PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Sound Mod Full BY با فرمت SIS ...

M¤haMad®£zA
16-06-2008, 00:43
خوب دوستان اینم سورپرایز امشب !
فکر کنم باید زودتر دست بکار میشدم ... :mdr:
آخه خیلی ها گوشی هاشون به فنا رفت ...

http://www.filehive.com/files/080615/CapturIt12.jpg

قبل از نصب :

نکته 1 :
اگه قبلا از تقویت صدا واسه هندسفری استفاده کرده بودید باید اونو به حالت قبل برگردونید که اگه فایلشو ندارید از اینجا (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=152543&d=1213128129) می تونید بگیرید !

نکته 2 :
برای خلاص شدن از شر ساین و ... حتما ازاین قسمت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=41936) از Installer که قرار داده شده استفاده کنید !

حالا برنامه رو نصب کنید و حالشو ببرید ! :183: :mdr:

Armin1370
16-06-2008, 06:06
خوب دوستان اینم سورپرایز امشب !
فکر کنم باید زودتر دست بکار میشدم ... :mdr:
آخه خیلی ها گوشی هاشون به فنا رفت ...

http://www.filehive.com/files/080615/CapturIt12.jpg

قبل از نصب :

نکته 1 :
اگه قبلا از تقویت صدا واسه هندسفری استفاده کرده بودید باید اونو به حالت قبل برگردونید که اگه فایلشو ندارید از اینجا (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=152543&d=1213128129) می تونید بگیرید !

نکته 2 :
برای خلاص شدن از شر ساین و ... حتما ازاین قسمت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=41936) از Installer که قرار داده شده استفاده کنید !

حالا برنامه رو نصب کنید و حالشو ببرید ! :183: :mdr:

محمدرضا یعنی اگه قبلا از فایل تقویت صدا واسه هندزفری استفاده نکردیم،دیگه نیاز نیست کار بکنیم و مستقیم برنامه رو نصب کنیم؟

سوال دوم هم اینه که آیا این روی W950 جواب می ده یا نه؟

سوال سوم من هم اینه که اگه قصد برگشت به حالت اول رو داشتیم تنها با Uninstall برنامه می تونیم برگردیم یا کار به Update و فلش می کشه؟

siwa
16-06-2008, 07:17
محمدرضا یعنی اگه قبلا از فایل تقویت صدا واسه هندزفری استفاده نکردیم،دیگه نیاز نیست کار بکنیم و مستقیم برنامه رو نصب کنیم؟

سوال دوم هم اینه که آیا این روی W950 جواب می ده یا نه؟

پست ارسال شده توسط موبايل
با اجازه دوستان جواب سوال اول و دومتو من مى دم.
جواب سوال اول آره هستش، اگه قبلا sound mod lite رو روى گوشيت نريختى هيچ مشکلى ندارى.
جواب سوال دوم هم بازم آره هستش، چون خودمم W950i دارم و اين sound mod روى گوشيم جواب داد، البته من از روش هک رفتم.

M¤haMad®£zA
16-06-2008, 08:25
اگه قبلا از فایل تقویت صدا واسه هندزفری استفاده نکردید،دیگه نیاز نیست کاری بکنید و مستقیم برنامه رو نصب کنید !
موفق باشید !

paiizan
16-06-2008, 10:31
خدا واقعا خیرت بده محمد رضا ، خداییش کارات حرف نداره . همونطور که قبلا هم گفتم ، UIQ3 با شما یه چیز دیگه است . باور کن تا حالا جرات نکرده بودم از اون هک که دوست عزیزمونyeg86naz زحمتشو کشیده بودند و جا داره اینجا از زحمات ایشون هم تشکر ویژه کنم ، استفاده کنم چون میدیدم یکی یکی گوشیها به دلایل مختلف پرپر شدند . به هر دوی شما عزیزان خسته نباشید میگم.

L.i.P.o.D.a
16-06-2008, 11:01
درسته paiizan عزیز محمد رضا خیلی زحمت می کشه
منم از طرف خودم از محمدرضا عزیز تشکر می کنم

MeR30

AlirezaDvD
16-06-2008, 11:38
امثال شما آبروی موبایلستانند.
دمت گرررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررم.
واقعا اینجا یه دکمه تشکر ناکافیه

mojtabasam
16-06-2008, 12:03
دوست عزیز گوشى من p1i هست و هک هم شده و قبلا هم از پچ صدا استفاده نکردم . وقتى ميخوام اين برنامه را نصب کنم همه مراحل نصب انجام ميشه اما وقتى به آخر کار نصب ميرسه کنسل ميشه يعنى قبل از اينکه نوار نصب پر بشه . فکر ميکنيد عيب از کجاست . با تشکر

M¤haMad®£zA
16-06-2008, 12:07
فکر کنم Installer ایرادیدا کرده ...
تست شده ...
Installer رو دوباره نصب کنید ...

mojtabasam
16-06-2008, 12:15
دوست عزیز مشکل نداره چون برنامه هاى ساين نشده به راحتى نصب ميشه . باز هم از شما متشکرم

paiizan
16-06-2008, 12:18
دوست عزیز گوشى من p1i هست و هک هم شده و قبلا هم از پچ صدا استفاده نکردم . وقتى ميخوام اين برنامه را نصب کنم همه مراحل نصب انجام ميشه اما وقتى به آخر کار نصب ميرسه کنسل ميشه يعنى قبل از اينکه نوار نصب پر بشه . فکر ميکنيد عيب از کجاست . با تشکر

محمد رضا ، منم الان دقیقا با همین مشکل برخورد کردم توی گوشیم که p990 هست . نوار نصب تا آخر نرفته کنسل میشه و خارج میشه . البته توی گوشی من در اول نصب به غیر از detail و install که توی اسکرین شاتت دیده میشه ، گزینه ی کنسل هم هست و در مرحله ی بعدی میپرسه که توی رم یا گوشی که من مسیر گوشی رو بهش میدم ولی همونطوری میشه که گفتم:169:
دوتا چیز دیگه : من فایل اوریجینال خودم رو نگه داشته بودم که حجمش 57 کیلو بایته اما اینی که شما توی پوشه ی p990 قرار دادی حجمش 68 کیلو بایته؟ چرا؟ فرق دارن؟
دوم اینکه من اون فایل پچ شده ی قبلی رو حذف کردم و بعد فایل اصلی خودم رودر مسیرش کپی کردم . نمیدونم چرا وقتی با xplore میرم تو مسیرش ، همه با حروف کوچک نوشته شدن ولی فایلی رو که کپی کردم اینطوری 1020867A.CRE یعنی با حروف بزرگ نوشته شده؟ ربطی داره؟

M¤haMad®£zA
16-06-2008, 13:39
این حرف کوچیک و بزرگ مشکلی نداره ...
در مورد حجم هم خوب پک شده و ...
در مورد Cancel شدنم تست کردم دوباره !
درست میگید !

از همه معذرت می خوام !

مدیران فایل رو وردارن تا ببینم مشکل از کجاست ...
مرسی !

limplover
16-06-2008, 14:06
البته میدونم ایجا جاش نیست ولی فقط جهت اطلاع دوست عزیز M¤haMad®£zAاین مشکل کنسل شدن در مورد فارسی ساز ساخته شما هم هست در ذمن خیلی عال میشد نرم افزاری رو که این فایلها رو بصورت سیس در مییارید معرفی کنید که شاید تونستیم در ساختن برنامه ها کمک کنیم

M¤haMad®£zA
16-06-2008, 14:35
دوست عزیز فارسی ساز رو که نصب کردم و نصب دارم !
رو 1 P990 هم تست کردم ...

با sisware انجام میشه ...
البته کار باهاش خیلی ...
کلافه کنندست ...

limplover
16-06-2008, 16:48
سلام حق باشما بود در مورد فارسی ساز. فقط قبل نصبش باید فونتهای قبلی پاک شه تا مشکلی پیش نیاد در مورد معرفی نرم افزار هم ممنون .دارم باهاش کار میکنم و موافقم کلافه کننده و.........

mohammad_1ta
16-06-2008, 23:24
سلام محمدرضا جان،
من یه سوالی داشتم...
من تاحالا اصلاً سراغ هک گوشی نرفتم.
میخواستم ببینم اینم که به صورت sis در آوردین، از همون هایی هست که با هک گوشی باید کپی میکردیم تو Resource ؟
یعنی برنامه هایی دیگرو هم میشه بدون هک کردن گوشی به صورت sis نصب کرد؟

ببخشید که سوالم رو اینجا میپرسم.
از برنامه خوبتونم تشکر میکنم :)

M¤haMad®£zA
17-06-2008, 13:17
سلام محمدرضا جان،
من یه سوالی داشتم...
من تاحالا اصلاً سراغ هک گوشی نرفتم.
میخواستم ببینم اینم که به صورت sis در آوردین، از همون هایی هست که با هک گوشی باید کپی میکردیم تو Resource ؟
یعنی برنامه هایی دیگرو هم میشه بدون هک کردن گوشی به صورت sis نصب کرد؟

ببخشید که سوالم رو اینجا میپرسم.
از برنامه خوبتونم تشکر میکنم :)

بله دوست عزیز !
البته یه مقدار فرق داره ...
واسه راختی کاره ...

راستی دوستان بعضی دوستان جواب گرفتن و نصب شده رو گوشیشون !
فکر کنم اگه قبلا از اون هک اسفاده کرده باشید نمیشه ...

korn_30t
19-06-2008, 16:11
محمد رضا جان ممنون به خاطر كارات / من هم همين مشكل رو دارم و نصب نمي شه / قبلا هم از هك صدا استفاده نكرده بودم /

بازم ممنون

ان شا الله زود حل كني مشكلشو تا حالشو ببريم

mohammad_1ta
19-06-2008, 19:21
سلام.
من وقتي فايل رو ميخوام نصب كنم، يه ارور ميده كه اين برنامه قبلاً روي گوشي شما نصب شده..!
(من تاحالا گوشي رو هك نكردم كه اين برنامه رو نصب كرده باشم)

paiizan
20-06-2008, 16:14
محمد رضا ، ما همچنان منتظریم ها

M¤haMad®£zA
20-06-2008, 16:47
سلام دوستان ...
والا حسابی درگیر امتحاناتم ...
امروزم جاتون خالی اسمبلی داشتم (زبان برنامه نویسی)
که 5 صفحه بود !!!!!!
پدرم در اومد و بعد از بیرو اومدن از جلسه تازه فهمیدم تو صفحه 5جم هم سوال بوده که من ندیدم ...
فکر کردم فقط 4 تاست ...

7 نمره به همین راحتی پرید و حسابی حالم گرفتست ...
اینم از شانس ماست دیگه ...

(البته همه نمره این انتحان نبود ولی بازم ...)

paiizan
20-06-2008, 19:48
سوء تفاهم نشه دوست عزیز. نه من و نه هیچ کدوم از دوستان راضی نیستیم که شما نه توی امتحانات و نه توی هیچ مورد دیگه ای با مشکل برخورد کنی تا خواسته ای از ما برآورده بشه . منظورم از منتظریم خود خواهی نبود بلکه میخواستم یادآوری کرده باشم و میدونم که ایام امتحانات هست و اگر این حرف من رو به حساب عدم توجه به این موارد برداشت کردی شخصا ازت عذر میخوام ، یه محمد رضا که بیشتر نداریم . امیدوارم نمره ی امتحانت خوب بشه و نه توی این امتحان ، بلکه توی تمام امتحانات زندگیت موفق و پیروزباشی که سربلندی شما سربلندی ماست .
یا علی

M¤haMad®£zA
20-06-2008, 22:58
منم منظورم این نبود که شما دوستان عزیزم خودخواه یا ...
یه یاد آوری بود ... (هه هه)
بزودی ...

SEMPITERNAL
27-06-2008, 18:42
محمدرضا جان مشكل cancel شدن رفع نشد؟
من گوشيو Format Internal Disk كردم تا از فايل sis شده ي شما استفاده كنم!
منتظريم!
ممنون!

M¤haMad®£zA
27-06-2008, 18:50
متاسفانه وقتی sis میشه یه مشکلاتی بوجود میاره ...
از راه قبلی برید تا بررسی کنم ...
سرم خیلی شلوغه شرمنده ...
واقعا همه کارا مونده رو هوا ...

senatorm
28-06-2008, 14:55
سلام محمد رضای عزیز. یه درخواست داشتم از خدمتت . می خواستم اون پکی که برای افزایش صدای اسپیکر و هندزفری بود . اگه می شه اون قسمت که فقط به صدای اسپیکر مربوط میشه رو تفکیک کنید و به صورت جداگانه برای اعمال روی گوشی بگذارید ممنون میشم .

ali94504
29-06-2008, 20:06
با سلام خدمت محمدرضاي گل
عزيز جان من اون فايل پچ رو برگردوندم و بعد نصب كردم ولي مثل بعضي از بچه ها مشكل دارم
ضمنا من از بچه هاي شمسي پورم
اگه جزوه اي چيزي خواستي در خدمتيم
مرسي از همه زحماتت

hamed57
22-07-2008, 13:14
سلام آقا محمد رضا. برنامه رو گوشی من این پیغام رو میده this software is already installed on this device من گوشیمو تازه آپدیت کردم و هک هم نکردم و برنامه شما رو اول ساین کردم و بعد خواستم نصب کنم که این پیغام رو میده فکر میکنی این مشکل حل میشه یا باید دوباره گوشیمو هک کنم؟ از زحماتت ممنونم

G E N E R A L
22-07-2008, 16:23
دوست عزیز اگه به صفحه اول مراجعه کنید مشکلتون حل میشه
شما اول باید گوشیتونو هک کنید وبعدش فایل installer رو که توصفحه اول آدرسش هست رو روی گوشیتون کپی کنید

موفق باشید

illia2007
22-07-2008, 23:37
سلام دوست عزیز ایا پس از نصب به راحتی آنیستال میشه یا باید آپدیت بشه؟

korn_30t
23-07-2008, 08:53
دوستان همونطوري كه محمدرضاي عزيز و ساير دوستان گفتن اين برنامه رو گوشي نصب نميشه ( به دليل مشكلاتي كه محمدرضا گفت ) و استفاده از اون تا رفع مشكلاتش ناممكن هستش . ( من هم تست كردم نصب نمي شه )
----------------------------------------------------------------------
پس فعلا تنها راه افزايش صدا استفاده از روش swmail هستش .
-----------------------------------------
موفق باشيد
---------------------------

saeed virus
23-07-2008, 17:27
پس منتظر میمانیم تا محمدرضا این مد رو درست کنه!

NIMAZ
24-07-2008, 04:14
ما هم منتظریم محمدرضا جون دستت طلا ... اینم انرژی ما به محمدرضا :merci::glass::flower:

mehdi124
24-07-2008, 12:20
اگه درست شد وکسی با p1 امتحان کرد بگه .آخه من با روش قبلی امتحان کردم کار گوشیم به آپدیت کشید بالا نمیومد
منتظر نتیجه ام

mehdi124
24-07-2008, 12:28
سلام محمد رضای عزیز. یه درخواست داشتم از خدمتت . می خواستم اون پکی که برای افزایش صدای اسپیکر و هندزفری بود . اگه می شه اون قسمت که فقط به صدای اسپیکر مربوط میشه رو تفکیک کنید و به صورت جداگانه برای اعمال روی گوشی بگذارید ممنون میشم .

محمد رضای عزیز من با نظر این دوستمون موافقم اگه می شه اون قسمتی که مربوط به افزایش صدای اسپیکر هست رو جدا به صورت sis در بیارید ممنون از زحمات شما
با p1 کسی تست کرد بگه

mehdi124
25-07-2008, 21:20
محمد رضا ما هنوز منتظریما

w950i222
26-07-2008, 00:40
سلام
منم منتظرم محمد رضای گل
هه هه !!

------------------------------------------------
یکم دلم گرفته - چاره چیه، همینه

alirastakhiz
26-07-2008, 00:49
محمد رضای عزیز بلاخره هفت خان رستم رو رد کرد .

محمد جون بزن پستتو .

mehdi124
26-07-2008, 07:28
یعنی درست شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس منتظر پستیم

mehdi124
26-07-2008, 08:26
علی جون شما مطمعن هستید که محمد جون این برنامه رو ساخته؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه من خییللیی عجله دارم و خیلی ضروریه اگه روی p1 امتحان کردید نتیجه رو بگید
قبل از همه چیز یه سوال دارم:
من اون فایل افزایش صدای هدفون رو نداشتم ولی از سایت گرفتم (به صورت پچ شده)و کپیش کردم حالا سوال من اینه که آیا قبل از نصب این برنامه جدید که محمد جون قراره بزاره باید اون فایل رو رو پاک کنم یا نه؟ می ترسم پاکش کنم گوشی بالا بیاد یا برعکس پاک نکنم گوشی بالا نیاد!!!آخه با روش قدیمی 2 بار امتحان کردم وگوشیم بالا نیومد و مجبور به آپدیت شدم! p1

ففقط محمد رضا جون زودتر لطف کن که همه منتظرند........................

mehdi124
26-07-2008, 08:32
چون من خىلى عجله دارم از همىن حالا سوالمو مى پرسم من قبلا با p1 مد قبلى رو با روش قدىمى امتحان کردم گوشى بالا نىومد حالا من اون فاىل افزاىش صداى هدفون رو روى گوشى رىختم آىا باىد اونو پاک کنم مى ترسم پاک کنم گوشى بالا نىاد البته قبلا فاىل رو نداشتم از ساىت گرفتم به صورت پچ شده بود و کپى کردم منتظر جوابم ىعنى مىشه اىن برنامه جدىد رو نصب کنم و اون فاىل رو پاک نکنم؟

alirastakhiz
26-07-2008, 10:14
محمد جون پستتو بزن دیگه همه منتظرناا ا ا اااااا

alirastakhiz
26-07-2008, 10:18
آره مهدی جون پاکش کن . جون ممکنه که این مد جواب نده ها .

mr_vahid_fx
26-07-2008, 19:25
خودتون قرار بدید دوستان ...
محمدرضا دل خوشی نداره از اینجا ...
هه هه !
دیگه اونقدر احمق و ... نیست بعد از جند بار تحقیر و ... دوباره ...
موفق باشید !

mehdi124
26-07-2008, 21:02
آخه کسی که این برنامه رو نداره شاید آقا محمد وقت نکردند یا شاید.... نمی دونم ولی من که جونم به لبم رسید یعنی فردا محمد رضا با دست پر به اینجا سر می زنه یا مثل امروز همش انتظار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alirastakhiz
26-07-2008, 22:20
مهدی جون من این مد رو دارم ولی اول از محمد جون اجازه بگیرم اگه اجازه داد می زارمش .

alirastakhiz
27-07-2008, 00:44
خب دوستان بلاخره چراغ سبز رو از محمد رضای عزیز گرفتم .:yipi:

اینم شاهکار محمد جون :mach:

خوب دوستان سلام !
اول بگم که این روش تست شده و کاملا بدون ترس و ... اونو انجام بدید !
دوم اینکه بخاطر حساسیت کار نمیشد کار رو از این خلاصه تر کرد !
چون این فایل ها تو گوشی ها مختلف و فریمور ها مختلف فرق داره ....

و اما راه حل :

1- ابتدا گوشیتون رو هک کنید !

2- وارد مسیر Z:\private شوید و پوشه ی 10200b19 رو در مسیر C:\privare کپی کنید !

3- فایل های M3SAudioPolicyMgr.dll و mmmgmtserver.exe را از مسیر Z:\sys\bin به پوشه ی Other مموری کارت کپی کنید !

4- se_sound_patcher_full رو که پیوست شده رو باز کرده و فایل M3SAudioPolicyMgr.dll رو در قسمت آدرس اون قرار بدید و install را یزنید ! (فایل پچ می شود)

نکته مهم : 2 تا فایل بعد از پچ شدن ساخته میشه ! که یکی با پسود bkf هست !
ما با bkf کاری نداریم !!!! و فایل M3SAudioPolicyMgr.dll را لازم داریم !

5- فایل های M3SAudioPolicyMgr.dll (اونی که پچ شده) و mmmgmtserver.exe رو در مسیر C:\sys\bin کپی کنید !

6- برنامه ی persianPDA Sound Mod.sisx رو نصب کنید ! ( در هنگام نصب سوالاتی پرسیده میشه که yes رو بزنید!)

و در آخر گوشیتون رو ریستارت کرده و لذت ببرید !

و در پایان لازم هست که از زحمات محمد رضای عزیز تشکر فراوان کنم .:177:

mehdi124
27-07-2008, 07:17
علی جون سلام اول از همه بگم که خیلی حال دادی و از شما و محمد رضای عزیز هم بسیار تشکر می کنم
من این کارو انجام دادم ولی تغییر چشم گیری حس نکردم (p1) ضمنا من فایل 1020867A.CRE رو که مربوط به افزایش صدای هدفون بود پاک کردم ولی صدای هدفون مثل قبل کم شده یعنی مود کار نکرده؟ به نظر شما اون فایل رو دوباره کپی کنم یا نه؟ضمنا صدای اسپیکر گوشیتون چقدر زیادشده؟من یه گوشی p990 هم دارم و با روش قدیمی این مود جواب داد صدا به طور فجیح زیاد شده بود البته فکر کنم این هم صدا رو یکم زیاد کرده شاید محمد جون این مود رو طوری طراحی کرده که به اسپیکر گوشی صدمه وارد نشده که دستش درد نکنه ولش صدای هدفون چی؟ضمنا اون دفعه که با p990 امتحان کردم فایل 1020867A.CRE رو پاک نکردم به نظر شما مشکل چیه؟؟؟
البته من همه این کارا رو واسه p1 می خام

mehdi124
27-07-2008, 07:34
من اون فایل 1020867A.CRE رو دوباره کپیش کردم و دوباره صدای هدفون بالا رفت:yipi: حالا این مشکل حل شد فقط بگید صدای خروجی اسپیکر شما چقدر زیاد شده؟صدای اسپیکر من همونه که بالا توضیح دادم اینم بگم که من تمام مراحلی رو که آقا علی نوشته بودند مو به مو انجام دادم!!!!!1:169: :icon_huh:

mehdi124
27-07-2008, 08:39
اینم یه سورپرایز از طرف من
بالاخره خودم دل رو به دریا زدم یه کارایی کردم اگه می خاین صدای گوشیتون 10 برابر افزایش پیدا کنه(باور نکردنی) محتویات این پوشه ای که ضمیمه کردم رو در مسیر C\Private\10200b19 کپی کنید و لذت ببرید ضمنا من این کار رو با p990 و p1 انجام دادم البته با آخرین فریمور هیچ مشکلی پیش نیومد خیالتون راحت باشه البته اول باید تمام مراحلی رو که علی جون در پست بالا گفتند رو انجام بدید و آخر کار این فایل ها رو کپی کنید اگه خوشتون اومد تشکر.........

mr_vahid_fx
27-07-2008, 09:25
این افزایش صدا بیشتر رو p1 جواب میده و معقول ترین اوناست که به اسپیکر گوشی آسیب وارد نمیکنه ...
رو p1 بخاطر کشش بیشتر اسپیکر صدا خیلی بیشتر میشه و رو w950 و m600 هم کاملا محسوسه !
اما رو p990 تغییر چندانی نداریم ...
موفق باشید !

mehdi124
27-07-2008, 09:41
خوب این فایل رو هم در مسیر c\private\10202be9\persusts کپی کنید و از بلندی صدای هدفون لذت ببرید 100% عملی و تست شده

فقط تشکر................

mehdi124
27-07-2008, 09:55
این افزایش صدا بیشتر رو p1 جواب میده و معقول ترین اوناست که به اسپیکر گوشی آسیب وارد نمیکنه ...
رو p1 بخاطر کشش بیشتر اسپیکر صدا خیلی بیشتر میشه و رو w950 و m600 هم کاملا محسوسه !
اما رو p990 تغییر چندانی نداریم ...
موفق باشید !

:177::180:بله دوست عزیز اگر فایل های پست 50 همین تاپیک رو که من گذاشتم.جایگزین کنید صدای p1 به بلندی N73 می رسه!!!!!!!!!:100: بقیه دوستان هم امتحان کنند من منتظر نظرات و نتایجم..
آخه اسپیکر p1 نسبت به p990 قوی تره و این تغییر همه جا محسوسه من الان صدای زنگ خور و مسیج و الارم و حتی مدیا پلیر رو روی 50% تا 60% تنظیم کردم!!!!!:111:
پیشنهاد می کنم که بعد از اعمالی که آقا علی در پست های قبل توضیح دادند مثل من یک بک آپ از فولدر AATFiles در درایو c بگیرید بعد فایل های رو که من ضمیمه کردم رو در این فولدری که در درایو c هست بریزید البته کاری به بک آپ نداشته باشید که اگه خوشتون نیومد دوباره به حالت قبل برگردونید:177:
موفق باشید

alirastakhiz
27-07-2008, 10:07
علی جون سلام اول از همه بگم که خیلی حال دادی و از شما و محمد رضای عزیز هم بسیار تشکر می کنم
من این کارو انجام دادم ولی تغییر چشم گیری حس نکردم (p1) ضمنا من فایل 1020867A.CRE رو که مربوط به افزایش صدای هدفون بود پاک کردم ولی صدای هدفون مثل قبل کم شده یعنی مود کار نکرده؟ به نظر شما اون فایل رو دوباره کپی کنم یا نه؟ضمنا صدای اسپیکر گوشیتون چقدر زیادشده؟من یه گوشی p990 هم دارم و با روش قدیمی این مود جواب داد صدا به طور فجیح زیاد شده بود البته فکر کنم این هم صدا رو یکم زیاد کرده شاید محمد جون این مود رو طوری طراحی کرده که به اسپیکر گوشی صدمه وارد نشده که دستش درد نکنه ولش صدای هدفون چی؟ضمنا اون دفعه که با p990 امتحان کردم فایل 1020867A.CRE رو پاک نکردم به نظر شما مشکل چیه؟؟؟
البته من همه این کارا رو واسه p1 می خام

مهدی جون سلام .

آقا مهدی چون شما از مد های صدا قبلا استفاده کردی فقط بهت می گم که گوشیتو یک فرمت اینترنال کن و بعد این مراحل رو با دقت انجام بده . 100% جواب می گیری .

این مد هم برای افزایش صدای هدفون هست هم اسپیکر .

بله همونطوری که شما فرمودید محمد رضای عزیز این مد رو طوری تنظیم کردند که اسپیکر گوشی رو خراب نکنه .

من خودم هم چون از مد های قبلی استفاده کرده بودم فورمت اینترنال کردم گوشیمو .

صدای هدفون واقعا میاد بالا البته بدون افت کیفیت . صدای اسپیکر هم میاد بالا و بازم بدون افت کیفیت .

خود محمد رضا هم گفت که این مد بیشتر روی p1i جواب خوب میده .

این بهترین مدی بوده که من تا حا لا دیدم چون صدا رو میاره بالا و به اسپیکر هم صدمه نمی زنه .وراحتر تر از بقیه هم می شه اونو نصب کرد .

در ضمن از اون مدی هم که گفتی صدای اسپیکر رو فجیح میاره بالا من هم استفاده کردم .
پیشنهاد می کنم استفاده نکن چون گوشیف اول باید صداش شفاف باشه بعد به بلندی صدا توجه کنی .

alirastakhiz
27-07-2008, 10:14
اینم یه سورپرایز از طرف من
بالاخره خودم دل رو به دریا زدم یه کارایی کردم اگه می خاین صدای گوشیتون 10 برابر افزایش پیدا کنه(باور نکردنی) محتویات این پوشه ای که ضمیمه کردم رو در مسیر C\Private\10200b19 کپی کنید و لذت ببرید ضمنا من این کار رو با p990 و p1 انجام دادم البته با آخرین فریمور هیچ مشکلی پیش نیومد خیالتون راحت باشه البته اول باید تمام مراحلی رو که علی جون در پست بالا گفتند رو انجام بدید و آخر کار این فایل ها رو کپی کنید اگه خوشتون اومد تشکر.........

مهدی خون مرسی از راهنمایی.

من قبلا این روش رو امتحان کردم . بله صدای گوش خیلی میاد بالا .

ولی همون جریانی هست که بهتون گفتم . به اسپیکر صدمه می زنه .

از من میشنفی استفاده نکن اگه گوشیتو دوست داری .

درضمن منتظر یک مد دیگه از محمد رضا عزیز باشید که می خواد کار رو بای نصب کردن این مد راحت تر کنه . :yipi:

هر وقت آماده شد خودم براتون می زارمش .:177:

alirastakhiz
27-07-2008, 10:17
:177::180:بله دوست عزیز اگر فایل های پست 50 همین تاپیک رو که من گذاشتم.جایگزین کنید صدای p1 به بلندی N73 می رسه!!!!!!!!!:100: بقیه دوستان هم امتحان کنند من منتظر نظرات و نتایجم..
آخه اسپیکر p1 نسبت به p990 قوی تره و این تغییر همه جا محسوسه من الان صدای زنگ خور و مسیج و الارم و حتی مدیا پلیر رو روی 50% تا 60% تنظیم کردم!!!!!:111:
پیشنهاد می کنم که بعد از اعمالی که آقا علی در پست های قبل توضیح دادند مثل من یک بک آپ از فولدر AATFiles در درایو c بگیرید بعد فایل های رو که من ضمیمه کردم رو در این فولدری که در درایو c هست بریزید البته کاری به بک آپ نداشته باشید که اگه خوشتون نیومد دوباره به حالت قبل برگردونید:177:
موفق باشید

قابل توجه دوستان و آقا مهدی گل .

اون فایل sisx که گزاشتم و در آخر اونو نصب می کنید در واقع همون محتوای فایل AATFiles رو توی گوشی و سر جای خودش ، البته یک خرده تنظیم تر کپی می کنه .

mehdi124
27-07-2008, 12:06
بله علی جون حرف شما درسته ولی من این فایل های افزایش صدای ضمیمه و همچنین برنامهpersianPDA Sound Mod.sisx رو روی گوشی دارم چون برای روز مبادا به درد می خوره آخه یه جایی مثل سرویس دانشگاه یا جاهای شلوغ دیگه که بچه ها صدای گوشی رو بلند می کنند بدرد رو کم کنی می خوره(هه هه)
در چنین مواقعی اول فایل ها رو کپی می کنم وبعد از پایان کار دوباره برنامه persianPDA رو نصب می کنم که فایل های قبلی جایگزین بشه!! یعنی به طور مداوم از اونا استفاده نمی کنم که به گوشی آسیب برسه فقط مواقع ضروری!!!!
در هر صورت متشکرم مخلص شما: مهدی فرشچیان

alirastakhiz
27-07-2008, 13:51
دوباره سلام دوستان . این هم اون مدی که گفته بودم از محمد رضای عزیز .

این مد نصبش راحت تر هست البته +PersianPDA Mega Sound برای دوستانی که p990i دارند .

البته از این خلاصه تر هم دیگه فکر نکنم بشه (هه هه)

اگه قبلا از تقویت صدای هدفون استفاده کرده بودید حتما اونو به حالت قبل برگردونید یا پاکش کنید !!!

و اما راه حل :

2- برنامه ای که پیوست شده با نام persianPDA Sound Mod را دانلود کرده و رو گوشیتون (Phone Memory) نصب کنید !

3- فایل mmmgmtserver.exe رو از مسیر Z:\sys\bin در مسیر C:\sys\bin کپی کنید !

دوستانی که P990 دارن (برای P1i دارای عزیز توصیه نمیشه) و از افزایش صدای persianPDA sound mod راضی نیستن فایل persianPDA Mega Sound را دریافت و نصب کنن ! (قبلش حتما persianPDA sound Mod رو پاک کنید)

اگه هم از اول می خواید PersianPDA Mega Sound رو نصب کنید کپی کردن فایل mmmgmtserver.exe از Z\sys\bin به C:\sys\bin یادتون نره !

persianPDA Mega Sound دوباره قرار گرفت ...

با یک تشکر خشک و خالی هم بد نیست .

bademjooon
27-07-2008, 16:11
به نوبه خودم از علی جان و اقا محمدرضا تشکر میکنم
فقط اقا این رو p1 بدون هیچ مشکلی کار میکنه دیگه؟!!!!!

bademjooon
27-07-2008, 16:20
علی اقا این که موقع زنگ خوردن گوشی ری استارت میشه!!!!!
خودت این رو امتحان کردی قبلا؟

bademjooon
27-07-2008, 16:28
برای پاک کردنش باید چیکار کنم؟

alirastakhiz
27-07-2008, 17:14
علی اقا این که موقع زنگ خوردن گوشی ری استارت میشه!!!!!
خودت این رو امتحان کردی قبلا؟

بله عزیزم . اتحان کردم . روی چنتا گوشی هم امتحان کردم .

%100 جواب داده .

فقط دقت کن که من 2 تا درایور گذاشتم یکیشو گذاشتم برای تمام گوشی های UIQ3 ودیگری برای p990i .

اونی رو که گذاشتم برای p990i استفاده نکن چون جواب نمیده . وممکنه که نیاد بالا .

mr_vahid_fx
27-07-2008, 17:31
دوست عزیزم اونی که برای P990 هست رو می تونید برای P1 هم استفاده کنید اما کیفیت و ... بد میشه و کلا واسه گوشی بد هست !
اما با P990 جوره ...

در مورد ریستارت شدن گوشیتون هم فکر کنم گوشیتون مشکل داره !
برای پاک کردن Unistall کنید ...
بعدشم فایل mmmgmtserver.exe رو از C:\sys\bin پاک کنید !

mr_vahid_fx
27-07-2008, 18:02
برای p1 و p990 بصورت جدا قرار میگیره ...

bademjooon
27-07-2008, 18:08
بازم تشکر از همتون
گوشیم جز سری اول و اپدیت نشدست
شاید با گوشی من مچ نشد
ممنون

mr_vahid_fx
27-07-2008, 18:11
دوست عزیزم ! مشکل فایل بود ! شرمنده !
برای هر گوشی جدا قرار بگیره بهرته !
بزودی (تا چند ساعت دیگه ...) قرار میگیره !
کمی صبر کنید و با حیال راحت استفاده کنید ازش !
موفق باشید !

mojtabasam
27-07-2008, 18:12
کدام از اين دو براى p990 هست من متوجه نشدم .ممنون دوست عزیز

mehdi124
27-07-2008, 18:18
من p990 هم امتحان کردم شد ردیفه ردیفه ضمنا اونی که واسه p990 هست همونیه که علی جون گهته بود صدا رو خیلی بالا می بره و استفاده نکن من تستش کردم

mr_vahid_fx
27-07-2008, 18:19
برای P990 و P1 و W950 بصورت جدا قرار میگیره !
اینا واسه M600 هست !
تا چند سات دیگه ok میشه !

mr_vahid_fx
27-07-2008, 18:21
برای p990 هم جواب میده ! اما رو همشون جواب نداده ! پس صبر کنید تا ورژن مخصوص هر گوشی بصورت جداگانه قرار بگیره ...

alirastakhiz
27-07-2008, 18:40
بله وحید جون درست می فرمایند . من فایل های p1 رو دادم به محمد رضا تا برای هر گوشی جدا گانه بزاره . ( چند ساعت دیگه ):mdr:

alirastakhiz
27-07-2008, 19:34
سلام دوستان !

اینم وعده ی من به P1 دارای عزیز !
تازه دارم میفهمم چرا SWmail خودش اینو sis نکرد ...
واقعا سخت ترین کاری بود که تا بحال انجام دادم ...
پس ذکر منبع و .. الزامیه!

فقط کافیه گوشیتون رو هک کرده و از mod اینستالر Swmail استفاده کنید !

بعد برنامه ای که پیوست شده رو نصب کنید !

و در آخر فایل mmmgmtserver.exe رو از مسیر Z:\sys\bin به C:\sys\bin انتقال بدید و گوشیتون رو ریستارت کنید !

کاملا جواب میده !

با تشکر از محمد رضای عزیز

alirastakhiz
27-07-2008, 23:07
persianPDA Mega Sound P1i هم قرار گرفت تا دوستانی که از صدای persianPDA sound Mod P1 استفاده کرده بودند و تغییر واسشون نا نحسوس بود حالشو ببرن ...

قط کافیه گوشیتون رو هک کرده و از mod اینستالر Swmail استفاده کنید !

و در آخر فایل mmmgmtserver.exe رو از مسیر Z:\sys\bin به C:\sys\bin انتقال بدید و گوشیتون رو ریستارت کنید !

http://irapic.com/uploads/1217222372.jpg (http://irapic.com/ref.php?mode=forum)

Creat By Moh@mm@d Reza

AlirezaDvD
27-07-2008, 23:23
خسته نباشین.پس w950 چی؟؟
واسه ما هم بزارین ممنون میشیم.

AlirezaDvD
27-07-2008, 23:26
خسته نباشین.پس w950 چی؟؟
واسه ما هم بزارین ممنون میشیم.:merci:

alirastakhiz
27-07-2008, 23:32
بازم سلام دوستان !

اینم وعده ی من به P990 دارای عزیز !
واقعا سخت ترین کاری بود که تا بحال انجام دادم ... نخصوصا واسه P990 !!!!!

persianPDA sound mod P990 صدای با کیفیت و بلند هست ! (بیشتر کیقیت داره...)

persianPDA Mega SoundMod P990 هم صدای فوق العاده بلند (که فقط برای کل خوابوندن و ...) هست ! (مخصوص P990) و از نظر من بعنوان چیزی که همیشگی استفاده شه خوب نیست و به گوشی تو طول زمان آسیب میزنه ...

کاملا جواب میده !

Creat By M0h@amm@d Reza

alirastakhiz
28-07-2008, 00:41
خسته نباشین.پس w950 چی؟؟
واسه ما هم بزارین ممنون میشیم.:merci:

اونم چشم دوست عزیز . فقط یک نفر باید زحمت بکشه و چنتا فایل رو از توی w950 بهم بده .

تذکر : آخرین فریمور گوشی باشه . آپدیت شده باشه . قبلا از هیچ مدی استفاده نکرده باشه .

1 - از داخل z\private پوشه ی 10200b19
2 - از داخل z\sys\bin فایل های m3saudiopolicymgr.dll و mmmgmtserver.exe

دوستان یکی زحمت بکشه و این چنتا فایل رو بزاره .

ممنون میشم .

mehdi124
28-07-2008, 07:55
persianPDA Mega Sound P1i هم قرار گرفت تا دوستانی که از صدای persianPDA sound Mod P1 استفاده کرده بودند و تغییر واسشون نا نحسوس بود حالشو ببرن ...

قط کافیه گوشیتون رو هک کرده و از mod اینستالر Swmail استفاده کنید !

Creat By Moh@mm@d Reza

یه سوال دارم mega sound ها صدا رو مثل فایل هایی که من ضمیمه کردم زیاد می کنه یعنی به اسپیکر گوشی آسیب می رسونه یا نه ؟البته منظور من همین mega sound برای p1 هست..به p1 آسیب می رسونه یا نه مداوم استفاده کنم؟

alirastakhiz
28-07-2008, 10:42
یه سوال دارم mega sound ها صدا رو مثل فایل هایی که من ضمیمه کردم زیاد می کنه یعنی به اسپیکر گوشی آسیب می رسونه یا نه ؟البته منظور من همین mega sound برای p1 هست..به p1 آسیب می رسونه یا نه مداوم استفاده کنم؟

مهدی جون در یک صورت می تونی مداوم ازش استفاده کنی .:froown:

اونم اینکه صدای زنگ خور و زنگ sms رو تنظیم کنی که اسپیکرت صدای خراب نده .:177:

اینجوری می تونی مداوم ازش استفاده کنی . :atten:

درضمن خودم هم از همین استفاده می کنم .:mach:

AlirezaDvD
28-07-2008, 11:33
اونم چشم دوست عزیز . فقط یک نفر باید زحمت بکشه و چنتا فایل رو از توی w950 بهم بده .

تذکر : آخرین فریمور گوشی باشه . آپدیت شده باشه . قبلا از هیچ مدی استفاده نکرده باشه .

ممنون میشم .

من از مود هاي قبلي استفاده كردم.اما گوشيمو اينترنال فرمت كردم.اگه ميشه بگين تا سريعا اپلود كنم.

mr_vahid_fx
28-07-2008, 11:45
میشه !
قرار بدید !

mehdi124
28-07-2008, 11:45
آره علی جون من تنظیمات صدای زنگ ومسیج و الارم رو طوری تنظیم کردم که به اسپیکر آسیبی نرسه به هر حال خیلی تووووووپ شده...
اگه می شد اسپیکر گوشی رو عوض کنی و یه اسپیکر قوی تر نصب کنی خیلی عالی بود البته این روش کمی تخیلی هست چون: 1: اسپیکر قوی که به p1 بخوره پیدا نمیشه 2: اگه هم پیدا بشه پشت گوشی باز میشه و ارزشش کم می شه و ضمنا نیاز به یه تعمیر کار حر فه ای داره چون ممکنه کل گوشی فنا بشه

mehdi124
28-07-2008, 18:03
راستی علی جون تبریک می گم عضو نیم فعال!!!!!!!!!!!!!!!!!

alirastakhiz
28-07-2008, 22:39
من از مود هاي قبلي استفاده كردم.اما گوشيمو اينترنال فرمت كردم.اگه ميشه بگين تا سريعا اپلود كنم.

ok. هرچه زودتر فایل ها رو برام اپ کنم .

alirastakhiz
28-07-2008, 22:42
راستی علی جون تبریک می گم عضو نیم فعال!!!!!!!!!!!!!!!!!

ممنون مهدی جون .:flower:

behzadr
29-07-2008, 09:27
فقط کافیه گوشیتون رو هک کرده و از mod اینستالر swmail استفاده کنید !

سلام
یکی از دوستان میشه لطف کنه وبگه منظور این خط چیه؟
من همچین چیزی رو تو گوشی ام ندیدم...

mojtabasam
29-07-2008, 10:40
دوست عزیز براى نصب برنامه افزايش صدا بايد اول از شر ساين کردن برنامه ها راحت بشى براى آموزشاين کار ب اين آدرس مراجعه کنhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=41936

mehdi124
29-07-2008, 21:00
سلام
یکی از دوستان میشه لطف کنه وبگه منظور این خط چیه؟
من همچین چیزی رو تو گوشی ام ندیدم...

دوست من این عبارت ربطی به گوشی نداره یه توضیح کلی میدم
یعنی: lاM3SAudioPolicyMgr.d رو از مسیر Z\SIS\BIN پیدا کن و با برنامه se_sound_patcher_full اون رو پچ کن ودر مسیرC\SIS\BIN کپی کن فایل mmmgmtserver.exe رو هم از مسیر Z\SIS\BIN به C\SIS\BIN کپی کن. سپس برنامه sis رو نصب کن و در آخر گوشیتو خاموش و روشن کن.بر حالشو ببر

alirastakhiz
29-07-2008, 21:10
دوست من این عبارت ربطی به گوشی نداره یه توضیح کلی میدم
یعنی: lاM3SAudioPolicyMgr.d رو از مسیر Z\SIS\BIN پیدا کن و با برنامه se_sound_patcher_full اون رو پچ کن ودر مسیرC\SIS\BIN کپی کن فایل mmmgmtserver.exe رو هم از مسیر Z\SIS\BIN به C\SIS\BIN کپی کن. سپس برنامه sis رو نصب کن و در آخر گوشیتو خاموش و روشن کن.بر حالشو ببر

قابل توجه مهدی عزیز و دوستان !

لازم نیست که lاM3SAudioPolicyMgr.d رو پچ کنید و از z به c کپی کنید . ( اصلا کاری با این فایل نداشته باشید . )

فقط کافیه که mmmgmtserver.exe رو از z\sys\bin به c\sys\bin کپ کنید .

بعد اون فایل sis رو نصب کنید .:froown:
و از صدای گوشی لذت ببرید .:112:

AlirezaDvD
01-08-2008, 10:09

ممنون میشم .

اين هم فايلهايي که گفته بودين از روي w950 اپلود کنيم.
خواهشا اون حالت mega sound رو هم واسه w950 بسازين.
يا علي

alirastakhiz
01-08-2008, 10:55
اين هم فايلهايي که گفته بودين از روي w950 اپلود کنيم.
خواهشا اون حالت mega sound رو هم واسه w950 بسازين.
يا علي

علیرضا جون ممنون از لطفت .:mach:

چشم برای w950 هم جورش می کنم .:flower:

alirastakhiz
01-08-2008, 13:08
سلام دوستان .

اینم افزایش صدا برای علیرضا و بقیه دوستانی که w950 دارند .

persianPDA SoundMod W950 کیفیت خیلی خوب همراه با بلدی صدا در هدفون و اسپیکر و ..
و persianPDA MegaSound W950 هم صدای بسیار بلند همراه با بلندی صدا در هدفون و ....

و از صدای گوشیتون لذت ببرید .

تشکر فراوان از محمد رضای عزیز (persianPDA در خدمت UIQ3 )

naghme
02-08-2008, 23:04
سلام .
ممنون از زحماتتون در این بخش .من از مد تقویت صدا برای هدفن قبلا استفاده کرده بودم آیا باید اون فایل را پاک کنم یا مشکلی ایجاد نمیکنه؟برای p990 میشه دوباره به حالت اول برگردوند؟

w950i222
02-08-2008, 23:33
سلام
من استفاده کردم
کارم کرد
افزایش صدا داره اونم فوق العاده

اما!!!!

هندزفری رو هر کاری می کنم بهش وصل کنم نمیشه
یعنی یه صدایی شبیه به صدای امواج موبایل کنار اسپیکر میده
البته این طوری
دت دت دت دت
الان format internal کردم خوب شده اما دیر هندزفری رو شناسایی میکنه
حتما یه چیزی مشکلی داره
لطفا یه کمکی بکنین

alirastakhiz
03-08-2008, 08:11
سلام .
ممنون از زحماتتون در این بخش .من از مد تقویت صدا برای هدفن قبلا استفاده کرده بودم آیا باید اون فایل را پاک کنم یا مشکلی ایجاد نمیکنه؟برای p990 میشه دوباره به حالت اول برگردوند؟

بله بله . حتما بايد اونا رو پاك كني و بعد از اين مد استفاده كني .

يا فايل ها رو پاك كن . يا آپديت بزن كه مطمئن تره .

alirastakhiz
03-08-2008, 08:15
سلام
من استفاده کردم
کارم کرد
افزایش صدا داره اونم فوق العاده

اما!!!!

هندزفری رو هر کاری می کنم بهش وصل کنم نمیشه
یعنی یه صدایی شبیه به صدای امواج موبایل کنار اسپیکر میده
البته این طوری
دت دت دت دت
الان format internal کردم خوب شده اما دیر هندزفری رو شناسایی میکنه
حتما یه چیزی مشکلی داره
لطفا یه کمکی بکنین

سلام دوست عزيز .

اين مشكلي كه شما گفتين فكر نكنم روي مديا پلير خود گوشي اينجوري باشه .

100% روي نرم افزار هاي ديگه اينجوريه . درسته ؟ (LCG JockBox ... )

اگه روي اين نرم افزار ها مشكل داري بايد بگم كه هندفري w950 با اين نرم افزار ها زياد جور نيست . من خودم p1 دارم ولي از هندسفري w950 استفاده مي كنم .

راه حلشم اينكه چند بار فندسفري رو در بياري و دوباره وصل كني . بلاخره صداش در مياد .

shokraie-ir
03-08-2008, 09:42
لطفا راهنمایی کنید:
من اینکار ر واسه p990 انجام دادم
البته قبلش اون مد افزایش صدای اسپیکر ر به حالت اول برگردوندم،و بعدش فایل mmm...server ر کپی کردم همونجایی که گفته شد.
بعدش که میخوام فایل sys مربوط به گوشی ر نصب کنم پیغام میاد که از قبل رو گوشی نصبه،که هرگز اینطور نیست.
firmware گوشیم هم:
R6D23 البته اگه ربطی داشته باشه.

shokraie-ir
03-08-2008, 10:31
لطفا راهنمایی کنید:(یه بار ارسال کردم،ولی نفهمیدم چرا نیست!!!!!!!!!!!!!!!)
من در ابتدا اون مد افزایش صدای هدفن ر به حالت اول برگردوندم،بعد اون فایل mmm....server ر همونجایی که گفته شد کپی کردم،
ولی موقع نصب فایل sis پیغام میاد که نرم افزار از قبل نصب بوده
مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shokraie-ir
03-08-2008, 10:32
ببخشید،
حالا هردوش هست

alirastakhiz
03-08-2008, 11:19
ببخشید،
حالا هردوش هست

دوست عزيز يك فرمت اينترنال بزني همه چيز حل ميشه و گوشيت ميشه مثل روز اولش .:113:

mr_vahid_fx
03-08-2008, 11:25
لطفا راهنمایی کنید:(یه بار ارسال کردم،ولی نفهمیدم چرا نیست!!!!!!!!!!!!!!!)
من در ابتدا اون مد افزایش صدای هدفن ر به حالت اول برگردوندم،بعد اون فایل mmm....server ر همونجایی که گفته شد کپی کردم،
ولی موقع نصب فایل sis پیغام میاد که نرم افزار از قبل نصب بوده
مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیزم اگه همه کارایی که گفته شد رو انجام بدید اینجوری نمیشه ...
این پیام فقط وقتی میاد که از Installer مخصوص SWmail استفاده نکرده باشیم ...
تو همه ی پست ها درج شده ...
موفق باشید !

SEMPITERNAL
03-08-2008, 12:29
alirastakhiz براي اجراي فايل sis مربوط به P1 ميبايست آخرين فريمور رو گوشي باشه؟
يا با فريمورهاي قبل هم جواب ميده؟

alirastakhiz
03-08-2008, 13:10
alirastakhiz براي اجراي فايل sis مربوط به P1 ميبايست آخرين فريمور رو گوشي باشه؟
يا با فريمورهاي قبل هم جواب ميده؟

جواب میده .:non:

ولی خب 1% رو هم باید همیشه در نظر بگیری که کارت نشه .:cry:

بازم می گم اگه فریمور آخرش باشه بهتره .:arrow:

موفق باشی .:177:

saeed virus
03-08-2008, 13:37
من گوشيم P990i واين مد رو هم استفاده كردم و به خوبي كار ميكنه ولي تنها مشكلش اينه كه وقتي كه ميخوام تماس بگيرم هنگاميكه كليد call رو ميزنم گوشيم خود به خود ريستارت ميكنه!!!! به نظر شما اشكال از چيه؟؟؟؟ اگه ميشه يه راهنمايي بكنيد. ممنون ميشم!!!!!

mr_vahid_fx
03-08-2008, 20:12
دوستان !
برنامه باید تو Phone Memory نصب بشه ها !
دوباره گفتم تا تاکیدی باشه ...

x_zarbat
05-08-2008, 14:19
دوباره سلام دوستان . این هم اون مدی که گفته بودم از محمد رضای عزیز .

این مد نصبش راحت تر هست البته +persianpda mega sound برای دوستانی که p990i دارند .

البته از این خلاصه تر هم دیگه فکر نکنم بشه (هه هه)

اگه قبلا از تقویت صدای هدفون استفاده کرده بودید حتما اونو به حالت قبل برگردونید یا پاکش کنید !!!

و اما راه حل :

2- برنامه ای که پیوست شده با نام persianpda sound mod را دانلود کرده و رو گوشیتون (phone memory) نصب کنید !

3- فایل mmmgmtserver.exe رو از مسیر z:\sys\bin در مسیر c:\sys\bin کپی کنید !

دوستانی که p990 دارن (برای p1i دارای عزیز توصیه نمیشه) و از افزایش صدای persianpda sound mod راضی نیستن فایل persianpda mega sound را دریافت و نصب کنن ! (قبلش حتما persianpda sound mod رو پاک کنید)

اگه هم از اول می خواید persianpda mega sound رو نصب کنید کپی کردن فایل mmmgmtserver.exe از z\sys\bin به c:\sys\bin یادتون نره !

persianpda mega sound دوباره قرار گرفت ...

با یک تشکر خشک و خالی هم بد نیست .

سلام دوستانه گلم
من کلافه شدم هر کدوم رو میخوام نصب کنم میگه قبلا نصب شده اون فایله که برا رها شدن از ساین هست هم کپی کردم چیکار کنم؟

x_zarbat
05-08-2008, 14:22
دوست عزیزم اگه همه کارایی که گفته شد رو انجام بدید اینجوری نمیشه ...
این پیام فقط وقتی میاد که از installer مخصوص swmail استفاده نکرده باشیم ...
تو همه ی پست ها درج شده ...
موفق باشید !

منظورتون رو نمیفهمم میشه کامل توضیح بدین؟

alirastakhiz
05-08-2008, 14:57
سلام دوستانه گلم
من کلافه شدم هر کدوم رو میخوام نصب کنم میگه قبلا نصب شده اون فایله که برا رها شدن از ساین هست هم کپی کردم چیکار کنم؟

3 راه داری که کلا راحت بشی .:froown:

1 - آپدیت بزنی .
2 - فرمت اینترنال بزنی .اینم دستورش : بالا * 2بار پایین * پایین * ( از راست به چپ بخون ) ( ستاره ها فراموش نشه )
3 - فلش کنی .

که راحت تر از همش همون فرمت اینترنال هست .:yipi:

x_zarbat
05-08-2008, 14:58
بازم سلام دوستان !

اینم وعده ی من به P990 دارای عزیز !
واقعا سخت ترین کاری بود که تا بحال انجام دادم ... نخصوصا واسه P990 !!!!!

persianPDA sound mod P990 صدای با کیفیت و بلند هست ! (بیشتر کیقیت داره...)

persianPDA Mega SoundMod P990 هم صدای فوق العاده بلند (که فقط برای کل خوابوندن و ...) هست ! (مخصوص P990) و از نظر من بعنوان چیزی که همیشگی استفاده شه خوب نیست و به گوشی تو طول زمان آسیب میزنه ...

کاملا جواب میده !

Creat By M0h@amm@d Reza

سلام اینم امتحان کردم بازم میگه برنامه قبلا نصب شده راستی منظور این جمله را نمیفهم:
از mod اینستالر Swmail استفاده کنید !
لطفا راهنمای کنید خیلی عجله دارم

x_zarbat
05-08-2008, 15:01

1 - آپدیت بزنی .
2 - فرمت اینترنال بزنی .اینم دستورش : بالا * 2بار پایین * پایین * ( از راست به چپ بخون ) ( ستاره ها فراموش نشه )
3 - فلش کنی .

دوست من من پری شب فلش کردم گوشیمو ولی بازم میگه نمیتونه نصب کنه چون قبلا نصب شده!

x_zarbat
05-08-2008, 15:31
بابا ببینید این یارو چی میگه همه جاش نوشته هک اول هک دوم ما که نفهمیدیم لطفا یکی بخونه و برامون توضیح بده
http://www.shahravard.com/p990.files.html

x_zarbat
05-08-2008, 15:48

1 - آپدیت بزنی .
3 - فلش کنی .

فرمت هم کردم بازم همونو میگه
کمک

x_zarbat
05-08-2008, 20:00
انگار کسی نیست به ما کمک کنه

alirastakhiz
05-08-2008, 23:39
انگار کسی نیست به ما کمک کنه

پس یک آپدیت بزنی حله .

™ليلاشGSM
06-08-2008, 16:33
تو p990 و p1 و w960 و m600 و w950 كسي تست كرده و جواب گرفته؟؟؟ يا نه؟؟؟!!!؟

mojtabasam
06-08-2008, 17:23
من روى p1i امتحان کردم صدا دو برابر شد ولى کيفيت صدا نصف شد

mohammad-a604
07-08-2008, 01:20
:atten:همین حالا تست کردم. صدا خیلی زیاد شده. کیفیتشم زیاد بد نشده. راستش به نظر من کیفیتش مثل قبله. یعنی نتیجه کار کاملا مثبته:^^::

mohammad-a604
09-08-2008, 11:43
من دو روزه دارم این مد رو تست می کنم. .واقعا رویاییه!!! نه کیفیت کم شده. نه به بازر واسپیکر گوشی حتی یه ذره صدمه رسیده.
حالا uiq3 ها گوشی های دست نیافتنی شدن!

alirastakhiz
09-08-2008, 15:44
آره پس چی فکر کردی ؟

rezaerx
15-08-2008, 22:52
دوست عزيز تا نصفه ميرود وكنسل ميشود

M¤haMad®£zA
15-08-2008, 23:17
فایل صفحه اول ایراد داره !
تو چند صفحه آخری (فکر کنم 2 یا 3 صفحه قبل) نسخه صحیح قرار گرفته شده ...

dadasalam
18-08-2008, 01:25
اقا جون چرا وسطش کنسل میشه من هر چی دنبال فلیل درست گشتم نبود لطفا قریر بدید

Pooya007
18-08-2008, 04:21
گوشی اجازه نصب نمیده و این پیغام رو میده:

This software is already installed on this device

البته من گوشیم رو هک نکردم، برای نصب این مد گوشی باید هک بشه؟

mohammad-a604
18-08-2008, 13:34
حتما يه سر به لينكي كه x_zarbat گذاشته بزنيد. اگه درست عمل كنيين حتما نتيجه مي گيرين.
زنده باد UIQ:yipi:

soheyl4
22-10-2008, 16:25
سلام دوستان !

اینم وعده ی من به P1 دارای عزیز !
واقعا سخت ترین کاری بود که تا بحال انجام دادم ...

کاملا جواب میده !

با تشکر از محمد رضای عزیز

با سلام
چند تا سوال داشتم:
آیا این فایل سیس، همان مد صدا swmail است؟ مشکلی ندارد؟
این مد چه صداهایی را زیاد می کند؟ صدای ring tone و صدای مکالمه و .. را زیاد می کند؟
بهتر است از این فایل استفاده کنم یا از از مد اصلی؟
میشود این را uninstall کرد؟ در این صورت به حالت قبل (اصلی) بر می گردد؟
cda گوشی من R6G02 است. مشکلی ندارد؟
اگر بخواهم قبل از نصب backup بگیرم چه folderهایی را کپی کنم؟
با تشکر

mahdi_a
18-02-2011, 14:25
سلام دوستان
من تقويت صداي مكالمه براي p990
ميخواستم كه واقعا كار كنه
اگه كسي داره لطفا برام بذاره

maajnon
23-09-2011, 10:10
ببخشيد من هنوز متوجه نشدم اين برنامه به چه درد ميخوره ؟ ايا براي گوشي ويواز هم قايل استفادست؟ نياز به ساين كه نداره؟