PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : sms بازها بیان تو که sms 8 تومنی بزنن!! با فینگلیش!!!!!

sasan.marufi
13-05-2008, 12:30
سلام
قصد دارم در اينجا ترفندي رو به اين سايت هديه کنم که تا حالا هيچ جا گفته نشده
اولين بار توسط خودم مطرح ميکنم ساسان رضازاده معروفي
شما خيلي ساده ميتونين sms فينقليش بزنين ولي فقط 8 تومن!!!!!!!!!!
باورتون ميشه!!!!!!!!!!؟؟؟؟
همان طور که ميدونين smsفينگليش الان 23 تومنه
ولي با اين ترفند ميتونين فقط با 8 تومن 70 کاراکتر فينگليش بفرستين
همه ميدونيم که براي sms فينگليش راحتتر و رايج تره
طبق اماري که من گرفتم 80% smsها کمتر از 70 کاراکتر هستند
پس خيلي با صرفه تره خيلي
شما در sms 69 کاراکتر فينگليش نوشته و بعد 1 حرف فارسي در اخر ميزارين
يعني 70 کاراکتر
ميتونين از يک ويرگول استفاده کنين که زياد به چشم نياد يعني وسط sms يک ويرگول فارسي ميزارين و
همين که اين کار رو کردين حرف هايتان کم شده و به 0 ميرسد و فقط 8 تومن حساب ميشود يعني پول يک sms فارسي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در بالا ميبينين که يک sms پور شده
حالا شما sms را ميفرستين با فينگليش فقط 8 تومن!!!!!!!!!!!!!!
براي حمايت از سايت و براي اين که هميشه هر کسي که چيزي اين طوري که بسيار مفيده را پيدا کرد بفرسته لطفن همه کساني که خششون اومد دکمه ت را بزنن
کوچيکه همتون هستم
:razz::merci::merci::merci:

EHSAN
13-05-2008, 13:08
به قسمت مر بوطه منتقل شد

sat star
17-05-2008, 22:44
از دوستان کسی امتحان کرده ؟! جواب گرفته
اینجا که هنوز همون قیمت قبلی هست
شیراز

beethoven
18-05-2008, 01:33
Az donya aghabid!!!

Emperator
10-06-2008, 14:24
نمیدونم چرا پستها رو بدون دلیل و بدون اطلاع کلا پاک میکنید
حداقل ویرایش کنید و علتشو بنویسید
یعنی چی

Kaykha
10-06-2008, 15:00
دوست عزيز از كجا مي دوني كه 8 تومني حساب ميشه
مگر از تنظيمات اس ام اس تو مخابرات خبر داري
وقتي شما يه كاراكتر فارسي بهش اضافه مي كني اون تمام اس ام اس رو به زبان غير از زبان انگليسي شناسايي مي كنه و اون 70 كاراكتر هم يه اس ام اس به حساب مياد
البته من حدس مي زنم اينطوري باشه

.:: Ahmad ::.
10-06-2008, 15:05
اين حرفا چيه

با اين كار آدم سر خودشو گول ميزنه نه سر مخابرات !!!!!!

ikia
11-06-2008, 08:35
این شیوه به درستی عمل میکنه.نگران نباشید و به راحتی استفاده کنید.برای اینکه خیالتون راحت باشه اولین کارکتر رو فارسی بذارید.

IMAN
11-06-2008, 08:52
منطقی به نظر میرسه.باید جواب بده.

mohsen2dare
11-06-2008, 09:18
کسی امتحان کرده؟
روی خط دایم {همراه اول}
نمیشه فهمید که!

hpz2943
11-06-2008, 09:21
ای بابا من فکر می کردم این تاپیک پاک شده
آخه وقتی مخابرات هنوز این تعرفه ها رو به مرحله اجرا نرسونده چرا شایعه پراکنی می کنید
تازه از ماه بعد قرار متن لاتین گرون بشه و فارسی ارزون
لطفا تاپیک رو قفل کنید
اگر دقت هم کنید پست اول برای 1 ماه پیشه و همون موقع تاپیک غیبش زد چون خالی بندی بود حالا نمیدونم چطور شده دوباره منتقل و باز شده ؟ ! ! !

sasan.marufi
25-06-2008, 00:01
سلام
پس خيلي با صرفه تره خيلي
يعني 70 کاراکتر
ميتونين از يک ويرگول استفاده کنين که زياد به چشم نياد يعني وسط sms يک ويرگول فارسي ميزارين و
همين که اين کار رو کردين حرف هايتان کم شده و به 0 ميرسد و فقط 8 تومن حساب ميشود يعني پول يک sms فارسي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
براي حمايت از سايت و براي اين که هميشه هر کسي که چيزي اين طوري که بسيار مفيده را پيدا کرد بفرسته لطفن همه کساني که خششون اومد دکمه ت را بزنن
کوچيکه همتون هستم
سلام عزیزان
بزارید واستون توضیح بدم sms که شما میفرستین شامله 160 کاراکتره فارسی یا 70 کاراکتره فارسیه
این کار 100% عملیه
بهتون ثابت میکنم
در ضمن من 20 روز امتحانش کردم
با 30009 پول sms هامو
فقط پول smsفارسی رو مینداخت
در صورتی که همشون فینقلیش بود
شما هم میتونین امتحان کنین
در ضمن smsi که به مخابرات زده میشه به صورت فارسی حساب میشه
میدونین چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما الان گوشیتونو وردارین
وردارین دیگه
ورداشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یک sms بنویسین به صورت فینگلیش
وقتی 91 تا حرف مونده دیگه هیچی ننویسین
حالا یک حرف فارسی مثلا ویرگول فارسی هرجا می خواین بزارین
وسط اول یا اخر
همین که این کارو کردین گوشیه شما اتوماتیک حرف های باقی مونده رو به 0 تبدیل و sms را به sms فارسی تبدیل میکنه
امتحان کنید
حالا وقتی sms میفرستین مخابرات sms را فارسی فرض میکنه
چون گوشیتون فقط یک sms فارسی میفرسته
از مدیران خواهش میکنم این موضوع را مهم تا روی مخابراتو همه با هم کم کنیم مرسی
بچه ها نگید که کف نکردین
ارزش تشکر نداره؟؟
کوچیکه همتونم

sasan.marufi
25-06-2008, 00:15
سلام
پس خيلي با صرفه تره خيلي
يعني 70 کاراکتر
کوچيکه همتون هستم
سلام عزیزان
بزارید واستون توضیح بدم sms که شما میفرستین شامله 160 کاراکتره فارسی یا 70 کاراکتره فارسیه
این کار 100% عملیه
بهتون ثابت میکنم
در ضمن من 20 روز امتحانش کردم
با 30009 پول sms هامو
فقط پول smsفارسی رو مینداخت
در صورتی که همشون فینقلیش بود
شما هم میتونین امتحان کنین
در ضمن smsi که به مخابرات زده میشه به صورت فارسی حساب میشه
میدونین چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما الان گوشیتونو وردارین
وردارین دیگه
ورداشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یک sms بنویسین به صورت فینگلیش
وقتی 91 تا حرف مونده دیگه هیچی ننویسین
حالا یک حرف فارسی مثلا ویرگول فارسی هرجا می خواین بزارین
وسط اول یا اخر
همین که این کارو کردین گوشیه شما اتوماتیک حرف های باقی مونده رو به 0 تبدیل و sms را به sms فارسی تبدیل میکنه
امتحان کنید
حالا وقتی sms میفرستین مخابرات sms را فارسی فرض میکنه
چون گوشیتون فقط یک sms فارسی میفرسته
از مدیران خواهش میکنم این موضوع را مهم تا روی مخابراتو همه با هم کم کنیم مرسی
بچه ها نگید که کف نکردین
ارزش تشکر نداره؟؟
کوچیکه همتونم
چرا استقبالها اينقدر کمه
اينهمه دنباله نرم افزاره فارسی کردن و نرم افزاره مخابراتين
يه بار اين روشی که من گفتمو امتحان کنينّنّنّنّ
اگه کسی مشکل داره ميتونه مستقيم به خودم بگه
09143410495
فقط خواهشن کسانی که استفاده ميکنن تشکر يادشن نره
برايه اولين بار من اين مطلبو گفتم
و تقديمه سايت کردم
نميدونم چرا چيزه به اين مهمی اين همه استقبال و تشکر کمه
مديران حتی اونو مهم هم نکردن
اگه اينطوری بمونه اگه ديگه چيزی پيدا کردم شرمندتون ميشم تو سايت بزارمش

AlirezaDvD
25-06-2008, 20:20
اگه قرار باشه 70 کاراکتر فینگلیش بزنی خوب همون 70 تارو فارسی میزنی.یه مقایسه کنین میبینین که کلمات به صورت فینگیلیش کاراکتر بیشتری رو میبره.

سلام=4 کاراکتر اما salam=5 کاراکتر
من=2 کاراکتر اما man=3 کاراکتر

پس اگه قرار باشه 8 تومن واسه فارسی بزنیم حروف بیشتری میشه

h911phs
25-06-2008, 22:44
آره درست ميگي تعداد كلمات فارسي ممكنه كمتر باشه ولي وقت و حوصله و عادت مي خواد تا بتوني sms بزني.... حالا مونده بعد اينهمه سال بيايم فارسي بنويسيم ...بهترين كار همونه كه دوستمون گفت..عاليه
هرچي بيشتر سر مخابرات كلاه بره بهتره..مگه كم پول الكي ميگيره:169:

sasan.marufi
26-06-2008, 08:57
موافقم.......
مرسی که این تایپیک رو مهم کردین

sasan.marufi
26-06-2008, 09:01
اگه قرار باشه 70 کاراکتر فینگلیش بزنی خوب همون 70 تارو فارسی میزنی.یه مقایسه کنین میبینین که کلمات به صورت فینگیلیش کاراکتر بیشتری رو میبره.

سلام=4 کاراکتر اما salam=5 کاراکتر
من=2 کاراکتر اما man=3 کاراکتر

پس اگه قرار باشه 8 تومن واسه فارسی بزنیم حروف بیشتری میشه
ok 2 حرف
باشه 4 حرف
خواهش میکنم 10 حرف
plz 3 حرف
sorry 5
ببخشید 6
..........:mdr::mdr::112:

™SADRA
26-06-2008, 09:24
به گزارش پايگاه خبري موبايلستان به نقل از gsm با توجه به تفکیک هزینه پیامک‏های لاتین و فارسی، طبق اعلام مسؤلان هزینه ارسال پیامک‏های خالی تا به حال مشخص نشده اما ظاهراً حتی اگر یک حرف فارسی یا لاتین در آن نوشته شود، بر اساس تعرفه فارسی یا لاتین اعمال خواهد شد. داوود زارعیان، مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در گفت‏وگو با ایسنا درباره نحوه محاسبه پیامکی که فقط حاوی عدد است گفت: اگر اعداد لاتین باشد که همان 222 ریال و اگر فارسی باشد 89 ریال (بدون 6 درصد عوارض و مالیات) محاسبه می‏شوند.
نحوه محاسبه تعرفه پیامک‏هایی که حاوی هر دو حروف لاتین و فارسی هستند نیز طبق اظهارات مسؤلان فارسی محسوب شده و تعرفه 89 ریال برای آنها محاسبه می‏شود. اما پیامک‏های حاوی تصویر به عنوان پیام لاتین محسوب می‏شوند. زیرا فرمت آنها لاتین است مگر اینکه در نرم‏افزار پیامک فارسی این امکان وجود داشته که تصاویر و عکس‏ها را با فرمت فارسی محاسبه کند که در آن صورت وضعیت تعرفه‏ها تغییر می‏کند.
پس از طرح موضوع کاهش و افزایش تعرفه پیامک‏های فارسی و لاتین مشخص شد که تعرفه پیامک‏های فارسی که قرار بود از اسفند ماه سال گذشته شامل کاهش قیمت شوند، به دلایل فنی با همان مبلغ قبلی محاسبه شده‏اند؛ طبق اظهارات مسؤلان، هزینه پیامک مشترکان سیم‏کارت‏های اعتباری و دایمی همراه اول که از تاریخ 20 اسفند ماه سال جاری پیامک فارسی ارسال کردند، مبلغ 89 ریال محاسبه خواهد شد، به این معنی که این دسته از مشترکان به عنوان بستانکار محسوب شده و مابه‏التفاوت مبلغ 142 ریال دریافت شده، در قبوض دوره بعدی آنها محاسبه می‏شود .
این موضوع در مورد مشترکان سیم‏کارت‏های اعتباری به این صورت است که کسانی که پیامک فارسی ارسال کردند و از شارژ آنها برای هر پیامک میزان 142 ریال کسر شده، این مابه‏التفاوت در شارژهای بعدی آن‏ها محاسبه می‏شود.
در هر حال شرکت ارتباطات سیار پس از بروز مشکل در دانلود نرم‏افزار فارسی در اطلاعیه‏ای اعلام کرد که پیمانکار تولید نرم‏افزار در حال برطرف کردن آخرین اشکالات نرم‏افرار پیام رسان فارسی است و به محض آماده شدن، بر روی سایت اینترنتی همراه اول ارایه می‏شود.

تاپیک منبع (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=572089#post572089)

mrahimian33
26-06-2008, 09:46
سلام
شما خيلي ساده ميتونين Sms فينقليش بزنين ولي فقط 8 تومن!!!!!!!!!!
همان طور که ميدونين Smsفينگليش الان 23 تومنه
همه ميدونيم که براي Sms فينگليش راحتتر و رايج تره
طبق اماري که من گرفتم 80% Smsها کمتر از 70 کاراکتر هستند
پس خيلي با صرفه تره خيلي
شما در Sms 69 کاراکتر فينگليش نوشته و بعد 1 حرف فارسي در اخر ميزارين
يعني 70 کاراکتر
ميتونين از يک ويرگول استفاده کنين که زياد به چشم نياد يعني وسط Sms يک ويرگول فارسي ميزارين و
همين که اين کار رو کردين حرف هايتان کم شده و به 0 ميرسد و فقط 8 تومن حساب ميشود يعني پول يک Sms فارسي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در بالا ميبينين که يک Sms پور شده
حالا شما Sms را ميفرستين با فينگليش فقط 8 تومن!!!!!!!!!!!!!!
کوچيکه همتون هستم
:razz::merci::merci::merci:

دوست گرامی
هدف از این کار استفاده از زبان خودمان است نه چیز دیگر . پس چرا فارسی را با انگلیسی بنویسیم.مگر زبان فارسی چه ایرادی دارد . خودمان و زبان مان را فراموش نکنیم:)

™SADRA
26-06-2008, 09:58
چی می گی !!!!!!!!
کسی هم منکر این امر نیست ولی اگه هزینه ی اس ام اس فارسی رو 3 تومن می کردند و انگلیسی همون 14 تومن می موند مطمئن هستم که استقبال بیشتر می شد در ضمن مخابرات ما هم که یکی از ثروتمندترین شرکت هاست و نباید از ارزون کردن ترسی داشته باشه
نکنه شما هم کارمند مخابرات هستید

sasan.marufi
27-06-2008, 12:38
به گزارش پايگاه خبري موبايلستان به نقل از gsm با توجه به تفکیک هزینه پیامک‏های لاتین و فارسی، طبق اعلام مسؤلان هزینه ارسال پیامک‏های خالی تا به حال مشخص نشده اما ظاهراً حتی اگر یک حرف فارسی یا لاتین در آن نوشته شود، بر اساس تعرفه فارسی یا لاتین اعمال خواهد شد. داوود زارعیان، مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در گفت‏وگو با ایسنا درباره نحوه محاسبه پیامکی که فقط حاوی عدد است گفت: اگر اعداد لاتین باشد که همان 222 ریال و اگر فارسی باشد 89 ریال (بدون 6 درصد عوارض و مالیات) محاسبه می‏شوند.
نحوه محاسبه تعرفه پیامک‏هایی که حاوی هر دو حروف لاتین و فارسی هستند نیز طبق اظهارات مسؤلان فارسی محسوب شده و تعرفه 89 ریال برای آنها محاسبه می‏شود. اما پیامک‏های حاوی تصویر به عنوان پیام لاتین محسوب می‏شوند. زیرا فرمت آنها لاتین است مگر اینکه در نرم‏افزار پیامک فارسی این امکان وجود داشته که تصاویر و عکس‏ها را با فرمت فارسی محاسبه کند که در آن صورت وضعیت تعرفه‏ها تغییر می‏کند.
پس از طرح موضوع کاهش و افزایش تعرفه پیامک‏های فارسی و لاتین مشخص شد که تعرفه پیامک‏های فارسی که قرار بود از اسفند ماه سال گذشته شامل کاهش قیمت شوند، به دلایل فنی با همان مبلغ قبلی محاسبه شده‏اند؛ طبق اظهارات مسؤلان، هزینه پیامک مشترکان سیم‏کارت‏های اعتباری و دایمی همراه اول که از تاریخ 20 اسفند ماه سال جاری پیامک فارسی ارسال کردند، مبلغ 89 ریال محاسبه خواهد شد، به این معنی که این دسته از مشترکان به عنوان بستانکار محسوب شده و مابه‏التفاوت مبلغ 142 ریال دریافت شده، در قبوض دوره بعدی آنها محاسبه می‏شود .
این موضوع در مورد مشترکان سیم‏کارت‏های اعتباری به این صورت است که کسانی که پیامک فارسی ارسال کردند و از شارژ آنها برای هر پیامک میزان 142 ریال کسر شده، این مابه‏التفاوت در شارژهای بعدی آن‏ها محاسبه می‏شود.
در هر حال شرکت ارتباطات سیار پس از بروز مشکل در دانلود نرم‏افزار فارسی در اطلاعیه‏ای اعلام کرد که پیمانکار تولید نرم‏افزار در حال برطرف کردن آخرین اشکالات نرم‏افرار پیام رسان فارسی است و به محض آماده شدن، بر روی سایت اینترنتی همراه اول ارایه می‏شود.

تاپیک منبع (http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=572089#post572089)
تایید میکنم:oh:

sasan.marufi
27-06-2008, 12:39
چی می گی !!!!!!!!
کسی هم منکر این امر نیست ولی اگه هزینه ی اس ام اس فارسی رو 3 تومن می کردند و انگلیسی همون 14 تومن می موند مطمئن هستم که استقبال بیشتر می شد در ضمن مخابرات ما هم که یکی از ثروتمندترین شرکت هاست و نباید از ارزون کردن ترسی داشته باشه
نکنه شما هم کارمند مخابرات هستید

:merci::merci:
لطفا ت هم بکنین
off tipic نزنین!
:merci: