PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 128×128 نقشه های دنیا روی موبایل با Google Maps

Ghazaal
11-10-2008, 14:29
Google Maps for mobile v. 2

http://i36.tinypic.com/295476t.gif

گوگل مپ را روی گوشی خود منتقل کنید و دیگر هیچوقت با خودتان نقشه نبرید.

خصوصیات:
My Location beta
با این قابلیت بدون نیاز به GPS قادر به پیدا کردن موقعیت فعلیتان خواهید بود. این گزینه با استفاده از امواج موبایلی که از برجهای فرستنده موبایل ساطع میشود قادر به تخمین موقعیت شما تا شعاع 1 کیلومتری میباشد. همچنین این نرم افزار قادر به برقراری ارتباط با جی پی اس داخلی یا خارجی از طریق بلوتوث برای ردیابی دقیقتر می باشد.

Map and satellite views
با این نرم افزار شما قادر به مشاهده نقشه و ماهواره یک نقطه هستید.

Driving directions
مسیرهای رانندگی به راحتی با این نرم افزار قابل مشاهده هستند و نیازی به علامت گذاری نقطه شروع ندارید.

Business listings
یافتن مشاغل با استفاده از سرچ در نرم افزار.

Traffic
اطلاعات ترافیکی با مطابقت با چراغهای رانندگی قابل دسترسی اند.

M.etallic.A
11-10-2008, 14:58
اینایی که گفتی فکر نکنم در مورد ایران صدق کنه.

Ghazaal
11-10-2008, 20:05
اینایی که گفتی فکر نکنم در مورد ایران صدق کنه.

سلام
من خودم این نرم افزار رو تست کردم و به خوبی جواب میده البته به اینترنت وصل میشه ولی به محض اتصال موقعیتی که توش بودم رو روی نقشه نشون داد. قابلیت زوم کردن و تعیین مسیر هم داره. تقریبا مثل برنامه گوگل ارث هست با این تفاوت که به نوعی جی پی اس هم دارید.

M.etallic.A
11-10-2008, 21:14
من متوجه نمیشم. یعنی اگر gps هم نداشته باشی موقعیتت رو نشون میده ؟ با چه دقتی ؟ اگه اونطور که میگی مثل گوگل ارث باشه که پدر شارژ ایرانسل رو در میاره.

Ghazaal
11-10-2008, 22:12
من متوجه نمیشم. یعنی اگر gps هم نداشته باشی موقعیتت رو نشون میده ؟ با چه دقتی ؟ اگه اونطور که میگی مثل گوگل ارث باشه که پدر شارژ ایرانسل رو در میاره.

سلام
بله گفتم که گوشی من جی پی اس نداره اما به محض نصب ازم خواست که کانکت بشه و خیلی هم زود اول موقعیتم رو نشون داد و بعد کم کم نقشه آپ شد البته اولش یه کمی کند بود اما بعد سریع شد در عرض حدود 3 دقیقه نقشه کامل برام اومد خیلی برنامه جالبه من روی جایی که میگفت من هستم حتی زوم کردم تا حد خیابون هم رفتم البته دیگه ادامه ندادم اما بیشتر هم پایین میرفت تا این حد که گفتم یه چیزی حدود 400 کیلو بایت ترانسفر کرد.