PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست از شما پاسخ از ما ( در صورت امکان )

Dallas1387
06-01-2009, 12:38
سلام
دوستان اگه در مورد لینوکس و گوشی های دارای این پلت فرم درخواستی دارید اینجا مطرح کنید تا در صورت امکان انجام بشه
موفق باشید

hamed_bg13
06-01-2009, 15:31
share اینترنت روی موبایل :(

sambol
07-01-2009, 00:16
عزیز تو همون پست توضیح دادم که؟

MOTO MAN
08-01-2009, 12:33
نصب mpkgروی فریمور 25p
((البته بدون فلش))

Dallas1387
08-01-2009, 12:55
نصب mpkgروی فریمور 25p
((البته بدون فلش))
دوست عزیز این کار اصلا ارزش نداره البته ظرف مدت 2 دقیقه من براتون آماده می کنم اما تازمانی که فریمور اکستریم الایت هست کسی 25 استفاده نمی کنه

amir1366
08-01-2009, 22:35
از بین بردن هاله سفید رنگی که برروی تصویر بکگراند می افته و قرار گرفتن والپیپر به صورت tile یا center یا در واقع راهی که تصویر تمام صفحه روی بکگراند نیفته

Dallas1387
09-01-2009, 16:35
از بین بردن هاله سفید رنگی که برروی تصویر بکگراند می افته و قرار گرفتن والپیپر به صورت tile یا center یا در واقع راهی که تصویر تمام صفحه روی بکگراند نیفته
در فریمور جدید به صورت متفاوت اعمال خواهیم کرد

mehdi2760
09-01-2009, 21:17
سامان جون به نظر من اون هاله سفید حساب شدست میدونی من با Ultrs Theme اونو بر میداشتم اما دوستان باور کنید با هر عکسی خوب در نمیاد یعنی با خیلی از عکسها مشکل خوندن فونت بود

Dallas1387
09-01-2009, 22:27
سامان جون به نظر من اون هاله سفید حساب شدست میدونی من با ultrs theme اونو بر میداشتم اما دوستان باور کنید با هر عکسی خوب در نمیاد یعنی با خیلی از عکسها مشکل خوندن فونت بود
مهدی جون من کلیه فایل های مربوط به رنگ و تم و هاله رو اینجور چیزا رو ادیت کردم و تموم اونا رو با هم هماهنگ کردم که مشکلی پیش نیاد البته یه برنامه ی دیگه هم دارم که اگه صبر کنید ارایه می دم

Crazyman
09-01-2009, 22:32
منم با نظر مهدی موافقم. هاله با عث میشه رنگ فونت با رنگ پس زمینه مچ نشه و براحتی بشه خوند.

M.TALAIE
10-01-2009, 14:34
ایجاد کلید مجازی(چپ و راست) در برنامه های جاوا برای مشمولیت بیشتر برنامه های جاوا برای این گوشی لطفا:41::8:

Dallas1387
10-01-2009, 15:37
ایجاد کلید مجازی(چپ و راست) در برنامه های جاوا برای مشمولیت بیشتر برنامه های جاوا برای این گوشی لطفا
این یه مورد رو فکر نمی کنم عملی باشه چون باید در سورس برنامه جاوا دست برد که متاسفانه ما جاوا نویسی نداریم

mehdi2760
10-01-2009, 18:04
جای متافونیکس خالی!! سامان جون اگر داشتیم هم فکر کنم باید برای هر نرم افزار مجزا اینکارو میکردیم.درسته؟پس کاریش نمیشه کرد روی نرم افزار های خاص میشه اعمال کرد که اونم اگر واقعا نرم افزارش مهم باشه میشه روش کار کرد

Dallas1387
10-01-2009, 19:15
جای متافونیکس خالی!! سامان جون اگر داشتیم هم فکر کنم باید برای هر نرم افزار مجزا اینکارو میکردیم.درسته؟پس کاریش نمیشه کرد روی نرم افزار های خاص میشه اعمال کرد که اونم اگر واقعا نرم افزارش مهم باشه میشه روش کار کرد
منم دارم برای ورودش لحظه شماری می کنم انشاالله بیاد گروه جون تازه ای می گیره
دقیقا برای هر نرم افزار باید تعریف بشه البته اگه بشه مثل پاکت پی سی ها برای جاوا امولاتور نوش دیگه نیازی نیست که فکر کنم کار حضرت فیله امولاتور نوشتن

hamed_bg13
11-01-2009, 03:08
ایجاد کلید مجازی(چپ و راست) در برنامه های جاوا برای مشمولیت بیشتر برنامه های جاوا برای این گوشی لطفا:41::8:

دوست عزیز این مشکل حل شده قبلا

برو تو قسمت بازی
تاپیک فینگر تاچ کردن بازی های جاوا رو بزن
یه برنامه هست دانلود میکنی آموزشم هست
برنامه جاوارو روش 2 بار کلیک میکنی
تاچ پد میشه
روی قسمت کلیک راست با قلم بزنی عمل میکنه
روی 90% برنامه های جاوا هم جواب میده !

hamed_bg13
11-01-2009, 03:09
اینقدر دوست دارم یه برنامه باشه اینترنت pc رو گوشی share کنه !!!
یعنی میدونی حاضرم بخرمش !!! :))
اینقدر دوست دارم :) این همه آدم با سواد و معلمومات داریم اینجا :(
هیچ کس نمیدونه من چه قدر دوست دارم :((

M.TALAIE
11-01-2009, 16:59
دوست عزیز این مشکل حل شده قبلا

برو تو قسمت بازی
تاپیک فینگر تاچ کردن بازی های جاوا رو بزن
یه برنامه هست دانلود میکنی آموزشم هست
برنامه جاوارو روش 2 بار کلیک میکنی
تاچ پد میشه
روی قسمت کلیک راست با قلم بزنی عمل میکنه
روی 90% برنامه های جاوا هم جواب میده !

خودت داری میگی 90% برنامه ها:52:

sambol
11-01-2009, 21:12
اینقدر دوست دارم یه برنامه باشه اینترنت pc رو گوشی share کنه !!!
یعنی میدونی حاضرم بخرمش !!! :))
اینقدر دوست دارم :) این همه آدم با سواد و معلمومات داریم اینجا :(
هیچ کس نمیدونه من چه قدر دوست دارم :((
دوست عزیز چند بار گفتم صبر کن اموزش برنامش اماده شد میزارم استفاده کن بعدش برنامه کمی نیست که شما میگی این همه ادم با سواد:54:
در ضمن این برنامه پولیه هر 30 ثانیه یه پیغام میده اما میشه باهاش کار کرد:7:تو فکر خریدش هم نباش چون ماله چینی ها هستش سازندشم نیست و نابود دشه نیستش:ambulance:

taty_1234567
12-01-2009, 11:41
سلام
خسته نباشین
من یه پیشنهاد داشتم
اگر ممکن قبل از اتمام پروژه لینوکس فارسی فونت و تم های پیش فرض را برای نظر خواهی بزارین تا دوستان دیگه نظراشون بدن و در صورت صلاح دید اصلاح کنید
راستی یه آموزش بزارین تا ما هم بتونیم حضور فعال تری داشته باشیم
بازم از همه اساتید سایت به خاطر باز کردن این تاپیک تشکر می کنم

dampayi
12-01-2009, 15:32
سلا یه چند تا پیشنهاد داشتم:
1 توی search با گوشی فقط فایل رو پیدا می کنه! اگه آدرسم بده خیلی عالی میشه!
یا اینکه وقتی روش کلیک کنیم بره به آدرسش!
یا حد اقل توی اون محیط رایت کلیک کار کنه که بتونیم برا کسی بفرستیمش، کپیش کنیم یا هر چی!! آخه من فایلو به یه منظوری سرچ کردم که پیداش کنم دیگه!! ولی اون جا فقط می شه بازش کرد ! open with هم نمی شه!!!
2 وقتی بلوتوث سرچ می کنیم اگه توی device list باشه پیداش نمی کنه!
آخه من یادم نمی مونه کی تو لیست هست کی نیست!!
اگرم بخوام یادم بمونه هر بار که یه سرچ جدید می کنمو برای یه نفر جدید می فرستم به ترتیب لیست شیف می خوره بالا و اولین اسم پاک می شه!!!!
اگه اسمهای این لیست اختیاری بود و هر کسیو که باهاش فایل درو بدل کردیم تو لیست نمی ذاشت بهتر بود!
3 این سه دقیقه visible بودن بلوتوث اختیاری بشه فکر کنم بهتر باشه؟ نه؟
4 به همین ترتیب delivery اس ام اس ها (منظورم اینه که یه بار کلی عوض کنیم نه برا هر اس ام اس)!
5 اگه تو تنظیمات فونت گوشی هم بشه عوض کرد جالب می شه!!
6 تنوع تم ها هم خیلی کمه !!! منظورم color scheme

یه چیز دیگه: یادمه قرار بود ultra theme رو فارسی کنید!! یا حد اقل انگلیسی ! چی شد؟

راستی از امین(void) چه خبر ؟
چرا نیست؟

Dallas1387
12-01-2009, 16:10
یا حد اقل توی اون محیط رایت کلیک کار کنه که بتونیم برا کسی بفرستیمش، کپیش کنیم یا هر چی!! آخه من فایلو به یه منظوری سرچ کردم که پیداش کنم دیگه!! ولی اون جا فقط می شه بازش کرد ! open with هم نمی شه!!!
اگرم بخوام یادم بمونه هر بار که یه سرچ جدید می کنمو برای یه نفر جدید می فرستم به ترتیب لیست شیف می خوره بالا و اولین اسم پاک می شه!!!!
اگه اسمهای این لیست اختیاری بود و هر کسیو که باهاش فایل درو بدل کردیم تو لیست نمی ذاشت بهتر بود!
4 به همین ترتیب delivery اس ام اس ها (منظورم اینه که یه بار کلی عوض کنیم نه برا هر اس ام اس)!

یه چیز دیگه: یادمه قرار بود ultra theme رو فارسی کنید!! یا حد اقل انگلیسی ! چی شد؟

چرا نیست؟
1.از برنامه mfile استفاده کنید
2.متاسفانه امکانش وجود نداره
3.حل شده بصورت اینکه کاملا بعد از روشن شدن دیسکاوربل هست
4.عموما مایل هستند فعال باشه
5.برنامه های جدید داریم
6. 4 تم کاملا جدید کار بچه های گروه خودمون در دست تهیه هست
در مورد یولترا تم هم باید آرش جان بیاند و اجازشو صادر کنند تا من خودم فارسیش کنم چون انحصار فارسی سازی برنامه ها با گروه pars PDA هست نه با گروه Linux Developers
امین هم مشغول درس و کنکور ارشد هست
موفق باشید

Dallas1387
12-01-2009, 16:10

چرا نیست؟
1.از برنامه mfile استفاده کنید
2.متاسفانه امکانش وجود نداره
3.حل شده بصورت اینکه کاملا بعد از روشن شدن دیسکاوربل هست
4.عموما مایل هستند فعال باشه
5.برنامه های جدید داریم
6. 4 تم کاملا جدید کار بچه های گروه خودمون در دست تهیه هست
در مورد یولترا تم هم باید آرش جان بیاند و اجازشو صادر کنند تا من خودم فارسیش کنم چون انحصار فارسی سازی برنامه ها با گروه pars PDA هست نه با گروه Linux Developers
امین هم مشغول درس و کنکور ارشد هست
موفق باشید

goodarz_online
13-01-2009, 15:50
سلام
خسته نباشید
تو گذینه shareسعی شودbluetoothاولین گذینه باشه که بدون انتخابok کنیم
تو بلوتوث auto accept مشکلش حل بشه
ممنون از زحماتتون

goodarz_online
13-01-2009, 19:37
اینو یادم رفت بگم
mass storage با فایلهای startup1.txt,... مشکل داره در لحظه اتصال به pc
نظیر finger pad
لطفا در صورت امکان حل بشه
ممنون

sambol
13-01-2009, 22:42
عزیز این مشکل ربطی به گوشی نداره مربوط به ما میشه که یه کد غیر عادی که نمیشه گفت ولی کدی که نباید بزاری میزاریم تو استارتاپ که مموری رو درگیر میکنه به قولی هر که طاووس خواهد جور هندولی کشد این از این
بعضی از دوستان هم ایرادهای بنی اسرائیلی میگرن واقعا ماله بعضی چیزها اصلا نمیشه کاری کرد بعضی کار ها هم انقدر عادی هستش دوستان فکر میکنن فریمور دست کاری کردن اب خوردن هستش ؟؟؟؟خوب خوش باشید

goodarz_online
16-01-2009, 07:48
اول یکم گیر بدم
جناب sambol اگه اشتباه نکنم تو نام تاپیک نوشته ""در صورت امکان"".پس نیازی نیست شما از درخواست کسی ایراد بگیری یا مثلا دستکاری کردن فریمور رو یه کار عظیم فراتر از واقعیت جلوه بدی
همه به بزرگی کار اساتید رو فریمورها واقف هستند و نیازی نیست شما با این لحن """دوستان فکر میکنن فریمور دست کاری کردن اب خوردن هستش ؟؟؟؟خوب خوش باشید""" منت سر کسی بزاری
هر درخواست هر چقدر هم بنی اسرائیلی باشه،جرقه ای برای شروع یک تلاشه.سال گذشته تمام این فریمورهای کنونی یه کار ناشدنی بحساب میومد ولی الان کاملا شدنی هست پس برادرانه خواهش میکنم بزار هرکی خواسته های خودشو بیان کنه.شما 2تا چشم بیشتر نداری پس از چشمهای دیگران کمک بگیر تا وسعت نگاهت رو چند برابر کنه.
برداشت بد نکنی.ممنون از زحماتت

چندتا درخواست دیگه البته اگه امکانش باشه:
1.قابلیت حذف نام اپراتور و تاریخ
2.تغییر موقعیت مکانی نام اپراتور به مکانی که در نمایش بک گراند مشکلی پیش نیاره.الان که وسط هست بکگراند کاملا نا مفهوم دیده میشه تا وقتی که رو صفحه بزنی تا کامل دیده بشه
3.مدت زمان روشن موندن صفحه تنظیماتی پایین تر از 30ثانیه هم داشته باشه مثلا 10 یا 20 ثانیه که مدت زمان باطری بیشتر بشه
4.مشکل بیرون پریدن از رادیو اف ام هنگام ذخیره ایستگاهها در فریمور16Rامین برطرف بشه
5.از نظر آیکون مثل گوشیهای دیگه پیامهایdeliveredشده یا pendingو failedاز هم قابل تشخیص باشند.

Crazyman
16-01-2009, 11:38
2.تغییر موقعیت مکانی نام اپراتور به مکانی که در نمایش بک گراند مشکلی پیش نیاره.الان که وسط هست بکگراند کاملا نا مفهوم دیده میشه تا وقتی که رو صفحه بزنی تا کامل دیده بشه
3.مدت زمان روشن موندن صفحه تنظیماتی پایین تر از 30ثانیه هم داشته باشه مثلا 10 یا 20 ثانیه که مدت زمان باطری بیشتر بشه
4.مشکل بیرون پریدن از رادیو اف ام هنگام ذخیره ایستگاهها در فریمور16rامین برطرف بشه
5.از نظر آیکون مثل گوشیهای دیگه پیامهایdeliveredشده یا pendingو failedاز هم قابل تشخیص باشند.

1.فکر کنم امکانش باشه.
2.این کار در فیرمور اکستریم لایت امین انجام شده.پایین تصویر قرار داره.
3. استاندارد زمانیش همین قدره. بازم سامان نظر بده
4.این مشکل در فیرمور بعدی قابل حل شدنه.
5.با جایگزاری آیکون حل میشه.

Dallas1387
17-01-2009, 13:42
اول یکم گیر بدم
جناب sambol اگه اشتباه نکنم تو نام تاپیک نوشته ""در صورت امکان"".پس نیازی نیست شما از درخواست کسی ایراد بگیری یا مثلا دستکاری کردن فریمور رو یه کار عظیم فراتر از واقعیت جلوه بدی
همه به بزرگی کار اساتید رو فریمورها واقف هستند و نیازی نیست شما با این لحن """دوستان فکر میکنن فریمور دست کاری کردن اب خوردن هستش ؟؟؟؟خوب خوش باشید""" منت سر کسی بزاری
هر درخواست هر چقدر هم بنی اسرائیلی باشه،جرقه ای برای شروع یک تلاشه.سال گذشته تمام این فریمورهای کنونی یه کار ناشدنی بحساب میومد ولی الان کاملا شدنی هست پس برادرانه خواهش میکنم بزار هرکی خواسته های خودشو بیان کنه.شما 2تا چشم بیشتر نداری پس از چشمهای دیگران کمک بگیر تا وسعت نگاهت رو چند برابر کنه.
برداشت بد نکنی.ممنون از زحماتت

4.مشکل بیرون پریدن از رادیو اف ام هنگام ذخیره ایستگاهها در فریمور16rامین برطرف بشه
در تکمیل گفته های پیمان
مورد اول امکانش هست اما چه کاریه
2.متاسفانه امکانش نیست
3.اینم احتمالش کمه چون فایل بسته شده
4.حل می شه انشاالله
5.چشم
و اما ...
بچه ها نسبت به هم اینقدر کم لطف نباشید ما داریم کار می کنیم برای شما پس شما هم همکاری داشته باشید
گودرز جان از پیشنهاداتت ممنونم

justliverpool
17-01-2009, 21:17
سلام بر شما

من اومدم (حالا ميگين اين ديگه كيه ييهو پريد وسط:003::4:)
من هميشه هستم ولي حال ندارم زياد پست بزنم اگه هم پستي ميزنم ميخوام كسي رو كمك كنم ويا لااقل پستم مفيد باشه

اول تبريك به خاطر اين گروه كه واقعا جاش تو موبايلستان خالي بود:41:
دوم خسته نباشي به سامان عزيز كه با وجود داشتن كنكور (ديواري بلند كه ادمو كور ميكنه:4:) جاي خالي امين رو پر كرده البته سامان جاي خودشو هم داره ها (اصلا پاچه خواري نيستا. حس همشهري دوستي من اصلاتا اصفهاني ام:003:)
سوم خسته نباشيد به اعضاي اين گروه مخصوصا پيمان دوست عزيز

اصل كاري رو داشت يادم مي رفت:
چند پيشنهاد:

1.بوجود اوردن امكان كپي كردن چند مورد انتخاب شده. كات هست ولي اين امكان براي كپي كردن نيست.

2.امكان انتخاب نمايش متنوع تر . كه الان فقط دوتااست يكي ليست و ديگري مانند 3.3 سوني اريكسونه مثلا 2.2 ويا 1.1 يعني از ايني كه هست كوچك تر و (كشتم خودمو:43:)

3.يك علامتي يه چيزي روي مسيج هاي دليورت شده گذاشته بشه ادم بفهمه داره چيكار ميكنه:021:

4.امكان عدم نمايش فولدر هاي حافظه خود گوشي به صورتي كه فقط مموري نشان داده بشه

5.امكان دسترسي با انالوگ گوشي به دفتر چه تلفن مثلا پايين بزني بره تو دفتر تلفن
حالا ميگيد اين ديگه كيه اخه اين به چه درد ميخوره؟؟؟
براي موقعي خوبه كه دستت كثيفه و مي خواي صفحه گوشيت كثيف نشه:003:

6.امكان جابجا كردن چندين ايكون از يك تب به تب ديگر(چون بعضي تعداد نرم افزار هاي نصب شده رو گوشيشون زياده )

7.باشه براي بعد (اقا نگين عجب ادمه پروييه:55:)

ممنون وببخشيد زياد شد
با تشكر از تمامي اساتيد و دوستان گل من

:merci::merci::merci:

Dallas1387
17-01-2009, 22:59
سلام بر شما

من اومدم (حالا ميگين اين ديگه كيه ييهو پريد وسط)
من هميشه هستم ولي حال ندارم زياد پست بزنم اگه هم پستي ميزنم ميخوام كسي رو كمك كنم ويا لااقل پستم مفيد باشه

اول تبريك به خاطر اين گروه كه واقعا جاش تو موبايلستان خالي بود
دوم خسته نباشي به سامان عزيز كه با وجود داشتن كنكور (ديواري بلند كه ادمو كور ميكنه) جاي خالي امين رو پر كرده البته سامان جاي خودشو هم داره ها (اصلا پاچه خواري نيستا. حس همشهري دوستي من اصلاتا اصفهاني ام)

چند پيشنهاد:

1.بوجود اوردن امكان كپي كردن چند مورد انتخاب شده. كات هست ولي اين امكان براي كپي كردن نيست.

2.امكان انتخاب نمايش متنوع تر . كه الان فقط دوتااست يكي ليست و ديگري مانند 3.3 سوني اريكسونه مثلا 2.2 ويا 1.1 يعني از ايني كه هست كوچك تر و (كشتم خودمو)

3.يك علامتي يه چيزي روي مسيج هاي دليورت شده گذاشته بشه ادم بفهمه داره چيكار ميكنه

براي موقعي خوبه كه دستت كثيفه و مي خواي صفحه گوشيت كثيف نشه

6.امكان جابجا كردن چندين ايكون از يك تب به تب ديگر(چون بعضي تعداد نرم افزار هاي نصب شده رو گوشيشون زياده )

7.باشه براي بعد (اقا نگين عجب ادمه پروييه)

ممنون وببخشيد زياد شد

سلام خواهش می کنم دوست عزیز
و جوابها
1.فکر نمی کنم امکانش باشه اما تست می کنم
2.اصلا امکانش نیست
3.دارم روش کار می کنم بصورت اس ام اس اعلام بشه
4.اگه دلتون می خواد اینجوری باشه اعلام کنید پچشو براتون بزارم اما اگه مموری نداشته باشید دوربین ها و نوت پد از کار می افته
5.فکر نمی کنه بشه
6.اینم باید تست کنم اما احتمال بسیار کمه
7.در خدمتیم

Dallas1387
17-01-2009, 22:59
سلام بر شما

من اومدم (حالا ميگين اين ديگه كيه ييهو پريد وسط)

اول تبريك به خاطر اين گروه كه واقعا جاش تو موبايلستان خالي بود
دوم خسته نباشي به سامان عزيز كه با وجود داشتن كنكور (ديواري بلند كه ادمو كور ميكنه) جاي خالي امين رو پر كرده البته سامان جاي خودشو هم داره ها (اصلا پاچه خواري نيستا. حس همشهري دوستي من اصلاتا اصفهاني ام)

چند پيشنهاد:

2.امكان انتخاب نمايش متنوع تر . كه الان فقط دوتااست يكي ليست و ديگري مانند 3.3 سوني اريكسونه مثلا 2.2 ويا 1.1 يعني از ايني كه هست كوچك تر و (كشتم خودمو)

3.يك علامتي يه چيزي روي مسيج هاي دليورت شده گذاشته بشه ادم بفهمه داره چيكار ميكنه

براي موقعي خوبه كه دستت كثيفه و مي خواي صفحه گوشيت كثيف نشه

7.باشه براي بعد (اقا نگين عجب ادمه پروييه)

ممنون وببخشيد زياد شد

سلام خواهش می کنم دوست عزیز
و جوابها
1.فکر نمی کنم امکانش باشه اما تست می کنم
2.اصلا امکانش نیست
3.دارم روش کار می کنم بصورت اس ام اس اعلام بشه
4.اگه دلتون می خواد اینجوری باشه اعلام کنید پچشو براتون بزارم اما اگه مموری نداشته باشید دوربین ها و نوت پد از کار می افته
5.فکر نمی کنه بشه
6.اینم باید تست کنم اما احتمال بسیار کمه
7.در خدمتیم

Crazyman
18-01-2009, 12:09
سلام بر شما

من اومدم (حالا ميگين اين ديگه كيه ييهو پريد وسط:003::4:)

اول تبريك به خاطر اين گروه كه واقعا جاش تو موبايلستان خالي بود:41:

خواهش می کنم این چه حرفیه.
من با این کارا خسته نمی شم.این کمترین کار ممکنه واسه دوستانه.
من از این کار لذت می برم

goodarz_online
22-01-2009, 01:34
فضولی نباشه ولی اگه دلیورت بصورت پیامک بیاد هم دست و پا گیر میشه که همش باید پاک کنی مثل سامسونگهای قدیمی هم اینکه باز هم نمیشه فهمید کدوم برای کدوم پیامه اگه گیرنده یکی باشه
چه متن ادبی شد!!!!

goodarz_online
22-01-2009, 01:35
فضولی نباشه ولی اگه دلیورت بصورت پیامک بیاد هم دست و پا گیر میشه که همش باید پاک کنی مثل سامسونگهای قدیمی هم اینکه باز هم نمیشه فهمید کدوم برای کدوم پیامه اگه گیرنده یکی باشه
چه متن ادبی شد!!!!:4:

mehdi2760
22-01-2009, 02:30
سلام گودرز جون همون به صورت اس ام اس هم کلی کار میبره چون باید امکانات دلیوری mms رو بزاریم واسه sms در mms هم به اینصورته که به صورت اس ام اس میاد در ضمن بر خلاف گفته شما به اسم میاد و کاملا مشخصه دوست من :)

goodarz_online
22-01-2009, 15:12
هرجور که صلاح میدونید ما کارتونو قبول داریم
میدونم با اسمه ولی من که فقط و فقط و فقط با یه نفر:9: :4: اس ام اس بازی دارم تفکیک ناپذیره که کدوم رسیده و کدوم مونده
ببخشید انقدر گیر میدم اخه دوست دارم لینوکس از همه سر تر باشه
مخصوصا سریaکه گوشی هاش اخر خوشگلیو کلاسه
ممنون ازتون

راستی میشه کاری کرد که برنامه های جاوا که مثل کره رو سونی اریکسون کار میکنن رو اینها هم درست کار کنه
منظورم نداشتن SOFT KEY های راست و چپ در A1200 هست

Dallas1387
22-01-2009, 19:55
میدونم با اسمه ولی من که فقط و فقط و فقط با یه نفر اس ام اس بازی دارم تفکیک ناپذیره که کدوم رسیده و کدوم مونده
ممنون ازتون

راستی میشه کاری کرد که برنامه های جاوا که مثل کره رو سونی اریکسون کار میکنن رو اینها هم درست کار کنه
منظورم نداشتن soft key های راست و چپ در a1200 هست
اين سيستم دليوري هم فكر نمي كنم براي اس ام اس رديف بشه دارم روش كار مي كنم
در مورد جاوا معمولا گوشي هاي داراي سيستم عامل برنامه هاي جاوا رو تحت امولاتور باز مي كنند كه يه همچين فرايندي هم در آ1200 هست البته من هيپ سايز رو روي خرين درجه قرار دادم پس در سرعت تغيير محسوسي ديده مي شه

Dallas1387
22-01-2009, 19:55
میدونم با اسمه ولی من که فقط و فقط و فقط با یه نفر اس ام اس بازی دارم تفکیک ناپذیره که کدوم رسیده و کدوم مونده
ممنون ازتون

منظورم نداشتن soft key های راست و چپ در a1200 هست
اين سيستم دليوري هم فكر نمي كنم براي اس ام اس رديف بشه دارم روش كار مي كنم
در مورد جاوا معمولا گوشي هاي داراي سيستم عامل برنامه هاي جاوا رو تحت امولاتور باز مي كنند كه يه همچين فرايندي هم در آ1200 هست البته من هيپ سايز رو روي خرين درجه قرار دادم پس در سرعت تغيير محسوسي ديده مي شه

Mr.ahad
25-01-2009, 16:51
سلام خدمت همه ی شما عزیزان , یه مدتی خیلی کار داشتمو دسترسی به اینترنت نداشتم دیر اومدمو میبینم که گل گاشتین .....

مرسی از ایجاد این تاپیک از گروه MLD و به امید خدا موفق باشید , اما درخواست من در صورت امکان :

* اظافه شدن handwriting فارسی در فریمور بعدی از این گروه !

* voice commands list و Quick Page فارسی به صورت پیش فرض در فریمور فوق .

با تشکر !

Dallas1387
26-01-2009, 07:42
سلام خدمت همه ی شما عزیزان , یه مدتی خیلی کار داشتمو دسترسی به اینترنت نداشتم دیر اومدمو میبینم که گل گاشتین .....

مرسی از ایجاد این تاپیک از گروه MLD و به امید خدا موفق باشید , اما درخواست من در صورت امکان :

* اظافه شدن handwriting فارسی در فریمور بعدی از این گروه !

* voice commands list و Quick Page فارسی به صورت پیش فرض در فریمور فوق .

با تشکر !
سلام احد جان خوش اومدي
در مورد هند رايتينگ فارسي اصلا امكانش نيست چون قابليت تشخيص دست خط رو نمي شه به فريمور اضافه كرد و خودش مستلزم دانش برنامه نويسي پيشرفته هست كه فعلا فقط در انحصار شركت لينوكس موبايل هست
در مورد voice command امكانش هست چشم اگه فريمور فارسي قرار شد ارايه بديم روي نظر شما هم كار مي كنيم
در مورد كويك پيچ هم چشم اونم امكان داره حتما اديت مي كنم البته اگه فريمور باز فارسي شد
ممنون از لطفت موفق باشي

ARCHER
04-02-2009, 11:04
برادان خسته نباشید.

من یه نظر در مورده دیلوری دارم.

اگه ممکنه حالتی برای دیلور در نظر بگیرید که تا زمانی که دکمه ok کلیک نشه حذف نشه، چون

اگه دقت کرده باشید اگه دیلور فعال باشه بعد از 30secحذف می شه وباز اگه کار بالایی انجام شد

بعد از دیلور یک تک زنگ ملایم وکوتاه زده بشه.

hamed_bg13
04-02-2009, 20:24
برادان خسته نباشید.

من یه نظر در مورده دیلوری دارم.

اگه ممکنه حالتی برای دیلور در نظر بگیرید که تا زمانی که دکمه ok کلیک نشه حذف نشه، چون

اگه دقت کرده باشید اگه دیلور فعال باشه بعد از 30secحذف می شه وباز اگه کار بالایی انجام شد

بعد از دیلور یک تک زنگ ملایم وکوتاه زده بشه.

یادمه امین جان یه جایی میگفت نمی شه این کار :5:

soroush_h
04-02-2009, 22:14
یادمه امین جان یه جایی میگفت نمی شه این کار :5:

منم یادمه یک بزرگی می گفت هیچی نشد نداره

MOTO MAN
05-02-2009, 11:00
چجوری برنامه های pkg که نصب کردم پاک کنم؟

soroush_h
05-02-2009, 11:40

سلام دوست عزیز
شما باید با برنامه ی smartasst گزینه یapp man رو کلیک کنید بعد uninstall رو بزنید بعد شما می تونید مثل برنامه های جاوا pkg رو هم پاک کنید شما باید بعد از پاک کردن به همون جا بروید و run رو فعال کنید
اگه smartasst نصب ندارید برنامه های mlauncher و wondermoto هم گزینه ی uninstall رو دارند:003:

Crazyman
05-02-2009, 15:32

دوست عزیز برای طرح سوالات خودتون و حل مشکل به تاپیک پرسش و پاسخ مراجعه کنید.اگر دقت کنید این تاپیک مخصوص نظرات و پیشنهادات کاربران برای ارائه فیرمورهای بعدی هست.
:atten:
اگر دوست دارید به جواب برسید نظم تاپیک را رعایت کنید. (در صورت تکرار به سوالات جواب داده نخواهد شد)

با تشکر

n340
09-02-2009, 22:17
نمی تونید ساپورت رم رو تا 4 گیگ افزایش بدید

Crazyman
09-02-2009, 22:39
فکر نمی کنم بشه.
فیرمورهایی که تا حالا بیرون اومدند تا 2 گیگ ساپورت کردند.
اگرم بشه با دستکاری فیرمور امکان پذیره ولی فکر نکنم .

Dallas1387
09-02-2009, 23:25
اگه پيدا كنم كدوم فايل محدودش كرده چرا مي شه
البته اگه گوشيمو نفروشم به احتمال 80 درصد حلش مي كنم چون خودم نياز دارم به 8 گيگ اگرم فروختم كه ....
البته زمان بر هست چون درس و دروس حال و تن برام نمي زاره كه روش كار كنم

Dallas1387
09-02-2009, 23:25
اگه پيدا كنم كدوم فايل محدودش كرده چرا مي شه
البته اگه گوشيمو نفروشم به احتمال 80 درصد حلش مي كنم چون خودم نياز دارم به 8 گيگ اگرم فروختم كه ....
البته زمان بر هست چون درس و دروس حال و تن برام نمي زاره كه روش كار كنم

hosseinia
13-02-2009, 15:07
آقا این نرم افزار بلک اند وایت لیس رو نمی شه دست کاریش کرد؟
مثلا می شه بجای اینکه بیزی تن بزنه یه صدای ضبط شده رو پخش کنه؟
اگه بشه چی می شه!!!

Dallas1387
13-02-2009, 15:32
آقا این نرم افزار بلک اند وایت لیس رو نمی شه دست کاریش کرد؟
مثلا می شه بجای اینکه بیزی تن بزنه یه صدای ضبط شده رو پخش کنه؟
اگه بشه چی می شه!!!
سلام
چشم چك مي كنم
البته من آ1200 ندارم بايد گوشي دوستم رو بگيرم روش تست كنم
خبرشو مي دم

mazi_z_PSP
13-02-2009, 23:01
سلام دوستان ،
من به تازگی فريمور گوشيمو به امين اکستريم اليت تغيير دادم ، اميدوارم بودم يک چيزی درست بشه که نشد !!
تو خيلی از گوشی ها از جمله سونی اريکسون موقعی که يک پيامک ميفرستيد ، هنگام نشان دادن پيغام دليوری ، يک صدا و يک ويبره ميره ، اما رو این گوشی اینجوری نميشه ، که آزار دهنده هست ، مواقعی هست که من ميخوام حتما يک پيامک به دست طرف برسه ، ونميتونم دائم به صفحه خيره بشم که آيا دليوری رو نشون ميده يا نه!
ميخواستم ببينم ميشه این امکان رو به این فريمور اضافه کرد؟

lllove1ess
14-02-2009, 00:02
سلام دوستان. میخوام بدونم که چتور میشه patch های a1200 استفاده کرد؟ مثلا patch های qtopia که تو سایت motorloa fans هست. حیاتی

h_alvand64
17-02-2009, 21:49
سلام
به نظر منم این مشکل دلیوری رو که خیلی از دوستان اشاره کردن رو اگه بشه حل کرد واقعا عالیه
و یکی دیگه اینکه موقع بکاپ گرفتن از گوشی بشه تعیین کرد که فقط از sms ها بکاپ بگیره یا از دفترچه تلفن تنها یا از هر دو
فکر میکنم خیلی خوب بشه اگه بشه حلش کرد

Dallas1387
17-02-2009, 22:05
سلام دوستان. میخوام بدونم که چتور میشه patch های a1200 استفاده کرد؟ مثلا patch های qtopia که تو سایت motorloa fans هست. حیاتی
لينك از موتو فن رو خواهشا قرار بديد تا چك كنم

Dallas1387
17-02-2009, 22:06
لينك از موتو فن رو خواهشا قرار بديد تا چك كنم

Mahyar.de
17-02-2009, 22:20
آقا ممنون
از کجا باید شروع کنم؟
از همین لحظه در خدمتیم
فقط اعضای گروه رو معرفی کنید تا بیشتر با هم آشنا بشیم
از اینکه در کنار شما هستم خوشحالم
امیدوارم همکاری خوبی در کنار هم داشته باشیم
یا علی

Crazyman
17-02-2009, 23:46
آقا ممنون
از کجا باید شروع کنم؟
از همین لحظه در خدمتیم
فقط اعضای گروه رو معرفی کنید تا بیشتر با هم آشنا بشیم
از اینکه در کنار شما هستم خوشحالم
امیدوارم همکاری خوبی در کنار هم داشته باشیم
یا علی

سلام به گروه خوش اومدي٬اعضاي گروه متشکل از سامان و ارش و بنده و سيامک و مهدي هست٬

h_alvand64
19-02-2009, 22:50
دوستان اگه بشه یک پلیر قدرتمند مثل qezxplayer که از همه لحاظ کامله رو به صورت از پیش نصب شده رو فریم ور داشته باشیم خیلی عالی میشه
چون همونطور که میدونید این نرم افزار خیلی بد نصب میشه و اکثرا خوب نصب نمیشه
ممنون

mehdi2760
19-02-2009, 23:42
این کار شدنی هست اما Rock box چیز دیگه ایه
البته اگر نرم افزارهای مهم دیگه نباشه که بخوایم از این چیزا کم کنیم تا سنگین و حجیم نشه

h_alvand64
20-02-2009, 00:02
این کار شدنی هست اما Rock box چیز دیگه ایه
البته اگر نرم افزارهای مهم دیگه نباشه که بخوایم از این چیزا کم کنیم تا سنگین و حجیم نشه

اخه rock box که قابلیت اجرای فایل های تصویری رو نداره مثل avi ,divx ,flv ,...

soroush_h
20-02-2009, 10:37
سلام دوستان
اصلا این نرم افزار ها احتیاج نیست که تو فریمور قرار بدیم همین طور کمبود جا داریم
این نرم افزار ها رو رم همه هستند دیگه احتیاج به نصب نیست

hosseinia
23-02-2009, 22:35
سلام
چشم چك مي كنم
البته من آ1200 ندارم بايد گوشي دوستم رو بگيرم روش تست كنم
خبرشو مي دم

سلام داش دالاس
چه شد پس قربونت برم؟؟
من هنوز منتظرم ها!!
کرتیم به مولا

soroush_h
23-02-2009, 22:50
سلام داش دالاس
چه شد پس قربونت برم؟؟
من هنوز منتظرم ها!!
کرتیم به مولا

سلام دوست عزیز
فکر کنم بحث این کار بود خود سامان حتما پیگیری می کنه جوابتو میده:003:

Dallas1387
24-02-2009, 09:08
سلام داش دالاس
چه شد پس قربونت برم؟؟
من هنوز منتظرم ها!!
کرتیم به مولا
عزيز چك كردم متاسفانه امكانش نيست چون اين برنامه تحت شبكه كار مي كنه و كليه موارد رو از شبكه بر مي داره اما با بلك ليست اريكن مي شه اين كارو انجام داد يه صدا ركورد كني و براي ملت بزاري :4:

wifi_g
24-02-2009, 09:35
در پاسارگاد چطوری usb charge غیر فعال شده؟

hosseinia
24-02-2009, 14:11
عزيز چك كردم متاسفانه امكانش نيست چون اين برنامه تحت شبكه كار مي كنه و كليه موارد رو از شبكه بر مي داره اما با بلك ليست اريكن مي شه اين كارو انجام داد يه صدا ركورد كني و براي ملت بزاري :4:

حیف شد!!:12::020:
خوب حالا این نرم افزاری که گفتین،همین "بلک لیست اریکن"رو از کجا دانلود کنم جیییگر؟:39::4:

Dallas1387
24-02-2009, 19:01
البته اين رو هم متذكر بشم كه من نتونستم با اين برنامه كار كنم اما امين برنامه رو گذاشته و بچه ها تست كردند گفتند كار مي كنه طرز كارش اينطوريه كه طرفي كه به شما زنگ مي زنه اون فايل صوتي ( خود برنامه فايل صامت رو پيشنهاد داده ) رو پخش مي كنه و اون بنده خدا اون فايل ضبطي شما براش پخش مي شه
براي دانلود به بخش نرم افزار مرجع ( ايندكس ) مراجعه كنيد نوشته بلك ليست
شرمنده من سرعت ندارم لينك بدم

Dallas1387
24-02-2009, 19:01
البته اين رو هم متذكر بشم كه من نتونستم با اين برنامه كار كنم اما امين برنامه رو گذاشته و بچه ها تست كردند گفتند كار مي كنه طرز كارش اينطوريه كه طرفي كه به شما زنگ مي زنه اون فايل صوتي ( خود برنامه فايل صامت رو پيشنهاد داده ) رو پخش مي كنه و اون بنده خدا اون فايل ضبطي شما براش پخش مي شه
براي دانلود به بخش نرم افزار مرجع ( ايندكس ) مراجعه كنيد نوشته بلك ليست
شرمنده من سرعت ندارم لينك بدم

ARCHER
08-03-2009, 17:39
خسته نباشید.

تا اونجاییکه شنیدم می شه VR رو هم فارسی کرد.

درست شنیدم؟؟؟؟؟:023::023:

اگه +، من یک قابلیت جدید تو گوشبم پیدا کردم (بعد از 5ماه:17::17:).

اگه بعد از فشار کلید اگه بگید dial number میره تو قسمت شماره گیری تلفن(بالا سمت راست).

و بعد از اون فرصت دارید شمارتون رو تو 2 ثانیه به eng بگید.

سرتونو درد نیارم این بخشم فارسی میشه ؟؟؟

در ضمن فریمور بعدی رایگانه؟؟(چون من اصفهانی اصیلم:5::5::5::5:).

یه سوال بی ربط معنی کلماتsamba,telent,fake dsn یعنی چی؟؟

h_r_v
08-03-2009, 18:19
کاشکی میشد یه کیبورد بزرگ توی A1200 ساخت و برای داشتن فضای بیشتر گوشی به صورت افقی باشه مثل کیبورد کامل 5800 ! که فوق العادست! دیگه نیازی به قلم نخواهد داشت!
http://www.allaboutngage.com/images2/games/nokia5800keyboard.jpg

اگه بشه ساخت محشره!!

M.TALAIE
09-03-2009, 16:23
سلام میشه با قابلیت استارت up یه صدا رو به عنوان صدای شارژر و یا صدای میس مونت کرد؟
اگه آره لطفا دستورش رو بنویسید متشکرم

Dallas1387
11-03-2009, 17:14
سلام میشه با قابلیت استارت up یه صدا رو به عنوان صدای شارژر و یا صدای میس مونت کرد؟
اگه آره لطفا دستورش رو بنویسید متشکرم
بله امكانش هست
وقت كنم استارت آپش رو تهيه مي كنم براتون مي زارم

dampayi
11-03-2009, 19:07
کاشکی میشد یه کیبورد بزرگ توی a1200 ساخت و برای داشتن فضای بیشتر گوشی به صورت افقی باشه مثل کیبورد کامل 5800 ! که فوق العادست! دیگه نیازی به قلم نخواهد داشت!
عالی می شه!
مخصوصا برا من که کالیبر گوشیم بهم خورده و درست بشو نیست!
با اون کیبرد کوچولو جون می دم تا اس ام اس بدم!!

حالا اگه به اون بزرگی هم نشد می شه همون کیبردی که توی قسمت سرچ کانتکت هست (فینگر پد)
رو یه جورایی بیارید جایی که می خوایم اس ام اس بزنیم!!

ممنون

sambol
11-03-2009, 19:55
دوست عزیز شما برنامه fpad رو نصب کن کیبردش بزرگ هستش راحت با دست میتونی تایپ کنی به بخش نرم افزرا ها یه سر بزن

reza_elvisp
11-03-2009, 21:32
سلام ممنون از این تاپیک مفیدتون
من دنبال برنامه ای هستم که وقتی اجراش میکنی زمانیکه گوشی زنگ میخوره هیچ اتفاقی نیفته یعنی وقتی کسی تماس میگیره نه زنگ بخوره نه صفحه نمایش گوشی تغییری بکنه ولی شماره تماسها در یک فایل ذخیره بشه . آیا امکانش هست ؟
ممنون میشم اگر همچین برنامه ای رو در اختیارم بزارید

Dallas1387
11-03-2009, 21:39
سلام ممنون از این تاپیک مفیدتون
من دنبال برنامه ای هستم که وقتی اجراش میکنی زمانیکه گوشی زنگ میخوره هیچ اتفاقی نیفته یعنی وقتی کسی تماس میگیره نه زنگ بخوره نه صفحه نمایش گوشی تغییری بکنه ولی شماره تماسها در یک فایل ذخیره بشه . آیا امکانش هست ؟
ممنون میشم اگر همچین برنامه ای رو در اختیارم بزارید
موجوده دوست گرامي
به بخش نرم افزار مراجعه كنيد و برنامه بلك ليست ( mscreen ) رو دان كنيد توي آرشيو بگرديد پيدا مي كنيد به راحتي

dampayi
11-03-2009, 21:54
دوست عزیز شما برنامه fpad رو نصب کن کیبردش بزرگ هستش راحت با دست میتونی تایپ کنی به بخش نرم افزرا ها یه سر بزن
ممنون
من اونو نصب کردم ولی کیبر اون کامل نیست
باید مثل بقیه گوشی ها اس ام اس تایپ کنیم!!

حالا نمی شه یه جوری اون کیبرد توی قسمت سرچ کانتکت گوشیو آورد توی اس ام اس!؟
البته با یه ذره تغییر چون اون اسپیس نداره!

mehdi2760
11-03-2009, 23:02
شما چرا فینگر پد رو نصب نمیکنید؟؟؟
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60240

dampayi
12-03-2009, 17:17
شما چرا فینگر پد رو نصب نمیکنید؟؟؟
http://mobilestan.net/showthread.php?t=60240
مهدی جان ممنون ولی عرض کردم که من این برنامه رو نصب شده دارم ولی کیبرد کامل نداره!!

Crazyman
12-03-2009, 17:55
دوست عزیز همون طور که گفتی این کیبورد فقط حروف فارسی نداره.
بقیه چیزهارو داره.

dampayi
12-03-2009, 19:23
دوست عزیز همون طور که گفتی این کیبورد فقط حروف فارسی نداره.
بقیه چیزهارو داره.
بله درسته! منم منظورم از کامل نبودن این نبود که بعضی حروف رو مثلا نداره!!
نمی دونم شاید بد گفتم!!
منظورم اینه که مثل کیبرد کامپیوتر نیست!!
مثلا برای زدن حرف s باید چهار بار هفت رو بزنیم!!
حالا یه کیبرد کامل(مثل کامپیونر) بزرگ نداریم!؟
مثل اون چیزی که دوستمون توی صفحه قبل پیشنهاد دادند(مثل 5800)

ممنون

Crazyman
12-03-2009, 19:56
خوب ال سی دی 5800 کجا ماله ما کجا.
ما نمیتونیم مثل 5800 مانور داشته باشیم رو ال سی دی
بفرض بیایم تمام حروف رو تک تک جایگذاری کنیم و کل صفحه رو کیبرد کنیم.
فکر نمی کنی اندازه دکمه ها کوچیک بشه؟
بر می گردیم سر خونه اول . این نشد فینگر پد که.

ARCHER
05-04-2009, 15:33
خسته نباشید.
اگه ممکنه این هارو بررسی کنید اگه بشه روa1200 انجام بدید خوب میشه.

حذف camera در حالت در بسته.(چون در حال در بسته دکمه بغل سمت راست برا دوربین تعبیه شده).

اضافه کردن زوم به camera در حالت در بسته.(توسط دکمه های ولوم)

اضافه کردن قفل صفحه در حالت در بسته.

اضافه کردن رادیو در حالت در بسته.(تغییر کانال های مشخص شده با ولوم)

امیدوارم بهم فحش ندید:011::011::011:

همه ی اینا تقصیر اقا امینه.:4::4:

اگه این همه قابلیت در حالت در فلیپ بسته نمیداد منم اینارو نمیپرسیدم.:26::26:

goldfly
26-04-2009, 22:55
با سلام و تشكر اين فريموري كه من استفاده ميكنم سه تا مشكل داره از دوستان عزيز ميخوام اگه مي تونن و امكانش هست يه پچ واسه رفع اونها درست كنن:
1- كيبورد فارسي و برعكس و جدا نوشته شدن sms ها
2-وقتي گوشي رو silent ميره زنگ هشدار alarm هم silent ميشه
3- وقتي گوشي رو ويبره باشه و به شارژ بزني وقتي sms بياد يا تماسي باشه به جاي ويبره يه زنگ مخصوص داره كه قائدتا نبايد اين جور باشه

البته اولي از همه مهمتره

فريمور من 24xp30_c2_bint_emea_l4_debr_01_mis

Crazyman
27-04-2009, 15:33
با سلام و تشكر اين فريموري كه من استفاده ميكنم سه تا مشكل داره از دوستان عزيز ميخوام اگه مي تونن و امكانش هست يه پچ واسه رفع اونها درست كنن:
1- كيبورد فارسي و برعكس و جدا نوشته شدن sms ها
2-وقتي گوشي رو silent ميره زنگ هشدار alarm هم silent ميشه
3- وقتي گوشي رو ويبره باشه و به شارژ بزني وقتي sms بياد يا تماسي باشه به جاي ويبره يه زنگ مخصوص داره كه قائدتا نبايد اين جور باشه

البته اولي از همه مهمتره

فريمور من 24xp30_c2_bint_emea_l4_debr_01_mis

دوست عزیز سوالتون رو نباید اینجا مطرح میکردید.
به هر حال.
من به شما توصیه میکنم از فیرمور mld استفاده کنید.
البته باید بگم فارسی بصورت پیوسته نیست و از چپ به راست تایپ و خونده میشه.

apachi2007
28-04-2009, 13:52
سلام به همه دوستان
راستش من از دوستانی که فریمور توسعه میدن و دستی در کار دارن میخواستم بپرسم که
آیا امکانش هست که وقتی به منو میریم جهت های جوی استیک درست کار کنن در حالت فعلی
وقتی سمت پیینو میزنی آیتم سمت راست انتخاب میشه اگه میشد مثه سایر گوشیها میشد به نظرم
کار کردن با اون بسیار نشاط فراوان برود .ممنون

Persian.Prince
29-04-2009, 14:21
سلام
لطفا اگه امکانش هست برای !Masseage Delivery Report یه کاری بکنید که مجبور نباشی تا اومدن !Masseage Delivery Report :31:به صفحه گوشی زل بزنیم! (یه صدایی، آلارمی! .. :5:بده یا توی inbox ثبتش کنه)
ممنون از توجهتون موفق باشید:6::8:

Dallas1387
29-04-2009, 21:54
سلام به همه دوستان
وقتی سمت پیینو میزنی آیتم سمت راست انتخاب میشه اگه میشد مثه سایر گوشیها میشد به نظرم
خیر دوست گرامی متاسفانه این کار امکان پذیر نیست اما فکر کنم

سلام
لطفا اگه امکانش هست برای !masseage delivery report یه کاری بکنید که مجبور نباشی تا اومدن !masseage delivery report به صفحه گوشی زل بزنیم! (یه صدایی، آلارمی! .. بده یا توی inbox ثبتش کنه)
ممنون از توجهتون موفق باشید
سلام
من روی این مورد زیاد وقت گذاشتم در حالت معمول امکان پذیر نیست اما شاید بشه با یه اسکریپت یه کارایی کرد من کدشو تهیه کردم انوقت مسیج سند شده هم هم پاک می شه و هم پیغام نمی ده بدتر شد فعلا دارم روش کار می کنم

Dallas1387
29-04-2009, 21:55
سلام به همه دوستان
خیر دوست گرامی متاسفانه این کار امکان پذیر نیست اما فکر کنم

سلام
لطفا اگه امکانش هست برای !masseage delivery report یه کاری بکنید که مجبور نباشی تا اومدن !masseage delivery report به صفحه گوشی زل بزنیم! (یه صدایی، آلارمی! .. بده یا توی inbox ثبتش کنه)
ممنون از توجهتون موفق باشید
سلام
من روی این مورد زیاد وقت گذاشتم در حالت معمول امکان پذیر نیست اما شاید بشه با یه اسکریپت یه کارایی کرد من کدشو تهیه کردم انوقت مسیج سند شده هم هم پاک می شه و هم پیغام نمی ده بدتر شد فعلا دارم روش کار می کنم

M.TALAIE
01-05-2009, 08:35
سلام
ممکنه بزرگترای گروه به لینک زیر سر بزنند
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=906381
اگه بشه خیلی خوب میشه واسه a1200 .

Dallas1387
01-05-2009, 22:21
ایده جالبیه ممنون
باید دید چطور باید این کار رو انجام داد شاید بشه به جای تشخیص دست خط چینی از فارسی استفاده کرد

ARCHER
04-05-2009, 15:18
خسته نباشید.

حذف camera در حالت در بسته.(چون در حال در بسته دکمه بغل سمت راست برا دوربین تعبیه شده).

حالا جدا انجام چنین کارهایی هست؟؟؟؟؟؟؟؟
:atten::atten:

اقا چرا گزینه [بیشتر] تو شکلک ها (فی.ل.تر) شده

MOTO MAN
04-05-2009, 15:51
سلام جایی نمی تونم فریمور ترکیبی پاسارگارد و پرشین گلف را پیدا کنم؟
البته گرافیکش از پرشین گلف و اصلش از پاسارگارد

goodarz_online
13-05-2009, 07:03
میخواستم ببینم میشه یه برنامه جاوا یا pkgتهیه کرد که با خوندن اصلاعات مسیج،پیامهای فارسی رو در خودش بطور صحیح نمایش بده؟
اخه اصلا نمیشه امکانات فریمور های چپ به راست رو با فریمورهای فول فارسی مقایسه کرد
مثلا وقتی پاسارگاد رو ریختم گوشی شبیه گوشی های چینی شده بود.معضرت میخوام ولی خیلی ضایع است.
اگه علاوه بر چپ به راست از پایین به بالا هم ینویسه من فریمور فول فارسی های موجود رو رو گوشیم فلش نمیکنم

Dallas1387
13-05-2009, 08:07
سلام جایی نمی تونم فریمور ترکیبی پاسارگارد و پرشین گلف را پیدا کنم؟
البته گرافیکش از پرشین گلف و اصلش از پاسارگارد
بزودی ریلیز می شه

میخواستم ببینم میشه یه برنامه جاوا یا pkgتهیه کرد که با خوندن اصلاعات مسیج،پیامهای فارسی رو در خودش بطور صحیح نمایش بده؟
اخه اصلا نمیشه امکانات فریمور های چپ به راست رو با فریمورهای فول فارسی مقایسه کرد
مثلا وقتی پاسارگاد رو ریختم گوشی شبیه گوشی های چینی شده بود.معضرت میخوام ولی خیلی ضایع است.
اگه علاوه بر چپ به راست از پایین به بالا هم ینویسه من فریمور فول فارسی های موجود رو رو گوشیم فلش نمیکنم
در مورد پاسارگاد چون ریلیز اول بود خب مثلا یه سری مسایلی هم داخلش پیش می یاد من تمام توان خودمو گذاشته بر روی بیس فریمور و از بقیه چیز ها به قول معروف فاکتور گرفتم انشاالله چند روزه دیگه که اشتراک ای دی اس الم ردیف بشه و مشکل دانلود و آپلود هم حل بشه با ریلیز جدید و بدون مشکل پاسارگاد و پرشن گلف امین در خدمتتنون خواهم بود

ARCHER
26-05-2009, 11:59
اقا سامان در خواست مارو جواب ندادی!!! (پست 94)

مثل اینکه در واست های بچه ها ته کشیده.

مرسیییییییییی

Dallas1387
26-05-2009, 21:02
خسته نباشید.

سلطان عزیز متاسفانه هیچ کدوم قابل اجرا نیستند فعلا چون توسط موارد کراس کامپایل شده کنترل می شند و تحت شل نیستند

سلام
ممکنه بزرگترای گروه به لینک زیر سر بزنند
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=906381
اگه بشه خیلی خوب میشه واسه a1200 .
یه فایل بنری هست مهدی جون که باید با ویژوال بیسیک بازش کنی و ادیت کنی 3500 تا حرف رو ادیت کنی حالشو داری می تونی یا علی

ARCHER
08-06-2009, 20:04
اقا سامان میگم اینجارو دسته بندی کن. کارهایی که تا فعلا میشه به گوشی اضافی کرد رو مشخص کن تا هم تمیزتر باشه هم تکرار از بین بره.

مناقشه احمدی نزاد با رضایی: بگم کی شهید فهمیده رو هل داد زیر تانک؟؟ بگم . بگم؟؟

ARCHER
08-06-2009, 20:07
اقا سامان میگم اینجارو دسته بندی کن. کارهایی که تا فعلا میشه به گوشی اضافی کرد رو مشخص کن تا هم تمیزتر باشه هم تکرار از بین بره.

مناقشه احمدی نزاد با رضایی: بگم کی شهید فهمیده رو هل داد زیر تانک؟؟ بگم . بگم؟؟

motorola a1200
23-06-2009, 04:31
من برای نصب تم احتیاج به برنامه mpkgدارم لطفا کمکم کنید .با تشکر motorola a1200

Crazyman
24-06-2009, 09:15
من برای نصب تم احتیاج به برنامه mpkgدارم لطفا کمکم کنید .با تشکر motorola a1200

اگر گوشی رو تازه گرفتید و فیرموری روش فلش نکردید من توصیه می کنم فیرمور رو ارتقا بدین تا هم بروزتر و هم با امکانات بهتری استفاده کنید.
چون فیرمور اصلی گوشی مشکلات زیادی در نصب برنامه و تم داره.
من فیرمور mld یا فیرمور نوین رو به شما پیشنهاد می کنم.

ar-1234
11-07-2009, 22:05
آیا میشه کیبوردی مثل کیبورد زیر که مال فيرم‌ور Amin's Persian-Gulf/ Persian LP رو با استارت آپ اجرا کرد (مثل فینگرپد). چون از فيرم‌ور خودم راضیم و تنها نقص اون نداشتن کیبورد فارسیه.
http://i31.tinypic.com/2la8vnd.jpg
ممنون میشم اگه کمک کنید.

Dallas1387
11-07-2009, 23:32
متاسفانه خیر چون فایل تصویری کیبورد توی پک آیکون ها قرار داره و در آوردنش سخته اما کیبورد رو می شه فایلش رو استارت آپ کرد من یه پچ بزودی می زارم فلش بزنید کیبورد فارسی اضافه می شه فقط باید صبر کنید برم کافی نت

ARCHER
12-07-2009, 12:33
اقا سامان مگه فرمت این کیبورد kbd.نیست؟؟

در ضمن باید حرو ف فارسی هم براش تعریف کنیم . وگرنه من رو حرف فارسی "ب" کلیک میکنم اما گوشی زبان دومش مثلا روسیه. یه چیز دیگه مینویسه!!!

راستی من یه چیزو در مورد پاسارگاد نمیفهمم. منظور دوستان از اینکه مشکل گرافیکی داره یعنی چی؟؟؟

M.TALAIE
13-07-2009, 06:53
اقا سامان مگه فرمت این کیبورد kbd.نیست؟؟

چرا همین طوره

در ضمن باید حرو ف فارسی هم براش تعریف کنیم . وگرنه من رو حرف فارسی "ب" کلیک میکنم اما گوشی زبان دومش مثلا روسیه. یه چیز دیگه مینویسه!!!

تو همین فایل .kbd تعریف میشه
احتمالا پوسته فارسی نصب کردی

راستی من یه چیزو در مورد پاسارگاد نمیفهمم. منظور دوستان از اینکه مشکل گرافیکی داره یعنی چی؟؟؟
یعنی اینکه (آقا سامان ببخشید.توروخدا بن نکن:55:)آیکونهاش خیلی افتضاحه و اینکه تم هاش نا همگونی داره

ARCHER
14-07-2009, 10:50
چرا همین طوره

یعنی اینکه (آقا سامان ببخشید.توروخدا بن نکن:55:)آیکونهاش خیلی افتضاحه و اینکه تم هاش نا همگونی داره

سوال اولم استفهام انکاری بود(منتظر جواب نبودم)!!!!!!!!!!!!:43::43:

در ضمن مشکل نصب نشدن نرم افزار مهمتر از ایکون ها هست(با تعویض تم در صورت نصب pkg نسبتا قابل حله)

ARCHER
14-07-2009, 14:17
اقا سامان تو پاسارگاد سرعت اجرای جاوا زیاد بود. ایا امکان این تغییرات (به صورت پچ) در فریم ویر های دیگر هست چطور؟؟؟

نحوه ی اپدیت بلوتوث هم توضیح میدید. تازگیا تو اینترنت زیاد میبینم.:8:

Crab Man
21-07-2009, 03:29
یه سول دارم...نمیشه از یه Web Browser برای اجرای فایلهای فلش استفاده کرد...مثل کامپیوتر؟

saman6767
21-07-2009, 11:30
1-ایا میشه کاری کرد که عکس پس زمیینه به صورت متحرک قرار داد مثلا پسوند gif که عکس متحرک باشد.

2- میشه برنامه هایی مثل ساعت vista clcok را به صورت gadget اضافه کرد:مانند:weather ,gmail,facebooke...

rebvarekord
31-08-2009, 15:19
سلام دوستان
من چند وقت پيش گوشيمو به سري سي2 فلش كردو ولي ازش راضي نيستم چطور ميتونم فريمور گوشيمو به سري اچ 2 بر گردونم
با تشكر

mehdi2760
03-09-2009, 13:54
مشکلت چیه؟
سما که نمیتونی اما باباکس بایداین کاروانجام بدی
چون دیگه برگشت به h2 خطرناکه حسن

arashk64
17-12-2009, 10:31
سلام به همه دوستان
در مورد نصب Gps a1600 نقشه های ایران وجود داره کسی میتونه در مورد راه اندازیش به من کمک کنه؟ ممنون میشم کسی کمکم کنه

MOTO MAN
17-12-2009, 20:09
سلام به همه دوستان
در مورد نصب gps a1600 نقشه های ایران وجود داره کسی میتونه در مورد راه اندازیش به من کمک کنه؟ ممنون میشم کسی کمکم کنه

سلام

فکر نکنم نقشه های ایران براش موجود باشه.

امیدوارم دوستان بتونند کمکتون کنند

موفق باشید....

sin-sin
17-12-2009, 23:44
متاسفانه هنوز a1600 در میان ایرانی ها جا نیفتاده و کمتر کسی داره بخاطر همین کسی نمیتونه جواب بده. شما یه سر به موتورولا فنز بزن.

arashk64
19-12-2009, 20:15
نمیشه با یه نرم افزار دیگه راه انداختش

sin-sin
19-12-2009, 20:24
وایسا یکم بگردم.

sin-sin
19-12-2009, 20:39
نیست. به هیچ وجه موجود نیست. پیگیرش هستم. به محض اینکه اومد میذارم برات.

arashk64
22-12-2009, 10:05
ممنون از راهنماییت منتظرم...

sin-sin
22-12-2009, 13:32
جالبه. تو سایت موتورولا فنز تمام کاربران a1600 دار مشکل gps دارن. حتی کسانی که تو آمریکا هستند. از هند و عربستان هم اعلام مشکل gps کردند.. در هر حال من پیگیرم.

MOTO MAN
23-12-2009, 11:20
جالبه. تو سایت موتورولا فنز تمام کاربران a1600 دار مشکل gps دارن. حتی کسانی که تو آمریکا هستند. از هند و عربستان هم اعلام مشکل gps کردند.. در هر حال من پیگیرم.

سلام

فکر کنم gps این گوشی فقط برای چین قابل استفاده هست.

sin-sin
23-12-2009, 16:30
توی امریکی هم قابل استفاده است اوا با سیگنال فوق العاده کم و قطع و وصل و این حرفا.

sin-sin
01-01-2010, 16:30
سلام. این مژده رو بدم که مشکل gps a1600 در آمریکا و اروپا حل شده. فقط آسیایی های بدبخت هنوز با جی پی اس مشکل دارن. انشا الله به زودی در آسیا و ایران هم gps خواهیم داشت. موفق باشین.

arashk64
22-01-2010, 23:00
salam mAmnoon az koaketoon

arashk64
22-01-2010, 23:04
merci:
سلام. این مژده رو بدم که مشکل gps a1600 در آمریکا و اروپا حل شده. فقط آسیایی های بدبخت هنوز با جی پی اس مشکل دارن. انشا الله به زودی در آسیا و ایران هم gps خواهیم داشت. موفق باشین.

mamnon

sin-sin
25-02-2010, 15:08
آقا رفتم هنوز برای آسیا gps درست نشده.
ولی یک مژده، بزودی قسمت a1600 رو در سایت راه اندازی میکنم. (البته اگر مدیران اجازه بدن). دانلود تم، نرم افزار، فریمور، رینگتون، والپیپر، اسکرین سیور و..... برای a1600 بزودی. . . . . . . . . . .

jjafarnejad
11-04-2010, 08:45
سلام

من شماتیک گوشی e8 رو می خواستم.
ممنون

Bluetooth man
11-04-2010, 10:24
سلام

ببین کارت با این راه میافته :http://www.4shared.com/file/105935419/a11961e7/E8-schematics-level-1-2-3.html

chester6586
16-04-2010, 23:50
سلام خسته نباشید بعد از نصب پک زبان فونت گوشی یکم بزرگتر از قبلش میشه مشکل از چیه؟
مونسترپک: nik-envy
گوشی e8 پک زبان lp00034a

Moto&Me
17-04-2010, 09:13
شما می تونید خودتون فونت گوشی رو عوض کنید . یک فونت pc که فارسی و انگلیسی داشته باشه را انتخاب کنید و بریزید روی گوشی .

تو بخش آموزش و زیر بخش motomagx میتوانید لینک تغییر فونت را پیدا کنید . سایزش هم باید بشه تغییر داد .

MOTO MAN
17-04-2010, 11:53
سلام خسته نباشید بعد از نصب پک زبان فونت گوشی یکم بزرگتر از قبلش میشه مشکل از چیه؟
مونسترپک: Nik-envy
گوشی e8 پک زبان lp00034a

دوست من مشکل خاصی نیست.

پک ها هر کدوم با یه فون خاص طراحی شدند که این پک فارسی یکم ساز فونتش درشت تر هست.

موفق باشید...

™ALI
08-05-2010, 09:08
پست ارسال شده توسط موبايل

سلام دوست عزیز...

به سایت موبایلستان خوش اومدین...

اگه ممکنه با موبایل پست ندین ! ظاهرا" با این قسمت مشکل دارین و تمام پستهایی که با موبایل ارسال کردین کاملا" بدون متن بودن ! پستتون رو انتقال دادم...

اگه موردی هست حتما" با اینترنتی غیر از موبایل ارسال کنین تا دوستان راهنماییتون کنن...:001:

موفق و شاد و سلامت باشین...:8:

ww.mahdi.com
19-06-2010, 16:59
با سلام. بچه ها من یه سوال داشتم و اونم اینه که در a1200 چطور گزارش تحویل پیام گوشی فعال کنم , همون delivery

ARCHER
19-06-2010, 17:10
این 14 صفحه رو بخونی متوجه می شی! :دی

نتیجه 14 صفحه :‌تا فعلا راهی نداره!

NEGRO
19-06-2010, 18:26
سلام.

این 14 صفحه رو بخونی متوجه می شی! :دی

نتیجه 14 صفحه :‌تا فعلا راهی نداره!

کی گفته نمیشه !!! :14:

با سلام. بچه ها من یه سوال داشتم و اونم اینه که در a1200 چطور گزارش تحویل پیام گوشی فعال کنم , همون delivery

شما چه فریموری استفاده می کنید ؟؟؟؟
می تونید از فایل های استارتاپ استفاده کنید ؟؟؟؟
ضمیمه رو توی روت مموری کارت اکسترکت کنید بعد ریستارت کنید
ببینید مشکلتون حل میشه ؟؟؟
البته توی فریمور های جدید خودشون از قبل فعال هستن .
با تشکر .

NEGRO
19-06-2010, 20:54
فکر کنم از این هم بتونی استفاده کنی :

نرم افزار انتخاب دائمي حالت اس ام اس دليوري (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=87428)

با تشکر از مهدی طلائی

ARCHER
19-06-2010, 22:31
سلام.
من منظورشون رو بد متوجه شدم.
فک کردم به صورت دائم میگن (رو صفحه بمونه)!!!

Anahita60
21-06-2010, 09:12
با سلام
ايا روشي وجود داره كه وقتي اس ام اس دليور ميشه بجز پيغامي كه روي صفحه نشون ميده يك صدا هم پخش بشه تا همش منتظر نموني ببيني دليور شد يا نه.
يا مثلا وقتي روي اس ام اس ارسالي رفتي يك تيكي يا علامتي باشه تا نشون بده كه دليور شده؟

NEGRO
21-06-2010, 09:51
سلام
متاسفانه فعلا همچین امکانی نداره خیلی روش کار شده ولی ما می بینیم که همین دلیوری هم فقط به صورت یه آپشن هست و می تونید فعال یا غیر فعالش کنید
مگر اینکه برنامه ارسال اس ام اس (messaging) دوباره نوشته بشه و با کرنل سازگار باشه که خودمون بتونیم اینکار رو بکنیم که واقعا کار مشکلی هست و اطلاعات بالایی می طلبه .