PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی نرم افزار الذکر

صفحه ها : [1] 2

HAMID
02-07-2008, 08:03
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت تمامی کاربران محترم انجمن پاکت پی سی

چندی پیش محمد عزیز خبری رو در سایت منتشر کردن در مورد اولین موبایل اسلامی و شیعی در جهان که شرکت ابراء تهیه و تولید کردن و بر پایه ویندوز موبایل و مختص گوشیهای پاکت پی سی

از اون روز من و محمد عزیز بر این شدیم که هر طوری شده این برنامه رو از شرکت خریداری کنیم و رو گوشیهامون نصب کنیم تا اینکه محمد عزیز به ایران اومدن و دیروز موفق شدیم که حضورن به شرکت بریم و با مدیر عامل این شرکت دیدار کنیم

جاتون خالی مدیر عامل این شرکت جناب اقای سعید نخعی رو از نزدیک ملاقات کردیم و با صحبتهایی که انجام دادیم اقای نخعی این نرم افزار ارزشمند رو به طور رایگان به ما هدیه کردن و اجازه منتشر کردن این نرم افزار رو برای اولین بار در جهان و بین فرومهای داخلی توسط سایت تخصصی موبایلستان صادر کردن

قبل از معرفی و ارائه این نرم افزار ارزشمند که واقعا نمیشه قیمتی براش تایین کرد و از نزدیک دیدم که با چه زحمتی این نرم افزار تهیه میشه از تمامی دوستان میخوام که برای سلامتی و موفقیت جناب اقای نخعی و همکارانشون و همچنین این بنده حقیر و محمد عزیز دعا کنید

http://hamid1ir1.persiangig.ir/mobile/app/ppc/new%20app/image079.jpghttp://hamid1ir1.persiangig.ir/mobile/app/ppc/new%20app/image077.jpghttp://hamid1ir1.persiangig.ir/mobile/app/ppc/new%20app/image075.jpg

و اما امکانات بینظیر این برنامه :

قران کریم

7 دوره ترتيل قرآن کريم همراه با متن عربي با استفاده از فونت عثمان طه که کاملا سينک بوده و آيات در حال تلاوت با رنگ ديگري مشخص ميشوند (پرهيزگار، امام جمعه، سعيديان، منشاوي، العفاسي، الحصري و الشاطري)
استفاده از فونت جهت نمايش آيات نه تصوير بصورتي که امکان بزرگ کردن آيات وجود دارد
10 ترجمه قرآن به زبانهاي خارجي و 5 ترجمه فارسي
3 تفسير کل قرآن قابل افزايش در صورت نياز
2 ترجمه گويا فارسي و انگليسي
امکان جستجوي کلمه بر حسب مصحف و يا تايپ کلمه
امکان تکرار آيات جهت حفظ
امکان جستجو در آيات، تراجم و تفاسير بر حسب سور، آيات، جزء و حزب
امکان برنامه ريزي روزانه جهت حفظ قرآن بر اساس صفحه عثمان طه
استفاده از 3 زبان جهت منوها (عربي، فارسي و انگليسي)

ادعيه و کتب

طراحي و پياده سازي نرم افزاري ادعيه ، زيارات و مناجاتهاي مفاتيح الجنان، صحيفه سجاديه و ادعيه حج با حروف عربي و صوت همراه با ترجمه فارسي و انگليسي در يک صفحه بصورت کاملا سينک شده – مشاهده کتاب نهج البلاغه، رساله هاي 6 فقيه و 1800 حديث از معصومين بصورت کتاب الکترونيکي به 3 زبان قابل مشاهده بر روي مبايل
تمام برنامه هاي نرم افزاري فوق داراي صفحه ارتباط کاربر به 3 زبان فارسي عربي و انگليسي بصورت ساده و قابل دسترس بودن

آوقات نماز و جهت قبله

اوقات شرعي
نمايش اوقات شرعي به روش محاسبه شيعه
امکان تنظيم براي نقاط مختلف برحسب طول و عرض جغرافيايي
قابل تنظيم براي نمايش ساعت برحسب اختلاف از گرينويچ
داشتن پايگاه داده اي براي شهرهاي مختلف جهان حدود 3500 شهر يا استفاده از جي پي اس جهت محاسبه اوقات نماز هر نقطه کره زمين
نمايش وقت نماز بعدي و زمان باقي مانده تا آن
اذان
امکان پخش اذان در اوقات شرعي
امکان انتخاب فايل اذان مشخص يا هر فايل صوتي براي هريک از اوقات شرعي
امکان تعريف ميزان زمان قبل از هر يک از اوقات شرعي براي پخش اذان و پخش هر صداي انتخابي قبل از زمان اذان جهت يادآوري نزديک شدن وقت نماز
امکان تنظيم صداي پخش اذان در هريک از اوقات شرعي با استفاده از 15 اذان شيعي
امکان تنظيم پخش فايل صوتي قابل انتخاب براي آگاهي از گذشتن از يکي از اوقات شرعي
قبله نما
نمايش جهت قبله نسبت به مکان تعيين شده در برنامه با انتخاب شهر از فهرست 3500 شهر موجود يا استفاده از GPS جهت محاسبه جهت قبله هر نقطه کره زمين

امکانات اضافي:
مبدل تاريخ
قابليت تبديل يک روز مشخص در يک نوع تقويم به تقويم نوعي ديگر
قابليت تبديل بين تقويمهاي هجري قمري، هجري شمسي و ميلادي
تقويم اسلامي
امکان نمايش تقويم براساس يکي از تقويمهاي هجري قمري، هجري شمسي و ميلادي در صفحه اصلي مبايل
امکان نمايش و پخش دعا هاي مختص يک روز همراه با ترجمه فارسي، انگليسي و عربي
امکان نمايش و پخش زيارات روزانه همراه با ترجمه فارسي، انگليسي و عربي
امکان نمايش وقايع مختص اسلامي روز انتخابي در صفحه مبايل از بعثت پيامبر تا غيبت کبري حضرت ولي عصر (عج) با توضيحات هر رخداد

سازگاري با GPS
امکان قابليت تشخيص مکان توسط GPS

لازم به ذکر هست که این نرم افزار به طور کامل در پاکت پی سی که توسط این شرکت طراحی وساخته شده و این نرم افزار بطور پیش فرض نصب شده

http://hamid1ir1.persiangig.ir/mobile/app/ppc/new%20app/image997.jpg (http://www.zikronline.ir/index_files/Page937.htm)

برای خرید این پاکت پی سی و توضیحات بیشتر به وب سایت www.zikronline.ir مراجعه کنید

التماس دعا :flower:

HAMID
02-07-2008, 08:22
و اما نرم افزار و طریقه نصب

نرم افزار فوق بدون در نظر گرفتن فایلهای صوتی حدودا 15 MB میباشد که در 9 پات تقسیم و خدمتتون ارائه کردم برای نصب این نرم افزار کلیه 9 پارت رو دانلود و در پوشه ای در PC منتقل کنید سپس روی پارت 1 راست کلیک کرده تا کلیه پارتها به یک فلدر تبدیل شود در داخل فلدر فایل Zikr.Installer که با پسوند CAB هست رو به مموری گوشی منتقل و نصب کنید , دقت داشته باشید برنامه رو حتما در حافظه داخلی گوشی نصب کنید

تذکر این برنامه مختص پاکت پی سی های اسکرین 320 در 240 و ویندوز موبایل 6 طراحی شده

دوستانی که گوشیهاشون ویندوز موبایل 5 هست هم میتونن برنامه رو نصب کنن و تمامی امکانات این نرم افزار رو داشته باشن و فقط تنها مشکلی که هست اینه که امکان سرچ در نرم افزار رو نخواهند داشت و قبل از نصب برنامه حتما باید برنامه NETCFv2 رو در گوشیشون نصب کنن

دوستان نسخه جدید الذکر قابل اجرا بر روی ویندوز موبایل6 ، 6.1 و 6.5 برای صفحات QVGA & WQVGA :

http://www.zshare.net/download/668006968368a947/

این نسخه رو روی سامسونگ امنیا اجرا کردم کامل و بدون مشکل اجرا شد با عربایزر اصلی !

HAMID
02-07-2008, 08:41
خب دوستانی که ویندوز موبایلشون 5 هست باید قبل از نصب برنامه الذکر نرم افزار زیر رو دانلود و نصب کنند

HAMID
02-07-2008, 08:55
خب بعد از نصب برای فعال شدن و استفاده از برنامه باید کدی که برنامه به شما میده رو به ایمیل abra@parsonline.net ارسال کنید تا شرکت اکتیو کدتون رو براتون ارسال کنه

برای مشاهده و ارسال کدی که برنامه به شما ارائه میده باید فایل زیر(zikr.activator) رو دانلود و به پاکت پی سی تون منتقل و اجرا کنید

در قسمت پایین صفحه ای که براتون باز میشه شماره سریالی در دو خط وجود داره که باید اون شماره سریال رو به طور صحیح و دقیق به ایمیل شرکت abra@parsonline.net ارسال کنید تا اکتیو کد براتون ارسال بشه
با تشکر
در ضمن حجم کامل به همراه اصوات حدودا 2 گیگ میباشد که به مرور زمان فایلهای صوتیش رو براتو اپلود میکنم

برنامه اکتیوتور جدید اپدیت شد میتونید از ضمیمه زیر دانلود کنید

HAMID
03-07-2008, 07:00
کاربران گرامی میتونن برای دریافت کلیه فایلهایی که ضمیمه کردم و توضیحاتی که دادم به صورت pdf
از لینک زیر که دوست عزیزم اقا فرید تو فضای اختصاصی خودشون در راپیدشر اپلود کردن استفاده کنید

http://rapidshare.com/files/126489341/AL_Zikr_Program-www.mobilestan.net.rar

پسورد www.mobilestan.net

SAM
03-07-2008, 07:46
خیلی خوشحالم که این نرم افزار عظیم و ارزشمند برای اولین بار در اختیار سایت تخصصی موبایلستان قرار داده شده تا عرضه بشه و من هم به عنوان یک عضو کوچک موبایلستان از جناب اقای سعید نخعی تشکر میکنم بابت این هدیه اشون و همچنین از حاج حمید عزیز و محمد گرامی به خاطر این سورپرایز و تلاش و فعالیتشون برای این اقدام مهم تشکر و قدردانی میکنم . ببخشید که پست تشکر زدم اما دلم نیومد برای این کار ارزشمندی که با تلاش مدیران ارشد سایت انجام گرفته حرفی نزنم . ممنون و ما هم وظیفه داریم برای سلامتی و موفقیت جناب اقای نخعی و همکارانشون و همچنین حاج حمید بزرگوار و محمد عزیز دعا کنیم . در پناه حق

reza566
03-07-2008, 08:06
سلام
ممنون از نرم افزار خیلی خوبتون
ایا برای n73هم هست یا نه؟

HAMID
03-07-2008, 08:23
سلام
ممنون از نرم افزار خیلی خوبتون
ایا برای n73هم هست یا نه؟

نه دوست عزیز این برنامه فقط برای پاکت پی سی نوشته شده و روی هیچ گوشی و بجز ویندوز موبایل قابل نصب نبست

Amin_Eman
03-07-2008, 08:56
واقعا دستت درد نکنه حمید جان !فوق العاده است!

اتفاقا تو چند روز آینده میخواستم یه touch به یکی از دوستان هدیه بدم که با این نرم افزار فوق العاده یک سورپرایز عالی میشه!

bozorgzadeh
03-07-2008, 09:19
خدا وکیلی نمی تونم قانون سایت رو نشکونم و تشکر نکنم
بسیار متشکر و سپاسگذارم

{sAeeD Wistful}
03-07-2008, 09:35
.
حمید جان یعنی میتونیم منتظر بمونیم تا نسخه 9.1 این برنامه هم بیاد؟؟؟؟
.
میتونی مخ رییس شرکت رو بزنی برای 9.1 هم بنویسن؟؟
.
.
.

MOHAMMED
03-07-2008, 12:55
خب با تشكر از حميد عزيز به خاطر قرار دادن اين برنامه عالي در سايت ، دوستان براي دريافت كليه فايلهاي صوتي و فايلهاي ديتا برنامه ميتونيد به مركز كامبيوتر ايران واقع در خيابان ولي عصر در تهران طبقه دوم بلاك 224 مراجعه بفرماييد .

واقعا اين برنامه كاملترين برنامه اسلامي اي هست كه تاحالا براي موبايل توليد شده ، و مهمترين خصوصيت اين برنامه اين هست كه به صورت مجاني در اختيار كاربران قرار ميكَيرد !

برنامه به خوبي بر روي اج تي سي تايتن 2 خودم نصب شد و كار كرد ، فقط نميدونم جرا اذان نميكَه با اينكه تنظيماتش درست هست .

حمید جان یعنی میتونیم منتظر بمونیم تا نسخه 9.1 این برنامه هم بیاد؟؟؟؟
.
میتونی مخ رییس شرکت رو بزنی برای 9.1 هم بنویسن؟؟

سعيد جان اتفاقا حميد عزيز اين مساله رو به اقاي مهندس مطرح كردند اما ايشون كَفتند كه روي سمبيان نميشه همجنين برنامه وسيعي رو ايجاد كرد ، به خاطر محدوديت هايي كه برنامه نويسي سمبيان داره .

ahmadvirus
03-07-2008, 15:37
سلام دوست عزیز. از اینکه این برنامه را آپلود کردید مچکرم. من این برنامه را از گوشی دوستم گرفتم ولی مشکل در اکتیو کردن بود که شما زحمت کشیدید و برای بچه ها اکتیو میکنید. کد گوشی من این است:
Xdqhh-+8gfv-d24ys
mr+k8-f8git-dvetx

nematiali
03-07-2008, 18:03
Xdpe6-snrv7-oo4kc
f5owh-067y1-jxctx
با تشکر فراوان

IMAN_AF
03-07-2008, 19:12
امیدوارم که آقای مهندس نخعی و همه همکارانشون و دوست عزیزشون که در آمریکا هستن هم خیر دنیا و آخرت رو خدا بهشون بده و از مدیریت سایت هم تشکر می کنم که در امر اشاعه مذهب و دین اسلام فعالیت می کنند. انشأالله که با امام زمان محشور شوید.

moulam
03-07-2008, 21:11
با سلام
واقعا از زحماتي كه مي كشيد متشكرم
برنامه بسيار عالي هستش
ممنون ميشم اگر لطف كنيد كد فعال سازي رو براي اين دو تا سريال بدين واقعا از شما متشكر مي شم:
Xdy15-jzpq1-sy5yg
pppud-n0yad-s3ytx

البته اين رو هم بگم كه تمامي حروف بزرگ نوشته شده اند.

nematiali
03-07-2008, 22:36
سلام.من برنامه را نصب کردم.w5.اول NET CF v2 نصب کردم بعد برنامه.ولی errorتو برنامه می ده.

An unexpected error has occurrd in Zikr.quran.exe select Quit and restart this program,or select Details for more information....
Zikr.quran.exe Exception
تو برنامه هم وارد میشه ولی این اروو میده.......کمککمککمککمککمک.ری ستارت کردم.تو حافظه موبایل هم نصب کردم نشد

bastami
04-07-2008, 09:48
سلام
آیا این برنامه روی htc touch pro که windows mobile 6.1 pro خواهد داشت می تواند نصب شود؟

tighoor
04-07-2008, 17:28
سلام
آیا این برنامه روی htc touch pro که windows mobile 6.1 pro خواهد داشت می تواند نصب شود؟

بله نصب میشه ولی رزلوشن این برنامه 320 * 240 هست ولی رزلوشن تصویر تاچ پرو 640 * 480 هست... بنابراین این برنامه به lcd شما نمی خوره...
موفق باشد...

:183:

MOHAMMED
04-07-2008, 18:21
دوستاني كه صفحه نمايش كَوشيشون وي جي اي هست برنامه براشون اجرا خواهد شد اما فقط نصف صفحه خواهد بود نه فل اسكرين !

دوستاني هم كه كدشون رو دادند مستقيما براي اين ادرس ارسال بكنند براي كَرفتن كد فعالسازي :

abra@parsonline.net

vahidk20
04-07-2008, 23:29
من این برنامه رو چون حافظه داخلی گوشی تاچ محدوده مجبور شدم روی کارت حافظه نصب کنم ولی وقت روی هر کدوم از قسمت های برنامه کلیک مینم ارور میده میخواستم بدونم ارور به خاطر محل نصب برنامه است یا اصلا با تاچ سازگاری نداره در ضمن من هارد ریست هم کردم ولی مشکل حل نشد

MOHAMMED
05-07-2008, 09:01
دوست عزيز اقاي مهندس كَفته بود كه حتما بايد روي مموري داخلي نصب بشه ، اما راجع به مشكل شما نميدونم ولي با هاردريست هر جي باشه بايد حل بشه ، شما مموري كارت رو هم فرمت بكن شايد مشكلت حل بشه .

moulam
05-07-2008, 13:55
با سلام
من گوشيم تايتن تو هست و برنامه رو هم توي مموري داخلي گوشي نصب كردم و كد فعال سازي رو هم گرفتم و وارد كردم.
اما وقتي ميخوام وارد يكي از قسمت هاي داخلي برنامه بشم اين پيغام رو ميده:
An unexpected error has occurrd in Zikr.quran.exe select Quit and restart this program,or select Details for more information....
Zikr.quran.exe Exception

لطفا دوستان راهنمايي كنند.

MOHAMMED
05-07-2008, 15:14
من خودم تايتن 2 دارم و به خوبي دارم از برنامه استفاده ميكنم فقط ايرادش اينه كه اذان نميكَه ، شما از كدوم قسمت برنامه نميتونيد استفاده بكنيد ؟

moulam
06-07-2008, 10:19
سلام
من ابتدا اشتباها برنامه رو توي مموري كارت نصب كردم ولي بعد آن اينستالش كردم و توي مموري داخلي دستگاه نصب كردم ، كد فعال سازي رو هم وارد كردم.
برنامه رو اجرا مي كنم و صفحه اول اون مياد اما وقتي ميخوام وارد هر يك از بخش هاي اون بشم (اعم از قرآن ،مفاتيح، و ...) ايرادي رو كه گفتم ميده...

دوباره هم نصب كردم اما باز هم ايراد ميده
اوقات شرعي ، تاريخ و وقايع روز رو كه توي صفحه اول مياره از ديروز تا حالا تغيير نكرده (به روز نشده!)

پيشاپيش متشكرم.

MOHAMMED.S
06-07-2008, 12:30
دوست عزيز من نميدونم اين مشكل براي جي هست ، شما ميتونيد مستقيما به اقاي مهندس نخعي تماس بكَيريد و مشكلتون رو بكَيد :

http://www.zikronline.ir/

mf2fx
06-07-2008, 13:38
خیلی ممنون از این برنامه ی خیلی عالی و ممنون از حمید hamed جان
من که فعلا پاکت ندارم ولی واسه دوستم دانلودش کردم و خلاصه صفا کرد حسابی
فقط چند تا مشکل داشت
1- اینکه از بس نرم افزار نصب کرده بود برنامه یه کم دیر میومد و سرعت گوشی پایینه
2- اذان نمیگه .
ولی درکل خیلی عالیه !!

hamidtest
06-07-2008, 14:56
با سلام. من برنامه رو بالاخره دانلود کردم ( dial )

برنامه رو تو گوشی نصب کردم. حالا صفحه اصلی برنامه میاد ولی میخوای مثلا تو قسمت قرآن بری ارور میده..

کسی میدونه چرا؟؟؟

در ضمن تو صفحه اصلی گوشی ( اسکرین ) برنامه ظاهر شده ( تاریخ و ... )

حالا چی کار کنم؟
mer30

hamidtest
06-07-2008, 15:12
گوشیم Qteck s200 هست .

PEYMAN
06-07-2008, 15:27
محمد جان در مورد gpsهم سوال کردی؟

mojtaba1960
06-07-2008, 16:23
سلام دوست عزیز. از اینکه این برنامه را آپلود کردید مچکرم. من این برنامه را از گوشی دوستم گرفتم ولی مشکل در اکتیو کردن بود که شما زحمت کشیدید و برای بچه ها اکتیو میکنید. راستي چرا همش در موقع اجرا ارور مده مشكل از برنامه نيست ؟کد گوشی من این است:
x9syb-uthud-f5dwo
ulab3-b1kop-1yatx

mojtaba1960
06-07-2008, 16:34
سلام من خيلي به اين نرم افزار نياز دارم آخه مي خواهم برم مكه دعاتون كنم . خواهش مي كنم به من كمك كنيد ! چرا موقع اجرا همش ارور مده ؟ چرا جواب فعال سازي كد را نمي ديد ؟ شايد از فعال سازي باشه ؟
كد من :
x9syb-uthud-f5dwo
ulab3-b1kop-1yatx

MOHAMMED
06-07-2008, 16:59
با سلام خدمت دوستان عزيز

من كَفتم براي كَرفتن كد فعالسازي و اكَر احيانا به مشكلاتي در نصب برنامه برميخوريد به اين ادرس تماس بكَيريد :

abra@parsonline.net

راستي برنامه براي منم اذان نميكَه ... ولي فكر كنم اول بايد اكتيويتورش رو نصب بكنيد و كد فعالسازي رو وارد بكند بعد برنامه رو روي مموري داخلي نصب بكنيد انشالله هرجي مشكل هست حل ميشه .

با تشكر

RoJBoY
06-07-2008, 17:41
حالا مگه اين برنامه چه ارزشي داره كه اين همه سرو صدا به راه انداختين.يه جوري ميگين سوپرايز انگار كه يه برنامه به درد بخور اپ كردين.خوب شما بگين اين برنامه مذهبي در اين دوره زمانه به چه دردي ميخوره.ظمنا يه جوري تاپك زدي و نوشتي برا اولين بار در دنيا.اگه يه نفر كم سواد باشه فكر خواهد كرد همه مردم جهان شيعه هستن.

mf2fx
06-07-2008, 18:40
با سلام. من برنامه رو بالاخره دانلود کردم ( dial )

برنامه رو تو گوشی نصب کردم. حالا صفحه اصلی برنامه میاد ولی میخوای مثلا تو قسمت قرآن بری ارور میده..

کسی میدونه چرا؟؟؟

در ضمن تو صفحه اصلی گوشی ( اسکرین ) برنامه ظاهر شده ( تاریخ و ... )

حالا چی کار کنم؟
mer30

سلام دوست عزیز
این مشکل می تونه از 2 ناحیه زیر باشه :
1- اجرای این برنامه روی گوشی های متفاوت تا حالا رفتار های مختلفی به دنبال داشته و دلیلش ناسازگاری با سیستم های مختلف است
2- آیا اون Error که میده از برنامه میاد بیرون ؟
- اگه از محیط میاد بیرون فکر کنم واسه اینه که حافظه اجرای (RAM) پر شده و همچنین CPU گوشی Qtek S200 قدرت آنچنان بالایی نداره مخصوصا اگه زیاد روش برنامه نصب باشه.
چون من خودم Qtek S200 داشتم و به Zdff ( عضوی از این سایت ) فروختم و حالا هم بر روی گوشی یکی از دوستان که S200 داشت نصب کردم و خیلی حال کرد . و بدلیل وجود برنامه های زیادی روی گوشیش ( داشت می ترکید ) Error میداد و میامد بیرون از برنامه. ولی در کل چیز جالبی بود.
انشاء الله که در نسخه های آینده این مشکلات برطرف شود .
:)

mf2fx
06-07-2008, 18:45
حالا مگه اين برنامه چه ارزشي داره كه اين همه سرو صدا به راه انداختين.يه جوري ميگين سوپرايز انگار كه يه برنامه به درد بخور اپ كردين.خوب شما بگين اين برنامه مذهبي در اين دوره زمانه به چه دردي ميخوره.ظمنا يه جوري تاپك زدي و نوشتي برا اولين بار در دنيا.اگه يه نفر كم سواد باشه فكر خواهد كرد همه مردم جهان شيعه هستن.

دوست عزیز این برنامه واسه افراد مذهبی است که در نوع خودش خیلی خوبه .
شما که نیازی نداری می تونید اظهار نظر نکنی :114:
البته نرم افزارهای به درد بخور اکثرشون بستگی به گوشی ها و امکانات شبکه و امکانات ارتباطی داره.
شما می تونی در قسمت گوشی های Symbian S60 V.3 دنبال نرم افزار مورد علاقه خود بگردی ؟
اصلا هم قصد جسارت ندارم.
یه کم هم رعایت کنی خیلی بهتره .
ممنون :flower:

bozorgzadeh
07-07-2008, 07:16
من برنامه رو نصب کردم و فعال هم کردم ولی توی هر قسمت که میرم ( صحیفه سجادیه , قرآن ) خطا میاد !!!!!!!!!!!
گوشی من k-jam

moein_soltani
19-07-2008, 20:15
سلام.من برنامه را نصب کردم.w5.اول NET CF v2 نصب کردم بعد برنامه.ولی errorتو برنامه می ده.

Zikr.quran.exe Exception
تو برنامه هم وارد میشه ولی این اروو میده.......کمککمککمککمککمک.ری ستارت کردم.تو حافظه موبایل هم نصب کردم نشد

اقا منم همین مشکلو دارم یکی کمک کنه .... گوشی =o2 comet
cpu :624

moein_soltani
22-07-2008, 14:20
اقا چرا کسی جواب نمیده ؟

nematiali
24-07-2008, 11:13

سلام
این برنامه که روی موبایل ما نصب نشد.اتفاقا واقعا جالب هستش.شیعه نیستی میدونم گیر نده.این برنامه برای شیعیان هست.شما میتونی یه سر به سایت هم کیشات بزنی چون اینجا بدرد تو نمی خوره.

به هر حال از کسی که این برنامه را گذاشته تشکر میکنم
علی از کویت

setareh83
25-07-2008, 16:22
با سلام
من برنامه الذكر را دانلود كردم
شماره اكتيو آن را در صورت ممكن برايم بدين
خيلي خيلي از لطف شما ممنونم هستم
باي

xiz3-1/y6p-p6l0+
ydknh-inagy-i2wtx

saber nokia
25-07-2008, 18:54
میدونم دادن پست تشکر خلاف قوانین هستش ولی: واقعا ازتون ممنونم این تاپیک من رو برای خریدن یه پاکت پیسی بیشتر از پیش ترغیب میکنه
دیگه باید یه PPc بخرم.

hamidtest
25-07-2008, 21:15
با سلام
من برنامه الذكر را دانلود كردم
شماره اكتيو آن را در صورت ممكن برايم بدين
خيلي خيلي از لطف شما ممنونم هستم
باي

xiz3-1/y6p-p6l0+
ydknh-inagy-i2wtx

با سلام.

براي گرفتن كد فعالسازي باید کد رو به آدرس زیر میل کنید.

abra@parsonline.net

setareh83
27-07-2008, 01:33
سلام
با تشكر از برنامه الذكر
بعد از تشكر مي خواستم بگم كه اين برنامه با برنامه فارسي ساز في جي 6 سازگاري نداره
و بعد از باز كردن برنامه ، پيام خطا مي ياد كه برنامه را ببنديد
سريال دستگاه من اين هست . لطفا كد فعال سازي را بهم بدين
xiz3a-1/y6p-p6l0+
ydknh-inagy-i2wtxالبته + در آخر سطر اول هست كه بعد از تايپ در اينجا به ابتداي سطر مي ياد

setareh83
27-07-2008, 23:16
من كد اكتيو را مي خوام
به شما هم ايميل زدم

yakoo
02-08-2008, 22:38
باسلام سريال خدمت شما
xgsyh-a1c2b-pqij3
qhjqw-dvsop-poutx

MOHAMMED
05-08-2008, 15:55
دوستان سلام

براي دريافت كد فعالسازي فقط به همون ادرسي كه دادم ايميل بزنيد

با تشكر

alireza83k
06-08-2008, 12:37
Device serial:
Xenx3-c4f8i-f/q+t

qkrfv-pepu3-cnktx

molood4115
07-08-2008, 01:23
با تشکر از برنامه فوق العاده ای که در این وبسایت قرار دادید برای شما عزیزان آرزوی توفیق می کنم.
سریال :
Xghl1-r0unu-qetoo
sso2b-yzwhe-pxotx

BOROAMOO
08-08-2008, 16:35
من هم نهایت تشکر را دارم هم از شما هم از آقای نخعی.خدا خیرشون بده که برنامه به این باحالی رو مجانی دراختیار مردم قرار می دهند

rezayarr
09-08-2008, 17:56
با سلام و تشکر
واقعاً دست شما درد نکنه که چیکار کردید. این نرم افزار عالیه
اگه محبت کنید Activaton Code رو محبت کنید بی نهایت ممنون میشم
XH9YT - QBPBJ - NQGKL
CYKDV - LYFAP - BMMTX
از اونجائیکه مسافرم پاسخ سریع شما کمک شایانی خواهد کرد.

BOROAMOO
09-08-2008, 21:37
منم میل زدم جواب ندادن
xanxy-ttz/r-l+bdc
cdnvn-dhwh1-/mstx

BOROAMOO
12-08-2008, 18:46
لطفا دوستان کمک کنند.حیف است که این نرم افزار عالی اجرا نمی شود وبا ارور روبرو می شویم.در ضمن اکتیو کد هم گرفتم وبرام میل زدن
دستگاه من جمینه با ویندوز موبایل 6

mahdix
15-08-2008, 09:05
دوستان کسی روی دیاموند هم نصبش کرده؟
wm6.1

MOHAMMED
15-08-2008, 09:52
روی دیاموند کار میکنه ، خود مهندس نخعی تست کردن ، ولی چون صفحه اش وی جی ای است ، نصف صفحه خالیه !

jasson
16-08-2008, 23:09
سلام
اگه محبت کنید Activaton Code رو برایم ارسال کنید.
XNA0A-TMQCU-U11PQ
MMEDJ-FHQHO-VM8TX
با تشکر.
ut_champ82@yahoo.com

roostaee_amin
18-08-2008, 16:28
Xzegb-+xvli-ehi9r
ndpih-851kz-m+ytx

nasserr
22-08-2008, 09:28
سلام
لطفا Activaton Code را برام ارسال کنید.
XZ7RL-Y44MU-ZY0VM
RWLZ+-DPE9N-KKCTX
ایمیل زدم جوابم را ندادند.
با تشکر
naser_rst@yahoo.com

shervinrv
22-08-2008, 11:51
با تشکر از برنامه واقعا عالی که معرفی کردید
متاسفانه منم مشکل مشابه دوستان رو دارم
بعد از نصب تو هر قسمتی که میرم ارور میده و اسم فایل اگزه اون بخش رو مینویسه و میگه در این فایل مشکل وجود داره
واقعا حیفه نتونیم ازش استفاده کنیم
کسی میدونه دلیل چیه؟

mory_ir
25-08-2008, 08:01
با تشکر از برنامه خوبتان درخواست کد فعال سازی برای این سریال را دارم
xgha/-cv3jp-6jnyf
jy6yy-3cim6-mjotx
با تشکر و احترام

babak334
31-08-2008, 15:14
از برنامه بسيار خوبتون خيلي متشكرم
از شما خواهش ميكنم كد فعال سازي برنامه رو تا قبل از رمضان ارسال كنيد - خواهش ميكنم
- اجرتون با امام زمان (عج)

XAIH1 - 0GQ5U - 5DX8I
U7L8/ - RKTJC - 09QTX

babak334@gmail.com

rbm1990
02-09-2008, 10:20
من با این سرعت نمیتونم سایت شما رو به خوبی باز کنم چطور میتونم دانلود کنم به فکر ما هم باشید رمضان هم شروع شد یه نفر پیدا نمیشه این برنامه رو به صورت کامل با فایلهای صوتی (2gb( رو یه dvd برای ما بزنه دعاتون میکنم هزینه اش رو هم پرداخت میکنم اگه کسی پیدا شد به من ایمیل بزنه
roohollahbabaei@gmail.com
با تشکر و قبولی طاعات و عبادات در این ماه عزیز

eng_moatamedi
02-09-2008, 11:15
سلام کد منم اینه:
XBGVY-0OZLI-/1W84
XOGRJ-PGOWD-AFGTX
بازم ازتون تشکر میکنم
eng.moatamedi@gmail.com

mahdi_kh
02-09-2008, 12:40
سلام و با تشکر از شما
من این برنامه را روی diamon تصب کردم اما پس از اجرا شدن تصویر برنامه خیلی خیلی کوچیک هستش یعنی برنامه در ابعاد کوچیک نمایش داده میشه
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

arash_best
03-09-2008, 11:39
کد من اینه:
XH5CR-LDZWO-4SZ7E
0XECM-VFRGC-I9ETX

باتشکر
beest_friend@yahoo.com

rsl_rostami
07-09-2008, 13:41
سلام. کد من اینه:
X/JO8-0INR3-BWIA8
UNPMQ-TAM76-WAYTX
لطفا اکتیوش کنید.
ممنون
rsl_rostami@yahoo.com

am_vooroojake
10-09-2008, 18:06
خب بعد از نصب برای فعال شدن و استفاده از برنامه باید کدی که برنامه به شما میده رو برای من در همین تاپیک ارسال کنید تا کد فعال سازی برنامه رو برای شما ارسال کنم

برای مشاهده و ارسال کدی که برنامه به شما ارائه میده باید فایل زیر(zikr.activator) رو دانلود و به پاکت پی سی تون منتقل و اجرا کنید

در قسمت پایین صفحه ای که براتون باز میشه شماره سریالی در دو خط وجود داره که باید اون شماره سریال رو به طور صحیح و دقیق به بنده در همین تاپیک اعلام کنید تا اکتیو کد رو براتون ارسال کنم

با تشکر
در ضمن حجم کامل به همراه اصوات حدودا 2 گیگ میباشد که به مرور زمان فایلهای صوتیش رو براتو اپلود میکنم

شماره سریال:x6l84-4bvam-w4pj3-
xv8xb-gmf+p-yawtx

zelalat
14-09-2008, 13:17
با سلام و واقعا خسته نباشید حمید جان
اگر زحمت بکشیند اینم کد منه
XV8VG-UET+V-Z+/I4
GBDSZ-F3JR0-VUKTX
zelalat1@yahoo.com
دست شما درد نکنه
در ضمن حمید جان آخر F3JR صفر 0 هست
شرمنده

farahmohsen
14-09-2008, 15:50
با سلام سريال دستگاه من xr/s7-uivka-yba6+
ascmu-io2f1-fqstx
ميباشد لطفا كد فعال سازي آن را به من بدهيد.
با تشكر محسن

MOHAMMED
14-09-2008, 15:55
دوستان لطفا درخواستهاتون رو برای این ادرس ایمیل بزنید تا کد فعالسازی رو بهتون بده و توی این تاپیک درخواست ندید :

abra@parsonline.net

راستی یه سوال ::: تا الان کسی تونسته این نرم افزار رو نصب بکنه و براش اجرا شده باشه ؟؟؟

hamidtest
15-09-2008, 00:21
راستی یه سوال ::: تا الان کسی تونسته این نرم افزار رو نصب بکنه و براش اجرا شده باشه ؟؟؟

سلام محمد جان ...

من که نتونستم از برنامه استفاده کنم. برنامه نصب شد ولی در حین اجرا ارور میداد...

باز از زحمتی که میکشی ممنون

eyneto
15-09-2008, 05:41
دستتون درد نکنه ولی صوتشو کی میذارین؟

Mohammadamirb
16-09-2008, 20:47
منم نتونستم.هر راهی که فکر کنید امتحان کردم.ولی جالبه بعد از هر بار که نصبش کردم دیگه پیامکهای فارسی رو نمایش نمیداد گوشی و مجبور به ریست می شدم اون از نوع هارد ریستش.فقط اگه میشد تقویم شو تنها گذاشت خوب میشد!!!!چون تنها قسمتی بود که خطا نمیداد!

mehrdad_rp
20-09-2008, 17:15
این هدیه ارزشمند شما کل سیستم گوشی ما رو به هم ریخت مجبور شدیم هارد ریست کنیم:020:

rbm1990
20-09-2008, 18:06
میشه ای 2 گیگ رو بجای آپلود بزنید رو یه دی وی دی و برای فروش بزارید البته با قیمت مناسب حداقل برای اونایی که دیال آپ وصل میشن یه فکری بکنید

kortex_c
20-09-2008, 19:29
سلام.طاعات وعبادات قبول
ببخشید من imate jamin دارم بعد از نصب برنامه و هنگام اجرای برنامه errorمیدهد.باید چه کار کرد .لطفا راهنمایی کنید؟

MOHAMMED
21-09-2008, 10:30
دوستان نميدونم جرا ، تا حالا ظاهرا هيج كس نتونسته نصب بكنه با اين اموزش ، شايد يه جيزي از قلم افتاده ، ميتونيد شماره دفتر مركزيشون رو از سايتشون بكَيريد و با مهندس نخعي مشكلتون رو در ميان بكَذاريد تا اينكه حلش بكنن .

omid.mo
22-09-2008, 23:25
خب بعد از نصب برای فعال شدن و استفاده از برنامه باید کدی که برنامه به شما میده رو برای من در همین تاپیک ارسال کنید تا کد فعال سازی برنامه رو برای شما ارسال کنم

در قسمت پایین صفحه ای که براتون باز میشه شماره سریالی در دو خط وجود داره که باید اون شماره سریال رو به طور صحیح و دقیق به بنده در همین تاپیک اعلام کنید تا اکتیو کد رو براتون ارسال کنم

با تشکر
كد نمايش داده شده در مبايل من به صورت زير مي باشد خواهشمند است نسبت به ارسال كد فعال سازي اقدام نماييد
x3sfz-hdbzj-ju9/f
wiccv-erlae-eyatx

kortex_c
23-09-2008, 17:02
سلام omid.moمیشه لطف کنی بکی کوشی شما چی هست.آیا هنگام اجرای برنامه errorمیدهد یا نه؟

HAMID
24-09-2008, 01:09
خب دوستان مثل اینکه تو نصب برنامه و اجرا خیلی از دوستان مشکل دارن من این موضوع رو با جناب اقای نخعی در میون میزارم و انشاالله در تلاشم تا قراری بزارم تا از نزدیک طریقه نصب و اموزش کامل نصب رو به بنده اموزش بدن

در مورد فایلهای صوتی و برنامه های مورد نیاز برای تکمیل برنامه رو به زودی اپ میکنم حجمش حدودا 1 گیگ هست که من حتما براتون فایلهای مهم و ضروری رو تو یه سایت خوب اپلود میکنم

rasti2
24-09-2008, 01:37
حمید جان دست مریزاد
سریال من
xdadg-dfs28-6t9lo
qsmy+-rr9bq-pfitx

kortex_c
24-09-2008, 16:52
با تشکر از زحمات شما ولی مشکل من حل نشده و errorمیدهد.
سریال دستگاه
x/azv-h+siu-fytqv
gg9hd-/pi+4-hqotx

HAMID
26-09-2008, 02:23
دوستان عزیز rasti2 و kortex_c لطفا سریالهاتون رو به ایمیل زیر ارسال کنید تا شرکت اکتیو کد رو بهتون بده
متاسفانه کیجن این برنامه رو به بنده ندادن و تنها راه اینه که سریال رو به ایمیل زیر ارسال کنید تا اکتیو کد رو براتون ارسال کنن

لازم به ذکره که ظرف 24 ساعت اکتیو کد براتون ارسال میشه

abra@parsonline.net

HAMID
26-09-2008, 23:19
خب دوستان گرامی من تونستم امروز جناب اقای نخعی رو ببینم و در مورد مشکل در نصب باهاشون صحبت کنم

این ارورها که دوستان بعد از نصب باهاش مواجه میشن به این دلیل هست که فایل data و قران رو روی مموریتون ندارید

حجم این دوتا فایل حدودا 600 مگ هست که سعی میکنم در روزهای اینده براتون اپلود کنم تا برنامه راه بیافته

hamidtest
26-09-2008, 23:26
خب دوستان گرامی من تونستم امروز جناب اقای نخعی رو ببینم و در مورد مشکل در نصب باهاشون صحبت کنم

این ارورها که دوستان بعد از نصب باهاش مواجه میشن به این دلیل هست که فایل data و قران رو روی مموریتون ندارید

حجم این دوتا فایل حدودا 600 مگ هست که سعی میکنم در روزهای اینده براتون اپلود کنم تا برنامه راه بیافته

سلام حمید خان

دستت درد نکنه ... زحمت میکشی

ولی یه نکته (( 600 مگ ؟؟ )) .. کل کارت حافظه ام 512 مگ هست...

ماشالله چه حجمی داره!!!:55:

fantaz
28-09-2008, 15:36
[QUOTE=HAMID;578189]و اما نرم افزار و طریقه نصب

نرم افزار فوق بدون در نظر گرفتن فایلهای صوتی حدودا 15 MB میباشد که در 9 پات تقسیم و خدمتتون ارائه کردم برای نصب این نرم افزار کلیه 9 پارت رو دانلود و در پوشه ای در PC منتقل کنید سپس روی پارت 1 راست کلیک کرده تا کلیه پارتها به یک فلدر تبدیل شود در داخل فلدر فایل Zikr.Installer که با پسوند CAB هست رو به مموری گوشی منتقل و نصب کنید , دقت داشته باشید برنامه رو حتما در حافظه داخلی گوشی نصب کنید

ببخشید من متوجه نشدم که چطوری باید روی پارت 1 راست کلیک کرد تا به 1 فولدر تبدیل شن
ممنون میشم راهنمایی کنید

shervinrv
29-09-2008, 21:42
[QUOTE=HAMID;578189]و اما نرم افزار و طریقه نصب

ببخشید من متوجه نشدم که چطوری باید روی پارت 1 راست کلیک کرد تا به 1 فولدر تبدیل شن
ممنون میشم راهنمایی کنید
دوست عزیز اگه winrar داشته باشید روی سیستمتون میتونید روی فایل اولی کلیک راست کنید و گزینه extract رو بزنید مسیر دلخواه رو بدید و اوکی کنید خودش همرو سر هم میکنه

pop1290
01-10-2008, 03:46
منتظران را به لب آمد نفس ای شه خوبان تو به فریاد رسماه مبارک هم تمام شد و از فایلهایی که وعده داده بودید خبری نشد ما هنوز در انتظاریم.
با آرزوی قبولی طاعات همه دوستان و تبریک عید سعید فطر.

HAMID
01-10-2008, 18:29
خب دوستان با عرض پوزش از شما عزیران به دلیل طولانی شدن قول بنده

بنده فایلها رو از 600 مگ به 76 مگ کاهش دادم یعنی فایلهای صوتی و ترجمه صوتی فارسی قران و دعاهای صوتی رو صوتش رو حذف کردم و خود قران با صدای استاد منشاوی رو از سوره داریات تا الناس براتون ضمیمه کردم تا به 76 مگ کاهش پیدا کنه

در ضمن حجم اصلی این برنامه 2.16 گیگ هست البته بیشتر فایلهای صوتی و زبانهای عربی و انگلیسی و الخصوص قران که 9 دوره ترتیل هست این حجم رو بوجود اورده

خب فایلها به 44 پارت تقسیم شده که اگه خدا بخواد در 11 پست این فایلها رو خدمتتون ارائه میدم

التماس دعا

در مورد دانلود و راه اندازی :

بعد از دانلود کلیه 44 part همه رو به یک فلدر منتقل کنید روی part 1 راست کلیک کرده و گزینه extract file رو انتخاب کنید تا کلیه پارتها به یک فلدر به نام AL ZIKR تبدیل بشه سپس داخل فلدر AL ZIKR دو تا فلدر دیگه هست به نامهای Data و QURAN که شما میبایست این دو فلدر رو روی مموری کارتتون انتقال بدید
[B][COLOR="Red"][SIZE="3"]

برای تشکر هم دعای خیر برام کافیه

HAMID
01-10-2008, 18:51
از part 1 الی part 4

HAMID
01-10-2008, 19:17
از part 5 الی part 8

HAMID
01-10-2008, 19:28
از part 9 الی part12

HAMID
01-10-2008, 19:46
از part 13 الی part 16

HAMID
01-10-2008, 20:07
از part 17 الی part 20

HAMID
01-10-2008, 20:08
از part 21 الی part 24

HAMID
01-10-2008, 21:01
از part 25 الی part 28

HAMID
01-10-2008, 21:33
از part 29 الی part 32

HAMID
01-10-2008, 21:34
از part 33 الی part 36

HAMID
01-10-2008, 22:24
از part 37 الی part 40

HAMID
01-10-2008, 22:53
از part 41 الی part 44

خب الوعده وفا

التماس دعا:8:

kortex_c
02-10-2008, 16:25
خیلی ممنون از ارسال شما...
من تمام فایل ها را دانلود کردم وکارهای لازم را انجام دادم و هر دو فایل DataوQuranرا درStorage cardکپی کردم البته فایل اصلی برنامه را درmain memoryنصب کرده ام.با این وجود برنامه Errorمیدهد.
لطفا راهنمایی کنید.

HAMID
03-10-2008, 00:03
خیلی ممنون از ارسال شما...
من تمام فایل ها را دانلود کردم وکارهای لازم را انجام دادم و هر دو فایل dataوquranرا درstorage cardکپی کردم البته فایل اصلی برنامه را درmain memoryنصب کرده ام.با این وجود برنامه errorمیدهد.
لطفا راهنمایی کنید.

سلام

خواهش میکنم وظیفه بود

دوست عزیز گوشیتون چیه و اینکه سیستم عاملش چیه ؟

اگر سیستم عاملش ویندوز موبایل 5 هست شما باید حتما برنامه نت فریم ورک رو نصب کنید

kortex_c
03-10-2008, 09:55
با عرض سلام وخسته نباشید.
گوشی موبایل من imate jaminودارای ویندوز موبایل 6.1است.من این نرم افزار را روی romهای متفاوت امتحان کرده ام و ومتاسفانه با Error مواجه شده ام.من خودم حدس میزدم شاید از Active code باشد.ولی بازهم نشد.دیگر ماندام چه کار کنم در ضمن روی موبایلم net3.5نسب است.
با تشکر از زحمات شما

HAMID
06-10-2008, 09:20
فکر نمیکنم مشکلی باشه

با شرکتش تماس بگیرید و با اقای نخعی در این مورد مشورت کنید تا ایشون راهنماییتون کنن

MOHAMMED
06-10-2008, 10:57
با سلام

حميد جان واقعا دستت درد نكنه بابت ابلود كردن فايلها ، خيلي كار مهمي بود !

در باره اكتيويت كردن برنامه من هنوز موفق نشدم ، روي كَوشي بابام (اج تي سي تاج كروز) نصب كردم برنامه رو ، روي مموري داخلي ، يه مموري كارت 4 كَيكَـ هم كَذاشتم بهش تمامي فايلهاش رو ريختم روش كد اكتيويت رو هم وارد كردم اما بازم همون ارور رو نشون ميداد !

به مهندس نخعي تماس كَرفتم و دوباره بهشون ايميل زدم ، ايشون يه فايل اكتيويتور ديكَه به من دادند و كَفتند كه اين رو تست بكنم ، حالا منتظرم كه ايشون دوباره كد رو برام ارسال بكنند ، اكَه مشكلم حل شد فايل اكتيويتور رو ميزارم تا دوستان ازش استفاده بكنند !

يه مساله مهم ديكَه هم اين هست كه فايل اكتيويتور قبلي اصلا روي كَوشيم ايتن ايكس 600 اجرا نميشد اما اين يكي اجرا ميشه ، اميدوارم كه مشكل حل بشه ، فكر نكنم مهم باشه كه برنامه روي مموري داخلي نصب بشه يا مموري كارت ، به خاطر اينكه روي هر كدوم كه نصب بشه اجرا ميشه ولي ارور ميده !

omid516
06-10-2008, 19:15
دوستان بچه های دایموندی چیکار کنند؟ حیف برنامست به خدا...

HAMID
08-10-2008, 08:07
دوستان بچه های دایموندی چیکار کنند؟ حیف برنامست به خدا...

بله واقعا حیف چون این برنامه واقعا عالیه هر چقدر هم تعریف کنم بازم تا وقتی که نصب نکنید و استفاده نکنید متوجه منظورم نمیشید

HAMID
08-10-2008, 08:13
در مورد مشکلی که دوستان در مورد اجرای برنامه دارن علارغم اینکه کد اکتیو رو از اقای نخعی گرفتن

با صحبتی که با اقای نخعی داشتم ایشون اظهار کردن که مشکل از اکتیوتور هست ایشون فرمودن که از این به بعد برای فعال کردن برنامه باید کدی که اکتیوتور جدید ارائه میده رو براشون ارسال کنید

تو پست شماره 4 میتونید اکتیوتور کد جدید رو دانلود کنید (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=578215&postcount=4)

saeed-21
08-10-2008, 22:54
سلام
از آقا حميد و آقاي نخعي به خاطر اين نرم افزار عالي و بسيار بسيار خوبشون تشكر مي كنم .
از دوستان كسي مي دوني كه آيا شركت نرم افزار رو جدا مي فروشه يا نه ؟ در ضمن موبايل طاها از نظر فني چه جور موبايليه آيا از نظر سيستم اين موبايل رو بگيريم خوبه يا يه ويندوز موبايل بگيريم و نرم افزار رو روش نصب كنيم آيا خود موبايل جداي از نرم افزار قرآن ارزش خريدن داره ؟ شماها بهتر مي دونيد مثلا در مقايسه با گوشي هاي خوبي كه شما مي شناسيد چه طوريه مثلا اگه با HTC TOUCH CRUISE مقايسه كنيم . همچنين از cpu ، مموري كه آيا ميشه اضافه كرد يا نه كسي اطلاعي داره ؟ راستي از قيمت موبايل كسي چيزي مي دونه ؟ يه چيز ديگه گفته بوديد نرم افزار با اصوات 2Gig حجم داره ، تو توضيحات خود سايتش ديدم مموري خود موبايل هم فقط 2Gig .چه جورياست ؟
مي بخشيد يه سوال ديگه داشتم كه البته جاش اينجا ولي مي بخشيد ديگه . توي ويندوز موبايل ها اونايي cpu 200Mhz دارند از نظر سرعت مثل p990 هستند يا بيشتر چون cpu پي 990 هم 200 .
ممنون

MOHAMMED
09-10-2008, 15:56
دوستان بلاخره تونستم نصبش بکنم روی دستگاه htc touch cruise با اکتویتور جدید مشکلم حل شد !

saeed-21
09-10-2008, 19:15
از دوستاني كه گوشي رو خريدند مي شه بگن از لحاظ سرعت چه طوريه ؟ با cpu و ram ي كه داره سرعتش نصبت به p990 چه طوره ؟ سرعت p990 كه خيلي پايينه .

shervinrv
13-10-2008, 10:29
دوستان بالاخره مشکل اون ارور ها با اکتیویتور جدید حل شد
فقط یه مشکل دیگه دارم
اونم اینکه توی قرآنش که میرم همه چیز درسته ولی توی بخش های دیگه هیچی نمیاره
مثلا میرم تو مفاتیح نوشته لیست دعا ولی هیچ چیزی نیست زیرش و لیست دعا هیچی نداره توش همینطور برای بقیه
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

MOHAMMED
13-10-2008, 23:54
دوست عزیز من برعکس مشکل شما رو داشتم ، یعنی قران برام درست اجرا نمیشد اما بقیه قسمتها درست بودند !

باید برید توی پوشه برنامه الذکر و فایلهایی که با فرمت cfg هستند رو با نوت بد اجرا کنید و مسیر فایلهای دیتا رو درست بکنید !

البته یه سوال : شما فایلهای دیتا و قران رو توی مموری کارتتون دارید یا نه ؟

shervinrv
14-10-2008, 15:28
نه فایل هارو نریختم
الان دانلود میکنم

pop1290
14-10-2008, 16:37
با سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان دست اندر کار این سایت مخصوصا حمید آقا.

از وقتی که حمید آقا زحمت کشیدند و این برنامه را اعلام کردند مطمئنم خیلی ها در این سایت خوشحال شدند که بالاخره یک برنامه جامع اسلامی در بازار ایران درست شده. من نمیدانم مقصود از گذاشتن این برنامه روی سایت موبایلستان به صورت مجانی چه بوده است. اما نظر حمید آقا و یا آقای نخعی هر چه بوده ایفا نشده. تقریبا از اول ماه مبارک رمضان تا حالا یک عده ای مثل من فقیر ( سر کار رفته ) و هر روز چشمانمان به inbox پست الکترونیک و یا به سایت موبایلستان برای اصلاح این برنامه پر محتوا و بسیار پر طرفدار است. من خدمت آقای نخعی ایمیل زدم و پیشنهاد کردم اگر لینکی در سایت اصلی قرار دهند که بعضی خیرین بتوانند در صورت تمایل از طریق PayPal هدیه ای بفرستند متاسفانه نه جوابی گرفتم و نه ایشان حرکتی انجام دادند.
به این صورت هم که مانده هیچ تبلیغ خوبی برای موبایل ایرانی آقای نخعی نخواهد بود (مشت نمونه خروار است). خواهشمندم بفرمایید که آیا میشود این برنامه را با فایلهای صوتی و غیره از جایی تهیه کرد یا خیر.
البته با پشتیبانی پس از فروش . هنوز آقای نخعی جواب ایمیل مرا با اکتیویتور جدید نداده اند.
باز هم از آقای حمید آقا به خاطر زحماتی که کشیده ان تشکر میکنم. التماس دعا.

MOHAMMED
18-10-2008, 09:15
دوست عزیز شما اگه یکبار جواب نگرفتید دوباره بفرسیتید اخه ایشون با درخواستای زیادی مواجه میشن وشاید بعضی از مواقع برخی از درخواستها از قلم بیفته !

شما دوباره درخواستتون رو برای ایشون ارسال بکنید!!

iman2009
18-10-2008, 11:56
با سلام خدمت دوستان عزيز
من عضو تازه وارد هستم و در اولين حضورم برنامه الذكر را در 9 پارت دانلود كردم.طبق دستور نصب روي پارت اول راست كليك كردم و فقط همان پارت اول را به فولدر تبديل كردم كه هيچ فايل كبي در آن نيست.لطفا توضيحات بيشتري به من بدهيد.

rmn_jafari
22-10-2008, 23:35
با سلام و خسته نباشید
من برنامه رو روی حافظه گوشی نصب کردم (i900) و Data رو روی My Storage کپی کردم و فایل cfg رو اصلاح کردم (در ضمن کد رو هم دریافت و اکتیو کردم) قبل از اصلاح cfg ها صفحه خالی ظاهر میشد ولی الان error میده چیکار کنم؟ :020::ambulance:

MOHAMMED
23-10-2008, 15:35
با سلام و خسته نباشید
من برنامه رو روی حافظه گوشی نصب کردم (i900) و Data رو روی My Storage کپی کردم و فایل cfg رو اصلاح کردم (در ضمن کد رو هم دریافت و اکتیو کردم) قبل از اصلاح cfg ها صفحه خالی ظاهر میشد ولی الان error میده چیکار کنم؟ :020::ambulance:
سلام دوست عزیز

این برنامه بر روی سامسونگ ای 900 به خوبی قابل اجراست ، یکی از دوستانم این کار رو کرده و بدون مشکل کار کرده !

شما فایلهای دیتا و قران رو بزارید روی استوریج کارت به جای مای استوریج ، اون موقع دیگه نیازی هم نیست که فایلهای cfg رو ادیت بکنید !

فایلها رو روی استوریج کارت بزارید انشالله حل میشه مشکلتون !

rmn_jafari
24-10-2008, 16:17
سلام دوست عزیز

این برنامه بر روی سامسونگ ای 900 به خوبی قابل اجراست ، یکی از دوستانم این کار رو کرده و بدون مشکل کار کرده !

شما فایلهای دیتا و قران رو بزارید روی استوریج کارت به جای مای استوریج ، اون موقع دیگه نیازی هم نیست که فایلهای cfg رو ادیت بکنید !

فایلها رو روی استوریج کارت بزارید انشالله حل میشه مشکلتون !
با تشکر از توجه شما
من کاری رو که فرمودید انجام دادم ولی هیچ فرقی نکرد، اون دوستتون که i900 داره چطوری نصب کرده، آیا کار خاصی انجام داده، آیا ممکنه این برنامه با برنامه دیگه ای (مثل فارسی سازها) مشکل داشته باشه، یا اینکه rom گوشی من فرق میکنه (i900DXHH3)، به هرحال قسمت تقویم به خوبی کار میکنه (البته بعضی وقتها پیغام خطای cannot execute windows/wakeup ظاهر میشه که فکر میکنم مال تقویم باشه). باز هم ممنونم :40:

rmn_jafari
24-10-2008, 19:15
من هارد ریست هم کردم و فقط همین برنامه رو نصب کردم، بازم نشد (ولی مشکل پیغام خطای cannot execute windows/wakeup حل شد)

iman2009
26-10-2008, 17:18
به لطف مدير محترم انجمن كه با وجود پست نا بجا در مورد چگونگي نصب اين بر نامه باز منو راهنمايي كردند تونستم اين برنامه بي نظير رو توي گوشيم داشته باشم.مسئله ايكه الان واسم پيش اومده اينكه زمانيكه گوشيمو ريست ميكنم يا به هر نحوي بخوام برنامه رو اجرا كنم خطا ميده.حالا ممكنه اكتيو كد باشه يا مشكل ديگه نميدونم ولي اگه مشكل نداشتن اكتيو كد لطف كنه يكي نحوه ي فرستادن ميل به اون آدرس بالا رو واسم توضيح بدد.

MOHAMMED
26-10-2008, 20:36
با تشکر از توجه شما
من کاری رو که فرمودید انجام دادم ولی هیچ فرقی نکرد، اون دوستتون که i900 داره چطوری نصب کرده، آیا کار خاصی انجام داده، آیا ممکنه این برنامه با برنامه دیگه ای (مثل فارسی سازها) مشکل داشته باشه، یا اینکه rom گوشی من فرق میکنه (i900DXHH3)، به هرحال قسمت تقویم به خوبی کار میکنه (البته بعضی وقتها پیغام خطای cannot execute windows/wakeup ظاهر میشه که فکر میکنم مال تقویم باشه). باز هم ممنونم

خواهش میکنم ، نه کار خاصی نکرده و خیلی ساده نصب کرده بعد اکتیویت کرده !

البته از عربایزر موبیدیف 416 استفاده کرده ، شما از کدوم استفاده کردید ؟؟؟

به لطف مدير محترم انجمن كه با وجود پست نا بجا در مورد چگونگي نصب اين بر نامه باز منو راهنمايي كردند تونستم اين برنامه بي نظير رو توي گوشيم داشته باشم.مسئله ايكه الان واسم پيش اومده اينكه زمانيكه گوشيمو ريست ميكنم يا به هر نحوي بخوام برنامه رو اجرا كنم خطا ميده.حالا ممكنه اكتيو كد باشه يا مشكل ديگه نميدونم ولي اگه مشكل نداشتن اكتيو كد لطف كنه يكي نحوه ي فرستادن ميل به اون آدرس بالا رو واسم توضيح بدد.

دوست عزیز اگه شما اکتویتشن کد رو وارد نکرده باشی برنامه اجرا نخواهد شد ، برای دریافت کد باید برنامه زیر را اجرا بکنید بعد کدی که به شما میده دقیقا با رعایت کردن حروف بزرگ و کوچک برای این ادرس میل بکنید :

abra@parsonline.ir

برنامه اکتویتور را ضمیمه کردم

rmn_jafari
26-10-2008, 22:07

برای من 416 حروف رو جدا میزنه ، من از 411 استفاده میکنم، البته مشکل محو شدن متن در textbox ها رو با AlirezA_Patch حل کردم

MOHAMMED
27-10-2008, 23:07
الان دقیقا چه اروری به شما میده ؟؟؟؟ ایا اکتویت کردید ؟

rmn_jafari
28-10-2008, 22:27
الان دقیقا چه اروری به شما میده ؟؟؟؟ ایا اکتویت کردید ؟

بله اکتیو کردم و قسمت تقویم بطور کامل کار میکنه ، حتی قرآن متن عربی رو به خوبی نشون میده ، فقط وقتی error هاش شروع میشه که data رو کپی میکنم ، error هم از نوع exception هست

MOHAMMED
28-10-2008, 22:36
دوست عزیز کلا فایلهایی دیتایی که توی سایت هست کامل نیست ، باگه بتونید با شرکت تماس بگیرید تا سی دی فایلهای دیتا رو براتون بفرستن احتمال زیاد مشکلتون حل خواهد شد !

یه چیز دیگه شما فایلها رو میریزید تو استوریج کارت یا مای استوریج ؟؟؟

rmn_jafari
29-10-2008, 21:56
دوست عزیز کلا فایلهایی دیتایی که توی سایت هست کامل نیست ، باگه بتونید با شرکت تماس بگیرید تا سی دی فایلهای دیتا رو براتون بفرستن احتمال زیاد مشکلتون حل خواهد شد !

یه چیز دیگه شما فایلها رو میریزید تو استوریج کارت یا مای استوریج ؟؟؟

من هر دو حالت رو امتجان کردم، اول توی My Storage ریختم و فایلهای cfg رو اصلاح کردم، بعد به پیشنهاد شما یک کارت 1 گیگ گذاشتم و برنامه رو مجددا نصب کردم و فایلها رو توی Storage Card ریختم ولی هیچ فرقی نکرد، در ضمن خود برنامه رو هم هر سه جا نصب کردم و امتحان کردم (حافظه اصلی، My Storage و Storage Crad) ولی هیچ تفاوتی نمیکنه! :46: به هر حال از پیشنهادتون ممنونم :merci:

MOHAMMED
30-10-2008, 20:35
دوست عزیز اتفاقا دوست منم اومنیا داشت همین کار رو کرده بود ، برنامه 3 جا نصب بود همزمان ، به همین خاطر درست کار نمیکرد و همش ارور میداد !

شما برنامه رو پاک بکنید از حافظه و استوریج کارت و مای استوریج ، بعد فایل برنامه رو در مموری داخلی نصب بکنید و فایل دیتا و قران رو در استوریج کارت بزارید ، احتمالا شما فایل دیتا وقران رو کامل ندارید ، حتمن سعی کنید با شرکت تماس بگیرید و از نمایندگی طاها در اصفهان سی دی برنامه رو بگیرید .

iman2009
01-11-2008, 13:08

دوست عزیز اگه شما اکتویتشن کد رو وارد نکرده باشی برنامه اجرا نخواهد شد ، برای دریافت کد باید برنامه زیر را اجرا بکنید بعد کدی که به شما میده دقیقا با رعایت کردن حروف بزرگ و کوچک برای این ادرس میل بکنید :

abra@parsonline.ir

برنامه اکتویتور را ضمیمه کردم
من 44 پارت رو دانلود كردم ولي هنوز كد اكتيو واسم نيومده.از روي لينكي كه گذاشتيد نتونستم كد رو بگيرم اگه لطف كنين نحوه گرفتن كد رو از لينك مربوطه واسم توضيح بدين ممنون ميشم

Dalian1
03-11-2008, 11:40
I have send the program code to the company in order to get the activation code, but unfortunatly no any response from them.
Please help me that How cai I get the Activation code of Zikr program?

iman2009
04-11-2008, 23:17
شايد با سوالاتم حوصلتون رو سر برده باشم شرمنده ولي خوب واقعا حيف اين برنامه است كه نتونم استفاده كنم.
يه سوال من سريالم رو ميل كردم و كد اكتيو رو گرفتم زمانيكه كد رو در اكتيويتور داخل گوشيم ميزنم و گزينه اكتيو رو ميزنم اين پيغام رو ميده
Activated!
من بايد چكار كنم تا بتونم با اين برنامه كار كنم لطفا اگر مقدوره زود به من جواب بدين.ممنون

MOHAMMED
04-11-2008, 23:21
خب دیگه وقتی که اکتویت شده برنامه رو باز بکنید ارور باید برداشته شده باشه

iman2009
05-11-2008, 23:00
خب دیگه وقتی که اکتویت شده برنامه رو باز بکنید ارور باید برداشته شده باشه
مشكل همينجاست كه هنوزم با اجرا كردن برنامه فقط چند ثانيه باز ميمونه بعدم كه ارور ميده
دوم اينكه اكتيويتور با هر عدد و حرف ديگه هم(غير از كدي كه واسم اومده) همون پيغام رو ميده واسه همين خواستم بدونم ميتونه كدي كه واسم ميل شده اشتباه باشه يا اينكه مثلا اكتيويتور خطا داشته باشه؟
اهميتي داره اكتيويتور توي مموري كارت باشه يا مموري دستگاه؟

MOHAMMED
05-11-2008, 23:05
خب اول یه خبر خوب بدم ، برنامه الذکر به خوبی روی سامسونگ ای 900 اومنیا نصب شد !

مشكل همينجاست كه هنوزم با اجرا كردن برنامه فقط چند ثانيه باز ميمونه بعدم كه ارور ميده
دوم اينكه اكتيويتور با هر عدد و حرف ديگه هم(غير از كدي كه واسم اومده) همون پيغام رو ميده واسه همين خواستم بدونم ميتونه كدي كه واسم ميل شده اشتباه باشه يا اينكه مثلا اكتيويتور خطا داشته باشه؟
اهميتي داره اكتيويتور توي مموري كارت باشه يا مموري دستگاه؟

نه اهمیتی نداره اکتویتور کجا باشه ، به نظرم شما کد دستگاهتون رو اشتباه تایپ کردید و فرستادید به همین دلیل این مشکل رو دارید !

masoudroshangar
07-11-2008, 12:56
با سلام . این برنامه رو موبایله من نصب میشه ولی قابل استفاده نیست htc

MOHAMMED
08-11-2008, 13:22
قابل استفاده هست ولی باید اکتیویت بشه !

iman2009
08-11-2008, 19:08
من دوباره کدم رو میل کردم و کدی که واسم اومد برنامه رو اکتیو نکرد
ما که قید این برنامه رو زدیم
از اونای که نصب کردن التماس دعا
کاش جایی رو معرفی میکردید تا مستقیما برنامه رو تهیه کرد

s.mohammad
11-11-2008, 17:45
سلام. نرم افزار کامل با فایل های صوتی رو ندارید؟

saeed-21
16-11-2008, 19:02
آخرين نسخه نرم افزار الذكر براي پاكت پي سي ها روي سايت الذكر قرار گرفته آدرسش رو ميذارم اينجا دانلود كنيد .
من چون خودم چون پاكت پي سي ندارم نمي دونم با نسخه قبلي آپلود شده در موبايلستان چه فرقي مي كنه هركس امتحان كرد بگه .

http://www.zikronline.ir/persian/?op=4

فايل دانلود : به حجم 15 مگابايت
http://www.zikronline.ir/DATA/zikr.installer.cab

نتونستم تو خود سايت آپلود كنم حجمش زياد بود .

MOHAMMED
16-11-2008, 22:26
من دوباره کدم رو میل کردم و کدی که واسم اومد برنامه رو اکتیو نکرد
ما که قید این برنامه رو زدیم
از اونای که نصب کردن التماس دعا
کاش جایی رو معرفی میکردید تا مستقیما برنامه رو تهیه کرد

دوست عزیز نمیشه کد کار نکنه ، باید مطمئن باشید که کد رو درست فرستادید و کدی که اومده براتون رو درست نوشتید !

بعد یه نکته : شما از کدوم اکتویتور استفاده میکنید ؟

اخه یه نسخه هست قدیمیه و به درد نمیخوره !

نکنته بعدی : از چه عربایزری استفاده میکنید ؟

چون این برنامه فقط با عربایزر ایماجنت کار میکنه !

haddad1102000
25-11-2008, 20:15
با توجه به امکانات زیاد این برنامه ، پیشنهاد میکنم مدیران سایت این نرم افزار رو به صورت کامل و با همه فایلهای صوتی اون به فروشگاه سایت اضافه کنند تا کسانی که بدلیل نداشتن اینترنت پر سرعت نمی تونند این برنامه و فایلهای صوتی اون رو دانلود کنند ، این برنامه رو از فروشگاه سایت بخرند و از امکانات ارزشمند اون بهره مند بشند

MOHAMMED
25-11-2008, 22:32
با توجه به امکانات زیاد این برنامه ، پیشنهاد میکنم مدیران سایت این نرم افزار رو به صورت کامل و با همه فایلهای صوتی اون به فروشگاه سایت اضافه کنند تا کسانی که بدلیل نداشتن اینترنت پر سرعت نمی تونند این برنامه و فایلهای صوتی اون رو دانلود کنند ، این برنامه رو از فروشگاه سایت بخرند و از امکانات ارزشمند اون بهره مند بشند
پیشنهاد خوبیه ، اما وقتی که شرکت سازنده برنامه داره دی وی دی برنامه رو مجانی پخش میکنه ، ما که نمیشه بیایم روش قیمت بزاریم !

شما برای دریافت دی وی دی برنامه میتونید مستقیما با شرکت سازنده تماس بگیرید و باهاشون هماهنگ بکنید ، واگر تهران هستید مستقیما دی وی دی رو به صورت رایگان دریافت بکنید !

mshomauni
26-11-2008, 14:29
آيا اين نرم افزار روي Diamond هم كار مي كند؟

MOHAMMED
26-11-2008, 20:16
این برنامه برای کیو وی جی ای است اما دیاموند وی جی ای است !

haddad1102000
26-11-2008, 20:51
پیشنهاد خوبیه ، اما وقتی که شرکت سازنده برنامه داره دی وی دی برنامه رو مجانی پخش میکنه ، ما که نمیشه بیایم روش قیمت بزاریم !

شما برای دریافت دی وی دی برنامه میتونید مستقیما با شرکت سازنده تماس بگیرید و باهاشون هماهنگ بکنید ، واگر تهران هستید مستقیما دی وی دی رو به صورت رایگان دریافت بکنید !
من تهران نیستم (شهرستان) چطور میتونم این dvd رو تهیه کنم؟ باید به سایت ایمیل بزنم؟

MOHAMMED
28-11-2008, 12:19
من تهران نیستم (شهرستان) چطور میتونم این dvd رو تهیه کنم؟ باید به سایت ایمیل بزنم؟
میتونید یا ایمیل بزنید و یا تلفنی تماس بگیرید !

iman2009
28-11-2008, 23:32
دوست عزیز نمیشه کد کار نکنه ، باید مطمئن باشید که کد رو درست فرستادید و کدی که اومده براتون رو درست نوشتید !

بعد یه نکته : شما از کدوم اکتویتور استفاده میکنید ؟

اخه یه نسخه هست قدیمیه و به درد نمیخوره !

نکنته بعدی : از چه عربایزری استفاده میکنید ؟

چون این برنامه فقط با عربایزر ایماجنت کار میکنه !
سلام دوست عزیز
اکتیویتور همون جدیدس
عربایزرم که نصب کردم MOBID IV Multilingual Suport 3هست،از سایت خودمونم گرفتمش.
اگه میدونید با عربیزر دیگه ای برنامه فعال میشه واسم بگذاریدش
به امام رضا دعاتون میکنم.

HAMID
28-11-2008, 23:54
سلام دوست عزیز
اکتیویتور همون جدیدس
عربایزرم که نصب کردم MOBID IV Multilingual Suport 3هست،از سایت خودمونم گرفتمش.
اگه میدونید با عربیزر دیگه ای برنامه فعال میشه واسم بگذاریدش
به امام رضا دعاتون میکنم.

ببینید دوست عزیز قبل از نصب شما باید فایلهای data و قران رو روی مموری کپی کنید بعد برنامه رو نصب کنید و کد رو از طریق اکتیوتور وارد کنید

اگر این مراحل رو درست رفته باشید یه اشکال میتونه وجود داشته , باید ببینید گوشیتون مموریتون رو به چه اسمی میشناسه ؟

storag card یا memory card ?

iman2009
29-11-2008, 15:16
ببینید دوست عزیز قبل از نصب شما باید فایلهای data و قران رو روی مموری کپی کنید بعد برنامه رو نصب کنید و کد رو از طریق اکتیوتور وارد کنید

اگر این مراحل رو درست رفته باشید یه اشکال میتونه وجود داشته , باید ببینید گوشیتون مموریتون رو به چه اسمی میشناسه ؟

storag card یا memory card ?

سلام
من دقیقا همین کار رو به دفعات انجام دادم ولی باز نشده
گوشی من I-mate مدلjamin حافظه گوشیمم 1گیگ هست strage card می خوانتش
این عربایزری که نصب کردم ایرادی نداشت؟

HAMID
30-11-2008, 20:45
سلام
من دقیقا همین کار رو به دفعات انجام دادم ولی باز نشده
گوشی من i-mate مدلjamin حافظه گوشیمم 1گیگ هست strage card می خوانتش
این عربایزری که نصب کردم ایرادی نداشت؟

مشکل عجیبیه و من مطمئنم یه جای کار ایراد داره

ربطی به عربایزر نداره باید اجرا بشه

حالا شما یه زحمتی بکشید دوباره برنامه الذکر رو از قسمت اد رموو حذف کنید و دوباره اینستال کنید

در ضمن فایل دیتا و قران هر دو باید تو روت مموری قرار بگیرن نه تو پوشه ای دیگه فقط تو روت مموری

iman2009
01-12-2008, 12:57
مشکل عجیبیه و من مطمئنم یه جای کار ایراد داره

ربطی به عربایزر نداره باید اجرا بشه

حالا شما یه زحمتی بکشید دوباره برنامه الذکر رو از قسمت اد رموو حذف کنید و دوباره اینستال کنید

در ضمن فایل دیتا و قران هر دو باید تو روت مموری قرار بگیرن نه تو پوشه ای دیگه فقط تو روت مموری

سلام
قبلا از این توتجه شما ممنونم(بر خلاف قوانین سایت)
دوست عزیز مموری گوشیم رو strage card میخونه روت مموری کجاست،من همچین فلدری تو کل Device ندارم.

dgfgrfg
01-12-2008, 21:57
یک سوال داشتم می خواستم بدونم نرم افزار الذکر روی گوشی اچ تی سی مدل اچ دی کار می کنه
من نرمافزار را از خود سایت گرفت ولی متاسفانه بعد نصب یک چهارم صحفه نمایش دیده میشه و اصلا نمشه باهاش کار کرد
شاید باورتون نشه یه دلیلی که پاکت پی سی گرفتم همین نرم افزار بود

MOHAMMED
01-12-2008, 23:59
متاسفانه فعلا راهی برای حل این مشکل نیست !

اچ دی صفحه نمایشش 800در 480 هست

و این برنامه فقط بر روی کیو وی جی ای یعنی 240در 320 جواب میده به صورت فل اسکرین

البته روی اومنیا هم خوب جواب میده فقط کمی از زیر صفحه نمایشش خالیه

باید فعلا کمی صبر بکنید ، چون مهندس نخعی مدیر پروژه الذکر گفته که به زودی قراره نسخه وی جی ای بیاد !

salmanpurm
03-12-2008, 13:35
خدا خیرتون بده.
اما یه مشکل:گوشی من htc touch .به دلیل محدود بودن حافظه داخلی مجبورم روی مموری کارت نصب کنم.که یغام error برای اجرا شدنش می ده.
یعنی باید بی خیالش ش.......................م!!!!!

MOHAMMED
06-12-2008, 16:44
خدا خیرتون بده.
اما یه مشکل:گوشی من htc touch .به دلیل محدود بودن حافظه داخلی مجبورم روی مموری کارت نصب کنم.که یغام error برای اجرا شدنش می ده.
یعنی باید بی خیالش ش.......................م!!!!!
نه روی مموری خارجی هم نصب بکنید اصلا مشکلی نداره ، فقط کد اکتیویت رو باید بگیرید تا دیگه ارور نده !

ghafoory
08-12-2008, 10:06
من نرم افزار رو نصب کردم منتها موقعی که به شرکت برای دریافت سریال نامبر ایمیل میزنم با خطا مواجه میشه و mail Failure میاد:
This is an automatically generated Delivery Status Notification

Delivery to the following recipient failed permanently:

mailer-daemon@gmail.com

Technical details of permanent failure:
The email account that you tried to reach does not exist. Please try double-checking the recipient's email address for typos or unnecessary spaces. Learn more at http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=6596

----- Original message -----

Received-SPF: pass (google.com: domain of ghafoory@gmail.com designates 10.223.112.83 as permitted sender) client-ip=10.223.112.83;
Authentication-Results: mr.google.com; spf=pass (google.com: domain of ghafoory@gmail.com designates 10.223.112.83 as permitted sender) smtp.mail=ghafoory@gmail.com; dkim=pass header.i=ghafoory@gmail.com
Received: from mr.google.com ([10.223.112.83])
by 10.223.112.83 with SMTP id v19mr1065839fap.66.1228672737279 (num_hops = 1);
Sun, 07 Dec 2008 09:58:57 -0800 (PST)
DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; c=relaxed/relaxed;
d=gmail.com; s=gamma;
h=domainkey-signature:received:received:message-id:date:from:to
:subject:in-reply-to:mime-version:content-type:references;
bh=gbjZSaIep4QuXzjqBVnJAJTJ+auOUZdUvR8tnX/ccFc=;
b=G8s/6yjSyh6Nc9w+5lZ5p9tJ4+25vW+ji2rwIW77VOfrEAWDRIFGZx 1EICYt9ch8Vk
ktC9UJtgVpmtW2h9q7ASe3qwn7DWEBg5wkM2tGSluT4XtPtek/vMeghis/E+VwYUEQlQ
y2guHQSUnd9yyXKGLLfbtsyO/GEzfD9FktIVo=
DomainKey-Signature: a=rsa-sha1; c=nofws;
d=gmail.com; s=gamma;
h=message-id:date:from:to:subject:in-reply-to:mime-version
:content-type:references;
b=WNCB8VnWypW9nn6NMsYMCQ/qm2QlnYEPrIpuOiWDxi5U6OCuwCqE0sNB5cCw+5y9wG
baaWM4BLvGDHCQTxMFInM0OiNNBHLLsDsKoZXdRvqXTBQzXap6 eFwhJyVWOFRPC9Tsd3
wpzvI8NczckkZu4ya21cHPpaphGG/7tZUbfv0=
Received: by 10.223.112.83 with SMTP id v19mr1065839fap.66.1228672737273;
Sun, 07 Dec 2008 09:58:57 -0800 (PST)
Received: by 10.223.106.194 with HTTP; Sun, 7 Dec 2008 09:58:57 -0800 (PST)
Message-ID: <1ca9f9e0812070958k6481566cv824da9e8965776d8@mail.g mail.com>
Date: Sun, 7 Dec 2008 21:28:57 +0330
From: "Mahdi Ghafoori" <ghafoory@gmail.com>
To: "Mail Delivery Subsystem" <mailer-daemon@googlemail.com>
Subject: Re: Delivery Status Notification (Failure)
In-Reply-To: <001636c5b8ef4fc8a4045d7897f5@googlemail.com>
MIME-Version: 1.0
Content-Type: multipart/alternative;
boundary="----=_Part_631_16720505.1228672737257"
References: <1ca9f9e0812070953h14d80d38ie2cec5adf080c02e@mail.g mail.com>
<001636c5b8ef4fc8a4045d7897f5@googlemail.com>

------=_Part_631_16720505.1228672737257
Content-Type: text/plain; charset=UTF-8
Content-Transfer-Encoding: base64
Content-Disposition: inline

2Kfar9ixINmE2LfZgSDaqdmG24zYryDZiCDYtNmF2KfYsdmHIN iz2LHbjNin2YQg2YbYsdmFINin
2YHYstin2LEg2KfZhNiw2qnYsSDYsdinINio2LHYp9uMINmF2Y Yg2KjZgdix2LPYqtuM2K8g2YXY
qti02qnYsSDZhduMINi02YjZhQpYUU1LWC0vVlc0WC0ySEpNSA pPWkc1Ni1YR1lHQS1GTUlUWArZ
hdiq2LTaqdixCgoKCgotLSAKZ2hhZm9vcnkK
------=_Part_631_16720505.1228672737257

----- Message truncated -----

MOHAMMED
08-12-2008, 15:47
ربطی نداره ، احتمالا ایراد از ایمیلتون بوده ، دوباره تست بکنید یا با یه ایمیل دیگه تست بکنید حتمن حل میشه !

safir933
08-12-2008, 22:09
ببخشید من هم ایمیل زدم و با همین مشکل مواجه شدم میشه شما زحمتش رو برام بکشید و برام ایمیل کنید؟. خیلی خیلی خیلی ممنونم. حیفه این برنامه به این خوبی رو روی گوشیم نصب کردم ولی نمی تونم استفاده کنم.
xqyws-v/txy-dzv85
wf5aa-c5wxn-f4stx

MOHAMMED
09-12-2008, 11:18
من براشون پیغام زدم ، ولی عجیبه این ایمیل برای من اومد :

This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed. abra@parsonline.net

--Forwarded Message Attachment--
From: mohd_asfoor@hotmail.com
To: abra@parsonline.net
Subject: Activation Code needed
Date: Tue, 9 Dec 2008 11:18:25 +0300

نمیدونم مشکلش چیه ، اگه مهندس رو توی مسنجر دیدم بهش میگم حتمن

Ali-joon
23-12-2008, 20:14
منتظران را به لب آمد نفس ... :45:
هنوز تماس برای گرفتن کد ممکن نیست ؟

...
نمیدونم مشکلش چیه ، اگه مهندس رو توی مسنجر دیدم بهش میگم ...

اینطور که من دیدم پارس آنلاین مشکلاتی داشت. راه دیگری وجود ندارد؟
باتشکر بسیار :merci:

ghadirteam
29-12-2008, 18:34
متاسفم واقعا با این تفکر چطور زندگی می کنی ؟:7:

MOHAMMED
30-12-2008, 15:45
منتظران را به لب آمد نفس ... :45:
هنوز تماس برای گرفتن کد ممکن نیست ؟

اینطور که من دیدم پارس آنلاین مشکلاتی داشت. راه دیگری وجود ندارد؟
باتشکر بسیار :merci:
دوست عزیز من از آقای نخعی پرسیدم گفتن که مشکل این بوده که ایمیلشون پر شده بوده ... الان دیگه مشکلی نیست و میتونید بفرستید ایمیل براشون !

این سایتشون و شماره تلفنشونه :

http://www.zikronline.ir/persian/?op=5

اگه ایمیل فرستادن مشکل داره حتمن باهاشون تماس بگیرید .

ghafoory
01-01-2009, 10:38
دوست عزیز من از آقای نخعی پرسیدم گفتن که مشکل این بوده که ایمیلشون پر شده بوده ... الان دیگه مشکلی نیست و میتونید بفرستید ایمیل براشون !

این سایتشون و شماره تلفنشونه :

اگه ایمیل فرستادن مشکل داره حتمن باهاشون تماس بگیرید .

من دو هفته هست به ایشون ایمیل زدم اتفاقا ایندفعه رفت و خطایی نداد ولی جوابی نیامد
دو روز پیش دوباره میل زدم ولی جوابی نیامد
نمی دونم چکار کنم؟!

safir933
03-01-2009, 11:26
بابا به پیر به پیغمبر هرچی میل می زنیم جواب نمی دن. ببین چه جوری ما رو تو کف گذاشتی!!

Ali-joon
03-01-2009, 13:14
من هم از آنوقت به بعد از دو ایمیل مختلف شماره دستگاه ام را فرستادم ولی هیج جواب یا خطایی نیامد.
Device Serial:
XZ/QV - UPLHN - ABBUG
Q63Q2 - HJ5Z3 - AVATX

البته محمد جان که تقصیری ندارند ولی فکر میکنم دیگر بدون شفاعت خوبان جوابی به ایمیلها داده نمی‌شود :46:

MOHAMMED
03-01-2009, 16:37
من هم از آنوقت به بعد از دو ایمیل مختلف شماره دستگاه ام را فرستادم ولی هیج جواب یا خطایی نیامد.
Device serial:
Xz/qv - uplhn - abbug
q63q2 - hj5z3 - avatx

البته محمد جان که تقصیری ندارند ولی فکر میکنم دیگر بدون شفاعت خوبان جوابی به ایمیلها داده نمی‌شود :46:
بفرمایید :

Flm2yb8

rvaaibk

jadudkf

yn0waqt

safir933
03-01-2009, 17:55
بابا به پیر به پیغمبر هرچی میل می زنیم جواب نمی دن. ببین چه جوری ما رو تو کف گذاشتی!!
Device Serial:
XQYWS-V/TXY-DZV85
WF5AA-C5WXN-F4STX

ghafoory
03-01-2009, 21:49
بابا تورو خدا به من هم پس بدید
xqmkx-/vw4x-2hjmh
ozg56-xgyga-fmitx

ghafoory
03-01-2009, 21:50
بابا تورو خدا به من هم پس بدید
xqmkx-/vw4x-2hjmh
ozg56-xgyga-fmitx

dgfgrfg
03-01-2009, 23:45
متاسفانه فعلا راهی برای حل این مشکل نیست !

اچ دی صفحه نمایشش 800در 480 هست

و این برنامه فقط بر روی کیو وی جی ای یعنی 240در 320 جواب میده به صورت فل اسکرین

البته روی اومنیا هم خوب جواب میده فقط کمی از زیر صفحه نمایشش خالیه

باید فعلا کمی صبر بکنید ، چون مهندس نخعی مدیر پروژه الذکر گفته که به زودی قراره نسخه وی جی ای بیاد !

برای گوشی ما خبری نیست؟؟؟

رضاا
05-01-2009, 07:49
با عرض شرمندگي اگه زحمتي نيست تو گوش اينم بزن داداش

xbq+/ - /avgw - porfr
d0k1i - ywcqq - 98gtx

Mohsenz86
07-01-2009, 02:42
سلام.منم tytn ii دارم...برنامه را نصب كردم...برنامه باز ميشه ولي نمي تونم ازش استفاده كنم...eror ميده ميگه برنامه بايد بسته بشه...چكار بايد بكنم....؟

HAMID
07-01-2009, 03:04
سلام.منم tytn ii دارم...برنامه را نصب كردم...برنامه باز ميشه ولي نمي تونم ازش استفاده كنم...eror ميده ميگه برنامه بايد بسته بشه...چكار بايد بكنم....؟

دوست عزیز شما باید بوسیله اکتیویتوری که تو صفحه اول ضمیمه شده کد درخواست رو به ایمیلی که در صفحه اول هست ارسال کنید تا اکتیو کد رو براتون ارسال کنن

البته قبل از ارسال و باز کردن برنامه باید اون 70 مگ فایل دیتا و قران رو دانلود و نصب کنید

HAMID
07-01-2009, 03:11
با عرض شرمندگي اگه زحمتي نيست تو گوش اينم بزن داداش

xbq+/ - /avgw - porfr
d0k1i - ywcqq - 98gtx

گرامی شما باید این کد رو به ایمیلی که در صفحه اول هست ارسال کنید تا کد فعالسازی براتون ارسال بشه

ghafoory
07-01-2009, 21:15
سلام ولی متاسفانه اون ایمیلی که صفحه اول هست بیش از 3 هفته هست که جواب نداده گفتیم شاید پارتی بازی کنید و این جواب ایمیل رو بدید
حالا اگر جدا پارتی دارید این کد رو به ما بدید
متشکر
xqmkx-/vw4x-2hjmh
ozg56-xgyga-fmitx

سپهر110
08-01-2009, 11:29
سلام
من نمیتونم برنامه رو نصب کنم. فایل ستاپش اجرا نمیشه. لطفا راهنمائیم کنین. 4بار دانلودش کردم. گفتم شاید کامل دانلود نشده که اینجوریه.

missam60ysn
08-01-2009, 17:55
آقا این برنامه روی امنیای من هم ارور میده.
اصلاً تو تنظیماتش نمیشه رفت.
ولی اوقلت شرعی و سایر چیزا روی صفحه اصلی میاد.
کد فعال سازی رو باید از کجا بگیرم؟
کد من کجا نوشته شده؟

رضاا
09-01-2009, 22:24
بفرمایید :

Flm2yb8

rvaaibk

jadudkf

yn0waqt

سلام تقريبا يك هفته ميشه كه من زنگ زدم شركت ابرا دي وي دي رو واسم پيك كردن
و چون خود نرم افزار تو دي وي دي نبود 15 مگ رو با دايال آپ دانلود و نصب كردم
از اون موقع نه اونا ايميل ميفرستن نه اينجا ميتونم كد رو بگيرم اعصابمون بسي خط خطي است
اين آخرين پستيه كه راجع به كد اين نرم افزار تو موبايلستان ميزنم
شد شد نشد نشد

MOHAMMED
10-01-2009, 16:05
دوستان هر وقت اقای نخعی رو دیدم توی مسنجر کد های اکتویت رو ازشون میگیرم

یه مقدار دیگه هم دندون روی چیگر بگذارید

با تشکر

safir933
11-01-2009, 19:19
دوستان هر وقت اقای نخعی رو دیدم توی مسنجر کد های اکتویت رو ازشون میگیرم

یه مقدار دیگه هم دندون روی چیگر بگذارید

با تشکر

حالا آقای نخعی رو حتما باید توی مسنجر ببینی؟! خوب زنگ بزن. شمارشو که خودت لینکش رو توی چند صفحه قبل گذاشته بودی. ما که هرچی زنگ می زنیم کسی گوشی بر نمی داره. حالا خودت اصلا از این برنامه استفاده کردی؟ اکتیویشن کد رو گرفتی؟ چه جوری گرفتی؟
جالب اینه که هر کدی رو توی اکتیویتور وارد کنی میگه Alzikr Activated. ولی برنامه هیچ فرقی نمی کنه و موقع باز شدن ارور میده. حالا خوبه ما هم اینهمه صبر کنیم کد رو هم برامون ارسال کنند (انشاالله گوش شیطون کر) اونوقت برنامه بازهم درست نشه!

رضاا
11-01-2009, 23:50
حالا آقای نخعی رو حتما باید توی مسنجر ببینی؟! خوب زنگ بزن. شمارشو که خودت لینکش رو توی چند صفحه قبل گذاشته بودی.

سفير
لحنت خيلي بد بود
مگه طلبكاري از محمد ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MOHAMMED
12-01-2009, 11:38
حالا آقای نخعی رو حتما باید توی مسنجر ببینی؟! خوب زنگ بزن. شمارشو که خودت لینکش رو توی چند صفحه قبل گذاشته بودی. ما که هرچی زنگ می زنیم کسی گوشی بر نمی داره. حالا خودت اصلا از این برنامه استفاده کردی؟ اکتیویشن کد رو گرفتی؟ چه جوری گرفتی؟
جالب اینه که هر کدی رو توی اکتیویتور وارد کنی میگه Alzikr Activated. ولی برنامه هیچ فرقی نمی کنه و موقع باز شدن ارور میده. حالا خوبه ما هم اینهمه صبر کنیم کد رو هم برامون ارسال کنند (انشاالله گوش شیطون کر) اونوقت برنامه بازهم درست نشه!
شما دیگه چرا !!!

این دست بشکنه که نمک نداره

من خیلی وقته که کد اکتیو کردن رو برای شما از اقای نخعی گرفتم و براتون ارسال کردم :

http://www.mobilestan.net/member.php?u=237784

عجیبه والا !

بعدش هم اینها شماره تلفنهاشونن یکی جواب نداده به دیگری تلفن بزنید حدود 5-6 تا شماره است :

safir933
12-01-2009, 17:26
شما دیگه چرا !!!

این دست بشکنه که نمک نداره

من خیلی وقته که کد اکتیو کردن رو برای شما از اقای نخعی گرفتم و براتون ارسال کردم :

http://www.mobilestan.net/member.php?u=237784

عجیبه والا !

بعدش هم اینها شماره تلفنهاشونن یکی جواب نداده به دیگری تلفن بزنید حدود 5-6 تا شماره است :

من واقعا معذرت می خوام. خدا رو گواه می گیرم که به هیچ وجه قصد توهین یا ناراحتی کسی رو نداشتم و از بابت همه چیز معذرت می خوام. باید بگم نمی دونم محمد آقا چند سالشونه و من اینطوری فرض کردم که هم سن و سال خودم باشه. من اصلا نمی دونستم که کد رو برای من ارسال کردید یعنی نمی دونم چه جوری برای من ارسال کردید اگر پاسخ خصوصی فرستادید که من اصلا نمی دونم چه جوری باید بخونم. چون تازه عضو سایت شدم و استفاده از سایت رو بلد نیستم.
باید این خبر بد رو بهتون بدم که از اون چیزی که ازش می ترسیم متأسفانه اتفاق افتاد. این کدی که توی این لینک برای من گذاشتید هم مشکلی رو حل نکرد و موقع باز شدن برنامه باز هم ارور میده. برنامه رو هم از خود سایت Alzikr یعن اون فایل 15 مگی رو دانلود کردم. اما می بینید که باز هم مشکل دارم.
شما باید به من هم حق بدید. مدت زیادیه که این برنامه رو دانلود کردم ولی هنوز نتونستم ازش استفاده کنم دائم حسرت این رو می خورم که چرا توی مترو یا اتوبوس نمی تونم از قرآنش استفاده کنم و قرآن بخونم.
اما با این حال باز هم در برابر همه از شما معذرت می خوام.:42::8:

MOHAMMED
12-01-2009, 18:49
من واقعا معذرت می خوام. خدا رو گواه می گیرم که به هیچ وجه قصد توهین یا ناراحتی کسی رو نداشتم و از بابت همه چیز معذرت می خوام. باید بگم نمی دونم محمد آقا چند سالشونه و من اینطوری فرض کردم که هم سن و سال خودم باشه. من اصلا نمی دونستم که کد رو برای من ارسال کردید یعنی نمی دونم چه جوری برای من ارسال کردید اگر پاسخ خصوصی فرستادید که من اصلا نمی دونم چه جوری باید بخونم. چون تازه عضو سایت شدم و استفاده از سایت رو بلد نیستم.
باید این خبر بد رو بهتون بدم که از اون چیزی که ازش می ترسیم متأسفانه اتفاق افتاد. این کدی که توی این لینک برای من گذاشتید هم مشکلی رو حل نکرد و موقع باز شدن برنامه باز هم ارور میده. برنامه رو هم از خود سایت alzikr یعن اون فایل 15 مگی رو دانلود کردم. اما می بینید که باز هم مشکل دارم.
شما باید به من هم حق بدید. مدت زیادیه که این برنامه رو دانلود کردم ولی هنوز نتونستم ازش استفاده کنم دائم حسرت این رو می خورم که چرا توی مترو یا اتوبوس نمی تونم از قرآنش استفاده کنم و قرآن بخونم.
اما با این حال باز هم در برابر همه از شما معذرت می خوام.:42::8:
خواهش میکنم دوست عزیز !

راستش اگه شما از اکتویتوری که حمید اقا گذاشتن در صفحه اول تاپیک استفاده بکنید باید این کد جواب بده مگه اینکه شما کد گوشی رو اشتباه داده باشید و یا اینکه اشتباه وارد کرده باشید !

حالا اگر هم در حسرت خواندن قران در اماکن مختلف هستید تا وقتی که مشکل این برنامه حل میشه میتونید از برنامه های دیگه مثل پاکت اسلام استفاده بکنید !

safir933
12-01-2009, 20:01
خواهش میکنم دوست عزیز !

راستش اگه شما از اکتویتوری که حمید اقا گذاشتن در صفحه اول تاپیک استفاده بکنید باید این کد جواب بده مگه اینکه شما کد گوشی رو اشتباه داده باشید و یا اینکه اشتباه وارد کرده باشید !

حالا اگر هم در حسرت خواندن قران در اماکن مختلف هستید تا وقتی که مشکل این برنامه حل میشه میتونید از برنامه های دیگه مثل پاکت اسلام استفاده بکنید !

مطمئن باشید که نه کد گوشی رو اشتباه دادم نه کد اکتیو رو اشتباه وارد کردم چون چند دفعه چک کردم.
این امکان هم وجود داره که شما اشتباه به ما داده باشید. نمودنم که شما کپی پیست کردید یا تایپ کردید.
در هر صورت... توی چند صفحه قبل دیدم که یکی از دوستان همین مشکل رو داشت اون چه کار کرد؟ مشکلش رفع شد یا نه؟

MOHAMMED
12-01-2009, 21:21
نه روی منسجر کد شما رو به اقای نخعی دادم ایشون هم کد فعال سازی رو کپی کرد منم کپی کردم و برای شما پیست کردم !

imanali
13-01-2009, 09:47
سلام با تشکر 9 فایل را دانلود کردم داخل یک پوشه بردم اما با راست کلیک در کامپیوتر هیج اتفاقی نیفتاد لطفا راهنمایی فرمایید

HAMID
13-01-2009, 09:56
سلام با تشکر 9 فایل را دانلود کردم داخل یک پوشه بردم اما با راست کلیک در کامپیوتر هیج اتفاقی نیفتاد لطفا راهنمایی فرمایید

دوست عزیز شما باید برنامه win rar رو رو سیستمتون داشته باشید و بعد از راست کلیک کردن روی part 1 گزینه extract فایل رو انتخاب کنید تا فایلها به یه پارت تبدیل بشه

imanali
13-01-2009, 16:57
سلام علیکم divice serial بنده این است . لطفا کد های activation را ارسال فرمایید
xz/1n-vmrr1-q9h3y
afnod-viujx-hz0tx

roh2000
15-01-2009, 22:04
سلام
آيا اين نرم افزار روي گوشي سامسونگ i900 قابل نصب است يا خير

MOHAMMED
16-01-2009, 00:22
سلام
آيا اين نرم افزار روي گوشي سامسونگ i900 قابل نصب است يا خير
بله به خوبی قابل اجراست و من ازش استفاده میکنم ، فقط حدود 1 اینچ از زیر صفحه سفید در میاد که به نظرم مشکل خاصی نیست!

imanali
16-01-2009, 19:47
آنها که ایمیل من را جواب نمی دهند شما هم دوست عزیز لااقل جواب بدهید متشکرم

majedmaher
17-01-2009, 08:24
دوستان عزیز
من حدود یک هفته است که منتظر گرفتن اکتیو کد هستم و تو این مدت هم بیش از 5 ایمیل به abra@parsonline.com زدم ولی هیچ خبری نیست و پاسخی نمیگیرم. سریال دستگاهم اینه:
XE7RN - KTG3I - 2U40R
1OSB/ - AHZCH - 7TCTX
ممنون میشم اگه کسی میتونه، اکتیو کد رو بگیره و به ایمیل من بفرسته.
majedmaher@gmail.com
پیشاپیش تشکر میکنم.
یاعلی

ghafoory
17-01-2009, 10:33
من هم دو ماه هست که منتظرم!!!!!

Xqmkx-/vw4x-2hjmh
ozg56-xgyga-fmitx

بابا تو رو خدا برام این کد رو بفرستید!

majedmaher
18-01-2009, 13:56
استمداد

دوستان گرامی
همانگونه که دیروز هم عرض کردم بیش از یک هفته است که منتظر گرفتن اکتیو کد هستم و تو این مدت هم قریب 7 ایمیل به abra@parsonline.com زدم ولی تا کنون هیچ خبری نیست و پاسخی نمیگیرم. از دوستانی که با این مجموعه ارتباط نزدیکتری دارند خواهشمندم وساطت نموده و این مشکل را حل و فصل نمایند. سریال دستگاهم اینه:
XE7RN - KTG3I - 2U40R
1OSB/ - AHZCH - 7TCTX
در صورت موفقیت لطفاً کد را به ایمیل من در آدرس زیر بفرستید.
majedmaher@gmail.com
پیشاپیش تشکر میکنم.
یاعلی

arahan13
18-01-2009, 20:23
سلام دوستان
اين برنامه رو امنياي من جواب نميده. تا اجرا ميكني صفحه اول كه مياد ،با انتخاب هر گزينش يهو يه ارور ميده و از برنامه بيرون مياد
كسي تا حالا به اين مشكل بر نخورده؟
در ضمن من تازه گوشي رو آپ گريد كرده با رام اصلي از سايت
رو هردو رام (قبلي و جديد)يه ارور ميده

poya63
28-01-2009, 00:36
دوستان زياد ي سروصدا راه انداختيد واسه اين برنامه اين برنامه هيچ وقت رو دستگاه شما به درستي اجرا نخواهد شد . چون واسه گوشي همون شركت طراحي شده . و شركت هم اين مسئله رو مي دونه واسه همين رايگان ارائه ميده . در واقع اين شركت با استفاده از احساسات و دين مردم شيعه گوشيهاي بنجول طاها را با چند برابر قيمت مي فروشه. واي بر ما كه ديگه واسه فروش محصولاتمون و يا واسه تبليغ اون از دينمون مايع مي زاريم. مطمئنم اين شركت واسه واردات قطعات اين گوشي به اصطلاح اسلامي از ماليات و گمرك هم معاف شده.ببينيد سوء استفاده از دين را.من مخالف اين نرم افزار نيستم واقعا اگه اجرا بشه محشر ميشه. ولي خوب اگه رو هر گوشي اجرا بشه ديگه شركت گوشيهاشو چجوري بفروشه؟واقعا متاسفم واسه مديريت اون شركت

majedmaher
28-01-2009, 14:28
دوستان زياد ي سروصدا راه انداختيد واسه اين برنامه اين برنامه هيچ وقت رو دستگاه شما به درستي اجرا نخواهد شد . چون واسه گوشي همون شركت طراحي شده . و شركت هم اين مسئله رو مي دونه واسه همين رايگان ارائه ميده . در واقع اين شركت با استفاده از احساسات و دين مردم شيعه گوشيهاي بنجول طاها را با چند برابر قيمت مي فروشه. واي بر ما كه ديگه واسه فروش محصولاتمون و يا واسه تبليغ اون از دينمون مايع مي زاريم. مطمئنم اين شركت واسه واردات قطعات اين گوشي به اصطلاح اسلامي از ماليات و گمرك هم معاف شده.ببينيد سوء استفاده از دين را.من مخالف اين نرم افزار نيستم واقعا اگه اجرا بشه محشر ميشه. ولي خوب اگه رو هر گوشي اجرا بشه ديگه شركت گوشيهاشو چجوري بفروشه؟واقعا متاسفم واسه مديريت اون شركت

دوست عزیز:
اگرچه منم مدت مدیدیه که این نرم افزار رو گوشیم نصب کردم ولی تا حالا نتونستم از اوون استفاده ای بکنم و همجنان منتظر دریافت اکتیو کد از سوی شرکت ابرا هستم، ولی فکر میکنم که به همین سادگی نمیشه نیت احتمالاً خیر مسؤولین اوون شرکت رو زیر سؤال برد و اونا رو متهم به استفاده ابزاری از دین کرد. تو همین تاپیک، پیامهای مثبت زیادی رو میشه پیدا کرد که حکایت از درست کرداری اوونا داره. البته اوون شرکت هم یه بنگاه اقتصادیه و باید سعی بکنه که دستگاههای خودشو بفروشه اما این مسئله الزاماً در تضاد با ارائه رایگان این برنامه بر روی پاکت پیسی های دیگه نیست، چرا که اولاً اونا قیمتهای بالاتری نسبت به طاها دارند و در ثانی از خدمات نرم افزاری پس از فروش اوون محرومند. لذا فکر میکنم بهتره بیشتر صبور باشیم و زود از کوره درنریم. از آقای سعید نخعی هم که این برنامه منتسب به ایشونه، درخواست میکنم که در کنار کارهای اقتصادی مجموعه خودش، این کار ارزشمند فرهنگی رو هم دنبال کنه و در آینده نزدیک ما شاهد جایگزینی این برنامه مفید شیعی با برنامه های مشابه موجود در بازار که دارای کرک و ... هم هستند، باشیم.
یا علی

MOHAMMED
28-01-2009, 15:15

اين برنامه برخلاف تصور شما بر روی گوشی من سامسونگ ای 900 اومنیا به خوبی اجرا میشه !

روی اچ تی سی تایتن 2 و اچ تی سی تاچ کروز و ایمت جسجم بدون مشکل اجرا شده ، روی ایتن ایکس 600 هم نصب شده و 80% امکاناتش کار کرده !

اینجور صحبت کردن اصلا درست نیست !

گوشی طاها قیمتش 280 هزار تومنه ، درحالی که گوشی مشابهش از شرکت اچ تی سی که همون مدل تاچ هست ، با قیمت نزدیک 450 تومن فروخته میشه ، پس چه طوری میگید که چند برابر قیمت ؟!

اتقافا شما اشتباه میکنید ، چیزی که اطلاع ندارید بهتره درباره اش صحبت نکنید ، من وقتی تابستون پیش اقای نخعی بودم ، به من گفتش که کلی مالیات و گمرک ازشون میگرن برای این گوشی !

برای طراحی این نرم افزار بیش از یک سال زحمت کشیده شده ، پس درست نیست اینجوری زیر سوال بردن این پروژه عظیم رو که واقعا کلی روش کار شده !

درسته به نظر منم نرم افزار رو بدون کد طوری طراحی میکردن که روی همه پاکت پی سی ها اجرا بشه خیلی بهتر بود ، ولی به هر حال کسی که برنامه نویس هست این حق رو داره که هر طوری که بخواهد برنامه رو پخش بکنه . بلاخره این روش کاری بوده برای جلوگیری از سو استفاده برخی سودجویان از برنامه .

به هر حال ایمیل شرکت رو که دارید میتونید باهاشون پیشنهاداتتون رو ارائه بکنید .

درضمن اقای نخعی که مدتیه کدها رو نفرستاده به خاطر مشغله های کاری بوده ، ایشون مدتیه رفته بودن خارج از ایران ، به همین دلیل نرسیدن کدها رو بفرستند ، چند روز قبل من با ایشون توی مسنجر تماس داشتم گفتند که هفته اینده که برگشتند دفتر کدها رو ارسال میکنند .

BOROAMOO
28-01-2009, 22:25
واقعا متاسفم برای بعضی ها.من گوشیمو(جمین) بردم شرکتشون .برنامه ای رو که مدت ها براش زحمت کشیده بودن به طور کامل مجانی و برای رضای خدا ریختن روی گوشیم.خدا خیرشون بده.بعضی ها حتی زحمت رفتن به شرکت هم به خودشون نمی دن.واقعا متاسفم

poya63
29-01-2009, 00:15

دوست عزیز:
اگرچه منم مدت مدیدیه که این نرم افزار رو گوشیم نصب کردم ولی تا حالا نتونستم از اوون استفاده ای بکنم و همجنان منتظر دریافت اکتیو کد از سوی شرکت ابرا هستم، ولی فکر میکنم که به همین سادگی نمیشه نیت احتمالاً خیر مسؤولین اوون شرکت رو زیر سؤال برد و اونا رو متهم به استفاده ابزاری از دین کرد. تو همین تاپیک، پیامهای مثبت زیادی رو میشه پیدا کرد که حکایت از درست کرداری اوونا داره. البته اوون شرکت هم یه بنگاه اقتصادیه و باید سعی بکنه که دستگاههای خودشو بفروشه اما این مسئله الزاماً در تضاد با ارائه رایگان این برنامه بر روی پاکت پیسی های دیگه نیست، چرا که اولاً اونا قیمتهای بالاتری نسبت به طاها دارند و در ثانی از خدمات نرم افزاری پس از فروش اوون محرومند. لذا فکر میکنم بهتره بیشتر صبور باشیم و زود از کوره درنریم. از آقای سعید نخعی هم که این برنامه منتسب به ایشونه، درخواست میکنم که در کنار کارهای اقتصادی مجموعه خودش، این کار ارزشمند فرهنگی رو هم دنبال کنه و در آینده نزدیک ما شاهد جایگزینی این برنامه مفید شیعی با برنامه های مشابه موجود در بازار که دارای کرک و ... هم هستند، باشیم.
یا علی

دوست عزيز من نگفتم اون شركت بنگاه خيريه هستش .هر شركتي حق داره براي منافع خودش به هر طريقي عمل كنه در واقع براي داشتن يه شركت موفق بايد شعار اين باشه (هدف وسيله رو توجيح مي كنه) ولي بعضي خط قرمزها هستش كه انسانيت حكم مي كنه رعايت بشه انسانيت جدايه از دينه تا اون جا اين مرز پررنگه كه امام حسين ميگه اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد. استفاده اي ابزاري از دين براي كارهاي تجاري در جامعه اي مثل جامعه ايران بايد محكوم شود. كه چنديست رواج يافته.بله دوست عزيز ممكنه اين نرم افزار روي گوشي شما اجرا بشه ولي خدا وكيلي تمام امكاناتش كار مي كنه ؟ اين نكته اي ظريفيست كه شركت هدف گرفته .نرم افزار به صورت رايگان ارائه ميشه فرد رو گوشيه خودش نصب ميكنه و به صورت دسته پا شكسته اجرا ميشه ولي تمام امكاناتش كار نميكنه. فرد مذهبي اينجاست كه در دام تبليغاتي شركت گرفتار مي شه او كه به نرم افزار علاقمند شده . و بديلي نيز در بازار نيست پس مجبور ميشه بره يه گوشي طاها بخره. البته ممكنه شركت در هدفش موفق نشه ولي هدفش احتمالا اين ميتونه باشه. (چشمها را بايد شست .......):39:

poya63
29-01-2009, 00:45
اتقافا شما اشتباه میکنید ، چیزی که اطلاع ندارید بهتره درباره اش صحبت نکنید ، من وقتی تابستون پیش اقای نخعی بودم ، به من گفتش که کلی مالیات و گمرک ازشون میگرن برای این گوشی !
.
دوست عزيز اتفاقا من خيلي از اين چيزاي شركتها و ترفندهاي فرار مالياتشون خبر دارم. شما واقعا فكر كردين . با پرسيدن شما ايشون اطلاعات مالي و اسرار مالي شركتو واستون رو ميكنه . هرگز! براي مثال ميگم مثلا شما حتي يه فروشگاه بزنيد و يه اسم عربي اسلامي واسش انتخاب كنيد اگه يكم تلاش كنيد واسه اون اسم 25% معافيت مالياتي ميتونيد بگيريد. چه برسه به اينكه ادعا كنيد توليد كننده اولين گوشي اسلامي در جهان هستيد . اونوقت نمي تونم تصور كنم مسئولان چه كارها كه واستون نمي كنن.
حالا من كاري ندارم به شركت و اينها. خيلي اين قبيل كارها رو مي كنن اينها هم روش. فقط هدفمم اينكه به بچه هاي موبايلستان بگم الكي وقتشونو واسه ايميل كد و نصب اون نرم افزار هارد ريست كردن پي در پي گوشيشون صرف نكنن كه در آخر هم گوشيشون بسوزه برن يه طاها بخرن(اين آخرو شوخي كردم)

majedmaher
03-02-2009, 08:27
اين برنامه برخلاف تصور شما بر روی گوشی من سامسونگ ای 900 اومنیا به خوبی اجرا میشه !

دوست عزیز آقای محمد؛
بالاخره منهم موفق به دریافت کد فعال سازی برنامه شدم ولی متأسفانه پس از وارد کردن اون، باز هم موفق به استفاده از این برنامه ارزشمند نشدم. با توجه به اینکه شما در نصب آن بر روی آی 900 موفق بودید، خلاصه ای از کارهای انجام شده رو میگم تا در صورت امکان راهنمایی کنید:
برنامه نصب کننده رو از سایت ZikrOnLine.ir گرفتم.
فایلهای اطلاعات قرآن و دیتا رو هم که حدود 60 مگ بود از همین تاپیک برداشتم.
برنامه رو روی گوشی (سامسونگ آی 900) نصب کردم.
فایلهای اطلاعاتی قرآن و دیتا را در My Storage گوشی کپی کردم و فایلهای .cfg برنامه رو در هر یک از فولدرهای مربوطه را به این آدرس تغییر دادم.
بعد برنامه اکتیویتور را اجرا کردم و کد دریافت شده رو تو اون وارد کردم.
پس از reset گوشی، برنامه اجرا شد به نحوی که میشد با فشار آیکون بالا سمت چپ برنامه، وارد قسمت تنظیمات و ... آن شد. قسمتهای قبله نما، تقویم و ... براحتی تنظیم شد و ظاهراً کار می کرد. ولی به محض ورود به یکی از انتخابهای قرآن یا مفاتیح و یا ...، برنامه با پیغام خطایی مشابه پیغام زیر مواجه میشه:
a native exeption has occurred in Zikr.Doa.Viewer.exe. select quit and then restart this program, or select details for more information.
more information : ExceptionCode: 0xc0000005
ExceptionAddress: 0x789fda20
Reading: 0x789fda20
با quit از برنامه و اجرای مجدد آن متأسفانه نه تنها مشکل حل نمیشه بلکه دیگه آیکون تنظیمات هم فعال نیست.البته زیربرنامه های اوقات شرعی و تقویم و ... تو صفحه اول هست و ظاهراً درست هم کار میکنند.
برای اطمینان از اینکه کد ارسالی برای اونا درست بوده و منهم کد دریافتی رو درست وارد کردم، مجدداً Activator (نسخه جدید) رو اجرا کردم. نتیجه همان موارد قبلی بود.
در صورت امکان راهنمایی کنید که: آیا در مراحل نصب اشکالی وجود داشته است، یا در قسمت فعال سازی آن و یا در جای دیگه.
خیلی ممنون.

majedmaher
03-02-2009, 12:01
نقل قول:

دوست عزیز آقای محمد؛
بالاخره منهم موفق به دریافت کد فعال سازی برنامه شدم ولی متأسفانه پس از وارد کردن اون، باز هم موفق به استفاده از این برنامه ارزشمند نشدم. با توجه به اینکه شما در نصب آن بر روی آی 900 موفق بودید، خلاصه ای از کارهای انجام شده رو میگم تا در صورت امکان راهنمایی کنید:
برنامه نصب کننده رو از سایت zikronline.ir گرفتم.
فایلهای اطلاعات قرآن و دیتا رو هم که حدود 60 مگ بود از همین تاپیک برداشتم.
برنامه رو روی گوشی (سامسونگ آی 900) نصب کردم.
فایلهای اطلاعاتی قرآن و دیتا را در my storage گوشی کپی کردم و فایلهای .cfg برنامه رو در هر یک از فولدرهای مربوطه را به این آدرس تغییر دادم.
بعد برنامه اکتیویتور را اجرا کردم و کد دریافت شده رو تو اون وارد کردم.
پس از reset گوشی، برنامه اجرا شد به نحوی که میشد با فشار آیکون بالا سمت چپ برنامه، وارد قسمت تنظیمات و ... آن شد. قسمتهای قبله نما، تقویم و ... براحتی تنظیم شد و ظاهراً کار می کرد. ولی به محض ورود به یکی از انتخابهای قرآن یا مفاتیح و یا ...، برنامه با پیغام خطایی مشابه پیغام زیر مواجه میشه:
A native exeption has occurred in zikr.doa.viewer.exe. Select quit and then restart this program, or select details for more information.
More information : Exceptioncode: 0xc0000005
exceptionaddress: 0x789fda20
reading: 0x789fda20
با quit از برنامه و اجرای مجدد آن متأسفانه نه تنها مشکل حل نمیشه بلکه دیگه آیکون تنظیمات هم فعال نیست.البته زیربرنامه های اوقات شرعی و تقویم و ... تو صفحه اول هست و ظاهراً درست هم کار میکنند.
برای اطمینان از اینکه کد ارسالی برای اونا درست بوده و منهم کد دریافتی رو درست وارد کردم، مجدداً activator (نسخه جدید) رو اجرا کردم. نتیجه همان موارد قبلی بود.
در صورت امکان راهنمایی کنید که: آیا در مراحل نصب اشکالی وجود داشته است، یا در قسمت فعال سازی آن و یا در جای دیگه.
خیلی ممنون.
دوست گرامی آقای محمد
از آقای مهندس نخعی نیز سؤال خودمو پرسیده بودم. ایشون امروز اینظوری جواب دادند :
«مشكل شما موبايلتوون هست كه ويندوز 1/6 را داردو برنامه الذكر فقط ويندوز 6 را پشتيباني ميكند انشاء الله تا 2 ماه ديگر برنامه الذكر براي ويندوز1/6 در سايت قرار داده خواهد شد. ولي برنامه اوقات نماز و اذان بر روي موبايل شما كار خواهد كرد»
احتمالاً ورژن ویندوز گوشی شما 6 بوده که روی اوون همه قسمتها کار کرده. در هر صورت باید تا دو ماه منتظر بود تا این مشکل هم انشاءاله حل بشه.
ضمناً به اون دسته افرادی که در حسن نیت این مجموعه شک کرده بودند، میگم که با توجه به نوع برخورد و احساس مسئولیتی که اونا دارن، حسن نیتشون حداقل برای من اثبات شده.
در اینجا لازم میدونم از آقای مهندس نخعی و همکارانشون بابت ارائه این برنامه ارزشمند تشکر کنم.
یا علی

MOHAMMED
03-02-2009, 12:04
دوست گرامی شما با استفاده از این فارسی ساز و نصب پکیج کاملش میتونید از برنامه الذکر بدون مشکل روی گوشیتون لذت ببرید :

http://mobilestan.net/showthread.php?t=55312

با غیر از این فارسی ساز این مشکل رو خواهید داشت !

majedmaher
04-02-2009, 19:02
دوست گرامی شما با استفاده از این فارسی ساز و نصب پکیج کاملش میتونید از برنامه الذکر بدون مشکل روی گوشیتون لذت ببرید :

http://mobilestan.net/showthread.php?t=55312

با غیر از این فارسی ساز این مشکل رو خواهید داشت !
از راهنمائیت ممنونم. اونو دانلود کردم. اگه ممکنه در مورد این فارسی ساز و نحوه استفاده از اون (که کدوم فایلها رو نصب کنم و ...) بیشتر راهنمایی کن. مجدداً متشکرم.

MOHAMMED
04-02-2009, 19:15
از راهنمائیت ممنونم. اونو دانلود کردم. اگه ممکنه در مورد این فارسی ساز و نحوه استفاده از اون (که کدوم فایلها رو نصب کنم و ...) بیشتر راهنمایی کن. مجدداً متشکرم.
خواهش ميكنم

راستش اين فارسي ساز مخلوطی از موبیدیف و چندتا عربایزر دیگه است که باید فایلها رو به ترتیبی که همونجا گفتم نصب بکنید !

البته فایلهای چهارم و پنجم برنامه اوقات شرعی و تقویم هجری هست !

majedmaher
07-02-2009, 07:55
ممنون.
اگه ممکنه ورژن موبیدیف اون رو بگید. من رو گوشیم موبیدیف 4.11 دارم با کیبرد فارسی spb، هیچ مشکلی هم با اونا ندارم. با نصب این عربایزر آیا به مشکل نمیخورم؟
در مورد این جمله شما:

البته فایلهای چهارم و پنجم برنامه اوقات شرعی و تقویم هجری هست !
متوجه نشدم که این فایلها حتماً باید نصب بشن یا احتیاجی نیست، چون برنامه ذکر برنامه های اوقات شرعی و تقویم خودشو داره!

MOHAMMED
07-02-2009, 10:28
درسته این هم یه نسخه از موبیدیف هست اما کمی ادیت شده ، منتهاش این یکی با برنامه الذکر مشکلی نداره ،اما بقیه نسخه ها مشکل دارن و ذکر رو درست اجرا نمیکنن !

فکر نکنم شما با نصب این به مشکلی بر بخورید چون من خودم مدت زیادی ازش استفاده کردم هم سرعت گوشی رو کم نکرد ، و هم برنامه الذکر را درست اجرا میکرد !

درباره فایلهای چهارم و پنجم اوقات نماز و تقویم هجری موبیدیف هست ربطی به برنامه الذکر نداره و شما احتیاجی به نصب کردنشون ندارید !

msz
11-02-2009, 14:04
حمید آقا از این که این نرم افزار «فوق ارزشمند» را مطرح کردی ممنون. اما درسته که تعدادی از بچه ها که مثل من ویندوز موبایل6.1 دارن تا 2 ماه دیگه تو خماریش! بمونن...
(من viva دارم و این نرم افزار مشوق من برای خرید پاکت پی سی بود)
خواهش می کنم برای تسریع در تهیه نسخه wm6.1 از شرکت تقاضا کنید
ما همچنان منتظریم. یا علی(ع)

majedmaher
11-02-2009, 17:30
فرصتی پیش اومد و تونستم با راهنمائیهای آقای mohammed و تعویض فارسی ساز، یکبار دیگه امکان اجرای برنامه رو روی گوشی امنیا تست کنم. خوشبختانه جواب داد و همه قسمتهای برنامه کار میکنه. تنها ایرادی که تا حالا به چشم من خورده اینه که جهت نوشته های فارسی در ترجمه و تفسیر قرآن بر عکسه (البته نه بصورت حرفی بلکه کلمه به کلمه رو از چپ به راست میچینه! ولی واقعاً برنامه سودمند و در نوع خودش بی نظیریه. امیدوارم که همه بتونن از اون استفاده کنند. مجدداً از آقای mohammed تشکر میکنم.
یا علی

Behnood
11-02-2009, 17:45
حمید آقا از این که این نرم افزار «فوق ارزشمند» را مطرح کردی ممنون. اما درسته که تعدادی از بچه ها که مثل من ویندوز موبایل6.1 دارن تا 2 ماه دیگه تو خماریش! بمونن...
(من viva دارم و این نرم افزار مشوق من برای خرید پاکت پی سی بود)
خواهش می کنم برای تسریع در تهیه نسخه wm6.1 از شرکت تقاضا کنید
ما همچنان منتظریم. یا علی(ع)

دوست عزیز خب شما میتونستید خود پاکت پیسی طاها رو بخرید و از اون نهایت استفاده از این برنامه ی واقعا زیبا رو ببرید..

thediver31
12-02-2009, 06:22
salam brother MOHAMMED

sorry of being writting in English
and that because I coud not write faresi

I have downloaded the program correctly and instale it correctly
but I do not have the activation code

I send alot of e-mail to
abra@parsonline.net
in order to get the activation code for my device hTC touch HD

device serial

XKIBK - JSBDN - TIH5S
+J/+0 - 4VFJJ - S5YTX

I have sent more than 10 e-mails in different times for the last 2 months
but no body respond to me

please my brother MOHAMMED
if you can ( and I know you can) give me the serial

and thanks alot

thediver31
12-02-2009, 06:41
salam brother MOHAMMED

sorry of being writting in English
and that because I coud not write faresi

I have downloaded the program correctly and instale it correctly
but I do not have the activation code

I send alot of e-mail to
abra@parsonline.net
in order to get the activation code for my device hTC touch HD

device serial

XKIBK - JSBDN - TIH5S
+J/+0 - 4VFJJ - S5YTX

I have sent more than 10 e-mails in different times for the last 2 months
but no body respond to me

please my brother MOHAMMED
if you can ( and I know you can) give me the serial

and thanks alot

sorry I want to correct the device serial
XKIBK - JSBDN - TIH5S +J/+0 - 4VFJJ - S5YTX

MOHAMMED
12-02-2009, 11:46
Va Alaikomoalsalam va rahmatollahe va barakatoh

My Dear Unfortunetly Zikr program Not Working on your device !

This Application Only Run On WM5 & WM6 With QVGA (320x240) Screen resolution but HTC HD OS is WM6.1 and Its Screen resolution WVGA (480x800) !!!

Best Wishes

iman2009
13-02-2009, 02:20
سلام بعد از چند ماه نصب این برنامه و ناتوانی در فعال سازی اون در device تازه پریروز فهمیدم کدی که واسه شرکت میل زدم اشتباه بوده (بعد و قبل از هر خط فاصله در متن کد باید فاصله میگذاشتم)
کد صحیح رو واسه شرکت زدم منتها جوابم رو ندادند زنگ زدم بهم گفتن پولی شده
جریان چیه باید چکار کنیم؟

MOHAMMED
13-02-2009, 12:01
سلام بعد از چند ماه نصب این برنامه و ناتوانی در فعال سازی اون در device تازه پریروز فهمیدم کدی که واسه شرکت میل زدم اشتباه بوده (بعد و قبل از هر خط فاصله در متن کد باید فاصله میگذاشتم)
کد صحیح رو واسه شرکت زدم منتها جوابم رو ندادند زنگ زدم بهم گفتن پولی شده
جریان چیه باید چکار کنیم؟
عه ؟ تعجبه ؟!

خب میپرسیدی چقدر ؟!

HAMID
14-02-2009, 13:02
دوستان من با مهندس نخعی صحبت کردم ایشون فرمودن که اگر کاربرا حضوری تعشریف بیارن شرکت تا الذکر براشون نصب بشه یه هزینه ای ازشون دریافت میشه

ولی اگر از طریق ایمیل درخواست کد بدن هزینه ای دریافت نمیشه فقط باید تو ایمیلشون ذکر کنن که از سایت موبایلستان هستن

در ضمن پاکت پی سی طاها پلاس 2 هم بعد از عید وارد بازار میشه و از مشخصاتش هم میشه به

ویندوز موبایل 6.1

دوربین 3.2 یا 5 مگاپیکسل

gps

wifi

cpu intel 624

lcd 2.8 320 -240

طراحی زیبا و بدنه مقاوم اشاره کرد در مورد قیمت این پاکت پی سی هم مهندس نخعی توضیحی ندادن فکر میکنم زیر 400 هزار تومن باشه

BOROAMOO
16-02-2009, 12:24
چه می کنه این مهندس نخعی

safir933
16-02-2009, 23:15
آقا محمد، خیلی وقت پیش سریال گوشیمو برات فرستادم گفتی که آقای نخعی مسافرته و توی مسنجر هم ندیدیش که کد رو واسم بگیری. آیا آقای نخعی رو از مسافرت نیومده و توی مسنجر ندیدیش؟ ما هنوز که هنوز توی کف استفاده از این نرم افزار هستیم.
ممنون میشم اگر جواب بدی!!

ghafoory
17-02-2009, 01:43
من هم سه ماه هست منتظرم !!!

Xqmkx-/vw4x-2hjmh
ozg56-xgyga-fmitx

اگر لطف کنید و بفرستید متشکرم

majedmaher
18-02-2009, 10:29
آقای MOHAMMED:
با سلام، همانظور که قبلاً هم گفتم با راهنمایی شما و تعویض فارسی ساز، تونستم برنامه الذکر رو روی گوشی امنیای خودم نصب کنم و از اون بهره ببرم. همین اربعین هم که به مناسبتی از اون استفاده میکردم، کلی برات دعای خیر کردم.
الان هم سه تا مسئله کوچیک دارم که اگر بتونی راهنمایی کنی ممنون میشم.
اول اینکه : این فارسی ساز هر بار که سیستم ریست میشه تقویم رو از انگلیسی به عربی تغییر میده و باید اونو دستی دوباره به انگلیسی ست کرد. آیا راهی برای رفع این مشکل وجود داره؟
دوم اینکه : اخیراً قسمت تقویم اون بصورت اتوماتیک کار نمیکنه و هر روز یا باید گوشی رو ریست کرد و یا برنامه ذکر رو احرا نمود و به قسمت تقویم رفت تا تاریخ درست رو نشون بده.
سوم هم اینکه : برنامه پخش اذان اون دیگه کار نمیکنه. البته قبلاً کار میکرد ولی فکر میکنم بعد از نصب SPB Shell روی گوشیم، از کار افتاد و هرچه اونو تنظیم میکنم، باز کار نمیکنه!
ممنون میشم اگه تو موارد گفته شده بتونی راهنمایی کنی.
یا علی.

MOHAMMED
18-02-2009, 15:15
اول اینکه : این فارسی ساز هر بار که سیستم ریست میشه تقویم رو از انگلیسی به عربی تغییر میده و باید اونو دستی دوباره به انگلیسی ست کرد. آیا راهی برای رفع این مشکل وجود داره؟

نه متاسفانه من که نتونستم

دوم اینکه : اخیراً قسمت تقویم اون بصورت اتوماتیک کار نمیکنه و هر روز یا باید گوشی رو ریست کرد و یا برنامه ذکر رو احرا نمود و به قسمت تقویم رفت تا تاریخ درست رو نشون بده.

برای من این مشکل نیست

سوم هم اینکه : برنامه پخش اذان اون دیگه کار نمیکنه. البته قبلاً کار میکرد ولی فکر میکنم بعد از نصب spb shell روی گوشیم، از کار افتاد و هرچه اونو تنظیم میکنم، باز کار نمیکنه!

برای اینکه اذان برنامه کار بکنه باید حتمن برنامه باز و ران باشه در غیر این صورت اذان نمیده حالا نمیدونم دیگه اگه موبایل شل رو نصب کرده باشید مانع میشه یا نه .

safir933
18-02-2009, 23:45
آقا محمد لطف می کنی اگر سئوال ما (4 ارسال قبل) رو هم جواب بدی. قبلا بیشتر ما رو آدم حساب می کردی و بی جواب از ارسال ما نمی گذشتی!!!!!!!!!!!!!!!!

MOHAMMED
19-02-2009, 17:37
سفیر جان حرفی برای گفتن ندارم چی بگم ، دست من نیست !

متاسفانه چندبار خواستم با اقای نخعی توی مسنجر صحبت بکنم اما جواب ندادن ، براشون کد همه بچه ها رو ایمیل زدم اما جواب ندادن !

ای کاش این برنامه رو هم مثل بقیه برنامه ها راحت میفروختن توی بازار هرکی میخواست میخرید !

safir933
19-02-2009, 20:20
سفیر جان حرفی برای گفتن ندارم چی بگم ، دست من نیست !

متاسفانه چندبار خواستم با اقای نخعی توی مسنجر صحبت بکنم اما جواب ندادن ، براشون کد همه بچه ها رو ایمیل زدم اما جواب ندادن !

ای کاش این برنامه رو هم مثل بقیه برنامه ها راحت میفروختن توی بازار هرکی میخواست میخرید !

به هر حال بابت همه زحماتی که کشیدی ممنونم، مثل اینکه خودت هم دل پری داری.
فکر کنم این آخرین باری بود که وارد این تاپیک شدم.

MOHAMMED
19-02-2009, 22:28
ان شا الله هر وقت فرجی شد براتون پیغام خصوصی میزنم !

البته خواستید یکبار دیگه هم امتحان بکنید

چون هفته پیش اقا حمید با اقای نخعی تلفنی تماس گرفتن و اقای مهندس گفتن که به کاربران موبایلستان بگید که توی ایمیلشون ذکر بکنن که از سایت موبایلستان وارد شدن ، در اون صورت ایشون کد رو برای کاربرا میفرسته .

به امتحانش میارزه به نظرم ...

ahmadiy
20-02-2009, 10:28
با سلام .
من نتوانستم برنامه را نسب کنم . وینوز پیام می دهد که سیستم اجازه نمی دهد. لطفا راهنمایی کنید.

MOHAMMED
20-02-2009, 13:27
با سلام .
من نتوانستم برنامه را نسب کنم . وینوز پیام می دهد که سیستم اجازه نمی دهد. لطفا راهنمایی کنید.
باید برنامه رو اکتیویت بکنید تا درست کار بکنه براتون !

hajimahdy
22-02-2009, 19:47
من امروز با شرکت تماس گرفتم. گفتند این نرم افزار برای ویندوز 6 هست و برای ویندوز 6.1 هنوز آماده نشده و بعد عید آماده میشه.
کاش قیل از این که پست زده میشد و عنوانی جذاب برای اون انتخاب میشد ، آگاهی لازم نسبت به اون کسب می شد

hadi500
23-02-2009, 07:38
سلام
ایا این برنامه روی تاچ پرو نصب می شه؟

MOHAMMED
23-02-2009, 16:42
سلام
ایا این برنامه روی تاچ پرو نصب می شه؟
نه خیر نمیشه !

همونطوری که دوستمون گفتن نسخه فعلی فقط روی ویندوز 6 کار میکنه نه 6.1 ، درضمن برنامه روی گوشیهایی با اسکرین کیو وی جی ای کار میکنه نه وی جی ای !

jaleelzain
26-02-2009, 07:57
serial code
XKU3M-728JI-H8B/K
OUIWB-U8AFD-EOETX
please ineed the code
thanks

abdul1400
01-03-2009, 16:46
دوستان گرامی
همانگونه که دیروز هم عرض کردم بیش از یک هفته است که منتظر گرفتن اکتیو کد هستم و تو این مدت هم قریب 5 ایمیل به abra@parsonline.com زدم ولی تا کنون هیچ خبری نیست و پاسخی نمیگیرم. از دوستانی که با این مجموعه ارتباط نزدیکتری دارند خواهشمندم وساطت نموده و این مشکل را حل و فصل نمایند. سریال دستگاهم اینه:
XN+NB - DMK3Z - EVJCE
ADIFE - NB/J5 - TBWTX

در صورت موفقیت لطفاً کد را به ایمیل من در آدرس زیر بفرستید.
orchid-4u@hotmail.com
پیشاپیش تشکر میکنم.
یاعلی

MOHAMMED
01-03-2009, 23:20
دوست عزیز متاسفانه جواب ما رو هم درست حسابی نمیدن !

msz
03-03-2009, 00:06
خدايا! يعني مي‌شه ما هم اين نرم افزار رو روي گوشيمون(viva) داشته باشيم!!!
و همچنان منتظريم تا سال 88 .....

MOHAMMED
03-03-2009, 23:53
اقا حمید دیروز باهاشون تماس گرفته بهش گفتن تا قبل از عید

msz
04-03-2009, 08:45
خدا رو شکر. به زندگی امیدوار شدم!!!
انشا الله که این یکی هم رایگان باشه.

alirezavahedi
09-03-2009, 20:01
سلام
آقا من کد اکتیو را ایمیل کردم ولی کسی جواب به من نداد

MOHAMMED
09-03-2009, 20:14
سلام

متاسفانه دیگه جواب نمیدن .... !

Mohammadamirb
11-03-2009, 10:10
خوب.منم ايميل زدم.قيد كردم كه از موبايلستان هستم.اما هيچ پاسخي ندادن.فكر كنم بايد دست به دامان كركرها بشيم.اگه كركش كردن هينجا ميذارمش

msz
19-03-2009, 09:55
سال 87 به پايانش نرديك شد ولي خبري از اين الذكر براي ويندوز موبايل 6.1 نشد...و ما همچنان منتظريم

MOHAMMED
23-03-2009, 16:22
من در روزهای اخر سال با اقای مهندس توی مسنجر صحبت میکردم ، به من گفتند که کارش تمومه فقط مونده که فایلش رو به فرمت کب تبدیل بکنند !

ولی الان دیگه ظاهرا مهندس نیست توی مسنجر نمیبنمش که ازش بگیرم .

ولی حتمن اماده شده دیگه ...

Volkswagen Gol
27-03-2009, 23:36
نمی دونم چی بگم. دستتون درد نکنه. خدا خیرتون بده

b_gholipoor
28-03-2009, 08:18
من تشکر می کنم از این برنامه خوبتون .روی امنیا نصب کردم و الان منتظر جواب ایمیل هستم ولی متاسفانه یک هفته است که جوابی نیومده.ممنون اگر کسی پیگیری کنه.

sadeqmilani
11-04-2009, 17:24
باسلام
نرم افزارراروی htc-X7500نصب کردم .اولا نرم افزار صفحه کوچک دارد
ثانیا خیلی ازقسمتها اجرانمی شود
چه کاربایدبکنم

MOHAMMED
18-04-2009, 20:45
باسلام
نرم افزارراروی htc-x7500نصب کردم .اولا نرم افزار صفحه کوچک دارد
ثانیا خیلی ازقسمتها اجرانمی شود
چه کاربایدبکنم
روی گوشی شما جواب نمیده چون صفحه گوشی شما وی جی ای است و این برنامه فقط برای کیو وی جی ای کار میده !

msz
18-04-2009, 21:48
محمد آقا . در پست هاي قبلي مطرح شده بود كه اين نرم افزار براي ويندوز 6.1 درست نشده. اما در چند پست قبل تر نوشته شده بود روي امنيا كه ويندوز 6.1 داره نصب شده و نسبتا كار مي‌كنه. بالاخره نفهميديم روي ويوا كار خواهد كرد يا نه!
من از قبل عيد منتظر ورژن نهايي ويندوز 6.1 براي ويوا بودم و گفته بودند تا عيد آماده مي‌شه . اما الان يك ماهه كه گذشته و خبري نيست.
خيلي متاسفم.

MOHAMMED
18-04-2009, 23:20
محمد آقا . در پست هاي قبلي مطرح شده بود كه اين نرم افزار براي ويندوز 6.1 درست نشده. اما در چند پست قبل تر نوشته شده بود روي امنيا كه ويندوز 6.1 داره نصب شده و نسبتا كار مي‌كنه. بالاخره نفهميديم روي ويوا كار خواهد كرد يا نه!
من از قبل عيد منتظر ورژن نهايي ويندوز 6.1 براي ويوا بودم و گفته بودند تا عيد آماده مي‌شه . اما الان يك ماهه كه گذشته و خبري نيست.
خيلي متاسفم.
نسخه اومنیا فقط با یک نوع فارسی ساز غیر رسمی مخصوص جواب میده ، ولی با فارسی ساز های اصلی قابل اجرا نیست !

درباره نسخه 6.1 هم اخرین بار که با مهندس صحبت کردم گفت که کارش تمومه تقریبا ، و الان حتمن دیگه باید اماده باشه ، ولی خیلی وقته موفق نشدم که با مهندس صحبت کنم ، اگر گیرش اوردم حتمن بهتون میدمش !