PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : v3 پس از مدت ها: Slovoed Dictionary Engine 3.1 بدون نیاز به رجیستر

.::SƏHƏND::.
21-12-2008, 14:36
SlovoED Dictonary Engine 3.1 Modified
http://i44.tinypic.com/2qvt4l3.gif

اینم از ورژن جدید این برنامه که بعد از مدت ها کرک (شبه کرک) شد؛ حالا می شه از تمام دیکشنری های SlovoEd بدون نیاز به کد رجیستر استفاده کرد.
امکانات زیادی تو این ورژن اضافه شده مثل:
Virtual Keyboard, Flash Cards Quiz, Table of Irregular Verbs, Wildcards search

دیکشنری های مورد نیازتون رو از www.slovoed.com (http://www.slovoed.com) دانلود کنید. گرچه فکر کنم بیشتر دیکشنری ها تو سایت خودمون باشه.
وقتی برای دفعه ی اول یه دیکشنری جدید رو باز می کنید، ازتون می پرسه می خواید رجیسترش کنید یا نه، شما No رو بزنید و برای همیشه ازش استفاده کنید!
به اون گزینه ی Register Dictionary توی منو هم کاری نداشته باشید، این ورژن کرک شده ست و نیازی به رجیستر نداره.
در ضمن ای کسانی که گوشیتونو هک نکردید! ساین یادتون نره.

SlovoEd dictionary is your professional tool for translation and foreign language learning. Get exact and detailed translation of the word from the most comprehensive and up-to-date dictionary databases. Besides, with SlovoEd dictionary you're able to enrich your active vocabulary and improve your pronunciation!

*عیسی*
22-12-2008, 10:38
ممنون دوست عزیز.یه سوال دارم:
دیتابیس های فارسی که توسط MohammadN73 عزیز معرفی شده تو نسخه های جدید جواب نمیداد، رو این نسخه جواب نمی ده؟
دیتابیس فارسیی دارین که رو این نسخه جواب بده؟ ممنون.

22-12-2008, 10:51
ممنون دوست عزیز.یه سوال دارم:
دیتابیس های فارسی که توسط mohammadn73 عزیز معرفی شده تو نسخه های جدید جواب نمیداد، رو این نسخه جواب نمی ده؟
دیتابیس فارسیی دارین که رو این نسخه جواب بده؟ ممنون.
نمی دونم، تست میکنم خبر میدم.
فکر نمی کنم غیر از اون دیتابیس فارسی دیگه ای وجود داشته باشه.

22-12-2008, 19:08
دیتابیس های فارسی که توسط MohammadN73 عزیز معرفی شده تو نسخه های جدید جواب نمیداد، رو این نسخه جواب نمی ده؟
متاسفانه جواب نداد.

m3hiran
22-12-2008, 19:35
مرسی عزیز...ولی میشه بگی نسبت به قبل چه تغییری کرده؟؟؟؟

22-12-2008, 21:55
میشه بگی نسبت به قبل چه تغییری کرده؟؟؟؟

امکانات زیادی تو این ورژن اضافه شده مثل:
virtual keyboard, flash cards quiz, table of irregular verbs, wildcards search
در ضمن چون کرک شده دیگه نیازی به پیدا کردن و وارد کردن رجیستر کد نیست.