PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیکون های 3 بعدی از AcidSonic نسخه 2

E-King
27-06-2008, 23:16
مدیران محترم لطفا بعدا این پست را به بخش گرافیک انتقال دهید .

یک سری آیکون 3 بعدی قشنگ دیگه از Acid Sonic که کاره جدیدشه !! :28:

برای استفاده باید فایل ها رو ساین کنید بعد روی گوشیتون نصب کنید . اگرم که هک کردید و روش آقای صادقی رو اجرا کردید نیاز به ساین هم ندارید .

و اینم لیست آیکون ها :

Adobe Reader, Advanced Device Locks, Audio Cube, Best Call Recorder, Best Profiles, D Edit, EQ Restart, Handy Zip, irRemote, MP3 Editor, Opera, Ringtone Editor, S60Ticker, SignSIS, Smaper, Stopwatch Plus, UcWeb, X-Plore

http://i29.tinypic.com/ms1ydd.jpg

TiTAN
27-06-2008, 23:23
با سلام،

ضمن تشکر از علیرضای عزیز برای قرار دادن پک بسیار عالی که الان یه ماهه منتظرش هستم، خواستم روشی رو با اجازه ی ایشون قرار بدم که نه خلاقیت هست و نه ابتکار ، ولی بسیار کارآمد هست و شما رو از نصب این همه آیکون و شلوغ کردن بی مورد app. mgr. که مخصوصا در N95 8gb یک معضل محسوب میشه، بی نیاز میکنه.

برای این کار، شما کافیه pack موجود در ضمیمه پایین رو دانلود و در کامپیوتر خودتون Extract کنید.

مشاهده میکنید که برای هر برنامه، پوشه ای ایجاد میشه. کافیه آیکون برنامه ای رو که می خواهید آیکونش رو عوض کنید، پیدا کرده و فایل mif موجود در اون پوشه رو در مسیر زیر کپی کنید:

E:\resource\apps

البته اگر برنامه رو در Phone memory نصب کردید، اون رو در مسیر زیر کپی نمایید:

C:resource\apps

در ضمن دقت داشته باشید که اگر مراحل بالا رو درست انجام بدید، Xplore ( یا هر فایل منجر دیگه) پیغام overwrite رو میده و شما تایید کنید.

برای برگردوندن آیکونها دو راه هست:

1.نرم افزار مربوطه رو دوباره نصب کنید.

2.پیش از انجام عمل بالا، یک copy از آیکونهای پیشفرض برنامه، که در همون دو مسیر و با همون نام آیکونهای موجود در ضمیمه هستند، داشته باشید. و اگر خواستید بر گردونید، با یک copy و Paste ساده، آیکون رو به صورت اول در بیارید.

موفق باشید :flower:

MEGATRON!
28-06-2008, 10:03
ممنون . آیا از این آیکون ها برای ساخت تم میشه استفاده کرد ؟؟ اگر میشه یک راهنمایی بکنید .

TiTAN
28-06-2008, 10:12
ممنون . آیا از این آیکون ها برای ساخت تم میشه استفاده کرد ؟؟ اگر میشه یک راهنمایی بکنید .

بله میشه، شما باید ابتدا فایل رو unpack کنی و سپس ز داخل فایل mif عکس سه بعدی رو با فرمت svg خارج کنی.

درد سر زیاد داره، ولش کن. :183:

E-King
28-06-2008, 12:20
ممنون از کار خوبتون شایان عزیز .

اگر میشه مدیران پست آقا شایان رو بیارن بالاتر که پست دوم بشه و بروبچ بیشتر ببیننش .

راستی شایان این AcidSonic کارش درسته از یک نوع پسوند دیگه واسه آیکون هاش استفاده کرده که svg نیست و نمیشه آیکون داخل فایل mif رو extract کرد وقتی extract کامل میشه مینویسه 0 فایل برداری پیدا شد !!!!!

عجب !! این AcidSonic فکر اینجا هاشم کرده که مردم بخوان از آیکون هاش تو تم هاشون استفاده کنن . یکاری کرده نشه استفاده کرد خیلی نا . . . :)

reza_40548
29-06-2008, 00:04
اقا این ادرس در درایو c گوشیم وجود نداره!
از کجا پیدا کنم؟

V.I.P
29-06-2008, 00:17
شما برنامه هاتو در درايو c نصب ميکنی؟

TiTAN
29-06-2008, 06:01
اقا این ادرس در درایو c گوشیم وجود نداره!
از کجا پیدا کنم؟

برای نمایش پوشه ی فوق در xplore، شما باید Shoe system files/folders رو تیک بزنید.

ASRE.NOVIN.2007
29-06-2008, 10:10
یه سوال؟
با چه برنامه ای می شه از این آیکونها ساخت؟

TiTAN
29-06-2008, 14:28
یه سوال؟

برنامه نمی خواد دوست من، در واقع با نصب آیکونها ، شما اونها رو جایگزین آیکون برنامه ای که مربوط به اون هستند میکنید.

مثلا آیکون xplore رو تغییر میدید.

masoudxp2001
29-06-2008, 16:50
یه سوال؟
میتونید یک آیکون ویندوز با فرمت ico. با هر برنامه ای که دوست داشتید بسازید،و سپس با برنامه ی Mif Creator به پسوند mif تبدیلش کنید!
البته باید سایز آیکون از نهایت سایز آیکون های گوشی بیشتر نشه!

BAD BOY 2
29-06-2008, 21:16
میتونید یک آیکون ویندوز با فرمت Ico. با هر برنامه ای که دوست داشتید بسازید،و سپس با برنامه ی Mif Creator به پسوند Mif تبدیلش کنید!
البته باید سایز آیکون از نهایت سایز آیکون های گوشی بیشتر نشه!
پس لطف کن نرم افزاری را که میگی بزار شاید ما هم تونستیم کاری کنیم.

mobnet
30-06-2008, 09:22
آره منم خيلي مشتاق همچين برنامه‌اي هستم ، اگه بذارين ممنون ميشم دوست عزيز .

reza_40548
30-06-2008, 10:31
برای نمایش پوشه ی فوق در Xplore، شما باید Shoe System Files/folders رو تیک بزنید.

کدام قسمت تنظیماتش هست؟

پست ارسال شده توسط موبايل

AminGod
03-07-2008, 12:53
برنامه ای رو که گفتی حتما بزار من که خیلی لازمش دارم.

Emran.Sat
03-07-2008, 14:18
سلام اقایان
دوست عزیز
اگه این برنامه رو داری بزار که عجیب دنبالشیم

Emran.Sat
03-07-2008, 14:24
دوستان دوباره سلام
میخواستم بدونم اصلا ساختن و ریختن این ایکونها کار ما هست یا نه . (ما فقط پسوندو عوض میکنیم با برنامه )
ایا تبدیل به یه فایل اجرایی sis یا sisx کار ما هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ghazaal
19-09-2008, 08:50
این هم یک سری دیگه ولی متاسفانه ازش عکسی ندارم.

Mori Joon
26-09-2008, 07:39
MIF Maker v1.0
این هم برنامه ای برای تبدیل PNG, JPG, JPEG, GIF به SVG یا MIF
قابل نصب روی S60 3rd که البته با پایتون نوشته شده

Arman joon
06-01-2009, 11:42
کار جالبی بود
بلد نبودم . به معلوماتم اضافه گردید ممنون شایان جان و علیرضا جان .........