PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش برنامه handy shell

yaghobn71
09-09-2008, 21:08
اموزش handy shell

اول بگم که خیلی از دوستان موقع نصب با پیغام not gurantedروبرو میشن البته با عجله تایپ میکنم و هر جا غلط املایی دیدید چه فارسی چه انگلیسی به بزرگی خودتون ببخشید که تنها راه حلش ساین کردن نرم افزار توی خود گوشی ( گوشی های هک شده) میباشد توسط نرم افزار mobile signerو اگه این کار رو بکنید نرم افزار صد در صد راحت براتون نصب میشه البته این روش برای تمامی نرم افزارها ی بد قلق کاربرد دارد
1- پس از نصب نرم افزار محیط گوشیتون واقعا روییایی میشه اول از همه اون ساعت زیبا با فونت درشت در یالای صفحه نمایش که با اوکی روی اون مستقیم به قسمت ساعت موبایلتون میرید و زیر اون قسمتی هستش که میتونید نرم افزارهای مورد دلخواهتون رو قرار بدید البته انجام مسیر زیر
options ......settings......plugins.....app shotcuts.....customize

در ضمن با انجام این مسیر میتونید جای ساعت و نرمافزارها و بقیه موارد رو در صفحه اصلی عوض کنی

options ......settings......plugins.....app shotcuts......move

بهتره که قسمت key یا کلیدها رو تغیر ندید چون در بهترین حالت قرار دارند
در قسمت perferencesمیتونید توسط گزینه active page تعداد صفحات نمایشی رو که زدن دکمه قرمز گوشی تعویض میشوند رو کم یا زیاد کنیدو به بقیه قسمتها هم دست نزینید البته برای تنظیم مدت زمانی که طول میکشه تا صفحات عوض بشوند کاربرد دارد

در قسمت تقویم میتونید قرارهای ملاقات وکارهایی که باید در اینده انجام بدهید رو قرار بدهید که من بجای اون یک بیت شعر نوشتم که روی صفحه نمایشم پیداست

میرسیم به تسک منیجر این برنامه که خیلی از دوستان انتقاد کردن ولی به نظر بنده خیلی خوب و کاربردی هستش بخصوص اگه handy task manager رو جدا گونه نصب کنید که اوتوماتیک جای تسک منیجر فعلی handy shell می نشیند و امکاناتش بهتره البته بهترین قسمت این تسک منیجر دکمه kill یا کشتن هستش که تمامی نرم افزارها رو راحت میبنده , و دکمه favorate که میتونید نرم افزارهای مورد دلخواهتون رو بهش اضافه کنید و با شورتکاتی که ایجاد میکنه به راحتی اونها رو اجرا کنید البته این قسمت از همون امکانات اضافی هستش که handy task داره البته بگم من این تسک منیجر رو به روش حک از کار انداختم و شاید بیش از 5 روش برا از کار انداختنش پیدا کردم ولی باز هم با زدن دکمه منو jbaktask اجرا نمیشد البته خود تسک منیجر هندی شل هم اجرا نمیشد و به نظر من بهترین کار داشتن هردوی اونهاست و البته یکی از ایکونهای برنامه که به هندی شل معرفی میکنید همون jbaktaskخودمون باشه که هر وقت خواستیمش در دسترس باشه
در صفحه اصلی ایکون بلوتوث رو میبینیم که با زدن اون بلوتوث براحتی روشن و خاموش میشود
در قسمت log که علامت اون گوشی تلفن هست میس کال رو نشون میده در کنارش مسیجی که برامون اومده رو بدون رفتن به بخش messaging میتونیم ببینیم که برای حذف اسم فرستنده از توی اون میتونید دکمه c گوشی رو بزنید که این هم یک ریزه کاری از هندی شل بودو خلاصه بقیه قسمتها
حال میرسیم به دکمه applications که با زدن اون صفحات هندی شل تغیر میکنه که در صفحه دوم با رفتن مسیر زیر میتونیم نرم افزارهای مورد علاقمون رو شورتکات بدیم
applications......options....shortcuts....replace
و در صفحه سوم میتونیم لیستی از دوستامون رو قرار بدیم که زیاد بهشون زنگ میزنیم

البته هندی شل رو با زدن دکمه قرمز گوشی براحتی فعال و غیر فعال میکنیم و و قتی که فعال هستش با زدن هر کدوم از کلید های صفحه کلید میتونید به هر قسمت گوشی که مد نظرتون هست برید که قبلا 2 نرم افزار یرای این کار معرفی شده بود که هندی شل اونها رو هم توی خودش جا داده

باور کنید دیگه حسابی از تایپ کردن خسته شدم خودتون دیگه دل و روده هندی شل رو دربیارید و بگم که در اینده در ورزن های بعدی خواهید دید که این نرم افزار چی هستش و به نظر بنده این نرم افزار پدیده سال 2008 خواهد بود با نصب این نرم افزار از نصب چندین نرم افزار دیگه راحت میشویدچون که کار چندین نرم افزار رو در محیطی زیبا به راحتی انجام میده البته باور کنید من سهام دار شرکت epocware که نرم افزارهای هندی رو میسازه نیستم

174111
......منتظر پست های بعدی باشید البته هرگونه مشکل نرم افزاری داشتید در خدمتم ولی بگم اگی دیر up میکنم اینه که سرم خیلی شلوغه و نمیرسم زیاد به انجمن سر بزنم