن فقط وقتی نت وصل باشه اجرا می شدن ؟؟؟؟

بعضی بازی ها بدون نت نمیشه بازی کرد. بعضی ها هم تو بازی دفعه اول یه سری چیز باید دانلود کنه و نت میخواد و بعدش بدون اینترنت میشه بازی کرد. بازی های بالا به جز 8ball بقیه رو میشه آفلاین بازی کرد.

hadi.ehteshami
15-03-2016, 18:04
اگه اهل بازی های اسلحه ای هستید من بهتون nova3 و مدرن کومبات ۴ رو پیشنهاد میکنم
هردوتاشون افلاین هستند بار اول باید به اکانت جیمیلتون سینک بشید بعد بازی رو اجرا کنید وقتی بازی اجرا شد نتتون رو ببندید تمام

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

ALIREZA
15-03-2016, 18:44
من خودم یه مدت معتاد 8ballpool شدم _ خیلی عالی هست .

ولی nova3 و کومبات 4 هم به قول دوستمون از کیفیت بالایی برخوردار هست .