PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهی دیگر برای پاک کردن فایلهای هک

hosein_hs
12-09-2008, 17:49
سلام
دوستای عزیز چون واسه خودم این مشکل پیش اومد و مجبور شدم اینترنال فورمت کنم.راهایی که دوستانم گفتن آزمایش کردم نشد.دنبال این موضوع گشتم و اینو پیدا کردم.آزمایش کردم.
درست عمل می کنه...........:10::10::cheesygrin:
این روش برای پاک کردن فایلایی مانند Alunch.rsc MultiTasking.rsc Semc_Default.rsc و....
می باشد.
برای این کار ، مراحل زیر را دنبال کنید :
1. برنامه ی Process Explorer را دريافت كنند و بر روی گوشی خود نصب کنید . برنامه را فعلا باز نکنید .
2. سپس فایل منیجری که استفاده می کنید را باز کنید ( مثلا X-Plore )
3. بر روی Task Manager گوشی کلیک کنید تا باز شود سپس روی Activity Menu کلیک کنید و بروید و برنامه ی Process Explorer را که اخیرا نصب کزدید را باز کنید .
4. حالا اینجا می بایست شما برنامه ای که فایلی که می خواهید پاک کنید را به همراه خود باز کزده را Kill کنید ( ببندید )

اگر می خواهید فایل Sems_Default.rsc را پاک کنید شما می بایست Activity Menu را ببنیدید .
اگر می خواهید فایل MultiTasking.rsc را پاک کنید شما می بایست Taks Manager را ببنیدید.
اگر می خواهید فایل Alaunch,rsc را پاک کنید شما می بایست Main Menu را ببندید .

5. وقتی که پروسس مربوطه را Kill, End کردید بر روی X-Plore بروید و روی Invoke کلیک کنید . سپس از درون فایل منیجری ، فایلی که می پاک نمی شد را به راحتی پاک کنید

nigc
28-09-2008, 23:03
برنامه ریجستر میخواد چیکار کنم الان

paiizan
29-09-2008, 04:14
ضمن تشكر ، اين كار رو ميشه از طريق swiss manager pro هم انجام داد.

mehrdad30
30-09-2008, 00:51
ضمن تشكر ، اين كار رو ميشه از طريق swiss manager pro هم انجام داد.

دوست عزیز چطوری با این برنامه این کارو بکنیم :13::13::13::13::13:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

paiizan
30-09-2008, 05:06
دوست عزيزم ، شما وارد برنامه ميشي ، از دو راه ميتوني اين كار رو بكني 1- ابتدا به قسمت setting برنامه بري و قسمت
end system applications رو تيك بزني و بعد ميتوني Main menu يا activity menu رو kill كني
2- هم ميتونيد در همون قسمت setting برنامه ، memory reclaim رو روي level 3 قرار بدي و وقتي در برنامه reclaim Memory رو بزني ، بسته ميشن.
3- موفق باشيد

nigc
01-10-2008, 09:41
من با ورژن 1.7 آزمایش کردم مثل برنامه procexo به راحتی نمیشه با اون کار کرد

paiizan
03-10-2008, 13:26
من ورژن 1.6 رو دارم و كار هم باهاش خيلي راحته. مخصوصا در مورد مرتبط با موضوع اين تاپيك

behnam3646
30-03-2009, 20:51
من یه پک گرافیکی ریختم تا ایکونهای منوم عوض بشن برای پاک کردن اونا چیرو باید end یا kill بکنم؟

maxpal97
03-09-2009, 16:53
گوشیم W960 هست
من یه پک گرافیکی لعنتی ریختم رو گوشیم . از اون SIS ها بود و رو مموری داخلی هم نصب کردم . الان آیکون هاش خیلی آشغال شده . از تو unistall نمی شه پاکشون کرد . حالا اگه فولدر Resource داخلی W960 را می شه از یه جا گیر آورد ممنون می شم لینک بدید . یا راه حلی که بشه برگشت به حال قبل .

گوشیم را مستر ریست کردم + مدیا را هم فورمت کردم . فریم ورش را هم نتونستم آپدیت کنم

حالا راه حل بدید ممنون می شم .

MASOUD
03-09-2009, 17:57
گوشیم W960 هست
من یه پک گرافیکی لعنتی ریختم رو گوشیم . از اون SIS ها بود و رو مموری داخلی هم نصب کردم . الان آیکون هاش خیلی آشغال شده . از تو unistall نمی شه پاکشون کرد . حالا اگه فولدر Resource داخلی W960 را می شه از یه جا گیر آورد ممنون می شم لینک بدید . یا راه حلی که بشه برگشت به حال قبل .

گوشیم را مستر ریست کردم + مدیا را هم فورمت کردم . فریم ورش را هم نتونستم آپدیت کنم

حالا راه حل بدید ممنون می شم .

حافظه داخلی رو فرمت کن.
Format internal

اگر نمیخوای فرمت کنی آیکون ها رو از داخل Reasorce\apps حذف کن.