PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات عمومی iPhone 7

i-Masoud
25-09-2016, 20:06
iPhone 7

با سلام و درود خدمت کاربران محترم بخش iOS :fl:

لطفا به نکات زیر جهت حفظ نظم انجمن توجه فرمایید :

1. از ارسال هرزنامه و اسپم در این تاپیک خودداری کنید.

2. قبل از ارسال پست ، از انتخاب تاپیک مناسب جهت طرح سوالات خود اطمینان حاصل کنید.

3. سوالات متعدد خود را در یک پست مطرح نمایید و از ارسال پست های متوالی خودداری کنید.

4. بعد از طرح سوال خود 24 ساعت صبر کنید تا مدیران بخش ، فرصت پاسخگویی داشته باشند.

5. برای تشکر ، از کلید تشکر استفاده کنید و از ارسال پست تشکر خودداری فرمایید.

با تشکر
تیم مدیریت بخش iOS

contineltal
01-10-2016, 22:14
سلام. هنوز هیچ رویوو از این گوشی نیومده؟
یک سوال دیگه اینکه با حذف شدن دکمه هوم فیزیکی ، حین انجام کار اگه دست به دکمه فعلی بخوره کمی آزاردهنده نیست؟

i-Masoud
01-10-2016, 23:44
سلام. هنوز هیچ رویوو از این گوشی نیومده؟
یک سوال دیگه اینکه با حذف شدن دکمه هوم فیزیکی ، حین انجام کار اگه دست به دکمه فعلی بخوره کمی آزاردهنده نیست؟

سلام ، هنوز كامل كامل نه
اصلا مشكلي نيست! دكمه هوم جديد ديجيتالي شده با فناوری Taptic Engine همراه با 3d تاچ و ويبره! و ديگه مثل قديم دكمه هوم خراب نميشه

contineltal
04-10-2016, 21:57
سلام ، هنوز كامل كامل نه
اصلا مشكلي نيست! دكمه هوم جديد ديجيتالي شده با فناوری Taptic Engine همراه با 3d تاچ و ويبره! و ديگه مثل قديم دكمه هوم خراب نميشه

البته من هنوز طرز کار Taptic Engine رو نمیدونم ولی منظورم این بود که با توجه به اینکه کلید هوم فیزیکی نیست و به نوعی لمسی هست موقع کار اگه دست آدم برخورد کنه و همش بخواد بره تو هوم کمی ناراحت کننده هست.

ALIREZA
04-10-2016, 22:10
البته من هنوز طرز کار Taptic Engine رو نمیدونم ولی منظورم این بود که با توجه به اینکه کلید هوم فیزیکی نیست و به نوعی لمسی هست موقع کار اگه دست آدم برخورد کنه و همش بخواد بره تو هوم کمی ناراحت کننده هست.

سلام
با اجازه از مسعود عزيز
مثل 3d تاچ عمل ميكنه
الكي نيست دستت بخوره عمل كنه
بايد يكم فشارش بدي تا عمل كنه

i-Masoud
05-10-2016, 18:12

سلام
با اجازه از مسعود عزيز
مثل 3d تاچ عمل ميكنه
الكي نيست دستت بخوره عمل كنه
بايد يكم فشارش بدي تا عمل كنه
دركل بايد يه ضربه بزنى روش
آروم انگشت بزارى عمل نميكنه يه ضربه مثل هنگام تايپ لازمه

pouyasony
20-10-2016, 17:21
دوستان از لحاظ باتری چجوری شده ایفون ۷؟ اگه خدا بخواد تا ۱۰ روز دیگه قصد خریدشو دارم

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

arman.13
21-10-2016, 23:13
سلام
تفاوت سرعت حافظه مدل 32 و 128 مشکل خاصی به وجود میاره ؟ سرعت خود گوشی و سیستم عامل فرقی میکنه ؟

contineltal
21-10-2016, 23:43
سلام
تفاوت سرعت حافظه مدل 32 و 128 مشکل خاصی به وجود میاره ؟ سرعت خود گوشی و سیستم عامل فرقی میکنه ؟

تو یه ویدیو طرف ثابت کرده بود که سرعت مدل 32 گیگ خیلی کمتر از 128 هست! البته اون تست نه علمی بود و نه اونقدر محسوس که آدم اذیت بشه.

masoud20150
18-11-2016, 20:10
سلام
من آیفون 7 خریدم دوتا اسپیکر که داره (بغل پورت لایتنینگ) چرا وقتی آهنگ گوش میکنم از یه دونش صدا در میاد؟خیلی نگرانم یعنی سرم کلاه گذاشتن؟

MXRX33
18-11-2016, 22:52
سوراخهای پایین یکیش میکروفنه یکیش اسپیکر ، اسپیکر دوم در قسمت بالای گوشیه یعنی همان قسمت برای مکالمه

masoud20150
19-11-2016, 20:12
سلام
یه فایل منیجر قوی و کامل معرفی کنید لطفا

siavashina
23-11-2016, 08:01
سلام
یه فایل منیجر قوی و کامل معرفی کنید لطفا

درصورتی‌که‌‌جیلبرک‌نیست ید‌فایل‌منجر‌به دردبخور‌نداره

masoud20150
23-11-2016, 19:49
سلام
من هر چی بازی دانلود میکنم از اپ استور همش انلاین از آب در میاد بعضی هاشون حالت آفلاین داره تو اپ استور هم ننوشته آنلاینه یا آفلاینه؟ از کجا باید بفهمم؟

saeeid24
23-11-2016, 21:24
سلام
من هر چی بازی دانلود میکنم از اپ استور همش انلاین از آب در میاد بعضی هاشون حالت آفلاین داره تو اپ استور هم ننوشته آنلاینه یا آفلاینه؟ از کجا باید بفهمم؟

سلام توی توضیحات برنامه میتونید مشاهده کنید

alireza ebi
28-11-2016, 03:44
سلام دوستان من تازه به ios پیوستم
لطفا چندتا برنامه و بازی خوب معرفی کنید.

siavashina
05-12-2016, 12:21
سلام دوستان من تازه به ios پیوستم
لطفا چندتا برنامه و بازی خوب معرفی کنید. خوش اومدی عزیز جان. بازی تو چه سبکی میخوای؟ برنامه هم میتونید از اینا استفاده کنید:
maps.me
shareit
divar
opendoor
aparat
converter
shazam
fastdic
google map

alireza ebi
12-12-2016, 01:41
خوش اومدی عزیز جان. بازی تو چه سبکی میخوای؟ برنامه هم میتونید از اینا استفاده کنید:
maps.me
shareit
divar
opendoor
aparat
converter
shazam
fastdic
google map

dictionary
مثل لانگ من باشه چی پیشنها میدید؟

ALIREZA
12-12-2016, 12:29
dictionary
مثل لانگ من باشه چی پیشنها میدید؟

با اجازه از سياوش
مترجم يا ديكشنري ؟
بهترين رو google translate ميدونم .

noisymind
13-12-2016, 14:24
اینجا هیچ کس این گوشی رو نگرفته ببینیم بازخوردش چطوریه؟

ghamgin13
19-12-2016, 14:55
سلام دوستان عزیز
دوستان یک سوالی داشتم الان تو بازار و سایت های با گارانتی مدیا پردازش زیاد شده این گوشی و با توجه به قیمت دلار با گارانتی و بدون گارانتی تفاوت چندانی ندارن
میخواستم ببینم مدیا پردازش الان موجودی بازارش و دیجی کالا سری free sim هست یا با iccid (دوستانی که از دیجی کالا خرید کردن چک بکنیناینجا بگید)چون سری اول گارانتی که اومد همه با icc id بودن الان با توجه به این که فروشش رفته بالا وی دیدم خیلی ها میخرن میخوساتم بدونم کسی اطلاع داره موجودی جدید مدیا پردازش free sim هست یا مثل سابق iccid دار هست
----------
شاید یه سری از دوستان بیان بگن فرقی نداره فری سیم با ای سی سی ایدی دار ها کار میکنه آنتن میده (میدونم ولی خوب ترجیحا به شخصه ترجیح میدم فری سیم رو خریداری بکنم) توی خرید های اینترنتی هم متاسفانه جعبه جلو آدم نیست که چک کنه ببینه از کدوم نوع اینه خواسم یک سوالی کرده باشم دوستانی که اطلاع دارن لطف کنن بگن
i-Masoud
19-12-2016, 19:13
سلام دوستان عزیز
دوستان یک سوالی داشتم الان تو بازار و سایت های با گارانتی مدیا پردازش زیاد شده این گوشی و با توجه به قیمت دلار با گارانتی و بدون گارانتی تفاوت چندانی ندارن
میخواستم ببینم مدیا پردازش الان موجودی بازارش و دیجی کالا سری free sim هست یا با iccid (دوستانی که از دیجی کالا خرید کردن چک بکنیناینجا بگید)چون سری اول گارانتی که اومد همه با icc id بودن الان با توجه به این که فروشش رفته بالا وی دیدم خیلی ها میخرن میخوساتم بدونم کسی اطلاع داره موجودی جدید مدیا پردازش free sim هست یا مثل سابق iccid دار هست
----------
شاید یه سری از دوستان بیان بگن فرقی نداره فری سیم با ای سی سی ایدی دار ها کار میکنه آنتن میده (میدونم ولی خوب ترجیحا به شخصه ترجیح میدم فری سیم رو خریداری بکنم) توی خرید های اینترنتی هم متاسفانه جعبه جلو آدم نیست که چک کنه ببینه از کدوم نوع اینه خواسم یک سوالی کرده باشم دوستانی که اطلاع دارن لطف کنن بگن
سلام اونایی که با iccid هستن یه سیمکارت رایگان هم داخل جعبه هست معمولا سری های اول اینج.ری میاد و اصلا جای نگرانی نیست چون اینایی که گارانتی میشن یا در ایران فروخته میشن ۹۰٪ همه اتلاک شدن و دیگه مهم نیست با iccid باشه یا نه..انلاک بودن ایفون مهمه دوست عزیز

i-Masoud
19-12-2016, 19:14
سلام دوستان عزیز
----------
سلام اونایی که با iccid هستن یه سیمکارت رایگان هم داخل جعبه هست معمولا سری های اول اینجوری میاد و اصلا جای نگرانی نیست چون اینایی که گارانتی میشن یا در ایران فروخته میشن ۹۰٪ همه انلاک شدن و دیگه مهم نیست با iccid باشه یا نه..انلاک بودن ایفون مهمه دوست عزیز

mohammad_karaj
30-12-2016, 04:37
سلام دوستان دو تا آیفون 7black 128 از یه جا خریدیم یکیش آنلاک فکتوری بود یکیش آنلاک at&t جفتشم پلمپ و اکتیو نشده بود یکیش ios 10.0.1 روش بود یکیش ios 10.1.1 یکیش 13ثانیه طول میکشه روشن شه یکیش 26ثانیه به نظر شما مشکلی نداره؟البته این اختلاف ثانیه رو قبلا رو se هم دیده بودم

Spitfire
09-01-2017, 21:07
سلام من یه آیفون 7 دارم . سیم کارت یوسیم همراه اول گرفتم . تنظیمات رو هم گزاشتم رو 4جی . ولی وصل نمیشه . 2 تا دفتر امور مشترکین هم بردم نفهمیدن چرا. ممنون میشم راهنمایی کنید
09123073235

i-Masoud
10-01-2017, 12:34
سلام دوستان دو تا آیفون 7black 128 از یه جا خریدیم یکیش آنلاک فکتوری بود یکیش آنلاک at&t جفتشم پلمپ و اکتیو نشده بود یکیش ios 10.0.1 روش بود یکیش ios 10.1.1 یکیش 13ثانیه طول میکشه روشن شه یکیش 26ثانیه به نظر شما مشکلی نداره؟البته این اختلاف ثانیه رو قبلا رو se هم دیده بودم
این اختلاف بخاطر ورژن ios هست! ممکنه تو ورزن دیگه سرعت بوت بالاتر باشه

سلام من یه آیفون 7 دارم . سیم کارت یوسیم همراه اول گرفتم . تنظیمات رو هم گزاشتم رو 4جی . ولی وصل نمیشه . 2 تا دفتر امور مشترکین هم بردم نفهمیدن چرا. ممنون میشم راهنمایی کنید
09123073235

یکبار از بخش جنرال ریست نتورک انجام بدید

Spitfire
10-01-2017, 12:37
این اختلاف بخاطر ورژن ios هست! ممکنه تو ورزن دیگه سرعت بوت بالاتر باشه

یکبار از بخش جنرال ریست نتورک انجام بدید

اين كار رو هم انجام دادم. نشد متاسفانه [emoji17][emoji17][emoji17]

Sent from my iPhone using Tapatalk

ashkankhoshtip
10-01-2017, 17:29
بنام خدا.دوستان من تصمیم گرفتم آیفون 7 بخرم.اما قبل از خرید گفتم نظرات شما رو هم جویا بشم که خرید خوبی داشته باشم.خواهش میکنم بدون تعصب راهنمایی کنید که این گوشی ارزش خرید داره؟ ایراد و اشکال خاصی داره؟ موقع خرید به چه چیزهایی باید توجه کنم؟با توجه به بودجه ام که حدود 2500 هستش میتونم 32 گیگ بگیرم.با 32 گیگ به مشکل میخورم؟ خواهشا هر چی میدونید بگید که بعد از خرید پشیمون نشم.موفق باشید

Spitfire
10-01-2017, 17:57
بنام خدا.دوستان من تصمیم گرفتم آیفون 7 بخرم.اما قبل از خرید گفتم نظرات شما رو هم جویا بشم که خرید خوبی داشته باشم.خواهش میکنم بدون تعصب راهنمایی کنید که این گوشی ارزش خرید داره؟ ایراد و اشکال خاصی داره؟ موقع خرید به چه چیزهایی باید توجه کنم؟با توجه به بودجه ام که حدود 2500 هستش میتونم 32 گیگ بگیرم.با 32 گیگ به مشکل میخورم؟ خواهشا هر چی میدونید بگید که بعد از خرید پشیمون نشم.موفق باشید

چون جواب سوالت طولانيه ، بيشترشو ميتوني تو نت سرچ كني. فقط اگه عكس و فيلم زياد نگه ميداري تو گوشيت ، ٣٢ گيگ كمه

ashkankhoshtip
10-01-2017, 22:59
بنام خدا.ممنون دوست عزیز از جوابت.عکس و فیلم زیاد نمیگیرم پس فکر کنم از نظر مقدار حافظه مشکلی نداشته باشم.اما اگه دوستان کمک کنن و جواب بقیه سؤالات رو هم بدن ممنون میشم.راستش به بچه های موبایلستان زیاد اطمینان دارم.وگرنه نت رو سرچ کردم.

ALIREZA
10-01-2017, 23:06
بنام خدا.ممنون دوست عزیز از جوابت.عکس و فیلم زیاد نمیگیرم پس فکر کنم از نظر مقدار حافظه مشکلی نداشته باشم.اما اگه دوستان کمک کنن و جواب بقیه سؤالات رو هم بدن ممنون میشم.راستش به بچه های موبایلستان زیاد اطمینان دارم.وگرنه نت رو سرچ کردم.

سلام
با اجازه از دوست عزیزمون ؛ قشنگ راهنمایی کردند .
در رابطه با موضوع گوشی عرض کنم که باید ببینی با ios میتونی کنار بیایی یا نه ! اول در مورد محدودیت های این سیستم عامل باید اطلاعات جمع آوری کنی ؛ بعد میتونی بگی که میتونی باهاش کنار بیایی یا نه ! جیلبریک فعلا براش نیست . حرفی هم از آینده نمیتونم بزنم که میاد براش یا نه ولی به احتمال زیاد میاد . محدودیت دانلود به علاوه محدودیت جابجایی اطلاعات که به لطف نرم افزار های زاپیا و یا شیر ایت این کار انجام شده ولی باز با محدودیت میشه با اون نرم افزار ها کار کرد . شما ۲۵۰۰ داری پول میدی ولی بدون برای لذت بردن بیشتر از ios باید حتما گوشی اندرویدی در کنارش داشته باشی چرا که ممکنه محدودیت هایی رو در سیستم عامل شما مشاهده کنی . خیلی دیگه هست بخوام بگم ولی اول در مورد محدودیت هاش بخون !

Send from my Samsung Galaxy S7

ashkankhoshtip
11-01-2017, 01:24
بنام خدا.در مورد محدودیتهای اپل میدونم.چون تا حالا مدلهای مختلفی از آیفون و آیپد رو داشتم.فقط چیزهایی که در مورد آیفون 7 ذهنم رو مشغول کرده یکی اینکه در موقع خرید به چه چیزهایی باید توجه کنم و یکی هم اینکه آیا این مدل با قیمت فعلی ارزش خرید داره یا یه گزینه هایی مثل 6اس یا 6اس پلاس هم فکر بکنم؟ بازم ممنون از راهنمایی شما

ALIREZA
11-01-2017, 10:31
بنام خدا.در مورد محدودیتهای اپل میدونم.چون تا حالا مدلهای مختلفی از آیفون و آیپد رو داشتم.فقط چیزهایی که در مورد آیفون 7 ذهنم رو مشغول کرده یکی اینکه در موقع خرید به چه چیزهایی باید توجه کنم و یکی هم اینکه آیا این مدل با قیمت فعلی ارزش خرید داره یا یه گزینه هایی مثل 6اس یا 6اس پلاس هم فکر بکنم؟ بازم ممنون از راهنمایی شما

پس شما با سیستم عامل ios آشنایی دارید پس مشکلی نیست . رکورد انتوتو ۱۷۸۰۰۰ و قدرت سخت افزار بسیار بالای دستگاه و همچنین دوربین خوب پس از 6s و 6s plus و ... خیلی بهتر خواهد بود .

karimi.tcom
15-01-2017, 06:31
سلام خدمت دوستان
من حدود دو ماه هست که این گوشیو خریدم هیچ مشکلی نداشتم باهاش تا اینکه از دوروز پیش دیگه به 3G و LTE وصل نمیشه و فقط به صورت E متصل میشه
ریست نتورک هم انجام دادم خاموش روشن هم کردم سیم کارتو تو یه گوشی دیگه تست کردم( ایفون 6 )توی اون 3G وصل میشد اماتو گوشی من نه
ریست سخت افزاری هم کردم( دکمه پاور و ولوم پایین) اماحل نشده.مشکل چیه به نظرتون؟امکانش هست که سخت افزاری اسیب دیده باشه؟

ALIREZA
15-01-2017, 10:27
سلام خدمت دوستان
من حدود دو ماه هست که این گوشیو خریدم هیچ مشکلی نداشتم باهاش تا اینکه از دوروز پیش دیگه به 3G و LTE وصل نمیشه و فقط به صورت E متصل میشه
ریست نتورک هم انجام دادم خاموش روشن هم کردم سیم کارتو تو یه گوشی دیگه تست کردم( ایفون 6 )توی اون 3G وصل میشد اماتو گوشی من نه
ریست سخت افزاری هم کردم( دکمه پاور و ولوم پایین) اماحل نشده.مشکل چیه به نظرتون؟امکانش هست که سخت افزاری اسیب دیده باشه؟

این همه کار نیاز نبود گهگاهی نتورک قاطی میکنه که نیاز به زمان داره برای سوییچ کردن .
شما گوشی رو بزار روی حالت lte بعد یه بار رکمه پاور هوم رو نگه دار تا ریستارت بشه. انجام که شد و بالا اومد صبر کن تا اتوماتیک به lte وصل بشه .

Spitfire
15-01-2017, 11:11
این همه کار نیاز نبود گهگاهی نتورک قاطی میکنه که نیاز به زمان داره برای سوییچ کردن .
شما گوشی رو بزار روی حالت lte بعد یه بار رکمه پاور هوم رو نگه دار تا ریستارت بشه. انجام که شد و بالا اومد صبر کن تا اتوماتیک به lte وصل بشه .
سلام . مرسي از جوابتون. برعمسش براي من پيش اومده. مشكل من اينه كه به lte وصل نميشه. اصلا

karimi.tcom
15-01-2017, 12:44

اصلا روی حالت 2G نمیذارمش
هم رو حالت 3G هم رو حالت LTE ده بار خاموش روشن کردم فایده ای نداشت

ALIREZA
15-01-2017, 13:26
اصلا روی حالت 2G نمیذارمش
هم رو حالت 3G هم رو حالت LTE ده بار خاموش روشن کردم فایده ای نداشت

یه بک اپ از کل اطلاعات درون بگیر و بعد ریستور کن . اگر ریست نتورک کردید و جواب نداده پس ریستور میمونه فقط .
راه دیگه اینه که سیم کارت lte از یه دستگاه دیگه که مطمئن هستید که کار میکنه درون گوشی خودتون بزارید . بیینید جواب میده یا نه . در صورت مشکل ریستور کن .

karimi.tcom
15-01-2017, 14:13
یه بک اپ از کل اطلاعات درون بگیر و بعد ریستور کن . اگر ریست نتورک کردید و جواب نداده پس ریستور میمونه فقط .
راه دیگه اینه که سیم کارت lte از یه دستگاه دیگه که مطمئن هستید که کار میکنه درون گوشی خودتون بزارید . بیینید جواب میده یا نه . در صورت مشکل ریستور کن .

اگه با ریستور هم مشکل حل نشد سخت افزاریه؟

karimi.tcom
16-01-2017, 12:43
ریستور هم کردم مشکل حل نشد
چه کار کنم دیگه؟

mahmood00098
17-01-2017, 18:08
سلام چنتا برنامه براي مشاهده انلاين شبكه هاي ماهواره اي بهم معرفي ميكنين دوستان؟

Apple7213
24-01-2017, 10:46
قصد خرید یکی از پرچم داران آیفون رو دارم
به طور مثال گوشی من به ios 10 مجهز شده یا هست، و بیشتر از ios 10 هم ساپورت نمیکنه، حالا با این حساب من با ios 10 که روی گوشیم نصبه تا چند سال میتونم از اپلیکیشن و بازی های بروز استفاده کنم؟؟؟
دوستان از اونجایی که سخت افزار زیاد در ios تاثیر نداره و روون بودنش مدیون سیستم عامل هست، جوابتون رو فقط با توجه به سوالی که پرسیدم بدید.ممنون

noisymind
25-01-2017, 13:25
قصد خرید یکی از پرچم داران آیفون رو دارم
به طور مثال گوشی من به ios 10 مجهز شده یا هست، و بیشتر از ios 10 هم ساپورت نمیکنه، حالا با این حساب من با ios 10 که روی گوشیم نصبه تا چند سال میتونم از اپلیکیشن و بازی های بروز استفاده کنم؟؟؟
دوستان از اونجایی که سخت افزار زیاد در ios تاثیر نداره و روون بودنش مدیون سیستم عامل هست، جوابتون رو فقط با توجه به سوالی که پرسیدم بدید.ممنون

پس با این حساب احتمالا منظورتون آیفون 7 که نیست؟ الان آیفون 5 هم داره iOS 10.2 رو ساپورت میکنه و برای آپدیت بعدی هم هنوز نمیشه با قطعیت گفت که آیفون 5 بالاتر رو ساپورت نکنه. برای بازی ها هم حالا حالا ها به مشکل نمیخورید ( با فرض اینکه از دفعه بعد OS بالاتر ساپورت نکنه)

( ظاهرا 10.2.1 هم اومده )

myfarh
29-01-2017, 19:14
با سلام دوستان قبلا شایعه شده بود که سرعت ایفون 7 32 گیگ تو بعضی مدل هاش با مدل 128 گیگ خیلی فرق داره و تقریبا در حد 6s هست.به نظرتون درسته؟تست کردین که مطمن بشین؟یه سوال دیگه اینکه قیمتش از اینم پایینتر میاد یا دیگه تقریبا ثابت شده؟تشکر ازتون

ALIREZA
31-01-2017, 01:57
با سلام دوستان قبلا شایعه شده بود که سرعت ایفون 7 32 گیگ تو بعضی مدل هاش با مدل 128 گیگ خیلی فرق داره و تقریبا در حد 6s هست.به نظرتون درسته؟تست کردین که مطمن بشین؟یه سوال دیگه اینکه قیمتش از اینم پایینتر میاد یا دیگه تقریبا ثابت شده؟تشکر ازتون

قیمتش که الان ثابت هست . تا ایفون بعدی فکر نکنم تغییر بکنه . با قیمت دلار بالا و پایین میره .
سوال اول هم نداشتم تا حالا که تست کرده باشن . دوستانی که داشتن تست کردن باید جواب بدن .

wipppo
05-02-2017, 20:19
سلام
دوستان کسی پلیر خوب سراغ داره که زیرنویس فیلم هم پخش کنه؟
ممنون

ALIREZA
05-02-2017, 23:06
سلام
ممنون

km player و از همه ی این پلیر ها بهتر و بهترین پلیر o player

shayanfallah
24-02-2017, 09:29
تلگرام گوشی با 3G کار نمی کنه. ولی تموم برنامه های دیگه کار می کنن و به اینترنت وصل میشن. مشکلش چی می تونه باشه ؟

ALIREZA
25-02-2017, 07:49
تلگرام گوشی با 3G کار نمی کنه. ولی تموم برنامه های دیگه کار می کنن و به اینترنت وصل میشن. مشکلش چی می تونه باشه ؟

به روز رسانی جدیدی اومده که فکر میکنم دریافتش کنید شاید درست بشه .
اگر امکانش رو دارید یه بار نرم افزار حذف و نصب کنید .

AriaIdeh One
26-02-2017, 18:15
سلام
دوستان کیفیت ضبط صداش چرا اینقد پایینه؟
تنظیم خاصی داره؟؟
حدودا یکی دو ماهه گوشی رو گرفتم ولی الان هنزفری رو تست کردم سمت چیه کار نمیکنه
چرا به نظرتون؟

shayanfallah
01-03-2017, 20:57
به روز رسانی جدیدی اومده که فکر میکنم دریافتش کنید شاید درست بشه .
اگر امکانش رو دارید یه بار نرم افزار حذف و نصب کنید .

همه ی این کارارو کردم ولی درست نشده !!

ALIREZA
02-03-2017, 12:17

برو داخل ستینگ بعد general و بعد reset
Reset network انجام بده .

ALIREZA
02-03-2017, 12:19
سلام
دوستان کیفیت ضبط صداش چرا اینقد پایینه؟
تنظیم خاصی داره؟؟
حدودا یکی دو ماهه گوشی رو گرفتم ولی الان هنزفری رو تست کردم سمت چیه کار نمیکنه
چرا به نظرتون؟

پایین نیست
تقویت کننده داره که توان اینو داشته باشه که تمامی صداهای محیط اطراف رو جذب کنه .
یا اینکه برو داخل ستینگ و general و accessbility و phone noise cancletion رو فعال کن .

i-Masoud
03-03-2017, 07:28
سلام
ممنون
nplayer / avplayer

دوست عزیز اینکارو انجام بده تا مشکلت حل بشه
نت سیمکارت روشن کنید سپس به اینجا برید و تلگرام رو روشن کنید
setting-->cellular -->use cellular data for-->telegram

علاوه بر اینا ریست نتورک و ریست ستینگ عادی هم باید مشکل رو رفع کنه

noisymind
04-03-2017, 09:53
سلام.
- دوستان زمان شارژ شدن کامل این گوشی چند ساعت (دقیقه) هست؟
- اگه بخوایم نسبت به 6S مقایسه کنیم چطور؟
- شارژ تا 60 یا 70% این گوشی چقدر طول میکشه؟ ( یعنی اصلا تو اون بازه زمانی نسبت به فول شارژ سرعت شارژ شدنش بیشتره؟)

pari32184
04-03-2017, 11:17

alish7777
22-03-2017, 17:21
سلام دوستان.من ساكن آلمان هيتم و دو روز هست كه آيفون ٧ ٣٢ گيگ آك خريدم ولي وقتي با آنتوتو بنچ مارك ميگيرم ازش، قسمت ux i/o performance به جاي اينكه حدود ١٤٠٠٠ باشه حدود ٤٠٠٠ هست ولي بقيه قسمت ها عددش حدود همون عدد ميانگيني هست كه آنتوتو گذاشته،ميخواستم ببينم كسي چنين مشكلي داشته؟گوشيم مشكل داره؟

contineltal
27-03-2017, 22:35
سلام. سال نو همگی مبارک
دوستان من تازه آیفون 7 گرفتم. اونجا طرف برام کانکت هام رو از اندروید ریخت رو گوشی ولی الان مشکل اینه که ( یعنی مشکل قدیمی اندروید!) بعضی از اسامی رو دو بار نشون میده. تو سامسونگ میشد اینجور مواقع ادغام کرد ، الان من چطوری تو آیفون میتونم ادغام کنم؟ دیگه اینکه چطوری از کانتکهام بک آب بگیرم؟ یا سینک کنم رو گوگل یا ... ؟ که بعدا اگه ریست کردم دوباره برگرده؟
- سوال دیگه اینکه چطور میشه کاری کرد که مثلا نوتیفیکیشن های یک برنامه که خیلی زیاد هست ( مثل تلگرام) رو کاری کرد که تو صفحه قفل همش رو تجمیعی نشون بده و هر کدوم رو تو یک خط نشون نده؟
- تقویم فارسی که مثل اندورید تو صفحه قفل یا بالای صفحه روز رو نشون بده داریم؟

rangtab2005
29-03-2017, 19:23
با سلام
بنده با اینکه خیلی وقته از زمان 3gآیفون داشتم ولی زیاد با این iosحال نمیکردم.
ولی بالاخره ظرفیت پایین این گوشیهای اندروییدی و امنیت پایین اندروید به علت همه گیر بودنش منو کشید به طرف آیفونبالاخره یه آیفون 7 با ظرفیت 128 گرفتم.پلاسش رو به خاطر قیمت بالاترش و صفحه بزرگتر خوشم نیومد تهیه کنم.چند مورد رو با چند سوال میخوام مطرح کنم اینجا تا دوستان کمک کنن
1-این اینترنت 4gهمراه اول روی این گوشی کار نمیکنه در حالی که با همین سیم کارت روی گوشیهای 5s و 6اینترنت 4gداشتم ولی تو این گوشی فقط 3gمیاد و با آپدیت دیروزی هم حل نشد موضوع.با سیم کارت ایرانسل تست نکردم ولی دوستان میگن که با اون مشکلی نداره.
2-باطریش فوق العاده شده.نسبت به 6 که خیلی به کارم میاد.دوربینش تو محیطهای کم نور عکسهای خوبی میگیره ولی خیلی مونه به پای سامسونگ7 edgeبرسه
3-یه سوال:این موزیک پلیر خود آیفون نمیتونه پخش رو بر اساس پوشه ها انجام بده؟
آخه من موزیکهام بر اساس پوشه بندی رو کامپیوترم ریختم و همونا رو سینک کردم ولی نمیتونم پخش بر اساس پوشه ها رو داشته باشم.
ممنون از همکاری دوستان

saeeid24
29-03-2017, 22:43
سلام دوستان.من ساكن آلمان هيتم و دو روز هست كه آيفون ٧ ٣٢ گيگ آك خريدم ولي وقتي با آنتوتو بنچ مارك ميگيرم ازش، قسمت ux i/o performance به جاي اينكه حدود ١٤٠٠٠ باشه حدود ٤٠٠٠ هست ولي بقيه قسمت ها عددش حدود همون عدد ميانگيني هست كه آنتوتو گذاشته،ميخواستم ببينم كسي چنين مشكلي داشته؟گوشيم مشكل داره؟
خیر مشکلی نداره

saeeid24
29-03-2017, 22:44
سلام. سال نو همگی مبارک
دوستان من تازه آیفون 7 گرفتم. اونجا طرف برام کانکت هام رو از اندروید ریخت رو گوشی ولی الان مشکل اینه که ( یعنی مشکل قدیمی اندروید!) بعضی از اسامی رو دو بار نشون میده. تو سامسونگ میشد اینجور مواقع ادغام کرد ، الان من چطوری تو آیفون میتونم ادغام کنم؟ دیگه اینکه چطوری از کانتکهام بک آب بگیرم؟ یا سینک کنم رو گوگل یا ... ؟ که بعدا اگه ریست کردم دوباره برگرده؟
- سوال دیگه اینکه چطور میشه کاری کرد که مثلا نوتیفیکیشن های یک برنامه که خیلی زیاد هست ( مثل تلگرام) رو کاری کرد که تو صفحه قفل همش رو تجمیعی نشون بده و هر کدوم رو تو یک خط نشون نده؟
- تقویم فارسی که مثل اندورید تو صفحه قفل یا بالای صفحه روز رو نشون بده داریم؟

سلامراهی نداره باید دونه دونه کانتک چک کنید
از طریق ایکلود بکاپ بگیرید
در قسمت ستینگ گوشی نفیکیشن هر برنامه ای که میخواد رو فعال یا غیر فعال کنید

saeeid24
29-03-2017, 22:49
با سلام
بنده با اینکه خیلی وقته از زمان 3gآیفون داشتم ولی زیاد با این iosحال نمیکردم.
ولی بالاخره ظرفیت پایین این گوشیهای اندروییدی و امنیت پایین اندروید به علت همه گیر بودنش منو کشید به طرف آیفونبالاخره یه آیفون 7 با ظرفیت 128 گرفتم.پلاسش رو به خاطر قیمت بالاترش و صفحه بزرگتر خوشم نیومد تهیه کنم.چند مورد رو با چند سوال میخوام مطرح کنم اینجا تا دوستان کمک کنن
1-این اینترنت 4gهمراه اول روی این گوشی کار نمیکنه در حالی که با همین سیم کارت روی گوشیهای 5s و 6اینترنت 4gداشتم ولی تو این گوشی فقط 3gمیاد و با آپدیت دیروزی هم حل نشد موضوع.با سیم کارت ایرانسل تست نکردم ولی دوستان میگن که با اون مشکلی نداره.
2-باطریش فوق العاده شده.نسبت به 6 که خیلی به کارم میاد.دوربینش تو محیطهای کم نور عکسهای خوبی میگیره ولی خیلی مونه به پای سامسونگ7 edgeبرسه
3-یه سوال:این موزیک پلیر خود آیفون نمیتونه پخش رو بر اساس پوشه ها انجام بده؟
آخه من موزیکهام بر اساس پوشه بندی رو کامپیوترم ریختم و همونا رو سینک کردم ولی نمیتونم پخش بر اساس پوشه ها رو داشته باشم.
ممنون از همکاری دوستان

1. در قسمت تنظیمات گوشی تون رو روی lte بزارید و یک ریست دو دکمه کنید درست میشه
2. خیر باید در خود گوشی برا هر چی که میخواید یک پلی لیست درست کنید

saeeid24
29-03-2017, 22:50
تنها به انلاک بودن و رفرش نبودن دقت کنید
به نظر من یکم صبر کنید در ماهای اینده با اومد ایفون جدید این گوشی افت قیمت پیدا میکنه

saeeid24
29-03-2017, 22:51
سلام.
- دوستان زمان شارژ شدن کامل این گوشی چند ساعت (دقیقه) هست؟
- اگه بخوایم نسبت به 6S مقایسه کنیم چطور؟
- شارژ تا 60 یا 70% این گوشی چقدر طول میکشه؟ ( یعنی اصلا تو اون بازه زمانی نسبت به فول شارژ سرعت شارژ شدنش بیشتره؟)
بین یک ساعت و نیم تا دو ساعت برا فول شدن احتیاج داره
چه گوشی رو میخواد با 6 اس مقایسه کنید ؟

rangtab2005
30-03-2017, 14:38
1. در قسمت تنظیمات گوشی تون رو روی lte بزارید و یک ریست دو دکمه کنید درست میشه
2. خیر باید در خود گوشی برا هر چی که میخواید یک پلی لیست درست کنید

با ریست دو دکمه هم مشکل حل نشد.
در مناطقی که فقط اینترنت 3gهست اگه رو گزینه lteبذاریم مشکل مصرف باطری که پیش نمیاد؟

ALIREZA
31-03-2017, 00:40
با ریست دو دکمه هم مشکل حل نشد.
در مناطقی که فقط اینترنت 3gهست اگه رو گزینه lteبذاریم مشکل مصرف باطری که پیش نمیاد؟

با اجازه از سعید عزیز
خیر تا زمانی که lte بالا نیاد مصرف بالا نمیره ولی شما 3g بزاری بهتره چرا چون تلاش میکنه تا انتن 4g پیدا کنه و وصل بشه بهش

K.E.V.I.N
31-03-2017, 09:31
سلام
دوستان وقتي ميخوام شماره هاي سيمكارت رو درون موبايل save كنم تعدادي از شماره ها بدون اسم ذخيره ميشن
ميتونيد راهنماييم كنيد؟
ممنون

ALIREZA
31-03-2017, 21:33
سلام
دوستان وقتي ميخوام شماره هاي سيمكارت رو درون موبايل save كنم تعدادي از شماره ها بدون اسم ذخيره ميشن
ميتونيد راهنماييم كنيد؟
ممنون

اطلاعاتی هست که درون سیم کارت به صورت ناقص رفته و اینطوری میشه گهگداری و نمیشه کاری کرد .
خوب بود روی اکانت اپل ایدی یا جیمیل ذخیره میکردید که این مشکل ها بوجود نیاد .

rangtab2005
31-03-2017, 22:31
با تست امروز مطمئن شدم آیفون 7 با اینترنت نسل چهار همراه اول مشکل داره
دو تا گوشی با سیم کارت usimو بسته اینترنتی یکیش آیفون 7 و دیگری s7 edge
تو تصویر معلومه که اس 7 نسل چهار وصله و آیفون نسل سه1026504

ALIREZA
03-04-2017, 00:35
با تست امروز مطمئن شدم آیفون 7 با اینترنت نسل چهار همراه اول مشکل داره
دو تا گوشی با سیم کارت usimو بسته اینترنتی یکیش آیفون 7 و دیگری s7 edge
تو تصویر معلومه که اس 7 نسل چهار وصله و آیفون نسل سه1026504

جیلبریک هستی شما ؟
اگر هستی
توییک 4glte رو تست کنید از سورس بیگ باس و با اکیتیویتور کار میکنه .
کلا سوییچ میکنه روی ۴جی
اگرم ندارید با سیم کارت ایرانسل تست کنید ببینید وصل میشه یا نه !
تا حالا خبری مبنی بر اینکه ایفون ۷ با ۴جی همراه اول مشکل داره به گوشم نخورده
باز شما یه تست بزن .

rangtab2005
03-04-2017, 21:28
جیلبریک هستی شما ؟
اگر هستی
توییک 4glte رو تست کنید از سورس بیگ باس و با اکیتیویتور کار میکنه .
کلا سوییچ میکنه روی ۴جی
اگرم ندارید با سیم کارت ایرانسل تست کنید ببینید وصل میشه یا نه !
تا حالا خبری مبنی بر اینکه ایفون ۷ با ۴جی همراه اول مشکل داره به گوشم نخورده
باز شما یه تست بزن .
فردا با ایرانسل تست میکنم و اطلاع میدم

contineltal
04-04-2017, 08:07
سلام.
تو آیفون7 و کلا آیفون هم میشه از اینترنت گوشی ( چه دیتا و چه وای فای) با کابل به پی سی استفاده کرد؟
دیگه اینکه وقتی iCloud رو فعال کنم ، اطلاعات کانتکتها میره اونجا ذخیره میشه دیگه؟ حالا اگه اکانت گوگل و جیمیل رو هم فعال کنم ، به اونجا (گوگل) هم سینک میشه؟

rangtab2005
04-04-2017, 11:51
فردا با ایرانسل تست میکنم و اطلاع میدم

با ایرانسل تست شد.بدون مشکل کار کرد
1026559

siavashina
05-04-2017, 12:17
سلام.
تو آیفون7 و کلا آیفون هم میشه از اینترنت گوشی ( چه دیتا و چه وای فای) با کابل به پی سی استفاده کرد؟
دیگه اینکه وقتی iCloud رو فعال کنم ، اطلاعات کانتکتها میره اونجا ذخیره میشه دیگه؟ حالا اگه اکانت گوگل و جیمیل رو هم فعال کنم ، به اونجا (گوگل) هم سینک میشه؟
بله میشه دوست عزیز. باید تو تنظیمات cellular بخش apn تنظیمات personal hotspot رو فعال کنید. و از طریق روسن کردن personal hotsopt این کار رو انجام بدید.

بله میتونید هر کردوم رو که خواستید فعال کنید تا ذخیره بشه اونجا.

rangtab2005
06-04-2017, 18:21
مشکل اینترنت همراه اول یعنی اتصال به شبکه lteبرای من با تعویض سیم کارت حل شد

contineltal
08-04-2017, 08:36
بله میشه دوست عزیز. باید تو تنظیمات cellular بخش apn تنظیمات personal hotspot رو فعال کنید. و از طریق روسن کردن personal hotsopt این کار رو انجام بدید.

بله میتونید هر کردوم رو که خواستید فعال کنید تا ذخیره بشه اونجا.

آقا تشکر. البته الان متاسفانه کابل همراهم نیست که امتحان کنم.

برعکسش هم امکانش هست؟ یعنی از اینترنت PC بتونید با کابل تو گوشی استفاده کنید؟ ( وایرلس نداره مودم)

دیگه اینکه تو iOS چطور میشه از صفحه نمایش عکس گرفت؟ خخخ

siavashina
09-04-2017, 07:49
آقا تشکر. البته الان متاسفانه کابل همراهم نیست که امتحان کنم.

برعکسش هم امکانش هست؟ یعنی از اینترنت PC بتونید با کابل تو گوشی استفاده کنید؟ ( وایرلس نداره مودم)

دیگه اینکه تو iOS چطور میشه از صفحه نمایش عکس گرفت؟ خخخ خواهش میکنم. نه متأسفانه برعکسش نمیشه.

دکمه Home و Power رو با هم بزنید از صفحه عکس میگیره.

K.E.V.I.N
17-04-2017, 22:42
سلام
بچه ها من وقتی flash for alert رو روشن میکنم گوشی موقع زنک خوردن فلاش نمیزنه
به نظرتون مشکل از کجاست؟

K.E.V.I.N
19-04-2017, 10:09
سلام
بچه ها من وقتی flash for alert رو روشن میکنم گوشی موقع زنک خوردن فلاش نمیزنه
به نظرتون مشکل از کجاست؟

دوستان نظری ندارید؟

siavashina
19-04-2017, 13:23
دوستان نظری ندارید؟

وقتی گوشی سایلنت باشه فلش نمیشه عزیز جان. چک کن سایلنت نباشه

K.E.V.I.N
19-04-2017, 13:48
سایلنت نیست رفیق
نمیدونم چرا فلاش نمیزنه
تنظیم خاص دیگه ای نداره؟

i-Masoud
20-04-2017, 16:59
سایلنت نیست رفیق
نمیدونم چرا فلاش نمیزنه
تنظیم خاص دیگه ای نداره؟
سلام، در هر صورت کار میکنه! دوتا گزینه بیشتر نداره! با سایلنت یا بدون اون! در نظر داشته باشید گزینه اول همیشه باید روشن باشه تا کار کنه فلش! تنظیم خاص دیگه ای نداره
شاید یه ریبوت مشکل رو حل کنه! اگرم نشد ریست ستینگ یا..

K.E.V.I.N
20-04-2017, 19:06
ممنون رفیق
با ریست کامل هم مشکل حل نشد
دوتا گزینه هم روشنه ولی نمیدونم چرا کار نمیکنه
تو دوربین فلاش میزنه و فلاش سالمه ولی تو این مورد کار نمیکنه
فکرم مشغول شده الکی الکی

Bozorgtar_14
23-04-2017, 14:47
سلام دوستان
تصمیم دارم برای تولد مادرم iphone 7 بگیرم،توی نت که سرچ کردم مطالبی دیدم که به شک افتادم،مواردی مثل عدم بازخورد صحیح دکمه ی هوم جدید یا صدایی که موقع پردازش های سنگین از داخل گوشی شنیده میشه (Hissing noise)
یا قطع و وصل شدن wifi یا پیدا نکردن شبکه بعد از airplane mode
در ضمن یه چیزایی هم در باره ی کندی و لگ موقع اسکرول توی لیستای طولانی بعد از آپدیت خوندم
لطفا عزیزایی که استفاده میکنن از این گوشی راهنمایی کنن
راستی این موردی که در مورد کند بودن read & write نسخه ی 32 گیگا بایتی گفته میشه صحت داره؟
اگه حقیقت داره که بیشتر هزینه کنم برای خرید 128
بعد از چند سال تونستم این مبلغ رو کنار بذارم که هدیه ای در خور شان مادر خریداری کنم،لطفا بدون تعصب حقایق رو بیان کنید
ممنون از وقتی که میزارید

farzaneh-sh
27-04-2017, 20:29
سلام من دیروز از فروشگاهی ایفون 7 رزگلد خریداری کردم به گفته فروشنده گفت این از کانادا اومده و فقط جهت تست انلاک بودنش سیم رفته روش و خلاصه خریداری کردم 2750 و پارتشم vc هست و گوشی هم نو نو هست و مشخصه واقعا نو هست و لوازماشم اکبنده دست نخورده .ولی وقتی اومدم رفتم سایت اپل سریال نامبر را زدم نوشت 19 سپتامبر که میشه شهریور ماه 95 و چرا این اون موقع اکتیو شده و گوشی هم نو نو هست و باطری لایفم نصب کردم زد پرفکت 0درصد .

و حالا از کجا بفهمم دستگاه انلاکه ؟

و اینکه ورژن 10.3 را هم گرفتم با ایتونز بزنم که با هیتر شکن و فایروال خاموش و فایل هاستم تغییر دادم نشد که نشد و امکانش هست دستگاه لاک باشه ؟لطفا خیالمو راحت کنین با جوابهای درستتون و ممنون میشم و اینم عکس از گوشی و سریال نامبر . و اگرم عکس خوایتین از جایی خاصیش تا بگیرم بفرسم ..ممنون

http://uupload.ir/files/ydln_screenshot_1.png (http://uupload.ir/)

http://uupload.ir/files/0lec_pfgs2757.jpg (http://uupload.ir/)

http://uupload.ir/files/j8kv_lzpk2191.jpg (http://uupload.ir/)

http://uupload.ir/files/jxwk_drlj0232.jpg (http://uupload.ir/)

http://uupload.ir/files/2u92_cnoq3551.jpg (http://uupload.ir/)

i-Masoud
27-04-2017, 21:08
سلام دوستان
تصمیم دارم برای تولد مادرم iphone 7 بگیرم،توی نت که سرچ کردم مطالبی دیدم که به شک افتادم،مواردی مثل عدم بازخورد صحیح دکمه ی هوم جدید یا صدایی که موقع پردازش های سنگین از داخل گوشی شنیده میشه (Hissing noise)
یا قطع و وصل شدن wifi یا پیدا نکردن شبکه بعد از airplane mode
در ضمن یه چیزایی هم در باره ی کندی و لگ موقع اسکرول توی لیستای طولانی بعد از آپدیت خوندم
لطفا عزیزایی که استفاده میکنن از این گوشی راهنمایی کنن
راستی این موردی که در مورد کند بودن read & write نسخه ی 32 گیگا بایتی گفته میشه صحت داره؟
اگه حقیقت داره که بیشتر هزینه کنم برای خرید 128
بعد از چند سال تونستم این مبلغ رو کنار بذارم که هدیه ای در خور شان مادر خریداری کنم،لطفا بدون تعصب حقایق رو بیان کنید
ممنون از وقتی که میزارید

سلام اين مشكلات جاي نگراني نداره
دكمه هوم كه كلا تغيير كرده و مشكل خاصي نيست
اون صدا كه اصلا شما نميفهميد و بيشتر جو سازي بود
بقيه مشكلاتم نرم افزاريه و يه ورژن مياد باگ داره! پشتش يه ورژن ديگه مياد اصلا مشكلي نداره
اپل مرتب اپديت ميده
اون كندتر بودن سرعت read&write صحت داره تو ٣٢ بيتي اما خيلي محسوس نيست! ١٢٨ دركل بهتره

contineltal
01-05-2017, 08:44
سلام. دوستان الان گوشی من روی سیستم خونم آتورایز شده و اونجا سینک میکنم. حالا اگه روی سیستم محل کار هم آتورایز کنم تکلیف موزیک و اپ و ... چی میشه؟ یعنی اگه اونجا سینک کنم همش میپره؟ اگه اینجوره که اینکه اجازه میده تا پنج تا سیستم به گوشی وصل بشه چه معنی میده؟

مرسی

contineltal
01-05-2017, 08:52
سلام. دوستان الان گوشی من روی سیستم خونم آتورایز شده و اونجا سینک میکنم. حالا اگه روی سیستم محل کار هم آتورایز کنم تکلیف موزیک و اپ و ... چی میشه؟ یعنی اگه اونجا سینک کنم همش میپره؟ اگه اینجوره که اینکه اجازه میده تا پنج تا سیستم به گوشی وصل بشه چه معنی میده؟

یه مورد دیگه اینکه با آیفون عکس واید نمیشه گرفت؟! یعنی عکس واید هست ولی به نسبت دوربینها و گوشیهای دیگه عکس خیلی کوچیکتر هست تو صفحه مانیتور! تنظیمی نداره؟:ac:

مرسی

K.E.V.I.N
03-05-2017, 19:54
سلام
دوستان من موبايل رو ريست كامل كردم
الان ميخوام از استور برنامه دانلود كنم ارور١٠٠٩ ميده
حتي فيلتر شكن هم نميتونم دانلود كنم

يه راهنمايي بكنيد لطفا كلافه شدم
بايد جيكار كنم؟

noisymind
14-05-2017, 11:12
دوستان من يك غلطي كردم و كانكتهام رو هم با آي كلود و جيميل و ياهو سينك كردم
حالا اون اي ميل هاي چرت و پرتي كه از صد سال پيش تو ياهو بودن و اصلا كاري بهشون هم نداشتم اومدن تو گوشي
منم از تو گوشي يكي دو بار وقت گذاشتم و پاكشون كردم، ولي باز دوباره مياد!
الان چه كار كنم كه اونها پاك بشه؟ مگه وقتي از اينجا پاك كني نبايد تو سرور اونها هم پاك بشه؟

siavashina
16-05-2017, 09:04
دوستان من يك غلطي كردم و كانكتهام رو هم با آي كلود و جيميل و ياهو سينك كردم
حالا اون اي ميل هاي چرت و پرتي كه از صد سال پيش تو ياهو بودن و اصلا كاري بهشون هم نداشتم اومدن تو گوشي
منم از تو گوشي يكي دو بار وقت گذاشتم و پاكشون كردم، ولي باز دوباره مياد!
الان چه كار كنم كه اونها پاك بشه؟ مگه وقتي از اينجا پاك كني نبايد تو سرور اونها هم پاك بشه؟

مشکل با کانتکتها تون دارید یا با ایمیل ها؟ اگه ایمیل ها رونمیخواید که برید از تو ستینگ اکانتتون رو ریموو کنید. قاعدتا وقتی یه ایمیلی رو پاک میکنید نباید دوباره بیاد!

noisymind
18-05-2017, 10:50
مشکل با کانتکتها تون دارید یا با ایمیل ها؟ اگه ایمیل ها رونمیخواید که برید از تو ستینگ اکانتتون رو ریموو کنید. قاعدتا وقتی یه ایمیلی رو پاک میکنید نباید دوباره بیاد!

همون ديگه منم تعجب ميكنم كه چرا دوباره مياد! ميخوام شماره هام كه بعضياشون هم اي ميل دارن هم تو گوشي و هم تو اكانت خود ايميل باشه. فكر كنم راه بهترش اينه كه برم مستقييم از تو خود اي ميل تغييرات رو بدم

contineltal
19-05-2017, 22:13

یه مورد دیگه اینکه با آیفون عکس واید نمیشه گرفت؟! یعنی عکس واید هست ولی به نسبت دوربینها و گوشیهای دیگه عکس خیلی کوچیکتر هست تو صفحه مانیتور! تنظیمی نداره؟:ac:

مرسی

یک لطفی به منم بکنین :aw:

alizadeeh
24-05-2017, 14:04
ظاهرا سرعت حافظه‌ی داخلی نسخه‌ی ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی آیفون ۷ تا ۸ برابر بیشتر از نسخه‌ی ۳۲ گیگابایتی است.

i-Masoud
24-05-2017, 21:37
ظاهرا سرعت حافظه‌ی داخلی نسخه‌ی ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی آیفون ۷ تا ۸ برابر بیشتر از نسخه‌ی ۳۲ گیگابایتی است.

بله تاييد ميشه

alisaber
28-05-2017, 10:13
سلام دوستان.حال شما.میخواستم ببینم از دوستان کسی میدونه این گوشی چه تاریخی اکتیو شده؟
http://uupload.ir/files/4w4s_untitled11111.png

i-Masoud
28-05-2017, 16:30
سلام دوستان.حال شما.میخواستم ببینم از دوستان کسی میدونه این گوشی چه تاریخی اکتیو شده؟
http://uupload.ir/files/4w4s_untitled11111.png

سلام
پارسال اواخر تابستون

alisaber
28-05-2017, 16:44
سلام
پارسال اواخر تابستون

ممنون.من این گوشیو دیروز گرفتم.به عنوان نو.اما فروشنده گفت از اونطرف آب اومده واسه تست یه بار سیم کارت رفته رو گوشی.به نظرتون قبول کنم؟

i-Masoud
30-05-2017, 16:53
ممنون.من این گوشیو دیروز گرفتم.به عنوان نو.اما فروشنده گفت از اونطرف آب اومده واسه تست یه بار سیم کارت رفته رو گوشی.به نظرتون قبول کنم؟

هر جور صلاح ميدونيد
معمولا به حرف فروشنده ها اعتباري نيست

masoud20150
27-06-2017, 19:00
سلام دوستان
من آیفون 6 دارم رمزشو فراموش کردم الان میخوام فلش بزنم نمیدونم باید از کجا شروع و اینکه چیکار کنم؟ورژن ios رو هم نمیدونم چنده؟کامل توضیح بدین

masoud20150
30-06-2017, 12:29
کسی نیست جواب بده؟

vahids28
25-07-2017, 16:56
سلام دوستان
من آیفون 6 دارم رمزشو فراموش کردم الان میخوام فلش بزنم نمیدونم باید از کجا شروع و اینکه چیکار کنم؟ورژن ios رو هم نمیدونم چنده؟کامل توضیح بدین

سلام لطفا سوال رو در بخش مربوط به گوشی خودتون مطرح کنید
ولی در حالت کلی توضیح میدم خلاصه:
شما در چنین حالتی باید ریستور کنید گوشیتون رو آموزش ریستور آیفون رو سرچ کنید زیاده!
حالا اگه قبلا گوشیتونو با یه کامپیوتر سینک کردید میتونید گوشیو وصل کنید به همون کامپیوتر و از اطلاعاتتون بکاپ بگیرید و بعد ریستور کنید و بعد ریستور اطلاعات رو برگردونید
در غیر این صورت باید ریستور کنید بدون بکاپ و اطلاعاتتون پاک بشه!

srx190d
19-10-2017, 23:15
دوستان قبلا ي پروفايلي بود كه ابديت اتومات رو نمي گذاشت انجام بشه
الان روي ١٠.٣.٣ هستم بعضي مواقع شروع ميكنه به گرفتن ١١
يكي دو بارم گرفته ولي پاك كردم

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

K.E.V.I.N
22-10-2017, 16:34
سلام
اگرکسی هست لطفا راهنمایی کنه

گوشی من وقتی میام روی صفحه ی اصلی دسکتاپ شروع میکنه به مصرف کردن دیتای سیم کارت
ولی وقتی میرم‌داخل منوی برنامه ها یا بخش ستینگ یا حتی گالری مصرف دیتا قطع میشه
فقط‌ وقتی روی صفحه اصلی دسکتاپ هست اینترنت مصرف میشه
به نظرتون دلیلش چیه؟

دسترسی تمام بازی ها و برنامه ها‌رو هم به اینترنت قطع کردم

ALIREZA
31-10-2017, 09:57
دوستان قبلا ي پروفايلي بود كه ابديت اتومات رو نمي گذاشت انجام بشه
الان روي ١٠.٣.٣ هستم بعضي مواقع شروع ميكنه به گرفتن ١١
يكي دو بارم گرفته ولي پاك كردم

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

https://www.gooshishop.com/Press/gsn-6703/آموزش-غیرفعال-کردن-بروزرسانی-ios-در-آیفون-و-آیپد
:bm:

سلام
اگرکسی هست لطفا راهنمایی کنه

گوشی من وقتی میام روی صفحه ی اصلی دسکتاپ شروع میکنه به مصرف کردن دیتای سیم کارت
ولی وقتی میرم‌داخل منوی برنامه ها یا بخش ستینگ یا حتی گالری مصرف دیتا قطع میشه
فقط‌ وقتی روی صفحه اصلی دسکتاپ هست اینترنت مصرف میشه
به نظرتون دلیلش چیه؟

دسترسی تمام بازی ها و برنامه ها‌رو هم به اینترنت قطع کردم

برو داخل ستينك بعد cellular data بعد wifi assist رو خاموش كن ببين جواب ميده !

jefri65
02-12-2017, 17:25
اقا چه برنامه ی برای ios11 وجند داره که بشه گوشیو به لپ تاپ وصل کرد و بشه روش فیلم و عکس و اهنگ و برنامه ریخت؟

Sent from my HTC_M8x using Tapatalk

ALIREZA
02-12-2017, 23:59
اقا چه برنامه ی برای ios11 وجند داره که بشه گوشیو به لپ تاپ وصل کرد و بشه روش فیلم و عکس و اهنگ و برنامه ریخت؟

ارتباطي به ios يا نسخه ios نداره
نرم افزار خود اپل كه ميشه آيتونز itunes
نرم افزار جانبي خوب itools

jefri65
03-12-2017, 00:05
ارتباطي به ios يا نسخه ios نداره
نرم افزار خود اپل كه ميشه آيتونز itunes
نرم افزار جانبي خوب itoolsای تولز پولی شده ...

ALIREZA
03-12-2017, 08:03
ای تولز پولی شده ...

ايتونز پس ميمونه !

srx190d
07-01-2018, 00:32
از جیلبریک چه خبر ؟
روی ۱۰,۳,۳ موندم فقط برای جیل

Sent from my SM-G950FD using Tapatalk by JAVAD

noisymind
28-01-2018, 20:53
سلام
بهترین برنامه برای دیدن عکسهای لایو تو کامپیوتر چیه؟ ( که به صورت فیلم نشون نده عکسها رو!) یا هم اینکه چطوری تبدیلشون کنیم به عکس که راحت با acdsee بشه دید؟

iJoker
05-03-2018, 22:22
سلام
متاسفانه امروز گوشی آیفون 8 ام رو دزدیدن
دوستان آیا امکان پیدا شدنش هست؟؟
چیکار میتونم بکنم؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید که بدجور حالم خرابه...

Spitfire
21-04-2018, 06:05
سلام

مگه find my iphone گوشیت روشن نیست ؟؟؟؟ آیکلود مگه نداری ؟؟؟؟ برو تو سایت find my iphone , آیکلودت رو وارد کن. لیست گوشیها با موقعیتشون رو میاره. البته اگه نت و جی پی اس گوشیت روشن بشه. حتی میتونی پیغام بزاری برا طرف

siavashina
21-04-2018, 07:18
مگه find my iphone گوشیت روشن نیست ؟؟؟؟ آیکلود مگه نداری ؟؟؟؟ برو تو سایت find my iphone , آیکلودت رو وارد کن. لیست گوشیها با موقعیتشون رو میاره. البته اگه نت و جی پی اس گوشیت روشن بشه. حتی میتونی پیغام بزاری برا طرف

سلام

سلام. اگه دزدیده شده باشه بسیار بسیار بعیده پیدا بشه. چون دزدا تو 99 درصد مواقع گوشی رو همون موقع خاموش میکنن و میدن اوراقی. که از قطعاتش استفاده کنن.

chimige1
30-07-2018, 23:32
یه سوال
گوشی اپل 7 دارم
چند بار پس ورودشو اشتباه زدم دیسیبل شده
راهی میشناسید بدون اینکه اطلاعاتم پاک شه درستش کنم
یوز و پس اپل آیدیمو دارم
تاحالا هم به آیتیونز سینک نشده.

chimige1
30-07-2018, 23:43
یه سوال
گوشی اپل 7 دارم
یوز و پس اپل آیدیمو دارم

خواهشا اگه کسی بلده راهنمایی کنه.خیلی واسم مهمه.

siavashina
31-07-2018, 07:12
یه سوال
گوشی اپل 7 دارم
یوز و پس اپل آیدیمو دارم

خواهشا اگه کسی بلده راهنمایی کنه.خیلی واسم مهمه.

سلام دوست عزیز

خیر متأسفانه اگه بکاپ نداشته باشید که میفرمائید ندارید نمیشه کاری کرد که اطلاعاتتون پاک نشه.

باید گوشی رو ریستور کنید و در این صورت همه اطلاعاتتون پاک میشه.

chimige1
31-07-2018, 11:21
سلام دوست عزیز

خیر متأسفانه اگه بکاپ نداشته باشید که میفرمائید ندارید نمیشه کاری کرد که اطلاعاتتون پاک نشه.

باید گوشی رو ریستور کنید و در این صورت همه اطلاعاتتون پاک میشه.

اگه گوشی ریستور بشه بعدا که گوشی بالا اومد میشه اطلاعات رو ریکاوری کرد؟

noisymind
19-09-2018, 14:00
اگه گوشی ریستور بشه بعدا که گوشی بالا اومد میشه اطلاعات رو ریکاوری کرد؟

اگه بکآپ داشته باشید میشه وگرنه خیر متاسفانه.