PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعاي ربنا (استاد شجريان)

MOHAMMED
25-09-2006, 22:59
دعاي ربنا (استاد شجريان)

با سلام ....

بنابر درخواست برخی از دوستان این دعای زیبا رو که هر روز قبل از افطار پخش میشه ، که فکر کنم همه باهاش آشنا هستند رو با فرمت RM با کیفیت بالا براتون قرار میدم ، امیدوارم که مورد پسند قرار بگیره .

لینک داونلود فایل :

http://www.4shared.com/get/32506522/e7bf9b95/RabbanaShajarian.html

MOHAMMED
27-09-2006, 15:43
خب این هم با فرمت ریل ون با حجمی کمتر :

ARASH_SHK
05-09-2007, 21:55
دوستان سلام ...

از اونجایی که یه هفته بیشتر به شروع ماه مبارک رمضان باقی نمونده بی مناسبت ندیدم که دعای زیبا و ...... "ربنا" استاد شجریان رو با فرمت Mp3 ومدت 4دقیقه و 11ثانیه براتون آپلود کنم ...امیدوارم ازش بهره ببرید و مارو هم دعا کنید...

دلمون برای لحظه های قشنگ و فراموش نشدنی افطار تنگ شده ...خدا کنه دست پر این ماه رو به پایان برسونیم ...

78265

ab2010
21-09-2007, 09:28
:atten:اذان مرحوم موذن زاده ودعای زیبای ربنا با صدای استاد شجریان :atten: البته با حجم و کیفیت خوب :110:

HESAM GH
29-08-2008, 12:18
دوستان اگر کسی دعای ربنای استاد شجریان رو به صورت کامل و با کیفیت داره برامون بزاره. ممنونم.

ALI_MEDIA
29-08-2008, 13:42
دوستان اگر کسی دعای ربنای استاد شجریان رو به صورت کامل و با کیفیت داره برامون بزاره. ممنونم.

خدمت داش حسام گل

استاد شجریان --ربنا (کیفیت 128) (http://www.4shared.com/get/32506522/e7bf9b95/RabbanaShajarian.html)

HESAM GH
29-08-2008, 20:26
خیلی خیلی ممنون علی جان. من شدیدا دنبال با کیفیت این قطعه بودم...
البته من منظورم از کامل، دعا به همراه مناجات زیبایی بود که استاد شجریان اون رو اجرا میکنه. خیلی کم پیش میاد تلویزیون این قطعه رو به همراه دعا پخش بکنه!

این دهـان بسـتی دهـانی بــاز شـد
تا خــورنده ی لقـمـه هـای راز شـد

لـب فـرو بـنـد از طعـام و از شــراب
ســوی خــان آسـمانـی کـن شـتاب

گر تـو این انـبان ز نـان خــالی کـنـی
پــر ز گــوهـرهـای اجــلالـی کــنـی

طفل جـان از شــیـر شیـطان بـاز کن
بــعــد از آنــش بــا مـلـک انــباز کـن

چند خوردی چرب و شیرین از طعام
امتـحـان کـن چـنــد روزی در صـیـام

چـند شب ها خواب را گـشتی اسیر
یـک شـبـی بــیـدار شـو دولـت بـگیر

ربنای شجریان به پشتوانه آموزشهای دوران جوانی ایشون در زمانی که در محضر پدرش آموزشهای قرآن می دیده شکل گرفته و این قطعه یکی از دعاهایی است که شجریان در اون سالها (1359) اجرا کرده.

متن عربی دعا به همراه ترجمه فارسی:

سوره آل عمران - آيه شماره 8

رَبَّنَا لاَ تُزِغْ قُلُوبَنَا بَعْدَ إِذْ هَدَيْتَنَا وَهَبْ لَنَا مِن لَّدُنكَ رَحْمَةً إِنَّكَ أَنتَ الْوَهَّابُ
بارالها، دل‌هاي ما را به باطل ميل مده پس از آنكه به حق هدايت فرمودي، و به ما از لطف خويش اجر كامل عطا فرما كه همانا تويي بخشنده بي عوض و منت.

سوره مومنون - آيه شماره 109

....رَبَّنَا آمَنَّا فَاغْفِرْ لَنَا وَارْحَمْنَا وَأَنتَ خَيْرُ الرَّاحِمِينَ
بارالها ما به تو ايمان آورديم، تو از گناهان ما درگذر و در حق ما لطف و مهرباني فرما كه تو بهترين مهربانان هستي.

سوره كهف - آيه شماره 10

...رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنكَ رَحْمَةً وَهَيِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا
بارالها تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتي عطا فرما و بر ما وسيله رشد و هدايتي كامل مهيا ساز.

سوره بقره - آيه 250

...رَبَّنَا أَفْرِغْ عَلَيْنَا صَبْرًا وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وَانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْكَافِرِينَ
بار پروردگارا به ما صبر و استواري بخش و ما را ثابت قدم دار و ما را بر شكست كافران ياري فرما.

--------
فایل صوتی با کیفیت دعا که علی آقا زحمتش رو کشیده بودن رو نیز تو سایت آپلود کردم.

MOHAMMED
29-08-2008, 22:30
با تشکر از علی و حسام عزیز ، لینک پست اول هم ویرایش شد !

msda
29-08-2009, 12:12
باسلام
اين فايل متن صوتي كامل مناجات مثنوي افشاري(چند خوردي...)بهمراه ربناي استاد شجريان با كيفيت خوب(64k)است كه من اونارو باهم بصورت يك فايل درآوردم با زمان 9:24.البته قصدم با كيفيت 128 بود كه آپلودبدليل حجم زيادنشد.ازهمه دوستان كه دانلود ميكنند التماس دعا با ذكر صلوات دارم.

ehsan2004
29-08-2009, 12:52
ممنون از همه دوستان گلم

A.L.I.F.L.H
09-09-2009, 04:24
بابا نذارید صداش..الآن میره تو voa مصاحبه میکنه میگه بچه های موبایلستان صدای منو دارن مجانی واسه همدیگه آپ میکنند.بعد وکیلش میاد روی خط و مارو متهم به دزدین آثارش میکنه اونوقت باید همه با هم بریم پشت میله ها.