PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی های زیمنس

صفحه ها : [1] 2

saeed_2003
24-07-2005, 23:31
با سلام
برای تعویض قاب شما به تجهیزات زیر نیاز دارید
http://www.ranjkar.com/Siemens/01.jpg

مرحله 1 : سیم کارت و کارت مموری و باتری و قاب زیرین گوشی را از گوشی خارج کنید
[مرحله دوم :مکان های علامت گزاری شده را با آچار مخصوص که معرفی شده بود بازکنید
http://www.ranjkar.com/Siemens/02.jpg

ادامه....

vahidelectra
04-08-2005, 00:30
ای بابا پس ادامش کو؟؟

eslamy
04-08-2005, 12:31
:razz: سلام دوستان
من یه گوشی C65 دارم اما یکی رمز داده بهش برا حال گیری (راستش برادرم بوده و الان رفته مسافرت و تا 2 - 3 هفته دیگه هم نمی یاد میخواستم بدونم راهی هست که رمزش را پیدا کرد
اگر کسی میدونه منو راهنمایی کنه
از همتون ممنونم :cheesygri

spy99
05-09-2005, 09:13
براي كجاي گوشي رمز گذاشته بعضي از رمزها فقط از طريق فلش كردن پاك ميشن

spy99
14-09-2005, 10:26
چگونه گوشی خود را فرمت کنیم ؟

1.فقط وقتی میخواهید گوشی را روشن کنید کلید * و # را فشار دهید (تا روشن شدن گوشی نگه دارید) سپس رها کنید
2. یا هنگامی که گوشی شما روشن هست با تایپ کردن کد : #7370#* و با وارد کردن کد امنیتی گوشی خودتون در صورتی که کد را عوض نکرده باشید بصورت پیش فرض 123456 هست.

چگونه از شماره تلفن های خودمون نسخه پشتیبان تهییه کنیم ؟

1. برنامه SeleQرا نصب کنید
2. به وسیله برنامه SeleQ به فولدر c:/system/dataرا به c:/system/dato تغییر نام دهید
3. در فولدر c:/system/dato فایل contacts.cdb را روی کارت حافظه گوشیتون کپی کنید
4. فولدر c:/system/dato را به نام اولیه c:/system/data عوض کنید
نکته : حتما . فولدر c:/system/dato را به نام اولیه c:/system/data تغییر نام دهید !!!!
حالا شما 1 کپی از شماره تلفن های گوشیتون روی کارت حافظه دارید
برای کپی کردن (Restore ( شماره های خودتون از مرحله 2 تا 4 را اجرا کنید (فایل contacts.cdb را در فولدر تغییر نام داده شده c:/system/dato کپی کنید و گوشی را ریستارت کنید

چگونه شماره های خود را به سیم کارت انتقال دهیم ؟

1. به منوی Contacts گوشی بروید
2. روش شماره که میخواهید کپی کنید کلیک کنید و Option -> Copy to SIM ph.book را انتخاب کنید

چگونه از صدای دوربین را در هنگام گرفتن عکس قطع کنیم ؟

1. پروفیل گوشی را به (MUTE) تغییر دهید
2. کلید * را روی گوشی برای چند ثانیه نگه دارید

teodor_fk
15-09-2005, 12:46
من ميخوام زيمنس اس ایکس 1 بخرم..

نظره شما چیه.....؟؟؟؟؟؟

vahidelectra
17-09-2005, 01:21
معركس برو بخر حال كن فقط اورژينالشو بخر (blue sky) بقيه قلابيه

spy99
17-09-2005, 08:21
Q: وقتي مي خواهم يك برنامه با حجم بالا را نصب كنم با ارور زير مواجه مي‌شوم:

Memory low. Delete some data.

A: به وسيله برنامه UnMakeSIS برنامه را خرد كنيد و فايل هاي Extract‌ شده را به فولدرهايي كه معرفي شده است، به وسيله كابل يا رم ريدر منتقل كنيد.
======================================
Q: وقتي مي‌خواهم يك فايل حجيم را با بلوتوث ارسال يا دريافت كنم با همان ارور بالا مواجه مي‌شوم.
A: مسيج هاي شما روي هر درايوي كه ذخيره شود فقط به ميزان فضاي خالي روي همان درايو قادر به ارسال يا دريافت فايل توسط BT خواهيد بود. چون ميزان حافظه داخلي SX1 حدود 4 مگ است و مسيج ها هم به طور پيش فرض روي حافظه گوشي ذخيره مي‌شوند، غالبا براي دريافت يا ارسال فايل هايي با حجم بيشتر از 3 مگ دچار مشكل خواهيد شد. بنابراين كافيست برنامه MsvDriveE را نصب و يكبار اجرا كنيد.
Q: ريپورت (Delivery Report) هاي من پاك نمي‌شود.
A: به منوي Records برويد (يا در حالت استندباي اسكرول را به سمت بالا بزنيد) سپس اسكرول را به سمت راست بزنيد. از منوي Options گزينه Clear records را انتخاب كنيد. (تماس هايتان هم پاك مي‌شود.)
Q: مي‌خواهم از ليست تنظيمات و قرار ملاقات هايم در Calander كپي بگيرم.
A: از يك برنامه فايل منيجر استفاده كنيد و از فايل Calendar در شاخه زير كپي بگيريد:

C:/System/Data

براي بازيابي (Restore) هم كافيست فايل قبليتان را در شاخه بالا جايگزين (Replace) كنيد.
Q: مي‌خواهم از گوشيم پشتيبان (Backup) داشته باشم.
دو راه وجود دارد:
استفاده از كامپيوتر و برنامه Siemens Data Suite SX1 و گزينه Backup
استفاده از مموري كارد و منوي زير:

Menu>Extras>Memory>Options>Backup phone mem.

Q: آيكون هاي جاوا (Java) در گوشي من به صورت صحيح نمايش داده نمي‌شوند.
A: اين باگ مربوط به فريمور است. براي نمايش درست آيكون هاي جاوا بايد بعد از نصب برنامه گوشي را مستر ريست كنيد. متاسفانه اگر از گوشي تان بك آپ بگيريد پس از بازيابي (Restore)، دوباره نمايش آيكون ها به حالت پيش فرض برمي‌گردند.
Q: پيكچر مسيج در گوشي من نمايش داده نمي‌شود.
A: متاسفانه به دليل رعايت مسائل كپي رايت ساپورت پيكچر مسيج و كلا فرمت OTA در فريمورهاي جديد SX1 كنار گذاشته شده است.

Nima Willson
18-09-2005, 12:35
برنامه ای فوق العاده برای کسانی که گوشی موبایل Siemens دارند. این برنامه شبیه برنامه Oxygen Manager هستش با این تفاوت که مربوط به گوشی های Siemens هست.با استفاده از این برنامه میتونید دفترچه تلفن٬ ارسال اس ام اس ٬ ساخت لوگو ٬ دانلود موزیک و .... بر روی گوشی تونو مدیریت نمایید. با استفاده از این برنامه قابلیت های بسیار مفید دیگری از جمله آرشیو و دسته بندی پیامهای اس ام اس و ارسال اس ام اس به یک گروه و کلی قابلیت دیگه که تو توضیحات انگلیسیش اومده.

http://www.mysiemens.cz/ms/img/sx45cz.jpg

حجم : 936 کیلوبایت
: Serials
UFSE4-10ETQ-LBNET-QH41H-MSI16-E4SG5-6D
UFS6L-00EV0-9G9I4-L9009-61GL7-ESE13-6J
0GJRB-10ETQ-LBNER-SOH31-A5035-F48O1-6E
UV357-10ETM-O3020-OPHCF-20I2N-MEC01-1I

http://danlod.com/images/down.gifدانلود (http://www.siemensmania.cz/downloads/dn_3e45a/software/SiMoCoSetup224.zip)

SiMoCo - Siemens Mobile Control for Windows (95,98,ME,NT,2000,XP) - A35, A36, A40, A50, A52, A55, A60, C35i, C45, C55, C60, C62, C65, CF62, CX65, M35i, M50, M55, M65, MC60, ME45, MT50, S35i, S40, S45, S45i, S55, S65, SL45, SL45i, SL55, ST55, SX1.
Siemens Mobile Control program like Oxygen Manager, but for Siemens Mobile phones. Works with organizer, phone book. Sending SMS. Operator logo change, downloading music to phone and much much more. All this you can do with Siemens Mobile Control.
Program properties:
- displaying phone technical information
- control of basic functions (call, hang up, volume, melody, vibrator, sound off, keyboard lock, handsfree)
- indication of receiving call number, reply/reject of the call
- displaying and editing of phonebooks (SIM, SIM fix, device) and addressbook, print, backup to file, restore from file, displaying all lists in one window with "drag and drop" potency, export/import VCARD in addressbook
- writing and sending SMS with possibility of property editing - encoding, validity period, request status report, flash, long message (divide to max. 5 SMS)
- multicast SMS (one SMS to a group), groups archiving
- displaying and editing of SMS list in SIM and device memory
- support of EMS standard (concatenated messages, predefined animations and sounds, user animations and sounds, pictures). Sending and receiving of EMS messages is enabled also with MT, which hasn't this standard implemented (more in file EMS.txt)
- automatic archiving of received and sent SMS, including EMS parts
- export SMS to CSV file, saving of SMS text to file
- indication of new incoming SMS in a window or advice by a tray icon
- access to flexmemory - file transfer between mobile and computer
- displaying and editing of organiser with the daily schedule
- full support of national characters (SMS and phonebooks UCS-2, addressbook and organiser UTF-8)
- displaying of nets informations - available nets, preferred nets, operators, editing of preferred nets
- sending of logo and screensaver from BMP or GIF file
- delete logo and screensaver
- logo editor
- sending own melodies from MIDI files to max. 5 user positions
- melody editor in iMELODY format, possible save melody as .txt (for archiving), iMELODY (for sending EMS) or MIDI (for uploading the own ringtone)
- setting of call-forwarding and locking
- synchronisation of MT date/time with computer date/time
- sending of DTMF tones and strings (e.g. telebanking)
- remote control of MT (emulation of the button pressing) - only if MT supports the command AT+CKPD
- service menu activation (unwarranted - see history.txt)
- possibility monitor the communication between program and phone in the terminal window, possibility own entering of the AT-commands

spy99
18-09-2005, 14:53
چگونه برنامه ها رو روی Memory Card نصب کنیم؟؟؟

دو راه برای نصب برنامه روی SX1 وجود داره:
1. استفاده از Siemens Data Suite SX1این نرم افزار که روی Cd گوشی وجود داره دارای قابلیتهای زیادی هست از جمله نصب برنامه روی گوشی اما...
به دلیل اشکالی که روی این نرم افزار وجود داره برنامه ها فقط روی Phone Memroy نصب میشه(حتی اگر هنگام نصب گزینه Memory Card رو انتخاب کنید)
که به دلیل کم بودن Phone memory بهتر است از Memory Card برای نصب برنامه استقاده شود
حال اگر برنامه ای را به این روش نصب کردید و خواستید انرا به Memory Card منتقل کنید کافی است از طریق Fileman (یا Pc هنگامی که گوشی از طریق USB cable به ان متصل است) وارد این Path شوید C:\System\Apps روی پوشه برنامه مورد نظر رفته انرا Cut کرده و در Path مشابه در MemoryCard کپی کنید

2. نصب فایل مستقیما از روی گوشی
دراین روش ابتدا فایل را روی گوشی کپی کرده بعد فایل را اجرا میکنید Installer شروع به نصب برنامه می کند در این روش میتوانید با انتخاب Phone memory یا Memory Card مسیر دلخواه خود را برای نصب برنامه اتخاب کنید.

spy99
18-09-2005, 14:54
اگر گوشيم اصلا بالا نيومد و اشكال اساسي در راه افتادن اون پيدا شد چه كنم؟

با نگه داشتم چهار دكمه ( ستاره + مربع +دكمه قرمز + دكمه سبز) گوشي را روشن كنيد و بايد در اين هنگام در نوار بالاي گوشي نوار پيش رونده فرمتينگ را ببينيد پس از پايان يافتن فرمتينگ گوشي شما با برطرف شدن اشكالات قبلي آماده استفاده است.
در 98% مواقع مشكل شما را حل ميكند.

spy99
18-09-2005, 14:55
قاب اورجينال يا غير اورجينال

براي دوستاني كه ميخوان قاب گوشيشونو عوض كنن دارم.قاب غير اورجينل نخريد به دلايل زير :
1)در ظاهر شايد شبيه فاب اصلي باشه ولي از لحظ فني اصلن اين جوري نيست.
2)قاب رو گوشي كه كيبور داخلش جا ميگيره اصلن با گوشي مچ نميشه.بورد دكمه ها خيلي بد توش جا ميره-قسمت پايينش به زور جا ميره-قسمت بالا كه اينفرارد و اسپيكر قرار داره كمي باز ميمونه چون اينفرارد با قاب هچ نيست و به خاطر همين درست بسته نميشه.
3)كاور آنتن خوب جا نميره و با كمي بزرگتر با گوچيكتر.بقل گوشي هم كمي باز ميمونه.
4)درب باطري به زور بسته ميشه.
5)قاب روي ال سي دي كه اصلن به درد نميخوره.كيفيت تصوير رو كم ميكنه.
6)قاب غير اورجينال يا بزرگتر از قاب اصليه با كوچكتر.حتا اگر 0.01 ميليمتر هم فرق داشته باشه باز قاب با گوشي مچ نميشه.
7)پلاستيكي كه براي ساخت قاب غير اورجينال به كار ميره كيفيت نداره(فكر كنم پلاستيك دمپاييه ) و فر قش كاملن با قاب اصلي معلومه.
شما هم اگر خواستي قاب گوشي رو عوض كنيد حتمن قاب اورجينال تهيه كنيد.درسته كه كمي گرونه ولي ارزشش رو داره.

spy99
18-09-2005, 14:58
مشاهده پیغام memory low . please delete some data هنگام ارسال یا دریافت فایل با بلوتوث :

اگر هنگام ارسال و دریافت فایل با بلوتوث به این مشکل برخوردید نگران نباشید راه حل آن نصب یک برنامه هست :
این مشکل به علت پائین بودن حافظه گوشی شما در قسمت phone memory هست که حدود 4 مگابایت هست به همین دلیل امکان ارسابل و دریافت فایل های بیش از آن موجود نیست . اما راه حل : شما با نصب برنامه msdriveE میتوانید مشکل را حل کنید
نکته مهم : بعد از نصب برنامه تنها یک بار (نه بیشتر ) برنامه را اجرا کرده و منتظر بمانید تا بسته شود سپس گوشی را ریستارت کرده و دیگر به هیچ وجه آن را اجرا نکنید . مشک شما حل شده است

spy99
18-09-2005, 14:59
جگونه متوجه اصل بودن گوشی خود بشویم

کافیست در باطری را باز کرده باطری را در آورده و برچسب شماره سریال گوشی را نگاه کنید اگر روی آن نوشته شده بود : Made in Germany گوشی اصل است

spy99
18-09-2005, 15:00
چکونه متوجه ورژن فریمور گوشیم بشوم ؟

کافیست در حفحه اصلی بنویسید : *#06# و سپس Info را بزنید . در روبروی SVN شماره ورژن فریمور گوشی را نوشته است .

spy99
18-09-2005, 15:02
آموزش نمایش عکس در contacts بجای دفترچه تلفن در sx1

برای انجام این کار #جوی استیک# موبایل رو به سمت پایین زده و وارد contacts یا همان دفترچه تلفن شوید.سپس بر روی شماره مورد نظر که میخواهید بر روی آن عکس بگذارید بروید.از منو options گزینه edit را انتخاب کنید.در صفحه باز شده گزینه option را زده و از نوار باز شده گزینه اول **add thumbnail** را انتخاب کنید.نوار insert from ظاهر میشود که در آن فضای phone memory و memory cart نمایش داده شده .حال شما عکس مورد نظر خود را از درون یکی از درایو ها انتخاب کنید .مبینید که عکس دوست شما در بالای شماره ظاهر شده و هر گاه بر روی شماره بروید یا بخواهید به این شماره زنگ بزنید یا به شما زنگ بزنند عکس مورد نظر در صفحه موبایل نمایش داده میشود

spy99
18-09-2005, 15:03
گوشي من يه ريز پيعام خطاي 'App. Closed Main' ميده!

راه حل: مراحل زير را از بترتيب انجام بده :
1. filemanager يا explorer رو باز کن.
2. برو به c:/system/bootdata و فايل FirstBoot.dat رو delete کن.
3. گوشي رو خاموش کن و MMC رو درار.
4. گوشي رو روشن کن و تاريخ و ساعت صحيح رو وارد کن.
5. يخورده صبر کن تا بالابياد ... وختي کامل بالا اوند گوشي رو خاموش کن.
6. MMC رو بذار توي گوشي و گوشي رو روشن کن!

spy99
18-09-2005, 15:04
Nokia on SIEMENS

1) از گوشي پچ شده خود از طريق مموري كارت بك آپ بگيريد.
2) گوشي را با يك فريمور اوريجينال آپديت كنيد.
3) حال بك آپ قبلي خود را برگردانيد.
4) حالا:
الف) به قسمت Bluetooth برويد، نام گوشي شما Nokia 3650 شده است!
ب) وارد منوي پروفايل بشويد، زنگ پيش فرض شما Nokia Tune است!

spy99
18-09-2005, 15:05
علت هنگ های زیاد گوشی چیست ؟

شایع ترین علت این موضوع پر بودن حافظه گوشی ( Phone Memory ) میباشد . با پاک کردن برنامه و انتقال آن به مموری کارت گوشی را خالی نگه دارید . سعی کنید حافظه تافن همواره خالی باشد در ضمن سعی کنید همواره 5 مگابایت از مموری را خالی نگه دارید .
در صورت حل نشدن مشکل برنامه های در حال اجرا و سنگین را از روی گوشی خود حذف کنید
در صورت بر طرف نشدن گوشی شما آلوده به ویروس است از برنامه های آنتی ویروس همچون : kaspersky یا simworks یا ... استفاده کنید

spy99
18-09-2005, 15:05
چگونه ساعت را از آنالوگ به دیجیتال یا برعکس تغییر دهیم

مسیر زیر را در گوشی دنبال کنید :
Menu>Setup>Setting>Date And Time>Clock Type
حالت آنالوگ عقربه ای بوده و دیجیتال به صورت کامپیوتری

spy99
18-09-2005, 15:06
بهترین گارانتی زیمنس چیست

بهترین گارانتی در ایران برای گوشی های زیمنس با نام پارس پردیس قشم ارائه میشود از خرید گارانتی های بدون شماره سریال بپرهیزید به خصوص در خیابان ************* و پاساژ علاالدین

misha
19-09-2005, 16:17
با سلام.من تازه اين گوشي راخريدم دو نميدانم چگونه برنامه و mp3را ذخيره كنم .كمك فوري ميخواهم باتشكر .ضمنا آيا بايد با usp وصل شوم يا كابل مخصوص بخرم

spy99
21-09-2005, 12:03
ميشاي عزيز
اولا شما هم مي تونيد از كابل usb استفاده كنيد و هم مي تونيد از كابل هاي معمولي با پورت com استفاده كنيد
ثانيا وقتي شما توسط يكي از اين كابلها به pc متصل شويد به راحتي مي تونيد mp3 مورد نظرتون رو از روي هارد كپي كرده و روي مموري يا حافظه خود گوشيتون paste كنيد. (كار زياد سختي نيست امتحان كنيد )

yoyo
22-09-2005, 00:14
در هنگام آپديت گوشي sx1خطاي نشناختن گوشي وجود دارد لطفا كمك كنيد ممنون

yoyo
22-09-2005, 00:16

spy99
22-09-2005, 13:30

دوست عزیز من حدس میزنم یکی از دلایل زیر باعث این مطلب بشه

1- شارژ باطری کم باشد (که خود برنامه از قبل اخطار میده)

2- ارتباط pc و گوشی در هنگام ابدیت قطع میشه برای جلوگیری از این قضیه گوشی رو در یه جای مسطح (مثلا روی زمین از همه جا بهتره) قرار داده و به هیچ عنوان ان را حرکت ندهید تا آبدیت تمام شود

3- برنامه update یا همون firmware شما رسمی نیست و خود به خود مشکل داره.(برای جلوگیری از این مطلب حتما برنامه آبدیت تون رو از سایت رسمی زیمنس download کنید)

البته مورد 2 از همه محتمل تره

kavir_eshgh
24-09-2005, 08:16
کرک موبایل ادیت:ninja:

kavir_eshgh
24-09-2005, 08:25
سلام
كسي كرك موبايل اديت 1.98 يا1.93 رو داره به من بده

spy99
26-09-2005, 09:15
قبل از هر کار از گوشیتون Backup بگیرید
سپس برنامه font remover رو روی گوشی خود نصب کنید
حالا برنامه easy GDR creator ر اجرا کنید( که قبلآ آنرا روی کامپیوتر install کردید) البته بعضی از نوشته هایش بصورت ؟؟؟؟؟ به نمایش در می آیند که به خاطر این است که بعضی فونت ها را روی PC ندارید
5 تا tab میبینید :که عبارتند از :, LatinPlain12 LatinBold12 و الی آخر که هر کدام فونت قسمت خاصی رو مشخص می کنند
برای هر کدام از این قسمت ها فونت دلخواه را open کرده و آن را load کنید (البته تمامی فونت ها میتوانند مثل هم باشند) , برای open دکمه ای را که 5 تا ؟ دارد را کلیک و برای load دکمه ای را که 6 تا ؟ دارد را بفشارید , مثل شکل زیر:

http://www.siemensplanet.com/images/kb/sx1_fonts1.gif

خوب بعد از اینکه load کردید در قسمت preview یک نمایی از فونت میبینید
در ضمن size فونت رو هم اگه دوست داشتید زیاد و کم کنید
در آخر هم روی قسمت Compile to GDR کلیک کنید. حالا فونت رو ساختید.
برای ریختن روی گوشی:
Language گوشی باید روی englishباشه وگرنه گوشی hang میکنه و باید Hard reset کنید (با نگه داشتن # و* وروشن کردن گوشی) که البته کل اطلاعاتتون میپره.
برای فعال کردنش هم در فولدر fonts در شاخه ی c:\system\fonts فایل ".gdr" خود را کپی کنید(البته اگه موجود نبود چنین فولدری بسازید).
سپس گوشی خود را restart کنید و با فونت جدید حال کنید .
برای پاک کردنش هم میتونید برنامه remove font را اجرا کنید.
این هم یک نمونه فونت ساخته شده:

http://www.siemensplanet.com/images/kb/sx1_fonts_scrn1.jpg
http://www.siemensplanet.com/images/kb/sx1_fonts_scrn2.jpg

اگه ازش خوشتون میاد از اینجا دانلودش کنید:

1- دانلود Easy GDR creator (http://www.siemensplanet.com/files.php?mode=getfile&fid=145)
2- دانلود Font remover (http://www.siemensplanet.com/files/customization/font_remover.sis)
3- دانلود برنامه (http://www.siemensplanet.com/files/misc/browsereur.zip)

eshkalak
13-10-2005, 16:35
با سلام
من نرم افزار autopilot را روی SX1 نصب کرده ام ولی در ابتدای راه اندازی registration key می خواهد در حالیکه نسخه کرک شده آن بر روی 6600 نصب می شود و کار می کند ولی SX1 ان را قبول نمی کند.راه حل چیست؟

farbod66
20-10-2005, 14:30
alan gheimate SX-1 chande ? dar zemn cheghadr filmbardari mikone. yani clip hash chand dayeghast

SX1
20-10-2005, 16:50
سلام
یک سوال ضرب الاجلی دارم اگر لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون می شم
Speaker گوشی من (SX1 ) سوخته . فکر می کنم به خاطر زنگهایی باشه که روی گوشی ریخته بودم چون صدای اونها خیلی بلند بود و خودم صدای اونها رو بالا برده بودم . حالا چه اسپیکری باید برای اون نصب کنم ؟ آیا اسپیکر قوی تر از خود فابریکی این گوشی هست ؟ مدل خاصی لازم مثلا 32 اهم و یا کمتر و بیشتر ؟ چون ظاهرا می گن چون این اسپیکر هم بیزر هست و هم بلندگو باید 32 اهم باشه آیا این مسئله صحت داره .
ممنون می شم اگر زودتر راهنمایی بفرمایید تا بتونم اقدام کنم

omid_7441
22-10-2005, 13:48
سلام گوشي من وقتي روشن ميشود روي صفحه phone is blokedميدهد 12345 هم كه ميدهم باز هم ميدهد لطف كنيد من را راهنمائي كنيد

spy99
24-10-2005, 10:44
اگر کد Security Code یا کدی که در قسمتLlock Phone هستش رو 3 بار اشتباه بدید گوشی sx1 شما قفل خواهد کرد ...
پس اگه این مشکل برای شما پیش اومده بقیه رو دقت کنید :
وقتی گوشی قفل شده پیغام Phone Code Blocked رو خواهد داد . بعد از این شما نیاز به یک کد برای باز کردن اوون دارید ... این کد که بصورت ستاره مربع سه تا صفر 3 ستاره یک کد 8 رقمی و بعد مربع هستش ....این کد رو می تونید از شرکت زیمنس با فرستادن ایمیل و دادن کد IMEI از اونا بگیرید ... ایمیل هم اینه : Support@siemens.com
دقت : اگر 8 تا 10 بار این کد رو هم غلط بدید گوشی شما رو تنها به روش سخت افزاری میشه درست کرد پس کد الکی ندید .
حالا فرض کنیم که این کد رو هم الکی دادید و گوشی بطور کل قفل کرد ... اینبار باید 10 تا 40 هزار تومان خرج کنید تا با قطع کردن یکی از پایه های CPU گوشی شما مشکل شما حل بشه !!!
(اسم این پایه test Point هستش)در این مورد باید توضیح بدم که کار خودتون نیست چون باید وسایلشو مثل شابلون داشته باشی .......
البته این قیمت رو که گفتم بستگی به شرایط جغرافیایی کشور (که در کدوم شهر هستید ) وبه انصاف تعمیرکار داره .....

spy99
24-10-2005, 11:05
سلام گوشي من وقتي روشن ميشود روي صفحه phone is blokedميدهد 12345 هم كه ميدهم باز هم ميدهد لطف كنيد من را راهنمائي كنيد

دوست عزیز من امروز یه تاپیک در این باره نوشتم یه سری به اون بزن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=10516#post10516

امیدوارم که مفید باشه.

SX1
26-10-2005, 03:21
آیا نرم افزار خاصی برای باز کردن کد گوشی وجود نداره . من در یکس از سایت ها نرم افزاری به اسم All siemens unlocker دیدم و دانلود کردم ولی تا حالا باهاش کار نکردم . می خواستم ببینم ممکنه با این نرم افزار بشه قفل گوشی رو باز کرد ؟

omid_7441
26-10-2005, 16:11
اقا خيلي با حالي دستت درد نكنه

omid_7441
29-10-2005, 11:10
اقا سلام ببخشيد اين ادرس ايميل اشتباه ميشه ايمل درست رو بديد يا شايد اشتباه از منه Imei من اينه ميشه شما بفرستيد352079003979463ممنون ميشيم

spy99
30-10-2005, 10:58
اقا سلام ببخشيد اين ادرس ايميل اشتباه ميشه ايمل درست رو بديد يا شايد اشتباه از منه Imei من اينه ميشه شما بفرستيد352079003979463ممنون ميشيم

دوست عزیز من مشکل شما رو با سایت رسمی زیمنس مطرح کردم و به محض اینکه به من خبر بدهند من شما را در جریان قرار میدهم.

omid_7441
30-10-2005, 19:43
اقا خيلي ممنون

omid_7441
09-11-2005, 12:54
سلام spy 99 ببخشيد اين جواب گوشي من از شركت زيمنس نيومد ممنون ميشم جواب منو بديد

poua
11-11-2005, 11:48
ببخشيد ميدوونم خواستيه نا بجايه ولي منم يكي از همكارايه شما در شهرستانم محبت كنيد چون من خودم هفتيه پيش واسيه شركت زيمنس اي ميل زدم و بعد از 7 روز خبري نشه لطفا كمكم كنيد . اين شماره سرياله :9003509096

شهرام11
11-11-2005, 12:08
بنده در بخش نوكيا نرم افزاري را قرار داده ام براي باز كردن قفل اكثر موبايلها ولي خودم زياد با هاش كار نكرده ام -دانلود كنيد ببنيد شما كاري ميتوانيد بكنيد

spy99
12-11-2005, 08:58
سلام spy 99 ببخشيد اين جواب گوشي من از شركت زيمنس نيومد ممنون ميشم جواب منو بديد

سلام دوست عزیز

من بازم امروز پیگیری میکنم. خبرش و بهت میدم

با احترام

spy99

spy99
12-11-2005, 09:00
ببخشيد ميدوونم خواستيه نا بجايه ولي منم يكي از همكارايه شما در شهرستانم محبت كنيد چون من خودم هفتيه پيش واسيه شركت زيمنس اي ميل زدم و بعد از 7 روز خبري نشه لطفا كمكم كنيد . اين شماره سرياله :9003509096

مال شما هم چشم حتما پیگیری میکنم.

spy99
12-11-2005, 10:08
آقا من حدس میزنم راهشو پیدا کردم بالاخره!!!!!!!

بافشار دادن * # و دکمه قرمز کل برنامه های گوشی ریست میشود و کد گوشی به 12345 تغییر میکند.

راه بالا روامتحان کنید(اين راه و از فروم زيمنس پيدا كردم براي همين هم مطمئن نيستم كه جواب بده ولي به امتحانش ميرزه!)

omid_7441
12-11-2005, 11:38
سلام من اين راه رو هم امتحان كردم ولي متاسفانه جواب نداد از اينكه دنبال مشكل من بوديد ممنونم

poua
16-11-2005, 17:48
سلام اون پاتونو بلند كنيد منم اون زير ببينيد شايد رمز گوشي منم پيدا شد . ارادتمند شما . پويا

spy99
19-11-2005, 14:09
سلام اون پاتونو بلند كنيد منم اون زير ببينيد شايد رمز گوشي منم پيدا شد . ارادتمند شما . پويا

آقا ما کوچکتر از این حرفا هستیم.

پیگیر کار شما هم هستم . مطمئن باشین

fegh
20-11-2005, 21:42
با سلام من خيلي تلاش كردم ولي نشد لطفا به من كمك كنيد
imel M55 SIEMENS:35-2027-00-088296-6
ممنون ميشم كمك كنيدچون موبايلم قفله((((با تشكر))))

spy99
21-11-2005, 15:31
سلام من ایمیل زدم اینم جوابش برای بار اول
Siemens Support to me

(autoresponse)

Dear customer,

if you would like to use our customer service, please use our contact form on our internet sites. Here is the link:
http://www.siemens-mobile.com/contact .

If you have already contacted us via the internet form and you would like to send us an answer, please use the ?Answer? button in the e-mail you got from us.
Please do not change the content of the ?Subject? line! This is necessary for our e-mail response system to recognize your e-mail as an answer.

Many thanks
Your Customer Care Team

--------
(autotext)

Lieber Kunde, liebe Kundin,

wenn Sie unseren Kundenservice nutzen möchten, verwenden Sie hierfür bitte unser Kontaktformular im Internet. Dieses finden Sie unter:
http://www.siemens-mobile.com/contact .

Sollten Sie bereits über das Formular Kontakt zu uns aufgenommen haben und wollen Sie uns eine Antwort senden, dann nutzen Sie bitte unsere E-Mail als Vorlage
und nutzen in dieser den Button ?Antworten?, um uns eine E-Mail zuzusenden. Ändern Sie bitte auf keinen Fall den Betreff, damit unser System dieses auch als
Antwort erkennen kann.

Vielen Dank
Ihr Siemens Service Team

Ursprüngliche Nachricht folgt:
------------------------
برای بار دوم که ایمیل زدم یعنی replay

Dear Mr(s) Rahmanian,

We received your inquiry and offer you a fast solution on our Customer Care pages.

Please click the following link to find a solution which might solve your problem:

http://icm-km.erlm.siemens.de/srvs/krasp/RedirectCustLaunch.asp?COMPID=%7B00000000-0000-0000-C000-000000000046%7D&KB=RIM_ext_eng&TS=sm_faq_mp_ext_en g&O=&MYS_FAQ_EXTERN&O=&MYS=IQ_SX1%2Chq%2Cen&custom eremail=aqanavati@*****.com&msgid=6122355&kmm=KMM6 122374I20750L0KM&Varset_UNIT=IQ_SX1/>,1

Tips for opening the link:
- Please deactivate your pop-up blocker function
- If you copy the link please notice that you copy the whole link

Was this link helpful? In that case, please click on "Yes" at the end of the session.

If you did not find a solution to your problem, please confirm this at the end of the FAQ by clicking "No". In this case,
a new contact form will open up. In this form, you have the possibility to describe your problem in detail.

Enjoy a fully personalised product support via the internet. By registering on our website you can receive the most
recent information about your product such as software upgrades, helpful add-ons such as ring tones, pictures, games and
much more.

Register now:

http://www.siemens.com/mobiles

Thank you for your cooperation.

Your Siemens Support Team

Here is the data which you submitted to our system:

Case ID: 1618894
Salutation : Mr.
LAST Name :RAHMANIAN
Company : home
EmailAddress: ************
Phone Number: Not Entered
Fax Number : Not Entered
MobileNumber: Not Entered
Country : IR
Street : Not Entered
City : Not Entered
Area Code : Not Entered
ProductID : SX1LEMCLAREN
ProviderID : Not Entered
SiteID : My-Siemens
Topic : Product info
Subtopic : Product info
Subject : phone code
please send me a phone code
my IMEI is : *****************

submitbutton = Send form
به نظر شما phone code رو دادن ؟؟؟ :confused: :eek:
جالب اینه که تو اون لینکه هم هیچی نیست. شما هم ببینید ، اگه چیز دیگه ای تو این نامه یافتید به منم بگین!!!!!!!

vahidelectra
23-11-2005, 10:23
منم اين مشكلو داشتم فقط از طريق نمايندگي زيمنس بايد اقدام كنيد البته بايد خشكه حساب وكنيد (من 8 هزار تومن ودادم 1 هفته هم طول كشيده بيد)

شهرام11
23-11-2005, 23:57

اين كد را بزنيد ببينيد جواب ميدهد
4075526331:cool:

hamid9114
25-11-2005, 13:29
چه جوري مي شه اس ايكس وان رافارسي كرد يا بتوان ديكشنري روش نصب كرد؟

spy99
26-11-2005, 10:27
چه جوري مي شه اس ايكس وان رافارسي كرد يا بتوان ديكشنري روش نصب كرد؟

1- شما چند بار یک پست رو تکرار می کنید.(عین همین جملات رو تو 3 تا تاپیک تکرار کردید. چرا؟؟؟؟)

2- شما ميتوانيد با برنامه Egdrsetup (http://www.siscenter.com/forum/dload.php?action=file&file_id=366) اين كار را انجام دهيد كه به آموزش آن مي پردازيم :

ابتدا برنامه را اينستال كرده و برنامه را اجرا ميكنيد . منويي به شكل زير ايجاد خواهد شد كه مزاحل آن را به ترتيب اجرا مي كنيد ( از آنجا كه برنامه نويس اين برنامه ژاپني بوده يادش رفته فونتهاي درستي انتخاب كنه براي برنامه و شما ممكنه گزينه هاي اون رو به شكل :‌ ؟؟؟؟؟ ببينيد ) :

http://www.sharemation.com/Sayrex/gdr1.jpg

1: اولين منو از منو هاي بالا را انتخاب كرده .
2: فونت با پسوند ttf خود را جستجو پيدا ميكنيم .
3: اندازه ها را به دلخواه تعيين كرده و بروي گزينه 3 كليلك ميكنيم .

http://www.sharemation.com/Sayrex/gdr2.jpg

1: منوي دوم رو انتخاب كرده و همان عمليات رو دوباره تكرار ميكنيم
2: ......
3: ......
4: سپس منو هاي 4-5-6 را به همان ترتيب اولي اجرا كرده و عمليات مذكور رو براي آنها هم انجام ميدهيم .

http://www.sharemation.com/Sayrex/gdr3.jpg

از گزينه هاي بالا گزينه Compile GDR را انتخاب كرده ٫

http://www.sharemation.com/Sayrex/gdr4.jpg

كار محاوره اي Save as باز ميشود . نامي براي فايل خود انتخاب كرده و Save رو ميزنيد حالا شما يك فونت از فونتهاي دلخواه ويندوز را به يك فونت سيمبيان تبديل كرده و ميتوانيد استفاده نماييد .

اگر سوالي بود من در خدمتم .

mahi abee
14-12-2005, 13:54
:cryani: گوشي من روشن نميشود موقعه روشن شدن اين ارور رو ميده app.closed main لطفا كمك كنيد

m7rock
14-12-2005, 18:53
spy 99 عزيز كد سريال من 352079003614532 لطفا براي من كد مخصوص رو بفرستيد

spy99
21-12-2005, 15:16
:cryani: گوشي من روشن نميشود موقعه روشن شدن اين ارور رو ميده app.closed main لطفا كمك كنيد

به نظر من شما باید گوشیتون رو ببرین نمایندگی
چون به دلیل ضربه خوردن یا هر دلیل دیگری main شما صدمه دیده

gigisaeed
25-12-2005, 10:40
spy99جان سلام
آيا گوشي sx1 قابليت plug&play داره يا نه؟ (در ويندوز ايكس پي شناخته ميشه؟)
با تشكر

spy99
25-12-2005, 13:24
spy99جان سلام
آيا گوشي sx1 قابليت plug&play داره يا نه؟ (در ويندوز ايكس پي شناخته ميشه؟)
با تشكر

سلام سعیدجان
sx1 قابلیت plug&play نداره وشما میتونید یا استفاده از لینک زیر نرم افزار install اون رو بگیرید

لینک صفحه (http://www.benqmobile.com/cds/frontdoor/0,2241,hq_en_0_21219_rArNrNrNrN_prodId%3A15803,00. html#Device%20Software)

در صفحه باز شده و زیر عبارت SDS (Siemens Data Suite) for SX1 بر روی عبارت دانلود کلیک کنید

حجم: 36811 Kb

spy99
26-12-2005, 16:26
1-تغيير علامت انتن
2-تغيير علامت باتري
3-تغيير چشم اول شروع شدن.
4-تغيير او فيلمي كه اولش 1 ثانيه نشون ميده.
5-ساعت
6-ايكونهاي اصلي گوشي
7-شمايلي كه موقع تماس ميبينيد مثل زنگوله هه.
8-قطع صداي كليك دوربين تو حالت جنرال.
9-تغيير مسير پيش فرض نصب برنامه ها
10-تغيير مسير ريختن فايل انينستال برنامه ها
11-تغيير نحوه فرمت كردن گوشي
و....
اول ثبت نام کنید http://www.siemens-mobiles.org/
بعد یک ایمیل به آدرستون میاد روی لینک توی اون کلیک کنید
بعد روی لینک زیر کلیک کنید
http://www.siemens-mobiles.org/patchgen/index.php

یا

http://www.siemens-mobiles.org/index.php?option=com_patchgenerator&Itemid=85

(هر دوتا یکی اند)

poooya
11-01-2006, 01:44
دان لد نميشه

rtavangar
14-01-2006, 22:18
سلام
من هم یک گوشی Cx65 دارم که کدش قفل شده . با شرکت زیمنس هم تماس گرفتم ولی همین متن های بالا رو برام فرستادن. لطف کنید به من هم کمک کنید
Imei: 35-3541-00-349712-6
از شما تشکر می کنم

spy99
16-02-2006, 13:28
دوستان عزيز كسانيكه sx1 دارن ميتونن از لينك زير استفاده كنند.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=3604

denizly2002
05-03-2006, 19:51
با سلام گوشي من siemens SX1
IME : 352079000763837

ممنون ميشم اگه مستر كد بدين
باتشكر

denizly2002@yahoo.com

amirkalak
05-03-2006, 20:04
اینم مستر کد : 0200525023

majidfire2003
05-03-2006, 22:43
دوست عزیز شما اولا دو تا تاپیک هم شکل ایجاد کردین و ثانیا در بخش نوکیا در ارتباط با زیمنس سوال کردین

لطفا به قوانین سایت احترام بگذارید .

=============================

منتقل شد .

Mohsen_x2004
06-03-2006, 19:54
شما به اين تاپيك برو و برنامه Phone unLock رو داونلود كن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=2074&page=22

spy99
16-03-2006, 10:01
مقدمه:
مدتي بود دنبال فرصتي مي‌گشتم تا به معرفي پچ هاي جديد كه قابليت هاي بيشتري به SX1 اضافه مي‌كند، بپردازم كه وقت كم اجازه نمي‌داد تا اينكه دست پخت جديد برادران روس فوروم Oslik (برنامه All in One) انگيزه اي شد تا به معرفي پچ ها و روش هاي جديد پچ كردن براي دوستان بپردازم.
به شخصه فكر مي‌كنم SX1 حرفه اي ترين گوشي موجود در بازار ايران است و هنوز هيچ سيمبيني از نظر تعداد Tools ها و امكانات بيشتري كه به آن اضافه مي‌شود و همينطور اوپن سورس بودن به پاي آن نرسيده و نخواهد رسيد.

روش كار:

1) ابتدا بايد فريمور آن آفيشال (فريمور در مد WinSwup) مربوط به واريانتتان را دانلود كنيد. براي اطلاعات بيشتر به اين تاپيك مراجعه كنيد:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=32217#post32217

(كلا پيشنهاد مي‌كنم يك بار براي هميشه زحمت اين 25 مگ دانلود را به خود بدهيد. به عقيده بنده داشتن فريمور آن آفيشال براي هر SX1 داري از نان شب هم واجب تر است!)

2) براي Apply كردن پچ ها روش هاي زيادي موجود است كه تعدادي از آنها را قبلا توضيح داده ام. اما در حال حاضر از نظر من بهترين راه استفاده از برنامه ارزشمند All in one است كه اينترفيس بسيار بهتري در اختيار شما قرار خواهد داد.
ورژن ترجمه شده به انگليسي اين برنامه :
http://rapidshare.de/files/13112332/All-In-One_En__1_.rar.html

اين هم صفحه معرفي و CopyRight اين برنامه به زبان شيرين روسي (!) :
http://forum.oslik.ru/viewtopic.php?t=20665&postdays=0&postorder=asc&sta rt=0

2.1) خب حالا فايل دانلود شده را Extract و برنامه را اجرا كنيد.

2.2) در پيش رويتان صفحه‌اي مشابه زير خواهيد ديد:

http://hostedpictures.com/images/Spy99/spy991.jpg

با استفاده از ستون سمت چپ مي‌توانيد به پچ هاي مختلف SX1 دسترسي داشته باشيد. در ستون سمت راست توضيحاتي درباره پچ و تاثيرات آن بعد از اعمال مشاهده خواهيد كرد. ضمن اينكه مي‌توانيد محل اجراي پچ يعني درايو A (در ادامه درباره آن توضيح خواهم داد) يا درايو C يا E را براي "پچ هاي جايگزيني مسير فايل" تعيين كنيد. ضمن اينكه مي‌توانيد آپشن هاي مختلف پچ را هم معين كنيد. به عنوان مثال:

http://hostedpictures.com/images/Spy99/spy992.jpg

2.3) بعضي از مهم ترين پچ هاي قرار داده شده در اين برنامه:
تعويض مسير اكثر فايل هاي گرافيكي (Avkon ، AvkonEx ، EidPic، Startup ، Menu Folders ، Muiu ، SplashScreen ، CallStatus و...) از درايو Z به درايو هاي A و يا C يا E (ساپورت تم) ،
تغيير مسير نصب برنامه ها از درايو C به E (براي جلوگيري از پر شدن حافظه داخلي گوشي) ،
تغيير يا تعويض مسير زنگ آلارم و Reminder ،
تغيير مسير ذخيره Voice Dialing از حافظه داخلي به مموري كارد ،
تغيير مسير تنظيمات منو از حافظه داخلي به مموري كارد (در صورت مستر ريست كردن ديگر تنظيمات گوشي و فولدرهايي كه در منو درست كرده‌ايد از بين نمي‌رود) ،
FullScreen Theme (حذف دو خط عمودي كنار صفحه و خط افقي نيمه بالايي) ،
ايجاد دو پالت جديد ،
قراردادن امكان ريست گوشي از طريق منوي دكمه پاور ،
افزايش يا كاهش زمان عكس العمل SDRam ، افزايش فركانس مموري كارد ،
اوركلاك CPU گوشي تا سقف 174 Mhz ،
افزايش كاهش يا حذف مقدار روشنايي چراغ زمينه صفحه كليد ،
افزايش يا كاهش مقدار روشنايي چراغ زمينه صفحه كليد ،
افزايش يا كاهش زمان روشن ماندن صفحه نمايش ،
افزايش زمان روشن ماندن اينفرارد ،
اضافه كردن DeveloperMenu به صورت اتوماتيك به منوي گوشي ،
تغيير برنامه هاي پيش فرضي كه با دادن جوي استيك به سمت بالا يا پايين اجرا مي‌شوند،
افزايش سرعت جوي استيك ،
حذف بسياري از پيغام هاي مزاحم (پيغام هنگام فعال كردن هندزفري ، پيغام پرشدن يا پيغام هنگام شارژ يا خالي شدن باتري، پيغام مربوط به درآوردن مموري كارد، پيغام هاي مزاحم هنگام نصب برنامه ها و ...) ،
ايجاد قابليت فرستادن FlashSMS (فرستادن مسيج هايي كه روي گوشي طرف ذخيره نمي‌شوند و در بعضي گوشي ها شماره شما هم نمايش داده نمي‌شود!) ،
حذف پاك شدن اطلاعات تماس هاي شما بعد از تعويض سيم كارت ،‌
ايجاد منوي چرخشي (رفتن از انتهاي منو به ابتداي آن يا بر عكس همانند سيمبين هاي 7.5 به بالا) ،
پاك نشدن تاريخ و ساعت پس از مستر ريست ،
قرار دادن FExplorer در درايو A (در مورد آن توضيح خواهم داد) ،
افزايش صداي اسپيكر به صورت سخت افزاري در دو حالت ،
حذف صداي دوربين
و ....

نكته 1 : در اين برنامه امكان اضافه كردن و ويرايش يا حذف پچ هاي جديد هم وجود دارد. البته بعضي از پچ هاي كم اهميت در اين برنامه قرار داده نشده است كه شايد بعدا به اين برنامه اضافه كردم.

نكته 2 : (مهم) در مورد پچ هايي كه اجرا مي‌كنيد حتما به توضيحات آن توجه كنيد و قبل از اجراي آن اطلاعات كافي در مورد آن به دست بياوريد. خصوصا در مورد پچ هاي Carrying the files حتما قبل از آن فايل هاي خواسته شده را در مسير گفته شده قرار بدهيد و گرنه گوشي شما بالا نخواهد آمد.

نكته 3 : (بسيار مهم) در مورد پچ هاي سخت افزاري (اوركلاك CPU ، اوركلاك مموري كارد، افزايش صداي اسپيكر و ...) خيلي زياده روي نكنيد.

2.4) پچ هاي دلخواهتان را مي‌توانيد به وسيله گزينه Include this patch into result انتخاب كنيد (محدوديتي در تعداد پچ هاي انتخابي نيست) و بعد با استفاده از گزينه Create sxp مي‌توانيد پچ كلي موردعلاقه تان را براي گوشيتان بسازيد.

3) براي پچ كردن فريمور راه ها و برنامه هاي زيادي وجود دارد. در برنامه مورد نظر ما از فرمت sdx پشتيباني مي‌كند (پچ هاي جديد با فرمت SDX ارائه مي‌شوند و بايد دوره پچ هاي whx را تمام شده بدانيم) بنابراين بايد براي پچ كردن فريمور از برنامه اي استفاده كنيم كه اين فرمت را پشتيباني كند.
بهترين برنامه هايي كه براي فرمت sdx نوشته شده است WSMP و APatcher هستند. به شخصه به خاطر امكانات بيشتر و جديدتر و باگ هاي كمتر و پشتيباني بهتري كه از برنامه APatcher مي‌شود اين برنامه را توصيه مي‌كنم.
اين برنامه را در آدرس زير آپلود كردم:
http://rapidshare.de/files/13113614/apatcher.rar.html

اين هم صفحه معرفي و CopyRight آن:
http://forum.oslik.ru/viewtopic.php?...hlight=apacker

3.1) براي اجراي پچ ها روي فريمورتان مراحل زير را دنبال كنيد:

3.1.1) نام فريمور را به SIEMENS تغيير بدهيد سپس آن را اجرا كنيد.

3.1.2) حال برنامه APatcher را اجرا كنيد و از منوي File > Open پچي را كه با برنامه All in One درست كرده بوديد باز كنيد.

3.1.3) حالا مي‌توانيد از منوي سمت چپ برنامه پچ را بر روي فريمور يا بر روي RAM اعمال كنيد يا پچ را به صورت WinSwup Dump File ذخيره كنيد. قسمت هاي مختلف برنامه APatcher به صورت زير هستند كه در جاي خود به معرفي هر كدام مي‌پردازم:

http://hostedpictures.com/images/Spy99/spy993.jpg

نكته 1: (مهم) توصيه مي‌كنم كه پچ را بر روي RAM اجرا كنيد. اجراي پچ بر روي رم فقط فايلي كه به گوشي منتقل مي‌شود را تغيير مي‌دهد اما اجراي پچ بر روي فريمور باعث مي‌شود كه فريمور شما تغيير پيدا كند. بنابراين اگر مي‌خواهيد كه زحمت تان در دانلود فريمور در مد WinSwup هدر نرود يا فايل را بر روي رم اجرا كنيد يا از فريمورتان يك كپي بگيريد و بعد پچ را بر روي خود فريمور اعمال كنيد. بديهي است كه فريموري كه پچ بر روي خود فايل آن اجرا شده است يك فريمور Modded است!

نكته 2 : از برنامه APatcher مي‌توانيد براي جايگزيني فايل هاي موجود در درايو A استفاده كنيد. در اين درايو فقط خواندني با حجم 3.27 مگابايت، برنامه هاي پيش فرض گوشي نصب شده است (مثل بازي هاي Mozzies ، Sitris و TypeGun و برنامه هايPVPlayer ، FileManager ، Real Player ImageFun ، MP3Player ، Radio و ...) مي‌توانيد يك كپي از محتويات اين درايو را در يك فولدر با نام DiskA در شاخه اصلي برنامه APatcher قرار دهيد و با استفاده از قسمت ROLF به جايگزيني فايل هاي دلخواهتان با فايل هاي موجود در اين درايو بنماييد. توجه داشته باشيد كه نبايد حجم كلي فايل هايي كه در اين درايو قرار مي‌دهيد بيشتر از 3426482 بايت باشد.
براي اجراي پچ هاي درايو A به برنامه APacker احتياج داريد كه در لينك زير براتون آپلود كردم:
http://rapidshare.de/files/13113767/apacker.rar.html

نكته 3 : همانند قسمت بالا با كپي محتويات درايو Z در فولدر DiskZ و استفاده از قسمت Z Core/Var مي‌توانيد فايل هاي درايو Z را تغيير دهيد. توجه اكيد داشته باشيد كه هر گونه تغيير نابه جا در فايل هاي اين درايو مي‌تواند باعث بالا نيامدن يا درست كار نكردن گوشيتان شود پس خواهشا چيزي را الكي انگولك نكنيد!

3.1.4) حال پچ را فعال كنيد و صبر كنيد تا پس از اتمام كار جمله زير در پايين برنامه نمايش داده شود:

http://hostedpictures.com/images/Spy99/spy994.jpg

4) خب بهتون تبريك مي‌گم. شما تونستيد فريمورتون رو پچ كنيد. حالا بدون اينكه فريمور يا برنامه APatcher را ببنديد با زدن تمام تيك ها فريمور را به گوشيتان منتقل كنيد. (براي اطلاعات بيشتر به فوروم Phalls و قسمت زيمنس بنكيو و يا فايل All_About_SX1_Update_Persian مراجعه كنيد)

:atten: :atten:
پچ كردن گوشي عملي استاندارد نيست پس با مسئوليت خودتان از اين راهنما استفاده كنيد.

majidfire2003
17-03-2006, 01:31
مطلب جالبی بود

دستت درد نکنه

HAMID
17-03-2006, 01:45
دست خوش sx1

ممنون spy99 جان

spy99
20-03-2006, 15:15
دوستان براي عكسهاي تاپيك مشكلي به وجود آمده كه به زودي (در هفته آينده) اونو رفع و دوباره پست اول رو ويرايش ميكنم.

Arsalan-m
25-03-2006, 12:15
افتضاح زيمنس همين گوشي است

S1NA
25-03-2006, 12:29
افتضاح زيمنس همين گوشي است
بر چه اساسی این حرف رو میزنید؟

Arsalan-m
25-03-2006, 12:41
بر چه اساسی این حرف رو میزنید؟
چون خودم این گوشی را داشتم
1- کیبوردش بعد از یک مدت کار کردن داغ می کند
2-خیلی زیاد هنگ می کند
3-قرار گرفتن بد جای کلیدها
4- همه ی مغازه دار ها همین نظر را دارند

spy99
27-03-2006, 13:55
عكس ها اصلاح شد

golpesarjoon
28-03-2006, 09:25
IME : 352079004086748
قفل كرده خواهشاً يكي با مرامي به من مستر كد بده
مخلص دوستان
گلپسر

Mohsen_x2004
28-03-2006, 09:45
IME : 352079004086748
قفل كرده خواهشاً يكي با مرامي به من مستر كد بده
مخلص دوستان
گلپسر
دوست عزیز به تاپیکی که بالا گفتم مراجعه کن

نيكزاد
09-04-2006, 08:26
با سلام متاسفانه مشكل موبايل من حل نگرديد. و در مراجعه به نمايندگي درخواست تعويض مادربرد به مبلغ 213000 تومان شد. گه عطايش را به لقايش بخشيدم.

met62met
03-05-2006, 16:25
سلام

آيا كسي ميدونه چطوري مي تونم درايور Xelibri از كجا بگيرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dj_tiestoz
15-05-2006, 11:51
با سلام وتشكر از موضوع قبلي كه بسيار مفيد بود

لطفا من و در مورد اين مشكل راهنمايي كنيد بسيار ممنونم
من سيكرتري كد گوشيم و 3 بار غلط زدم (چون از تعمير اومده بود كدشو عوض كردن و اين مشكل 3 روز كه هسيرم كرده ممنون ميشم اگه كمكم كنيد اگه هم نشد بازم متشكرم چون واقعا از معلومات شما استفاده ميكنيم)

پس از وارد كردن كد غلط گوشي من بلاك شد دقيقا پيقام زيرو ميده

phon is blocked .please enter phon code

پيشاپيش از زحمات شما كمال تشكر را دارم

MOHAMMED
15-05-2006, 17:10
:103:
كمك در مورد خداي گوشيها (اس ايكس وان)
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اين هم شد عنوان براي موضوع ؟؟؟؟

================
استغفر الله :102:

majidfire2003
15-05-2006, 18:00
اگر منظور شما کد پین باشه بعد از 3 بار اشتباه زدن کد پوک رو میخواهد

و اگر کد پوک رو هم اشتباه بزنید باید ببرید خدمات مشترکین

=====================================

عنوان ویرایش شد

smaiel
15-05-2006, 18:26
خدایا خودت ما را ببخش
آدم چه چیز هایی که نمی شنوه
اس ایکس وان دیگه مال عهد بوقه به نفعته خراب بشه یه گوشی دیگه بگیری

saeed21454
16-05-2006, 01:09
با سلام من يك گوشي دست دوم خريدم بد يك مدتي متوجه شدم صفحه تمايشش يك حالت موجي داره بعضي از جاهش البته مي خواستم بدونم اين نشونه پيكسل سوزي يا به خاطر خشهاي روي صفحه نمايشش

spy99
16-05-2006, 10:24
با سلام وتشكر از موضوع قبلي كه بسيار مفيد بود

لطفا من و در مورد اين مشكل راهنمايي كنيد بسيار ممنونم
من سيكرتري كد گوشيم و 3 بار غلط زدم (چون از تعمير اومده بود كدشو عوض كردن و اين مشكل 3 روز كه هسيرم كرده ممنون ميشم اگه كمكم كنيد اگه هم نشد بازم متشكرم چون واقعا از معلومات شما استفاده ميكنيم)

پس از وارد كردن كد غلط گوشي من بلاك شد دقيقا پيقام زيرو ميده

phon is blocked .please enter phon code

پيشاپيش از زحمات شما كمال تشكر را دارم

با سلام

جدای از مسایل عنوان تاپیک و این مسایل حاشیه ای و کم اهمیت و ...

برای پاسخ سوالتون لطفا روی لینک زیر کلیک کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=3604

saeed21454
17-05-2006, 01:08
با سلام من يك گوشي دست دوم خريدم بد يك مدتي متوجه شدم صفحه تمايشش يك حالت موجي داره بعضي از جاهش البته مي خواستم بدونم اين نشونه پيكسل سوزي يا به خاطر خشهاي روي صفحه نمايشش

spy99
17-05-2006, 14:50

دوست عزیز من حدس میزنم که لایه تویی LCD شما ترک خورده و حالت موجی تصاویر به خاطر شکست نور حاصل از ترک lcd است.
راه حل، اینکه lcd گوشیتون رو کلا عوض کنید. (آدرس: طبقه زیرین پاساژ علاالدین)

saeed21454
25-05-2006, 01:33
سلام
چرا وقتي من يك بازي جاوا نصب مي كنم با پيقام خطا مواجه ميشم
java apps ctrl
sustem error

saeed21454
25-05-2006, 01:37
سلام
java apps ctrl
sustem error

saeed21454
25-05-2006, 01:46
سلام ميخواستم بدونم برنامه اي گه براي كه براي در يافت و ارسال فايل با بلوتوس را گفتين از كجا ميتونم دانلود كنم.
.msdriveE

rebvar
26-05-2006, 20:59
زيمنس sx1 دارم كه پس از پاور كردن با خط ريز قرمز دو خط مي نويسد با اين مفهوم كه باتري را دوباره جا بيندازيد سيستم اشكال دارد . گوشي را دو بار فلش كردم هيتر كشي هم كردم cpu را هم مجددا نصب كردم مشكل حل نشد لطفا راهنماي كنيد ؟

mhdr
28-05-2006, 19:15
حرف مفت نزن سینا....تو که نمیدونی گوشی یعنی چی نظر ندی بهتره!!!

mhdr
28-05-2006, 21:04
spy جان یه دنیا ممنون میشم اگه لطف کنی لینک اولی و دومی رو اصلاح کنی چون کار نمیکنه..لینکش خرابه.فقط سومی درسته...خیلی ممنون

un_118
29-05-2006, 10:26
بله دو لینک ابتدایی خراب است
ولینک سوم حاوی این برنامه است browsereur.gdr
این پسوند رو تا حالا ندیده بودم یعنی روی گوشی نصب میشه ؟
بازم از زحمت شما ممنونم

ma_softnet
29-05-2006, 11:28
لينك خرابه

ArmanST
29-05-2006, 14:29
بله دو لینک ابتدایی خراب است
ولینک سوم حاوی این برنامه است browsereur.gdr
این پسوند رو تا حالا ندیده بودم یعنی روی گوشی نصب میشه ؟
بازم از زحمت شما ممنونم

این همون فایل فونته که باید روی گوشی ریخته بشه
توضیحش هم spy99 جان داده اند

spy99
29-05-2006, 16:18
دوستان همه لينك ها اصلاح شد

spy99
03-06-2006, 12:31
زيمنس sx1 دارم كه پس از پاور كردن با خط ريز قرمز دو خط مي نويسد با اين مفهوم كه باتري را دوباره جا بيندازيد سيستم اشكال دارد . گوشي را دو بار فلش كردم هيتر كشي هم كردم cpu را هم مجددا نصب كردم مشكل حل نشد لطفا راهنماي كنيد ؟

دوست عزیز
1- ایکاش پیغام رو به صورت انگلیسی مینوشتید.
2- منظورتون رو از نصب مجدد Cpu متوجه نشدم. آیا Cpu جدیدی نصب کرده اید؟

spy99
03-06-2006, 12:34
سلام
java apps ctrl
sustem error

سه تا احتمال وجود داره یا اینکه فایل بازی ویروسیه یا اینکه گوشی شما ویروسیه

یا اینکه خود بازی مشکل داره. شما بازی رو توی یه گوشی دیگه هم امتحان کن ببین چی میشه.

rasool246
20-06-2006, 15:39
با سلام
لطفا یک برنامه فیلمبرداری برای گوشی زیمنس sx1 ارسال نماییدmchavoshi2000@yahoo.com

uaretheone
22-06-2006, 14:47
آقا imei اس ايكس1 خودم را از كج بدست بيارم

m.ali.h
23-07-2006, 09:04
با سلام به spy99
گوشي من SL55 زيمنس هستش و با روشي كه ابتداي اين صفحه توضيح داده ايد موفق شدم phonecode آن را بدست آورم كه يك عبارت 20 كاراكتري شامل حروف و اعداد مي باشد.ولي نحوه بكار گيري اين كد را نميدانم.
وقتي سيم كارت ديگري داخل گوشي مي گذارم phonecode را مي خواهد. اعداد را مي شود وارد كرد ولي حروف را چگونه ميتوانم وارد كنم؟ ممنون ميشوم راهنمائيم كنيد.

sakson
04-08-2006, 15:48
با سلام
كمكم كنيد
من يك كوشي m55
دارم كه موقعي كه زنك ميخوره شماره فرد تماس كيرنده را نشون نميده

MOHAMMED
04-08-2006, 16:05
سلام

اين به مخابرات ربط داره نه به كَوشي ، شما بايد توي اين سرويس مشترك باشيد .

sakson
04-08-2006, 18:16
با سلام وتشكر
تا 3 روز قبل مشكلي نداشت از اون به بعده كه شماره نميفته ولي در sms ميفته
sakson

msiaalireza2005
06-08-2006, 13:16
سلام دوستان بیایید با هم از همین امروز تلاش کنیم در زمینه نیفتادن شماره قول به دهیم

jafar322
07-08-2006, 13:02
دوست عزیز گوشی شما ایراد نرم افزاری داره یکبار ریست کنید درست میشه

spy99
10-08-2006, 09:33
با فشار دادن دكمه مربع ميتوانيد نوع نوشته را از عدد به حروف تغيير دهيد

spy99
10-08-2006, 09:37
البته نرم افزار شما ايراد داره اما فكر نمي كنم با ريست درست بشه شما 1 بار مستر ريست كنين اگر نشد بايد بريد گارانتي!!!!

hosein9600
10-08-2006, 15:19
محمد جان ميشه در مورد دانلود هايي كه شماره موبايل واسم كشوز را مي خواد و ايران هم نداره كمي توضيح بدي

MOHAMMED
10-08-2006, 15:26
حسین جان

داونلود ایکن نیاز به شماره موبایل نداره !!!!! لطفا اگر سوالی راجع به تعویض ایکن بپرس تا کمکت کنم .

hosein9600
10-08-2006, 23:43
Mobile phone Manager ندارم چيكار كنم

MOHAMMED
11-08-2006, 00:28
شما كَوشيتون رو كه كَرفتيد باهاش سي دي نبوده ؟؟؟

خب اكَه نه از اينجا داونلود كنيد البته يه مقدار وقت ميبره حجمش بالاست 38 مكَابايت تقريبا :

http://www.benq-siemens.com/cds/frontdoor/0,2241,hq_en_0_130289_0_xcs%253A130989_xcp%253A130 780,00.html

اما ميرزه ...

hosein9600
11-08-2006, 00:34
راستي حالا يادم اومد ولي چند وقتي هر كاري ميكنم برنامش باز نميشه دوباره هم نصب كردم ويندوز عوض كردم بازم نشد نكنه دانلود بكنم بازم كار نكنه

MOHAMMED
11-08-2006, 00:42
ديكَه نميدونم اين مشكل كامبيوتر شماست اكَر كامبيوتر ديكَه داري روي اون هم يه تستي بكَيري بد نيست .

MOHAMMED
11-08-2006, 12:59
راستي اين هم يك فايل منيجر ساده است ، ميشا با اين هم همان كار رو كرد .
حجمش هم كم هست . از اينجا بكَيريد :
http://www.geocities.com/amer2484/simoco.zip

saeed25
12-08-2006, 15:01
من هم همين مشكل رو دارم . اگه ميشه براي من هم بفرستيد

hosein9600
16-08-2006, 23:23
:atten: :atten: :atten: چرا دوربين s65 بيشتر از 30 ثانيه نمي گيره كمك كنيد؟؟؟؟؟؟؟/

.:.Siemens.:.
17-08-2006, 19:40
سلام spy جان

اين گوشي هاي سيمنس مثل اينكه نرم افزاري جهت پخش فايل هاي صوتي و تصويري ندارن نه ؟!

كه مثلا بتونه فيلم رو جلو و عقب كنه ! اگه ميتونم اونو دانلود كنم ميشه لينك دانلود اش رو بهم بديد ؟!

17-08-2006, 19:43
سلام spy جان

اين گوشي هاي سيسمنس مثل اينكه يك نرم افزار براي پخش فايل هاي صوتي و تصويري نداره ! نه ؟! اگه هم داره امكاناتش محدوده !!!

گوشي من siemens M75 است و نميتونم فايل هاي صوتي و تصويري رو باهاش جلو و عقب بكنم ! فقط ميتونم پخش كنم !

چكار كنم ؟! نرم افزار خاصي هست كه بتونم دانلود كنم ؟

17-08-2006, 21:58
محمد جان

چجوري موبايل رو با انفرارد به كامپيوتر وصل كنيم ؟! من شنيده بودم مادربوردهاي جديد امكان بلوتوث دارن ولي انفرارد ....!

شايد هم من بد متوجه شدم ! ميشه دوباره يه توضيحي بدي ؟! هرچند مختصر ؟!

MOHAMMED
18-08-2006, 12:37
ظاهرا هم با بلوتوث میشه وهم با کابل ، اما من گوشیم که بلوتوث نداره کابل هم ندارم فقط اینفرارد دارم ، وبا اینفرارد خودم تست کردم .

Saeid.smxo
26-08-2006, 03:02
سلام

آيا برنامه اي است که بشه mp3 رو براي زنگ sx1 گذاشت؟؟؟

اگر کسي معرفي کنه بسيار ممنون ميشم.

benabraham
03-09-2006, 00:32
می خواستم بدانم آیا زیمنس sk65 فایلهای mp3 را هم ساپورت می کند؟
حافظه واقعی آن چقدر است؟

hosein9600
06-09-2006, 23:31
اگه از اين خط هاي سري جديد هست از مخابرات قطع كردند
خط برادر من هم چند روزي قطع شد به دفتر مخابرات كه رفتم گفت مشكل از ماست
بعد از 4 روز هم دوباره وصل شد

mrd_seven
16-09-2006, 03:18
تم هاي S65 و c66.c65.sl65

spy99
01-10-2006, 09:09
دوست عزيز اين مدل گوشيهاي زيمنس بيشتر از اين به صورت ممتد فيلم نمي گيرن البته راه هايي براي كرك كردن اين قضيه ارائه شده كه جواب نميده !!!!!

MOHAMMED
01-10-2006, 10:03
اين كار رو شنيدم كه ميشه با Pach ها انجام داد اما روشش رو بلد نيستم .

hosein9600
05-10-2006, 00:20
محمد اقا من آخرش نتونستم
همچين گزينه هايي را پيدا نميكنم
كسي با s65 امتحان كرده اگه جواب داده بگه چه جوري

MOHAMMED
05-10-2006, 16:12
شما توي كجاي كار دقيقا موندي ؟؟

619
06-10-2006, 23:33
با سلام خدمت دوستان

من گوشي S65 دارم و تاحالا بارها این کار رو انجام دادم ولی الان میخوام دوباره همون آیکن فابریک خوده گوشی رو

بزرام لطفا اگر میشه فایلهای آیکون اصلی رو برای من قرار بدید.

MOHAMMED
08-10-2006, 10:28
شما بايد قبل از اون كه ايكن هاي اصلي رو حذف كنيد ازش يك پكاپ ميگرفتيد !

حالا ميتونيد ايكن هاي بهتر رو از سايتهاي روسي پيدا كنيد :

http://x65.antex.ru/index.php?main=menu

hosein9600
10-10-2006, 17:25
وقتي به كامپيوتر وصل ميشه اصلا config را پيدا نميكنه
هيدن هم نيست
ولي يه برنامه MPM رو گوشيم دارم كه config را نشان ميده
:113: :113:

MOHAMMED
10-10-2006, 17:30
خب بايد قبل از باز كردن فايل منيجر ، برنامه OpenDisc كه ضميمه كردم رو باز كنيد وبا اينفرارد يا كابل به برنامه بشناسونيد ، درضمن قبلش برنامه فايل منيجر نبايد باز باشه وبايد خاموش باشه .

ebishef
11-10-2006, 00:27
:atten: سلام به همه مدیران و کاربران
لطفا اگه کسی برنامه فلش sl45 را داره یا بذاره یا بگین از کجا پیداش کنم؟
گوشیم مشکل هنگ کردن و محو شدن صفحه lcd را داره
لطفا کمک کنید
پیشاپیش ممنونم:atten:

hosein9600
12-10-2006, 20:42
آقا محمد اگه ميشه بيشتر توضيح بديد
اينم ايكن هاي اصلي زيمنس

nekoonam
14-10-2006, 09:30
چگونه مي توان يك فايل صوتي روي حافظه جانبي را براي آهنگ زنگ خوردن گوشي در sx1 تعريفكرد

BAHREMAND
17-10-2006, 03:19
1- چه جوری میشه زنگ alarm رو عوض کرد؟
2- چه جوری میشه دکمه های شماره گیر که سفت شدن رو تمیز کرد؟:roolleyes:

spy99
17-10-2006, 15:29
سلام spy جان

اين گوشي هاي سيمنس مثل اينكه نرم افزاري جهت پخش فايل هاي صوتي و تصويري ندارن نه ؟!

كه مثلا بتونه فيلم رو جلو و عقب كنه ! اگه ميتونم اونو دانلود كنم ميشه لينك دانلود اش رو بهم بديد ؟!

دوست من از اینجا میتونید دانلود کنید.

دانلود (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=12250&d=1153578976)

spy99
17-10-2006, 15:32
چگونه مي توان يك فايل صوتي روي حافظه جانبي را براي آهنگ زنگ خوردن گوشي در sx1 تعريفكرد

از روی حافظه جانبی که راهی نداره باید فایلتون رو کپی کنید توی حافظه اصلی و بعد زنگ قرارش بدید.

spy99
17-10-2006, 15:36
1- چه جوری میشه زنگ alarm رو عوض کرد؟
2- چه جوری میشه دکمه های شماره گیر که سفت شدن رو تمیز کرد؟:roolleyes:

1- توی setting رینگتون هاتون یه قسمتی هست که نوشته more melodies توی اون قسمت نوشته alarm clock که از همون جا میتونید تغییرش بدسد.

2- یه کلیدی توی کارتون گوشی بهتون دادن که با اون میتونید قاب رو به راحتی و بدون اینکه شکسته بشه درش بیارین. بعد میشه صفحه کلید رو جدا کرد و تمیزش کرد.

spy99
17-10-2006, 15:43
دوست عزيز برنامه فلش به خصوص براي زيمنس چيزي نيست كه به اين راحتي ها بشه از اينترنت پيداش كرد من پيشنهاد ميكنم ببريش جمهوري

hosein9600
19-10-2006, 23:49
در s65 يك گزينه داره كه ذخيره فيلم برداري روي كارت حافظه كه اين گزينه خاموشه كسي نميدونه چه طوري ميشه فعالش كرد

MOHAMMED
20-10-2006, 10:23
اقا حسين برنامهُُُُُُُُMPM به طور اتوماتيك فعاله بايد بريد از اپشنز فعاليتش رو از اتوماتيك به منيوال تبديل كنيد ، بعدش OpenDisc رو باز كنيد پورتي كه گوشي به كامپيوتر وصله انتخاب كنيد ، بعد بزنيد روي Do it وقتي كه در اومد done شما كارايي كه قبلا گفتم انجام ميديد وخب ايكن ها عوض ميشن !

sina2502002
04-11-2006, 23:41
spy99 جان
این مطالب رو برای استفاده دوستان در سایت کپی کردی ولی خیلی خوب بود اسمی هم از پیام عزیز ، دوست و استاد من در زمینه موبایل و SX1 می بردی .
تمامی این مطالب توسط پیام عزیز مدیر و استاد عزیز ، سایت W W W . P H A L L S . C O M نوشته شده .
خیلی جالبه مطالب در سایت کپی میشه ولی اسم سایت رو فیلتر کردن در سایت

denizly2002
06-11-2006, 01:14
با سلام و خسته نباشید

spy99 جان (مدير انجمن) اگه امکانش وجود داره لینک رو درست کنی
ممنون میشم

h ttp://rapidshare.de/files/13113614/apatcher.rar.ht m

kashiri
07-11-2006, 11:16
من درايور يو اس بي موتورولا مي خوام

ehsan7x
11-11-2006, 14:13
salam man goshim m65 mitonma iconasho avaz konam chetor?
aslan in emkan vojod dare ke icono beshe to m65 avaz kard mamnoon misham

MOHAMMED
11-11-2006, 14:33
بله دوست عزیز میشه ، روشش هم توی پستهای قبلی این تاپیک توضیح دادم !

ehsan7x
11-11-2006, 15:52
salam agha mohamad man hameye in kararo kardam ba in tafavot ke az cable usb estefadeh kardam ba dbar nameye open disko baz kardam va port com 4 ke hamon usb entekhab kardam va do ito ham zadam peygham done be man dad ama congig ro neshon nadad

mishe bishtar rahnamayem koni mamnoon misham

in mpm ke migi che hast

moshkele man in ke configo neshon nemide kojaye karam eshtebast

MOHAMMED
12-11-2006, 10:29
اقا احسان ببخشيد ، وقتي كه از برنامه od كارتون تموم شد ، اين برنامه رو داونلود كنيد :
http://www.geocities.com/amer2484/simoco.zip

بعدش برنامه رو باز كنيد به اين ادرس بريد : Config/Japp/FlexMenu

بعدش هم باقي كار رو توضيح دادم قبلا .

درضمن اقا احسان لطف كنيد از اين به بعد فارسي تايب كنيد .

ehsan7x
12-11-2006, 12:28
محمد جان ببخشيد در ضمن ازت ممنون كه جوابمو دادي راستي برنامه زياد دارم چطوري تو ساييتتون بزارم تا بقيه دوستان هم استفاده منن

MOHAMMED
12-11-2006, 12:37
دوست عزيز ، بايد برنامه ها رو توي بخش خودش تم ها رو هم توي بخش خودش بازيها رو هم توي بخش خودش بكَذاريد .

درضمن همينطوري كه بست ميزنيد بايد موضوع جديد ارسال كنيد وفايلهايي كه ميخواهيد بزاريد بايد توي خود سايت ضميمه كنيد .

منتظر همكاريتون هستيم .

ehsan7x
12-11-2006, 13:12
سلام محمد جان واقعا شرمنده ولي هر كاري مي كنم نميشه دز ضمن من گوشيم فون اوك شده به نظر شما دليلش اين مي تونه باشه

MOHAMMED
12-11-2006, 19:44
وعليكم السلام احسان جان

ببينم كَوشيتون لوك شده ؟ يعني قفل شده ؟

ehsan7x
12-11-2006, 20:18
آره متاسفانه نميدونم چطور بايد بازش كنم؟

ehsan7x
12-11-2006, 20:28
بالا خره تونستم برم تو پوشه ولي به جزmain.fs يه سري چيزا هم داره مثلsur fun.fsو setup.fsوmain.properties انادو هم بايد پاك كنم بعد يه چيزه ديگه آيكونايي كه من گرفتم فقط main.fs دارن با چند تا png قاطي كردم چي بايد كنم؟

MOHAMMED
12-11-2006, 21:34
ببين احسان جان ، شما اول از فايلهاي اصلي يه كبي احتياطي بكَي كه خدايي نكرده اكَر مشكلي بيش اومد ، ايكن هاي اصلي رو داشته باشي ، بعدش برو يه سري ايكن داونلود بكن ، وقتي كه داونلود كردي ميبيني كه يه سري عكس هستند با يه فايل main.fs .

بعدش بايد فايل main.fs رو به همراه عكسها به همراه فايلهاي fun.fsو setup.fsوmain.properties كه كبي شون كَرفتيد قبلا توي جاي كه كَفتم بزاريد .

hosein9600
15-11-2006, 23:55
چهطور ميشه منو هاي cx65 را فارسي كرد:flower:

benabraham
21-11-2006, 16:05
وقتی من یکی از برنامه های جاوا را در گوشی خودم (زیمنس Sk65 ) دانلود می کنم، حتما باید ان برنامه یک فایل Jar و یک فایل Jad داشته باشد. ولی اکثر برنامه ها فقط فایل Jar را دارند. برای فایل Jad که همیشه همنام همان فایل Jar است چکار کنم؟؟؟

Sepehr-chalus
21-11-2006, 16:52
دوست عزيز اگر تنها فايل جر رو هم در گوشي كپي كني برنامه يا بازي در گوشي قابل نسبه و نيازي به جد نيست .

benabraham
22-11-2006, 00:31
کاملا درست بود، طریقه نصب را نمی دانستم. با تشکر فراوان

ramtin2005
05-12-2006, 10:35
سلام
من يك گوشي زيمنس -بنكو Ef81 از آلمان خريدم و بعد از 3 هفته بي دليل ديگه روشن نشد ميشه بگيد بايد چي كار كنم ؟

internet2
15-12-2006, 14:41
با سلام
عرض ادب و احترام

يکي از دوستام يه گوشي زيمنس داره مدل siemens c65 و الان مشکلي هم از لحاظ تماس و اين حرف ها نداره فقط يه منويي هست وقتي مي ره اونجا نوشته شده :

phone code locked

و در اين منو يک سري امکانات هست که در صورت فعال نبودن امکاناتي رو در دسترس نخواهيد داشت.

حالا من سراسر وب رو هم سرچ کردم ولي نتونستم چيزي براش پيدا کنم شما دوستان عزيز راهنمايي بفرمائيد آيا اصلا اين کد هست توي اينترنت و به هر طريق چه طور مي شه اين گوشي رو unlock کرد

با تشکر و سپاس

شهرام11
16-12-2006, 03:40
كابل زيمنس را داريد ؟
اين مدل گوشيها داراي تست پوينت هستند وبه صورت كات زدن يكي از سيمهاي بين مقاومت وسي پي يو آنلاك ميشوند ولي سعي ميكنم به صورت نرم افزاري مشكل را برايت حل كنم
فقط فردا يك پيغام بگذار يادم نرود

hosein9600
17-12-2006, 00:32
كسي نميدونه مهمه ها

شهرام11
17-12-2006, 23:55
گوشي را بدون سيم كارت روشن كن وكد زير را بزن -احتمالا جواب بدهد
*#9999#

internet2
18-12-2006, 01:23
شهرام خان
اين کد رو فکر کنم شما برعکس گذاشتيد يا اين که انجمن اينطور نمايش مي ده :
#9999#*
فکر کنم صحيح کد اين باشه ؟
با تشکر

moeinm37
21-12-2006, 08:02
سلام
تقاضای چند برنامه را دارم :

1-
hourly event java program
کارش اینه که ساعت و ... را اعلام می کنه ! ولی من با زبان روسی اونو دارم !
کسی انگلیسیشو سراغ داره ؟

2-
کسی داره اینو برای گوشی های جاوا :
برنامه چشمک زن که با دکمه های صفحه کلید هم سرعتش قایل تنظیمه
(mobile stroble )
لینک عکس این برنامه در ضمیمه است !

3-
کسی اینو برای گوشی های جاوا داره ؟
"هر وقت دوربین موبایل رو جلوی چیزی بگیرید رنگشو بهتون میگه"

4-
از کجا دانلود برای گوشی های جاوا کنیم :
" فهمیدن ارتفاع اجسام با دوربین موبایل " ؟؟؟؟

خیلی ممنونم از همه !

MOHAMMED
21-12-2006, 09:24
سلام دوست عزيز

برنامه اول : http://download2.getjar.com/downloads/web/pub/6091/BMDTalkingClock.jar

برنامه دوم : http://irmob.com/modules/PDdownloads/visit.php?cid=16&lid=811

برنامه سوم : http://www.irmob.info/uc/pesareshikamo/app/TheVoicev1.15.rar

برنامه جهارم : جيزي بيدا نشد !

درضمن موضوع به بخش زيمنس انتقال يافت !

moeinm37
21-12-2006, 10:22
ميشه لطفا بگوئيد چگونه اين لينك را دانلود كنم :
برنامه دوم : http://irmob.com/modules/PDdownloads...cid=16&lid=811

MOHAMMED
21-12-2006, 10:59
والا نميدونم هرجي كَشتم لينك ديكَه بيدا نكردم .

براي منهم متأسفانه خرابه .

pasargaad1985
21-12-2006, 15:02
آقا من یه مشکلی دارم .هر کاری میکنم نمیتونم برنامه جاوا رو اس ایکس وان نصب کنم به نظر شما ایراد کار از کجا میتونه بشه؟

pasargaad1985
23-12-2006, 18:03
محمد جان جواب منو ندادی!!!

MOHAMMED
23-12-2006, 21:28
دوست عزیز زیمنس اس ایکس ون تمام جاوا ها رو اجرا نمیکنه ، وفقط بازیها وبرنامه های جاوا ای که روی گوشیهای سمبین سری 60 معمولی مثل 6600 و 7610 اجرا میشه رو اجرا میکنه نه تمامی برنامه های جاوا .

pasargaad1985
18-01-2007, 12:44
آقا من دیروز تو روزنامه خوندم که زیمنس گوشی جدیده ماری شکل زده که به دور دست پیچیده میشه!
خودشم نوشته تکنولوزی خیلی بالایی داره!
جریانش چیه؟

moeinm37
24-01-2007, 11:47
وقتی من یکی از برنامه های جاوا را در گوشی خودم (زیمنس Sk65 ) دانلود می کنم، حتما باید ان برنامه یک فایل Jar و یک فایل Jad داشته باشد. ولی اکثر برنامه ها فقط فایل Jar را دارند. برای فایل Jad که همیشه همنام همان فایل Jar است چکار کنم؟؟؟

تازه؛ شما دوست عزيز مي توانيد ،
از نرم افزار jad maker براي ساخت فايلهاي jad استفاده كنيد

moeinm37
24-01-2007, 12:18
شما بايد "t9" فارسي استفاده فرمائيد كه متاسفانه فعلا شركت زيمنس در بازار ارائه نكرده !
فقط T9 عربي است كه با آن مي توانيد اس ام اس هاي فارسي ارسال كنيد يا اگر آنرا داشتيد ؛ وقتي اس ام اس فارسي دريافت مي كنيد ، فونتها به هم نمي ريزد .

imported_ali_esfahan
24-01-2007, 23:26
منم فكر ميكنم با وارد كردن كد #9999#* البته بدون سيم كارت حل بشه

moeinm37
27-01-2007, 09:30
دوست عزيز من خودم گوشيم s65 است و الان هر چه قدر مي خوام باهاش فيلمبرداري مي كنم !
روشش هم فقط با patch است كه محمد آقا گفتن ! من هم كامل بلدم ! ولي كمي طولاني و زمان گيره!
منتظرم سرم خلوت شه و آموزش آن را شروع كنم ! كه همون فلش كردن هم است !
راستي حرفهايي كه در مورد زيمنس مي زنند زا باور نكن شما !
من الان 150 برنامه روي گوشيم نصبه !
بيش از 100 patch روش نصب دارم ! (مثل : ضبط نا محدود فيلمبرداري - ذخيره عكسهاي گرفته شده روي كارت حافظه - عوض كردن منو - ضبط نا محدود صدا آن هم روي mmc - نمايش ميزان حرارت باطري گوشي و درصد باقيمانده از باطري و مقدار آنتن دهي گوشي - دسترسي به address book با رمز - دسترسي براي ارسال،خواندن اس ام اس با رمز (همان phone code خودتان ) و .... )

moeinm37
27-01-2007, 10:31
قفل شد !

moeinm37
27-01-2007, 10:32
قفل شد !

moeinm37
27-01-2007, 11:08
ultra mp3 را امتحان كردي ؟

moeinm37
27-01-2007, 11:10
متاسفانه اطلاعي ندارم

moeinm37
27-01-2007, 11:17
قفل !

hosein9600
27-01-2007, 14:11
خيلي ممنون
با آمدن شما دوباره بخش زيمنس رونق گرفته
به شدت منتظريم سر شما خلوت شه
البته يه روش براي خلوت كردن سر هست كه اونم استفاده از مايع ظرفشويي به جاي شامپوست:biiggrin:
بازم ممنون

MOHAMMED
28-01-2007, 00:52
اقا حسین دیدی گفتم که Pach میخواهد ؟!

حالا به حرف من رسیدید ؟!

ولی خب متاسفانه من بلد نبودم که الان با وجود شخص پرکار وزحمتکشی مثل اقا معین عزیز این قضیه حل خواهد شد .

moeinm37
28-01-2007, 06:15
از دوستان با كلمات گرمشون سپاسگذارم !

moeinm37
28-01-2007, 07:11
مرسي محمد جان !
تاپيك قفل شد !

mm2236
02-02-2007, 19:07
سلام
دوستان من نياز فوري به Net monitor براي گوشي s65 زيمنس دارم.
ممنون:praise:

ahmadesheytoon
03-02-2007, 16:12
برنامه و بازی برای زیمنس cx70 می خوام. لطفاً کمک کنید.

crazy_s
04-02-2007, 11:26
سلام
ببخشید برنامه ای هست که بشه با اون رو s65 فایلهای mp3 پخش کرد؟
ممنون میشم اگه کمک کنید

moeinm37
10-02-2007, 08:41
منظورتون CC Monitor است ؟
چون net monitor با patch و فلش مي شه ! نرم افزاري من نديدم !
اصلا براي چه كاري شما لالزم داري تا راهنمائيت كنم !

moeinm37
10-02-2007, 08:52
سلام
ببخشید برنامه ای هست که بشه با اون رو s65 فایلهای mp3 پخش کرد؟
ممنون میشم اگه کمک کنید

دوست عزيز اينجا بخش sx1 است !
ولي جواب سوالتان خير است ! نمي توانيد ! cpu موجود در s65 قادر به پخش mp3 نيست !

ostadi
11-02-2007, 02:01
سلام گوشي من رم را نمي شناسه چكار ميتونم بكنم

moeinm37
11-02-2007, 08:49
سلام گوشي من رم را نمي شناسه چكار ميتونم بكنم

گوشيتو خاموش روشن كن ؛ درست مي شه !

sadeghiut
13-02-2007, 10:12
سلام من گوشيم s65 . مي خواستم ببينم برنامه اي هس كه باهاش mp3 پخش كنه (جاوا)يا نه؟ اگه هست لطفا بذارينش. ممنونم.

MOHAMMED
13-02-2007, 17:06
دوست عزیز این برنامه رو تست بکن : http://mobilestan.net/showpost.php?p=66848&postcount=9

البته زبونش روسیه از توی اپشنز میتونید به انگلیسی هم تبدیلش کنید .

MOHAMMED
13-02-2007, 17:36
انواع واقسام کابلهای زیمنس

DCA-510 (USB)= Datatransfer - Firmware update - FUBU & Patches
DCA-512 (USB)= Datantransfer - Firmware update - FUBU & Patches
DCA-540 (USB)= Datantransfer - Firmware update - FUBU & Patches

NoName COM= Datantransfer - Firmware update - FUBU & Patches
NoName USB = Datantransfer - Firmware update - FUBU & Patches

DSC-500 (SyncStation)= Datantransfer - Firmware update - FUBU & Patches

DSC-600 (SyncStation)= Datantransfer - Firmware update - FUBU & Patches

==============================

خوب حالا توضیح :

Datantransfer = برای انتقال اطلاعات
Firmware update= برای اپدیت کردن گوشی
FUBU & Patches = برای فلش کردن گوشی یا تعویض Patch

===============================

رنگ قهوه ای = امکان اتصال موجود نیست
رنگ سبز = امکان اتصال موجود میباشد

===============================

برای دیدن شماره کابل : *#06# رو میگریم بعد میریم سر more ومیایم پایین و اسم وشماره کابل نوشته شده .

moeinm37
13-02-2007, 17:38
دوست عزیز این برنامه رو تست بکن : http://mobilestan.net/showpost.php?p=66848&postcount=9

البته زبونش روسیه از توی اپشنز میتونید به انگلیسی هم تبدیلش کنید .

محمد جان اين برنامه من قبلا باهاش كار كردم :
دو تا مشكل داره ؛
يكي اينكه بايد patch انجام بدي ، چون فايلهاي تصويري را از روي mmc لود مي كنه ! و فقط تو زيمنس براي اينكه بتوني فايل حجم بالا را ذخيره كني راهش mmc و در نهايت patch است
دوما اينكه خود نرم افزار فكر مي كنم يه مشكلي داره كه بايد منتظر ورژن جديدش بود .
چون من كه patch ها رو گوشيم نصبه ؛ برام كار نمي كنه و فايلهامو لود نمي كنه !

MOHAMMED
13-02-2007, 17:42
فلش انواع واقسام گوشیهای زیمنس

FLASH A57 (http://www.gsmegypt.com/support/mouazen/A57/A57_100101_service.zip)

FLASH A60 (http://www.gsmegypt.com/support/mouazen/A60/A60_270100.zip)

FLASH A65 (http://www.gsmegypt.com/support/mouazen/A65/A65_150100.zip)

FLASH AX75 (http://www.gsmegypt.com/support/mouazen/AX75/AX75120606_service.rar)

FLASH C55 (http://www.gsmegypt.com/support/mouazen/C55/C55_240101w.rar)

FLASH C65 (http://www.gsmegypt.com/support/mouazen/C65/C65_500600%5b1%5d.xbz_service.rar)

FLASH CF62 (http://www.gsmegypt.com/support/mouazen/CF62/CF62110101_service.rar)

FLASH CFX65 (http://www.gsmegypt.com/support/mouazen/CFX65/cfx65all.rar)

FLASH CX65 (http://www.gsmegypt.com/support/mouazen/CX65/CX65500600%5b1%5d.xbz_service.rar)

FLASH M75 (http://www.gsmegypt.com/support/mouazen/M75/M75_050600.xbz_service.zip)

FLASH SF65 (http://www.gsmegypt.com/support/mouazen/SF65/sf65.rar)

FLASH SL65 (http://www.gsmegypt.com/support/mouazen/SL65/SL65500600.xbz_service.rar)

FLASH CX70 (http://www.gsmegypt.com/support/mouazen/cx70/CX70_430600.zip)

FLASH CX75 (http://www.gsmegypt.com/support/mouazen/cx75/CX75020600.xbz_service.rar)

moeinm37
14-02-2007, 17:09
منظور محمد جان ؛ تغيير Fw گوشيها است !

masoudmobile
16-02-2007, 11:48
spy 99 سلام
من هم با این مشکل مواجه شدم
سریال گوشیم : 352079003662986
میشه خواهش کنم کمکم کنید
در ضمن اون کد 20 رقمی که کاربر قبلی گفت من دارم و شامل حروف و اعداد است رو می شه به منم بدید
؟
کمکم کنید
فقط همین

sadeghiut
17-02-2007, 10:44
سلام دوستان . يكي نيست به داد من برسه؟؟؟؟؟؟
s65 با چه برنامه اي mp3 ميخونه ؟ كسي داره ؟ ممنون ميشم راهنماييم كنين.

moeinm37
19-02-2007, 06:23

دوست عزيز s65 اصلا mp3 نمي خونه متاسفانه !

hosein9600
20-02-2007, 00:57
كسي نميدونه بايد جالب باشه

شهرام11
21-02-2007, 14:34
دوستان زیمنس دار میتوانند لودر برنامه های فلش وتغییر سریال گوشیهای خود را از تایپیک زیر پیدا کنند

hosein9600
21-02-2007, 22:52
چه جوري؟؟؟؟

شهرام11
22-02-2007, 00:26
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=17749&page=22

dj_666b
23-02-2007, 06:36
man in kod ro dadam vali aslan kod ro ghabool nakard

dj_666b
23-02-2007, 06:45
این کدی هست که به گوشی داده شده و بعد از 3 بار اشتباه گوشی رو قفل می کنه من هم همین مشکل رو دارم و خیلی دوست دارم بدونم چجوری میشه حلش کرد در ضمن کدی که دادین فقط سیسنم رو به حالت کارخونه بر می گردونه

hosein9600
02-03-2007, 00:33
من اينو دارم البته من وقتي اجرا ميكنم گوشيم قفل ميشه
ميگن نسخه آزمايشيشه
امتحان كن وبگو كار كرد يا نه
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=22150

moeinm37
02-03-2007, 07:22
من اينو دارم البته من وقتي اجرا ميكنم گوشيم قفل ميشه
ميگن نسخه آزمايشيشه
امتحان كن وبگو كار كرد يا نه
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=22150

به تاپيك زير برويد :
http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=199737

mahdi_jazini
12-03-2007, 20:59
تنظیمات Gprs برای Siemens Sl55 چطوریه ؟
لطفا بگید ممنون

singer
15-03-2007, 16:00
c65 قاب مشكي هم داره يا نه چون ميگن قاب هاي اين گوشي رنگ هاي زيادي نداره:coonfused:

moeinm37
16-03-2007, 08:44
c65 قاب مشكي هم داره يا نه چون ميگن قاب هاي اين گوشي رنگ هاي زيادي نداره:coonfused:

سلام دوست عزيز :
ببين اينجا چيزي پيدا مي كني :
http://www.mobile-review.com/review/siemens-c65-en.shtml

Saeid.smxo
29-03-2007, 04:14
اينا که همه Not Found ميزنه

اي بابا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با اين راهنماييتون

hosein9600
01-04-2007, 00:36
این کدی هست که به گوشی داده شده و بعد از 3 بار اشتباه گوشی رو قفل می کنه من هم همین مشکل رو دارم و خیلی دوست دارم بدونم چجوری میشه حلش کرد در ضمن کدی که دادین فقط سیسنم رو به حالت کارخونه بر می گردونه
آقا من هم اين جوري شدم خرجش 5 هزار تومنه بايد بريزيد به حساب شركت پارس پرديس قشم پس از 48 ساعت يه كد 10-11 رقمي بهت ميده اونوقت مشكل حله

Daneshju
01-04-2007, 18:20
سایت فوق کار نمیکنه

moeinm37
07-04-2007, 17:18
تنظیمات Gprs برای Siemens Sl55 چطوریه ؟
لطفا بگید ممنون

دوست عزیز به قسمت setup و بعد connectivity بروید و در آنجا gprs را فعال کنید .

moeinm37
07-04-2007, 17:20
برنامه و بازی برای زیمنس cx70 می خوام. لطفاً کمک کنید.

دوست عزیز لطفا اینجا پرسشهاتون را مطرح فرمایید :
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=118

----
شما می توانید برای بازی به لینک زیر روید :
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=113
وبرای نرم افزار به لینک زیر :
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=103

موفق باشید .

moeinm37
07-04-2007, 17:28
internet2 عزیز :
شما کد IMEI گوشیتان را با "پیغام خصوصی" با ذکر مجدد مشکل برای من بفرستید تا unlock code را براتون ارسال کنم .
موفق باشید .

hosein9600
09-04-2007, 01:01
چرا وقتي فيلم رو كارت حافضه گوشيم ميريزم خوب پخش نميكنه

البته بعضي ها رو خوب پخش ميكنه

moeinm37
09-04-2007, 15:59
چرا وقتي فيلم رو كارت حافضه گوشيم ميريزم خوب پخش نميكنه

البته بعضي ها رو خوب پخش ميكنه

دوست عزیز چند دلیل دارد :
اول شاید نرم افزار تبدیلتان مناسب نیست ! از چی استفاده می کنید ؟
به نظر من Elecard Mobile converter خیلی مناسبه برای تبدیل پسوندهای تصویری گوشی.
دوم اینکه : ممکن است کارت حافظه مشکل پیدا کرده که باید فرمت شود .
به خصوص اگر نو خریداری کرده اید ؛ باید اول فرمت شود بعد فایل بریزید .
در هر صورت نو هم نباشد ؛ هرچند یکبار باید فرمت شود .
سوی اینکه : شاید از patch استفاده کرده اید ؟؟ بله ؟
چون بعضی وقتها اینجور می شود .
یا حتی بعضی وقتها باید patch بریزید تا درست شود , یعنی فلدر video داخل mmc ایجاد شود و فایلها را آنجا قرار دهید و ببینید .
موفق باشید

hosein9600
10-04-2007, 23:33
patch م كجا بود هنوز كابل 512 پيدا نكردم:113:

ريست ميكنم ببينم چي ميشه :angel_not:
ممنون

gamekhor
13-04-2007, 08:49
بچه ها این گوشی El71 در کل چطور گوشی هستش؟از لحاظ صدا و کارایی و دوربین و...

hosein9600
13-04-2007, 22:20
چه طور ميشه با برنامه موبايل فون منجر از گوشي بك آپ گرفت
وقتي من اين كارو ميكنم پيام خطا ميده

MOHAMMED
14-04-2007, 11:45
من گوشی رو دیدم خیلی گوشی زیبا ایه دوربیشن هم خوبه بد نیست با اینک 1.3 هستش ، راجع به صداش چیزی نمیدونم .
این هم ریویو از گوشی : http://www.mobile-review.com/review/benq-siemens-el71-en.shtml
راستی این گوشی توی ایران هست ؟ قیمتش چنده ؟

moeinm37
14-04-2007, 13:48
چه طور ميشه با برنامه موبايل فون منجر از گوشي بك آپ گرفت
وقتي من اين كارو ميكنم پيام خطا ميده

با سلام به شما
لطفا پیغام خطا را در اینجا متنش را ذکر کنید !
در ضمن این جور پیغامها از جند بخش ممکنه باشه :
اول : شاید کابل گوشیتان مناسب این کار نیست.
دوم : شاید کابل را اصلا نمی شناسد .
سوم: می تواند در مراحل بعدی اشکال از خود برنامه "موبايل فون منجر" باشد .

شما پیغام را اینجا بیاورید تا خدمتتان عرض کنم .
موفق باشید

ebik
16-04-2007, 00:22
http://www.honzahavana.com

roodabe
16-04-2007, 09:58
در این بخش سوالات مربوط به زیمنس را بپرسید .

roodabe
16-04-2007, 10:01
اینجا محل خرید و فروش نیست عزیزان !

hosein9600
30-04-2007, 23:11
چرا وقتي با برنامه CameraToggler كار ميكنم ديگه صداي دوربين قطع نميشه و پيام ميده
file system is locked . use od to unlock it .
قبلا كار ميكرده

:praise:

moeinm37
01-05-2007, 14:32
چرا وقتي با برنامه CameraToggler كار ميكنم ديگه صداي دوربين قطع نميشه و پيام ميده
file system is locked . use od to unlock it .
قبلا كار ميكرده

:praise:

سلام دوست عزیز
درسته ؛ باید همین پیغامو بده .
برا اینکه شما قبلش باید برنامه od را باز کنید و اجرا کنید تا تمام فایلهای hidden شما باز شود و سپس
اقدام به این کار نمائید .
موفق باشید

masterzaman
02-05-2007, 04:46
سلام دوست عزیز این لینک کار نمیکنه.لطفا یه لینک سالم بزارید

pasargaad1985
05-05-2007, 12:39
از مدیر محترم این بخش خواهش میکنم که لینکهارو اصلاح کنن،هیچ کدوم فعال نیستند.

شهرام11
05-05-2007, 16:14
هديه من به زيمنس داران -فايلهاي فلش را از امضاي بنده ميتوانيد دانلود كنيد

شهرام11
05-05-2007, 16:16
فايلهاي فارسي هم موجود است---
سايت رسمي هست و بنده هيچگونه تضميني در رابطه با فايلها نميدهم

شهرام11
05-05-2007, 16:19
فلش درخواستي را هم ميتوانيد همينجا بخواهيد

شهرام11
05-05-2007, 16:21
هديه من به دوستان
از امضاي بنده دانلود كنيد

hosein9600
05-05-2007, 22:48
سلام دوست عزیز
درسته ؛ باید همین پیغامو بده .
برا اینکه شما قبلس باید برنامه od را باز کنید و اجرا کنید تا تمام فایلهای hidden شما باز شود و سپس
اقدام به این کار نمائید .
موفق باشید

مر30
:razz:

hosein9600
05-05-2007, 23:17
شما بايد "t9" فارسي استفاده فرمائيد كه متاسفانه فعلا شركت زيمنس در بازار ارائه نكرده !
فقط T9 عربي است كه با آن مي توانيد اس ام اس هاي فارسي ارسال كنيد يا اگر آنرا داشتيد ؛ وقتي اس ام اس فارسي دريافت مي كنيد ، فونتها به هم نمي ريزد .
اين T9 را نميتونم از گوشي خودم كه فارسي داره يه جورايي كپي كنم بعد رو cx65 بريزم

moeinm37
06-05-2007, 17:04
اين T9 را نميتونم از گوشي خودم كه فارسي داره يه جورايي كپي كنم بعد رو cx65 بريزم

با سلام حضور شما
عرض کنم خدمتتون که شما با آپدیت گوشی به firmware 58 می توانید این قابلیت را روی گوشیتان فعال نمایید که
برای s65 و کلیه زیمنس ها به این لینک بروید :
http://www.siemensmania.cz/firmware.php
و بعد در ردیف سوم ؛ هم s65 موجود است هم cx65 !
در S65 گزینه 58CZ را انتخاب کنید تا در زبانهای نوشتن متن sms تان بعد از آپدیت زبانهای زیر موجود باشد :
فارسی - انگلیسی - آلمانی - فرانسوی - پرتغالی - هلندی - لهستانی - عربی - اسلواکی - ...
و در زبانهای خود منوی گوشی که می توانید آن را عوض کنید زبانهای زیر :
انگلیسی - آلمانی - اسلواکی - لهستانی - هلندی - ...
(متاسفانه فارسی برای منوها نیست ؛ که همانطور که قبلا عرض کردم باید t9 فارسی توسط شرکت زیمنس ارائه شود )
البته بگویم ؛ قبلا باید ثبت نام کنید عزیز .
در ضمن سایت مال کشور "چک" می باشد .
ممکن است با زبانش کمی مشکل داشته باشید .
پس اینها خدمت شما :
HESLO = password
username = JMÉNO
prihlaseni = login
Registrovat = register

حجم هر فایل حدود 12 تا 15 مگابایت است .
امیدوارم با موفقیت ثبت نام و فایلهاتون را بگیرید .
موفق باشید :flower:

hosein9600
06-05-2007, 23:36
مثلا گوشي من كه فارسي داره و از شما نداره چه طوريه؟
حتما T9 فارسي هست كه رو گوشي من هست

moeinm37
07-05-2007, 14:31
مثلا گوشي من كه فارسي داره و از شما نداره چه طوريه؟
حتما T9 فارسي هست كه رو گوشي من هست

با سلام
اگر منظورتان منویتان است که وقتی خریدید فارسی هم جز انتخابات منوتان بود ؛ بله ، مال من هم همینطور بود .
ولی آپدیت که کنی ؛ اوضاع فرق می کنه .
منو فارسی هم برا این است که فروشگاهی که می خرید یا نمایندگی زیمنس ؛ منو را از شرکت اصلی خریداری کرده اند و نصب کرده اند . ولی خدمتتان عرض کردم ، متاسفانه تو اینترنت نیست و خود شرکت زیمنس باید این اجازه را بدهد و آن را در سایت رسمی زیمنس آپلود کند .
یا حق !

hosein9600
07-05-2007, 22:52
بد بخت شدم رفت:113: :113: :113:
ديشب گوشيم رو با دانلود از اينجا فلش كردم و زبان فارسيش رفت كاشكي زودتر ميگفتي
بايد چيكار كنم

http://www.honzahavana.com/flashessiemens.htm

moeinm37
08-05-2007, 17:22
بد بخت شدم رفت:113: :113: :113:
ديشب گوشيم رو با دانلود از اينجا فلش كردم و زبان فارسيش رفت كاشكي زودتر ميگفتي
بايد چيكار كنم

http://www.honzahavana.com/flashessiemens.htm

:sad: :huh:
سلام دوست عزیز
من سری به سایتی که داده بودید زدم - متناسفانه کاری نمیشه کرد - خدمتتان عرض کرده بودم عزیز -
حالا عیب نداره ؛ انشا الله تو آپدیت های بعدی قابلیت فارسی را بزارن که شما و من و ... مشکلمون رفع شه !
غصه نداره دوست عزیز - حالا این مدل را هم امتحان کنید تا کمی تنوع شود برایتان !
یا علی !

masterzaman
09-05-2007, 08:44
چرا کسی به این تاپیک نگاه نمیکنه؟

hosein9600
09-05-2007, 22:45
:sad: :huh:
سلام دوست عزیز
من سری به سایتی که داده بودید زدم - متناسفانه کاری نمیشه کرد - خدمتتان عرض کرده بودم عزیز -
حالا عیب نداره ؛ انشا الله تو آپدیت های بعدی قابلیت فارسی را بزارن که شما و من و ... مشکلمون رفع شه !
غصه نداره دوست عزیز - حالا این مدل را هم امتحان کنید تا کمی تنوع شود برایتان !
یا علی !
خيلي خيلي ممنون از دلداريتون :cryani: :cryani:

مثل اينكه بايد با همين بسازيم:113: :113: