PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیغام مهم Phone start up failed contact the retailer

shadmehr202
20-06-2006, 05:46
سلام خدمت مدیران سایت یا هر شخص استاد دیگه من گوشی خود را ریست کردم اما به تنظیمات کارخانه بر نگشت بعد خودم چند فایل از تو فون مموری پاک کردم یه ریست دیگه کردم اومد بالا اما دفعه ی بعد که ریست کردم نیامد بالا و پیغام Phone start up failed contact the retailer می دهد اشکال کجاست چطوری می شه این مشکل را حل کرد در ضمن این مشکل بعد از نسب برنامه SMART CALL MANAGER پیش اومد خواهشن کمک کنید باید چیکار کنم

hamedheidary
20-06-2006, 06:18
سلام خدمت مدیران سایت یا هر شخص استاد دیگه من گوشی خود را ریست کردم اما به تنظیمات کارخانه بر نگشت بعد خودم چند فایل از تو فون مموری پاک کردم یه ریست دیگه کردم اومد بالا اما دفعه ی بعد که ریست کردم نیامد بالا و پیغام Phone start up failed contact the retailer می دهد اشکال کجاست چطوری می شه این مشکل را حل کرد در ضمن این مشکل بعد از نسب برنامه SMART CALL MANAGER پیش اومد خواهشن کمک کنید باید چیکار کنم
مموری رو در بیار ببین بدون مموری گوشی میاد بالا یا نه.
اگه اومد باید مموری رو بامموری ریدر فرمت کنی اگه بالا نیومد سه دکمه 3و*وسبز رو بگیر وگوشی رو روشن کن تا فرمت بشه.

shadmehr202
20-06-2006, 06:27
اين كارم كردم اما نتيجه نداد ممنون اگه كسي ديگه مي دونه لطفا كمك كنه بازم از همه كمال تشكر را دارم

hamedheidary
20-06-2006, 06:38
ببین مموری رو دربیار باطری رو هم یکبار دربیار دوباره بزار بعد وقتی دستت همزمان رو سه دکمه 3و*وسبز هست گوشی رو روشن کن تا آخر هم دستتو از رو اون سه دکمه برندار.

AmIr NiKoOnAm
20-06-2006, 11:02
دوست عزيز به هيچ وجه مموريتو در نيار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

گوشيتو خاموش كن وسپس به اين روش كه ميگم گوشيتو فرمت كن:

كليد سبز رنگ (برقراري تماس) رو فشار بده و بعداز چند ثانيه همزمان كليد‌هاي * (ستاره) و 3 (عدد 3) رو هم بگير و در همون حال كه اين 3 كليد رو نگه داشتي، گوشي رو روشن كن!!!!!!!

باید مشکلت حل بشه

DJ Fred
20-06-2006, 14:56
اینایی که دوستان گفتن باید جواب بده ولی می تونی از حالت Safe Mode هم امتحان کنی . گوشیتو اول به شارژر متصل کن بعد در حالیکه دگمه pen رو نگه داشتی گوشی رو روشن کن و تا بالا اومدن کامل ولش نکن

e_hsan
20-06-2006, 15:17
بله روش سیف مد درسته اما اخطار که میده میگه میگه ناقصه با بر نامه ای چیزی فایلهای گوشی رو انگولک نکردی

shadmehr202
21-06-2006, 07:55
سلام دوستان ممنون از راهنمايي هاي همه اما هيچ كدام از اين روش ها جواب نداد مجبور شدم فلش كنم گوشي را دوباره تا بياد بالا اين برنامه ُSmart Call Manager باعث به وجود آمدن این مشکل هیچ کس نسبش نکنه که هم فنت گوشی هم برنامه های گوشی را میریزه به هم در نهایت ریست هم که می کنی دیگه بالا نمیاد