PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : HTC Touch viva CLUB | همه چیز درباره ی این زیبای کوچک

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

k i a r a s h
08-11-2008, 11:14
HTC Touch viva CLUB | همه چیز درباره ی این زیبای کوچک

در این تاپیک به بحث و بررسی گوشی HTC Touch Viva می پردازیم . لطفا از بحث های بیجا و نامربوط به این گوشی خودداری کنید .

اینم بهترین فارسی ساز برای تاچ ویوا:

در این پست بهترین فارسی ساز هم برای ویندوز 6.1 و هم برای ویندوز 6.5 رو برای تاچ ویوا براتون میزارم .

فارسی ساز 6.1 ----> AlirezA Multilingual Support 3.0 Build 416
فارسی ساز 6.5 ----> MOBiDIV.416

اینم یه سری آموزش لازم و واجب برای تاچ ویوا:

آموزش تصويري آنلاک کردن و نصب رام هاي غير رسمي در Viva (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=71846)

آموزش تصويري نصب رام رسمي براي Touch Viva (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=72019)

معرفي رام هاي غير رسمي 6.5 براي Touch Viva (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=73059)

موفق باشید.

k i a r a s h
09-11-2008, 13:20
خب اینم چندتا اسکرین شات از جاهای مختلف این گوشی:

این عکس قسمت Programs:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=303001&stc=1&d=1253362873

عکس بخش Settings:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=303002&stc=1&d=1253362873

بازم Settings:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=303003&stc=1&d=1253362873

تاچ فلو (رابط کاربری گوشی) با تم اصلی و فابریک:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=225206&d=1235552269

تاچ فلو با تم ریخته شده (تم های دیگه ای هم هست که با سلیقه خودتون می تونید نصب کنید):

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=303005&stc=1&d=1253362873

اسکرین شات از برنامه ی Windows media player با تم اصلی:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=303007&stc=1&d=1253362873

ARASH
09-11-2008, 13:24
عنوان تاپیک عوض شد و تاپیک مهم شد

hastam
20-11-2008, 17:52
به نظر خیلی قیمتش مناسب نیست 380
از نظر مشخصات چیزی از touch کم نمیاره ( 450)
ارزش خرید داره؟!

ARASH
21-11-2008, 10:57
قیمتش که خیلی مناسبه....

Samgun
21-11-2008, 11:15
من كه رو دست دياموند نديدم

hastam
21-11-2008, 14:09
من كه رو دست دياموند نديدم

درسته ولی اگه حداکثر هزینه ای که بخوای بکنی 400 باشه
انتخاب عالیی هست
توی این قیمت p3400 بود
حالا می تونی تفاوت رو احساس کنی!

kamran_dotnet
29-11-2008, 16:23
من دارم.تاچ فلو بسيار عاليه.جنس بدنه واقعا چيز جالبيه.فكر كنم هيچ وقت خط روي بدنه نيفته.قيمتش هم عالي
360 قيمت دارم با گارانتي ياس اصلي
من فكر ميكنم htc بازار موبايل رو بالاخره ميگيره
فعلا كه سلطان بي رقيب ppc هست

Vagrik
29-11-2008, 17:12
یکی از بچه ها این گوشی رو خریده،... اینو میتونم بگم که قدرت وایرلسش خیلی بالاتر از دیگر گوشیهای مشابه هستش...

سرعتشم بعد نیست... ولی نسبت به قیمتش خیلی می ارزه...

amirreza_rezaei
29-11-2008, 17:23
نسیت به قیمتش فوق العاده است یه ppc کامل با بهترین مارک 380 هزارتومان عالی هست

84104
29-11-2008, 21:59
من خریدم عالی هست صفحه ی مناسبی داره و روون هم هست

j.j
01-12-2008, 17:56
با سلام . میخواستم بدونم شما خریدی داخل جعبه هدست و کیف داشت چون من شنیدم نداره ؟

84104
01-12-2008, 20:30
با سلام . میخواستم بدونم شما خریدی داخل جعبه هدست و کیف داشت چون من شنیدم نداره ؟

نه نداره عزیز فقط شارژر داره و سی دی همین و دیگر هیچ من خریدم 345 با پرشین تله کام

amirreza_rezaei
02-12-2008, 19:16
لطفا بگید چقدر رم روش دارید

84104
02-12-2008, 20:04
لطفا بگید چقدر رم روش دارید

من الان ميكرو 8گيگ دارم هيچ مشكلي هم ندارم ...

amirreza_rezaei
02-12-2008, 21:41
تو سرعت کم نمیاره؟

THE.PUNISHER
08-12-2008, 21:46
منم این گوشی رو دارم خیلی راضی هستم

amirreza_rezaei
09-12-2008, 11:47
لطفا بگید دوربینش چند فریم در ثانیه است و فقط رنگ مشکی داره یا مثل 3g چند رنگه است و آیا تا حالا برنامه جاوا روش اجرا کردین؟

j.j
14-12-2008, 14:47
با سلام من هم یک هفته ای هست این گوشی رو خریدم . گوشی خوب و خوش دست با سرعت مناسبیه . جنس بدنش هم عالیه و در کل برای کسی که کارهای روزمره رو با گوشی انجام میده کار کردن با این گوشی خیلی لذت بخشه . این رو برای کسانی میگم که قصد خرید دارن .

اما یک سوال از دوستانی که این گوشی رو دارند :

قسمت پوشش پشت گوشی ، نزدیک محل قرار گیری قلم و همچنین در سمت راست یک مقدار با فشار دادن انگشت صدا میدهد . برای شما هم اینطوره ؟

tighoor
14-12-2008, 15:12
دوستان منم با این گوشی کار کردم گوشی خوبی هست... فقط به نظر من با این که نازکه ولی یکم سنگینه... فکر کنم توش سرب کار کردن سنگین شه ;)
سرعتشم همچین بالا نیست ولی خوبه دیگه... یعنی الان من روی imate kjam خودم ویندوز 6.1 ریختم به نظرم تو بعضی قسمت ها سرعت گوشی من بیشتره ولی بالاخره برای touch viva هم رام های بهتری میاد و 100% سرعتش از این هم بیشتر میشه...

tighoor
14-12-2008, 15:30
ضمنا یه چیزی الان یادم اومد... دوربین گوشی من 1.3 هست و این گوشی 2 در صورتی که با برنامه ی coolcamera هم kjam و هم ViVa کیفیت فیلمبرداریشون QVGA هست... جالب اینه که تعداد تصویر در ثانیه kjam در روز حدود 16 هست که خوبه ولی viva در روز 11 هست که یکم با چشم احساس میشه که تصویرها تکه تکه هست...

skhagh
21-12-2008, 20:51
منم خریدم .دوربینش خوب نیست در Vga است. دو مگا پیکسل بیخود میگن که داره. ساخت چین.ویر لسش خوب.اما من هنوز نتونستم برنامه روش نصب کنم فعلا دارم با سینکرونیزش کار میکنم. همش ارور میده کسی هست کمک کنه ؟ بعد یک هفته دارم پشیمون میشم.

H.Trst
23-12-2008, 14:26
من از persiantelecom خریدم 330 و از گوشی فوق العاده راضی هستم سرعتش نسبت به touch عالیه و وایرلسش هم حرف نداره . فقط جی پی اس نداره البته جی پی اس اکسترنال رو ساپورت میکنه . ال سی دیش هم عالیه فقط زیر نور شدید یکم اذیت میکنه که میشه باهاش کنار اومد .صدا و دوربینش هم خوبه . قدرت خوندن دست خطش هم حرف نداره به جز حرف k که یکم قلق داره . باطریش هم که قدرتمند ترین باطری در ppc اعلام شد . دیاموند که باطریش آشغاله و فقط 1 روز نگه میداره . viva اگه به طور معمول استفاده کنی 3 تا 4 روز باطری نگه میداره و این فوق العاده هست . و در مجموع عالیه

skhagh
24-12-2008, 09:25
من يه تاچ ويوا دارم وقتي مي خوام فارسي سازو removeكنم ميگه بايد اول Disable كني چكار كنم؟
از وقتي فارسي ساز AlirezA_Multilingual_Support_3[1].0_Hybrid_Edition را نصب كردم ديگه نميتونم تو منو سرچ اينترنت يا جا هايكه نياز به نوشتن باشه ( بغير از offic ) چيزي بنويسم ، البته نمي تونم چيزي را كه مينويسم، ببينم مثل اينه كه حروف و اعداد ديده نميشن ولي نوشته ميشن .وقتي مي خوام فارسي سازو removeكنم ميگه بايد اول Disable كني چكار كنم؟

hamhami_333
24-12-2008, 10:30
من يه تاچ ويوا دارم وقتي مي خوام فارسي سازو removeكنم ميگه بايد اول disable كني چكار كنم؟
از وقتي فارسي ساز alireza_multilingual_support_3[1].0_hybrid_edition را نصب كردم ديگه نميتونم تو منو سرچ اينترنت يا جا هايكه نياز به نوشتن باشه ( بغير از offic ) چيزي بنويسم ، البته نمي تونم چيزي را كه مينويسم، ببينم مثل اينه كه حروف و اعداد ديده نميشن ولي نوشته ميشن .وقتي مي خوام فارسي سازو removeكنم ميگه بايد اول disable كني چكار كنم؟
سلام دوست عزیز عجیبه که اینجوریه یعنی نمبتونی بنویسی کیبرده فارسی که داری ؟:26:
در مورده پاک کردنشم بگم متاسفانه فقط راهش هارد ریست کردنه من که خودم با هیچ نرم افزاری نتونستم پاکش کنم واسه همین هارد ریست کردم از دوستان اگه کسی موفق به پاک کردنه این فارسی ساز شده (به جز هارد ریست)بگه

ghamgin13
25-12-2008, 13:47
سلام دوستان من ان 78 دارم و به فکر افتاده ی ppc بگیرم تا 350 تمن حالا این ویوا خوبه یا بد؟؟ بعضی ها می گن سی پی یوش کمه به درد نمی خوره!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی من از ppc اصلا اطلاعاتی ندارم می شه دقیقا بگید هنگام خرید به چه چیزای باید توجه کنم؟؟؟؟؟؟
ویویا ساخت کجاست؟؟؟
راستی این وایرلس به چه دردی می خوره (فکر کنم به اینترنت درسته می شه دقیق توضیح بدید ببخشید اگه سوالم خنده دار بود)
و یک سوالم دارم اینم اونه که آیا ویندوز موبایل رو می شه عوض کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و این که صفحه ی نمایشش خط نمی افته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توی منو و...(کلا) بدون قلم هم می شه کار کرد (با انگست؟) یا باید در همه ی مواقع قلم باشه؟

tighoor
25-12-2008, 14:03
سلام دوستان من ان 78 دارم و به فکر افتاده ی ppc بگیرم تا 350 تمن حالا این ویوا خوبه یا بد؟؟ بعضی ها می گن سی پی یوش کمه به درد نمی خوره!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی من از ppc اصلا اطلاعاتی ندارم می شه دقیقا بگید هنگام خرید به چه چیزای باید توجه کنم؟؟؟؟؟؟
ویویا ساخت کجاست؟؟؟
راستی این وایرلس به چه دردی می خوره (فکر کنم به اینترنت درسته می شه دقیق توضیح بدید ببخشید اگه سوالم خنده دار بود)
و یک سوالم دارم اینم اونه که آیا ویندوز موبایل رو می شه عوض کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من که touch viva با این قیمت سیپیوی خیلی خوبی داره... واقعا نسبت به قیمت عایه...
موقع خرید باید تمام چیز هایی که باید تو جعبه باشه رو چک کنید... یکم باهاش کار کنید ببینید pixel سوخته نداشته باشه... مهم تر از همه از جای مطمءن بخرید... به نظر من کلا بدون گارانتی هم بخرین مهم نیست...
بله ویندوزش هم عوض میشه...(ولی کلا ویندوز عوض کردن ریسک هست)
فکر کنم ساخت مالزی باشه... کلا گوشی های HTC از نظر کیفیت خوبن... یعنی هر کشوری که میسازه کارش درسته :16:
موفق باشید...

ghamgin13
25-12-2008, 15:14

لطفا این رو هم پاسخ بدید با تشکر

skhagh
25-12-2008, 16:18

لطفا این رو هم پاسخ بدید با تشکر

تاچ ویوا ویر لسش فوق العاده قویه بی نظیره .اولین بار که اونو روشن کردم بطور اتواتیک وایرلس داخل اتاقم رو شناخت و تونستم یگ گشت چند ساعته تو اینترنت بزنم. تو خیابون که میرم همه ویر لس شرکتها ، کامپیوتر ها را تا شعاع 60متری سرچ میکنه و میشناسه ، اگر شبکه ای پس ورد نداشته باشه یه حالی بهش میدم.
از نظر سی پی یو به این حرفها که سرعتش کمه گوش نده چو نمموریش بالا( 128رام و 256رم ) است سرعت سی پی و رو بالا میبره ، برای شروع خیلی عالیه من که تاحالا مشکلی نداشتم.
کیفیت عکس اون خوبه البته اولش یکم تو ذوق می زنه و لی بعد تنظیمش رو یاد میگیری.
بدنه خوبی داره محکم ، ضد ضربه و خش.
بهترین و قویترین باطری رو داره تا 3یا 4 روز برای کار عادی و حدود دو روز بری یک کار حرفه ای همیشه در حال کار
استفاده میشه.
بطور کلی برای کار با اینترنت، اینترانت، تماشای فیلم از اینترنت ،اس ام اس ، ام ام اس،شبکه ........... عالیه.
فارسی ساز و کیبردش به راحتی نصب میشه.
جم و جور و سبکه.
................
به نظر من اگه 350 می خوای هزینه کنی همین بگیر وقتی با اون کار کردی و خسته شدی ، برو گوشی با ویندوز ورژن 7 بخر که حداقل یه قدم از دیگرون جلوتر باشی.

اگر وضعت خوبه بره تاچ پرو بخر و................................
.............

ghamgin13
26-12-2008, 15:19
یک سوال داشتم
این گوشی قابلیت سریع در اوردن رم در هنگام روشن بودن گوشی رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
----
درضمن معمولا توی گوشی های صفحه ی نمسی مشکل پیکسل سونته و نقاط سفید خیلی دیده می شه من هنگام خرید چظور دقیق چک کنم که پیکسل سئخته نداشته باشه و هم نقاط سفید روی ال سی دی

ghamgin13
26-12-2008, 22:33
یک سوال هم داشتم من گوشی رو خریدم گوشی های ویندوز موبایل هم مثل گوشی های نوکیا یا سونی اریکسون توش بازی و برنامه و آهنگ ریخته می شه مخصوصا برنامه و بازی باید به usb وصل کرد و توی پوشه ی other ریخت توی گوشی نصب کرد؟؟؟
می شه کاملا توضیح دهید

gamekhor
27-12-2008, 05:51
من قبلا تاچ داشتم.چند تا برنامه که نصب میکردی کند میشد.تاچ ویوا هم اینتوری؟تو تاچ ویدیو هم خیلی کند نشون میداد

gamekhor
27-12-2008, 09:12
یک سوال هم داشتم من گوشی رو خریدم گوشی های ویندوز موبایل هم مثل گوشی های نوکیا یا سونی اریکسون توش بازی و برنامه و آهنگ ریخته می شه مخصوصا برنامه و بازی باید به usb وصل کرد و توی پوشه ی other ریخت توی گوشی نصب کرد؟؟؟
می شه کاملا توضیح دهید

فرق نمیکنه که فایل برنامه یا بازی رو کجای مموری بریزی.هر جا بریزی میتونی ببینی.یکسری از برنامه ها رو باید کپی کنی تو مموری کارت یا حافظه خود گوشی و از اونجا نصب کنی و یکسری از برنامه ها هم در کامپیوتر فایل نصب رو اجرا میکنی(کابل usb باید وصل باشه و برنامه Active synch هم نصب باشه) و خودش منتقل میشه به گوشی و نصب میشه

tighoor
27-12-2008, 14:12
من قبلا تاچ داشتم.چند تا برنامه که نصب میکردی کند میشد.تاچ ویوا هم اینتوری؟تو تاچ ویدیو هم خیلی کند نشون میداد

در مورد نصب برنامه بگم که مشکل کاهش سرعت خیلی در این گوشی کمتر هست... به دلیل این که RAM این گوشی 2 برابر touch هست...
در مورد سرعت پخش ویدیو بگم که خیلی کم تو این گوشی بهتره...

ghamgin13
27-12-2008, 15:40
یک سوال داشتم
این گوشی قابلیت سریع در اوردن رم در هنگام روشن بودن گوشی رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
----
درضمن معمولا توی گوشی های صفحه ی نمسی مشکل پیکسل سونته و نقاط سفید خیلی دیده می شه من هنگام خرید چظور دقیق چک کنم که پیکسل سئخته نداشته باشه و هم نقاط سفید روی ال سی دی

دمتون گرم می شه جواب این رو هم بدید
-----------
راستی توی جهبش که رم نمی ده وقتی می خوام براش بخرم همین رم micro sd معمولی بخرم Sandisk اضیت که نم یکنه توی باز کردن برنامه و بازی و ....(کلا)

ghamgin13
28-12-2008, 00:56
راستی همه ی برنامه و بازی ها روی Touch Viva اجرا می شه؟

gamekhor
28-12-2008, 05:26
اگر میشه یکی از مزایا و معایب گوشی بگه

hamhami_333
28-12-2008, 10:57
راستی همه ی برنامه و بازی ها روی Touch Viva اجرا می شه؟
سلام دوست عزیز نه همه ی بازیها که اجرا نمیشه فقط بازیهایی که با ویندوز 6.1 سازگتر باشه و qvga باشه تازه اینام بعزیهاش به خاطره گرافیک بالا و سی پی یو پایینه ویوا احتمال داره کند اجرا شه

hamhami_333
28-12-2008, 16:25
اگر میشه یکی از مزایا و معایب گوشی بگه
به نظره من 2 تا از بزرگترین معایب این گوشی سرعت پایین پردازنده و دوربین هستش البته خوب خیلی از دوستان VGA نبودن و QVGA بودنم از معایب به حساب میارن که به نظره من مهم نیست
از مزیتاشم که خوب وزن کم. سبکی. عمر باطری. طراحی شیک(نظر شخصی).و از همه مهم تر اینکه دارای اخرین نسخه windows mobile هستش

ghamgin13
29-12-2008, 17:28
کسی ازدوستان که تاچ ویوا دارن آیا با مشکلی که دوستمون گفت برخوردن؟؟؟؟؟(منظورم کند اجرا کردن بعضی از بازی ها و برنامه هاست)

gamekhor
30-12-2008, 09:00
دوستان با تاچ ویوا میشه اینتطوری SMS فرستاد؟عکس رو نگاه کنید.یعنی مثل گوشیهای دکمه دار که 3 تا حرف روی یک دکمه هست.اینم عکس http://i43.tinypic.com/2chqic1.jpg

Vagrik
30-12-2008, 09:55
بله، با این برنامه ها میتوانید این کیبورد رو داشته باشید.

فایل زیپ رو باز کنید و ۲ برنامه رو در داخل گوشی بریزید و نصب کنید.

بعد از نصب ۲ برنامه، یکبار گوشیتون رو ریست کنید.

در ضمن، این برنامه برای qvga هستش... دوستانی که vga دارند از این برنامه استفاده نکنند.

موفق باشید

ghamgin13
30-12-2008, 10:32
کسی ازدوستان که تاچ ویوا دارن آیا با مشکلی که دوستمون گفت برخوردن؟؟؟؟؟(منظورم کند اجرا کردن بعضی از بازی ها و برنامه هاست)
:29::29::29:کسی از برو بکس نبود جواب بده

Vagrik
30-12-2008, 11:55
:29::29::29:کسی از برو بکس نبود جواب بده

دوست گرامی؛ کند اجرا کردن، یا همون کند start کردن برنامه ها یا بازیها، صرفا برای داشتن cpu ضعیف این دستگاه است.

وگرنه، در هنگام کار با برنامه یا بازی، شاهد کندی نخواهید بود.

موفق باشید

ghamgin13
30-12-2008, 16:09
دوستانی که تاچ ویوا دارن لطفا این بازی جاوا رو بریزن ببینن خوب اجرا می شه ؟؟
این بازی آخرین محصول شرکت معروف گیم لافت
http://rapidshare.com/files/176472354/ZombieInfection_HTC_P3450_EN_IGPL_EU_TS_101.zip
راستی بیان بگم که چطور می شه بازی کرد با دکمه ها یا صفحه ی لمسی هم کار می کنه؟

ghamgin13
01-01-2009, 13:17
کسی نبود ی تستی بزنه به ما بگه؟؟؟؟؟؟
-----------
راستی زمانی که میری توی ی برنامه یا بازی همزمان می شه آهنگ هم گوش بدی (گوشی کم نمی اره کند نمی شه؟؟؟؟هنگ کنه؟؟؟)
گیم های ارجینال بازی چی ها هستن؟؟؟؟(پیش نصب شده وقتی می خری)

farzadmails
01-01-2009, 14:41
من یه مشکلی دارم . وقتی فلش کنار کیبورد برای تعویض نوع نوشتن رو میزنم ( Hand Recognation -Keyboardو...) صفحه تعویض نوع نوشتن به صورت بزرگنمایی شده و درهم برهم میاد بالا!! فکر کنم از وقتی فارسی ساز نصب کردم اینطوری شد ! کسی میتونه کمک کنه؟

Behnood
01-01-2009, 14:49
بله برای فارسی ساززه.منم یه بار این بلا سرم اومد.فارسی ساز رو پاک کنید اگر نشد باید هاردریست کنید....

farzadmails
01-01-2009, 14:49
-----------
راستی زمانی که میری توی ی برنامه یا بازی همزمان می شه آهنگ هم گوش بدی (گوشی کم نمی اره کند نمی شه؟؟؟؟هنگ کنه؟؟؟)

من که تا حالا 7-8 تا برنامه رو هم با هم باز شده تو گوشیم داشتم و خیلی کندی احساس نکردم فکر نمیکنم با موزیک هم مشکلی داشته باشه . بازیهای گوشی هم Solitaire و Bubble braker هستش .

Behnood
01-01-2009, 14:56
-----------

دوست عزیز باید یه چیزی رو بگم که دستگاههای ویندوز موبایل نمیتونن مثل نوکیا یا سایر گوشیا که بیشتر برای سرگرمی و ....ساخته شدن به شما سرویس بدن ولی خوب سبستم عاملی که داره به صدتا نوکیا و ... می ارزه...

hamhami_333
05-01-2009, 09:50
بدنش خوش ساخته و وسوسه انگیز ولی اگه دایاموندو دیده باشی از نظر ال سی دی و یه سری امکاناته دیه تو ذوقت میزنه ولی تو قیمت خودش خوبه در ضمن جی پی اس نداره که اونم یکی از موارد مهم روی موبایلا حداقل از امسال تا به بعد میباشه که نمیشه به هیچ وجه ازش گذشت من با تاچ تری جی مقایسش کردم اصلا قابل قیاس نیست از نظر متریال اگه جیپی اس داشت حتما میگرفتمش
اقا من این پستو امروز دیدم میخواستم یه توضیح بدین که منظورتون از اینکه گفتین اصلا با تاچ 3g قابل مقایسه نیست چیه ؟:7:

iman_va
08-01-2009, 22:40
من بین این گوشی و گوشی w960 سونی اریکسون موندم کدوم رو بخرم
از دوستان لطفا راهنماییم بکنین
از حافظه 8گیگ و رزولوشن بالا و دوربین 3.2 مگا پیکسلی w960 و از Windows Mobile بودن و HTC بودن ویوا نمی تونم بگذرم
لطفا بدون غرض ورزی راهنماییم کنین

ghamgin13
08-01-2009, 23:57
دوست عزیز رزولوشن هر دو گوشی که شما انتخاب کردی یکی و از من می شنوی ویوا رو بگیر چون 960 دیگه قدیمی شده و درضمن برای سری uiq3 دیگه خیلی به ندرت نرم افزار ساخته میشه مخصوصا بعد از بر شکستگی uiq3 ولی برای ویندوز موبایل فت و فراون برنامه و بازی هست
در مورد رم 8 گیگ هم باید بگم قیمت رم 8 گیگ sd 25 تمن که شما می تونی بگیری و بندازی رو گوشی پس رم 8 گیگ مشکلی نیست
فقط این وسط می مونه دوربین که اگه دوربین خیلی زیادی برات اهمیت داره اصلا سراغ هیچ پاکت پیسی نرو

hamhami_333
09-01-2009, 10:41
من بین این گوشی و گوشی w960 سونی اریکسون موندم کدوم رو بخرم
از دوستان لطفا راهنماییم بکنین
از حافظه 8گیگ و رزولوشن بالا و دوربین 3.2 مگا پیکسلی w960 و از Windows Mobile بودن و HTC بودن ویوا نمی تونم بگذرم
لطفا بدون غرض ورزی راهنماییم کنین
عزیز تفاوتهای خیلی گنده این 2 تا گوشی تو سیستم عاملاشونه که مسلما با window mobile شما با گستره ی بیشتری از نرم افزارها و بازیها روبرو خواهی بود اما بازم باید به کار کرد خودتون نگاه کنین W960 یه دنیا یی داره و Viva یه دنیا ی دیگه !! اما در کل پاکت پسی یه چیزه دیگست اونم :8:hTc

webism
08-02-2009, 01:44
دوستان سلام
من می خوام این گوشی را بخرم
اگه کسی داره لطف کنه بگه از لحاظ سرعت حداقل تو اجرای برنامه های خودش مشکل نداره
در ضمن به جز برنامه های سنگین آیا این گوشی پس برنامه های معمولی و سبک بر میاد؟

hassan_hbf
08-02-2009, 17:51
سلام من الان ان 82 دارم و میخوام از این به بعد یع پاکت پی سی داشته باشم و اطلاعات دقیقی از این گوشی ها ندارم و میخواستم بدونم که 1 برنامه های جاوا رو میشه نصب کرد و از لحاظ مولتی مدیا مشکلی نداره ؟ چون ظاهرتا داخل جعبه فقط گوشی و شارژر و سی دی هست و اگه هنزفری یا تبدیلی که به هدفئن جک 3.5 میل بشه داره ؟ قیمتش تو چه حوالی هست . چون من 25 هزار قیمت دارم . تبدیل 25 تومن و هنزفری هم 25 تومن بود . ممنون از تاپیک عالیت .:8:

ARASH
08-02-2009, 18:05
دوستان سلام
من می خوام این گوشی را بخرم
اگه کسی داره لطف کنه بگه از لحاظ سرعت حداقل تو اجرای برنامه های خودش مشکل نداره
در ضمن به جز برنامه های سنگین آیا این گوشی پس برنامه های معمولی و سبک بر میاد؟

این دستگاه در اجرای هیچ برنامه ای مشکل نداره
اما ضعف cpu خودش را در اجرای بازیها نشون میده و بازیهای سنگین را اجرا نمیکنه

ARASH
08-02-2009, 18:09
سلام من الان ان 82 دارم و میخوام از این به بعد یع پاکت پی سی داشته باشم و اطلاعات دقیقی از این گوشی ها ندارم و میخواستم بدونم که 1 برنامه های جاوا رو میشه نصب کرد و از لحاظ مولتی مدیا مشکلی نداره ؟ چون ظاهرتا داخل جعبه فقط گوشی و شارژر و سی دی هست و اگه هنزفری یا تبدیلی که به هدفئن جک 3.5 میل بشه داره ؟ قیمتش تو چه حوالی هست . چون من 25 هزار قیمت دارم . تبدیل 25 تومن و هنزفری هم 25 تومن بود . ممنون از تاپیک عالیت .:8:

بله برنامه های جاوا نصب میشند منتهی انقدر برنامه برای پاکت پی سی زیاد هست که شما هیچ احتیاجی به برنامه های جاوا نخواهید داشت
بله جک 3.5 هم هست قیمتش 15 تومان هست (اینکه تو جعبه هیچی نذاشتند دلیلش این هست چونکه گوشی خیلی ارزونه مجبورند خیلی چیزا رو حذف کنند)

arashrahimiarya
09-02-2009, 14:31
یه سوال دیگه کیفیت پخش صدای ویوا چجوریاست ؟ اگه میشه یه کوشی دیگه ترجیحا نوکیا مثال بزنید که مثلا صداش مثل اونه . ممنون از لطفتون:8:

msz
09-02-2009, 14:56
از عزيزان ويوا دار (چون ويوا داخل جعبه‌اش هندز فري نداره!) مي‌خوام كه آدرس يك فروشنده جك تبديل mini usb htc به 3.5 mm را بدهند. اگر در مشهد سراغ داريد كه چه بهتر. وگر نه توي تهران
به نظرم اين مشكل همه‌ي ويوا دارهاست. از راهنمايي ‌تون ممنون

arashrahimiarya
09-02-2009, 21:43
از عزيزان ويوا دار (چون ويوا داخل جعبه‌اش هندز فري نداره!) مي‌خوام كه آدرس يك فروشنده جك تبديل mini usb htc به 3.5 mm را بدهند. اگر در مشهد سراغ داريد كه چه بهتر. وگر نه توي تهران
به نظرم اين مشكل همه‌ي ويوا دارهاست. از راهنمايي ‌تون ممنون

عزیزم در مشهد که سراغ ندارم ولی تو تهران پاساژ علادین طبقه اول پیدا میکنی . من اونجا قیمت کردم هم تبدیل جک هست و هم هنزفری و 25 تومن

Behnood
09-02-2009, 23:12
من توی تهران خریدم 18 تومن توی پایتخت.
هم تبدیله 3.5 داره وهم 3تا usb دیگه میده.

arashrahimiarya
12-02-2009, 16:13
کسی نبود جوابه ما رو در مورد صدای ویوا بده ؟

PersPolis
18-02-2009, 00:37
سلام رفقا
ديدم جاي اين بحث تو اين پست خاليه گفتم يه مقايسه انجام بدمو كاره بچه هارو راحت كنم
ببينيد هر كس ميخواد ppc بخره بايد به چندتا چيزي توجه كنه:
1- ورژن ويندوزش بايد بالا باشه
2- سي پي يوي بالايي داشته باشه(واسه كار با برنامه ها و...)
3- باتريه خوبي داشته باشه
4- صفحه ي نمايشه بزرگ
بقيه آپشن ها در درجه ي دوم قرار ميگيره(مثل دوربين وزن و...)
حالا بريم سر بحث خودمون(همون مقايسه)
هر دو تا گوشي آخرين ورژن ويندوزو دارن،صفحه ي نمايشه هر دو هم بزرگه و هم با كيفيت،تو 3G سي پي يوي خيلي قويتري هست و در عوض باتريه viva قويتره.
در كل:
مزاياي 3G نسبت به viva :
1- سي پي يوي بسيار قوي(528 مگاهرتز در مقابل 201 مگاهرتز)
2- برخورداري از GPS
3- دوربين قويتر(3.15 مگاپيكسل در مقابل 2 مگاپيكسل)
اين سه تا اولي مهمترن
4- باندهاي فركانسيه بيشتر
5- ابعاد كوچكتر
6- وزن كمتر
7- رنگ بنديه بشتر
8- حافظه داخليه بيشتر(192 مگابايت در مقابل 128 مگابايت)
9- 3g نسل سوميه ولي viva نيست
10- امكان برقراري مكالمه تصويري
11- قيمت نسبتا پايين در مقابل اين همه امكانات(550000(30/11/87))
مزاياي viva نسبت به 3G :
1- طول عمر زياد باتري
2- قيمت خيلي كم در قبال خريدن ppc
3-ارزش زياد در مقابل قيمت پرداختي(350000 تومان(30/11/87))
اميدوارم كه كسي از دسته من دلخور نشه.من فقط مقايسه كردم و از هيچ گوشيه خاصي طرفداري نميكنم
اين پستو تو كلوب 3G هم گذاشتم واسه راحتيه كار بچه ها
اگه اين مقايسه به دردتون خورده تشكر رو بزنيد

msz
19-02-2009, 12:51
سلام. من اين گوشي را دارم و صداش به خاطر داشتن يك بلند گو mono هست اما با اين حال بدك نيست. يك چيزي تو مايه هاي N70. اما بايد بدوني توي جعبه اش هندزفري نداره و خيلي تو ذق مي‌زنه!!!
بايد بگم اگه از مي خواهي بري تو خط پاكت پي سي، شروع خوبيه. مخصوصا كه قيمتش مناسبه (من حدود 2 ماه پيش در مشهد با گارانتي ياس خريدم 336 هزار تومان)
اما اگه مي‌خواهي گوشي اي بخري كه حالا حالا ها عوضش نكني، برو سراغ omnia كه قيمت 16 گيگش الان 522 هزار تومانه ( برو تو سايت دي جي كالا قيمت زده) به شرط اين كه با برند سامسونگ مشكل نداشته باشي!!!)
يا علي

msz
19-02-2009, 14:52
من ويوا دارم و از فيلمبرداريش ناراضي هستم.در هنگام نمايش فيلم هاي گرفته شده ،روي pc (تنظيمات روي بهترين كيفيت و با فرمت mp4 ) ، وقتي فيلم را فول اسكرين مي‌كني زياد پيكسل پيكسل نمي‌شه و از اين لحاظ بهتر از 2 مگا پيكسلي هاي سري w هست. اما فيلم ها به شدت تكه تكه مي‌شود!!!
آيا مال بقيه‌ي رفقا viva دار هم همين طوره؟
نرم افزاري براي بهبودش وجود نداره؟

Uncle_Snoopy
02-03-2009, 20:03
من رفتم بخرم برای Usb و هندزفری به یارو چی بگم ؟؟
این طوریه که تاچ بهتره چون قشنگ تر هم هست
Htc Touch
Htc Touch viva

کدوم رو بگیرم ؟؟؟

maaroo24
02-03-2009, 20:53
به شرط اين كه با برند سامسونگ مشكل نداشته باشي!!!)

به نظر شما شما سامسونگ چه از نظر کیفیت چه از نظر کمیت پائینتر از اچ تی سیه..؟؟!!!!!!!!!:54::43::55::29:

msz
03-03-2009, 00:04
من اون قدر ها از سامسونگ بد نديدم.ولي رفقا خيلي با سامسونگ مخالفند!!! براي من جاي تعجبه كه چرا قيمت omnia داره سقوط مي‌كنه اون هم از نوع سقوط آزاد!!!
وقتي مي‌خواستم viva بخرم حدود 650هزار تومان بود. اما الان 8BG شده 425هزار تومان !!!
من اگه بودم صبر مي‌كردم بياد زير 400 هزار تومان و مي‌گزفتمش. بي خيال حرف مردم.
البته ناگفته نمونه كه viva كه الان دارم هم همچين بد نيست. الحمدلله ناراضي نيستم.

msz
03-03-2009, 00:16
عزيز دلم اين كه ديگه سؤال نداره! خوب معلومه كه viva
hاگه يه نگاه به مشخصات شون بندازي
برتري هاي viva به touch :
رم 128 viva در مقابل 64 touch
نگهداري باتري به مدت طولاني تر
قيمت خيلي پايينتر
ويندوز موبايل 6.1 viva نسبت به 6 toudv
برتري هاي touch به viva:
داشتن سيستم تعويض صفحات در جهات مختلف،به صورت چرخشي (خنك!)
بازهم صلاح مملكت خويش خسروان دانند.
موفق باشي. يا علي

Aries boy
04-03-2009, 00:20
دوستان عزیز سلام، آقا میشه بگین آخرین قیمت viva چنده؟
من دوشب پیش تو شیراز 315 تومن قیمت گرفتم و اینکه آیا ممکنه بعد از عید قیمتش بالاتر بره؟

M659
11-03-2009, 17:45
سلام.
آقایون viva دارها،
شما از چه Screen Protector استفاده می کنید؟(همون محافظ صفحه - به خاطر این که اغلب با Screen Saver اشتباه گرفته میشه :دی)
من جونم درومد این محافظ خودش رو نصب کنم(تازه خرابم شد)، نصبش خیلی سخته.
دوستان پیشنهادی ندارن؟

msz
11-03-2009, 20:10
آقا اگه كسي cpu ويوا رو un - lock كرده بگه تا ما هم احساس خطر نكنيم.توي خيلي از بازي ها كم مياره.
منتظرم

k i a r a s h
05-04-2009, 22:58
سلام بر ویوا داران عزیز . بابا این تاپیک چرا انقدر سوت و کوره؟
چرا اصلا خبری نیست اینجا؟

msz
12-04-2009, 17:25
سلام بر ویوا داران عزیز . بابا این تاپیک چرا انقدر سوت و کوره؟
چرا اصلا خبری نیست اینجا؟

ما نفهميديم شما ويوا داري يا htc 3G ؟؟؟
نوشتي 3G ولي عكس آواتارت ويوا هست!
بي خيال
اگه يوا داري بيا يه حالي به اين تاپيك بديم.

اول من:
من cpu ويوا را overclock كردم روي 260 مگاهرتز. بازي گرافيك بالا بهتر اجرا مي‌شن.
به نظرم خطري نداره. شماها هم امتحان كنيد. اگه cpu سوخت خبر بدبد!!!! (شوخي كردم!)

k i a r a s h
12-04-2009, 20:35
ما نفهميديم شما ويوا داري يا htc 3G ؟؟؟
نوشتي 3G ولي عكس آواتارت ويوا هست!

من ویوا دارم ولی خوب به خاطر این که ویوا رو هنوز تو قسمت گوشی ها نذاشتن من 3G رو انتخاب کردم .

بي خيال
اگه يوا داري بيا يه حالي به اين تاپيك بديم.

به روی چشم دوست عزیزم ، من در خدمتم . هر کمکی که از دستم بر بیاد انجام میدم .

من cpu ويوا را overclock كردم روي 260 مگاهرتز. بازي گرافيك بالا بهتر اجرا مي‌شن.
به نظرم خطري نداره. شماها هم امتحان كنيد. اگه cpu سوخت خبر بدبد!!!! (شوخي كردم!)

راستش رو بخوای من خیلی اهل بازی هستم ولی این گوشی من از نظر باطری زیاد جالب نیست . حالا نمی دونم فقط من این مشکل رو دارم یا بقیه ویوا دارها هم همینن . یعنی اگه یه ذره با گوشیم ور برم و گوشیم زنگ بخوره هر روز باید شارژ کنم . برای همین زیاد بازی نمی کنم . در مورد overclock کردن CPU هم عرض کنم که به نظر من کلا عوارض داره . شاید الان نشون نده خودش رو ولی قطعا داره چون با این کار داریم از CPU بیشتر از حد طبیعی کار می کشیم . فکر می کنم یکی از عوارضش شاید داغ شدن بیشتر گوشی باشه یا...
حالا اگه دوستان امتحان کردن خبر بدن تا بقیه هم استفاده کنند . :merci:

msz
12-04-2009, 22:18
دوست عزيز من وقتي گوشي رو خريدم، چون قبلا با سيمبين كار كرده بودم و باتريش بدك نبود. فكر مي‌كردم باتري ويوا خيلي بده . بعد كه تعريف و تمجيد از باتري اش رو مخصوصا نسبت به دايموند خودندم نظرم عوض شد.
در ثاني من تو دانشگاه از توي كلاس (وقتي استاد داره درس مي‌ده!) از وايرلس دانشگاه استفاده مي‌كنم و به خاطر فاصله زياد از آنتن wi-fi خيلي باتري خالي مي‌كنم و كاملا داغي از پشت گوشي محسوس است. اما خيالي نيست.
من هم مثل خودت بازي خورم.
اين بازي ها رو هم مي پسندم:
ferrari GT evolution
بازي هاي tetraedge كه توي همش موندم! خيلي فكري هست.الان همشو نيمه كاره رها كردم
canter strike
NFS under cover
real football 2008 كه مال game loft هست و . . .
چند تا از اين بازي ها بدون over clock حال نمي ده
شما چه طور. چه بازي هايي رو پيشنهاد مي‌دي؟

راستي براي مشكل هندز فري چه كار كردي؟ قيمت اصلش رو از تهران گرفتم گفتن 27 تومن.بي خيالش شدم.
دنبال تبديل mini usb به جك 3.5 mm هستم. جايي سراغ نداري داشته باشه؟

msz
12-04-2009, 22:23
دوست عزيز من وقتي گوشي رو خريدم، چون قبلا با سيمبين كار كرده بودم و باتريش بدك نبود. فكر مي‌كردم باتري ويوا خيلي بده . بعد كه تعريف و تمجيد از باتري اش رو مخصوصا نسبت به دايموند خودندم نظرم عوض شد.
در ثاني من تو دانشگاه از توي كلاس (وقتي استاد داره درس مي‌ده!) از وايرلس دانشگاه استفاده مي‌كنم و به خاطر فاصله زياد از آنتن wi-fi خيلي باتري خالي مي‌كنم و كاملا داغي از پشت گوشي محسوس است. اما خيالي نيست.
من هم مثل خودت بازي خورم.
اين بازي ها رو هم مي پسندم:
ferrari GT evolution
بازي هاي tetraedge كه توي همش موندم! خيلي فكري هست.الان همشو نيمه كاره رها كردم
canter strike
NFS under cover
real football 2008 كه مال game loft هست و . . .
چند تا از اين بازي ها بدون over clock حال نمي ده
شما چه طور. چه بازي هايي رو پيشنهاد مي‌دي؟

راستي براي مشكل هندز فري چه كار كردي؟ قيمت اصلش رو از تهران گرفتم گفتن 27 تومن.بي خيالش شدم.
دنبال تبديل mini usb به جك 3.5 mm هستم. جايي سراغ نداري داشته باشه؟

k i a r a s h
13-04-2009, 21:00
بازم سلام . شاید باورت نشه ولی از موقعی که این گوشی رو گرفتم حدودا( 5 یا 6 ماه) تنها بازی که باهاش کردم ورق خود گوشیه . در مورد هندزفری هم این که من از شرکت یاس (گارانتی گوشیم) پرسیدم گفت 25 . منم یه جورایی بی خیال شدم . تبدیل هم چند وقت پیش یادمه یکی از کاربران تو سایت می فروخت 10000 تومن . الان نمی دونم چنده ولی صد در صد علاءدین تو تهران باید داشته باشه .

gallardo
14-04-2009, 22:12
سلام ببخشید میخواستم ببینم چجوری میشه اون ویبره ای که وقتی گوشی رو روشن میکنید میزنه رو قطع کنی؟ممنون

Pooya007
15-04-2009, 03:22
بچه ها بهترین فارسی ساز ویوا چیه؟ علیرضا روش خوب جواب میده؟

msz
15-04-2009, 20:09
بچه ها بهترین فارسی ساز ویوا چیه؟ علیرضا روش خوب جواب میده؟

سلام عليرضا اين مشكل رو داره كه هنگام پر كردن فيلد هاي خالي به زبان انگليسي ، تو داري مي‌نويسي اما چيزي ديده نميشه! پس بي خيال عليرضا. نصبش نكن كه پاك هم نمي شه . مجبوري هارد ريست كني!
اين براي رام اوريجينال بهترينه و من الان دارم:
اين شما و اين هم بهترين فارسي ساز براي ويوا:
http://www.mobilesara.net/showthread.php?t=52793

:001:

k i a r a s h
16-04-2009, 00:34
سلام ببخشید میخواستم ببینم چجوری میشه اون ویبره ای که وقتی گوشی رو روشن میکنید میزنه رو قطع کنی؟ممنون

سلام ، راستش من تا حالا به این فکر نکرده بودم . تا الان هم برنامه ای برای این کار به چشمم نخورده و بعیدم می دونم برنامه ای باشه ولی حتما برات می گردم اگه چیزی پیدا کردم میذارم :003:

THE.PUNISHER
16-04-2009, 14:30
دوستان من هم با باتریش خیلی مشکل داشتم 2 روزه خالی میکرد ولی الان طبیعی شده برام چون سیستمش همینطوره ولی کلا از گوشیم راضی هستم به جز مشکل فیلم گرفتنش گوشی خوبیه دلیل مشکل فیلم رو دوستان نمیدونن چیه البته من حدس میزنم چون cpu پایینی داره فیلم ها کات دار رد میکنه

msz
16-04-2009, 15:33
چه عجب يكي با ما همدردي كرد! من هم نمي دونم تكه تكه شدن فيلم به خاطر چي هست؟!
ما منتظر شد تا خود htc ويندوز 6.5 رو براي اين گوشي بذاره و بريزيم. شايد بهتر بشه.

k i a r a s h
16-04-2009, 15:57
سلام ، راستش منم از فیلم برداریش خیلی ناراضی هستم ولی کاری نمی شه کرد . بعیدم می دونم با وین 6.5 هم درست بشه . در ضمن این htc هم که برای همه گوشی ها 200 تا رام داد برای ویوا 2 تا رام هم نداد . ولی در کل منم واقعا راضیم مخصوصا از تاچش . خیلی حساسه و تاچ فلوشم خیلی روونه ، اصلا گیر نمی کنه و کند نیست . در صورتی که دوستم تاچ پرو داره هر موقع می گیرم دستم واقعا از تاچ فلو بدم میاد .
راستی یه خبر خیلی خیلی بد . اونم این که امروز علاءدین بودم ویوا با گارانتی پرشین ... شده بود 280

gallardo
16-04-2009, 16:27
سلام ، راستش من تا حالا به این فکر نکرده بودم . تا الان هم برنامه ای برای این کار به چشمم نخورده و بعیدم می دونم برنامه ای باشه ولی حتما برات می گردم اگه چیزی پیدا کردم میذارم :003:

ببخشید نمیشه کلا ویبره گوشی رو از کار بندازی که اونم از کار بیفته(مثلا از راه ترفند های ریجیستری)؟چون من اصلا از ویبره خوشم نمیاد:merci:

msz
16-04-2009, 17:34
بچه ها مثل اين كه شما پدر گوشي تونو در نمي‌يارين!!!
cpu تو بازي هاي سنگين قشنگ كم مياره. اگه از وايرلس استفاده كني اپرا حالتو مي‌گيره. رزوليشن صفحه كه بدجور پايينه كه در كنار صفحه كوچيك ناراحت كننده است. بابا يكم گوشي رو تحت فشار قرار بدين بعد بگين ازش راضيم! (با اين حال من هم خيلي ناراضي نيسم!!!!!)
من الان خيلي دوست دارم با يك آيفون معمولي دست دو عوضش كنم. تو مشهد كمترين قيمتي كه ديدم 440 تومن بود. شايد 4 گيگش هم گير بياد كه قيمتش كمتره.
يك htc HD هم ديدم يك ماه كار كرده بود و با نو مو نمي‌زد با 11 ماه گارانتي باقي مانده مي‌گفت 600 تومن.ولي بازم گرونه.
حيف كه نمي‌تونم ويوا رو دست دو رد كنم. شايد بيشتر از 210 تومن ازم بر ندارن.كه حدود 120 تومن ضرر مي كنم.

بعدشم اين قدر ناراحت نباشيد: خيلي افت قيمت نكرده. چند روز پيش كه تو مشهد با گارانتي ياس 310 بود. 318 هم ديدم.

نظر شما چيه نگهش دارم يا ردش كنم با هم باشيم؟؟؟

THE.PUNISHER
16-04-2009, 18:47
چقدر ارزون شده نامرد من 420 تومان پول دادم بابتش خیلی زلمه دوستان فیلم هم تو این گوشی گیر میکنه ماله شما هم همینطوره مگه این که با بعضی نرم افزار ها رزولیشن رو بیارم پایین که درست بشه ؟

k i a r a s h
17-04-2009, 14:24
بچه ها مثل اين كه شما پدر گوشي تونو در نمي‌يارين!!!
cpu تو بازي هاي سنگين قشنگ كم مياره. اگه از وايرلس استفاده كني اپرا حالتو مي‌گيره. رزوليشن صفحه كه بدجور پايينه كه در كنار صفحه كوچيك ناراحت كننده است. بابا يكم گوشي رو تحت فشار قرار بدين بعد بگين ازش راضيم! (با اين حال من هم خيلي ناراضي نيسم!!!!!)

سلام . انقدر از این حرفا زدی که آخر من رو هم وسوسه کردی . بگو چه جوری از CPU بیشتر استفاده می کنی . جون تو خیلی بازی ها هست که تو خماریش موندم 002: :17:

من الان خيلي دوست دارم با يك آيفون معمولي دست دو عوضش كنم. تو مشهد كمترين قيمتي كه ديدم 440 تومن بود. شايد 4 گيگش هم گير بياد كه قيمتش كمتره.
يك htc HD هم ديدم يك ماه كار كرده بود و با نو مو نمي‌زد با 11 ماه گارانتي باقي مانده مي‌گفت 600 تومن.ولي بازم گرونه.!!!!!)

با HD موافقم ولی با iphone نه . البته سلیقه ایه دیگه !!

نظر شما چيه نگهش دارم يا ردش كنم با هم باشيم؟؟؟

من که می گم ردش نکن با هم باشیم :4: :003:

k i a r a s h
17-04-2009, 14:30
ببخشید نمیشه کلا ویبره گوشی رو از کار بندازی که اونم از کار بیفته(مثلا از راه ترفند های ریجیستری)؟چون من اصلا از ویبره خوشم نمیاد:merci:

راستش چرا دروغ؟!! من واقعا از این ترفندها چیزی بلد نیستم که بهت بگم ولی یکی دوتا برنامه به فکرم رسید که امتحانش می کنم اگه جواب داد حتما خبر میدم .

THE.PUNISHER
18-04-2009, 12:09
دوستان من بعد سافت ریست به کلی مشکل میخورم شما هم همینطورید ؟ http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=68298

msz
18-04-2009, 12:29
من با اين over clock مي کنم. البته قبل از بازي ها. اگه يک بار صفحه خاموش روشن بشه برمي‌گرده به حالت اول:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=30196
بالاتر از 260 مگاهرتز هم نري که خطر داره.
راستي من رو گوشي کارت حافظه 2 گيگه. مال شما چنده؟

msz
18-04-2009, 12:31
من اين طوري نيستم. مشکل اين طوري هم ندارم.
من تو يه سايتي خوندم که زماني که گوشي بالا نمي‌آيد اين رو امتحان من. مشکل خودم رو که حل کرد. ان شا الله مشکل شما رو هم حل مي‌کنه. شايد اين موارد هم درست بشه:
نحوه هارد ریست در گوشی htc touch viva یا T2223 :
1- ابتدا گوشی رو خاموش کنید (نگه داشتن دکمه power و سپس yes بزنید)
2- دو دکمه call answer و call end رو نگه داشته و دکمه power رو بزنید. دو دکمه را نگه دارید تا پیغام ظاهر شود
3- سپس دوباره دکمه call answer رو برای هارد ریست شدن یزنید و اگر پشیمان شدید دکمه دیگری بزنید....
موفق باشید
(در ضمن فکر نکنم هنوز در فوروم دیگری گفته شده باشه!! من خودم اینو کشف کردم!!! )
(در ضمن تست شده توسط خودم ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! شک نکنید!)
منبع :http://www.mobile4persian.com/forum/training-ppc-f140/hard-reset-pocket-t18023.html

k i a r a s h
18-04-2009, 21:13
امید جان منم همچین مشکلاتی رو ندارم . به احتمال خیلی خیلی زیاد یه برنامه تو سیستم اختلال بوجود میاره .

k i a r a s h
18-04-2009, 23:59
راستی بچه ها یه سوال دارم ازتون:
من وقتی Start رو می زنم بک گراند استارتم بصورت شطرنجی آبی و مشکیه .
بابا هر کاری می کنم عوض بشه نمیشه . تم تاچ فلوم سیاهه بعد اون وقت ، استارت رو که می زنم آبی میاد . خیلی ضد حاله به خدا !!
برای شما هم همینه؟ یعنی شطرنج ریز ریز آبی و مشکیه؟

msz
19-04-2009, 00:13
بابا هر کاری می کنم عوض بشه نمیشه . تم تاچ فلوم سیاهه بعد اون وقت ، استارت رو که می زنم آبی میاد . خیلی ضد حاله به خدا !!

سلام و شب بخير آقا آرش. خوشحالم كه تاپيك داره خودش رو بالا مي‌كشه.
مال من هم همين طوره.
بابا شما به چيزهايي عجيبي گير مي‌ديد!!!!! ولش كنيد. حالا نقطه هاش ديده بشه. اين كه مهم نيست. يا اون دوستمون كه مِي خواهد ويبره رو قطع كنه!
بابا تو اين گوشي مسايل مهمتري هم هست. مثلا راهي براي افقي كردن صفحه پيدا كنيم. براي خوندن متن توي اپرا خيلي كاربرديه.
من يه نرم افزار توي همينسايت ديدم كه مال تايتن بود و روي ويوا كار نكرد. فكر كنم اسمش toolman بود.شما چيز ديگه اي سراغ نداري؟

THE.PUNISHER
19-04-2009, 01:55

ماله من همینطوره از تو today تم رو عوض کن درست میشه .
msz منم بچه مشهدم شما چند و کی خریدی گوشی رو من 420 با رم 4 گیگ خریدم با ضمانت نامه ؟

k i a r a s h
19-04-2009, 11:17
سلام و شب بخير آقا آرش. خوشحالم كه تاپيك داره خودش رو بالا مي‌كشه.
مال من هم همين طوره.
بابا شما به چيزهايي عجيبي گير مي‌ديد!!!!! ولش كنيد. حالا نقطه هاش ديده بشه. اين كه مهم نيست. يا اون دوستمون كه مِي خواهد ويبره رو قطع كنه!
بابا تو اين گوشي مسايل مهمتري هم هست. مثلا راهي براي افقي كردن صفحه پيدا كنيم. براي خوندن متن توي اپرا خيلي كاربرديه.
من يه نرم افزار توي همينسايت ديدم كه مال تايتن بود و روي ويوا كار نكرد. فكر كنم اسمش toolman بود.شما چيز ديگه اي سراغ نداري؟

سلام عزیزم . آره راست می گی ولی یه جورایی روش حساس شدم :17: :023:
ولی درسته حق با شماست پس بی خیالش . من برای افقی کردن از برنامه Handy Menu استفاده می کنم که برات آپلود کردم . این برنامه فقط مخصوص این کار نیست و مثل یک منو می مونه که کارای دیگه ای هم می کنه مثل عکس از صفحه ، سافت ریست ، هارد ریست و غیره . یه برنامه ی دیگه هم برات آپلود کردم با اسم RotateMe که فقط مخصوص همین کاره . اونم برات آپلود کردم . در ضمن فکر می کنم برای اجرای RotateMe باید دات نت 3.5 رو هم نصب کنی . هر کدوم رو که خواستی نصب کن . راستی اگه اشکال نداره اسمت رو هم بگو چون سخته بنویسم msz

THE.PUNISHER
19-04-2009, 14:24
دمت گرم خیلی با حال بود نرم افزار اولی خیلی حال کردم .

msz
20-04-2009, 09:44
ماله من همینطوره از تو today تم رو عوض کن درست میشه .
Msz منم بچه مشهدم شما چند و کی خریدی گوشی رو من 420 با رم 4 گیگ خریدم با ضمانت نامه ؟

سلام من حدودا اخرای دی 87 گرفتم از پاساژ گاجره (کنار قصر موبایل) - طبقه منهای 1 - مغازه دوم از سمت چپ - با گارانتی یاس - با قیمت 336 تومن - بعدا کارت حافظه 2 گیگ رو جداگانه گرفتم. راستی شما با رم 4 گیگ مشکل نداری؟ گوشیت کند نشده؟

msz
20-04-2009, 09:53
. راستی اگه اشکال نداره اسمت رو هم بگو چون سخته بنویسم msz[/QUOTE]

آقا ممنون. لطف کردی. محمد صادق هستم(MS). می تونی صادق صدا کنی.

THE.PUNISHER
22-04-2009, 13:21
محمد صادق عزیز من هم امید هستم پس من حسابی گران خریدم گوشی هم با 8 گیگ مشکل نداره داداش

k i a r a s h
26-04-2009, 14:08
سلام ، بچه ها شما dvd رو برای اجرا تو گوشی با چه برنامه ای تبدیل می کنید؟ راستی مهم تر اینکه به چه فرمتی تبدیل می کنید که هم کیفیتش خوب باشه ، هم تمام صفحه اجرا بشه و هم حجم کمتری بگیره؟

k i a r a s h
26-04-2009, 16:49
S@nti@go_s&k عزیز اینم کرک Billyard Master 2 . بعد از خارج کردن فایل از حالت فشرده ، فایل exe رو به محل نصب برنامه انتقال بده . راستی بازم ممنون بابت راهنماییت

S@nti@go_s&k
26-04-2009, 16:59
مرسی کیارش جان
اون کانورتی هم که خواستی از اینجا میتونی بگیری
یکی از قوی ترین کانورتور هاست
تمام فرمت هارو هم داره

http://www.effectmatrix.com/total-video-converter/

THE.PUNISHER
05-05-2009, 19:02
دوستان هیچ راهی نیست به این گوشی با نرم افزار gps اضافه کنیم ؟

Solid Snake
05-05-2009, 19:14
سلام بچه ها امروز شيراز بدونگارانتي 245!!!!

k i a r a s h
06-05-2009, 08:07
سلام . بچه ها تو تهران جایی سراغ ندارید بدون گارانتی بشه پیدا کرد؟

emprator_k
08-05-2009, 15:40
سلام:
15/2/88 علائدین قیمت گرفتم با گارانتی اصلی 260 یه دست دوم هم در حد قیمت گرفتم 220، من یه ص960 دارم میخوام بفروشم یه Viva بگیرم، من بیشتر با فایلهای Pdf و اینترنتو sms و email کار دارم که فکر کنم گوشیه ویندوز خور بیشتر به کارم بیاد نظر شما چیه ؟ :45:

k i a r a s h
08-05-2009, 16:26
سلام . دوست من بهت پیشنهاد می کنم حتما بگیری . چون به نظر من واقعا گوشی خوبیه و به قیمتش خیلی می ارزه . ولی اگه دوربین برات مهمه دوربین 2 مگاپیکسلش یه ذره اذیتت می کنه . ولی اگه بگیری فکر نکنم دیگه سراغ هیچ برند دیگه ای بری . این خاصیتیه که ویندوز موبایل داره . فایل های pdf رو هم خیلی خوب ساپورت می کنه . خیلی راحت هم می تونی Email هات رو چک کنی و اس ام اس بزنی .

emprator_k
08-05-2009, 17:18
سلام . دوست من بهت پیشنهاد می کنم حتما بگیری . چون به نظر من واقعا گوشی خوبیه و به قیمتش خیلی می ارزه . ولی اگه دوربین برات مهمه دوربین 2 مگاپیکسلش یه ذره اذیتت می کنه . ولی اگه بگیری فکر نکنم دیگه سراغ هیچ برند دیگه ای بری . این خاصیتیه که ویندوز موبایل داره . فایل های pdf رو هم خیلی خوب ساپورت می کنه . خیلی راحت هم می تونی Email هات رو چک کنی و اس ام اس بزنی .

ممنون دوست من که جواب دادی، درسته که W960 دوربینش خوبه وصدای با کیفیتی دارو و علاوه بر اون یه واکمنه کامله، اما برای من این چیزا زیاد مهم نیست، بیشتر سیستم نرم افزاریه گوشی مهمه من تا به حالا ترفدار پروپاقرصه Uiq بودم اما حالا میخوام بزنم تو کار ویندوز که فکر نمیکنم پشیمون بشم چون خوراکم نرم افزارو این چیزاس، فردا برم گوشیو بزارم برا فروش کاش زود ببرنش که تو کف Viva زیاد نمونم :023: .

k i a r a s h
08-05-2009, 21:16
سلام . دوستان ویوا دار تا حالا کسی رام اصلی گوشی رو آپگرید کرده؟
رام های کوک شده چی؟ Hard SPL چطور؟
کسی هست که بتونه من رو در این زمینه ها کمک کنه؟

k i a r a s h
08-05-2009, 22:03
دوستان هیچ راهی نیست به این گوشی با نرم افزار gps اضافه کنیم ؟

سلام . با نرم افزار که نمیشه امید جان ولی با سخت افزار این امکان وجود داره

matarsaak_m
09-05-2009, 00:12
سلام
من خیلی وقته دنبال یه پاکت پی سی ارزون قیمت میگردم
فکر کنم همین باشه
درسته؟
یعنی جدیدترین ویندوز موبایل که امده روی این هم نصب میشه؟
دوربین و صدا برام مهم نیست
کیفیت ال سی دی چطوره؟
حساسیت تاچ چی؟
حدود قیمتش البته بدون گارانتی

S@nti@go_s&k
09-05-2009, 01:41
یعنی جدیدترین ویندوز موبایل که امده روی این هم نصب میشه؟
نصب میشه

کیفیت ال سی دی چطوره؟
عالی

حساسیت تاچ چی؟
اونم عالی
با قیمتی که داره از همه گزینه ها با صرفه تره
قیمت هم بدون گارانتی 40 تومن ارزون تر از گارانتی دارشه باگارانتی 270
فکر کنم بی گارانتی 230_40 پیدا کنی

emprator_k
09-05-2009, 15:19
سلام، میگم جریان این جک 3.5 و هندز فری که نداره چیه؟ جک به چه درد میخوره و هندز فریش چه قیمته ؟

k i a r a s h
09-05-2009, 16:35
سلام . دوست گلم من هندفریش رو از شرکت یاس چند ماه پیش قیمت گرفتم گفت 20 یا 25 هزار تومن . جک 3.5 برای اینه که اگه بخوای اون هندفری رو نخری و یه هندفری دیگه بزنی اول باید اون تبدیل یا جک 3.5 رو بگیری . من مثلا اومدم تیز بازی در بیارم هندفری نخریدم . 2 - 3 تا داشتم ولی هیچ کدوم کار نکرد. چون جک نداشتم . قیمت جک 10 به بالا

emprator_k
09-05-2009, 20:52
امروز رفتم w960 رو گذاشتم برا فروش گفتم هر چی بیشتر فروختین بفروشین، کاش زود به فروش بره تا ما هم به جمع پاکت پی سی دارها بپیوندیم، راستی میگم یه متلب آموزشی برا گوشیهای ویندوز خور و طرز کار باشون سراغ ندارین ؟

THE.PUNISHER
09-05-2009, 21:26
سلام . با نرم افزار که نمیشه امید جان ولی با سخت افزار این امکان وجود داره

آرش جان چند هست من اطلاعات دقیقی ندارم از جی پی اس ارزش خرید داره ؟

این ویندوز موبایل6.5 چی از 6 بهتره ارزش داره نصب کنیم ؟

k i a r a s h
09-05-2009, 23:42
سلام . راستش امید منم اطلاعات زیادی ندارم . ولی فکر می کنم حدود 70 - 80 تومن باشه . حالا فردا من دارم میرم علایدین ، آمارش رو می گیرم . به نظرم اگه تو این حدود باشه می ارزه . ویندوز 6.5 هم من تا حالا تو گوشی آشنا ندیدم باهاش کار کنم . ولی بعضی از بچه ها که تو سایت ریختن خیلی راضی هستن . راستش چون هنوز رام اصلی 6.5 نیومده و رام ها غیر اصلی و کوک شده هست من یه ذره می ترسم . در ضمن روش نصبش رو هم زیاد بلد نیستم . دارم تو این سایت های خارجی کم کم می گردم تا یه چیزایی یاد بگیرم . مهم تر از اون اینه که بتونیم باز اگه خواستیم رام و spl رو به حالت اول برگردونیم تا کسی از جمله گارانتی متوجه نشه .

k i a r a s h
10-05-2009, 12:31
امروز رفتم w960 رو گذاشتم برا فروش گفتم هر چی بیشتر فروختین بفروشین، کاش زود به فروش بره تا ما هم به جمع پاکت پی سی دارها بپیوندیم، راستی میگم یه متلب آموزشی برا گوشیهای ویندوز خور و طرز کار باشون سراغ ندارین ؟

سلام ، به سلامتی . ایشاالله هر چی زودتر و با بالاترین قیمت به فروش بره :41:
بی صبرانه منتظریم تا یکی دیگه از دوستان هم به جمع ویوا دار ها اضافه بشه :010:
در مورد مطلب آموزشی هم نگران نباش اصلا سخت نیست . 2 -3 روز کار کنی دستت میاد . در ضمن هر سوالی هم که برات پیش اومد می تونی اینجا مطرح کنی تا به جواب برسی .

emprator_k
10-05-2009, 22:22
راستی :30: یه فروشنده خوب هم بهم معرفی کنید ! :001:

msz
11-05-2009, 22:45
اگه كسي تو مشهد viva در حد نو خواست در خدمتيم. پيغام خصوصي بزنيد.(اميدوارم پست خلاف ننوشته باشم!)

k i a r a s h
11-05-2009, 22:57
سلام . چرا محمد صادق؟ می خوای بفروشیش؟

msz
11-05-2009, 23:08
سلام آرش جان. برات دليلشو پيغام خصوصي مي‌كنم. ولي دوست دارم نظرتو همين جا بگي ممنون.

ya3r-wizard
29-05-2009, 17:04
سلام بچه ها.من همه پست ها رو خوندم.
من n82 دارم الان میخام htc touch viva رو بخرم.توی شیراز بدون گارانتی 240 گیرم اومده.بنظرتون بخرم یا نه؟البته قصد خرید دوربین دیجیتال رو هم دارم.پس یا دوربین ویوا کاری ندارم
اما میخام بدونم تبدیل و هندزفری این گوشی چه قیمت هست؟؟؟؟؟؟؟
من آهنگ با گوشی زیاد گوش میدم

حالا میگین چیکار کنم؟

THE.PUNISHER
01-06-2009, 20:17
سلام دوستان داشتم تو نت میچرخیدم یک چیز باحال دیدم میخواستم ببینم تو ایران هم هست یا نه سیم شارژ هست USB خیلی جالبه اینم لینک http://www.ppc4you.com/pages/17096.html

اینم عکس

http://www.pdaextreme.com/images/cable_ret_mini_usb.jpg

k i a r a s h
01-06-2009, 21:52
سلام . امید خیلی چیز باهالیه . من که ندیدم همچین چیزی . البته یه چیزایی شبیه به این دیدم . از همون هایی که سرش چندتا تبدیل می خوره ولی این رو ندیدم . باید چیز خیلی جالبی باشه .

THE.PUNISHER
02-06-2009, 00:01
آرش جان اینو خودم دستی میتونم درست کنم ولی اگه آمادش باشه خیلی بهتر میشه یک موس لبتاپ خرید با یک سیم usb و mini usb و اینو درست کرد آخه اون موس ها اگه دیده باشی از این سیم کشویی ها داره میرم تک تو مشهد اگه داشت میخرم وگر نه خودم درست میکنم خیلی بدرد بخور هست راحت میشه حملش کرد .

Reza WM
06-06-2009, 07:42
سلام . دوستان ویوا دار تا حالا کسی رام اصلی گوشی رو آپگرید کرده؟
رام های کوک شده چی؟ Hard SPL چطور؟
کسی هست که بتونه من رو در این زمینه ها کمک کنه؟

آره من با v2 گوشيو hard spl كردم مشكلي هم نداره 6.5 م تستس كردم جواب داد اما نميكشيد
زياد رام كوك واسه opal نيستش
همون رسمي ها بهتره كه الان arabic هم اومده ميتوني نصب كني حتي بدون hard spl
البته با v2 گوشيرو آنلاك كني ميتوني بعدا spl برگردوني

k i a r a s h
07-06-2009, 00:12
مرسی رضا جان از راهنماییت . یه ذره دیر اومدی چون تقریبا دیگه اطلاعاتم رو کامل کردم و یه سری آموزش هم برای دوستانی که زیاد در این مورد اطلاعات ندارن گذاشتم که تو امضام هست .
راستی الان 6 یا 7 تا ورژن رام 6.5 اومده که چرا میگی کمه؟ 1 سوال دیگه این که کدوم ورژن رام 6.5 رو نصب کردی که سرعتت کم شد و میگی نمی کشید؟
راستی یه اشکالی من دارم که خیلی اذیتم می کنه ولی این جور که فهمیدم شما حلش کردی . دوست من ، منم تو آموزش هام از v2 استفاده کردم . اگه یادت باشه SPL اصلی ویوا 1.27.000 هستش . که وقتی هارد اس پی ال می کنی میشه 2 . ولی مشکل این جاست که وقتی می خوای SPL رو به حالت اول برگردونی به 1.26 برمی گرده نه 1.27 . حالا شما چه جوری برش گردوندی به 1.27؟
تنها دلیلی که من 6.5 نصب نکردم همینه ، اگه حل بشه همین الان نصبش می کنم

Reza WM
08-06-2009, 09:34
مرسی رضا جان از راهنماییت . یه ذره دیر اومدی چون تقریبا دیگه اطلاعاتم رو کامل کردم و یه سری آموزش هم برای دوستانی که زیاد در این مورد اطلاعات ندارن گذاشتم که تو امضام هست .
راستی الان 6 یا 7 تا ورژن رام 6.5 اومده که چرا میگی کمه؟ 1 سوال دیگه این که کدوم ورژن رام 6.5 رو نصب کردی که سرعتت کم شد و میگی نمی کشید؟
راستی یه اشکالی من دارم که خیلی اذیتم می کنه ولی این جور که فهمیدم شما حلش کردی . دوست من ، منم تو آموزش هام از v2 استفاده کردم . اگه یادت باشه SPL اصلی ویوا 1.27.000 هستش . که وقتی هارد اس پی ال می کنی میشه 2 . ولی مشکل این جاست که وقتی می خوای SPL رو به حالت اول برگردونی به 1.26 برمی گرده نه 1.27 . حالا شما چه جوری برش گردوندی به 1.27؟
تنها دلیلی که من 6.5 نصب نکردم همینه ، اگه حل بشه همین الان نصبش می کنم

براي برنامه ريختن و اينهابعد يه مدتي 6.5 كم كياره آخه cpu201 كمه ديگه و در كل 6.5 رو زياد باهاش حال نميكنم
با 6.1 هم محيطشو htc با touch flo جالبش كرد وگرنه كسي سراغ PPC نميرفت
6.5 هم تا htyc بياد يه كاري كنه طول ميكشه

اما من p4370 داشتم اما پول لازم بودم تازكي 1 ماهه كه viva خريدم اما براي من هم 1.26 بود مطمئني براي شما 1.27 هستش؟ :023:
نميدونم خدايي مهم نيست spl عوض شه بيخيال Hard SPL كن

Monk
19-06-2009, 10:51
رام جدید ویندوز موبایل 6.5 برای ویوا :
[6.5] [2009/06/11] [Touch Viva] ویندوز موبایل 6.5 - WM6.5 ROM V17 (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=73059)

emprator_k
20-06-2009, 18:06
یه پروفایل خوب واسه ویوا میخوام، چی خوبه نسب کنم ؟

k i a r a s h
20-06-2009, 19:05
سلام . روزبه کم تا حالا یه برنامه که فقط کارش ساخت پروفایل باشه ندیدم . باید برنامه هایی مثل photo contact یا Iconsoft Phone Extension - Phonex رو بریزی .

emprator_k
23-06-2009, 17:59
آقا ما واسه تغییر این تم ویوا باید چیکار کنیم ؟
از کجا باید تم بگیریم ؟
لطفاً راهنمایی کنید !

emprator_k
23-06-2009, 18:13
یه چیز دیگه :
منوی گوشیو من چطوری مثل عکس زیر کنم ؟ :023:

k i a r a s h
23-06-2009, 18:46
آقا ما واسه تغییر این تم ویوا باید چیکار کنیم ؟
از کجا باید تم بگیریم ؟
لطفاً راهنمایی کنید !

سلام . روزبه جان اگه منظورت تم تاچ فلو هستش ، می تونی تم ها رو با آموزش از لینکی که برات گذاشتم دانلود کنی . 11 صفحه پر تم:

http://mobilestan.net/showthread.php?t=62963

یه چیز دیگه :
منوی گوشیو من چطوری مثل عکس زیر کنم ؟ :023:

این منوی برنامه ی SPB Mobile Shell هستش اگه اشتباه نکنم .

asme1982
24-06-2009, 11:25
سلام
من2 ماهه یه viva خریدم.... اینکه دوستان می گن spl 1.27.000 ولی مال من 1.26.000 البته من چندباری برنامه های کاربردی ریختم و چندباری هم clear storage کردم....
این قضیه rom چیه که میشه ارتقاش داد؟

k i a r a s h
24-06-2009, 12:29
سلام
من2 ماهه یه viva خریدم.... اینکه دوستان می گن spl 1.27.000 ولی مال من 1.26.000 البته من چندباری برنامه های کاربردی ریختم و چندباری هم clear storage کردم....
این قضیه rom چیه که میشه ارتقاش داد؟

سلام . واقعا برای شما هم 1.26.0000 هستش؟ آخه مگه میشه یه مدل گوشی 2 تا SPL داشته باشه؟ :7: عجیبه هاا؟ نه؟ :13: می تونی بگی ورژن رام گوشیت چنده؟ از این مسیر باید ببینی:
Start--->Settings--->System--->Device Information
دوست من رام همون ویندوز هستش . به طور فابریک الان ویندوز 6.1 روی گوشی شما نصب هستش . شما می تونی ویندوز گوشیت رو مثل ویندوز کامپیوتر ارتقا بدی . یعنی می تونی اگه رام جدیدی اومد نصبش کنی .

کلا 2 نوع ویندوز داریم:
1- ویندوزهایی که از طرف خود HTC ارایه میشه و بهش می گن رام رسمی .
2- ویندوزهایی که توسط افراد خبره و توانمند در این زمینه درست میشه که بهش می گن رام غیر رسمی یا کوک شده .

لینک روش نصب رام های رسمی (که نصب این رام ها هیچ خطری نداره) رو با عکس اینجا برات گذاشتم:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=72019

روش نصب رام های غیر رسمی و کوک شده یه ذره سخت تر و با خطر هستش . اول شما باید گوشیت رو آنلاک کنی تا بتونی رو گوشیت رام کوک شده بریزی . برای این که آنلاک کنی باید ورژن SPL رو عوض کنی و به قول معروف Hard SPL کنی ، که آموزش Hard SPL رو هم می تونی از این جا مطالعه کنی:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=71846

راستی اگه ورژن رام گوشیت اینه: 1.27.415.3 به راحتی می تونی عربی ساز رو تو گوشیت فعال کنی و دیگه مشکل فارسی نداشته باشی .
برای این کار فایلی که تو پست شماره 2 این تاپیک (http://mobilestan.net/showthread.php?t=72131)گذاشتم رو دانلود کن و از حالت فشرده خارج کن و آموزش رو مطالعه کن .

سوالی بود در خدمتم .

A.Plus
24-06-2009, 17:18
سلام من تو باز کزدن فایل های exe.مشکل دارم اگه یه راهنمایی بکنی ممنون میشم.
یا حداقل تو کدوم تاپیک دنبالش بگردم؟

k i a r a s h
24-06-2009, 17:27
سلام . یعنی تو نصب برنامه های exe تو گوشیت مشکل داری؟

A.Plus
25-06-2009, 19:28
سلام آره هیچ فایل exe رو باز نمی کنه.
بعد میخواستم بدونم اگه ویندوز گوشی رو عوض کنم هیچ تغییری نسبت به الان میکنه؟

Uncle_Snoopy
25-06-2009, 19:56
نبایدم باز کنه ! چون فقط .CAB روش نصب میشه
فایل های exe رو باید از روی کامپیوتر باز و نصب کنی (حتما باید Active sync و یا windows mobile device center رو کامپیوتر نصب داشته باشی )

Monk
25-06-2009, 20:15
بله دوست عزیز تعویض ویندوز البته به 6.5 تغییراتی بوجود میاره .

asme1982
26-06-2009, 12:27
سلام . واقعا برای شما هم 1.26.0000 هستش؟ آخه مگه میشه یه مدل گوشی 2 تا SPL داشته باشه؟ :7: عجیبه هاا؟ نه؟ :13: می تونی بگی ورژن رام گوشیت چنده؟ از این مسیر باید ببینی:
Start--->Settings--->System--->Device Information
دوست من رام همون ویندوز هستش . به طور فابریک الان ویندوز 6.1 روی گوشی شما نصب هستش . شما می تونی ویندوز گوشیت رو مثل ویندوز کامپیوتر ارتقا بدی . یعنی می تونی اگه رام جدیدی اومد نصبش کنی .

کلا 2 نوع ویندوز داریم:
1- ویندوزهایی که از طرف خود HTC ارایه میشه و بهش می گن رام رسمی .
2- ویندوزهایی که توسط افراد خبره و توانمند در این زمینه درست میشه که بهش می گن رام غیر رسمی یا کوک شده .

لینک روش نصب رام های رسمی (که نصب این رام ها هیچ خطری نداره) رو با عکس اینجا برات گذاشتم:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=72019

روش نصب رام های غیر رسمی و کوک شده یه ذره سخت تر و با خطر هستش . اول شما باید گوشیت رو آنلاک کنی تا بتونی رو گوشیت رام کوک شده بریزی . برای این که آنلاک کنی باید ورژن SPL رو عوض کنی و به قول معروف Hard SPL کنی ، که آموزش Hard SPL رو هم می تونی از این جا مطالعه کنی:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=71846

راستی اگه ورژن رام گوشیت اینه: 1.27.415.3 به راحتی می تونی عربی ساز رو تو گوشیت فعال کنی و دیگه مشکل فارسی نداشته باشی .
برای این کار فایلی که تو پست شماره 2 این تاپیک (http://mobilestan.net/showthread.php?t=72131)گذاشتم رو دانلود کن و از حالت فشرده خارج کن و آموزش رو مطالعه کن .

سوالی بود در خدمتم .

-----------------------------------------
سلام دوست من....با تشکر از شما که به سوالم جواب دادی...
رام گوشیه من 1.26.488.2 wwe هستش.... مشکلی دارهاین قضیه؟ممکنه بخاطر ریست شدن بوجود بیاد؟من فارسی ساز رو رو گوشیم نصب کردم .....در ضمن گوشیمو با ضمانت رسمی پرشین تله کام خریدم...

A.Plus
26-06-2009, 13:08
ممنون از راهنمایی های همتون.
اگه کسی میتونه فایل رام رو zip کنه که یا کم حجم تر بشه یا حداقل چند قسمتش کنه چون دانلودش برای ما dial up دارا سخته.

emprator_k
26-06-2009, 14:06
اگه کسی میتونه فایل رام رو zip کنه که یا کم حجم تر بشه یا حداقل چند قسمتش کنه چون دانلودش برای ما dial up دارا سخته.

می تونی مثل من بدیش یه کافی نت برات دانش کنه . :023:

A.Plus
26-06-2009, 17:52
الان ویندوز 6.5 برای ویوا هست؟کسی ریخته؟ مشکلی نداشته؟

A.Plus
26-06-2009, 17:55
اگه یه رام غیر رسمی بریزم بعدش اگه خراب شد میتونم رام رسمی بریزم ؟

emprator_k
26-06-2009, 18:03
من امروز متوجه شدم که هرچی اس ام اس فارسی میدم به کسی اینطوری میگیرشون :
؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
؟؟؟ ؟؟؟ ؟؟؟؟؟2؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رام عربی رو هم از همین جا گرفتم، از هر صفحه کلیدی هم استفاده میکنم همون طوری طرف اس ام اسو میگیره :46:

Monk
26-06-2009, 18:14
برای ویندوز موبایل 6.5 به تاپیک زیر مراجعه کنید :
رام های ویندوز موبایل 6.5 برای تاچ Viva (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=73059)

Monk
26-06-2009, 18:18
اگه یه رام غیر رسمی بریزم بعدش اگه خراب شد میتونم رام رسمی بریزم ؟

دوست عزیز میشه به رام رسمی برگردوند اما با نصب رام های غیر رسمی گوشی از گارانتی خارج میشه

asme1982
26-06-2009, 19:42
رام عربی رو هم از همین جا گرفتم، از هر صفحه کلیدی هم استفاده میکنم همون طوری طرف اس ام اسو میگیره :46:

---------------------
با سلام
خدمت دوستای عزیز
:atten:من یه فارسی ساز از نت دانلود کردم که اولیش فونتهای انگلیشم رو می پروند ولی دومی که کامل شده اولی بود رو نصب کردم الان یه ماه بیشتره که هیچ مشکلی نداشتم باهاش...فقط نمی تونم فارسی اس ام اس بدم که برام مهم نیست...چون قبلا هم فارسی اس ام اس نمی دادم..... :023:
به هر حال خیلی دستکاری نکیند گوشیتونو با برنامه های کوک شده.....من بیشتر برنامه های جانبی دوست دارم تا دستکاری سیتم عامل:003:

emprator_k
26-06-2009, 22:04
---------------------
با سلام
خدمت دوستای عزیز
:atten:من یه فارسی ساز از نت دانلود کردم که اولیش فونتهای انگلیشم رو می پروند ولی دومی که کامل شده اولی بود رو نصب کردم الان یه ماه بیشتره که هیچ مشکلی نداشتم باهاش...فقط نمی تونم فارسی اس ام اس بدم که برام مهم نیست...چون قبلا هم فارسی اس ام اس نمی دادم..... :023:
به هر حال خیلی دستکاری نکیند گوشیتونو با برنامه های کوک شده.....من بیشتر برنامه های جانبی دوست دارم تا دستکاری سیتم عامل:003:

آخه من با sms سرو کار زیاد دارم بعضی موقع ها هم نیاز به نوشتن sms فارسی میشه...
کسی تا حالا با این مشکل من برخورد نکرده ؟

k i a r a s h
26-06-2009, 23:31

سلام . ادیب جان به زودی رام اصلی ویوا رو در چند بخش تو سایت آپلود می کنم

الان ویندوز 6.5 برای ویوا هست؟کسی ریخته؟ مشکلی نداشته؟

راستش من خودمم نصب نکردم . اما با یکی از دوستان که تو سایت عضوه و مدیر یکی از سایت های دیگه هم هست صحبت می کردم اعتقاد داشت که رام های رسمی برای ویوا بهتر از رام های غیر رسمی هستش . ایشون نصب کردن و من فقط دارم تجربه ی ایشون رو می گم . اما به طور کلی نصب رام غیر رسمی یه ذره خطر داره برای کسانی که اطلاعاتشون کامل نیست . ولی اطلاعاتت که کامل شد اگه خواستی نصب کن . ضرر که نداره . اگه رامش خوب نبود یا سرعتش کم بود فوقش بازم رام رسمی می ریزی . من خودم به خاطر گارانتی نصب نمی کنم وگر نه تا الان....

-----------------------------------------
سلام دوست من....با تشکر از شما که به سوالم جواب دادی...
رام گوشیه من 1.26.488.2 wwe هستش.... مشکلی دارهاین قضیه؟ممکنه بخاطر ریست شدن بوجود بیاد؟من فارسی ساز رو رو گوشیم نصب کردم .....در ضمن گوشیمو با ضمانت رسمی پرشین تله کام خریدم...

نه بابا ربطی به ریست یا هارد ریست نداره . هیچ مشکلی هم که نداره هیچ ، برتری هم داره . به خاطر این که spl گوشی شما 1.26.000 هستش و اگه شما رام غیر رسمی نصب کنی راهی هست که باز spl رو به حالت اول برگردوند تا گارانتی از بین نره . ولی برای من که 1.27.000 هست هیچ راهی فعلا وجود نداره .

k i a r a s h
26-06-2009, 23:40

روزبه جان مگه شما رام عربی رو نصب نکردی؟ پس چرا این مشکل رو داری؟ راستی مگه اس ام اس ها وصل شده که تو امروز متوجه این موضوع شدی؟

asme1982
27-06-2009, 09:08
sms تو بعضی شهر ها نصب شده ولی تهران کماکان تو کماست......

A.Plus
27-06-2009, 21:12
من رام رسمی 1.27 رو دان کردم ولی هنوز نریختم اگه بریزمش هیچ فرقی با الانش میکنه؟

A.Plus
27-06-2009, 21:18
از مدیران سایت میخوام اگه این بخش رو دیدن یه عکس ویوا برای inform. بزارن.

k i a r a s h
28-06-2009, 00:39
من رام رسمی 1.27 رو دان کردم ولی هنوز نریختم اگه بریزمش هیچ فرقی با الانش میکنه؟

سلام . ادیب جان از نظر ظاهری هیچ فرقی نمی کنه . اما خودش عربی داره و دیگه نیازی به فارسی ساز نداری . به جز این ویژگی ، جدیدتر هم هست ، پس باید بهتر باشه .

asme1982
30-06-2009, 19:13
سلام.... من قلم گوشیم از قسمت مرز پلاستیکی فلزیش شکسته:55: هرجا هم سر زدم یا از طریق نت پیگیری کردم حتی خود شرکت جواب درستی بهم ندادن:40: کسی میتونه راهنمایی کنه:7: بدی تک بودن و خاص بودن هم همیناست دیگه:4:

A.Plus
02-07-2009, 17:19
سلام.... من قلم گوشیم از قسمت مرز پلاستیکی فلزیش شکسته:55: هرجا هم سر زدم یا از طریق نت پیگیری کردم حتی خود شرکت جواب درستی بهم ندادن:40: کسی میتونه راهنمایی کنه:7: بدی تک بودن و خاص بودن هم همیناست دیگه:4:
قلم من هم دقیقا همین طور شده.:45: هر کار کردم رو گارانتی بهم ندادن منم بی خیال شدم :027:چون تو تمام مدتی که گوشی رو دارم کلا 5-6 بار بیشتر از قلم استفاده نکردم

k i a r a s h
04-07-2009, 12:46

سلام . پس مثله این که همه این مشکل رو دارن . برای منم همین جوری شد . ولی نرفتم قلم بگیرم . یدونه چسب قطره ای کوچیک گرفتم . از این سفیدا که خیلی کوچیکه . 300 تومن بود . باور کن دیوار رو هم به هم می چسبونه . الانم سفت چسبیده خیلی هم تمیز در اومده .
دیدی چه راهه اقتصادی رو بهت نشون دادم :4:

k i a r a s h
04-07-2009, 19:27
سلام . آخرین ورژن رام 6.5 برای ویوا رو می تونید از لینکی که گذاشتم دانلود کنید . خودمم همین رو نصب کردم:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=966229#post966229

asme1982
05-07-2009, 09:12
اقا دستت درد نکنه...اون کارو هم 2 بار کردم فایده نداشت.... فکر کنم باید دوباره امتحان کنم...

tighoor
05-07-2009, 10:50
اقا دستت درد نکنه...اون کارو هم 2 بار کردم فایده نداشت.... فکر کنم باید دوباره امتحان کنم...

دوست عزيز لطفا اگر درباره ي پستي مي‌خواهيد مطلبي را بيان كنيد، اول زير پست مورد نظر روي دكمه ي http://www.mobilestan.net/imagize/buttons/quote.gif كليك كنيد...
با تشكر ...

asme1982
05-07-2009, 17:45
دوست عزيز لطفا اگر درباره ي پستي مي‌خواهيد مطلبي را بيان كنيد، اول زير پست مورد نظر روي دكمه ي http://www.mobilestan.net/imagize/buttons/quote.gif كليك كنيد...
با تشكر ...

:4:

A.Plus
05-07-2009, 19:17
سلام .کیارش جان عکس dial pad رو که تو امضات گذاشتی مال رام 6.5؟

A.Plus
05-07-2009, 19:19
سلام . پس مثله این که همه این مشکل رو دارن . برای منم همین جوری شد . ولی نرفتم قلم بگیرم . یدونه چسب قطره ای کوچیک گرفتم . از این سفیدا که خیلی کوچیکه . 300 تومن بود . باور کن دیوار رو هم به هم می چسبونه . الانم سفت چسبیده خیلی هم تمیز در اومده .
دیدی چه راهه اقتصادی رو بهت نشون دادم :4:

آخه مشکل من اینجاست که سر قلم رو گم کردم:30:

A.Plus
07-07-2009, 13:41
کیارش جان رام 6.5 رو که ریختی مشکلی نداره؟ خوب کار میکنه؟چون من سر رام 1.27 خیلی اذیت شدم، وقتی هم فهمیدم تفاوتش فقط تو عربی بودنشه بیخیال شدم. برای همین اینقدر وسواس دارم. ارزششو داره که قید گارانت رو بزنی؟

k i a r a s h
07-07-2009, 14:23
سلام .کیارش جان عکس dial pad رو که تو امضات گذاشتی مال رام 6.5؟

سلام . آره رو خود 6.5 بود . خیلی خوشگله . منم باهاش خیلی حال می کنم

کیارش جان رام 6.5 رو که ریختی مشکلی نداره؟ خوب کار میکنه؟چون من سر رام 1.27 خیلی اذیت شدم، وقتی هم فهمیدم تفاوتش فقط تو عربی بودنشه بیخیال شدم. برای همین اینقدر وسواس دارم. ارزششو داره که قید گارانت رو بزنی؟

راستش ادیب اینی که من ریختم خدا رو شکر من رو فعلا اذیت نکرده . البته تو یه جاهایی ضعیف تر از رام رسمی هستش . ولی تو خیلی موارد هم قوی تره . مثلا یکی از ایراداتش اینه که اپرا نداره (ولی خوب با برنامه میشه نصب کرد)
یا اینکه یه ذره با تسک منیجرش مشکل دارم . با اینترنت هم یه ذره مشکل دارم . دارم ور می رم ببینم مشکل از منه یا رام . اما در کل از گرافیکش و قیافش و سرعتش راضی ام . خودمم خیلی 2 دل بودم ، ولی بلاخره قید گارانتی رو زدم . در این مورد خودت باید تصمیم بگیری
راستی رام 1.27 چرا اذیتت کرد؟ مگه چشه؟

A.Plus
07-07-2009, 15:42
سلام . آره رو خود 6.5 بود . خیلی خوشگله . منم باهاش خیلی حال می کنم

راستش ادیب اینی که من ریختم خدا رو شکر من رو فعلا اذیت نکرده . البته تو یه جاهایی ضعیف تر از رام رسمی هستش . ولی تو خیلی موارد هم قوی تره . مثلا یکی از ایراداتش اینه که اپرا نداره (ولی خوب با برنامه میشه نصب کرد)
یا اینکه یه ذره با تسک منیجرش مشکل دارم . با اینترنت هم یه ذره مشکل دارم . دارم ور می رم ببینم مشکل از منه یا رام . اما در کل از گرافیکش و قیافش و سرعتش راضی ام . خودمم خیلی 2 دل بودم ، ولی بلاخره قید گارانتی رو زدم . در این مورد خودت باید تصمیم بگیری
راستی رام 1.27 چرا اذیتت کرد؟ مگه چشه؟

تو دانلودش:33:
ولی من هم به زودی میریزم:4:

asme1982
13-07-2009, 18:22
سلام....
دوستای عزیز چرا برنامه های ویندوز موبایل ریجیسترشون نمی شه کرد یا ندارند یا اذیت می کنند...اکثرا تریال هستند.... یه مجموعه برنامه مفید اگر کسی دم دستش هست که مشکل رجیستری هم نداره بزاره محض رضای خدا...طریقه نصب یا کرکشو هم اگه خاصه بگه...
با تشکر

k i a r a s h
13-07-2009, 18:31
سلام....
دوستای عزیز چرا برنامه های ویندوز موبایل ریجیسترشون نمی شه کرد یا ندارند یا اذیت می کنند...اکثرا تریال هستند.... یه مجموعه برنامه مفید اگر کسی دم دستش هست که مشکل رجیستری هم نداره بزاره محض رضای خدا...طریقه نصب یا کرکشو هم اگه خاصه بگه...
با تشکر

سلام . مجید جان رجیستر کردن برنامه ها طریقه ی خاصی نداره . شما فقط باید کیجن یا سریال نامبر هر برنامه ای که می خواهید رو داشته باشید . اگه سریال نامبر یا کیگن برنامه ای رو می خوای تو تاپیک درخواست کیجن یا سریال نامبر عنوان کن حتما بچه ها سریع برات می زارن :003:

zdff
18-07-2009, 07:15
سلام . مجید جان رجیستر کردن برنامه ها طریقه ی خاصی نداره . شما فقط باید کیجن یا سریال نامبر هر برنامه ای که می خواهید رو داشته باشید . اگه سریال نامبر یا کیگن برنامه ای رو می خوای تو تاپیک درخواست کیجن یا سریال نامبر عنوان کن حتما بچه ها سریع برات می زارن :003:

میگم دوست من این والیپر لیمو که توامضات گذاشتی رو نداری یه جا آپ کنی من خیلی ازش خوشم اومده خیلی قشنگه دنبالشم گشتم پیدا نکردم ممنون:4:

k i a r a s h
18-07-2009, 13:45
میگم دوست من این والیپر لیمو که توامضات گذاشتی رو نداری یه جا آپ کنی من خیلی ازش خوشم اومده خیلی قشنگه دنبالشم گشتم پیدا نکردم ممنون:4:

سلام . دوست من از پست شماره 4 لینکی که برات گذاشتم می تونی دان کنی .
اینم لینک: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=67160

zdff
18-07-2009, 16:40
ممنون که جواب دادی کیارش عزیز یه سوال دیگه اول اینکه آیا کیت دوسیم کارته روی این گوشی ها جواب میده یانه ودوم آیا viva شتاب سنج داره چون من توسایت gsm دیدم نوشته داره ودیگه اینکه این گوشی تا چند گیگ رم ساپورت میکنه

k i a r a s h
18-07-2009, 17:43
ممنون که جواب دادی کیارش عزیز یه سوال دیگه اول اینکه آیا کیت دوسیم کارته روی این گوشی ها جواب میده یانه ودوم آیا viva شتاب سنج داره چون من توسایت gsm دیدم نوشته داره ودیگه اینکه این گوشی تا چند گیگ رم ساپورت میکنه

سلام . خواهش می کنم این حرفا چیه . کیت فکر کنم جواب بده ولی من برنامه ای براش ندیدم که بتونه سیم رو جا به جا کنه یا .... پس یه جورایی فکر کنم نمی شه . ویوا شتاب سنج نداره رم رو هم تا 4 من خیلی دیدم ولی خیلی هم شنیدم که تا 8 هم بدون مشکل کار می کنه .

k i a r a s h
19-07-2009, 19:02
سلام . بچه ها اینم از آموزش تصویری دانگريد SPL به SPL اصلی در Touch Viva:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=989383#post989383

hooman50
21-07-2009, 23:55
اقا این youtobe گوشی چرا ارور(connection failed)میده؟

k i a r a s h
22-07-2009, 01:01
اقا این youtobe گوشی چرا ارور(connection failed)میده؟

سلام . عزیزم فکر می کنم برای اینه که youtobe قیلتر هستش .

asme1982
22-07-2009, 10:52
سلام...دوستای عزیز چرا اکثر برنامه های windows mobile باید ریجیستر بشه و نمیشه ریجیسترشون کرد و غیر فعال می شن بعد چند روز؟
برنامه flash هست برای ویوا؟

k i a r a s h
22-07-2009, 15:05
سلام...دوستای عزیز چرا اکثر برنامه های windows mobile باید ریجیستر بشه و نمیشه ریجیسترشون کرد و غیر فعال می شن بعد چند روز؟
برنامه flash هست برای ویوا؟

سلام . تو پست شماره 176 که جواب شما رو دادم .

asme1982
23-07-2009, 18:04
سلام کیارش جان...اره جواب داده بودی ولی من ندیدم.....
من فایل کیجن این برنامه ها رو دارم ولی اکثرا جواب نمی ده و یا قابل اجرا نیست (البته من اکثر برنامه هامو از خود گوشی instal می کنم..... falsh player تو دست و بالت نیست؟

k i a r a s h
23-07-2009, 21:08
سلام کیارش جان...اره جواب داده بودی ولی من ندیدم.....
من فایل کیجن این برنامه ها رو دارم ولی اکثرا جواب نمی ده و یا قابل اجرا نیست (البته من اکثر برنامه هامو از خود گوشی instal می کنم..... falsh player تو دست و بالت نیست؟

بازم سلام . کیجن ها رو باید تو کامپیوتر اجرا کنی . برای اجرا شدن هم باید برنامه ی دات نت رو تو کامپیوترت داشته باشی . بنامه ی فلش رو هم از لینک زیر بگیر :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=62789

asme1982
24-07-2009, 18:07
سلام
ممنون از پاسخ سریعتون....
برنامه دات نت چی هست؟

k i a r a s h
24-07-2009, 18:46
سلام
ممنون از پاسخ سریعتون....
برنامه دات نت چی هست؟

یه برنامه هستش که هم برای پاکت پی سی هست و هم برای کامپیوتر . بعضی برنامه ها رو اگه بخوای تو گوشیت اجرا کنی ، اجرا نمیشه چون باید دات نت تو گوشیت نصب کرده باشی . تو کامپیوتر هم همینه . برای اجرای اکثر فایل های کیجن نیاز به این برنامه داری . از تو خود سایت مایکروسافت می تونی بگیریش . http://www.microsoft.com/

asme1982
26-07-2009, 09:11
سلام آرش جان
باز هم ممنون که راهنمایی هات همیشه موثره....

باید یه سری کلاس حضوری بیایم خدمتتون تا اوستا بشیم ما هم مثل خودت که اینقدر مزاحمت نشیم

zdff
26-07-2009, 14:38
دوستان یه سوال چرا من وقتی موبایلمو به کامپیوتر وصل میکنم ساعتش یک ساعت به جلو کشیده میشه راهی نداره دیگه اینطوری نشه؟ ودیگه چیکار کنم صفحه موبایلم خودبخود قفل شه توجیبم باشه میره توبرنامه ها؟؟

k i a r a s h
26-07-2009, 20:00
سلام آرش جان
باز هم ممنون که راهنمایی هات همیشه موثره....

باید یه سری کلاس حضوری بیایم خدمتتون تا اوستا بشیم ما هم مثل خودت که اینقدر مزاحمت نشیم

سلام . بابا شکست نفسی نکن . این حرفا چیه :003:

zdff
27-07-2009, 06:58
کیارش جان جواب منو ندادی:12:

S I N A
27-07-2009, 08:56
دوستان یه سوال چرا من وقتی موبایلمو به کامپیوتر وصل میکنم ساعتش یک ساعت به جلو کشیده میشه راهی نداره دیگه اینطوری نشه؟ ودیگه چیکار کنم صفحه موبایلم خودبخود قفل شه توجیبم باشه میره توبرنامه ها؟؟

دوست عزیز

1.چون ساعت کامپبتر فرق داره این اتفاق مبفته
2.شما دکمه power رو بزنید که بره رو standby گوشی کاملاً قفل میشه.

موفق باشید

A.Plus
27-07-2009, 12:55
سلام
یه برنامه عکس برداری از صفحه ی موبایل میخوام که نیازی به minimize کردن نداشته باشه. هرچی تو بخش رنم افزار ها گشتم چیز خوبی پیدا نکردم.
لطفا اگه کسی داره معرفی کنه چون خیلی بهش نیاز دارم.
مرسی

k i a r a s h
27-07-2009, 13:07

سلام . ببخشید دیر شد . راستش یه راه حل داشت دقیق یادم نیست چی بود . این کار رو بمن ببین درست میشه:
گوشیت رو به کامپیوتر وصل کن و بزار که کامل سینک بشه . حالا از تو پنجره ی برنامه activeSync تو کامپیوتر برو تو قسمت tools و بعدش security رو انتخاب کن . حالا اگه گزینه ای که هست تیک داشت ، تیکش رو بردار و اگه نداشت ، تیک بزن ببین درست میشه . امتحان کردی خبرش رو بده اگه نشد یه فکر دیگه ای بکنیم :5:
برای سوال دومت هم 2 تا راه داری:
1- یا از برنامه های قفل مثل S2U2 یا مثل اون استفاده کنی
2- دکمه ی قرمز (قطع تماس) رو چند ثانیه نگه دار تا قفل خود گوشی فعال بشه .

k i a r a s h
27-07-2009, 13:12
سلام
یه برنامه عکس برداری از صفحه ی موبایل میخوام که نیازی به minimize کردن نداشته باشه. هرچی تو بخش رنم افزار ها گشتم چیز خوبی پیدا نکردم.
لطفا اگه کسی داره معرفی کنه چون خیلی بهش نیاز دارم.
مرسی

سلام . ادیب جان اگه برنامه ی resco Photo Viewer رو تو گوشیت نصب کرده باشی ، خود به خود برنامه ای به اسم Screen Capture برات نصب میشه که خیلی راحت از هر صفحه ای که بخوای می تونی باهاش عکس بگیری .

zdff
28-07-2009, 16:50
کیارش جان دستم به دامنت من با روشی که گفتی رام گوشیمو عربی کردم ولی توپوشه پروگرام فولدر mobidtvکه میرم یک برنامه ریجستر کردنم داره که شکل کلید هست حالا چیکار کنم اگه ریجستر بخواد چون دیگه با ریست کامل هم برنامش نمیره کمک......

A.Plus
29-07-2009, 21:20
سلام به همگی.
برای کیبورد default گوشی هم skin فارسی هست؟

S I N A
30-07-2009, 07:45
سلام به همگی.
برای کیبورد default گوشی هم skin فارسی هست؟

فکر نکنم تا حالا کسی این کار رو کرده باشه

wifi_g
30-07-2009, 07:59
من از عربی سازخود htc استفاده میکنم ولی چون عربی هست 4 تا حرف پژگچ رو نداره

سرعتش عالی هست ولی خوب ناقصه کیبرد فارسی سراغ دارید که روی 6.1 خوب جواب بده؟؟

یه دونه تویکی از دیکشنری ها بود وقتی نصب میکردم هر حرف رو میزدم 5-6 ثانیه بعد تایپ میکرد

اگر نرم نرم افزار مطمئنی دارید لطفا بگید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

راستی ویندوز 6.5 فارسی ساز داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه ویندوز 6.5 بریزم میتونم به ورژن قبلی برگردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گفتید اگه 6.5 بریزیم گارانتی دیگه قبول نمیکنه اگه 6.5 بریزیم بعد موقع گارانتی که شد همون

قبلی روش ریخته بشه از کجا میفهمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

S I N A
30-07-2009, 08:37

سرعتش عالی هست ولی خوب ناقصه کیبرد فارسی سراغ دارید که روی 6.1 خوب جواب بده؟؟

یه دونه تویکی از دیکشنری ها بود وقتی نصب میکردم هر حرف رو میزدم 5-6 ثانیه بعد تایپ میکرد

اگر نرم نرم افزار مطمئنی دارید لطفا بگید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

راستی ویندوز 6.5 فارسی ساز داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه ویندوز 6.5 بریزم میتونم به ورژن قبلی برگردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گفتید اگه 6.5 بریزیم گارانتی دیگه قبول نمیکنه اگه 6.5 بریزیم بعد موقع گارانتی که شد همون

قبلی روش ریخته بشه از کجا میفهمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز

1.شما میتونید از finger keyboard یا از spb keyboard استفاده کنید که بسیار عالی و زیبا هستند.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=67163
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=58803
2.بله 6.5 هم فارسی ساز داره
3.بله میتونید برگردید
4. نمیفهمن:4:

موفق باشید

wifi_g
30-07-2009, 15:17
از پاسخ سریع و مفیدتون ممنونم:merci:

آخه میگفتم hard spl باعث از بین رفتن گارانتی میشه

میشه من ویندوز 6.5 بریزیم بعد هر وقت گوشی نیاز به گارانتی داشت همون ویندوز اورجینال

خودشو بریزم که شرکت گارانتی گوشی رو قبول کنه

emprator_k
31-07-2009, 00:30
میگم این مرورگر اوپرا که خاصیت توربو هم داره رو کسی سراغ نداره ؟

asme1982
31-07-2009, 18:27
دوستان عزیز ویندوز 5/6 رو از کجا میشه گیر اورد؟
بعد خاصیت تاچ فلو حفظ میشه؟
نصبش قلق خاصی داره؟

wifi_g
31-07-2009, 18:36
میگم این مرورگر اوپرا که خاصیت توربو هم داره رو کسی سراغ نداره ؟

9.7 beta known issues
Browser
Opera Turbo in Opera Mobile is still a preview-feature;
Downloads don't work while Opera Turbo is enabled.
Some settings (such as toggle on/off images) do not apply when Opera Turbo is enabled.
On older WM 5.0 Devices with 480x800 resolution, switching between portrait and landscape may cause display errors. This is due to lack of support for this resolution in early versions of Microsoft's driver.
Some input method editors are known not to work well with Opera because they do not comply with Microsoft's SIP and/or IME standard. When such an editor is detected by Opera, Opera will use a known (default) input method instead. An exception is EzInput v1.5, where the phone keypad and compact QWERTY, ABC mode doesn't work, but the rest of the modes work fine. We recommend upgrading to EzInput v2.0 to avoid this.
Only support for FlashLite 3.x. No Flash plugin included.
Widget manager add-on
The Widget manager is an add-on to the browser, so the browser must be installed in order for the widget manager to work.
We recommend disabling Opera Turbo in the browser when using the widget manager.
Rotating widgets does not work properly. Portrait mode should be used when running widgets.
Widgets + Plugins (Flash & Gears) don't work.
Clicking internal links in a widget will launch the browser.
Twitter widget might have login problems on first run. If this happens, just close the Twitter widget (X) and open it again.
http://get.opera.com/pub/opera/winmobile/970b1/operabrowser_wm_97b1.cab

asme1982
01-08-2009, 12:15
با سلام
آقا لینک زبان فارسی که گذاشته بودید خیلی مفید بود ولی باز این فایل کیجن رو نتونستم نصب کنم
در ضمن این برنامه دات نت رو گرفتم ولی مشکلی در نصب داره
اگه لطف کنید آدرس دقیق دانلودش رو اینجا بذارید
ممنون

S I N A
01-08-2009, 13:09
با سلام
آقا لینک زبان فارسی که گذاشته بودید خیلی مفید بود ولی باز این فایل کیجن رو نتونستم نصب کنم
در ضمن این برنامه دات نت رو گرفتم ولی مشکلی در نصب داره
اگه لطف کنید آدرس دقیق دانلودش رو اینجا بذارید
ممنون

دوست عزیز

.NET Compact Framework 3.5 رو میتونید از لینک زیر بگیرید

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=E3821449-3C6B-42F1-9FD9-0041345B3385&displaylang=en

موفق باشید

zdff
03-08-2009, 09:51
کیارش جان دستم به دامنت من با روشی که گفتی رام گوشیمو عربی کردم ولی توپوشه پروگرام فولدر mobidtvکه میرم یک برنامه ریجستر کردنم داره که شکل کلید هست حالا چیکار کنم اگه ریجستر بخواد چون دیگه با ریست کامل هم برنامش نمیره کمک......
کیارش جان هر وقت اومدی این پست منم دریاب ممنونتم:011:

k i a r a s h
03-08-2009, 11:07

سلام . دوست من منظورت اینه که رام عربی نصب کردی . درسته؟ اگه رام عربی نصب کردی ، این رام 4 حرف گچ پژ رو هم داره و نیازی نیست که کیبورد خاصی رو نصب کنی . فقط بدیش اینه که کیبوردش کوچیکه

گفتید اگه 6.5 بریزیم گارانتی دیگه قبول نمیکنه اگه 6.5 بریزیم بعد موقع گارانتی که شد همون قبلی روش ریخته بشه از کجا میفهمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بستگش داره که spl گوشی شما چند باشه . اگه 1.27 باشه متوجه میشن .

k i a r a s h
03-08-2009, 11:27
دوستان عزیز ویندوز 5/6 رو از کجا میشه گیر اورد؟

سلام . رام های ویوا در این لینک معرفی میشه که هر کدوم رو که دوست داری می تونی دانلود کنی: http://mobilestan.net/showthread.php?t=73059

بعد خاصیت تاچ فلو حفظ میشه؟

بستگش به رامی که دانلود می کنی داره . یه رام می بینی که تاچ فلو نداره ولی یه رامک دیگه داره . وقتی داری دانلود می کنی به توضیحات و عکس ها توجه کن .

نصبش قلق خاصی داره؟

بله . این روش نصب رام های غیر رسمی هستش: http://mobilestan.net/showthread.php?t=71846

k i a r a s h
03-08-2009, 11:37

کیارش جان هر وقت اومدی این پست منم دریاب ممنونتم:011:

سلام . راستش من منظورت رو دقیق متوجه نشدم . اگه رامت رو عربی کردی دیگه با رجیستر چی کار داری . نترس هیچ مشکلی پیش نمیاره . من چند ماه رام عربی رو گوشین نصب بود و مشکلی نداشتم . شما بعد از این که رامت رو عربی نصب کردی با استفاده از اون آموزشی که گذاشتم عربی رو فعال کن تو گوشیت و نگران هیچ چیزی نباش :003:

A.Plus
07-08-2009, 20:10
کیارش جان سلام.
اول میخواستم بپرسم که این عکس منوی start که تو امضات گذاشتی مال کدوم رامه؟ یا اگه تغییر دادی چه جوری؟
دوم این که میشه روی ویوا toolbar wisbar رو ریخت که نوار toolbar عوض بشه؟اگه عوض کنی ایکون بلوتوث درست میشه یا مشکل کلا از رامه!!؟
سوم این که میشه سخت افزار گوشی های htc رو مثل گوشی های نوکیا هک کرد که صداش بیشتر بشه؟

A.Plus
07-08-2009, 20:12
یه سوال دیگه. من میخوام رو گوشیم gps نصب کنم. اگه میشه من رو راهنمایی کنید.
راستی میشه رو گوشی ها g sensor نصب کرد؟

k i a r a s h
07-08-2009, 20:40
کیارش جان سلام.
اول میخواستم بپرسم که این عکس منوی start که تو امضات گذاشتی مال کدوم رامه؟ یا اگه تغییر دادی چه جوری؟
دوم این که میشه روی ویوا toolbar wisbar رو ریخت که نوار toolbar عوض بشه؟اگه عوض کنی ایکون بلوتوث درست میشه یا مشکل کلا از رامه!!؟
سوم این که میشه سخت افزار گوشی های htc رو مثل گوشی های نوکیا هک کرد که صداش بیشتر بشه؟

سلام . ادیب جان برای رام ورژن 21 هستش . البته آیکون ها رو خودم تغییر دادم . با این برنامه:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=76537
به راحتی می تونی آیکون هایی که پسوندشون PNG رو بزاری

در مورد toolbar wisbar هم این که آره می تونی اگه برای QVGA پیدا کردی نصب کنی . فقط بعیید می دونم که آیکون بلوتوث بیاد ولی شایدم بیاد . باید امتحان کرد .
سوم هم این که گوشی های ویندوز موبایل رو نمیشه هک کرد . برنامه هایی برای افزایش صدا هست که تو رجیستری تغییراتی میده و صدا بلند تر میشه ولی من توصیه نمی کنم چون امکان خراب شدن اسپیکر هست .

یه سوال دیگه. من میخوام رو گوشیم gps نصب کنم. اگه میشه من رو راهنمایی کنید.
راستی میشه رو گوشی ها g sensor نصب کرد؟

برای نصب gps باید سخت افزارش رو بخری که فکر کنم حدود 80 هزار تومن باشه . تو پایتخت و علایدین پیدا میشه . اما g sensor دیگه نمی تونی نصب کنی . بازم سوالی بود در خدمتم

zdff
08-08-2009, 07:35
سلام کیارش جان یه سوال میگم باتعویض رام اصلی گوشی به رام عربی آیا درقسمت sms حالتهای مختلف صفحه کلید کوریتی کامل آیا عربی داره یا فقط انگلیسی هست وعربیش همون صفحه کلید کوچک هست
ممنون که باحوصله جواب میدی

k i a r a s h
08-08-2009, 11:23
سلام کیارش جان یه سوال میگم باتعویض رام اصلی گوشی به رام عربی آیا درقسمت sms حالتهای مختلف صفحه کلید کوریتی کامل آیا عربی داره یا فقط انگلیسی هست وعربیش همون صفحه کلید کوچک هست
ممنون که باحوصله جواب میدی

سلام . خواهش می کنم وظیفست . متاسفانه با نصب رام عربی هم کیبورد عربی همون کوچیکست . ولی کار زیاد سختی نیست . با نصب یه کیبورد خیلی راحت می تونی ازش لذت ببری .

k i a r a s h
08-08-2009, 13:01
توجه توجه

سلام . بچه ها من چند وقتی بود که تو سایت اچ تی سی نرفته بودم . الان رفتم دیدم 2 - 3 تا Hot Fix تو سایت برای ویوا گزاشته گه یکیش خیلی خوبه . من الان ویندوزم 6.5 هستش و وقتی که کسی بهم زنگ می زنه با بوق اول گوشی منم زنگ می خوره ولی وقتی ویندوزم 6.1 بود بعد از یکی دوتا بوق تازه گوشی من زنگ می خورد . الان یه Hot Fix گزاشتن که این مشکل رو حل میکنه . یه سر به این جا بزنید http://www.htc.com/sea/supportdownloadlist.aspx?p_id=175&act=sd&cat=all

zdff
08-08-2009, 15:29
توجه توجه

سلام . بچه ها من چند وقتی بود که تو سایت اچ تی سی نرفته بودم . الان رفتم دیدم 2 - 3 تا hot fix تو سایت برای ویوا گزاشته گه یکیش خیلی خوبه . من الان ویندوزم 6.5 هستش و وقتی که کسی بهم زنگ می زنه با بوق اول گوشی منم زنگ می خوره ولی وقتی ویندوزم 6.1 بود بعد از یکی دوتا بوق تازه گوشی من زنگ می خورد . الان یه hot fix گزاشتن که این مشکل رو حل میکنه . یه سر به این جا بزنید http://www.htc.com/sea/supportdownloadlist.aspx?p_id=175&act=sd&cat=all

من این فیکس رو روی موبایلم ریختم جواب نداد ورژن ویندوز هم 6.1 هست چرا به نظر شما جوای نداد

zdff
08-08-2009, 15:33
توجه توجه

سلام . بچه ها من چند وقتی بود که تو سایت اچ تی سی نرفته بودم . الان رفتم دیدم 2 - 3 تا hot fix تو سایت برای ویوا گزاشته گه یکیش خیلی خوبه . من الان ویندوزم 6.5 هستش و وقتی که کسی بهم زنگ می زنه با بوق اول گوشی منم زنگ می خوره ولی وقتی ویندوزم 6.1 بود بعد از یکی دوتا بوق تازه گوشی من زنگ می خورد . الان یه hot fix گزاشتن که این مشکل رو حل میکنه . یه سر به این جا بزنید http://www.htc.com/sea/supportdownloadlist.aspx?p_id=175&act=sd&cat=all

من این فیکس رو روی موبایلم ریختم جواب نداد ورژن ویندوز هم 6.1 هست چرا به نظر شما جواب نداد

k i a r a s h
08-08-2009, 15:34
من این فیکس رو روی موبایلم ریختم جواب نداد ورژن ویندوز هم 6.1 هست چرا به نظر شما جوای نداد

نمیدونم واالله . یعنی اصلا تاثیر نداشت؟

تنها چیزی که این نوشته اینه:

This hot fix can only be applied in ROM version 1.27.XXX.XX or previous

یعنی باید روی رام هایی که ورژنشون 1.27 یا بالاتره جواب بده .

Saeid.smxo
08-08-2009, 15:49
سلام دوستان
این حالت نمایش ولوم که ویوا داره میشه حذف کرد؟ خیلی خوب نیست. اذیت میکنه.

k i a r a s h
08-08-2009, 16:01
سلام دوستان
این حالت نمایش ولوم که ویوا داره میشه حذف کرد؟ خیلی خوب نیست. اذیت میکنه.

سلام . تمام گوشی های جدید اچ تی سی حالت نماشی صداشون این جوریه . می تونی با بعضی برنامه ها یه تغییرات کوچولویی توش بدی ولی عوض نمیشه . خیلی خوبه که به نظر من . چرا اذیت می کنه؟

zdff
08-08-2009, 16:15
نمیدونم واالله . یعنی اصلا تاثیر نداشت؟

تنها چیزی که این نوشته اینه:

This hot fix can only be applied in ROM version 1.27.XXX.XX or previous

یعنی باید روی رام هایی که ورژنشون 1.27 یا بالاتره جواب بده .
نه متاسفانه اصلا جواب نداد

A.Plus
08-08-2009, 19:52
سلام. کسی میدونه چه جوری cpu گوشی رو آور کلاک کنم؟ چون میخوام بازی های گرافیک بالایی که تو سلیت هست رو بریزم به cpu نمیخوره فکر کردم اگه آور کلاک کنم بشه!!؟

k i a r a s h
08-08-2009, 23:42
سلام. کسی میدونه چه جوری cpu گوشی رو آور کلاک کنم؟ چون میخوام بازی های گرافیک بالایی که تو سلیت هست رو بریزم به cpu نمیخوره فکر کردم اگه آور کلاک کنم بشه!!؟

سلام . ادیب جان برو صفحه ی 10 همین تاپیک ، پست شماره ی 93

به نظر من که این کار رو نکن

zdff
09-08-2009, 13:54
میگم کیارش جان من دیشب رام 21 غیررسمی رونصب کردم خوشم نیومد میخوام رام اصلی رونصب کنم باید چیکارکنم گوشی بحالت قفل وبرنامه اول برگرده فقط باید رام اصلی توسایت htc رونصب کنم

k i a r a s h
09-08-2009, 17:21
میگم کیارش جان من دیشب رام 21 غیررسمی رونصب کردم خوشم نیومد میخوام رام اصلی رونصب کنم باید چیکارکنم گوشی بحالت قفل وبرنامه اول برگرده فقط باید رام اصلی توسایت htc رونصب کنم

سلام . آره کافیه فقط یک رام رسمی رو تو گوشیت نصب کنی و هار اس پی ال رو به رسمی برگردونی . از این جا: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=75140

siavash25
09-08-2009, 23:11
سلام به اساتيد و Viva داران

يه برنامه کنترل کامپيوتر کسی ميشناسه که با اين گوشی سازگاری داشته باشه؟
چند تا برنامه نصب کردم امّا بی فايده.يعنی ميخوام صفحه دسکتاپ رو تو گوشيم کاملا
ببيينم.يه برنامه جاوا داشتم رو w810 ريخته بودم توپ بود،به هميه قسمت های کامپيوتر
از طريق Bluetooth دسترسی داشتم،اگر برنامه ميشناسيد که رو اين گوشی جواب بده لطف کنيد معرفی کنيد که تو کفم.

k i a r a s h
10-08-2009, 12:07
سلام به اساتيد و Viva داران

يه برنامه کنترل کامپيوتر کسی ميشناسه که با اين گوشی سازگاری داشته باشه؟
چند تا برنامه نصب کردم امّا بی فايده.يعنی ميخوام صفحه دسکتاپ رو تو گوشيم کاملا
ببيينم.يه برنامه جاوا داشتم رو w810 ريخته بودم توپ بود،به هميه قسمت های کامپيوتر
از طريق Bluetooth دسترسی داشتم،اگر برنامه ميشناسيد که رو اين گوشی جواب بده لطف کنيد معرفی کنيد که تو کفم.

سلام . سیاوش جان این برنامه حتما باید به دردت بخوره:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=62986

اگرم دوست نداشتی از لینک زیر می تونی برنامه های مشابه رو پیدا کنی:
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=285

موفق باشی

siavash25
10-08-2009, 12:33
عزيز ممنون از جواب ولی من دنبال يه برنامه هستم که عکس اين کارو انجام بده
يعنی با گوشيم بتونيم کامپيوتر رو کنترل کنم.و بيشتر ميخوام
صفحه دسکتاپ کامپيوتر رو تو گوشيم ببينم.

k i a r a s h
10-08-2009, 13:29

ببخشی بد متوجه جملت شدم . من برنامه ای برای این کار نمیشناسم . اگه برنامه ای باشه تو لینک دومی که برات گذاشتم حتما می تونی پیداش کنی .

siavash25
10-08-2009, 16:48
برنامه چند تاهی دانلود کردم ولی نميدونم يا من بلد نيستم يا اينکه رو اين گوشی جواب
نميده.يه برنامه بود به اسم Bluetooth Remote Control با فرمت جاوا رو نصب دارم،آخرش بود.
ديروز يه برنامه Remote Control Server دانلود کردم اينم بد نيست ولی نميشه صفحه دسکتاپ رو ديد.فقط ميشه Winamp,Itun,Media Player,Vlc ,,,,,,, رو باهاش کنترل کرد.

A.Plus
10-08-2009, 17:31
یه سوال بی ربط!
کسی میدونه تو کدوم قسمت سایت میشه آیکون دان کرد؟

A.Plus
10-08-2009, 17:34
من یه پلیر میخوام که صدای بیشتری نسبت به مدیا پلیر داشته باشه. کسی سراغ داره؟

A.Plus
10-08-2009, 17:36

من گوشیم گارانتی یاس بود تو سی دی هدیه این برنامه بود. اگه پیداش کردم آپ میکنم.

k i a r a s h
10-08-2009, 19:33
یه سوال بی ربط!
کسی میدونه تو کدوم قسمت سایت میشه آیکون دان کرد؟

سلام . ادیب جان از اینجا بگیر:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=74636

البته این آیکون ها برای ویندوز موبایله هاا . منظورت کامپیوتر که نبود؟

من یه پلیر میخوام که صدای بیشتری نسبت به مدیا پلیر داشته باشه. کسی سراغ داره؟

فکر کنم باید از پلیر هایی که اکولایزر دارن استفاده کنی .

A.Plus
10-08-2009, 21:19
نه کیارش جان برای گوشی میخوام . راستی رنم افزاری هست که بشه فایل های exe. رو تو کامپیوتر به cab تبدل کرد وبعد مستقیم تو گوشی نصب کرد؟ من یکم با این device center مشکل دارم!!!

siavash25
10-08-2009, 23:30
اديب جان اگر آپ کنی که حرف نداری،اگرم نميتونی اسمشو بگو که بد جور تو کفم

zdff
11-08-2009, 09:08
سلام کیارش جان میگم منم ازکجا بفهمم spl گوشیم 1.27 هست یا 1.26 چون بدن توجه به این جریان رفتن و
دانگريد SPL به SPL اصلی رو انجام دادم وبعدش متوجه توضیحات شمادر بالای مقاله شدم که گفته بودی روش برای1.26 هست میگم بااینکار گوشی به مشکل نمیخوره چون من دیشب گوشیمو روشن گذاشته بودم صبح دیدم خاموشه واون صفحه بالای استارت هم بدون برنامه بود انگار تازه ویندوز نصب کردی نکنه مشکل از انلاک باشه

A.Plus
11-08-2009, 12:43
اديب جان اگر آپ کنی که حرف نداری،اگرم نميتونی اسمشو بگو که بد جور تو کفم

سیاوش جان سیدی رو گم کردم از دیروز تا حالا دارم میگردم دنبالش. اگه پیدا کردم 2 دقیقه بعد میتونی دان کنی.

zdff
11-08-2009, 15:05
سلام کیارش جان میگم منم ازکجا بفهمم spl گوشیم 1.27 هست یا 1.26 چون بدن توجه به این جریان رفتن و
دانگريد SPL به SPL اصلی رو انجام دادم وبعدش متوجه توضیحات شمادر بالای مقاله شدم که گفته بودی روش برای1.26 هست میگم بااینکار گوشی به مشکل نمیخوره چون من دیشب گوشیمو روشن گذاشته بودم صبح دیدم خاموشه واون صفحه بالای استارت هم بدون برنامه بود انگار تازه ویندوز نصب کردی نکنه مشکل از انلاک باشه
کیارش جان منو دریاب....

k i a r a s h
11-08-2009, 18:07
دانگريد spl به spl اصلی رو انجام دادم وبعدش متوجه توضیحات شمادر بالای مقاله شدم که گفته بودی روش برای1.26 هست میگم بااینکار گوشی به مشکل نمیخوره چون من دیشب گوشیمو روشن گذاشته بودم صبح دیدم خاموشه واون صفحه بالای استارت هم بدون برنامه بود انگار تازه ویندوز نصب کردی نکنه مشکل از انلاک باشه

نه اشکال نداره . اگرم 1.27 بوی این که اس پی ال اصلی رو نصب کردی خیلی بهتره تا این که اصلا نصب نکنی . بعید می دونم مشکلی پیش بیاره . خاموش شدنشم حتما از قاطی کردنش بوده . یکی دو روز کر کن اگه باز مشکلی داشت اون وقت اس پی ال رو عوض کن . راستی چرا با رام 6.5 حال نکردی؟ مگه بد بود؟

amin3k
11-08-2009, 19:22
سلام من میخوام این گوشی رو بگیرم.لطفا از سرعت و بقیه امکانات برام بگید .
ممنون

siavash25
11-08-2009, 19:26
پیانو ، فلوت و درام همه در گوشی شما (http://mobilestan.net/showthread.php?t=73684)

اصلاً نصب نميشه،کسی تست کرده؟ خيلی دوست دارم فلوت بزنم. :4:

اون Hotfix هم پيغام داد که گوشيت Support نميشه.مسخره بازيه ها. :13::13:

راستی اديب جان ببين شايد تو اون کشو بالا ييه باشه.زير اون کتابه. :41::41:

A.Plus
11-08-2009, 19:33
پیانو ، فلوت و درام همه در گوشی شما (http://mobilestan.net/showthread.php?t=73684)

اصلاً نصب نميشه،کسی تست کرده؟ خيلی دوست دارم فلوت بزنم. :4:

اون Hotfix هم پيغام داد که گوشيت Support نميشه.مسخره بازيه ها. :13::13:

راستی اديب جان ببين شايد تو اون کشو بالا ييه باشه.زير اون کتابه. :41::41:

من نصب کردم خیلی باحال بود ولی هر کار کردم نفس فلوت بالا نیومد:4:
پیداش کردم رو گوشی خودم نصب کردم فقط با مدیاپلیر و وینمپ و جت آدیو syncs میشه. my computer هم میاد ولی درایو ها باز نمیشه!
اگه میخوای آپ کن.

k i a r a s h
11-08-2009, 19:58
ممنون

سلام . دوست عزیز به نظر من این گوشی خیلی زیباست . بدنش واقعا جالب و قشنگه و یه جورایی ضد خشه . وتو نور خیلی خیلی زیبا میشه . سرعتش خوبه اما در مقایسه با پاکت پی سی های قویتر خب ضعیفه . تاچ خیلی خوبی داره . صداش خوبه . دوربین معمولیه وووووو
راستش دیگه نمی دونم چی بگم . هر چی می خوای بدونی بگو تا بهت بگم .
در کل به نظر من که نسبت به قیمتش فوق العادست . یعنی من به نسبت قیمتش از 100 بهش 120 میدم :4:

A.Plus
11-08-2009, 21:14
ممنون

طراحیش فوق العاده س. از نظر سرعت یکم در برابر مدل های دیگر htc کم میاره. ولی نسبت به بقیه pcc ها عالیه. ارزونترین مدل htc . به همون نسبت هم امکاناتش کمه. اگه gps داشت دیگه حرف نداشت. دوربینش نسبت به 2 مگاپیکسلی های نوکیا پادشاهه. کیفیت صفحه ی نمایشش حرف نداره. مموری داخلی خوبی داره. مشکلش اینه که نمیشه مموری کارت رو وقتی که گوشی روشنه جداکرد. خیلی جمع و جوره. من که عاشق طراحیشم.:54:

A.Plus
11-08-2009, 21:16
سلام به همگی
نرم افزاری هست که مولتی تاچ رو برای گوشی شبیه سازی کرد؟ الان دیدم برای 5800 یکی درست کردن. چرا برای pcc درست نمی کنن؟ چرا هرچی امکاناته باید برای سیمبین باشه؟!!

siavash25
11-08-2009, 21:24
من نصب کردم خیلی باحال بود ولی هر کار کردم نفس فلوت بالا نیومد:4:
پیداش کردم رو گوشی خودم نصب کردم فقط با مدیاپلیر و وینمپ و جت آدیو syncs میشه. My computer هم میاد ولی درایو ها باز نمیشه!
اگه میخوای آپ کن.

دوباره دان کردم درست شد،کلی فوت کردم :4::4:
ولی فلوت نميزنه ضمناً هنگ هم زياد ميکنه