PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دسترسی به فایل های تلگرام

newgame7191
04-01-2016, 16:51
سلام دوستان ایفون 5اس دارم جیلبریک نشده میخواستم بدونم چطوری میشه به فایل های تلگرام دسترسی پیدا بکنم

و یک سوال دیگه توی اندروید واسه تلگرام برنامه های مختلفی هست واسه ای فون هم برنامه ای سراغ دارید؟
متشکر از سایت مفیدتون

siavashina
04-01-2016, 20:51
سلام دوستان ایفون 5اس دارم جیلبریک نشده میخواستم بدونم چطوری میشه به فایل های تلگرام دسترسی پیدا بکنم

و یک سوال دیگه توی اندروید واسه تلگرام برنامه های مختلفی هست واسه ای فون هم برنامه ای سراغ دارید؟
متشکر از سایت مفیدتون

اگر ورژن ٩ هستيد دسترسي نميتونيد داشته باشيد به فايلها.

يه برنامه ديدم كه براي استيكر بود فقط. برنامه ي ديگه اي نديدم

contineltal
26-03-2016, 21:56
اگر ورژن ٩ هستيد دسترسي نميتونيد داشته باشيد به فايلها.

يه برنامه ديدم كه براي استيكر بود فقط. برنامه ي ديگه اي نديدم

ببخشید اگه اشتباه میکنم بگید. اگه فایل های تلگرام ، عکس باشه که میشه سیوش کرد. حالا اگه موزیک یا فیلم باشه چی؟ فقط میشه پخش کرد؟ نمیشه به کامپیوتر منتقل کرد؟ یا مثلا اگه فایل پی دی اف یا چیز دیگه باشه چی؟

ALIREZA
26-03-2016, 23:41
ببخشید اگه اشتباه میکنم بگید. اگه فایل های تلگرام ، عکس باشه که میشه سیوش کرد. حالا اگه موزیک یا فیلم باشه چی؟ فقط میشه پخش کرد؟ نمیشه به کامپیوتر منتقل کرد؟ یا مثلا اگه فایل پی دی اف یا چیز دیگه باشه چی؟

تو ios 8 میشد یه کارایی کرد ولی تو 9 اصلا نمیشه . فقط عکس

contineltal
27-03-2016, 08:41
تو ios 8 میشد یه کارایی کرد ولی تو 9 اصلا نمیشه . فقط عکس

ممنون. پس برای اینکه به فایلی که مورد نظرمون هست دسترسی داشته باشیم مثلا میشه از تلگرام مستقییم بفرستیمش به ای-میل یا کلود؟

ALIREZA
27-03-2016, 10:00
ممنون. پس برای اینکه به فایلی که مورد نظرمون هست دسترسی داشته باشیم مثلا میشه از تلگرام مستقییم بفرستیمش به ای-میل یا کلود؟

دانلود میکنه ; میشه share کرد ولی اجازه ذخیره نمیده . ذخیره هم بشه تو قسمت دیتای نرم افزار تلگرام میره .

mohammad200.
04-05-2016, 11:29
دانلود میکنه ; میشه share کرد ولی اجازه ذخیره نمیده . ذخیره هم بشه تو قسمت دیتای نرم افزار تلگرام میره .

1 -ببخشید من متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدین ؟ مثلا یه نفر یه اهنگ برامون بفرسته چه جوری میتونم اون اهنگ رو تو گوشی یا رو کامپیوتر برای دفعه های اینده داشته باشم ؟
-------------------------
2 - عکس رو راحت سیو میکنه تو تلگرام ؟ احتیاج به سینک یا اینجور چیزا نداره ؟

ALIREZA
04-05-2016, 12:31
1 -ببخشید من متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدین ؟ مثلا یه نفر یه اهنگ برامون بفرسته چه جوری میتونم اون اهنگ رو تو گوشی یا رو کامپیوتر برای دفعه های اینده داشته باشم ؟

آهنگ رو دفقيق اطلاع ندارم ولي درباره فيلم يا عكس
فيلم يا عكس دانلود شده رو بازش كنيد
وقتي حالت باز شده اومد پايين سمت چپ كليك كرده
و بعد save to camera roll
بعد ميتونيد گوشي رو به سيستم وصل كنيد و بعد به درايو گوشي مراجعه كرده و بعد عكس يا فيلم مورد نظر رو به كاميپيوتر منتقل كنيد .

keyvan99
05-05-2016, 13:51
دوست عزیز برای ذخیره آهنگ و ویدیو تو تلگرام اگه تلگرامتون به آخرین ورژن آپدیت باشه،
برای ذخیره کردن مثلا یه آهنگ بعداز دانلود آهنگ اون رو پخش کنید و از نوار بالایی که نشون میده آهنگ در حال پخشه روش تب کنید پنجره پخش آهنگ که باز شد از بالا سمت راست اون فلش رو به بالا که واسه شیر کردن هست رو بزنین بعد یه پنجره باز میشه دوباره همون فلش رو به بالا رو بزنید نرم افزارهاتون رو نشون میده که میتونین آهنگ رو داخل یکی از فایل منیجرها یا پلیرهایی که نصب کردین ذخیره کنین. واسه ویدیو هم به همین شکل عمل کنید موفق باشید