PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قبل از اینکه خراب کاری کنی که گوشیت نیاد بالا بیا اینجا

meysam_r_ok
29-10-2008, 12:33
سلام دوستان

به فکرم زد که یه تاپیک درست کنم که دیگه کسی از جهت فلش کردن مشکلی نداشته باشه و در واقع پیشگیری قبل از درمان کنیییم:4:

ولی راستیتش چون من خودم هنوز به شخصه جرئت هک کردنو پیدا نکردم پس تجربه ای هم توی این مورد ندارم و متاسفانه نمیتونم کمکی کنم

اصلا بهتر بگم این تاپیکو زدم که آدماایی مثل من جرئت هک کردنو پیدا کننو دیگه از این بابت مشکلی نداشته باشن( منو اینجوری نبینیداااااااا من یه زمانی k750 داشتم که پدرشو درآوردم بس که فریمورشو عوض کردم . هر کی میدید میگفت این n95 که روش قاب k750 گذاشتیی!!!!!! وای چه لافی زدم بگذریم.....))

اما نحوه ی پیشرفت این تاپیک:::
1- از همه ی دوستانی که تا بحال دچار این حادثه ی دلخراش شدن تقاضا میکنم بیان اینجا و بنویسن که چه اشتباهی کردن که اونجوری شد؟

2- از تمام مدیران و دست اندر کاران و کاربران انجمن uiq خواهش دارم هر کس در این زمینه تجربه ای یا نکته ی خاصی که میدونه رو بگه که ما استفاده کنیم

امید وارم این تاپیکو جدی بگیرید و هر کس در حد توانش کمک کنه. باور کنید من کلی فکر کردم که این ایده به ظهنم رسید و اگه استقبال نشه ضایع میشم:merci::merci::021::021:

در پایان هم اگه استقبال شد به یه جمع بندی کلی میرسیم تمام نکات رو در یک پست جمع میکنیم و تمام پست های اضافه پاک و به آرشیو منتقل میشیم . (البته با نظر مدیران گرامی)
امید وارم تاپیک خوبی بشه :merci::merci::merci:

sasan hatami
31-10-2008, 00:16
دوست عزیز اصلا نگران نباش،هیچ مشکلی واسه گوشیت پیش نمیاد(البته من یه n73me و یه n95 کلاسیک رو در راه پر افتخار هک و اینجور کارا از دست دادم)
البته اینو بگم که سونی اریکسون خیلی از نوکیا بهتر طراحی شده و در مقابل کارای اشتباه کاربران کمتر آسیب میبینه.مهمترین حسن سونی اریکسون اینه که در حالت خاموش:
1- آپدیت میشه 2- cda عوض میشه 3-lock code پیدا میشه و ...
حالا بریم سر چیزی که شما پرسیدی،من p990 رو هک کردم هیچ مشکلی براش پیش نیومد،مد صدا ریختم(همه مدهای صدا رو تست کردم) بدون مشکل بالا اومد،تقریبا همه مدهای سایت رو امتحان کردم ، اما مدهای گرافیکی و تغییر آیکون (مخصوصا تغییر آیکون) باعث شد در مدت یک هفته چهار بار آپدیت کنم.در کل به نظر من هر مدی خواستی بریز فقط حواست باشه اشتباها یه جا دیگه کپی نکنی که احتمال بالا نیومدن گوشی خیلی زیاد میشه.در مورد مدهای گرافیکی اینو بگم که من موقع ریختنشون مشکلی نداشتم،موقع استفاده هم خوب بودن،اما روزی که بخاین اونارو پاک کنین خیلی دردسر ساز هستند و با کوچکترین اشتباهی یه اپدیت افتادین.من با دیال آپ 24.4kbps در دو شب(شب اول به مدت 10 ساعت update service رو آپدیت کردم و شب دوم به مدت 12 ساعت گوشی رو آپدیت کردم)گوشیمو آپدیت کردم.

meysam_r_ok
01-11-2008, 23:08
ینی اگر یه اشتباهی شد مثلا یه فایلی رو اشتباهی پاک کردیم یا اینکه یه سری فایل رو در جای اشتباهی کپی کنیم یا کلا کاری کنیم که دیگه گوشی بالا نیاد نیازی به فلش گوشی نیست و فقط با یه آپدیت مشکل حل میشه؟

ZXD
02-11-2008, 04:26
اره عزیزم با یه آپدیت مشکل حل میشه........البته بعضی موقع ها آپدیت نمیشه که باید cda گوشی رو عوض کنی تا آپدیت بشه
تازه خیلی وقت ها هم با زدن کد مخفی فرمت درایو c مشکل برطرف میشه.......
به همین راحتی ....به همین خوشمزگی.....!!!!

meysam_r_ok
02-11-2008, 12:03
خوب پس حل مشکل ساده تر شد

ولی دوستان این تاپیک برای پیشگیریه

پس اولین مورد شد دقت کنید که فایلی رو اشتباهی جای دیگه ای کپی نکنید یا فایلی رو اشتباهی پاک نکنید

دوستان جدی بگیرید و کمک کنید

sasan hatami
02-11-2008, 23:00
با سلام به همه دوستان

توصیه من به کسانی که اهل ریسک نیستند:

پک های گرافیکی و خصوصا آیکون ها رو اصلا استفاده نکنند،برای اینکه آخر کارش آپدیته.

siwa
03-11-2008, 11:25
يه نصيحت رو هم از من بگيرين.... هميشه قبل از انجام تغييرات روي فايلهاي سيستمي از اونها بك آپ بگيرين و اگه

مي دونين كه ممكنه با اين مدي كه ريختين ممكنه گوشيتون بالا نياد..... يه راه گريز واسه خودتون بزارين....

ميگم دوستاي عزيز واسه پيشگيري هم كه شده يه بك آپ هميشه داشته باشين....

siwa
03-11-2008, 11:28
اها يادم افتاد من با مد هاي گرافيكي كه شكل sms ها رو و كل شكل هاي توي قسمت Messaging رو عوض ميكنه، مشكل دارم و دوبار سر همين موضوع آپديت رو افتادم.....
پس نتيجه گيري اخلاقي تا اينجا ==> هميشه با مد هاي گرافيكي با احتياط برخورد كنين.

meysam_r_ok
03-11-2008, 12:10
با سلام به همه دوستان

توصیه من به کسانی که اهل ریسک نیستند:

پک های گرافیکی و خصوصا آیکون ها رو اصلا استفاده نکنند،برای اینکه آخر کارش آپدیته.

البته نترسید اگه دقت کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد اول برید آیکونها رو کپی کنید با سویس منیجر بعد برید اول تمام فایلایی که که همنام اونا هستن رو پاک کنید بعد فایل های که قبلن کپی کردین رو پیست کنید .اگر در هنگام کار با هر پیغام overwrite مواجه شدید اول اسم فایلی که توی پیغام هست رو روی کاغذ بنویسید بعد no بزندید اگر با با چند تا over write مواجه شدید اسم همه ی فایل ها رو بنویسید و no بزندید وقتی کار کپی تموم شد برگردید با x plore تمام فایلایی که اسمشو نوشتید رو اول کاملا پاک کنید بعد برید همون فایلا رو دوباره توی درایو سی گوشیتون در فولدر مربوطه کپی کنید.
این از نصب پک ها که البته میتونید از آموزش زنده علی جون هم که توی سایت موجوده استفاده کنید کامل هست

معمولا مشکلی که بچه ها دارن در پاک کردن این پک هاست و وقتیه که میخان یه پک گرافیکی جدید نصب کنن . اگه خیلی مسلطین که هیچی ولی اگه قدرت ریسک کردن ندارین (البته ریسکی در کا نیستاا فقط کافیه شما دقت کنید تا مشکلی پیش نیاد) میتونید هر وقت خواستین پک جدید نصب کنید اول فرمت اینتر نال کنید.در این صورت تمام هکها و دست کاریایی که توی درایو سی انجام دادین به حالت پیش فرض برمیگرده تا شما به راحتی همه ی هک ها رو از اول انجام بدید

sasan hatami
03-11-2008, 23:47
دوستان اگر هکهای زیادی در گوشیتون انجام دادین و بعد از مدتی گوشی سنگین شد این نکته

رو داشته باشین که با مستر ریست کردن،احتمال بالا نیومدن گوشی زیاده.در این مواقع بهترین

کار فرمت اینترنال است.برای فرمت اینترنال میتونین وارد phone(قسمت شماره گیری )بشید و به

این صورت عمل کنید:جاگ بالا-ستاره-جاگ پایین-جاگ پایین-ستاره-جاگ پایین-ستاره

حالا گزینه سوم یعنی format internal disk رو انتخاب کنین و ...

اولین بار که مجبور به آپدیت شدم علت همین مستر ریست بود.