PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون نرم افزار پیام رسان فارسی همراه اول

NIMAZ
02-08-2008, 11:46
با عرض سلام ... چند وقتیه که همراه اول برای کاهش هزینه ی اس ام اس هاش این نرم افزار رو تولید کرده که به کاربران اجازه ی ارسال تا بیش از 200 کاراکتر در هر پیام رو می ده ... اول برای اطلاع بیشتر یک سری به سایت همراه اول بزنید :
www.mci.ir
این تاپیک ایجاد شد تا دوستان مسائل و بحث هاشون رو پیرامون این نرم افزار و احتمالا نسخه های جدید اون مطرح کنن ... مدیران اگر صلاح دونستن این تاپیک رو مهم کنن و امیدوارم مشابه این تاپیک قبلا در سایت وجود نداشته باشه ...
ضمنا باید یادآوری کرد که همراه اول اعلام کرده این نرم افزار تنها بر روی سیم کارت های این شرکت جواب می ده و مثلا قابل استفاده برای ایرانسلی ها نیست ...

NIMAZ
02-08-2008, 12:00
اولین اشکال رو خودم مطرح می کنم ... من این نرم افزار رو گرفتم و روی گوشی خودم که w950 باشه و گوشی پدرمکه k750 باشه نصب کردم ... از هر دو گوشی به همدیگه اس ام اس فرستادم ولی صندوق دریافت هیچکدوم اس ام اسی نشون نمی دن ... بچه ها هم بیان و با این نرم افزار کار کنن ببینن مشکل من از کجاست ... با تشکر ...

NIMAZ
02-08-2008, 12:01
ضمنا صفحه ی دانلود نرم افزارم که فعلا اینجاست :
http://www.mci.ir/?1654

mahdidj
02-08-2008, 12:17
من هر چي SMS با اين نرم افزار ميفرستم Send نميشه.

mr_vahid_fx
02-08-2008, 12:22
برنامه باید تو حالت run باشه ...
قبلا از این نرم افزارها موجود بود برای فرستادن sms های مخفی و ....
باید هر دو گوشی داشته باشن (فکر کنم)
و همچنین تو حالت آماده به کار باشه تا sms که میاد رو شناسایی کنه ...

sina_m_s
02-08-2008, 12:47
نسخه ي دومي كه ارائه شد از لحاظ فرستادن sms ضعيف تر از اوليه و اصلاً كار نميكنه باز اوليه يه كارايي ميكرد بعد هم اين كه نسخه ي دوم محيط نسبتاً بهتري داره ولي فكر ميكنم كلاً ارسال فشرده و عادي آن و در يك كلام sending آن مشكل داره.

younes55
02-08-2008, 14:56
كار ميكنه .خوب هم كار ميكنه.اما شرط داره:
1 - هر دو موبايل بايد اين برنامه را نصب كرده باشند
2- هر دو فايل jad , jar بايد روي گوشي ريخته بشه و فايل jad اجرا بشه.
3- نياز نيست اين برنامه مرتب در حال اجرا باشه.اگه پيغامي برسه يه تاييديه براي باز كردن برنامه مياد بعد وارد ميشه

EHSAN
02-08-2008, 16:31
این همون اس ام اس زیپر هست