PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : HTC Touch 3G CLUB | بحث و گفتگو در مورد این دستگاه زیبا

صفحه ها : [1] 2

hamhami_333
21-12-2008, 12:11
HTC Touch 3G CLUB | بحث و گفتگو در مورد این دستگاه زیبا

در این تاپیک به بحث و بررسی گوشی HTC Touch 3G می پردازیم . لطفا از بحث های بیجا و نامربوط به این گوشی خودداری کنید .

بهترین فارسی ساز برای Touch 3G:

فارسی ساز 6.1 ----> AlirezA Multilingual Support 3.0 Build 416
فارسی ساز 6.5 ----> MOBiDIV.416

اینم یه آموزش لازم و مورد نیاز برای Touch 3G:

آموزش تصويري آنلاک کردن و نصب رام هاي غير رسمي در Touch 3G (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=74159)

موفق باشید

hamhami_333
21-12-2008, 12:26
خوب اول از همه یه مقایسه بکنم واستون
touch 3G VS TOUCH diamond
اول یه چیزه جالب بگم پردازنده touch 3G:Qualcomm MSM7225 528 Mhz processor.اما diamond:Qualcomm MSM7201A 528 Mhz processor
رم و رام این دو تا گوشی با هم یکیه
جفتشون کیبورد ندارند
دوربین touch 3G فوقوالعادست(به جز در شب)اما diamond چنگی به دل نمبزنه
touch 3G:نود وشش گرم diamond:صد و ده گرم
بقیه چیزاشون یکیه به جز چندتا چیزه فانتزی که diamond داره اما 3G نه که همیی اونا باعث کندتر شدن diamond شده
نکته مهم باتریه که 3G خیلی بر تر از diamond هست
قیمتارم که مقایسه کنین مطمینا متوجه برتری کامل 3G بر دیاموند خواهید شد

hamhami_333
21-12-2008, 12:30
راجع به طراحیم یه دو نکته بگم اول اینکه diamond همش جای انگشتاتون روش میمون هی باید تمیزش کنین در ضمن به خاطره زاوی داشتن تو برخی جاهاش احتمال رنک پریدگیش زیاده اما 3G یه فرم ساده و شیک دارخ و هیچ جاش جای انگشتاتون نمیمونه!!!!!!!!!!

pouya 999
22-12-2008, 15:41
صفحه نمایش کدوم بهتره ؟
اخه diamond 640*480
ولی 3g 320*240 ؟؟؟:7::7::7::7:

MOHAMMED
22-12-2008, 20:50
منم تاچ 3 جی رو بر دایموند ترجیح میدم !

صفحه وی جی ای دایموند با خیلی از برنامه ها مشکل داره .... اما این دیگه مشکلی نداره !

من هر دو رو گرفتم دستم واقعا تاچ 3 جی خیلی نازتر از دایمونده !

hamhami_333
22-12-2008, 21:56
خوب یه خبره خوشم بدم عزیزان سایت رسمی HTC رام عربی ساپورت touch 3G رو روی سایت گزاشته واسه دانلود دیگه خیالتون از فارسی خوندن نوشتن راحت با هیچ نرم افزار و مرور گری هم مشکل نداره حتی با opera!!!!!!!!!!!

hamhami_333
22-12-2008, 22:00
:atten: دوستانی که رام عربی رو برای گوشیشون دانلود میکنن فقط کافیه یک فارسی ساز من خودم Multilingual support رو پیشنهاد میکنم و یک کیبورد ترجیحا resco keyboard رو گوشیشون نصب کنن حالا از فارسی نوشتن و فارسی خوندن بدون هیچ مشکلی لذت ببرین در همه جا و همه نرم افزارها!!!!:41:

hamhami_333
22-12-2008, 22:06
:atten:خوب سایت htc دوباره واسه 3G گل کاشته پک کامل برنامه های فارسی(عربی) تقویم دیکشنری قران و اذان داخل این پک نرم افزاری هستند :41:
البته کسایی میتونن از این پک استفاه کنن که رامشون عربی باشه !!!

hamhami_333
22-12-2008, 22:39
روش هارد ریست کردنه 3g :
1-گوشیرو خاموش کنید
2-دکمه تنظیم صدارو به سمت پایین نگه دارید و هم زمان دکمه اینتر را نگه داریی
3-در همین حال یک بار پاور را فشار دهید
4-تمام!!:4:

MOHAMMED
23-12-2008, 16:09
دوست عزیز قیمت این گوشی در حال حاضر در بازار ایران چقدر هست ؟؟

Behnood
23-12-2008, 16:19
اینم چندتا عکس از HTC 3G

http://img.gsmarena.com/vv/pics/htc/htc-touch-3g-03.jpg

http://img.gsmarena.com/vv/pics/htc/htc-touch-3g-01.jpg

http://img.gsmarena.com/vv/pics/htc/htc-touch-3g-02.jpg

hamhami_333
23-12-2008, 22:04
دوست عزیز قیمت این گوشی در حال حاضر در بازار ایران چقدر هست ؟؟
530 با گارانتیه یاس

hamhami_333
23-12-2008, 22:13
HTC -touch-3G
شرح نوع كامپيوتر جيبي ساده
تاريخ معرفي 15/09/2008
ساخت
تنوع رنگ مشکی، آبی، قهوه‌ای
وزن 96 گرم
ابعاد 102 × 53.6 × 14.5 ميليمتر
بستر نرم افزاری
شبکه GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 و HSDPA 2100 / 900
نسل سوم
سیستم عامل Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional
سیستم عامل ویندوز خير
سیستم عامل سیمبین خير
پشتیبانی جاوا بله
پردازنده Qualcomm MSM7225 528 Mhz
مشخصات صفحه نمايش
صفحه نمايش نوع TFT touchscreen
صفحه لمسی بله
اندازه 2.8 ميليمتر
دقت 240 × 320 پيكسل
تعداد رنگ 65000 رنگ
مشخصات دوربین
دوربين دارد
کیفیت 3.15 مگاپيكسل
ابعاد تصویر 2048×1536
دوربین دوم دارد ندارد
قابلیت فیلمبرداری دارد
فوکوس اتوماتیک ندارد
فلاش ندارد
زوم اپتیکال
حافظه
دفترچه تلفن دارد
ذخيره سازي تماس ها دارد - نامحدود
حافظه داخلي 256 مگابايت
كارت حافظه دارد
نوع كارت حافظه microSD
كارت حافظه همراه گوشي موبايل ندارد مگابايت
تبادل اطلاعات
ارسال پيام SMS - MMS - Email - Instant Messaging
درگاه مادون قرمز ندارد
بلوتوث دارد - بلوتوث نسخه‌ی 2.0 به همراه A2DP
درگاه USB دارد - miniUSB
مرورگر اينترنت WAP 2.0/xHTML, HTML
شبكه بيسيم (WLAN) دارد - Wi-Fi 802.11 b/g
GPRS دارد - Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD ندارد
EDGE دارد - Class 10, 236.8 kbps
3G دارد - HSDPA, 7.2 Mbps
Push To Talk ندارد
زنگ
نوع زنگ پلی‌فونیک 40 کاناله و MP3
تنظيمات زنگ دارد با قابلیت دانلود
لرزاننده دارد
بلندگو
قابليت ها
قابليت نمايش فايلهاي MS-Office دارد
قابليت نمايش فايلهاي PDF دارد
بازي دارد
پخش كننده موسيقي دارد - MP3/AAC
پخش كننده فيلم دارد
قابليت ضبط صدا دارد
راديو ندارد
دستور صوتي ندارد
پيش بيني كلمه
هندز فري / هدست دارد
ساير قابليت ها گیرنده‌ی داخلی GPS، یادداشت صوتی، کارکرد A-GPS ، جاوا MIDP 2.0، هندزفری داخلی، Pocket Office با قابلیت مرور Word، Excel، PowerPoint و PDF ، آلبوم صوتی/ ویدیویی
باتري
نوع باتري استاندارد یون لیتیوم
ظرفيت باتري 1100 mAh
زمان انتظار 450 ساعت
زمان مكالمه 6:30 ساعت
شارژر باتري دارد

hamhami_333
23-12-2008, 22:15
:atten:
یه نکته بگم تو اکثر سایتها واسه مشخاصات این گوشی زده دوربین دوم دارد اما باید گم که این گوشی فاقد دوربین دوم است(لا اقل مال من که نداره:4:)

ARASH
23-12-2008, 22:44
خیلی عجیبه اگر این گوشی دوربین دوم نداشته باشه!
اصلا اسم گوشی 3g هست!!!!!!!!!!!

MOHAMMED
24-12-2008, 00:17
واقعا 530 قیمت خوبیه

امکاناتش که خیلی عالی هست

از نزدیک گرفتم دستم خیلی ناز و کوچولوه

درسته اسمش 3 جیه اما دوربین دوم نداره ، ولی 3 جی داره ، منظور پشتیبانی از شبکه نسل سوم هست ، برای اینترنت به درد میخوره و سرعتش بالاتره . مثلا ایفون 3 جی هم دوربین دوم نداره !

athlon64x2
24-12-2008, 01:02
به نظر شما با توجه به اختلاف قيمت ناچيز با دياموند قيمت در نظر گرفته شده غير موجه نيست ؟
رزولوشن صفحه - رم کافي - سي پي يوي متناسب و عمر قابل قبول باتري اولين نکاتي هستند که هر کاربر ديوايس پاکت پيسي براي ارزشگذاري اوليه دستگاه از اونها استفاده ميکنه چون بطور روزمره براي انجام کارش با اونها در تعامل هست ساير مسائل براي هر فرد و کاربرد خاص او ارزش پيدا ميکنند.
اين ديوايس ارزانسازي شده دياموند با يک صفحه کيو وي جي آ ولی بر اساس همان پلتفرم است.

hamhami_333
24-12-2008, 09:16
درسته که قیمتش ارزونتره اما خیلی نکاتش از اون بهتره و چیزی که واسه من عجیبه اینه تو سایت gsmarena.com
این گوشی از دیاموند کمتر رای اورده در صورتی که اگه به قسمت نظرها برید اکثره کسایی که این گوشیرو خرید اضهار رضایت کردن !!!!!!!!!!!!!!

hamhami_333
24-12-2008, 10:35
از مدیران یه خواهش دارم لطفا نام این گوشیرم تو قسمت انتخاب نوع گوشی اضافه کنن

amirreza_rezaei
24-12-2008, 11:22
شما که 3g دارین لطفا بگید جای انگشت روی صفحه اش میمونه (بدون محافظ) چون من وقتی باهاش کار کردم محافظ صفحه داشت بنابر این بگید میمونه یا نه

ARASH
24-12-2008, 12:43
از مدیران یه خواهش دارم لطفا نام این گوشیرم تو قسمت انتخاب نوع گوشی اضافه کنن

درخواستش به Designer سایت داده شد

در ضمن نام تاپیک هم اصلاح شد و تاپیک مهم شد

athlon64x2
24-12-2008, 17:17
دوست عزيزم ممنونم از پاسختون البته منظور من کاملا برعکس بود ولي حالا که پست خودم رو خوندم متوجه شدم چقدر بد نوشته ام و کاملا برداشت شما صحيح بوده. راستش رو بخواهيد خيلي برام مهمه که دوست گلي چون شما دل شکسته از نوشته من نشه به همين دليل اونقدر جرح و تعديلش کردم که مقصود معکوس شد!

واقعيتش اينه که به عنوان کاربر (همون يوزر معمولي) پاکت پي سي براي چندين سال تعداد موارد ليست آرزوهام رو مداوم کاهش دادم . اصلا اعتقادي به مقايسه هيچ گوشي موبايلي نه فقط پاکت پي سي با يک ام پي تري پلير يا دوربين عکاسي و فيلمبرداري و غيره ندارم. برام گاهي جالبه که دوستان ديوايسي با قابليتهاي فوق العاده زياد در دست ميگيرند و به مقايسه بلندي صداش با فلان گوشي يا کيفيت عکسش با بهمان دوربين ميپردازن

حداقل براي کاربردي که پي پي پي سي براش طراحي شده رزولوشن صفحه جزو سه اولويت اول هست. نميتونم بگم وي جي آ کافيه حتي وايد اونهم کافي نيست من که دلم ميخواست اگر ميشد سوپر وي جي آ هم در دسترس بود ولي فعلا که نيست بالاترين رزولوشن ممکن بهترين کارايي رو داره . به همين دليل اين ديواييس عليرغم پلتفرم کارا و جا افتاده اي که داره يک پاشنه آشيل مهم داره و اونهم رزولوشن بسيار کم اسکرين هست.

واقعيت اينه که براي خيلي از کاربران اين اختلاف قيمت کمتر از 100 هزار تومان توجيه پذير نيست و واقعا مي ارزه که اين اضافه قيمت رو بديم و گوشي وي جي آ دياموند رو تهيه کنيم. ناگفته پيداست که اختلاف قيمت اين 2 گوشي براي اچ تي سي 100 دلار آب نميخوره و اچ تي سي داره اين گوشي رو با اين قيمت ميده تا خلا بازار در رده 300 تا 500 دلار رو پر کرده باشه چرا که ديگه همگان ميدانند پلتفرم کوالکام 400 مگاهرتزي نسل قديم 7200 که در تاچ کروز و تايتن 2 بکار رفته بخاطر ايراد طراحي کارايي لازم رو نداره. در واقع براي حفظ بازار اچ تي سي مجبور بود به سرعت جايگزيني براي تاچ کروز که به شدت ارزشش رو بين کاربران از دست داده پيدا کنه ماحصل ازدواج بدنه تاچ اوليه شد با پلتفرم عالي دياموند و فقط براي حفظ ارزش دياموند اسکرين اون تعويض شد. در واقع اين يک گوشي عالي براي کسي است که رزولوشن صفحه چندان براش مهم نيست و زياد با خوندن متن يا کار با شيت ها روي ديوايس سر و کار نداره. براي چنين فردي (بخصوص اگر قصدش بازي هم باشه که چه بهتر) اين انتخابي عالي محسوب ميشه اما متاسفانه آينده نگرانه نيست

باز هم ممنون از جوابتون

hamhami_333
24-12-2008, 17:53
شما که 3g دارین لطفا بگید جای انگشت روی صفحه اش میمونه (بدون محافظ) چون من وقتی باهاش کار کردم محافظ صفحه داشت بنابر این بگید میمونه یا نه
والا اول که از تو جعبه اومد بیرون خودش محافظ رو صفحه داشت بعدش من اون و کندم و یکی که داخل جعبه بودو چسبوندم نتیجه:
بدون محافظ باهاش کار نکردم که ببینم جای انگشت ممونه یا نه اما خوب وقتی محافظ lcd به این خوبی داره ادم چرا استفاده نکنه !!!

hamhami_333
24-12-2008, 18:21
بالاترين رزولوشن ممکن بهترين کارايي رو داره . به همين دليل اين ديواييس عليرغم پلتفرم کارا و جا افتاده اي که داره يک پاشنه آشيل مهم داره و اونهم رزولوشن بسيار کم اسکرين هست.
باز هم ممنون از جوابتون
واقعا به نظر شما نقطه اشتراکی بین کیفیت LCD و کارایی گوشی هست !!!!! به نظره من چیزهایی که کاراییرو بالا میبره و این چیزها تو دیاموند نیست :سبک بودن گوشی هست که هم حملش اسون میکنه هم استفاده از اونو پردازنده گوشی هست و کیفیت دوربین و عمر باطری البته یک سری مسایل مثل برنامه کاربردی گوشیها که خوب تو همه پااکت پیسی ها هست
یا مثلا چونکه دیاموند touch flo 3d داره کاراییش بهتره به نظره من اینطور نیست چون همین موضوع باعث کند شدن این گوشی شده نمی دونم دوستان این ضرب المثل شنیدن:
یه بنه خدای یه لباس پشمی خوشکل میپوشه اما هیچی زیرش تنش نمیکنه تو مهمونی همه میگن چه قدر قشنگه اون بنده خدا میگه:اره بیرونش شمارو کشته توش منو!!!!!:merci:

athlon64x2
24-12-2008, 19:18
واقعا به نظر شما نقطه اشتراکی بین کیفیت LCD و کارایی گوشی هست !!!!!

سلام دوست خوبم

پاسخ اين سوال متعجبانه شما "بله 100% هست" در مورد بقيه نکات همونطور که گفتم سليقه اي است

ببينيد شما زماني که ميخواهيد روي پاکت پي سي تون يک مطلب بخونيد (به عنوان مثال يک کتاب) يا برنامه اي اجرا کنيد که الگوريتمهاي تشخيصي درماني رو نمايش ميده يا اطلاعات خاصي مربوط به پرونده رو در يک شيت اکسل ويرايش کنيد يا حتي کار خيلي شايعي مثل مشاهده وب سايت ها يا تايپ ايميل رو انجام بدين قدر 4 برابر فضاي کاري بيشتر رو ميدونيد
يک مثال ميزنم. فرض کنيد الان رزولوشن مونيتور کامپيوتر شما 1280x1024 هست . لطف کنيد و در بخش تنظيمات اونو روي 640x480 تنظيم کنيد آيا کارايي شما با کامپيوتر کاهش پيدا نميکنه ؟ حتي همين وبسايت رو هم نميتونيد به درستي مطالعه کنيد

پس اتفاقا بين رزولوشن صفحه نمايش يک ديوايس با کارايي اون ارتباط وجود داره ولي همونطور که گفتم بستگي به کاربردي که شما داريد هم پيدا ميکنه . اگر نياز به ويرايش يا مطالعه حجم زياد ديتاي نوشتاري و ديداري نداشته باشيد کاملا جوابگوست

در مورد کندي دياموند صحبت کرديد و اينکه حذف تاچ فلو نکته مثبت گوشي touch 3g است . البته بنده جزو طرفداران پر و پا قرص flo3d نيستم ولي کمي بي انصافي است که به اين شکل به قاضي بريم چون دست شما روي هردوي اين گوشي ها براي نصب رامهاي مختلف با قابليتهاي مختلف بازه و اساسا "داشتن" يک قابليت بصورت ديفالت نکته مثبت تلقي ميشه که در مورد تاچ فلو3دي در رام اصلي دياموند صادقه.

بطور خلاصه همونطور که در پيغام قبلي نوشتم رزولوشن اسکرين - سي پي يو حجم رم و شايد بتوان در مرتبه اي پايين ترم حجم رام مستقيما آنچه در مجموع احساس شما از کارايي يک پاکت پي سي رو مشخص ميکنند تبيين ميکنند. ساير پارامترها چاشني اين لذت هستند .

PCSEVEN
25-12-2008, 21:35
نويد خان با توجه به اينكه شما به اين مدل دسترسي داري 3 تا سوال دارم

اول اينكه در عمل باطري اين مدل در حالت Stand-by چند روز دوام مياره ؟

دوم : كيفيت خروجي صداي Touch 3G در چه سطحي هست آيا در سطح مدل هاي Touch & HTC 3400 هستش ؟ كه از خروجي صداي نسبتا خوبي برخوردارن يا اينكه در سطح جمين و تاي تن هست ؟

سوم : حساسيت صفحه ي تاچ ش چطوره ؟ آيا سريع عمل ميكنه يا با كمي مكث همراهه ؟

با تشكر

hamhami_333
25-12-2008, 21:59
نويد خان با توجه به اينكه شما به اين مدل دسترسي داري 3 تا سوال دارم

اول اينكه در عمل باطري اين مدل در حالت Stand-by چند روز دوام مياره ؟

دوم : كيفيت خروجي صداي Touch 3G در چه سطحي هست آيا در سطح مدل هاي Touch & HTC 3400 هستش ؟ كه از خروجي صداي نسبتا خوبي برخوردارن يا اينكه در سطح جمين و تاي تن هست ؟

سوم : حساسيت صفحه ي تاچ ش چطوره ؟ آيا سريع عمل ميكنه يا با كمي مكث همراهه ؟

با تشكر
والا من که خوب همینجوری بدون استفاده گوشیرو نزاشتم که ببینم تو حالت stand-by چند روز دوام میاره اما خوب تو مشخصاتش نوشته که 450 ساعت و زمان مکالمه هم نوشته 6.5 اما خوب واسه من بیشتر از 2 روز نمیکشه البته بگم من زمان مکالمم متوسطه زمان بازیم متوسطه زمان گوش دادن به موسیقی زیاد با همچین استفادهای 2 روز
در مورد سوال دومت اگه منظورت کیفیت کیفیت صداش خوبه بلندیم صداشم در حدیه که تو خیابون صدای زنگشو بشنوی !!!در مجموع من به صداش نمره 15 میدم از 20
راجع به صفحه تاچشم باید بگم عالیه بدون هیچ مکس و بسیار روان
منم خیلی دوسش دارم:8::4:

tighoor
27-12-2008, 13:56
والا من که خوب همینجوری بدون استفاده گوشیرو نزاشتم که ببینم تو حالت stand-by چند روز دوام میاره اما خوب تو مشخصاتش نوشته که 450 ساعت و زمان مکالمه هم نوشته 6.5 اما خوب واسه من بیشتر از 2 روز نمیکشه البته بگم من زمان مکالمم متوسطه زمان بازیم متوسطه زمان گوش دادن به موسیقی زیاد با همچین استفادهای 2 روز
در مورد سوال دومت اگه منظورت کیفیت کیفیت صداش خوبه بلندیم صداشم در حدیه که تو خیابون صدای زنگشو بشنوی !!!در مجموع من به صداش نمره 15 میدم از 20
راجع به صفحه تاچشم باید بگم عالیه بدون هیچ مکس و بسیار روان
منم خیلی دوسش دارم:8::4:

در مورد stand-by time بگم که کلا پاکت پیسیا زمان stand-by شون خیلی خیلی بالاست...
مثلا گوشی شما که 450 ساعت یعنی حدود 18 - 19 روز stand-up time ش هست... مطمأن باشد که اصلا الکی نیت و واقعا 19 روز باتری رو نگه میداره...

ARASH
27-12-2008, 16:08
این گوشی به لیست گوشیها اضافه شد

hamhami_333
27-12-2008, 16:42
اول از همه اقا ارش مرسی دومن من میخواستم ببیتم Touch 3g جزو کدوم دسته قرار میگیره prophet یا..........

PCSEVEN
02-01-2009, 10:22
باسلام

hard reset the Jade : HTC Touch 3G

جهت هارد ريست jade يا همون HTC Touch 3G بصورت زير عمل ميكنيم

ابتدا درب پشت گوشي را بيرون آورده تا بتوانيم به button ريست كوشي دسترسي داشته باشيم دوستان توجه داشته باشيد كه اين button به رنگ قرمز مي باشد و در زير محل كارت حافظه قرار دارد

1) گوشي رو از حالت Sleep Mode (حالت استراحت) خارج كرده در واقع همون يك بار فشردن كليد Power ON

2) همزمان سه كليد زير رو باهم به مدت 3 ثانيه نگه ميداريم و سپس رها ميكنيم

كليد كم كردن ولوم صدا + كليد وسط مابين كليدهاي سبز و قرمز + فشردن كليد ريست با قلم
OR

VOLUME DOWN + (central key) + RESET

خواهيم ديد صفحه سفيدي كه حاوي يك پيغام آبي رنگ است ظاهر شده

متن پيغام

This operation will delete
,all your personal data
and reset all settings
.to manufacturer default
press Volume Up to restore
manufacturer defaulte, or
.press other keys to cancel

توجه داشته باشيد كه در اين مرحله فقط و فقط كليد Volume Up رو واسه اتمام كار بزنيد در غير اينصورت با فشردن هر كليد ديگري عمليات هارد ريست رو Cancel خواهيد كرد.

tighoor
02-01-2009, 12:22
اول از همه اقا ارش مرسی دومن من میخواستم ببیتم Touch 3g جزو کدوم دسته قرار میگیره prophet یا..........

نخیر گوشی touch 3g جزو سری Jade هست...

hamhami_333
02-01-2009, 13:36
رام کوک شده ای واسه این سری نیومده هنوز ؟

DJ.HAMED
02-01-2009, 20:52
سلام.

دستان برای این گوشی فارسی ساز اومده؟

اگه آره میشه با توضیح قرار بدید ممنون مشیم

موفق باشید./

DJ.HAMED
03-01-2009, 11:35
کسی نیست جواب مارو بده؟

ghamgin13
03-01-2009, 14:54
کیفیت دوربین گوشی در چه حدی؟؟؟؟؟

hamhami_333
03-01-2009, 18:04
سلام دوست عزیز به قول دوستان اولا از زدن پستهای پشت سر هم خود داری کنید دوما اگه کسی از دوستان باشه و بدونه حتما جواب میده راجع به سواله اولتون بله فارسی ساز داره :
AlirezA Multilingual Support 3.0 Build 416 البته بگم که تو opera9 مشکل داره که 2 تا راه هست یا باید بری رام عربی که خودی سایته htc گزاشته دانلود کنی بعدم این فارسی سازرو نصب کنی یا هم اینکه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=764343#post764343

hamhami_333
03-01-2009, 18:06
راجع به کیفیته دوربینش باید بگم راضی کنندست اما حیف که فلش نداره الان موقع امتاحانامه بعده امتاحانا چندتا عکس میزارم بازم سوالی بو در خدمتم

hastam
05-01-2009, 00:00
در مجموع نظرت چیه؟

نظر من درباره رزولیشن صفحه شما رو تصدیق می کنه
یعنی اینکه دوست عزیزی که گفتن رزولیشن بالاتر در خوندن متن و ... کمک میکنه باید گفت اگر خوندن متن در حد پیامک و ایمیل باشه که خب رزولیشن حرفی برای گفتن نداره؟! و اون مثالی که ایشون زده بودن درباره تغییر رزولیشن کامپیوتر به 480*640 باید گفت اختلاف اونقدر هم نیست
تاچ افلو نداره؟ یکم توضیح بده

hamhami_333
05-01-2009, 08:06
در مجموع نظرت چیه؟

یعنی اینکه دوست عزیزی که گفتن رزولیشن بالاتر در خوندن متن و ... کمک میکنه باید گفت اگر خوندن متن در حد پیامک و ایمیل باشه که خب رزولیشن حرفی برای گفتن نداره؟! و اون مثالی که ایشون زده بودن درباره تغییر رزولیشن کامپیوتر به 480*640 باید گفت اختلاف اونقدر هم نیست
در مجموع به نظرم گوشی بسیار خوبی هستش در مورد خوندن مطالب باید بگم ذره ای اذیت نمیشین(mail-word-sms-Ebook)اما خوب من اونجا نمیخواستم بحثو ادامه بدم در کل چیزهایی که نداره :26:
Touch flo3D اما Touch flo 2D داره
Gsensor نداره
فلش دوربین !!

athlon64x2
05-01-2009, 19:14
در مجموع نظرت چیه؟

سلام دوست عزيز

فکر ميکنم اگر قراره اشتباه کسي رو گوشزد کنيم بايد اين کار با بحث منطقي و ادله و منطق همراه باشه . اميدوارم در اين اصل با هم توافق داشته باشيم.
خوب اين از جمله اي که بنده نوشتم

فرض کنيد الان رزولوشن مونيتور کامپيوتر شما 1280x1024 هست . لطف کنيد و در بخش تنظيمات اونو روي 640x480 تنظيم کنيد آيا کارايي شما با کامپيوتر کاهش پيدا نميکنه ؟

زماني که ميخواهيد روي پاکت پي سي تون يک مطلب بخونيد (به عنوان مثال يک کتاب) يا برنامه اي اجرا کنيد که الگوريتمهاي تشخيصي درماني رو نمايش ميده يا اطلاعات خاصي مربوط به پرونده رو در يک شيت اکسل ويرايش کنيد يا حتي کار خيلي شايعي مثل مشاهده وب سايت ها يا تايپ ايميل رو انجام بدين قدر 4 برابر فضاي کاري بيشتر رو ميدونيد

خوب حالا خودتون محاسبه رو انجام بدين
1280 * 1024 / 4 = 640* 512
640 * 480 / 4 = 320 * 240

البته در تب تنظيمات مونيتور معمولا 640*512 رو نداريم به همين دليل نزديکترين رزولوشن يعني 640*480 رو مثال زدم.

به هر حال نميتونم برداشتي جز اين داشته باشم که با توجه به گوشي خودتون i900 که رزولوشن 240*400 داره (عملا با توجه به استاندارد نبودن اين صفحه در بيشتر موارد کارکردي در حد qvga داره) اين جمله رو فرموديد. بنده کاري به تعصبات علايق و سلايق ندارم. وقتي در يک فروم علمي صحبت ميکنيم بايد کلام ما و نظرات ما - بخصوص در خصوص راهنمايي ديگران - عاري از تعصب باشه. حقيقت رو نميشه انکار کرد که 4 برابر پيکسل بيشتر يعني 4 برابر فضاي کار بيشتر و اگر مصرف کننده واقعي پاکت پي سي باشيد هيچگاه اين مهم رو بي اهميت تلقي نميکنيد. به هر حال مطمئن باشيد اين دستگاهها آخرين نسل ديوايسهاي qvga هستند که مشاهده ميفرماييد کما اينکه نسل موجود همانند اتم زينک و تاچ کروز و بقيه دوستان هم موفق نبودند. تنها موردي که ميتوان ديوايسي با رزولوشن qvga و سي پي يو و رم مناسب رو برتر دونست گيم ها است و لاغير.

خوشحال ميشم جواب منطقي شما رو بخونم

hamhami_333
05-01-2009, 20:24
سلام دوست عزيز

فکر ميکنم اگر قراره اشتباه کسي رو گوشزد کنيم بايد اين کار با بحث منطقي و ادله و منطق همراه باشه . اميدوارم در اين اصل با هم توافق داشته باشيم.

البته در تب تنظيمات مونيتور معمولا 640*512 رو نداريم به همين دليل نزديکترين رزولوشن يعني 640*480 رو مثال زدم.

به هر حال نميتونم برداشتي جز اين داشته باشم که با توجه به گوشي خودتون i900 که رزولوشن 240*400 داره (عملا با توجه به استاندارد نبودن اين صفحه در بيشتر موارد کارکردي در حد qvga داره) اين جمله رو فرموديد. بنده کاري به تعصبات علايق و سلايق ندارم. وقتي در يک فروم علمي صحبت ميکنيم بايد کلام ما و نظرات ما - بخصوص در خصوص راهنمايي ديگران - عاري از تعصب باشه. حقيقت رو نميشه انکار کرد که 4 برابر پيکسل بيشتر يعني 4 برابر فضاي کار بيشتر و اگر مصرف کننده واقعي پاکت پي سي باشيد هيچگاه اين مهم رو بي اهميت تلقي نميکنيد. به هر حال مطمئن باشيد اين دستگاهها آخرين نسل ديوايسهاي qvga هستند که مشاهده ميفرماييد کما اينکه نسل موجود همانند اتم زينک و تاچ کروز و بقيه دوستان هم موفق نبودند. تنها موردي که ميتوان ديوايسي با رزولوشن qvga و سي پي يو و رم مناسب رو برتر دونست گيم ها است و لاغير.

من نمیدونم این دوستمون چرا اینقدر گیر داده به صفحه نمایش VGAو QVGA مثل اینکه تعریف شما از پاکت پیسی گوشی با صفحه نمایش بزرگ است !!!! عجبا پس صفحه نمایش QVG و سیپی یو و رم مناسب فقط علت برتریشون بازی هست جالبه !!! نمیدونم پس چرا بعضی دوستان از عدم compatible بودن برخی از نرم افزارها با صفحهای VGA میزنن !! شما علاقه شدید به مقایسه پاکت پیسی با پیسی دارد پس من ایندفه خواستم سیستم بخرم یه LCD 22
میخرم بقیشم بیخیال !!!:54: کسیم اینجا کسیرو راهنماییه غلط نکرده!!در ضمن طراح این گوشی فامیله کسی نیست !! هر چیزی یه حسن داره یه بدی ادم میگرده اون چیزیرو که حسنه بیشتری داره انتخاب میکنه !! در ضمن لطفا معتبر صحبت کنید طبق کدوم منبع گفته اینا اخرین نسله QVGA هستند !!!یه چیزه دیگه پس علت عدم موفقیت TOUCH CRUIS صفحه نمایش qvga هست!!!!:55:

hastam
05-01-2009, 21:51
سلام دوست عزيز

خب مرسی که واقعا بدون هیچ پیش زمینه فکری و با آرامش از پست خودتون دفاع کردید!
هیچ کس نمی تونه اینو بگه که diamond از touch 3g ضعیف تره پس این مسئله رو قاطی نکنید!
اینجا بحث سر اینه که این ppc نسبت به قیمت ارائه شده با ارزش محسوب می شود یا نه!
در پست های گذشته شما فرمودید بالاتر بودن رزولیشن در هنگام کار با انواع متون برتری خودشو نشون می دهد و بنده هم در پست خودم قید کردم که اگر اون مسئله کنار گذاشته شود در باقی طبق گفته شما تفاوت حسن مهمی نیست کما اینکه نرم افزار های ارائه شده برای qvga در تعدد برتری دارند
در رابطه با مثالی که زده بودید شاید منظور من بد برداشت شده است و باید بگم که منظور من تفاوت مثل رزولیشن کامپیوتر محسوس نیست، شما رزولیشن هارو در 4 ضرب کردید تا مثالی ملموس ارائه بدید و اینو فراموش کردید که شما 4 برابر مسئله رو بزرگ کردید
توچه کنید اختلاف 5 و 7، 1 واحد است در صورتی که اگر همین اعداد رو در 4 ضرب کنید این اختلاف به عدد 8 می رسد، امیدوارم منظورمو درک کرده باشید
در پایان باید ذکر کنم که من در زمان نوشتن پست اصلا به گوشی خودم فکر نمی کردم و الانم که پستم رو می خونم هیچگونه تعصب گرایی در پست خود مشاده نمی کنم و اگر هست پوزش می طلبم
امیدوارم به جواب منطقی من رسیده باشید

masoud_gh
07-01-2009, 04:16
سلام اقا hamhami_333
منم مشهد هستم و قصد دارم 3جی بخرم امل هنوز موفق نشدم از نزدیک ببینم این گوشیو .
ممکنه بگید شما از کجا دیدید و خریدید؟ ممنون میشم

PCSEVEN
07-01-2009, 07:49
سلام اقا hamhami_333

دوست عزیز شما که دم دسته یه سری به اینجا بزن

http://persiandata.com/pda (http://persiandata.com/pda)

هم آدرس رو گذاشته هم تلفن اگه بخوای با پیک موتوری هم واست میفرسته.
آقای عبداله زاده

PCSEVEN
07-01-2009, 08:03
سلام.

دستان برای این گوشی فارسی ساز اومده؟

اگه آره میشه با توضیح قرار بدید ممنون مشیم

موفق باشید./

فارسی ساز علیرضا چندان مناسب jade نیست من خودم این فارسی ساز رو تست کردم بخوبی جواب میده

منبع پی سی سون

‪ MobiDiv (IMAGINET) V3.0 Build 416 Package Number 16 ‬

Publish Year : 2008
Size : 2.23 MB
Homepage : http://www.citglobal.com/mobidiv

Cover :
http://i41.tinypic.com/2djaumh.png

توضیحات فارسی :

آخرین package number ارایه شده برای build 416 ورژن Mobidiv v3.0 که توسط TSD بهینه شده و ظاهرا روی تمام ورژن های مختلف ویندوز موبایل ( مخصوصا build های جدید wm6.1 ) بدون مشکل نصب میشود
به وسیله این برنامه شما قابلیت تایپ فارسی و کیبرد و فارسی ساپورت کردن touchfo3d و sms / mms و IE / Opera / Netfront را خواهید داشت
توجه بکنید که بعد از نصب بایستی پاکت پی سی سافت ریست بشود و برای عوض کردن ظاهر عربی منو ها به انگیلیسی با ساپورت فارسی به مسیر Start/Settings/Systems/ رفته و تنظیمات Mobidiv را انتخاب بکنید و در Tab یکی مونده به آخر English With Arabic enabled را انتخاب کرده و Ok و سپس Soft Reset کرده سپس باز دوباره در تنظیمات Mobidiv زبان را Farsi یا ٍEnglish انتخاب بکنید همچنین برای نمایش عدد ها و تقویم و ساعت به حروف انگیلیسی یا فارسی در Regional Settings در صورت نیاز تغییر بدهید.

PCSEVEN
07-01-2009, 08:06
اینم از لینک کامل با حجم 2.23 MB

http://www.mediafire.com/?bo9x9z4ytqc (http://www.mediafire.com/?bo9x9z4ytqc)

hamhami_333
07-01-2009, 08:53
سلام اقا hamhami_333
عزیز برو قصر موبایل طبق بالا سر نبش نمایندگی مایکروتل هست که خوب اینم داره کلا اونجا اکثرا دارن ولی از هر جا میخری از گاجره نخر موقعی که همه میدادن 520 اون میداد 560:14: میگه ماله اونا قلابیه :54::39:راستی رفتی بعد قیمتشم اینجا بزن ببینیم چند شده بعد من میخوام بگم چند خریدم فک همه بیفته !!!!!:4:

hamhami_333
07-01-2009, 09:30
البته با اجازه اقای PC7 در مورد فارسی ساز چون این دوستمون برای 3G سوال کرده بودند من این فارسی سازو پیشنهاد میدم که 100 درصد کار میکنه
AlirezA Multilingual Support 3.0 Build 416
Package Number:9
من خودم اینو نصب کردم و به راحتی فارسی مینویسم و میخونم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=53909
تنها مشکلش تو opera هست که اونم این کارو نجام میدی با استفاده از نرم افزار resco explorer میری
C:\windows\opera9 و در اینجا فایله encoding.bin پاک میکنید(Mr.Afshari)

ghamgin13
07-01-2009, 10:51
میشه لطف کنید آخرین قیمت گوشی با گارانتی پرشین تله کام رو بگید آیا زیر 500 تمن اومده؟؟

hamhami_333
08-01-2009, 12:15
میشه لطف کنید آخرین قیمت گوشی با گارانتی پرشین تله کام رو بگید آیا زیر 500 تمن اومده؟؟
530 گارانتیه یاس همین امروز زنگ زدم قیمت گرفتم خوشم میاد نه 1 قرون گرون شده نه ارزون :4:

athlon64x2
09-01-2009, 00:23
درود بر شما

خوب من از شما دو دوست عزيز عذر خواهي ميکنم.
بله حق با شماست. نتيجه گيري بنده در مورد پايان کار qvga ها اشتباه بود. گوشي بعدي htc به نام HTC Lolite معرفي شده که رزولوشن wqvga (مشابه با اومنيا) و البته سايز اسکرين 2.8 اينچ (کوچکتر از اومنيا) داره. با رم 288 و رام 512 و سي پي يو 528 کوالکام و البته يه مزيت ديگه يعني touchflo3d البته صفحه قاعدتا به نحو نامتجانسي کشيده خواهد بود با توجه به سايز 2.8 و رزولوشن 240 در 400 و ميشه اونو با يک 2.6 اينچ qvga مثلا تاچ دوال مقايسه کرد که کمي صفحه اش درازتر شده. با توجه به اينکه اينجا تاپيک touch 3g هست صرفا دعوت ميکنم اين لينک (http://www.gsmarena.com/htc_iolite_leaks_through_an_onilne_retailer_surely _looks_nice-news-724.php) رو ملاحظه بفرماييد و اگر دوستان مايل بودند تاپيک مجزا براش ايجاد بشه

ارادتمند

masoud_gh
09-01-2009, 01:07
سلام دوستان.اول از همه تشکر بابت راهنمایی دوستان
من دیگه تصمیم گرفتم 3جی بخرم چون امروز رفتم قصر موبایل در مشهد واقعا محشر بود این گوشی.بسیار زیبا وشیک بود انصافا؛ قیمتشم 530 بود با گارانتی یاس.البته تا 520 هم میشه پیدا کرد.

hamhami_333
09-01-2009, 07:51
درود بر شما

خوب من از شما دو دوست عزيز عذر خواهي ميکنم.
بله حق با شماست. نتيجه گيري بنده در مورد پايان کار qvga ها اشتباه بود. گوشي بعدي htc به نام HTC Lolite معرفي شده که رزولوشن wqvga (مشابه با اومنيا) و البته سايز اسکرين 2.8 اينچ (کوچکتر از اومنيا) داره. با رم 288 و رام 512 و سي پي يو 528 کوالکام و البته يه مزيت ديگه يعني touchflo3d البته صفحه قاعدتا به نحو نامتجانسي کشيده خواهد بود با توجه به سايز 2.8 و رزولوشن 240 در 400 و ميشه اونو با يک 2.6 اينچ qvga مثلا تاچ دوال مقايسه کرد که کمي صفحه اش درازتر شده. با توجه به اينکه اينجا تاپيک touch 3g هست صرفا دعوت ميکنم اين لينک (http://www.gsmarena.com/htc_iolite_leaks_through_an_onilne_retailer_surely _looks_nice-news-724.php) رو ملاحظه بفرماييد و اگر دوستان مايل بودند تاپيک مجزا براش ايجاد بشه

ارادتمند
الته اینجور که من خوندم تو 2 خط اخرش نوشته بود که htc گفته wqvga اما احتمالا qvga باشه هنوز فکر میکنم خیلی زود باشه واسش تاپیک بزنیم:26:

hamhami_333
09-01-2009, 07:53
سلام دوستان.اول از همه تشکر بابت راهنمایی دوستان
من دیگه تصمیم گرفتم 3جی بخرم چون امروز رفتم قصر موبایل در مشهد واقعا محشر بود این گوشی.بسیار زیبا وشیک بود انصافا؛ قیمتشم 530 بود با گارانتی یاس.البته تا 520 هم میشه پیدا کرد.
بهترین انتخاب کردی مسعود جان اما این نکترم بهت بگم که طبق اضهارات دوستان Omnia 530 شده و diamond 560

hamhami_333
09-01-2009, 09:22
نوید جان اگه فرصت شد این رام رو یه تست بزن htc jade - stock - english - 1.40.721.2 - rom

http://rs255tg.rapidshare.com/files/159811078/ruu_jade_htc_asia_hk_wwe_1.40.721.2_radio_signed_j ade_12.27.30.09_0.27.30.09_ship.exe

چشم حتما فقط یه مساله ای این همون رامیه که خود شرکت htc رو سایتش گزاشته یا فرق فکوله !:26:

itjh
09-01-2009, 09:42
این گوشی شتاب سنج داره؟

hamhami_333
09-01-2009, 09:54
این گوشی شتاب سنج داره؟
نه عزیز نداره :26:

masoud_gh
09-01-2009, 13:12
شتاپ سنج می خای چیکار عزیز دلم این گوشی اینقدر نازه که میشه از این چیزاش چشم پوشی کرد.:5:من هنوز نخریدم اما خیلی تو کفشم اخه می خوام بعد امتحانام بخرم:4:

برای اطلاعات از گوشیها به این دو سایت میتونین سر بزنین:54:
www.gsm.ir

www.........com

:003::003:

hamhami_333
09-01-2009, 13:17
امروز یک نکته جالب دیدم تو این گوشی رفتم تو قسمت Help دوربین بعد یه قسمت داشت واسه راهنمای برای تنظیمات front camera:13: فکم افتاد خلاصه شک کردم کفتم شاید یه جاییش داره که این توضیح واسه تنظیماتش داده بعد که تا اخر خوندم نوشته بود نکته:front camera ممکنه فقط در بعضی دستگاها وجود داشته باشه :39:یعنی بعضی از 3g دوربین جلو دارن :7::26:

masoud_gh
09-01-2009, 13:21
من یه سوال داشتم از دوستان : فرق agps با gps چیه؟
آخه 3جی agps هستش

بعد اینکه واسه استفاده از gps یا agps باید به اینترنت وصل شد؟؟؟

masoud_gh
09-01-2009, 13:25
امروز یک نکته جالب دیدم تو این گوشی رفتم تو قسمت help دوربین بعد یه قسمت داشت واسه راهنمای برای تنظیمات front camera:13: فکم افتاد خلاصه شک کردم کفتم شاید یه جاییش داره که این توضیح واسه تنظیماتش داده بعد که تا اخر خوندم نوشته بود نکته:front camera ممکنه فقط در بعضی دستگاها وجود داشته باشه :39:یعنی بعضی از 3g دوربین جلو دارن :7::26:

چه جالب :021:
شاید بستگی داره سفارش کجا باشه!

hamhami_333
09-01-2009, 14:05
من یه سوال داشتم از دوستان : فرق agps با gps چیه؟
آخه 3جی agps هستش

بعد اینکه واسه استفاده از gps یا agps باید به اینترنت وصل شد؟؟؟
خوب من واسه اینکه جواب ابن دوست سر سختمونو بدم با اون حالی که میدونستم اما واسه اینکه ایشون اطمینان پیدا کنن سیم کارتمو در اوردم گوشیرو روشن کردم و بدون سیم کارت با نرم افزار GPS tuner وصل شدم
نتیجه: وقتی سیم کارت تو گوشی نباشه یعنی وصل شدن به اینترنت نیازی نیست:26:
خوب حالا یه تعریف کوچیک و قابله فهم از GPS :
(سيستم موقعيت ياب جهاني): سيستمي متشكل از 24 ماهواره،كامپيوتر هاي پيشرفته و فرستنده و گيرنده هاي متعدد كه بمنظور تعيين طول و عرض جغرافيايي بكار گرفته ميشود.با در اختيار داشتن يك گيرنده جي پي اس شما قادر خواهيد بود موقعيت دقيق خود را در سطح زمين يافته و از طريق آن اقدام به جهت يابي نيز كنيد.
در مورد A-GPS هم تنها چیزی که من فهمیدم مخفف Assisted GPS هستش و کارش کمک به موقعیت یابیه یعنی مثلا اگه جایی باشیم که فرکانس های GPS به گوشیه ما نرسه این کمک میکنه واسه دریافت سیگنالهای GPS از اساتید خواهش میکنم اگه کسی اطلاعات بیشتری داره بدن تا بهره مند شیم:merci:

masoud_gh
09-01-2009, 15:22
حالا این شد یه چیزی نوید جان:merci:

masoud_gh
09-01-2009, 15:58
خودم جواب سوال خودمو پیدا کردم::4:

وقتي شما GPS رو روشن ميكنيد، دستگاه GPS Receiver به يكسري اطلاعات نياز داره كه دريافت آنها از ماهواره كمي زمان بر هست. مدت زماني كه طول ميكشه تا اين اطلاعات رو دريافت بكنه، از 30 ثانيه هست تا چند دقيقه. اين زمان به موقعيت شما بستگي داره و اينكه چقدر مانع بين شما و ماهواره وجود داره. مثلاً در زمين‌هاي باز مثل كوير اين زمان كمتر از زماني هست كه شما در شهر هستيد.
اما وقتي از AGPS استفاده مي‌كنيد، اگر آنتن‌هاي BTS مجهز به GPS Receiver باشند يا اينكه يك ايستگاه نزديك به آنتن، مجهز به GPS Receiver باشه، ديگه لازم نيست شما مستقيم اين اطلاعات رو از ماهواره دريافت كنيد. با اين كار شما اين اطلاعات رو ميتونيد از آنتن BTS دريافت كنيد.

مزاياي AGPS :
- پيدا كردن سريع‌تر موقعيت
- احتياج كمتر به پردازش اطلاعات توسط دستگاه Receiver
- عمر بيشتر باتري
- قابليت يافتن موقعيت در محيط‌هاي بسته و يا نامناسب
پس نتیجه می گیریم gps رو همه گوشی ها ی دارای این تکنولوژی دارن و a gps یک امتیاز اضافه شده به gps هست

masoud_gh
09-01-2009, 16:45
اینم نقشه مشهد واسه نوید جان:6:

درضمن این نقشه توسط دوستان کالیبره شده.
لطفا تست کنید اگر موقعیتهاش درست set شده بود اعلام کنید تا دوستان با خیال راحت استفاده کنند.
تشکر یادتون نره عزیزان:003::merci:

masoud_gh
09-01-2009, 16:59
اینم نقشه حرم امام رضا:001:

PooyanMokri
09-01-2009, 21:44
با سلام.از دوستانی که این گوشی رو خریدن تقاضا دارم که بگن که آیا sms زدن با این گوشی راحته؟؟؟و کیبورد مجازی آن به شکل است؟ آیا qwerty است؟

hamhami_333
09-01-2009, 22:29
دوست عزیز به صورت پیشفرض 7 مدل کیبورد داره که مدلهای full Qwerty و Compact qwerty رو نیز شامل میشه در مورد تایپ کردنم باید بگم مشکل خاص نداره

PooyanMokri
10-01-2009, 12:44
مرسی . به نظر من که آدم خوش سلیقه ای هستی که این گوشی رو خریدی.خیلی خوشگله.

ghamgin13
10-01-2009, 17:02
آقا نوید داخل جعبه همراه گوشی چه رمی می ده؟؟؟؟

hamhami_333
10-01-2009, 19:20
آقا نوید داخل جعبه همراه گوشی چه رمی می ده؟؟؟؟
بهتر بود بگی اصلا داخل جعبش رم داره یا نه !!اخه تو جعبه همراه گوشی هیچ رمی موجود نیست

ghamgin13
10-01-2009, 20:54
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خیلی جالبه نمی دونم چرا htc اینقدر گدا بازی در می اره!!!!!!!!!!!
تاچ ویوا رو می دونم هندزفری و رم نداره تا قیمتش کمی پایینتر باشه ولی ی گوشی 500 تمنی باید قانونا داشته باشه حالا نمی دونم چرا نداره!!!!!!!!!!
هندزفری چی داره داخل جعبه؟؟؟؟
اصلا کلا محتویات داخل پک رو می شه لطف کنی بگی چی ها داره؟؟؟

hamhami_333
10-01-2009, 21:03
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خیلی جالبه نمی دونم چرا htc اینقدر گدا بازی در می اره!!!!!!!!!!!
تاچ ویوا رو می دونم هندزفری و رم نداره تا قیمتش کمی پایینتر باشه ولی ی گوشی 500 تمنی باید قانونا داشته باشه حالا نمی دونم چرا نداره!!!!!!!!!!
هندزفری چی داره داخل جعبه؟؟؟؟
اصلا کلا محتویات داخل پک رو می شه لطف کنی بگی چی ها داره؟؟؟
عزیزم جعبه شامل هندزفری-کابل USB -اداپتور USB و یه زیبای خفته Touch 3G:4:

hamhami_333
10-01-2009, 21:10
خوب اینم 2 تا عکسی که با این گوشی گرفتم زیاد جالب نیست اینارو تو خیابون دیدم همینجوری گرفتم الانم گفتم بزارم فعلا یک 2 نمون از عکساش تو سایت باشه :merci:

hamhami_333
11-01-2009, 12:50
این عکس فقط برای دیدن کیفیت رنگ است و هیچ کاربرد دیگری ندارد :55::merci:

mohsen_fa
28-01-2009, 18:16
دوستان گرامی سلام :
من یه مشکل تو نصب نرم افزار دارم یک سری نرم افزارها setup داره و از طریق active sync رو گوشی نصب می شه اما یک سری از نرم افزارها مثل power sms (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=189552&d=1225578332)
که چند تا فایل داره و یک setup که می زنی یه صفحه html باز میشه و برنامه نصب نمی شه حتی داخل رم هم یک فولدر ساختم و ریختم و از طریق file explorer رفتم اما باز نشد لطفا راهنمائی کنید
نمونه فایل برای دانلود power sms (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=189552&d=1225578332)

PersPolis
18-02-2009, 00:40
سلام رفقا
ديدم جاي اين بحث تو اين پست خاليه گفتم يه مقايسه انجام بدمو كاره بچه هارو راحت كنم
ببينيد هر كس ميخواد ppc بخره بايد به چندتا چيزي توجه كنه:
1- ورژن ويندوزش بايد بالا باشه
2- سي پي يوي بالايي داشته باشه(واسه كار با برنامه ها و...)
3- باتريه خوبي داشته باشه
4- صفحه ي نمايشه بزرگ
بقيه آپشن ها در درجه ي دوم قرار ميگيره(مثل دوربين وزن و...)
حالا بريم سر بحث خودمون(همون مقايسه)
هر دو تا گوشي آخرين ورژن ويندوزو دارن،صفحه ي نمايشه هر دو هم بزرگه و هم با كيفيت،تو 3G سي پي يوي خيلي قويتري هست و در عوض باتريه viva قويتره.
در كل:
مزاياي 3G نسبت به viva :
1- سي پي يوي بسيار قوي(528 مگاهرتز در مقابل 201 مگاهرتز)
2- برخورداري از GPS
3- دوربين قويتر(3.15 مگاپيكسل در مقابل 2 مگاپيكسل)
اين سه تا اولي مهمترن
4- باندهاي فركانسيه بيشتر
5- ابعاد كوچكتر
6- وزن كمتر
7- رنگ بنديه بشتر
8- حافظه داخليه بيشتر(192 مگابايت در مقابل 128 مگابايت)
9- 3G نسل سوميه ولي viva نيست
10- امكان برقراري مكالمه تصويري
11- قيمت نسبتا پايين در مقابل اين همه امكانات(550000(30/11/87))
مزاياي viva نسبت به 3G :
1- طول عمر زياد باتري
2- قيمت خيلي كم در قبال خريدن ppc
3-ارزش زياد در مقابل قيمت پرداختي(350000 تومان(30/11/87))
اميدوارم كه كسي از دسته من دلخور نشه.من فقط مقايسه كردم و از هيچ گوشيه خاصي طرفداري نميكنم
اين پستو تو كلوب viva هم گذاشتم واسه راحتيه كار بچه ها
اگه اين مقايسه به دردتون خورده تشكر رو بزنيد:41::41::41:

PersPolis
18-02-2009, 11:39
بچه هايي كه اين گوشي رو دارن و با گارانتيه ياس خريدن لطفا راهنماي فارسي رو كه خود ياس داده بذارن تو سايت تا بچه هاي ديگه هم بتونن استفاده كنن.ممنون

PersPolis
22-02-2009, 21:54
كسي كه جواب مارو نداد
امروز خودم رفتم خريدم 475 هزار تومان(گارانتي اصلي ياس)با يه مموري 8 گيگ كه اونم 39 هزار تومن شد.يه كيفه اصل HTC رو هم گرفتم كه واقعا خوش دسته.اونم مي گفت 35 تومن كه 20 تومن بيشتر بش ندادم
(البته با هزار منت)
اينم لينكه دفترچه فارسيش:
http://rapidshare.com/files/201269783/Jade.pdf.html

HonMA
27-02-2009, 00:48
اگر کسی با GPS کار می کند لطفاً کمی راجع به راه اندازی GPS در 3G توضیح دهید. آیا تنظیمات خاصی برای port یا Boud rate لازم است؟
بجز یک نرم افزار چیز دیگری هم می خواهد؟ GPS Tuner 5.3 جواب می دهد؟ آیا در حالت demo هم می توان تست کرد؟
در کنار پنجره هم جواب می ده یا باید بریم در فضای کاملاً باز؟

HonMA
27-02-2009, 23:09
... گوشیرو روشن کردم و بدون سیم کارت با نرم افزار GPS tuner وصل شدم

:merci:

با سلام من بعد از یک هارد ریست اولین کاری که کردم GPS Tuner 5.3c را روی 3G خود نصب کردم. اجرایش که کردم پیغام داد باید Configure شود. اما پس از حدود یک دقیقه پیغام داد که

GPS Reciever is not found!

چه باید بکنم؟ شما چه کرده اید؟
آیا از GPS خود دستگاهتان استفاده کرده اید یا از یک GPS دیگر؟ مگر خود این دستگاه GPS ندارد؟

HonMA
28-02-2009, 01:10
خودم جواب را یافتم

Autosearch of GPS Receiver can not find the intenal GPS of my HTC Diamond device. What are the settings?

You have to configure GPS Settings manually. Please follow these steps:

1) Check your GPS Settings of your PDA by Start/Settings/System/External GPS.
They should be:
- GPS Program Port: COM4
- GPS Hardware Port: None, Baud: 4800
- Manage GPS Automatically: Enabled

2) Start GPS Tuner and do not let the auto search of GPS Receiver
3) Press the Satellite icon twice to reach the Settings screen
4) Select the GPS Settings
5) Do not let auto search again
6) Select 'COM4' from Port list, '4800 bps' from Baud list and 'Type 1'

sophoss
12-03-2009, 11:06
سلام من این برنامه ی AlirezA Multilingual Support 3.0 Build 416 رو نصب کرم همون اول هم که داشتم نصب می کردم میدونستم یه بلایی سر گوشیم میاره. سمت راست contact list گوشی یه نوار ابزار داره که حروف انگلیسی رو از A تا Z نوشته و میشه با لمس اونا لیست شماره ها رو به حرف مورد نظر برد مثلا اگه با انگشت روی F برید لیست شماره هایی که با F شروع میشه رو میاره جلو. بعد از نصب این نرم افزار لعنتی وقتی روی اون نوار ابزار کلیک میکنم هر کدوم از حروف رو مربع نشون میده . در ضمن تو قسمت Task manager (در صفحه ی اصلی گوشی یا همون Today بالا سمت راست اولین گزینه) اسم برنامه هایی که در حال اجرا هستن و میشه با زدن X کنارشون اونا رو از حافظه به کل خارج کرد به صورت مربع نشون داده میشه. هنوز هم باید جاهای دیگه ای هم باشه که این اتفاق افتاده و من هنوز نتونستم ببینم.
در ضمن من خواستم این نرم افزار رو تو قسمت Remove Program پاک کنم اما همش پیغام میده که کی برد فعال هست لطفا Reset کنید و دوباره Uninstal کنید که بعد از Reset کردن هم باز همین پیغام رو مکرارا میده.
خواهش میکنم هر کسی میدونه چی کار باید کرد لطف کنه و بگه.
من اصلا فارسی نخواستم. میخوام گوشیم مثل روز اولش باشه.
در ضمن یه سوال دیگه هم دارم و اون اینه که اگه گوشی رو ریست کامل کنم برگرده به Default کارخونه ایا میشه مثل روز اولش؟ یا خیلی از نرم افزاراش که روز اول هم باهاش بود مثی office یا Adobe reader و ... پاک میشن ؟

hamhami_333
12-03-2009, 11:12
ببیت دوست عزیز من خودم این نرم افزارو رو گوشیم نصب دارم حالا نمیدونم ماله شما چرا اینجوری شده راجع به پاک کردنش بله پاک نمیشه فقط میتونی دوباره نصبش کنی
راجع به Hard reset بله گوشیت مثل روزه اول میشه و همه نرم افزارها یه جز اونایی که به صورت default (adob reader.office java,.........) پاک میشه !

Uncle_Snoopy
15-03-2009, 17:06
نوید جان می تونی یک فیلم با دوربینش بگیری واسمون بذاری
اگر این هم خوب باشه 120% میگیرمش

parhamshad
15-03-2009, 22:55
سلام آيا نرمافزار garmin رو اين گوشي جواب مي ده؟؟ من نصب كردم هر كاري كردم موفق نشدم ازش استفاده كنم تنظيماتم درسته

hamhami_333
22-03-2009, 08:51
نرم افزار گارمینو من خودم نصب نکردم چون نقشه درست حسابی واسش ندارم فیلمم چشم تا امشب میزارم

makgh
23-03-2009, 11:45
سلام،
من یک ماهه که Touch 3G خریدم...
واقعا داره اذیتم میکنه...
مثلا:
Dont send Error که خوراکشه، به هرچی دست بزنی یه Error تحویلت میده.
یه وقتایی تو نوشتن SMS کلیک راستش غیر فعال میشه و باید خاموش و روشنش کنم درست شه.
این واقعا عذاب آوره :40:
و من هربار که میخوام sms جدید بنویسم خودش میره رو T9 هرچی عوض میکنم باز دفعه بعد همینطور میشه... جالبه که تو قسمتای دیگه Key board رو ABC میمونه! :020:
ممنون میشم کسی کمکم کنه، یا اگه تجربه ای داره در اختیارم بزاره، واقعا دارم کلافه میشم:14:
Rom ARABIC va English رو از سایت htc گرفتم، عوض هم کردم، هم عربی و هم انگلیسی. باز همین وضعه...
هارد ریست هم کردم...
جالبه درست بعد از هارد ریست قبل از اعمال تنظیمات برا GPS، Dont send error میده! :43::35:
کممممممککککککک .... :merci:

makgh
25-03-2009, 09:00
این تاپیک اصلا فعال نیست!!! :027:

به هر حال خودم جواب یکی از مشکلاتمو پیدا کردم، با تشکر از k i a r a s h عزیز:
برای اینکه هر بار کی بورد روی حالت T9 نره و به صورت پیش فرض رو ABC باشه یه فایل خیلی کوچیک رو باید نصب کنید:

:ambulance:
دانلود Patch (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=235771&stc=1&d=1237960680)

rf7
02-04-2009, 23:49
بچه هايي كه اين گوشي رو دارن و با گارانتيه ياس خريدن لطفا راهنماي فارسي رو كه خود ياس داده بذارن تو سايت تا بچه هاي ديگه هم بتونن استفاده كنن.ممنون

عزیز این هم فایل:

sophoss
14-04-2009, 00:06
ما اگه فقط بخوایم اس ام اس های فارسی رو ببینیم (تاکید میکنم فقط ببینم) نه بنویسیم نه کیبرد فارسی نه عربی و نه هیچ چیز دیگه ای و نرم افزار هایی مثل عربایزر یا fee jeibi یا alireza.. (چون سیستم گوشی رو به هم میریزن) و رام عربی رو هم نصب نکنیم کاری نمیشه کرد؟ فقط میخام بخونم همین و بس !!

rman0
14-04-2009, 12:37
ما اگه فقط بخوایم اس ام اس های فارسی رو ببینیم (تاکید میکنم فقط ببینم) نه بنویسیم نه کیبرد فارسی نه عربی و نه هیچ چیز دیگه ای و نرم افزار هایی مثل عربایزر یا fee jeibi یا alireza.. (چون سیستم گوشی رو به هم میریزن) و رام عربی رو هم نصب نکنیم کاری نمیشه کرد؟ فقط میخام بخونم همین و بس !!

دوست عزیز در هر حالتی شما باید یه نرم افزار داشته باشی که نوشته ها رو decode کنه...پس فکر نمی کنم چاره ای باشه...

justliverpool
14-04-2009, 22:16

سلام بر شما

ببخشيد فوضولي ميكنم گفتم شايد اين متد به درد شما بخوره
اين كارو من تو تايتن كردم جواب داد شايد تو3gهم جواب داد .
شما كافيه يك فونت كه شامل فونت فارسي هم باشه مثل تهوما رو توي فولدر فونت هاي ويندوز گوشي كپي كنيد و با يك بار ريست متون فارسي جداجدا نه سرهم نشان داده خواهد شد.
كاچي بعض هيچيه نه:4:

اينم فونت تهوما من با اين فونت تو تايتن كار كردم.

موفق باشي.

k i a r a s h
14-04-2009, 22:38
سلام . حالا من یه راه بهتر دارم که دیگه نیازی به این همه دردسر و خوندن حروف به صورت جدا جدا نیست . دوست عزیزم اگه می خوای اس ام اس فارسی رو فقط بخونی برنامه ای رو که برات گذاشتم رو دانلود کن و روی رم داخلیت نصب کن . نیاز به هیچ فارسی سازی هم نداره . امکانات زیادی هم داره :003:

sophoss
16-04-2009, 23:48
با تشکر از هر سه دوست عزیز که جواب من و دادن دلیل اینکه من هم نمیخوام چیزی نصب کنم هم اینکه بتونم فارسی بخونم تو پست قبلیم به طور کاملا مفصل توضیح دادم (اینم آدرسش : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=58517&page=9 ) نرم افزارایی مثل عربایزر یا چیزایی شبیه این مال عرباست نه ما هر موقع رام فارسی گذاشتن من میرم دانلود میکنم .
اون برنامه ی AlirezA Multilingual Support 3.0 Build 416 هم که کل گوشی رو به هم ریخت من یه چیزی تو مایه های ریختن فونت تو گوشی Sony Ericsson P990 میخوام که اصولا هیچ تغییری (بلایی) تو قسمت های مختلف گوشی ایجاد نکنه!!!
من روی کوچکترین تغییری که گوشی رو از حالت استانداردش خارج کنه حساسیت شدیدی دارم (حتی اگه اون قسمت قابل استفاده نباشه برام و اصلا سالی یه بار هم بهش سر نزنم) حاضرم sms های فارسی رو نخونده Delete کنم اما گوشیم تو حالت استاندارد باشه .
بنابر این Kiarash عزیز این برنامه ای که معرفی کردید گوشی رو دچار مشکلی چیزی نمیکنه؟ و خودتون هم امتحانش کردید ؟

sophoss
16-04-2009, 23:56
سلام بر شما

ببخشيد فوضولي ميكنم گفتم شايد اين متد به درد شما بخوره
اين كارو من تو تايتن كردم جواب داد شايد تو3gهم جواب داد .
شما كافيه يك فونت كه شامل فونت فارسي هم باشه مثل تهوما رو توي فولدر فونت هاي ويندوز گوشي كپي كنيد و با يك بار ريست متون فارسي جداجدا نه سرهم نشان داده خواهد شد.
كاچي بعض هيچيه نه:4:

اينم فونت تهوما من با اين فونت تو تايتن كار كردم.

موفق باشي.

با تشکر از اینکه جواب دادی اما این روش رو چون قبلا رو P990 انجام میدادم همون روز اول رو 3G تست کردم جواب نداد حتی اگر هم حرف به حرف هم نشون میداد قابل قبول بود به قول شما کاچی بعض هیچه.
من تو خوندن حرف به حرف هم مشکلی ندارم یه مدت I-Mate SPL داشتم اون حرف به حرف فارسی رو نشون میداد

k i a r a s h
17-04-2009, 14:09
من روی کوچکترین تغییری که گوشی رو از حالت استانداردش خارج کنه حساسیت شدیدی دارم (حتی اگه اون قسمت قابل استفاده نباشه برام و اصلا سالی یه بار هم بهش سر نزنم) حاضرم sms های فارسی رو نخونده Delete کنم اما گوشیم تو حالت استاندارد باشه .
بنابر این Kiarash عزیز این برنامه ای که معرفی کردید گوشی رو دچار مشکلی چیزی نمیکنه؟ و خودتون هم امتحانش کردید ؟

سلام . دوست خوبم این برنامه یه تغییرات خیلی کوچیکی تو Message ایجاد می کنه (تو نمایش اس ام اس) اما اختلالی تو گوشیت ایجاد نمی کنه . بله من خودم مدت زیادی ازش استفاده می کردم . مطمین باش ارزش نصب کردن رو داره و این تنها راه برای نمایش اس ام اس فارسی هستش . اگرم دوست نداشتی خیلی راحت می تونی برنامه رو
Unistall کنی .
اینم بعضی از امکانات برنامه:

- تبديل SMS های پينگيليش شما به فارسی
- امکان تغيير تنظيم ها و unable کردن برنامه از طريق control panel
- حذف شماره تلفن از sms های دريافتی و فقط نمايش نام مورد نظر
- اصلاح delivery report ها تا نام را به جای شماره تلفن در بر داشته باشد.
- نمايش delivery report ها به صورت فارسی
- امکان مشاهده SMS هايی که به زبان فارسی فرستاده شده اند در گوشی هايی که برنامه فارسی ساز نصب نشده است.
- امکان پخش آهنگ با فرمت های wav,mp2,mp3,ogg برای رسيدن sms
- در صورتيکه متن sms بيش از اندازه بزرگ باشد،با scrollbar امکان نمايش اون در صفحه محيا ميشود.
- امکان نمايش sms اصلی در همان صفحه
- امکان پاک کرد،و علامت زدن به عنوان خوانده شده برای sms ها.
- نمايش picture های مربوط به contact ها در SMS
- نمايش Smily ها موجود در متن SMS
- نمايش اسمايلی های متحرک
- امکان تغيير و اضافه کردن اسمايلی ها(از طريق فايل موجود در جايی که برنامه نصب شده)
- امکان تشخيص شماره تلفن های موجود در متن ها و باز کردن منو مربوطه با کليک بر روی آن
- امکان اصلاح و اضافه کردن کلمه به database برنامه
- امکان انتخاب حالت ويبره برای رسيدن پيغام.

موفق باشی

mzaare_md
17-04-2009, 17:16
سلام.
من تازه يه 3g خريدم. تو اين مدت حداقل 3 الي 4 مرتبه hang كرده، جوري كه مجبور شدم با در آوردن باتري خاموشش كنم. به نظر شما مشكل pocket pc من نرم افزاري هست يا سخت افزاري؟
پيشاپيش ازتون ممنونم.

k i a r a s h
17-04-2009, 17:50
این امکان وجود داره که از برنامه هایی که نصب کردی باشه . یعنی این که یکی از برنامه ها باعث بوجود اومدن اختلال در گوشیت میشه و هی هنگ می کنه . اما اگه اصلا برنامه نصب نکردی متاسفانه باید بگم که اشکال از گوشیه .

sophoss
19-04-2009, 13:29
با تشکر Kiarash جان ممنون مشکلم تا حد زیادی حل شد.
فقط دو سوال تو یه زمینه داشتم.
1.Windows live messenger این گوشی کار میکنه ؟ من حتی با live messenger کامپیوترم مشکل دارم نمیدونم آیا این مشکل همه گیره؟ یعنی شما هم نمیتونید sign in کنید؟
2.ایا مسنجر خوبی (ترجیحا یاهو ساپرت) برای این گوشی هست؟ اگه هست چیه؟

k i a r a s h
19-04-2009, 15:47
سلام . خواهش می کنم sophoss جان . خوشحالم که برنامه به دردت خورد . راستش در مورد سوال اولت منم اطلاع کافی و کاملا درستی ندارم که بدم ، پس اگر دوستان دیگه اطلاعاتی دارن به منم کمک کنن . ولی در مورد سوال دومت عرض کنم که ، به نظر من تمامیه مسنجرهای ارایه شده دارای مشکلاتی هستند . من که برنامه ی کامل کاملی ندیدم . آخرین برنامه ی معرفی شده در سایت Talkonaut 5.02.52 هست که اینم لینکشه: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=65682
امیدوارم که خوب باشه .

hamhami_333
28-04-2009, 21:32
خوب بعده یه مدتی دوباره اومدم سلااااااااااااااام :4: خوب دوسته عزیزم منم راجع به مسنجر یه چیزی بهتون بگم چیزی که خودم دارم استفاده میکنم نرم افزاره slick هستش رویاست یه سرچ کن پیدا میکنی نکردی بگه بزارم برات :merci:

arasx
29-04-2009, 06:13
بچه ها من یه مشکلی با پانل هوای این گوشی دارم، وقتی که به روز می کنم هوا اون رو ، یه روز که می گذره بازم هوای دیروز رو نشون میده و در حالی که هوای تا چند روز آینده رو داره ! دقیقا در همین شرایط s2u2 که وضع هواش رو تنظیم کردم زوی هوای همین پانل، هوا رو هر روز درست نشون میده!!
چرا اینطریه؟

k i a r a s h
29-04-2009, 10:20
سلام . اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم بله همین طوریه . یعنی به این صورت هستش که هر روزی که شما آب و هوا رو به روز می کنید اون روز رو بزرگ نشون میده و 4 روز بعدش رو کوچک و در پایین صفحه نشون میده و در روزهای بعد ، آب و هوای کوچک پایین صفحه رو به بالا انتقال نمیده مگر اینکه دوباره به روز کنید

hamhami_333
29-04-2009, 13:20
سلام اقا خوده سایت HTC دو تا rome جدید واسه 3G گزاشته اما با سریال نامبر گوشی من هیچ کدومشون قابل DL نیستن حالا 2 تا موضوع کسی لینک دیگه داره که بشه مستقیم DL کرد و اینکه اگه از جای دیگه DL کنم ونصب کنم واسه گوشی مشکل ایجاد میکنه ؟
یکی دیگه ام بپرسم رفع زحمت :4: اقا کیارش rome کوک شده شما گیر نیاوردین واسه 3G:merci:

hamhami_333
29-04-2009, 14:48
سلام اقا کیارش میشه کرکه بزیه PDAmill gamebox Gems رو بزارید

arasx
29-04-2009, 16:18
سلام . اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم بله همین طوریه . یعنی به این صورت هستش که هر روزی که شما آب و هوا رو به روز می کنید اون روز رو بزرگ نشون میده و 4 روز بعدش رو کوچک و در پایین صفحه نشون میده و در روزهای بعد ، آب و هوای کوچک پایین صفحه رو به بالا انتقال نمیده مگر اینکه دوباره به روز کنید

حیف شد..چون امید وار بودم خودش روز بعدی رو که گرفته نشون بده!
یه مشکل دیگه رو متجه شدم اینکه گوشی آی میت جمین یکی از دوستان با رام ویندوز 6 درست تنظیمات gprs روی گوشی من رو داره برای کارت ایرانسل..اما در یک لحظه اون متصل میشه و دریافت داره و من گاه گاهی به زور وصل میشم ولی اصلا دریافت ندارم ..درست زمانی که اون در کنار من دریافت داره!!!تنظیمات رو درست مثل راهنمای خود سایت ایرانسل پیش رفتم ..امکانداره چیزی از خود گوشی مشکل داشته باشه؟

L O V E L Y
29-04-2009, 16:40
واسه استفاده از اینترنت و تنظیمات جی پی ار اس اینجوری عمل کنید:
به setting رفته و به تب connection برید
گزینه connection setup رو انتخاب کنید
از اونجا نام کشور و نام اپراتور رو انتخاب و next رو بزنید. خود گوشی اتوماتیک تنظیمات مربوطه رو دانلود می کنه

k i a r a s h
29-04-2009, 16:51
سلام اقا خوده سایت HTC دو تا rome جدید واسه 3G گزاشته اما با سریال نامبر گوشی من هیچ کدومشون قابل DL نیستن حالا 2 تا موضوع کسی لینک دیگه داره که بشه مستقیم DL کرد

سلام ، نوید جان راستش من اطلاعاتم در مورد رام زیاد نیست ولی فکر کنم این رام برای آسیا نباشه که با سریال شما نمیزاره دانلود بشه .

و اینکه اگه از جای دیگه DL کنم ونصب کنم واسه گوشی مشکل ایجاد میکنه ؟
یکی دیگه ام بپرسم رفع زحمت :4: اقا کیارش rome کوک شده شما گیر نیاوردین واسه 3G:merci:

اگه رام اصلی باشه و توسط خود شرکت htc ارایه شده باشه هیچ اشکالی نداره که از کجا دانلود می کنی . در مورد سوال بعدیتم عرض کنم که من خودم ویوا دارم اما برای 3G رام های کوک شده هستش . از اینجا (http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=463) می تونی رام های 6.1 و 6.5 برای گوشیت پیدا کنی . البته تو سایت خودمون هم هست .

سلام اقا کیارش میشه کرکه بزیه PDAmill gamebox Gems رو بزارید

از اینجا (http://www.pdamill.com/prod_gg.shtml)آخرین ورژن این بازی رو می تونی دانلود کنی .
اینم سریال نامبرش: B266EC16-812A9615-8D370E98

arasx
29-04-2009, 19:25
واسه استفاده از اینترنت و تنظیمات جی پی ار اس اینجوری عمل کنید:
به setting رفته و به تب connection برید
گزینه connection setup رو انتخاب کنید
از اونجا نام کشور و نام اپراتور رو انتخاب و next رو بزنید. خود گوشی اتوماتیک تنظیمات مربوطه رو دانلود می کنه

اینکارو کردم بعد گفت ریست کنم که انجام دادم ..بعد هیچ کانکشنی نبود که کانکت بشه!!!
چه کنم؟
البته ممنون که جواب میدی دوست عزیز.. :)

hamhami_333
30-04-2009, 11:12
اینکارو کردم بعد گفت ریست کنم که انجام دادم ..بعد هیچ کانکشنی نبود که کانکت بشه!!!
چه کنم؟
البته ممنون که جواب میدی دوست عزیز.. :)
سلام دوست عزیز شما ورژن رامت چنده برو از سایت HTC اپگرید رام برای middle east رو دانلود وبعد نصبش کن خودش همون اول اپراتورو میشناسه بعد ok که کنی تنظیماتو خودش درست میکنه البته من قبلا به صورت دستی تنظیم میکردم و مشکلی نداشتم :26:

arasx
30-04-2009, 14:10
سلام دوست عزیز شما ورژن رامت چنده برو از سایت htc اپگرید رام برای middle east رو دانلود وبعد نصبش کن خودش همون اول اپراتورو میشناسه بعد ok که کنی تنظیماتو خودش درست میکنه البته من قبلا به صورت دستی تنظیم میکردم و مشکلی نداشتم :26:

صحیح، من نمی دونم راممم چند است؟ و آیا ورژن خاور میانه هست یا نه ! از کجا ببینم؟ و اون رام رو لینک می دهید لطفا؟

hamhami_333
30-04-2009, 20:06
این لینک دانلوده رام:
http://www.htc.com/www/SupportDownload.aspx?p_id=174&cat=2&dl_id=455
برای دیدن ورژن رام برو setting/system/divice information
اینم شیوه تنظیم دستی :

rf7
20-05-2009, 20:12
سلام دوستان
من چند روز پیش پست داده بودم و گفتم الان دیگه جواب گرفتم اما مثل اینکه واسه دیتا بیس سایت مشکل پیش اومده بود به همین خاطر سوالم رو دوباره مطرح میکنم

دوستان کسی یه کیف مناسب واسه 3g سراغ نداره که هم خیلی از لحاظ محافظت خوب باشه و هم یه جورایی کتابی باشه که واسه جواب دادن نیازی به در آوردن گوشی از کیف نباشه ممنون

sophoss
02-06-2009, 22:47
با سلام خدمت همگی دوستان
من یه مشکلی برام پیش اومده اونم اینه که وقتی رام عربی رو نصب میکنم و بکاپ رام انگلیسی رو روش میریزم گوشی دیگه بالا نمیاد و قبل از اینکه لوگوی HTC ظاهر بشه هنگ میکنه و همونجا میمونه وفقط باید باطری رو دربیارم تا گوشی رو خاموش کنم هر چند بارم که روشنش کنم باز هم هنگ میکنه.
اگه هر کدوم از دوستان راهی بری اینکه بشه contact list رو به رام عربی انتقال داد میدونه لطفا راهنمایی کنه. ممنون میشم.
در ضمن من هم مشکل دوستمون rf7 رو دارم یعنی همون کیف مناسب.
من یکی از کیفهای اوریجنال HTC دارم اما اصلا باهاش راحت نیستم.
بعد از یه مدت که ازش استفاده کردم گوشی داخلش راحت لیز میخوره و چند بار نزدیک بود از داخل کیف بیفته زمین.

Bahram
03-06-2009, 23:00
با سلام خدمت همگی دوستان
من یه مشکلی برام پیش اومده اونم اینه که وقتی رام عربی رو نصب میکنم و بکاپ رام انگلیسی رو روش میریزم گوشی دیگه بالا نمیاد و قبل از اینکه لوگوی htc ظاهر بشه هنگ میکنه و همونجا میمونه وفقط باید باطری رو دربیارم تا گوشی رو خاموش کنم هر چند بارم که روشنش کنم باز هم هنگ میکنه.
اگه هر کدوم از دوستان راهی بری اینکه بشه contact list رو به رام عربی انتقال داد میدونه لطفا راهنمایی کنه. ممنون میشم.
در ضمن من هم مشکل دوستمون rf7 رو دارم یعنی همون کیف مناسب.
من یکی از کیفهای اوریجنال htc دارم اما اصلا باهاش راحت نیستم.
بعد از یه مدت که ازش استفاده کردم گوشی داخلش راحت لیز میخوره و چند بار نزدیک بود از داخل کیف بیفته زمین.

شما وقتی ریستور می کنی، همه بکاپ رو بر میگردونی؟ یا فقط pim رو ؟ میدونی که نباید چیزایه دیگه رو برگردونی، سیستم فایل ها تداخل می کنند.

sophoss
04-06-2009, 14:25
با تشکر از پاسخت!
منظورت از Pim رو واضحتر میگی!!
بله فایل ها تداخل پیدا میکنن بعد از اینکه رآم انگلیسی رو دوباره ریختم و Restore کردم هم سیستم کندتر شده هم اینکه خیلی جاها از هر آیکون یا چیزی 2 تا هست مثلا توی All Programs از ایکون file explorer یا comm manager دو تا ایکون با نامهای file explorer و files explorer(1) ایجاد شده که نشان دهنده ی همون تداخل فایلیه که شما میگید.

sophoss
04-06-2009, 15:29
این تاپیک اصلا فعال نیست!!! :027:

به هر حال خودم جواب یکی از مشکلاتمو پیدا کردم، با تشکر از k i a r a s h عزیز:
برای اینکه هر بار کی بورد روی حالت T9 نره و به صورت پیش فرض رو ABC باشه یه فایل خیلی کوچیک رو باید نصب کنید:

:ambulance:
دانلود Patch (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=235771&stc=1&d=1237960680)

با تشکر از makgh .
من قبل از اینکه rom انگلیسی HTC رو نصب کنم هیچ مشکلی با T9 نداشتم (گرچه رآم خودمم همون ورژن بود) اما بعد از اینکه رام رو ریختم مشکل T9 و یه مشکل دیگه که اونم کوچکتر شدن قسمت writing Area (همون قسمت که موقع نوشتن messeage نوشته هامونو نشون میده و نه بالای اون) کوچیکتر شده و خوندن نوشته ها یی که داریم می نویسیم سختتر شده قبل از اینکه این رآم رو بریزم نوشته های پایین هم اندازه نوشته های بالا بودن وخوندنشون راحتتر بود. :7:

k i a r a s h
04-06-2009, 15:35
با تشکر از makgh .
من قبل از اینکه rom انگلیسی HTC رو نصب کنم هیچ مشکلی با T9 نداشتم (گرچه رآم خودمم همون ورژن بود) اما بعد از اینکه رام رو ریختم مشکل T9 و یه مشکل دیگه که اونم کوچکتر شدن قسمت writing Area (همون قسمت که موقع نوشتن messeage نوشته هامونو نشون میده و نه بالای اون) کوچیکتر شده و خوندن نوشته ها یی که داریم می نویسیم سختتر شده قبل از اینکه این رآم رو بریزم نوشته های پایین هم اندازه نوشته های بالا بودن وخوندنشون راحتتر بود. :7:

سلام . خوب دوست گلم برای بزرگ کردن نوشته های اس ام اس این مسیر رو دنبال کن:
Start --->Settings--->System--->Screen--->Text Size

sophoss
04-06-2009, 15:54
سلام . خوب دوست گلم برای بزرگ کردن نوشته های اس ام اس این مسیر رو دنبال کن:
Start --->Settings--->System--->Screen--->Text Size

با تشکر از KIARASH
نه کیارش جان منظورم اون نیست تو پیغام خودم هم گفتم فقط قسمتی که نوشته هایی که در حال تایپ هستیم زیر خطی که جدا کننده ی sms های قدیمی و sms ی که در حال نوشتنش هستیم اون پایین سایزش تغییری نمیکنه هرچقدر هم که text size رو از قسمت setting تغییر بدی.

hastam
11-06-2009, 10:45
ببخشید، touch 3g جزو کدوم سری htc میشه؟
opal, wizard ,....

k i a r a s h
11-06-2009, 11:47
ببخشید، touch 3g جزو کدوم سری htc میشه؟
opal, wizard ,....

سلام . دوست من 3G جزو سری jade هستش .

hamhami_333
26-06-2009, 08:36
اقا چرا دیگه تو سایت HTC تو قسمت support وقتی میخوای برند گوشیتو انتخاب کنی HTC touch 3G نداره ؟:45:

k i a r a s h
06-07-2009, 01:19
من امروز دیدم 3g بود . حتما حواست پرت بوده (:

Jeiran
07-07-2009, 21:24
خوب جناب k i a r a s h لطفا در مورد نحوه Jade / Touch 3G Hard-SPL توضيح و راهنمايي بفرماييد.

(http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=483465)http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=483465 (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=483465)
(http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=483465)

من يكي كه دستورات فروم فوق رو مو به مو انجام دادم ولي نتيجه اي حاصل نشد.
ممنون ميشم در مورد آنلاك كردن سري Jade اطلاعات خودتون رو در اختيار بنده و سايرين قرار بديد.

k i a r a s h
07-07-2009, 23:06
سلام . اینم برای تمامی دوستان گل 3G دار:

آموزش تصویری آنلاک کردن و نصب رام های غیر رسمی در Touch 3G (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=74159)

امیدوارم به دردتون بخوره (:

F.S
04-08-2009, 08:13
سلام میخواستم بدون تاچ 3جی جایی داره که نور و کیفیت ال سی دی شو بشه تغییر داد؟

k i a r a s h
05-08-2009, 23:48
سلام میخواستم بدون تاچ 3جی جایی داره که نور و کیفیت ال سی دی شو بشه تغییر داد؟

سلام . بله دوست من داره . این مسیر رو دنبال کن:

Start--->Settings--->System--->Power--->Backlight

F.S
06-08-2009, 08:13
راستی میخاستم بدونم این گوشی سیستم auto rotate داره؟
با تشکر

k i a r a s h
06-08-2009, 12:18
راستی میخاستم بدونم این گوشی سیستم auto rotate داره؟
با تشکر

سلام . نه عزیزم این گوشی سنسور نداره که وقتی گوشی رو می چرخونی صفحه خودش بچرخه . برای این کار باید برنامه نصب کنی تا بتونی صفحه رو rotate کنی .

F.S
10-08-2009, 14:59
سلام
من میخاستم بدونم چه جوری میشه gps روی این گوشی نصب کرد .
با تشکر

zimka_1127
22-08-2009, 23:43
آخرین قیمت بدون گارانتی این گوشی چنده؟
نظرتون چیه 3 جی بگیرم یا معمولی؟میگن ویوا حدود 225 شده

A.Plus
23-08-2009, 21:12
سلام به همه 3g دارا
کسی قیمت دسته دو این گوشی رو داره؟

F.S
26-08-2009, 17:03
آخرین قیمت بدون گارانتی این گوشی چنده؟
نظرتون چیه 3 جی بگیرم یا معمولی؟میگن ویوا حدود 225 شده

سلام
باید حدود 350 باشه
به نظر بنده 3gبهتره

rf7
01-09-2009, 00:08
دوستان بنده یکی از دوستانم 3Gداره اما نمیتونه باهاش Message بفرسته .یعنی خط رو که در میاره میذاره تو یه گوشی دیگه Message میتونه بفرسته و مشکل از خط نیست. میخواستم بدونم که آیا کسی از دوستان که 3G دارن همچین مشکلی داشتن. چه طور میتونم حلش کنم. با عوض کردن ROM ممکنه مشکل حل شه ؟

ممنون از همه دوستان عزیز

k i a r a s h
01-09-2009, 00:34
دوستان بنده یکی از دوستانم 3Gداره اما نمیتونه باهاش Message بفرسته .یعنی خط رو که در میاره میذاره تو یه گوشی دیگه Message میتونه بفرسته و مشکل از خط نیست. میخواستم بدونم که آیا کسی از دوستان که 3G دارن همچین مشکلی داشتن. چه طور میتونم حلش کنم. با عوض کردن ROM ممکنه مشکل حل شه ؟

ممنون از همه دوستان عزیز

سلام . دوست من اگه رام غیر رسمی نصب کرده باشه امکان داره از رامش باشه ولی بعیید می دونم . فکر کنم شماره ی message center اس ام اس هاش عوض شده . چک بکنه ببینه درسته یا نه؟ اگه درست بود و از سیم های دیگه هم نمیشد با گوشی اس ام اس داد اونوقت رام رو عوض کن .

rf7
01-09-2009, 16:40
کیارش جان راستشو بخوای من به خاطر ترس از این که گارانتی نپره rom گوشی خودم رو هم عوض نکردم. میشه یه romخوب و اصلی که گارانتی رو نپرونه واسه 3g معرفی کنید

ممنون از همتون

rf7
02-09-2009, 01:38
دوستان و عزیزان ممنون حل شد. بعد مدت ها درست حسابی نشستم باهاش ور رفتم درست شد. مشکل از rom و این چیزا نبود.

خیلی خیلی ممنون از همه بچه های گل

k i a r a s h
02-09-2009, 12:09
کیارش جان راستشو بخوای من به خاطر ترس از این که گارانتی نپره rom گوشی خودم رو هم عوض نکردم. میشه یه romخوب و اصلی که گارانتی رو نپرونه واسه 3g معرفی کنید

ممنون از همتون

سلام . همه ی رام های رسمی خوبن و در یه سطح هستن . به راحتی می تونی بری تو سایت اچ تی سی و از اون جا رام های رسمی رو دان کنی . اگه پیدا نکردی بگو بهت لینک بدم

MoCommodore
10-09-2009, 07:21
کسی می تونه شماره سریال گوشی اش رو بده تا من بتونم از سایت htc رام انگلیسی مخصوص خاورمیانه را دانلود کنم؟

peyman.nap
13-09-2009, 20:11
سلام دوستان
قصد خريد اين گوشي را دارم ميخواستم كمي راهنمايي ازتون بگيرم
كيفيت دوربين 3G بهتره يا diamund ؟ چون 3G فكوس نداره!
كيفيت رنگ بدنش چه طوره؟ بعد از يه مدت رنگش نميره؟؟
اين گوشي چه مزيت ها و چه كاستي هايي نسبت به diamund داره؟؟

ممنون

peyman.nap
13-09-2009, 21:38
راستي 3g شتاب سنج داره؟

k i a r a s h
14-09-2009, 01:32
سلام دوستان
قصد خريد اين گوشي را دارم ميخواستم كمي راهنمايي ازتون بگيرم
كيفيت دوربين 3G بهتره يا diamund ؟ چون 3G فكوس نداره!
كيفيت رنگ بدنش چه طوره؟ بعد از يه مدت رنگش نميره؟؟
اين گوشي چه مزيت ها و چه كاستي هايي نسبت به diamund داره؟؟
ممنون

سلام . پیمان جان به نظر من هر 2 تا گوشی برتری هایی دارن .
سعی می کنم برتری های هر 2 تا رو بگم . انتخاب با خودته .

3g قیمت کمتری نسبت به دایموند داره که خودش یک مزیته .

3g وزن کمتری هم داره و نسبتا سبک تر از دایموند هستش .

درمقابلش دایموند تاچ فلو 3 بعدی داره + 4 گیگ رم داخلی

از نظر رم و رام و سی پی یو هم که هر 2 کاملا شبیه هم هستند .

یه بدی دیگه دایموند اینه که رم خارجی رو ساپورت نمی کنه که یه ذره اذیت کنندست .

دایموند به خاطر داشتن فوکوس اتوماتیک طبیعتا دوربین بهتری داره ولی در مقابل باطری بسیار ضعیفی در مقابل 3g داره .

راستی بعید می دونم که شتاب سنج داشته باشه . اگه اشتباه می کنم دوستان تصحیح کنن ولی خب دایموند شتاب سنج هم داره . در کل تصمیم با خودته .

peyman.nap
14-09-2009, 15:24
ممنون آرش جان با اين توضيحات فكر ميكنم diamund بهتر باشه البته به جز باطريش . چون قيمتش با diamund چندان تفاوت نداره. وزنش هم كه چيزه مهمي نيست

k i a r a s h
14-09-2009, 15:39
ممنون آرش جان با اين توضيحات فكر ميكنم diamund بهتر باشه البته به جز باطريش . چون قيمتش با diamund چندان تفاوت نداره. وزنش هم كه چيزه مهمي نيست

خواهش می کنم پیمان جان . راستش شاید اگه منم بودم دیاموند می گرفتم . به هر حال هر چی گرفتی پیشاپیش مبارکه :5:

k i a r a s h
16-09-2009, 11:27
با سلام

پست اول تاپیک ویرایش شد و فارسی سازهای سازگار با این گوشی برای ویندوز 6.1 و 6.5 به پست

اول اضافه شد . همچنین آموزش های لازم و مورد نیاز برای این گوشی نیز به پست اول اضافه شد .

موفق باشید

hope666
21-09-2009, 20:08
درود

ببخشید میخواستم رم گوشیمو ریست کنم و در کل فرمت کنم باید چطور فرمت کنم از تو گوشی

و ایا اگر من این 3g فارسی بکنم از گارنتی خارج میشه اگر نمیشه لطفا لینک اموزش برام قرار بدهید
با تشکر

k i a r a s h
21-09-2009, 20:27
درود

ببخشید میخواستم رم گوشیمو ریست کنم و در کل فرمت کنم باید چطور فرمت کنم از تو گوشی

و ایا اگر من این 3g فارسی بکنم از گارنتی خارج میشه اگر نمیشه لطفا لینک اموزش برام قرار بدهید
با تشکر

سلام . دوست من برای این که رم گوشیت رو از تو گوشی فرمت کنی نیاز به برنامه ای مثل Pocket Mechanic دارید که تو سایت هم هست . برای فارسی کردن گوشیت هم 2 تا راه داره:
1- اینکه فارسی ساز بریزی ، که بهترین فارسی ساز این گوشی رو تو پست اول ضمیمه کردم
2- اینکه ویندوز گوشیت رو به ویندوز عربی آبگرید کنی .

هیچ کدوم از این 2 تا راه گارانتی رو از بین نمی بره . حالا هر کدوم رو خواستی بگو تا کمکت کنم .
موفق باشی

hope666
22-09-2009, 10:55
اقا مخلصتم الان از این دو راه حل کدوم راحتر است برای من تازه کار که گوشی خراب نکنم خودتون با من مقایسه نکنید شما حرفه ای هستید :d من اماتور هم نیستم ممنون میشم راهنمای کنید

با تشکر

k i a r a s h
22-09-2009, 11:14
اقا مخلصتم الان از این دو راه حل کدوم راحتر است برای من تازه کار که گوشی خراب نکنم خودتون با من مقایسه نکنید شما حرفه ای هستید :d من اماتور هم نیستم ممنون میشم راهنمای کنید

با تشکر

اختیار دارید قربان . خب راه آسون تر اینه که یه فارسی ساز نصب کنید . برای این کار شما برید به صفحه ی اول همین تاپیک . در پست اول 2 تا فایل ضمیمه شده .
شما فایل AlirezA Multilingual Support 3.0 Build 416 رو دانلود کنید و تو رم داخلی گوشیتون نصب کنید . بعد از نصب هم گوشیت رو یک بار ریست کن . همین
بازم اگه سوالی داشتی من در خدمتم :5: :003:

hope666
22-09-2009, 11:18
:8::8:

استاد چاکرتم فقط یک سوال نخندی :4: گفتم اماتور هم نیستم اقا من اون برنامه Pocket Mechanic Professional v2.98.268
دانلود کردم ولی بلد نیستم چطور نصبش کنم سه تا فایل تو پوشه داره چطور باید نصب بشه ؟
Pocket.Mechanic.v2.98.WM5.CAB
Pocket.Mechanic.v.2.98.WM2003.CAB
این سه تا تو پوشه هستند

باز هم ممنون استاد :merci::merci::merci:

k i a r a s h
22-09-2009, 11:47
:8::8:

استاد چاکرتم فقط یک سوال نخندی :4: گفتم اماتور هم نیستم اقا من اون برنامه Pocket Mechanic Professional v2.98.268
دانلود کردم ولی بلد نیستم چطور نصبش کنم سه تا فایل تو پوشه داره چطور باید نصب بشه ؟
Pocket.Mechanic.v2.98.WM6.CAB
Pocket.Mechanic.v.2.98.WM2003.CAB
این سه تا تو پوشه هستند

باز هم ممنون استاد :merci::merci::merci:

بازم سلام . نه بابا این چه حرفیه . شما فایل Pocket.Mechanic.v2.98.WM6 رو انتقالش بده به گوشیت و نصبش کن . باز اگه سوالی داشتی بپرس .

hope666
22-09-2009, 14:55
درود

شرمنده کیارش جان میخواستم بدونم اگر ویندوز عربی باشه باز میشه فارسی ساز انتقال داد و اون برنامه هست که گفتی میشه باش رم گوشی فرمت کرد الان کمک میکنه به رفع مشکلات ویندوز من گوشیم خیلی کند شده بردمش پیش کسی که خردیم برام ویندوز عوض کرد ولی باز کند است و هنگ میکنه میخواستم بدونم ایا اگر سیستم ویروس و کرم داشته باشه گوشی هم ویروس میگیره چون سیستم عامل هر دوتاشون ویندوز است ؟ یعنی از کامپیوتر کرم میگره یا ویروس ؟

ممنون

hope666
22-09-2009, 15:07
و اقا باز شرمنده اگر میخوام ویندوز عوض کنم باید چی کار کنم ایا راه حلی داری که این سنگینی گوشی از بین بره ؟ وهنگ نکنه ؟

k i a r a s h
22-09-2009, 18:36
درود

شرمنده کیارش جان میخواستم بدونم اگر ویندوز عربی باشه باز میشه فارسی ساز انتقال داد و اون برنامه هست که گفتی میشه باش رم گوشی فرمت کرد الان کمک میکنه به رفع مشکلات ویندوز من گوشیم خیلی کند شده بردمش پیش کسی که خردیم برام ویندوز عوض کرد ولی باز کند است و هنگ میکنه میخواستم بدونم ایا اگر سیستم ویروس و کرم داشته باشه گوشی هم ویروس میگیره چون سیستم عامل هر دوتاشون ویندوز است ؟ یعنی از کامپیوتر کرم میگره یا ویروس ؟
ممنون

دشمنت شرمنده عزیزم . سعی کن برای فرمت کردن از کامپیوتر استفاده کنی چون بهتره قضای رمت رو هم نمی گیره . در مورد فارسی هم باید عرض کنم که احتمال این که گوشی شما رامش عربی باشه هست . اگه رام یا همون ویندوز گوشیت عربی باشه دیگه اصلا نیازی به فارسی ساز نداری . فقط کافیه تا فارسی رو توش فعال کنی . برای این که ببینی رامت عربیه یا نه برو به این مسیر:
Start---->Setting---->System---->Dives Information

حالا حروف و اعداد رو بروی گزینه ی Rom Version رو برام بزار تا ببینم عربیه یا نه .
اگه عربی نبود که باید از یکی از اون 2 روشی که گفتم فارسی کنی گوشیت رو . اگرم عربی بود آموزش فعال کردنش رو بهت میدم . شما فعلا اون حروف و اعداد رو به من بده .
در مورد ویروس هم بله . سعی کن اگه کامپیوترت ویروس داره گوشی رو بهش نزنی . چون امکانش هست بعضی ویروس ها تو گوشیت عمل کنه و گوشیت کند بشه .

و اقا باز شرمنده اگر میخوام ویندوز عوض کنم باید چی کار کنم ایا راه حلی داری که این سنگینی گوشی از بین بره ؟ وهنگ نکنه ؟

عوض کردن رام برات زوده الان . هر چند کاری نداره ولی فعلا این کار رو نکن .
بهترین کار اینه که یک بار هارد ریست کنی گوشیت رو . گوشیت بر میگرده به حالت کارخونه . راستی رمت رو هم با کامپیوتر فرمت کن . برای هارد ریست کردن هم که می دونی چی کار کنی؟ باید بری تو:
Start---->Settings---->System---->Clear Storage
رمز رو بزن 1234 و ok رو بزن تا هارد ریست بشه

hope666
22-09-2009, 20:13
مخلصتم کیارش جان :X

اقا این اعداد
Rom Version
1.40.488.2(21259)

کیارش جان هر چند دقیقه یک ایرور میزنه که میگه ستاپ کانکشن

این هر چند دقیقه میاد باید چی کارش کنم

واقعا دست درد نکنه واقعا استادی

k i a r a s h
22-09-2009, 23:22
مخلصتم کیارش جان :X

اقا این اعداد
Rom Version
1.40.488.2(21259)

کیارش جان هر چند دقیقه یک ایرور میزنه که میگه ستاپ کانکشن

این هر چند دقیقه میاد باید چی کارش کنم

واقعا دست درد نکنه واقعا استادی

جلوش چیزی مثل این نداشت: WWE یا ARA ؟؟
رام گوشیت فکر کنم که عربی نیست . حالا باز برای این که مطمئن تر بشم سریال نامبر گوشیت رو بده تا تو سایت اچ تی سی چک کنم .

اون ارور رو هم برو اینجا ببین درست میشه:
Start---->Settingss---->Connections---->Connections Setup

حالا منو رو بزن و تیک گزینه ی enable Auto con...... رو بردار

Samgun
23-09-2009, 11:35
سلام آقا کیارش خوبی داداش ؟

پسر خاله ی من یه 3G خریده ولی وقتی میره تو سایت HTC و Serial گوشیش رو میده واسه update rom ولی وقتی submit میزنه بهش پیغام میده که این update برای گوشی شما مناسب نیست.
باید چیکار کرد ؟

k i a r a s h
23-09-2009, 11:45
سلام آقا کیارش خوبی داداش ؟

پسر خاله ی من یه 3g خریده ولی وقتی میره تو سایت htc و serial گوشیش رو میده واسه update rom ولی وقتی submit میزنه بهش پیغام میده که این update برای گوشی شما مناسب نیست.
باید چیکار کرد ؟

سلام سعید جان . مرسی ممنون . می تونی سریال نامبر گوشوش رو به من بدی یه بار چک کنم؟ من فکر می کنم پسر خاله ی شما رام کشور های دیگه رو خواسته دانلود کنه که نزاشته . مثلا خواسته رام آمریکا رو دانلود کنه . حالا اگه می تونی سریالش رو به من بده یه امتحان کنم .

hope666
23-09-2009, 12:23
رام گوشیت فکر کنم که عربی نیست . حالا باز برای این که مطمئن تر بشم سریال نامبر گوشیت رو بده تا تو سایت اچ تی سی چک کنم .
مخلص کیارش جان

اقا اون پیغام که میاد.ممنون رفع شد .

این سریال گوشی :
35450302035181801
یک سوال دیگه میخواستم بدونم اگر gps دارند این گوشی چطور میشه فعالش کرد

ممنون

k i a r a s h
23-09-2009, 12:45
مخلص کیارش جان

اقا اون پیغام که میاد.ممنون رفع شد .

این سریال گوشی :
35450302035181801
یک سوال دیگه میخواستم بدونم اگر gps دارند این گوشی چطور میشه فعالش کرد

ممنون

بازم سلام . اول این که شما اشتباهی فکر کنم IEMI گوشیت رو به من دادی . سریال نامبر گوشیت رو از روی جعبه ی گوشیت بهم بده .

در مورد جی پی اس هم برو به لینکی که برات گذاشتم و یک برنامه رو دان کن:

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=277

hope666
23-09-2009, 13:13
شرمنده راست میگی اشتباه کردم :D

ht845kh08935

hope666
23-09-2009, 13:19
راستی از این برنامه که لینک دادی کیارش جان کدوم بهتره ؟

من این دانلود کردم garmin gps هر کدوم خودت میدونی بهم بگو میخواد برنامش عالی باشه

ممنون

k i a r a s h
23-09-2009, 16:30
شرمنده راست میگی اشتباه کردم :d

ht845kh08935

آره الان چک کردم . رام گوشیت عربی نیست . اگه می خوام رام گوشیت رو عربی کنی بهم بگو تا لینک دانلودش رو بهت بدم . بعد از این که دانلودش کردی بهت بگم چطوری نصبش کنی .
اگرم نمی خوای که همون فارسی ساز رو نصب کن .

راستی از این برنامه که لینک دادی کیارش جان کدوم بهتره ؟

من این دانلود کردم garmin gps هر کدوم خودت میدونی بهم بگو میخواد برنامش عالی باشه

ممنون

همشون خوبن با هم فرقی ندارن . اینی که شما هم دان کردی خیلی خوبه .

hope666
23-09-2009, 20:27
درود دوباره

اقا این AlirezA Multilingual Support 3.0 Build 416.rar هر کاری کردم نتونستم نصب کنم و میگه این فایل ساپورت نمیکنه گوشی برای فارسی ساز ؟ جریان چیه ؟

سپاس فراوان

hope666
24-09-2009, 14:01
سلام

کیارش جان به جز این فایل بالا روشی نیست برای فارسی کردنش ؟

k i a r a s h
24-09-2009, 16:04
سلام

کیارش جان به جز این فایل بالا روشی نیست برای فارسی کردنش ؟

چرا هست . بهترین کارش اینه که یه رام عربی از سایت اچ تی سی دانلود کنی و از شر این فارسی ساز ها خلاص بشی . روش نصب کردن رام هم خیلی سادست . اگه خواستی بگو تا بهت لینک دانلود رام رو بدم . بعد از این که ویندوز رو دانلود کردی روش نصب رو هم بهت می گم .
فکر کنم 50 یا 60 مگ باشه حجمش

hope666
24-09-2009, 17:09
دمت گرم ممنون میشم لینک دانلود برام قرار بدی

اقا یک سوال دیگه نظرت در مورد این نوع گوشی چی است ؟ میخوایم یکی بخرم الان این که دستمه مال خودم نیست نظرت در مورد این گوشی چیه و اینکه چه عیبی دارند ؟ وچرا یکدفعه قیمت اومد پایین دوستم یک مدت پیش خردیش 450 هزار تومن الان شده 350 درسته ؟ دلیل این کاهش قیمت چی است و اینکه ایا تقلبی این گوشی ها در ایران است ؟

ممنون

k i a r a s h
24-09-2009, 18:27
دمت گرم ممنون میشم لینک دانلود برام قرار بدی

اقا یک سوال دیگه نظرت در مورد این نوع گوشی چی است ؟ میخوایم یکی بخرم الان این که دستمه مال خودم نیست نظرت در مورد این گوشی چیه و اینکه چه عیبی دارند ؟ وچرا یکدفعه قیمت اومد پایین دوستم یک مدت پیش خردیش 450 هزار تومن الان شده 350 درسته ؟ دلیل این کاهش قیمت چی است و اینکه ایا تقلبی این گوشی ها در ایران است ؟
ممنون

بیا عزیزم اینم لینک:

http://www.htc.com/www/SupportDownload.aspx?p_id=174&cat=2&dl_id=456

از خود سایت اچ تی سی هستش . پایین صفحه سریال نامبر رو بزن و دانلود کن . دانلود که کردی بگو روش نصب رو بهت بگم .

در مورد گوشی هم باید بگم آره گوشی خیلی خوبیه . کلا من همه ی گوشی های اچ تی سی رو قبول دارم . اصلا هم تقلبی نداره و همشون اصل هستن . قیمتشم خب طبیعتا هر گوشی قیمتش کم میشه وقتی مدل های جدیدتر میان . این طبیعیه . تازه افت قیمت اچ تی سی بسیار کمه .

hope666
24-09-2009, 23:41
الان نظر خودت تو گوشی اچ تی سی تو همین رنج قیمت چی است ؟

k i a r a s h
25-09-2009, 00:31
الان نظر خودت تو گوشی اچ تی سی تو همین رنج قیمت چی است ؟

تو گوشی های اچ تی سی تو این رنج قیمت فقط همین هست . البته اگه یه ذره بیشتر هزینه کنی دایموند هم هست . اگه اچ تی سی هم نخوای که تقریبا با همین قیمت امنیا هم هست .
خب هر کدوم از این گوشی ها برتری ها و مزیت های خاص خودشون رو دارن . تصمیم آخر با خودته . همه ی مزیت های این 3 تا گوشی رو با هم مقایسه کن و تصمیم بگیر

hope666
25-09-2009, 03:10
الان نظر خودت چیه من دارم مقایسه میکنم 3g بیشتر HTC Touch Diamond امکانات داره مثلا گوشی HTC Touch Diamond فرمت 3gp-avi -mp4 ساپورت نمیکنه تنها برتریش از نظر پیکسل است در دوربین و رزولوشن درسته؟ حدود قیمتی گشتم تو سایت اینطور به نظرت درسته
3g -- 350 تومن

HTC Touch Diamond حدود 415 درسته!!
میشه خودت اطلاعات بیشتری بدی و اگر بودی کدوم انتخاب میکری و چرا؟ راستی قیمت هایی که گفتم درسته

پیشاپیش ممنون

k i a r a s h
25-09-2009, 13:01
الان نظر خودت چیه من دارم مقایسه میکنم 3g بیشتر HTC Touch Diamond امکانات داره مثلا گوشی HTC Touch Diamond فرمت 3gp-avi -mp4 ساپورت نمیکنه تنها برتریش از نظر پیکسل است در دوربین و رزولوشن درسته؟ حدود قیمتی گشتم تو سایت اینطور به نظرت درسته
3g -- 350 تومن

HTC Touch Diamond حدود 415 درسته!!
میشه خودت اطلاعات بیشتری بدی و اگر بودی کدوم انتخاب میکری و چرا؟ راستی قیمت هایی که گفتم درسته

پیشاپیش ممنون

راستش من قیمت دقیقشون رو ندارم ولی تو همین مایه ها هستن . راستی کی گفته دیاموند اون فرمت ها رو ساپورت نمی کنه؟! :43:
همه ی این گوشی ها ویندوز موبایل هستن و برنامه هاشون از جمله پخش موزیک و ویدئوشون درست مثل همه و با هم فرقی نداره . همین بحث رو با یکی دیگه از دوستان داشتیم که بین این 2 تا گوشی گیر کرده بود . خودت بخون . اینک لینک:
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1074976&postcount=145

hope666
25-09-2009, 13:17
اخه اینجا (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=78847) در مورد گوشی فرمت تصویری همین ننوشته برای همین راستی یک چیزی من اگر این ویندوز عربی دانلود کنم همه چیز هام عربی میشن من عربی بلد نیستم :D من فقط زبان میخوام ؟

hope666
25-09-2009, 13:37
الان اون لینک خوندم میگم پس اینطور که متوجه شدم شما هم میگی 3g درسته این شتاب سنج چیه ؟ که اون داره ؟راستی با گارنتی بگیرم یا بدون گارنتی ؟ ولی به نظرم قیافه اون دایمون بهتر الان مثلا شما برای من میخوای بخری کدوم میخری یکی بگو؟ به جان خودم وسواس نیستم ولی برای این p990 خیلی اذیت شدم؟
خودت حرف اخر بزن

ممنون

k i a r a s h
25-09-2009, 16:11
اخه اینجا (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=78847) در مورد گوشی فرمت تصویری همین ننوشته برای همین راستی یک چیزی من اگر این ویندوز عربی دانلود کنم همه چیز هام عربی میشن من عربی بلد نیستم :d من فقط زبان میخوام ؟

نه بابا چرت و پرت نوشته . همه ی فرمت ها رو اجرا می کنه .
در مورد رام هم بگم که نه اولش عربی میشه بعدش از تو ستینگ می تونی تنظیم کنی که منو همون انگلیسی باشه ولی زبان فارسی و عربی رو هم ساپورت کنه . پس نترس

الان اون لینک خوندم میگم پس اینطور که متوجه شدم شما هم میگی 3g درسته این شتاب سنج چیه ؟ که اون داره ؟راستی با گارنتی بگیرم یا بدون گارنتی ؟ ولی به نظرم قیافه اون دایمون بهتر الان مثلا شما برای من میخوای بخری کدوم میخری یکی بگو؟ به جان خودم وسواس نیستم ولی برای این p990 خیلی اذیت شدم؟
خودت حرف اخر بزن

شتاب سنج همون چیزیه که وقتی گوشیت رو بر می گردونی صفحه هم می چرخه . یا همون سنسور
راستش من بودم هیچ کدوم رو نمی خریدم چون یه کم قدیمی هم شدن . در ضمن چون برام جی پی اس اصلا مهم نیست . اگه برای تو مهمه یکی از این ها رو بخر اگر نه من جات بودم این کار رو می کردم:
1 دونه تاچ ویوا می خریدم . درسته که تو ورق می گن سی پی یو پایینی داره ولی اصلا کم نمیاره و هر برنامه ای که دیاموند یا 3g بتونن اجرا کنن بهت قول میدم ویوا هم اجرا می کنه . و فقط فرقش با 3g اینه که جی پی اس نداره .
1 دونه هم آیپاد تاچ می گرفتم .
ویوا فقط برای زنگ و برنامه و کارای دیگه
آیپاد تاچ هم فقط برای آهنگ و تاچ قوی و بازی که دیوونت می کنه :4:

این جوری هم لذت کار کردن با ویندوز موبایل رو احساس می کنی و همه ی برنامه های اون رو می تونی اجرا کنی . هم لذت کار کردن با آیفون رو می تونی احساس کنی که فقط نمی تونی باهاش زنگ بزنی و اس ام اس بدی

Samgun
26-09-2009, 16:48
سلام سعید جان . مرسی ممنون . می تونی سریال نامبر گوشوش رو به من بدی یه بار چک کنم؟ من فکر می کنم پسر خاله ی شما رام کشور های دیگه رو خواسته دانلود کنه که نزاشته . مثلا خواسته رام آمریکا رو دانلود کنه . حالا اگه می تونی سریالش رو به من بده یه امتحان کنم .

سلام کیارش جان .
داداش اینم SN این 3G ما :

ht849kh15231

k i a r a s h
26-09-2009, 17:01
سلام کیارش جان .
داداش اینم SN این 3G ما :

ht849kh15231

سلام . الان من چک کردم . تو سایت اچ تی سی برای 3G برای منطقه ی خاورمیانه 3 تا رام هست که 2 تاش رو می تونه دانلود کنه . و اون یکی رو برای اینکه برای کشور مصر هست رو نمیشه . اگه می خوای رام دانلود کنی از اینجا دانلود کن که اشتباه نره مثلا برای اروپا . این برای خاورمیانست:

http://www.htc.com/mea-en/supportdownloadlist.aspx?p_id=174&act=sd&cat=2

hope666
26-09-2009, 20:07
سلام

کیارش جان دو تا سوال دارم :x

یکی اینکه چطور میشه گوشی 3g تنظیم کنم که فایل که از طریق بولتوث میاد تو رام ذخیره بشن نه تو حافظه
گوشی چون زود میگه حافظه گوشی پر شده ؟

یک سوال دیگه من نظرم روی خرید بدون گارنتی دایمون است ایا به نظرت گارنتی اینقدر اختلاف قیمت دارد بدرد میخوره ؟

k i a r a s h
27-09-2009, 01:02
سلام

کیارش جان دو تا سوال دارم :x

یکی اینکه چطور میشه گوشی 3g تنظیم کنم که فایل که از طریق بولتوث میاد تو رام ذخیره بشن نه تو حافظه
گوشی چون زود میگه حافظه گوشی پر شده ؟

یک سوال دیگه من نظرم روی خرید بدون گارنتی دایموند است ایا به نظرت گارنتی اینقدر اختلاف قیمت دارد بدرد میخوره ؟

سلام . اینم جواب شما :4:

برای مشکل اولت از برنامه ی استفاده کن . اینم لینک:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=80310

راستش گارانتی چیز بدی نیست . ولی من خودم 4 ماه بعد خرید گوشیم رامم رو عوض کردم و گارانتیم باطل شد :4:
اگه اون اول حواست باشه که گوشیت سالمه و مشکلی نداره به نظر منم فرقی نداره گارانتی یا بدون گارانتی .

راستی اگه اشکال نداره اسمت رو هم به من بگو این جوری خیلی سختمه :4:

hope666
27-09-2009, 01:09
کوچیک شما حسین هستم

اقا اون رام دانلود کردم حالا باید چطور نصبش کنم کیارش جان اسم فایلش اینه
-
HTC Touch 3G-RUU_Jade_HTC_ARA_1.40.415.2_Radio_JADE_20081030_si gn_12.27.30.09_0.27.30.09_Ship.exe

حجمش 90.4 MB درسته ؟

k i a r a s h
27-09-2009, 01:25
کوچیک شما حسین هستم

اقا اون رام دانلود کردم حالا باید چطور نصبش کنم کیارش جان اسم فایلش اینه
-
HTC Touch 3G-RUU_Jade_HTC_ARA_1.40.415.2_Radio_JADE_20081030_si gn_12.27.30.09_0.27.30.09_Ship.exe

حجمش 90.4 MB درسته ؟

آقایی . آره درست دانلود کردی . خب حسین جان اول این رو بدون که تمام اطلاعاتت پاک میشه . پس اگه چیز به درد بخوری داری حتما قبلش یه بکاب بگیر از گوشیت . شارژ گوشیت هم حتما بالای 50 در صد باشه .

اول گوشیت رو وصل کن با یو اس بی به کامپیوتر و بزار که کامل سینک بشه . مطمئن شو که کامل سینک شده . حالا فایلی رو که دانلود کردی رو از حالت فشرده خارج کن . یه سری فایل مثل عکسی که پایین برات گذاشتم توش هستش .

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=268169&d=1247001284

اون فایلی رو که برات قرمزش کردم رو اجراش کن . یه پنجره برات باز میشه . مراحل رو توش ادامه بده تا خودش رام عربی رو نصب کنه . فقط تحت هیچ شرایطی تا رام کاملا نصب نشده یو اس بی رو از گوشی خارج نکن .

hope666
27-09-2009, 18:43
درود

مخلص کیارش جان اقا رام عربی که گفتی با راهنماییت نصب کردم دمت گرم ولی باز فارسی به صورت مربع مربع نشون میده باید چی کار کنم ؟
ممنون

k i a r a s h
27-09-2009, 18:53
درود

مخلص کیارش جان اقا رام عربی که گفتی با راهنماییت نصب کردم دمت گرم ولی باز فارسی به صورت مربع مربع نشون میده باید چی کار کنم ؟
ممنون

سلام . آره حسین جان تا عربی رو فعال نکنی باز مربع مربع نشون میده . برای فعال کردنش یه لینک برات میزارم . توش یه فایل ضمیمه شده . اون رو دانلود کن و مطالعه کن و مراحل رو تو گوشیت انجام بده . مشکلی بود من در خدمتم .

اینم لینک قربان: http://mobilestan.net/showpost.php?p=944015&postcount=2

hope666
27-09-2009, 23:28
دمت گرم خدا رحمت کنه تمام اموات رو :X

کیارش جان یک سوال من میخوام با usb اینترنت pc به گوشی منتقل کنم و به وسیله اون اب و هوا و همچنین ویندوز اپدیت کنم چطور میتونم چنین کاری کنم و یک چیزی که گزینه هست تو گوشی gps اسمش است ولی میری داخل نوشته دانلود باید به اینترنت وصل بشم اون جیه ؟

k i a r a s h
28-09-2009, 02:05
دمت گرم خدا رحمت کنه تمام اموات رو :x

کیارش جان یک سوال من میخوام با usb اینترنت pc به گوشی منتقل کنم و به وسیله اون اب و هوا و همچنین ویندوز اپدیت کنم چطور میتونم چنین کاری کنم .

بازم سلام . خب این که اصلا کاری نداره . وقتی که با کامپیوتر به اینترنت وصلی ، گوشیت رو با یو اس بی وصل کن به کامپیوتر و بزار که کامل سینک بشه . اگه کاملا سینک نشه و یا تو سینک ارور بده وصل نمیشه ولی اگه گوشی به درستی سینک بشه گوشیت هم به اینترنت وصل میشه . همین

و یک چیزی که گزینه هست تو گوشی gps اسمش است ولی میری داخل نوشته دانلود باید به اینترنت وصل بشم اون جیه ؟

راستش من که متوجه نشدم . اگه منظورت همون جی پی اس گوشیه که ، خب اول باید برنامه ی جی پی اس رو نصب کنی دیگه . تو صفحه های قبلی لینکش رو بهت ندادم؟ :7:

BEHNAM
09-10-2009, 19:46
اگه من نخوام شماره هایی که تو سیم کارته در قسمت کانتکت ببینم باید چه کار کنم؟

k i a r a s h
09-10-2009, 19:55
اگه من نخوام شماره هایی که تو سیم کارته در قسمت کانتکت ببینم باید چه کار کنم؟

خب شماره ها رو از روی سیم کارتت پاک کن و از کانتکتت یه بکاپ بگیر تا همیشه هم داشته باشیش . دیگه با این کار نیازس هم به شماره تو سیم کارت نداری .

BEHNAM
09-10-2009, 20:52
آره اینو میدونم
ولی این گوشی( ینی برند htc) مثل نوکیا قسمتی نداره که بهش بگی که شماره ها رو از سیم کارت بیاره یا از دفترچه؟

k i a r a s h
10-10-2009, 00:53
آره اینو میدونم
ولی این گوشی( ینی برند htc) مثل نوکیا قسمتی نداره که بهش بگی که شماره ها رو از سیم کارت بیاره یا از دفترچه؟

یه برنامه برای این کار هست که می تونی تعیین کنی که کدوم رو نشون بده ولی بعد از هر بار ریست باز به حالت اول بر می گرده و باید دوباره درستش کنی . متاسفانه پیداش نمی کنم اگه دیدم برات میزارم . خودتم تو بخش برنامه ها بخش کانتکت رو بگرد .

Milo.Metallboy
14-10-2009, 11:44
بچه ها من هرچی این فارسی ساز رو میخوام نصب کنم نمیشه

از صفحه ی اول هم دانلود کردم
لطفا لینک یه فارسی ساز خوب رو بهم بدین
ضمنا رامم هم عربی نیست

k i a r a s h
14-10-2009, 14:08
بچه ها من هرچی این فارسی ساز رو میخوام نصب کنم نمیشه

از صفحه ی اول هم دانلود کردم
لطفا لینک یه فارسی ساز خوب رو بهم بدین
ضمنا رامم هم عربی نیست

سلام . دوست من ویندوز شما چنده؟
کدوم فارسی ساز رو نصب می کنی که نمیشه؟ نصب نمیشه یا درست اجرا نمیشه؟

sinohe_1001
20-10-2009, 21:15
اقا یکی کمک ما کنه
هر کار می کنیم نه گوشی ویندوز 7 ما رو می شناسه نه موبایل
من فقط میخوام این فایل های exe رو نصب کنم که به هیچ صراطی مستقیم نمیشه
همه چیزش آخرین ورژن هست
به حالت مموری که میخوام وصل میشه و راحت فایل ها انتقال داده میشه اما در حالت اینکه که بخوام فایل ها EXE رو نصب کنم نمیشه که نمیشه

F.S
13-11-2009, 13:25
سلام من یه کی برد خوب که فارسیم داشته باشه میخام اگه میشه spb key board باشه

k i a r a s h
13-11-2009, 15:01
اقا یکی کمک ما کنه
هر کار می کنیم نه گوشی ویندوز 7 ما رو می شناسه نه موبایل
من فقط میخوام این فایل های exe رو نصب کنم که به هیچ صراطی مستقیم نمیشه
همه چیزش آخرین ورژن هست
به حالت مموری که میخوام وصل میشه و راحت فایل ها انتقال داده میشه اما در حالت اینکه که بخوام فایل ها EXE رو نصب کنم نمیشه که نمیشه

سلام . عزیز شما برنامه ی Windows Mobile Device Center رو از سایت مایکروسافت دانلود کن و به جای ActiveSync نصب کن .

دوست من تو بخش نرم افزار ها تو قسمت کیبورد هر چی بخوای می تونی پیدا منی .

PersPolis
19-11-2009, 14:53

بفرما
فايل هاي فارسي سازي داخلش هست

PersPolis
03-12-2009, 06:33
كيارش جان من گوشيمو فروختم مي خوام HD2 بگيرم
مي خوام بدونم اگه pim(كنتاكت) گوشيمو به HD2 منتقل كنم به راحتي كار ميكنه؟؟!!!
اگه بخوام دوباره كنتاكت هام رو وارد كنم يكسال طول ميكشه؟
چجوري ميشه يه بكاپ از كنتاكت ها گرفت كه رو تمام گوشي ها كار كنه؟!!! (اصلا ميشه اين كارو كرد؟)

zereshki
04-12-2009, 11:53
سلام.از دوستان کسی تا حالا به صورت dial up با گوشی به اینترنت کانکت شده؟ یعنی یک کارت اینترنت از یک ISP بخری و مثل کامپیوتر کانکشن بسازی و استفاده کنی! لطفا اگر کسی این کار روکرده راهنمایی کنه.
ضمنا ظاهرا برای استفاده از نرم افزار GPS خود گوشی htc 3G باید اول برنامه رو از طریق اینترنت validate کرد.کسی از برنامه خوده گوشی استفاده کرده؟
با تشکر

ali_hello
17-12-2009, 19:36
سلام كيارش جان
اين گوشي htc 3g هنوز ارزش خريد داره يا touch 2 بهتره
البته viva به مقدار 150 هزاري گه ارزان تر نسبت به 3g هست امكانات كمتر دارد .

k i a r a s h
17-12-2009, 20:53
كيارش جان من گوشيمو فروختم مي خوام HD2 بگيرم
مي خوام بدونم اگه pim(كنتاكت) گوشيمو به HD2 منتقل كنم به راحتي كار ميكنه؟؟!!!
اگه بخوام دوباره كنتاكت هام رو وارد كنم يكسال طول ميكشه؟
چجوري ميشه يه بكاپ از كنتاكت ها گرفت كه رو تمام گوشي ها كار كنه؟!!! (اصلا ميشه اين كارو كرد؟)

سلام . محمد جان به سلامتی . پیشاپیش تبریک . پس بلاخره تصمیمت رو برای گرفتن این ابر گوشی گرفتی .
آره عزیز اگه برنامه ی pim رو تو گوشی جدیدت بریزی می تونی از همون فایل هایی که قبلا ذخیره کردی استفاده کنی . اما تو برند های دیگه جواب نمیده . تو برند های دیگه مثل نوکیا می تونی این کار رو بکنی:
برو تو برنامه ی outlook تو کامپیوتر و از تو قسمت کانتکت ها ، کانتکت هات رو که قبلا با سینک کردن گوشی با کامپیوتر ذخیره شده رو کپی کن تو رم خارجی گوشی جدیدت مثل نوکیا یا سونی یا ...
بعد از تو گوشی برو هر کدوم رو روش کلیک کن . ازت می پرسه که می خوای ذخیرش کنی یا نه . دیگه راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه :دی

سلام كيارش جان
اين گوشي htc 3g هنوز ارزش خريد داره يا touch 2 بهتره
البته viva به مقدار 150 هزاري گه ارزان تر نسبت به 3g هست امكانات كمتر دارد .

خب دوست عزیزم تاچ 2 گوشی جدیدتریه و ویندوز جدیدتر و قوی تری هم داره . ولی به نظر من اصلا به قیمتش نمی ارزه .
اگه پولت تا 400 میرسه حتما حتما سعی کن دیاموند 2 بگیری که خیلی کامل و بی نقصه . اما اگه انقدر نداری با توجه به پولت باید تصمیم بگیری دیگه .

ali_hello
18-12-2009, 14:34
با تشكر از شما كيارش جان
اول من تا 400 هزار تومان هزينه مي خواهم كنم
در اصفهان htc 3g (رنگ زرد بدون گارانتي 348 هزار تومان ) (رنگ سورمه اي با گارانتي ياس جهان و بيمه 420 هزار تومان )
و (رنگ مشكي بدون گارانتي 390 هزار تومان )
و HTC Touch 2 در اصفهان 450 هزار با گارانتي پرشين تله گام
دياموند 2 هم 510 هزار تومان با گارانتي پرشين تله گام
در مورد HTC TOUCH 2 در سايت gsm.ir كه خواندم اين نقاط ضعف را ديدم كه من را دل سرد كرد و ويندوز 6.1 با ويندوز 6.5 آنچنان تفاوت محسوسي نداره
* رزولوشن پایین صفحه نمایش
* عدم پشتیبانی دوربین از فوکوس خودکار ، فلاش ، برچسب گذاری جغرافیایی و نبود کلید اختصاصی دوربین
* نبود سنسور شتاب سنج
* خوانایی ضعیف صفحه نمایش در برابر نور آفتاب
* نرم افزار مقصد یابی CoPilot Live به صورت آزمایشی عرضه شده است
* عدم وجود دوربین ثانویه جهت برقراری تماس های ویدیویی
* عدم پشتیبانی گوشی از قابلیت تشخیص دست خط
* عدم تجهيز به گيرنده ي راديو FM
اين هم لينك بررسي HTC TOUCH 2
http://www.gsm.ir/review.php?phoneid=1986
- کیفیت ساخت نامعقول
- نداشتن پورت خروجی تلویزیون
- فاقد سوکت هدفون 5.3 میلی متر
- نداشتن قلم مغناطیسی
- ضبط ويديوي نه چندان راضي کننده
- اندازه ي بزرگتر و وزن زيادتر

قابليت autorotate يعني چه ؟
و در مورد مور پشتيباني فرمتهاي صوتي و ويدئوئي فكر كنم بشود با نصب نرم افزار كمبود بعضي پسوند ها را در هر مدل گوش داراي ويندوز جبران كرد
و اين مسئله سنسور شتاب سنج چيه كه در مورد آن بحث شده و آيا اين گوشي داره يا بايد با نرم افزار فعالش كنيم

باز هم تشكر از پاسخ شما كيارش جان

k i a r a s h
18-12-2009, 22:49
با تشكر از شما كيارش جان
اول من تا 400 هزار تومان هزينه مي خواهم كنم
در اصفهان htc 3g (رنگ زرد بدون گارانتي 348 هزار تومان ) (رنگ سورمه اي با گارانتي ياس جهان و بيمه 420 هزار تومان )
و (رنگ مشكي بدون گارانتي 390 هزار تومان )
و HTC Touch 2 در اصفهان 450 هزار با گارانتي پرشين تله گام
دياموند 2 هم 510 هزار تومان با گارانتي پرشين تله گام
در مورد HTC TOUCH 2 در سايت gsm.ir كه خواندم اين نقاط ضعف را ديدم كه من را دل سرد كرد و ويندوز 6.1 با ويندوز 6.5 آنچنان تفاوت محسوسي نداره
* رزولوشن پایین صفحه نمایش
* عدم پشتیبانی دوربین از فوکوس خودکار ، فلاش ، برچسب گذاری جغرافیایی و نبود کلید اختصاصی دوربین
* نبود سنسور شتاب سنج
* خوانایی ضعیف صفحه نمایش در برابر نور آفتاب
* نرم افزار مقصد یابی CoPilot Live به صورت آزمایشی عرضه شده است
* عدم وجود دوربین ثانویه جهت برقراری تماس های ویدیویی
* عدم پشتیبانی گوشی از قابلیت تشخیص دست خط
* عدم تجهيز به گيرنده ي راديو FM
اين هم لينك بررسي HTC TOUCH 2
http://www.gsm.ir/review.php?phoneid=1986
- کیفیت ساخت نامعقول
- نداشتن پورت خروجی تلویزیون
- فاقد سوکت هدفون 5.3 میلی متر
- نداشتن قلم مغناطیسی
- ضبط ويديوي نه چندان راضي کننده
- اندازه ي بزرگتر و وزن زيادتر

قابليتautorotate يعني چه ؟
و در مورد مور پشتيباني فرمتهاي صوتي و ويدئوئي فكر كنم بشود با نصب نرم افزار كمبود بعضي پسوند ها را در هر مدل گوش داراي ويندوز جبران كرد
و اين مسئله سنسور شتاب سنج چيه كه در مورد آن بحث شده و آيا اين گوشي داره يا بايد با نرم افزار فعالش كنيم

باز هم تشكر از پاسخ شما كيارش جان

بازم سلام . دوست من به نظر من اگه می خوای 400 تومن پول بدی یه چیزی بگیر که چند وقت دیگه دلت رو نزنه . هر چند واقعا ویندوز موبایل دل آدم رو نمیزنه ولی به نظر من اگه من جات بودم دیاموند 2 می گرفتم . من نمی دونم ساکن کجا هستی ولی اگه وقت کردی یه روز بیا تهران بدون گارانتیش رو می تونی 420 تا 440 بگیری .

این ضعف هایی رو که برای دیاموند 2 نوشتی اصلا قبول ندارم .
افتادن اثر انگشت برای داشتن صفحه ی لمسی قوی و بسیار حساسیه که داره .
اندازش که بزرگ نیست به نظر من کوچیک هم هست :4:
گوشی باید اندازه ی HD 2 باشه تا بشه گوشی :4: . ولی حالا جدا از شوخی مطمئن باش صفحه ی بزرگ تو پاکت پی سی یه مزیته چون کار کردن و لذت کار کردن باهاش برات 100 چندان میشه .

پورت تی وی و جک 3.5 رو هم که اون 2 تا انتخاب دیگت هم ندارن پس هیچ .

در مورد ساپورت فرمت فایل ها هم این جوری برات بگم که با پاکت پی سی تمامی فرمت ها ی صوتی و تصویری رو به راحتی می تونی اجرا کنی .

ناخوانا بودن زیر نور مستقیم هم مشکلیه که تمامیه ویندوز موبایل ها دارن و فقط مخصوص دیاموند 2 نیست .

سیستم autorotate هم یعنی این که وقتی گوشی رو از حالت عمودی به افقی یا برعکس برگردونی صفحه نمایش خودش بر می گرده . یعنی سیستم شتاب سنج یا همون سنسور داره .

ویندوز 6.5 هم که هر چند تغییر زیادی با 6.1 نکرده ولی داشتنش خیلی بهتر از نداشتنشه .

در آخر من همه جوره بهت پیشنهاد می کنم که دیاموند 2 بگیری چون همه چیز رو با هم و در کنار هم داری .

صفحه ی بزرگ ، وین 6.5 رسمی ، سرعت بالا ، سی پی یو قوی ، کیفیت صدا بالا ، کیفیت نمایش بسیار قوی و ....

باز اگه امری بود در خدمتت هستم .

sinohe_1001
25-12-2009, 11:48
اقا من هر کار میکنم فایل های جاوا رو نمیتونم رو این گوشی نصب کنم
ارور میده
یکی راهنمایی کنه که طریقه نصب اینگونه نرم افزار های چه طوریه ؟

k i a r a s h
26-12-2009, 13:31
اقا من هر کار میکنم فایل های جاوا رو نمیتونم رو این گوشی نصب کنم
ارور میده
یکی راهنمایی کنه که طریقه نصب اینگونه نرم افزار های چه طوریه ؟

سلام . دوست عزیزم روش خاصی نداره . فایل جاوا رو انتقال بده به گوشیت و از تو گوشی اجراش کن . توسط برنامه ی جاوا باز و نصب میشه .

مشکل شما با نصب چیه؟

arasx
27-12-2009, 07:50
سلام
من می خوام رو 3 جی خودم وین 6.5 بریزم.ممکنه کسی آخرین رام تست شده رو معرفی کنه؟
اشکالات این رام رو هم بذارین لطفا زیاد قافل گیر نشم!
سپاس و تشکر

F.S
03-01-2010, 08:06
سلام
من میخام عوض کنم ولی بین N900وi8000وhd2موندم
اقا ارش از شما کمک میخواستم
ممنون میشم راهنماییم کنی

k i a r a s h
03-01-2010, 19:57
سلام
من میخام عوض کنم ولی بین n900وi8000وhd2موندم
اقا ارش از شما کمک میخواستم
ممنون میشم راهنماییم کنی

سلام . دوست من به نظر من اگه مشکل مالی نداری hd2 بگیر . به نظر من خیلی سرتره

F.S
03-01-2010, 21:16
خیلی ممنون اقا ارش

F.S
03-01-2010, 22:08
راستی اقا ارش اگه امکانش هست یه چند تا دلیل واسه اینکه hd2 بهتره به من بگی ممنون میشم

dreamworld
15-01-2010, 13:26
سلام به دوستان
می خوام 3جی بگیرم. ولی دو دلم. اگه دوربینش متوسط باشه هم برام خوبه ولی نمی دونم .

لطفا دوستانی که دارند بگن آیا با توجه به قیمت 3g ارزش داره بخرمش یا نه؟ ممنون

ali_hello
17-01-2010, 23:37
سلام به دوستان
می خوام 3جی بگیرم. ولی دو دلم. اگه دوربینش متوسط باشه هم برام خوبه ولی نمی دونم .

لطفا دوستانی که دارند بگن آیا با توجه به قیمت 3g ارزش داره بخرمش یا نه؟ ممنون

دوست عزيز سلام اگر تصميم به خريد گوشي htc داري به نظر من اشتباه نكردي و تصميم كاملا درستي گرفتي چون اولا ويندوز موبايل و همه كاري با اين ويندوز انجام بدي و از لحاظ نرم افزاري براش در بازار نرم افزار هست در هر زمينه به طوريكه خودت از نصب نرم افزار ها خسته مي شي
از لحاظ كار آيي نسبت به قيمت و كوچك بودن و وزن كمش عالي است و البته دوربين 3.2 خوبي داره كه من كه راضي هستم و فيلم برداري خوبي دارد ولي چون فلش ندارد در مكان تاريك مشكل داره كه البته در گوشي كاري زياد به دوربين توجه نمي شود و بيشتر به كارآيي آن براي كار توجه مي شود

به نظر من اگر پول داري اول دياموند 2 و بعد 3g
و در كل از خريد گوشي htc پشيمان نمي شوي
سعي كن با گارانتي و بيمه (بيمه را از فروشنده بخواه كه خيلي ارزش داره ) شركت ياس بخري اين سايت شركت براي ديدن نمايندگي و .... www.yas-co.ir

:52::52:

dreamworld
22-01-2010, 12:28
علی جان ممنون از راهنماییت.
تقریبا خیالم راحت شد. ولی 1 سوال برام باقی موند که آیا دیاموند 2 اینقدر ارزش تفاوت با 3جی رو داره؟ و بیشتر کدوم ویژگیش برجسته تر هستش؟

Behzad WM
23-01-2010, 18:26
این هم رام جدید برای HTC 3G (http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1239440#post1239440)

تشکر اون پایینه ...

ali_hello
27-01-2010, 08:20
علی جان ممنون از راهنماییت.
تقریبا خیالم راحت شد. ولی 1 سوال برام باقی موند که آیا دیاموند 2 اینقدر ارزش تفاوت با 3جی رو داره؟ و بیشتر کدوم ویژگیش برجسته تر هستش؟

به نظر من نه آن هم با اين وضع بد درآمدها

mohsen.es.1
31-01-2010, 10:05
با سلام اس ام اس که برام میاد هیچ هشداری نمیده فقط چراغ چشمک زن فقط میزنه در حالی که گوشی زنگ میخوره سایلنت نیست و یه سوال وقتیکه یه برنامه می خوای نصب کنی مموری کلی گوشی رو می زنه 100 مگابایت مگه 256 نیست؟

raperboy64
04-02-2010, 17:28
سلام من یک گوشی htc 3g گرفتم که ویندوزش 6.1 هست می خواستم ببینم میشه روش 6.5 نصب کرد و راهنماییم کنید که چه جوری تو همه پست ها رفتم واسه 3g نبود.مرسی

Behzad WM
07-02-2010, 22:13
سلام من یک گوشی htc 3g گرفتم که ویندوزش 6.1 هست می خواستم ببینم میشه روش 6.5 نصب کرد و راهنماییم کنید که چه جوری تو همه پست ها رفتم واسه 3g نبود.مرسی

سلام .

اولا مبارک باشه .

2- برای نصب رام 6.5 باید اول گوشیرو hspl کنی بعد رام کوک نصب کنی .

makgh
10-02-2010, 10:02

سلام raperboy64
به این تاپیک یه سری بزن:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=92605
ولی بدون که نصب رام های متفرقه گارانتی گوشیت رو باطل می کنه ها!
با مسئولیت خودت انجام بده. :023:
مشکلی داشتی در خدمتیم. :16:

sophoss
22-02-2010, 18:46
با سلام

خدمتتون عرض کنم که من یه گوشی 3g دارم میخوام ردش کنم hd2 بگیرم.(البته هنوز تصمیمم قطعی نشده)
میخواستم ببینم گوشیمو اگه بخوام بدم چند میتونم بفروشمش حدودا.

گوشی از نظر فنی و نرم افزاری و ظاهری کاملا سالم هست.
فقط یه مشکل داره اونم اینه که یه بار که برای تعویض سیم کارت درب پشت گوشی رو خواستم باز کنم دو تا از خار های سمت راست دربش کج شد و درب پشتی گوشی در قسمت سمت راستش فقط یه مقدار فاصله با فریم نقره ایش داره.
گوشی تا به حال حتی یک بار هم زمین نیفتاده چون انقدر گوشی ظریفیه، تو این یک سال که دارمش بدجوری مراقبش بودم.

mohammad!javad
26-02-2010, 01:52
سلام دوستان قصد خرید 3g رو دارم

بدون گارانتی فروشنده بهم قیمت 320 رو داده(شهرستان) . ایا ارزش داره بدون گارانتی بگیرم؟ امکانش هست که گوشی مورد دار باشه ؟

zimka_1127
02-03-2010, 17:10
سلام دوستان چند تا سوال در مورد این گوشی داشتم البته بیشتر قصد خرید ویوادارم اما اگر کارآیی های 3 جی خیلی خوب بود این گوشی رو ان شالله دو هفته دیگه میخرم
1- دوربین گوشی در چه حدی هست؟ویوا که خوب نبود
2-فیلمبرداری این گوشی با چه رزولیشنی هستش؟
3- ایا رام رسمی 65 برای این گوشی اومده؟ساپورتش از طرف اچ تی سی چطوره؟4
4= فیلم های دایویکس البته با نصب برنامه ی مورد نظر که حجم سنگین داشته باشند را آیا نشان میده؟
4
5- سرعتش نسبت به ویوا اقا واقعا ارزش داره؟بازیهای سنگین رو اجرا میکنه؟
6 قیمت کف این گوشی چند و ارزانترین رنگش چیه و چنده؟بدون گارانتی
7 صفحه نمایش کوچکش آزاد دهنده نیست؟
سایر مشکلاتش رو اگه میشه بنویسید

mohsen.es.1
05-03-2010, 14:59
سلام
1-بد نیست
3-رام رسمی نیومده ولی کوک شده اومده به خوبی هم کار میده
4-بله
5- خیلی بیشتر از ویوا عالی من خودم بازی 600 مگابایتی هم روش نصب کگردم به خوبی اجرا میشه
6-نمیدونم
7-خیر

hamhami_333
05-04-2010, 10:23
سلام دوستان کسی میتئنه منو راهنمایی کنه من Hard spl کردم حالا میخوام rom اورجینال نصب کنم چه طوری میتونم گوشیمو به حالت قبل از hard spl بر گردونم ؟

tighoor
22-04-2010, 11:29
با سلام. از این که مجبورم اینطوری اطلاع رسانی کنم معذرت میخوام:

دو بخش اختصاصی جدید افتتاح شده:

بخش اختصاصی HTC Touch2 (http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=552)
و
بخش اختصاصی HTC Touch VIVA & 3G (http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=553)

از این به بعد مسائل این دو گوشی در انجمن های اختصاصی خودشون انجام میشه...

همچنین بخش جدید برنامه نویسی (http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=550) با مدیریت آقا محسن mohsen-unique (http://www.mobilestan.net/member.php?u=88410) افتتاح شده...
[/URL]
به زودی اسم
[URL="http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=363"]بخش اختصاصی Samsung Omnia I900 (http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=550)
به
بخش اختصاصی Samsung Omnia I & II (http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=363)
تغییر خواهد کرد...

همچنین برای راحتی کاربران از این به بعد روی بخش اختصاصی هر گوشی کلیک کنید به مباحث عمومی آن گوشی ارجاع داده میشوید و در بالای آن صفحه می توانید Rom Developmet آن گوشی رو مشاهده کنید... (http://www.mobilestan.net/member.php?u=88410)

با تشکر از همه ی دوستان... (http://www.mobilestan.net/member.php?u=88410)

behzad_v3
04-05-2010, 14:23
آخرين قيمت اين گوشي چنده؟

cn_taha
12-06-2010, 20:35
سلام دوستان
مي خواستم بدونم htc tach viva opal gps داره يا نه اگه gps داره منو راهنمايي كنيد
ممنون:103:

Behzad WM
13-06-2010, 17:55
با سلام

تاپیک والپیپرهای WVGA آپدیت شد ... [ حتما ببنید ... ]

»»» از اینجا ««« (http://mobilestan.net/showthread.php?t=73738&page=70)

موفق باشید ... :16:

cn_taha
15-06-2010, 07:40
سلام دوستان
من يه مشكلي دارم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
من touch viva دارم و مي خواستم ببينم gps داره يا نه چون هر چي gps روش نصب مي كنم جواب نميده
ممنون:atten:

Sandroid
16-06-2010, 13:53
نه دوست عزیز.gps نداره ویوا.

ولی 3g جی-پی-اس داره.

درضمن اینجا بخش 3g هست.نه ویوا

ghalenezami
26-06-2010, 00:13
من ۱ touch 3g دارم و مشکلم نداشتن ۱ دیکشنری خوب هستش
اگر میشه من رو راهنمایی کنید

ممنون

ghalenezami
26-06-2010, 00:19
برای استفاده از gps این گوشی باید به ۱ ای دی اس ال پرسرعت با استفاده از وای فای
بعد هم می تونی با آپدیت gps تا ۷ روز ازش استفاده کنی

Sandroid
27-06-2010, 17:25
برای استفاده از gps این گوشی باید به ۱ ای دی اس ال پرسرعت با استفاده از وای فای
بعد هم می تونی با آپدیت gps تا ۷ روز ازش استفاده کنی

ربطی به اینترنت پر سرعت و وایرلس نداره.

فقط برای زودتر کانکت شدن کافیه quick gps رو هر 7روز یک بار یه دانلود بزنی که کمتر از 10ثانیه هم طول نمیکشه این کار.

بعد هم از یه برنامه gps.مث navitel یا garmin استفاده میکنید.

همین

saeedniko
01-07-2010, 11:45
سلام
من برنامه هک میخام که واسه کار کردن نیاز به تأیید طرف مقابلم نباشه و از نظر کار کردنم قوی باشه
کسی میتونه کمکم کنه؟

k2dadkhah
02-07-2010, 11:50
سلام دوستان من گوشي htc touch دارم تابيك اختصاصي براي اين گوشي موجود نيست اين گوشي از لحاظ نرم افزاري با كدام گوشي شباهت دارد .روش انلاك كردن و رام كدام گوشي به htc touch شبيه است و ميشه استفاده كرد. هر چه بيستر راهنمايي كنيد بيستر ممنون ميشم .

با تشكر

Sandroid
02-07-2010, 12:05
داداشه گلم برای دستگاه شما هر نرم افزاری که با فرمت cab یا exe باشه قایله استفاده هست.فقط بعضی برنامه ها و بازی ها محدودیت سایز دارن.شما باید از اون برنامه ها و بازیهایی استفاده کنی که سایزشون qvga هست.

اینجا تاپیکی برای این دستگاه وجود نداره.ولی میتونین یه سر به این سایت بزنین و با عضویت تو این سایت از تاپیک مخصوص گوشی خودتون استفاده کنین.اونجا همه اموزش ها و انواع رامهای رسمی و غیر رسمی برای گوشی شما موجوده:www.forum.xda-developers.com

k2dadkhah
03-07-2010, 10:38
دوست عزیز خیلی ممنون از راهنمای شما من چند سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید :
1- آنلاک کردن ، نصب رام ، رام رسمی و غیر رسمی ، دانگرید ، یعنی چه و برای چی باید انجام بشه ،اطلاعات بیشتر را از کجا باید تهیه کنم و کدام یک از کارهای فوق ویندوز را به حالت اولیه بر میگردونه
2- برای نصب ویندوز روی موبایل مهم ورژن ویندوزه یا اینکه هر مدل گوشی حتما یک ویندوز خاص رو لازم داره ( مثلا برای گوشی htc touch ویندوز مخصوصی وجود داره یا اینکه هر ویندوز ورژن 6 رو میشه نصب کرد )
3- آیا روی گوشی htc touch میشه ورژن بالاتری از ویندوز رو نصب کرد
4- به ترتیب و به صورت معمول چه مجموعه عملیاتی را روی گوشی باید انجام داد ( از قبیل انلاک کردن نصب رام و... )

:merci: ممنون میشم راهنمایی کنید :merci:

Sandroid
03-07-2010, 16:26
دوست عزیز خیلی ممنون از راهنمای شما من چند سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید :
1- آنلاک کردن ، نصب رام ، رام رسمی و غیر رسمی ، دانگرید ، یعنی چه و برای چی باید انجام بشه ،اطلاعات بیشتر را از کجا باید تهیه کنم و کدام یک از کارهای فوق ویندوز را به حالت اولیه بر میگردونه
2- برای نصب ویندوز روی موبایل مهم ورژن ویندوزه یا اینکه هر مدل گوشی حتما یک ویندوز خاص رو لازم داره ( مثلا برای گوشی htc touch ویندوز مخصوصی وجود داره یا اینکه هر ویندوز ورژن 6 رو میشه نصب کرد )
3- آیا روی گوشی htc touch میشه ورژن بالاتری از ویندوز رو نصب کرد
4- به ترتیب و به صورت معمول چه مجموعه عملیاتی را روی گوشی باید انجام داد ( از قبیل انلاک کردن نصب رام و... )

:merci: ممنون میشم راهنمایی کنید :merci:

ببین دوست عزیز.الان رامی که رو گوشی شما هست یه رام رسمی هست که شرکت مایکروسافت برای گوشی شما تنظیم کرده.ولی خب کسانی هم هستند که با برنامه های مختلف برای ppc رامهای غیر رسمی(کوک شده)درست میکنن.برای اینکه بتونی از این رامهای غیر رسمی استفاده کنی باید گوشیت رو انلاک کنی.برای گوشی شما هم ویندوز 6.5 کوک شده موجود هستش.فقط کافیه نحوه انلاک کردن و ریختن ویندوز رو گوشی خودتون رو یاد بگیرید.تو همون سایت xda رو دقیق مطالعه کنید روال کار دستتون میاد

k2dadkhah
04-07-2010, 10:09
رفتم تو اون سایت ولی راستش نتونستم پیدا کنم ، اگه ممکنه لینکاشو بزارید اینجا من دانلودش می کنم . آنلاک و رام غیر رسمی 6.5 برای htc touch

:merci::merci::merci: اگه این کارو بکنی بدجور ممنونت میشم :merci::merci::merci:

tighoor
04-07-2010, 12:12
از این که مجبورم این طوری اطلاع رسانی کنم شرمنده

اگر آمادگی برای همکار شدن در هر یک از بخش های انجمن پاکت پیسی رو دارید به این تاپیک مراجعه کنید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=106311

Sandroid
04-07-2010, 21:29
رفتم تو اون سایت ولی راستش نتونستم پیدا کنم ، اگه ممکنه لینکاشو بزارید اینجا من دانلودش می کنم . آنلاک و رام غیر رسمی 6.5 برای htc touch

:merci::merci::merci: اگه این کارو بکنی بدجور ممنونت میشم :merci::merci::merci:

بیا داداشه من.اینم اینک:http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=391

k2dadkhah
06-07-2010, 14:37
دوست عزیز ، من هر کاری کردم ارور داد یه بار از کانکشن یه بار از فایل اپدیت ، میشه لطف کنی یه راهنمایی اساسی کنی ، منو رسما" خوشحال کنی

Sandroid
08-07-2010, 12:16
دوست عزیز ، من هر کاری کردم ارور داد یه بار از کانکشن یه بار از فایل اپدیت ، میشه لطف کنی یه راهنمایی اساسی کنی ، منو رسما" خوشحال کنی

من متوجه نمیشم مشکل شما چیه الان.

این لینک که من براتون گزاشتم که لینک دانلود نیست که...

شما رو لینک کلیک کنید.اونوقت وارد بخش اختصاصی htc touch میشید که اونجا تمامی بحث ها و پرسش ها و اموزش ها راجع به این گوشی داده شده.

موفق باشید

k2dadkhah
10-07-2010, 20:50
ببین دوست عزیز اولا خیلی ممنون از راهنماییت من رفتم تو اون سایت و روشهای انلاک نرم افزارها و همه چیزهای لازم رو گرفتم ولی مشکل اینه که من نمیتونم گوشی رو انلاک کنم تا مراحل اخر میره ولی در اخر یا ارور کانکشن میده یا ارور اپدیت

coloop
10-07-2010, 20:54
ممنون

حال دادی اساسی :4:

Sandroid
11-07-2010, 10:01
ببین دوست عزیز اولا خیلی ممنون از راهنماییت من رفتم تو اون سایت و روشهای انلاک نرم افزارها و همه چیزهای لازم رو گرفتم ولی مشکل اینه که من نمیتونم گوشی رو انلاک کنم تا مراحل اخر میره ولی در اخر یا ارور کانکشن میده یا ارور اپدیت

دوست عزیز من که گوشی شما رو ندارم تا بخوام دقیقا بهتون اموزش بدم.

شما سوالتون رو بهتره همونجا مطرح کنید.

lovertakotanha
14-07-2010, 02:52
سلام یه سوال دارم البته شاید خنده دار باشه ، میشه صدای زنگ اس ام اس ویوا رو عوض کرد ؟ یا هر اچ تی سی دیگه ای رو اگه میشه چطور ؟ مرسی

Sandroid
14-07-2010, 07:07
سلام یه سوال دارم البته شاید خنده دار باشه ، میشه صدای زنگ اس ام اس ویوا رو عوض کرد ؟ یا هر اچ تی سی دیگه ای رو اگه میشه چطور ؟ مرسی

setting/personal/system notifiction/notificton/

از اینجا میتونی برای هر عملیاتی صدا انتخاب کنی

lovertakotanha
15-07-2010, 09:22
ميدونم از اونجا ميشه تغيير داد اما آهنگ اس ام اس رو نميشه فقط آهنگ زنگ رو ميشه من جايي پيدا نكردم شما آهنگ اس ام اس رو تغيير دادين تا حالا واسه اچ تي سي رو؟

Sandroid
15-07-2010, 10:29
ميدونم از اونجا ميشه تغيير داد اما آهنگ اس ام اس رو نميشه فقط آهنگ زنگ رو ميشه من جايي پيدا نكردم شما آهنگ اس ام اس رو تغيير دادين تا حالا واسه اچ تي سي رو؟

فک کنم دقیقا برای این کار باید یه برنامه ای وجود داشته باشه.دقیقا یادم نیس اسمش.شما خودت یه جستجویی تو همین سایت بزن.

اگه کسی از دوستان میتونه این دوستمون رو کمک کنه...