PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پخش فایل صوتی و تصویری در آیفون

skyline360
07-08-2016, 22:02
سلام من میخوام تو گوشیم که 6s هست فایلهای صوتی و تصویری رو در نرم افزارهایی به غیر از نرم افزارهای فعلی گوشی پخش کنم اما هر کاری میکنم نمیشه نرم افزار از اپل استور گرفتم ولی هیج فایلی داخل نرم افزار نمیاد انگار گوشی جیزی نداره. چیکار کنم. دردسر این آیفون.

siavashina
08-08-2016, 06:57
سلام من میخوام تو گوشیم که 6s هست فایلهای صوتی و تصویری رو در نرم افزارهایی به غیر از نرم افزارهای فعلی گوشی پخش کنم اما هر کاری میکنم نمیشه نرم افزار از اپل استور گرفتم ولی هیج فایلی داخل نرم افزار نمیاد انگار گوشی جیزی نداره. چیکار کنم. دردسر این آیفون.

خوب فایل هایی که میخوای پخش کنی و باید بریزی تو همون برنامه دیگه.
معمولا باید وصل کنی به آیتیونز کامپیوتر و بعد از طریق فولدر share اون فایل هایی که میخوای رو بریزی تو برنامه.

skyline360
08-08-2016, 14:17
ممنون. یعنی من هر سری فیلم برداری میکنم باید برم وصل کنم کامپیوتر بعد share کنم. بابا داستان داریم با آیفون. راه بهتر داداش!

siavashina
09-08-2016, 07:10
ممنون. یعنی من هر سری فیلم برداری میکنم باید برم وصل کنم کامپیوتر بعد share کنم. بابا داستان داریم با آیفون. راه بهتر داداش!

فیلم خیر نیاز نیست وصل کنی به آیتونز. فقط برای موزیک و صوتی باید این کار رو بکنی.

بله با آیفون داستان دارید و قبل از خرید باید تحقیق میکردید. راه بهتر اینه که از پلیر خود گوشی بی درسر استفاده کن!