PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نصب تم بر روي LG KE990 & KU990 Viewty + تم هاي فوق العاده حرفه اي

boy_in_the_box
21-09-2008, 23:05
سلام خدمت تمام دوستان.امروز ميخوام آموزش نصب تم بر روي گوشي LG Viewty رو براي دوستان قرار بدم.لازمه كه اين نكته رو ذكر كنم كه من اين آموزش رو از كنار هم گذاشتن مطالب چندين سايت و انجمن خارجي بدست اوردم و به هيچ عنوان در هيچ سايت و انجمن ايراني پيدا نميشه (مگه توسط خودم).دوستاني هم كه زحمت كپي در سايت هاي ديگه رو ميكشند،لطف كنند و حداقل يه ذكر منبعي بكنند.
اول در مورد كار و تم ها يكم توضيح بدم كه براي انجام اين كار عجله بيشتري بكنبد.در اين روش كه به نوعي شما گوشي رو هك ميكنيد،هيچ اتفاق ناجوري براي گوشي نميفته و فقط شما چند تا فايل رو جايگزين ميكنيد و سپس برنامه و تم ها رو روي مموري ميريزيد.به همين سادگي.البته دوستاني كه نگران هستند براي گوشي ممكنه بعد از اين كار مشكلي پيش بياد،ميتونن از فايلهاي سيستمي گوشي Back Up بگيرن كه اون رو هم براي اين دوستان آموزش ميدم.
ولي در مورد تم ها بايد بگم كه اين تم ها فوق العاده حرفه اي و محشر هستند و اصلا با تم هاي ديگر گوشيها قابل مقايسه نيستند.
حالا ديگه با اجازه دوستان آموزش رو شروع ميكنيم:

وسائل لازم:

يكعدد گوشيه Viewty
كابل گوشي
cd گوشي (براي شناخت گوشي و كابل گوشي لازم ميباشد و اگه شما قبلا اون رو نصب كرديد،ديگه نيازي به cd نداريد)
برنامه Theme manager
برنامه EFS Media Builder
فايلهاي لازم براي هك كردن گوشي

نحوه گرفتن Back Up از فايلها

( براي انجام اين مراحل،گوشي بايد در حالت "Data Mod" باشد.براي اين منظور به قسمت تنظيمات گوشي رفته و در قسمت usb connection گزينه "Data Mode" رو فعال كنيد. )

گوشي رو با كابل به كامپيوتر وصل كنيد و مراحل زير را دقيق انجام بديد.

1.ابتدا برنامه EFS رو باز كنيد.در پنجره ظاهر شده بر روي گزينه EFS Explorer كليك كنيد.

http://www.upload.dehcadeh.com/images/n5vaz0xswki95bhlip.jpg

2.صفحه اي مانند صفحه زير ظاهر ميشه كه پورت اتصال گوشي ، مدل گوشي و ... رو نشون ميده.شما بايد مربع سمت چپ رو تيك بزنيد و سپس بر روي گزينه Connect كليك كنيد.البته توجه داشته باشيد كه اين صفحه هر 5 ثانيه رفرش ميشه و شما بايد سريع اين كارها رو انجام بديد.

http://www.upload.dehcadeh.com/images/hipejy1of0e6le1engcw.jpg

3.سپس صفحه زير ظاهر ميشه كه در قسمت بالا بر روي پوشه LGAPP راست كليك كرده و بر روي Rename كليك ميكنيد و نام پوشه را به TOTO تغيير ميدهيد.حالا بر روي همون قسمت بالا يه راست كليك ديگه بكنبد و Refresh رو انتخاب كنيد.اين كار رو كه انجام بديد،صفحه گوشي شما مثل اين عكس زير ميشه،كه اصلا نگران نباشيد.

http://www.upload.dehcadeh.com/images/doxe0a0n01ehf4d0pudr.jpg

4.بعد از اينكه صفحه موبايل به اين شكل در اومد،ابتدا بر روي گزينه Disconnect كليك كنيد و دوباره Connect كنيد.

http://www.upload.dehcadeh.com/images/bt5hxksxpzepozrnotp.jpg

5.اين مرحله طولاني ترين بخش اين آموزشه كه حدود يكساعت طول ميكشه و فايل هاي Back Up را روي كامپيوتر ذخيره ميكنه. اين دفعه بر روي پوشه TOTO راست كليك كنيد و گزينه Read رو اتخاب كنيد.البته توجه داشته باشيد كه در قسمت پايين برنامه شما ميتوانيد محل ذخيره شدن فايل هاي Back Up بر روي كامپيوتر رو به دلخواه مشخص كنيد.

http://www.upload.dehcadeh.com/images/683vfpwihn327ehyx78.jpg

6.بعد از اينكه ذخيره سازي تمام شد،بر روي پوشه TOTO است كليك كنيد و نام اون رو به LGAPP تغيير بديد.سپس بر روي Disconnect كليك كنيد و بر روي پيغام ظاهر شده بر روي گزينه سمت چپ كليك كنيد تا موبايل ريست شود.

http://www.upload.dehcadeh.com/images/viir1wgzm1ex27exgsf1.jpg

خوب Back Up گرفتن از فايل هاي سيستمي تموم شد و الان به بخش آخر يعني هك گوشي و نصب تم ها ميرسيم.

هك كردن گوشي و نصب تم

.ابتدا برنامه EFS را باز كرده و مراحل 1 و 2 قسمت قبل رو عينا انجام دهيد.
.در پنجره باز شده با دوبار كليك كردن اابتدا وارد پوشه LGAPP و سپس پوشه Media و در آخر وارد پوشه swf ميشويم.
.در پنجره پايين برنامه EFS بر روي پوشه hack-ke970 كه دانلود كرديد و فايلهاي هك در آن قرار دارد كليك ميكنيد تا فايل هاي موجود در آن نمايش داده شود.حالا بر روي فايلهاي "widget2.swf", "widget4.swf" و "nyx_viewtyx.swf" راست كليك كرده و گزينه Read را انتخاب كنيد.
.حالا در همون پنجره بالا در قسمت swf وارد پوشه theme شويد و در پنجره پايين،بر روي فايل "theme_bg2.swf" راست كليك كرده و گزينه Read را انتخاب كنيد.سپس بر روي گزينه Disconnect كليك كنيد و در پيغام ظاهر شده Yes رو انتخاب كنيد تا گوشي ريست بشه.
حالا گوشي رو از كابل جدا كنيد و در قسمت تنظيمات تلفن،تنظيمات كابل رو از "Data Mode" به "Mass Storage Mode" تغيير بديد.وقتي تنظيمات رو تغيير داديد،دوباره گوشي رو به كابل وصل كنيد تا فولدر مربوط به مموري كارت به صورت خودكار ظاهر بشه و شما فولدر Themes كه دانلود كرديد رو در مموري كارت كپي كنيد.من در اين پوشه به عنوان نمونه،تم گوشي iphone رو براي دوستان قرار دادم.

كار تمام شد.گوشي رو از كابل جدا كنيد و خودتون رو براي ديدن تم جديد آماده كنيد.
حالا به قسمت تنظيمات گوشي بريد و در قسمت تنظيمات صفحه،قسمت تم رو انتخاب كنيد و تم دوم ،يعني Silver رو انتخاب كنيد.تنظيمات ساعت را هم بر روي Dual mode قرار بديد.
از تنظيمات بيرون بياييد و در صفحه اصلي ،دكمه C ( كه بين دكمه قرمز و سبز قرار دارد ) را دوبار فشار دهيد.منويي ظاهر ميشود كه همان برنامه Theme manager است و س تم اسليه گوشي به همراه تم iphone كه من براي دوستان قرار داده بودم در اون هست.شما براي ديدن حاصل زحماتتون بر روي تم iphone كليك كنيد و سپس دكمه قرمز را براي خروج فشار دهيد.حالا از تم جديدتون لذت ببريد.
دوستان توجه كنند كه در منوي برنامه Theme manager در فسمت Clock هم ميتونن از چند مدل جديد ساعت نيز براي صفحه خودشون استفاده كنند و يا حتي ساعت رو حذف كنند.

يه نكته خيلي مهم : دوستان اگه زماني تم هاي اصليه گوشي بغير از silver رو انتخاب كردند،ديگه با دوبار كليك دكمه C ،منوي Theme manager ظاهر نميشه و حتما دوباره بايد از قسنت تنظيمات گوشي،تم گوشي را روي silver فرار بديد تا منوي برنامه Theme manager ظاهر بشه.

من از اين به بعد در همين تاپيك تم هاي مخصوص اين گوشي رو براي دوستان قرا ميدم ولي دوستاني كه ميخوان اون تم ها رو هم بر روي گوشيشون نصب كنند بايد 2تا كار انجام بدن:

اول اينكه پوشه تم مورد نظر رو در پوشه Themes موجود در مموري كپي كنند.
مورد دوم كه خيلي خيلي مهمه اينكه در پوشه Themes كه مموري گپي كرديد يه فايل note بنام ThemeList وجود داره.شما بايد اطلاعات مربوط به تم جديد رو بصورت دقيق مانند همان تم iphone در مكاني كه در عكس زير مشخص شده وارد كنيد و اگه اين كار رو انجام نديد،اصلا تم در ليست تم ها نشون داده نميشه.

http://www.upload.dehcadeh.com/images/6h385c6410y1m376mxlz.jpg

البته من در تم هايي كه از اين به بعد ميزارم،متن مورد نظر رو هم ميزارم و شما فقط در قسمتي كه در عكس مشخص شده ( يعني يا در بالا و يا پايين تم iphone ) كپي كنيد و لذتش رو ببريد.

دوستان اگه سوالي داشتن من در خدمتم
موفق باشيد

amin9598
17-04-2011, 10:36
با عرض سلام
می خواستم ببینم همین کارها رو میشه روی گوشی kp500 انجام داد مشکلی پیش نمیاد؟:cm:
با تشکر...

aliluckgene
10-04-2012, 20:19
آقا من اینکارو رو گوشیم انجام دادم ریده شد توش :please: کمک کنید

darykhml
23-07-2012, 21:01
ممنون ازتون این روش انجام دادم و خیلی هم جذابه

sss0030
07-08-2012, 17:44
سلام ببخشید حالا بعد از اینکه این تم رو نصب کردیم خواستیم ی تم دیگه نصب کنیم باید چیکار کنیم ؟
لطفا زود تر جواب بدین منتظرم:bc:

mr.badiei76
16-03-2013, 22:30
با سلام
اگه ميشه نرم افزار را هم براي دانلود بگذاريد

director3d
24-11-2013, 19:13
آقا دمت گرم خیلی باحال بود . اگه باز هم تم داری بذاری خوشحال میشیم .
فقط من گوشیم روی My Stuff و tools هنگ می کنه ولی چیزی از لذت اینکه تونستم این کار رو با کمک شما انجام بدم کم نکرد .