PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عیدی به دوستان عزیز -- برنامه فیلم های نوروزی سیما روی موبایل شما! (نرم افزار جاوا)

iمیلاد
20-03-2008, 23:38
سال نو نيز فرا رسيد ، اميد واريم سال ِجديد سالي پربار و پر خير وبركت بر شما كاربران گرامي سايت باشد .
همان طور كه مي دانيد امسال نيز همچون سالهاي گذشته ، برنامه هاي نوروزي سيماي جمهوري اسلامي ايران ، شامل فيلم هاي سينمايي زيبا و جديدي هستند كه براي اولين بار در ايران پخش مي شوند .
مطمئنا با توجه به تعدد شبكه هاي تلويزيوني و ديد و بازديدهاي نوروز ، نمي توانيد تاريخ و زمان فيلم هاي مورد علاقه خود را به خاطر بسپاريد و چه بسا بسياري از از فيلم ها را از دست بدهيد .لذا بر آن شدم تا با طراحي و ساخت نرم افزاري در اين زمينه براي تلفنهاي همراه و ارائه در سایت خودم (http://iMilad.com) و انجمن های موبایل، جدول پخش تمامي فيلم هاي نوروزي ۱۳۸۷ سيما را در قالب يك نرم افزار موبايلي كه قادر به نصب و اجرا در اكثر تلفنهاي همراه باشد ، بگنجانيم و به رايگان در اختيار عموم قرار دهيم

http://i26.tinypic.com/2ezmjc1.jpg

از امكانات اين نرم افزار مي توان به موارد زير اشاره كرد :
- اجرا نرم افزار در اكثر تلفنهاي همراه به دليل استفاده از پلت فرم جاوا
- محيط گرافيكي زيبا و سبك و در عين حال با سرعت اجرا و لود بالا
- امكان ارسال برنامه هاي تلويزيوني روز خاص به دوستانتان از طريق ارسال پيام كوتاه (sms)
- امكان اطلاع از پيام ارسال شده و دريافت آن توسط گيرنده توسط نرم افزار (Delivered Report)
- تاريخ و زمان پخش تمايم فيلمهاي نوروزي ۱۳۸۷ به تفكيك روز و شبكه آن
- امكان استفاده از stylus (استفاده از قلم در گوشيهاي مجهز به اين فن آوري)

این برنامه براي گوشيهاي با صفحه نمايش ۲۰۸×۱۷۶ پيكسل مناسب میباشد

پا نوشت : از آنجايي كه روند تهيه اين نرم افزار به سرعت و در زمان كمي پياده سازي و انجام شد ، و شايد باورتون نشه تا ساعت ۵ صبح امروز بيدار بوده و سعي كرديم آن را در اولين روز عيد در اختيار شما قرار دهيم ، تقاضا داريم تا اشكالات احتمالي و جزئي نرم افزار را در بخش نظرات همين تاپیک به اطلاع مان برسانيد تا بلافاصله اصلاح گردد . نوروزتان پيروز .

ptei
21-03-2008, 00:46
سلام واسه سایز 320*240 ندارین؟

HAMID
21-03-2008, 01:36
دوست عزیز از شما ممنون و متشکر
با اجازتون بنده این فایل رو طبق قوانین سایت در پستتون ضمیمه کردم که دانلودش راحت ترباشه

در ضمن اگر این برنامه با رزولوشن های مختلف نوشته بشه فکر کنم طرفدار های بیشتری داشته باشه مخصوصا روزولشن گوشی های سونی اریکسون مثل : 220×176 و 240×320

yaser00897
21-03-2008, 01:46
سلام ...سال نو مبارك
من به اين برنامه احتياج دارم ولي سايز من 240 در 320 هست ميشه در اين سايز هم بذاريد فكر كنمك خيليا مثل من هستن~

JoinArnold.Com
21-03-2008, 07:17
بفرمایید اینهم 320*240 !!!

iمیلاد
21-03-2008, 23:44
دوست عزیز از شما ممنون و متشکر
با اجازتون بنده این فایل رو طبق قوانین سایت در پستتون ضمیمه کردم که دانلودش راحت ترباشه

در ضمن اگر این برنامه با رزولوشن های مختلف نوشته بشه فکر کنم طرفدار های بیشتری داشته باشه مخصوصا روزولشن گوشی های سونی اریکسون مثل : 220×176 و 240×320

حمید جان بابت انتقال فایل از شما ممنونم , در مورد تغییر سایز , متاسفانه بعد از تغییر سایز مشکلی در برنامه به وجود می آمد و هنگ می کرد ولی برای سایز 240 در 320 مشکلی نبود اما کیفیت تصاویر برنامه پایین می آمد

iمیلاد
21-03-2008, 23:48
بفرمایید اینهم 320*240 !!!

من صمیمانه از شما ممنونم , راستی شما میدونید چرا کیفیتش میاد پایین ؟! کیفیت عکس های PNG بالا بوده عجیبه که تار میشه

JoinArnold.Com
22-03-2008, 00:01
بله..

برنامه ریسایزر فایل سورس Png رو بزرگ نمیکنه !

مستر برنامه رو تغییر میده.. به همین خاطر این مشکل پیش میاد...

یعنی شما فرض کن یه عکس باشه که سایزش 3000*2000 باشه ولی 600*800 بیشتر نشون نمیده روی کامپیوتر و ما همون 800*600 رو بخوایم 1600*1200 بکنید و میبینید که کیفیت پایین میاد ... ولی اگه اون 3000*2000 رو بخوایم 1600*1200 کنیم میبینیم که کیفیت پایین نمیاد !

امیدوارم که منظور من رو فهمیده باشید !

موفق باشید...

iمیلاد
23-03-2008, 20:58
من دقیقا متوجه منظور شما شدم , اما متاسفانه راه حل این مشکل را نفهمیدم

JoinArnold.Com
24-03-2008, 07:14
راه حلی نداره...

در ضمن علاوه بر کم شدن کیفیت روی سرعت اجرا هم تاثیر میذاره که باز اون هم چاره ای نیست ...

fasa_mmr
02-04-2008, 17:06
برنامه ی خوبی بود ولی اگر در سایز دیگه بود بهتر می شد