PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش آپگرید میت ۷ بیلدنامبر B128 به اندروید ۵.۱.۱

Ceramic
10-02-2017, 08:57
سلام ممنون میشم اگه توضیح بدید من میت7 tl10 با بیلد 128رام گوشیم 4.4.2هست برای رام 6باید چیکار کنم

من با استفاده از لینک زیر تونستم گوشی خودم رو که بیلدنامبرش B128 بود به اندروید لالی‌پاپ (۵.۱.۱) ببرم . خیلی راحت آپگرید شد و الان بیلدنامبرش B328 شده . این رو هم توضیح بدم که پیش از این دو رام رسمی نسخه‌ی ۵ دیگه رو هم امتحان کردم که هیچ‌کدوم موافقیت‌آمیز نبود . یکی‌شون نسخه‌ی B331 بود . حالا شروع می‌کنم به امتحان کردن بیلدهای مختلف اندروید ۶ هر چند چیزهای خوبی در موردش نخونده‌ام . شاید بهترین ورژن برای این گوشی همین ورژن ۵.۱.۱ باشه ...روش نصب شامل باز کردن فایل دانلود شده و قرار دادن اون در فولدر Dload در کارت حافظه‌اس . اگر فولدر وجود نداره خودتون بسازیدش. بعد به بخش updater در ستینگ گوشی برید و از منوی پایین گزینه‌ی آپدیت دستی Manualرو انتخاب کنید و بعد از که‌ گوشی فایل رو شناخت ، دستور شروع رو بدید . کل عملیات حدود یک ربع طول می‌کشه

http://www.needrom.com/download/ascend-mate-7-b328-lollipop-firmware-l09tl10-europe/