PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترفندهای ویوتی رو اینجا قرار بدید

Dariush_Shahyar
30-01-2009, 12:51
با سلام خدمت دوستان.
این گوشی دارای ترفندهای جالبیست.بهتره جایی رو درست کنیم تا هر کی هر چی میدونه اینجا قرار بده تا راحتتر در دسترس باشه.

با سپاس.

ترفند گوش کردن به رادیو با اسپیکر خود گوشی

یک ترفند جالب براتون دارم.گوش دادن به رادیو در گوشی ویوتی با اسپیکر خود گوشی.
ابتدا اطمینان حاصل کنید که پرفایل گوشی در حالتی تنظیم شده که ویبره و تاچ عمل میکنه(Touch Type =Vibre+Tone)
(هندزفری الان نباید نصب باشه)
حالا کد مخفی رو در شماره گیر وارد کنید.(#990*#3845)
وقتی وارد قسمت مخفی گوشی شدید به قسمت شماره 15 برید(FM RADIO TEST)
اکنون هندزفری رو برای آنتن نصب کنید.روی گزینه SET برای جستجوی شبکه های رادیو کلیک کنید .
اینک از صدای رادیو از اسپیکر گوشی لذت ببرید.

Dariush_Shahyar
31-01-2009, 00:35
سلام
برای تعویض اسکین پلیر می بایستی همچون گرفتن بک آپ موقع هک گوشی عمل کنید وفایلی رو که در پایین قرار دادم رو در این شاخه جایگزین نمایید
lgapp>pxo
حالا خارج شده و از اسکین جدید لذت ببرید.
توصیه : حتما پوشه بک اپ قبل از انجام هر کاری داشته باشید

Dariush_Shahyar
31-01-2009, 00:52
در این این فایل رو برای عوض کردن استایل گوشی در هنگام عکاسی یا فیلمبرداری رو قرار میدم.
امکاناتی همچون اضافه شدن علامت + در وسط صفحه نمایش و نیز تعویض ایکونهای عکاسی و فیلمبرداری و نیز رنگی تر شدن منوها

توصیه : از داشتن فایل بک اپ غافل نشید

محل جایگزین کردن همون جای pxo در پست قبلی

Dariush_Shahyar
31-01-2009, 02:12
یک ترفند توپ دیگه
حتما می دونید که ویوتی فایلهای فلش بیشتر از 100 کیلو بایت رو اجرا نمیکنه.و پیغام خطای سایز فایل بیشتر از حد مجاز است رو به شما میده. با این ترفند هر فایل فلشی رو که می خواهید باز کنید.
فایل زیر رو دانلود کنید.
اکستراکت کنید
داخل پوشه سه فایل هست یکی تکست یکی عکس یکی فلش!!!!
توصیه های لازم :
قبل از ریختن. فایل تکست رو باز کنید و مثل آموزشی در بالای فایل تکست داده شد در زیر اون فایل تکست اسامی فایلهاتونو وارد کنید.مثلا در قسمت پایین اکه فلشی به اسم Solati دارید اینگونه اسم رو وارد کنید:
&flash1=Solati&
بدون فاصله یا علامتی.یکسره.بعد از این اسامی رو وارد کردید
حالا EFS رو اجرا کنید.(همانند بک آپ گیری).سه فایل در پوشه هست.به مسیرزیر برید و فایلها رو اونجا Write کنید.
LGAPP>Media>Flash Content
(هر سه فایل)
سپس خارج بشید و وقتی گوشی بالا اومد اونو به نرم افزار PC Suite ال جی وصل کنید و به قسمت حافظه گوشی و اونجایی که فایلهای فلش هست برید و فایلهای همنام مورد نظرتون (همنام با متن وارد شده در فایل تکست) رو اونجا در کنار بقیه فایلها بریزید.کابل رو جدا کنید.حالا فایل FatFlash رو اجرا کنید
اینک یک کار فقط باقیمونده :
لذت بردن

Dariush_Shahyar
31-01-2009, 02:14
دوستان بازدید کننده خیلی خیلی خیلی کم لطفند اگه این جور پیش بره دیگه منم دلسرد میشم.ودستم به کار نمیره.

Dariush_Shahyar
31-01-2009, 08:40
ترفند قرار دادن فایل فلش به جای بکگراند.
فایل theme_bg2.swf رو موقع هک که یادتونه.هیچی فقط فایل فلشتون رو تغییر نام به این فایل بدید و در همون جا جایگزینش کنید.
این بکگراند برای تم سیلور میآد.اگه به جای عدد 2 شماره 1 رو وارد کنید برای تم بلک و اگه شماره 3 رو وارد کنید واسه تم ماهی ظاهر میشه.
فلشتون زیاد حجیم نباشه
بک آپ یادتون نره

Dariush_Shahyar
31-01-2009, 10:46
این ترفند برای مواقعیست که گوشی خیلی قاط زده و می خواهید دوباره فلش کنید.
1.گوشی رو خاموش کنید.
2.دکمه های سبز و c و قرمز رو با هم فشار داده و در عین حال دکمه قفل یا همون lock رو بزنید.
3.حالا می تونید کابل usb رو وصل کنید و هر تغییری که می خواهید با نرم افزارهای مربوطه انجام بدید.

scapula
31-01-2009, 21:42
اقا واقعا جای تشکر داره خیلی خیلی جالب بود

Dariush_Shahyar
03-02-2009, 08:43
دوستان فعلا خیاط هم در کوزه افتاد.داشتم با efs ور میرفتم که ناگاه فایلهای بوت لودر رو پاک کردم.لذا به دوستان تاکید میکنم که خیلی دقت کنند.گوشی رو وقتی روشن میکردم روی لوگوی اول گیر می کرد و دیگه نشانی از صفحه زرد نبود.مجبور شدم ببرم نمایندگی که اونها هم گفتند باید بره تهران.
خود این حرفای بالا ترفندیست برای دقت بیشتر.

Dariush_Shahyar
05-02-2009, 12:25
سلام ترفند امروز فعال سازی تشخیص چهره در ویوتی می باشد.
1.کد مخفی #990*#3845 رو وهرد کنید.
2.به قسمت Device Test برید.
3.وارد قسمت Zoran A5C test بشید.
4.وارد قسمت setting Zoran بشید.
5.Camera setting
6.به قسمت Face tracking Mode برید و اونو رو گزینه ON قرار بدید.
7.به قسمت Zoran A5C test بر گردید.
8.وارد قسمت preview and capture بشید.
9.یک چهار چوب زرد رنگ به وجود خواهد آمد وقتی که چهره ای پیدا بشه.دکمه تثبیت کننده را فشار دهید تا چراغ قرمز چشمک بزنه برای آماده سازی عکسبرداری.

Dariush_Shahyar
05-02-2009, 16:58
دوستان من تا هفته آینده گوشی ندارم میشه امتحان کنند و خبرشو بدن

Dallas1387
05-02-2009, 23:34
به به
داريوش جان بالاخره ويوتي رو خريدي
انشاالله مباركت باشه
موفق و مويد و پيروز باشي

Dariush_Shahyar
06-02-2009, 11:22
ایییییییییییییییییییییول
سلام سامان جان.باز افتخار دادی و به فقیرا سر زدی.
باز هم گلی به جمال تو دوست گرامی.امیدوارم در تمام مراحل زندگی شاد و موفق و سربلند باشی دوست من
قربونه صفای قدمت

rl_totti
06-02-2009, 21:30
دوستان فعلا خیاط هم در کوزه افتاد.داشتم با efs ور میرفتم که ناگاه فایلهای بوت لودر رو پاک کردم.لذا به دوستان تاکید میکنم که خیلی دقت کنند.گوشی رو وقتی روشن میکردم روی لوگوی اول گیر می کرد و دیگه نشانی از صفحه زرد نبود.مجبور شدم ببرم نمایندگی که اونها هم گفتند باید بره تهران.
خود این حرفای بالا ترفندیست برای دقت بیشتر.

مرد مومن آخه این چه کاریه کردی ؟؟؟
از هول حلیم رفتی تو دیگ ؟؟؟
از بک آپ استفاده کردی؟؟؟ جواب نداد؟؟

Dariush_Shahyar
07-02-2009, 01:00
سلام دوست عزیز.
من نمیدونم که جرا بعضی وقتا تو برگردوندن فایل بک آپ گیر میده بعضی وقتا نه.این دفعه داشتم ور میرفتم توی فایلای سیستمی که بناگاه یک فایل رو به اشتباه پاک کردم.یکدفعه یک پیغام خطا ظاهر شد.وقتی دوباره گوشیمو وصل کردم به هیچ طریقی نتونستم کازی کنم که efs بشناسه گوشی رو.تا 4 صبح ور رفتم نشد.وقتی گوشیمو روشن میکردم روی لوگوی اول ال جی گیر میکرد و هی چشمک(روشن و خاموش)میشد.بردم توی مشهد نمایندگی گفت باید فلش باکس بشه.ما هم دستگاهشو تداریم باید بره تهران.حداقل یه چیزی فهمیدم که گارانتی معرکه است برعکس اتصالات آشغال ماله نوکیا.
از اینجا اشکم در میآد که فونت فارسی گوشیمو عوض کرده بودم خیلی باحال شده بود.ولی الان دیگه میترسم بهش دست بزنم.تا آخره همین هفته باید صبر کنم.دارم میمیرم.

Dariush_Shahyar
09-02-2009, 16:06
سلام.
حتما می دونید که فونت فارسی ویوتی مثل نوکیا عربی و به درد نخور است.
گوشی رو مثل موقعی که بک آپ میگیرید در بیارید.(تعویض اسم LGAPP به TOTOبعدش Refresh بعد ...............................خودت.ن واردترید دیگه من نمیگم)
فونت زیر رو دانلود کنید.بعد از اکسترکت اونو در پوشهء
LGAPP>Media<Font
بریزید.این همون فونت Arial ویندوزه که جایگزین مناسبی هست و هم زیبا.در نظر باشید که اگر فونتی از خودتون می خواهید جایگزین کنید می بایستی فونت ترکیبی باشه.یعنی هم فارسی رو ثاپورت کنه هم انگلیسی رو.
بعد دقیقا مثل اینکه از حالت بک آپ خارج میشید (LGAPP به TOTO و....)خارج بشید و از فونت جدید لذت ببرید.

Dariush_Shahyar
09-02-2009, 21:03
سلام.گوشی من بالاخره اومد.ورژنش ده 10g.
یک تفاوت داشته واونم اضافه شدن حرف دال به صفحه کلید در حالت QWERTY ست.

Dariush_Shahyar
11-02-2009, 13:38
سلام دوستان.حتام می دونید که برای فلش یا بک آپ احتیاج به EFS هست.معمولا تو سایتهای مختلف ورژن Akomi است که با گوشی ویوتی ما زیاد همخونی نداره و بیشتر مال گوشیهای دیگه است که ما استفاده می کنیم.لذا این ورژن با باگ کمتر رو پیشنهاد میکنم دانلود کنید.
یکی از خوبیهاش هم اینه که اتومات پورت رو انتخاب میکنه و ارور کمتر میده

8422421147
13-02-2009, 10:22
salam khaste nabashi
nashoddddd

8422421147
13-02-2009, 10:57
2.به قسمت Device Test برید.
3.وارد قسمت Zoran A5C test بشید.
4.وارد قسمت setting Zoran بشید.
5.Camera setting
6.به قسمت Face tracking Mode برید و اونو رو گزینه ON قرار بدید.
7.به قسمت Zoran A5C test بر گردید.
9.یک چهار چوب زرد رنگ به وجود خواهد آمد وقتی که چهره ای پیدا بشه.دکمه تثبیت کننده را فشار دهید تا چراغ قرمز چشمک بزنه برای آماده سازی عکسبرداری.
salam agha daryosh
inhayi ke migin mesle faalal kardane tashkhis chehre, ya radio bedone hansfreee..., faghat to hamon mohiti ke kode makhfi ro mizanim ejra mishe ya to mihite khode axa ya radio ham ghabele ejrast??????????????????????
kheli mamnoooooooooooooooooooooooooon misham
damet garm

Dariush_Shahyar
13-02-2009, 12:28
salam agha daryosh
inhayi ke migin mesle faalal kardane tashkhis chehre, ya radio bedone hansfreee..., faghat to hamon mohiti ke kode makhfi ro mizanim ejra mishe ya to mihite khode axa ya radio ham ghabele ejrast??????????????????????
Kheli mamnoooooooooooooooooooooooooon misham
damet garm

نه همشهری عزیز.متاسفانه توی همون محیط قابل اجراست.باز هم کاچی به از هیچی.تا الان هم خبری مبنی براجرای اینها در خود محیطه گوشی گزارش نشده

rskhfshrme
15-02-2009, 03:10
با سلام.
تا جایی که من برخورد داشتم و جستجویی هم تو فروم های دیگه کردم Ke990 برنامه های با حجم اولیه بزرگتر از یک حدی(که 3 مگ عنوان میشه) رو نمیتونه run کنه.ایا در مورد حذف یا بهبود حداکثر حجم قابل قبول به جوابی رسیدید؟
البته نسخه firmware گوشی من 10f هست و از تغییرات نسخه g بیخبرم.

8422421147
16-02-2009, 18:22
امكانش هست دوست غزيزمون اين تاپيك رو ادامه بدن؟؟

Dariush_Shahyar
16-02-2009, 20:57
امكانش هست دوست غزيزمون اين تاپيك رو ادامه بدن؟؟

دوست گرامی این تاپیک فقط در چند روز تا اینجا رسیده.هر وقت چیزه جدیدی بیاد دریغ نداریم.
در ضمن باید به خاطر بیاوریم تمام دارندگان این گوشی عضوی از یک خانواده هستند که در سراسر این خاک و بوم برای هم تلاش می کنند.

Dariush_Shahyar
16-02-2009, 22:02
این هم ترفند دیگه ای برای موارد حساس.
موبایلتون رو خاموش کنید.
دکمه قرمز رو فقط فشار دهید تا روشن بشه.
در همون لحظه اول که لوگوی ال جی نمایش داده شد سه دکمه سبز و C و قرمز رو با هم فشار داده سپس در همون حالت دکمه تثبیت کننده تصویر رو فشار دهید تا صفحه زرد رنگی با نوشته زیر نمایان بشه
Gang Image Mode
حالا می تونید با EFS کانکنت بشید.
باز بگید داریوش بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

8422421147
16-02-2009, 23:27
این هم ترفند دیگه ای برای موارد حساس.
موبایلتون رو خاموش کنید.
دکمه قرمز رو فقط فشار دهید تا روشن بشه.
در همون لحظه اول که لوگوی ال جی نمایش داده شد سه دکمه سبز و C و قرمز رو با هم فشار داده سپس در همون حالت دکمه تثبیت کننده تصویر رو فشار دهید تا صفحه زرد رنگی با نوشته زیر نمایان بشه
Gang Image Mode
حالا می تونید با EFS کانکنت بشید.
باز بگید داریوش بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
سلام
اول از همه دمت گرم
من تونستم با اين ترفند با efs با گوشيم تماسبر قرار كنم
آيا راهي است كه فايل بوت ريدرمو درست كنم
آيا اگر TOTO كپي كنم درست ميشه؟
هيجاني شدم ميشه الان جواب بدين
يه دنيا ممنون ميشم.......................................... ......................

rskhfshrme
16-02-2009, 23:37
اگه میخواین سایز یه بازی رو برای اجرا شدن رو ویوتی تغییر بدین(مثلا سایز ورژن موجود 240*320 هست و میخواین به سایز 400*240 صفحه ویوتی برسونین) میتونین از این روش استفاده کنید:
1-فایل jar رو extract کنید.
2-فولدر META-INF رو باز کنید.
3-فایل MANIFEST.MF رو با Notepad یا Textpad یا ... باز کنید.
4-در انتهای فایل این دو سطر رو اضافه کنید:
MIDlet-Original-Display-Size: 240 ,320
MIDlet-Target-Display-Size: 240 ,400
بدیهی است که اندازه های نوشته شده در بالا متغیره(فرض من تبدیل 320*240 به 400*240 بوده)
5-تغییرات رو Save کنید.
6-دو باره با WinRar یا ... فایل jar درست کنید.
7-بازی رو نصب کنید.

rskhfshrme
16-02-2009, 23:43
البته معمولا ویوتی در هنگاه اجرای بازی جاوا Soft Pad خودشو پایین صفحه فعال میکنه و این باعث میشه وقتی سایز بازی 400*240 هست تمامی حاشیه پایینی دیده نشه.که دارم میگردم میشه این setting رو تغییر داد یا نه چون برای بازی های finger touch گاهی لزومی نداره(مثل بازیه فضایی خودش).

Dariush_Shahyar
17-02-2009, 00:12
در ادامه سخن دوست گرامی برای تغییر سایز بازی میتونید از نرم افزار زیر نیز استفاده نمایید

rskhfshrme
17-02-2009, 00:49
تهیه کنندگان برنامه java adapter for mobile هم ادعا می کنند بازی ها رو میشه با این برنامه به حالت finger touch تبدیل کرد یعنی حرکت به جهات مختلف و کلیک بوسیله حرکت و ضربه روی صفحه باشه البته بدیهیه که ممکنه تمام کنترل های بازی در همین ها خلاصه نشه و بازی به بازی فرق کنه که در عمل باید تست بشه.اضافه کنم هنوز فرصت نکردم شخصا این برنامه رو تست کنم اما در فروم های خارجی که مطرح شده بود تو نظر ها رضایت نسبی داشت .برای اطلاعات بیشتر به فایل text داخل پوشه zip مراجعه کنید.

8422421147
17-02-2009, 01:37
سلام دوستان دم آقا داريوش گرم (يا همون آقا وحيد)
در طي آخرين طرفندي كه ايشون گفتند در مورد كار در مواقع اضطراري و با efs من موفق شدم كاري را كه نمايندگي نتونست انجام بده من انجام دادم
اين موقع است كه اهميت بك آپ معلوم ميشه
اميدوارم مديران به فكر شايستگي هاي ايشون باشند، و خيلي بالاتر از يك عضو فعال به ايشون نگاه شود

داريوش دوست داريم

rskhfshrme
17-02-2009, 01:48
جناب 8422421147 من هم با شما موافقم.من تازه عضو این فروم شدم اما قبل از اون فروم های مختلف فارسی رو در مورد گوشی های lg و به خصوص ویوتی جستجو کردم و احساس کردم در حال حاضر به جرئت ترفند ها و راهکارهای مربوط به ویوتی ارایه شده در اینجا اگر نگم بهترین قطعا جزو بهترین های مراجع فارسی زبانه و یکی از بنیان های اصلی اون هم همین جناب داریوش عزیز هست که جا داره منم از ایشون تشکر به عمل بیارم.

Dariush_Shahyar
17-02-2009, 02:07
بابا جان من اینجوری نگید.من کاره ای نیستم.
الان ساعت 2:30 بامداده
هر چی دارم فکر میکنم که چجوری جواب محبت دوستان رو بدم زبانم قاصره.
فقط اینو میگم.
ما همه یک خانواده هستیم

hossein53
17-02-2009, 15:36
دوستان بلاخص داریوش عزیز سلام

خسته نباشید و از تلاشی که همگی میکنید تا این تاپیک جون بگیره به نوبه خودم ممنونم. :merci:

یه مشکل دارم اونم اینه که دو تا فایل جاوا در حدود 4 مگ دارم که انگار نصب نمیشه و اینطور که خوندم بالای 3 مگو این گوشی ساپورت نمیکنه . درسته؟

اگر اینطوره کسی راه حلی داره خبر بده ؟ :50:

ممنون :103: :8:

rskhfshrme
17-02-2009, 17:00
by default این گوشی فایل های فلش بزرگتر از 100k و جاوا بزرگتر از3M رو Launch نمیکنه.بعضا فروم های خارجی به 1 یا 2 مگ هم اشاره کردند اما من تا 1 و خورده ای رو مشکل نداشتم و هنوز بین 2 و 3 مگ رو تست نکردم اما حدود 3.2 رو تست کردم که اجرا نمیکنه. البته jar یه نوعی زیپ کردن هم هست و بسته به نوع برنامه javaمورد نظر و میزان اشغال کردن منابع حافظه و پردازنده موقع اجرا محتمل هست که این محدودیت حجم اولیه تغییر کنه . اصولا همه گوشی ها مثل خود PC ها یک حداکثر سایز اجرا دارند( رجوع کنید به اینجا http://developer.sonyericsson.com/thread/28009) و تلاش ما هم صرفا در جهت کاهش این محدودیت هست .روش باز کردن فلش های بزرگتر رو جناب داریوش اینجا بیان کردند در فروم های خارجی هم هست اما در زمینه فایل های JAR من هنوز در فروم های خارجی هم راهکار قابل عرضی ندیدم اما به ندرت ادعا می شد با استفاده از efs میشه یه کارهایی کرد اما به تفصیل نگفته بودند تا صحت و سقم مشخص بشه.ویوتی از لحاظ java دارای مشخصه CLDC1.1 Configuration و MIDP2 هست(اطلاعات بیشتر از اینجا http://mobilezoo.biz/homepagemobile.php?uploadid=91945) .خودم هم مشغول جستجوی بیشتر هستم.با کمک دوستان امیدوارم اگه راه حل قابل اجرایی داره بشه بهش دست یافت.اما اگه این یه محدودیت معماری و طراحی platform این گوشی باشه اوضاع ناجور میشه که شوربختانه این احتمال وجود داره(در لینک بالا به مورد زیر دقت کنید: Runtime : Java Total Memory =5.24 Mb Java Free Memory =3.37 Mb)دوستانی که در زمینه برنامه نویسی java کار کرده اند هم میتونند کمک کنند که آیا امکان توسعه حافظه java وجود دارد یا خیر( و یا یه چیزی مانند تنظیمات Virtual Memory در Windows که با یک سخت افزار ثابت میشه تا حدودی اجرای مناسب برنامه ها رو مدیریت کرد ).

Dariush_Shahyar
21-02-2009, 01:09
آپدیت Dialpad
1.اضافه شدن دکمه ارسال مسیج و برقراری مکالمه روی صفحه
2.اضافه شدن ورژن تم ماهی
3.تغییر دکمه های سیاه
4.تغییر بکگراند Dialpad

http://xs136.xs.to/xs136/09085/dialpad901.jpg

LGAPP>MEDIA>SWF
با EFS به مسیر بالا برید وفایل زیر رو جایگزین نمایید.
(بازم میگم مثل بک آپ)

arashamirlo
21-02-2009, 22:41
سلام
داريوش خان من را كه فراموش نكردي هموني كه موقع تم ريختن مسير اشتباه رفته بودم كارم جواب نمي داد بلاخره بدون بك آپ به طور معجزه آسا تم هاي نوع اول را تونستم فعال كنم سوال اين جاست چرا اين گوشي توحالت عادي فلش بالاي 100 كيلوبايت رانشان نمي دهد اما يك فلش متحرك آكواريوم توي يكي ازتم ها جايگزين بك گران كرده ام حجمش هم 1.5 مگ است خيلي راحت هم گوشي دارد بخش مي كند علت اين دوگانگي درچي مي باشد ببخشيد زياد مربوط به اين تاپيك نبود به نظر كه تو تاپيك هاي ديگه سركشي نمي كني اين جا بايد شما را گير بياوريم

Dallas1387
21-02-2009, 23:49
اميدوارم مديران به فكر شايستگي هاي ايشون باشند، و خيلي بالاتر از يك عضو فعال به ايشون نگاه شود
ايشون شايستگي خودشون رو براي مديريت ال جي به همه نشون دادند
و به حق خودشون هم رسيدند
داريوش جان تركونديا
تو انجمن ما بودي ترفند كشف نمي كردي اومدي ال جي زدي تو كار ترفند و اين :4:
خسته نباشي عزيز
فقط يه لطفي بكن يه عكس با گوشيت از يه منظره بنداز براي من بزار ( برا مقايسه دوربين با لنز اشنايدر كروز ناخ )

Dariush_Shahyar
22-02-2009, 08:00
سلام سامان جان استاد بزرگوار.
قدم رنجه کردی عزیزم.بر دو چشمم قدم نهادی.
من هر چی که دارم از شما و دیگر دوستان اون جمع دارم.
من تا عمر دارم می بایستی خدمت شما استاد گرامی درس پس بدم.
و تا خون تو رگهام باشه من مدیونتم سامان جان.
چشم سامان جان.در یک فرصت مقتضی دستور شما رو اجرا می کنم.
(در آخر اینو بگم...گفتن نداره ولی میگم.هر وقت که دلم می گیره میام تو انجمن معظم لینوکس
و پست بچه هارو نگاه میکنم.چون هنوز دلم اونجاست)

Dariush_Shahyar
22-02-2009, 08:17
سلام
داريوش خان من را كه فراموش نكردي هموني كه موقع تم ريختن مسير اشتباه رفته بودم كارم جواب نمي داد بلاخره بدون بك آپ به طور معجزه آسا تم هاي نوع اول را تونستم فعال كنم سوال اين جاست چرا اين گوشي توحالت عادي فلش بالاي 100 كيلوبايت رانشان نمي دهد اما يك فلش متحرك آكواريوم توي يكي ازتم ها جايگزين بك گران كرده ام حجمش هم 1.5 مگ است خيلي راحت هم گوشي دارد بخش مي كند علت اين دوگانگي درچي مي باشد ببخشيد زياد مربوط به اين تاپيك نبود به نظر كه تو تاپيك هاي ديگه سركشي نمي كني اين جا بايد شما را گير بياوريم

سلام آرش جان.شرمنده اگر کم کاری بود.الان نزدیک به عید است و منم با یک عالمه خرج خونه و زن و بچه!!!!:35::35::020::020::020:

تبریک عرض میکنم که تونستی مشکلتو رفع کنی.
این سوال خودم هست اگه راستشو بخوای.و خیلی در گیرشم.وبه زودی به جواب هم خواهم رسید.
تا سپیده زمانی نیست.
من فعلا دستم برای مدیریت کامل بسته است.هیچ ابزاری برای مدیریت هنوز به من ندادند.
(در جا که بنگری منظری از خدا بینی
من هم بندهء آن خدام که زیر سایه اش نشسته ام)
بر عکس من خیلی سعی کردم به بخشها سر بزنم.البته اینو بگم این برند مدل خاصیه.
تو دسته همه نیست.من خودم برای اولین باره که ال جی گرفتم.زیاد راهکاراش تو دستم نیست.
من با سایت ال جی مکاتبه کردم که به من کمک کنند.تا الان فقط جواب دادند که:

به درخواست شما جواب داده می شود
فقط همین

Dariush_Shahyar
22-02-2009, 18:33
دوستانیکه تازه می خواهند با EFS کار کنند متذکر بشم
1.وقتی LGAPP رو TOTO تغییر نام میدید یک LGAPP دیگه تولید میشه که بهش اصلا و ابدا کار نیگیرید که بوت لودر.(نکنه خدای نکرده پاکش کنید)
2.برای بازیابی کنید یا چیزی دوباره بریزید احتیاج به پاک کردنش نیست.(موقع انتخاب گزینه Write).
مثلا اگه خواستید بک آپتونو برگردونید نمی خواد که LGAPP یا TOTO در پنجره بالا (بخش خود گوشی) رو پاک کنید که مثلا جاش اضافه بشه.احتیاجی نیست.
3.از Refresh کردن بعد از تغییر نام فراموش نشود

8422421147
22-02-2009, 22:36
دوستانیکه تازه می خواهند با efs کار کنند متذکر بشم
1.وقتی lgapp رو toto تغییر نام میدید یک lgapp دیگه تولید میشه که بهش اصلا و ابدا کار نیگیرید که بوت لودر.(نکنه خدای نکرده پاکش کنید)
2.برای بازیابی کنید یا چیزی دوباره بریزید احتیاج به پاک کردنش نیست.(موقع انتخاب گزینه write).
مثلا اگه خواستید بک آپتونو برگردونید نمی خواد که lgapp یا toto در پنجره بالا (بخش خود گوشی) رو پاک کنید که مثلا جاش اضافه بشه.احتیاجی نیست.
3.از refresh کردن بعد از تغییر نام فراموش نشود
آقا داريوش ممنون كه اين نكته رو گفتين .... دوستان و هم گروپيهاي عزيز دقت كننننننننننننند

Dariush_Shahyar
22-02-2009, 23:25
سلام این چیزی که میگم تجربی است تا بخواد به طور دقیق اصولی باشه.
به جرئت میتونم بگم که کیفیت پخش فایلهای wma از mp3 در ویوتی بالاتره.
من خودم به شخصه تمام فایلهای موسیقی توی گوشیمو به wma تبدیل کردم وشاهد بهبود کیفیت و بلندی صدا بودم.
شما هم یکی دو تا فایل رو کانورت کنید و خبرشو بدید.ممنون ازتون میشم

Dariush_Shahyar
22-02-2009, 23:39
من یک سوال از دوستان مقیم تهران دارم.مشهد کابل خروجی تلویزیون گیر نمیاد و مثل اینکه فقط تهران موجوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا
تابه حال کسی تهیه کرده این کابل رو؟با هاش کار کردید؟
اگه کسی میدونه جواب مارو بده.ممنون

rl_totti
24-02-2009, 18:30
من یک سوال از دوستان مقیم تهران دارم.مشهد کابل خروجی تلویزیون گیر نمیاد و مثل اینکه فقط تهران موجوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا
تابه حال کسی تهیه کرده این کابل رو؟با هاش کار کردید؟
اگه کسی میدونه جواب مارو بده.ممنون

سلام بر داریوش بزرگ
مدتی بود که نبودم
ماشالله ترکوندیا ...
در مورد کابل tv خودم دنبالشم بهت خبر میدم
در ضمن از کامتل بهم زنگ زدن گفتن یه لپ تاب بردم .. چون تهران نبودم نرسیدم برم
رفت ووسه بعد تعطیلات ... امیدوارم خالی بندی نباشه

anm.aidin
25-02-2009, 00:16
سلام داریوش جان اقا من refresh نکردم حالا دیگه EFS نمی تونه فایهای گوشیمو نشون بده لطف میکنی راهنمای کنی چی کار کنم ؟
ممنون

Dariush_Shahyar
25-02-2009, 08:48
سلام بر داریوش بزرگ
مدتی بود که نبودم
ماشالله ترکوندیا ...
در مورد کابل tv خودم دنبالشم بهت خبر میدم
در ضمن از کامتل بهم زنگ زدن گفتن یه لپ تاب بردم .. چون تهران نبودم نرسیدم برم
رفت ووسه بعد تعطیلات ... امیدوارم خالی بندی نباشه

سلام بر فرانچسکو توتی گلزن!!!!!!
منتظر خبر شما هستم.
در ضمن به شما تبریک می گم واسه برنده شدن لپ تاب.

مبارکت باشه

hossein53
25-02-2009, 16:41
سلام این چیزی که میگم تجربی است تا بخواد به طور دقیق اصولی باشه.
به جرئت میتونم بگم که کیفیت پخش فایلهای wma از mp3 در ویوتی بالاتره.
من خودم به شخصه تمام فایلهای موسیقی توی گوشیمو به wma تبدیل کردم وشاهد بهبود کیفیت و بلندی صدا بودم.
شما هم یکی دو تا فایل رو کانورت کنید و خبرشو بدید.ممنون ازتون میشم

سلام داریوش عزیز

بله همینطوره که شما میفرمایید در گوشی های ویوتی کیفیت پخش wma با mp3 قابل مقایسه نیست .

:merci: :103: :8:

01110337
26-02-2009, 14:59
دوستان اگه کسی راه کم کردن حجم برنامه مثل iran map میدونه روش بذاره چون همونطور که اساتید ویوتی میدونند تاحجم کمتر از 3mb رو اجرا میکنه .همین برنامه تقریبا 4.4mb هست که اجرا نمیشه.
مرسی

01110337
26-02-2009, 15:01
دوستان اگه کسی راه کم کردن حجم برنامه مثل iran map میدونه روش بذاره چون همونطور که اساتید ویوتی میدونند تاحجم کمتر از 3mb رو اجرا میکنه .همین برنامه تقریبا 4.4mb هست که اجرا نمیشه.
مرسی

katibe222
27-02-2009, 08:19
سلام بر همه به خصوص داريوش عزيز
من گوشيمو بردم كامتل فارسيش كردم ورژن گوشيم شد 10fفكر كنم جديدي باشه

katibe222
27-02-2009, 08:25
من گوشيمو بردم كامتل فارسيش كردم ورژن گوشيم شد 10fفكر كنم جديد باشه

Dariush_Shahyar
27-02-2009, 12:24
من گوشيمو بردم كامتل فارسيش كردم ورژن گوشيم شد 10fفكر كنم جديد باشه

سلام دوست گرامي.
مباركت باشه
يك ورژن از ورژن شما بالاتر هست.10g.
تنها يك تفاوت داره و اونم اينه كه توي صفحه كليد QWERTY واسه مسيج حرف دال موجود است.
تنها همين

katibe222
28-02-2009, 09:42
خب چرا براي من ورژنشو g10 نكردند؟:020::020::020::020::020::020::020:: 020::020:
گفتند آخرين ويرايششه
كاري نميشه كرد؟

Dariush_Shahyar
28-02-2009, 13:26
خب چرا براي من ورژنشو g10 نكردند؟:020::020::020::020::020::020::020:: 020::020:
گفتند آخرين ويرايششه
كاري نميشه كرد؟

سلام
من نمیدونم
گفتم به غیر از حرف دال هیچ تفاوتی نداره.
برای ارتقا به دنباله یک راه کار بی نقص هستم.
چنتائی هست ولیکن باید با چشم باز جلو رفت.هر وقت پیدا کردم به روی دوتا چشمام

rskhfshrme
28-02-2009, 15:01
بسم الله

جناب داریوش نسخه g هم فقط تقویم میلادی و هجری قمری داره؟ یکی از کاستی های نسخه f علاوه بر حرف "د"و"پ" عدم تقویم شمسی است.

01110337
28-02-2009, 21:02
دوستان دوستان بحث جدیست یه فکری به حال نرم افزارهای بیشر از 3mmmmmmmmmmmb بکنید ضعف بزرگیه برای گوشی ماهی مثل viewty.ممنون از همه ویوتی بازان.

rskhfshrme
01-03-2009, 01:09
مرسی

جناب 01110337 ، نه به عنوان یکی از اساتید ویوتی ،عرض میکنم که اگر عجالتا بخوایم حجم برنامه های نقشه مانند نقشه تهران که سایز فایل jar در حدود 4 مگ داره رو به روش سریع کم کنیم با تبدیل نقشه موجود به یه کاچی به از هیچی میشه کارهایی کرد. اگر یه نگاهی به اجزای تشکیل دهنده این نقشه بندازین میبینید حجم اصلی رو تصاویر ایجاد کردند فلذا اگه شما عطای یکی از زوم های نقشه رو به لقایش ببخشید به عنوان مثال در نقشه تهران با حذف زوم 100 به حجم حدود 1.5 مگ فایل jar و بانگه داشتن 100 و حذف زوم 60 به حجم حدود 2.8 مگ فایل jar میرسید.کافیه روی فایل اولیه راست کلیک کنید و با WinRar یاWinace یا برنامه های مشابه بازش کنید و داخل فولدر map از بین پوشه های 100 یا 60محتویات یکی رو حذف کنید.به شخصه حذف 100 و نگه داشتن 60 رو توصیه میکنم چون هم احتمال اجرا و سرعت اون بالاتر میره و هم در تبدیل 1 به 100 ناگهان جهات جغرافیایی رو گم نمی کنیم( :003: ).راه دیگه پایین آوردن رزولوشن نقشه در زوم 60 یا 100 هست که هم کار بیشتری میبره هم سر انگشتی که حساب میکنم با توجه به حجم اولیه بالای عکس ها و لب مرزی بودن حجم فایل فکر نمیکنم توفیق چندانی داشته باشه.نهایتا با تبدیل نقشه به دونقشه 100 و 60 با دو فایل متفاوت میتونیم مطمئن باشیم به امید خدا حداقل در کوچه پس کوچه های تهران گم نمیشیم دود و ... رو نمیدونم ( و یا در مورد نقشه ایران راهی که میریم به ترکستان نمیرسه :003: ).موفق باشید

01110337
01-03-2009, 15:03
جناب 01110337 ، نه به عنوان یکی از اساتید ویوتی ،عرض میکنم که اگر عجالتا بخوایم حجم برنامه های نقشه مانند نقشه تهران که سایز فایل jar در حدود 4 مگ داره رو به روش سریع کم کنیم با تبدیل نقشه موجود به یه کاچی به از هیچی میشه کارهایی کرد. اگر یه نگاهی به اجزای تشکیل دهنده این نقشه بندازین میبینید حجم اصلی رو تصاویر ایجاد کردند فلذا اگه شما عطای یکی از زوم های نقشه رو به لقایش ببخشید به عنوان مثال در نقشه تهران با حذف زوم 100 به حجم حدود 1.5 مگ فایل jar و بانگه داشتن 100 و حذف زوم 60 به حجم حدود 2.8 مگ فایل jar میرسید.کافیه روی فایل اولیه راست کلیک کنید و با WinRar یاWinace یا برنامه های مشابه بازش کنید و داخل فولدر map از بین پوشه های 100 یا 60محتویات یکی رو حذف کنید.به شخصه حذف 100 و نگه داشتن 60 رو توصیه میکنم چون هم احتمال اجرا و سرعت اون بالاتر میره و هم در تبدیل 1 به 100 ناگهان جهات جغرافیایی رو گم نمی کنیم( :003: ).راه دیگه پایین آوردن رزولوشن نقشه در زوم 60 یا 100 هست که هم کار بیشتری میبره هم سر انگشتی که حساب میکنم با توجه به حجم اولیه بالای عکس ها و لب مرزی بودن حجم فایل فکر نمیکنم توفیق چندانی داشته باشه.نهایتا با تبدیل نقشه به دونقشه 100 و 60 با دو فایل متفاوت میتونیم مطمئن باشیم به امید خدا حداقل در کوچه پس کوچه های تهران گم نمیشیم دود و ... رو نمیدونم ( و یا در مورد نقشه ایران راهی که میریم به ترکستان نمیرسه :003: ).موفق باشید

دوست عزیز جناب rsk.......دست شما درد نکنه ممنون از جواب شما وهمت شما امتحانش کنم ببینم چی میشه بازهم تشکر.

Dariush_Shahyar
01-03-2009, 23:39
سلام
فایل زیر رو دانلود کنید.
اکسترکت کنید.
به مسیر زیر برید و جایگزین کنید.
Lgapp>media>swf

اگه می خواهید آیکونهای تم مشکیتون عوض بشه و مثل بقیه تمها بشه ونیز سرعت باز شدن منوها در این تم افزایش پیدا کنه (سرعتباز شدن منوها و نه سرعت کلی گوشی) این کار رو انجام بدید
جالبه
باز بگید داریوش بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
از داشتن بک آپ هیچگاه غافل نشید

hossein53
03-03-2009, 17:29
با سلام و خسته نباشید به همگی

دوستانی که نگران هستند تغییرات داده شده با ریختن فایلی جهت تعویض نماهای گوشیشون مانند مدیا پلیر و نمای عکاسی و فونت و ..... که همگی رو داریوش عزیز زحمت کشیدند و راه کارشو فراهم کردند . مورد پسندشون واقع نشه .

میتوانند قبل ریختن فایلهای جدید و جایگزین کردن آن ... پسوند فایل هم نام را در گوشیشون با rename حذف کنند و سپس جاگزینی رو انجام بدند .

در اینصورت اگر از تغییرات به عمل آمده خوشتون نیامد میتونید با پاک کردن فایل جدید و اضافه کردن پسوند فایل قدیمی تغیراتو به راحتی به حالت اول برگردونید .

موفق باشید :merci: :103: :8:

reza_asil
13-03-2009, 23:56
سلام با سپاس از زحمات همه دوستان بخصوص Dariush_Shahyar عزیز

در هنگام لمس آیکون یک ویبر کوچک ویک صدای ریز ایجاد می شه حالا می خواستم بدونم می شه ویبر باشه

ولی صدا نباشه ؟

ممنون

rl_totti
14-03-2009, 22:05
سلام با سپاس از زحمات همه دوستان بخصوص Dariush_Shahyar عزیز

در هنگام لمس آیکون یک ویبر کوچک ویک صدای ریز ایجاد می شه حالا می خواستم بدونم می شه ویبر باشه

ولی صدا نباشه ؟

ممنون

عزیز در قسمت setting
وارد profile
شوید بعد profile مورد نظر رو انتخاب و در نهایت edit کنید
در قسمت edit شما می تونید مقدار ویبره و همچنین صدای ریز رو تعیین کنید

katibe222
26-03-2009, 12:18
سلام بچه ها
خسته شدم ديگه
چرا هرچي داري و نداري رو تو My image نشون ميده مگر اينكه تو پوشه هايي در حافظه داخلي ذخيره كني
كسي راه حلي نداره؟

katibe222
26-03-2009, 12:25
سلام بچه ها
خسته شدم ديگه
چرا هرچي داري و نداري رو تو My image نشون ميده مگر اينكه تو پوشه هايي در حافظه داخلي ذخيره كني
كسي راه حلي نداره؟

hossein53
27-03-2009, 17:17
سلام بچه ها
خسته شدم ديگه
كسي راه حلي نداره؟

بله این واقعا یه مشکل اگه دوستان راه حلی دارند بفرمایند همه استفاده کنند

:8: :103: :merci:

romeo_1593
27-03-2009, 21:27
من به یه مشکلی برخوردم بسی خنده دار . هنوز نمی دونم وقتی از کییورد توی sms استفاده میکنم چجوری باید برم خط بعد ؟؟؟
کسی میدونه ؟؟؟

nooshvash
28-03-2009, 06:11
سلام
لطفا کمک کنید . نمی دونم چی شده وقتی ویوتی رو به کامپیوتر متصل می کنم پورت usb کامپیوتر کامل می پره و باید ریست کنم . دیگه کلافه شدم . یکی کمک کنه

hossein53
28-03-2009, 16:49
من به یه مشکلی برخوردم بسی خنده دار . هنوز نمی دونم وقتی از کییورد توی sms استفاده میکنم چجوری باید برم خط بعد ؟؟؟
کسی میدونه ؟؟؟

سلام دوست عزیز

شما در فسمت مسیج که هستی وقتی خواستی به خط بری کافیست به قسمت علامتها بری و

آیکون اینتر را انتخاب کنی ( همون نمادی که روی کیبرد کامپیوتر شما نماد اینتر است )

موفق باشی :merci: :103: :8:

hossein53
30-03-2009, 05:25
سلام بچه ها
خسته شدم ديگه
كسي راه حلي نداره؟

سلام
دوست عزیز تنها راهی که به نظرم میرسه اینه که شما تمام عکسها و فیلمهایی که میگیری رو در حافظه خارجی ضبط کنی و با حافظه داخلیت کاری نداشته باشی در این صورت با ورود به حافظه خارجی سرعت لود تصاویر و کلیپها بالا میباشد و میتوانید به راحتی آنها رو ویرایش کنید .

موفق باشید :merci: :103: :8:

arashamirlo
31-03-2009, 23:16
سلام
آيا توي اين گوشي مي توان gps داشت اگر كسي جواب درستي يا راه حلي براي اين قضيه داره لطف نمايد ارائه نمايد تا دعا گوي شما باشيم

romeo_1593
01-04-2009, 16:05
شما میتونید از gps خارجی استفاده کتید و با بلوتوث به این گوشی متصبش کنید . در حقیقت فقط از lcd و امکانات نمایشی این گوشی استفاده خواهد شد .

aber
09-04-2009, 10:38
سلام.
دوستان اين گوشي بعد عوض كردن فرم وير ديگه شبكه رو پيدا نميكنه.
كسي چيزي در مورد اين مشكل ميدونه؟

daynakopak
09-04-2009, 10:55
سلام.
دوستان اين گوشي بعد عوض كردن فرم وير ديگه شبكه رو پيدا نميكنه.
كسي چيزي در مورد اين مشكل ميدونه؟

چه پيغامي ميده؟
با ايرانسل هم چك كردين؟گوشيتون گارانتي داشت؟
اگر داشته ببرين گارانتي

amos
10-04-2009, 11:10
دوستان ايا راهي داره سرعت گوشي بره بالا.اصلا چيزه عجيبه وقتي ميري از تو رم همه چيز سريع مياد ولي وقتي مثلا ميري تو my image بيست ثانيه بايد وايسي....كسي ميدونه چيكار كنيم؟

Dariush_Shahyar
11-04-2009, 07:59
دوستان ايا راهي داره سرعت گوشي بره بالا.اصلا چيزه عجيبه وقتي ميري از تو رم همه چيز سريع مياد ولي وقتي مثلا ميري تو my image بيست ثانيه بايد وايسي....كسي ميدونه چيكار كنيم؟

دوست گرامي علني!!! نميشه اين كار رو كرد ولي در صفحات همين تاپيك فايل و توضيحاتي قرار دادم كه ميشه سرعت فريم ريت رو در تم سياه افزايش داد.مخصوصا لود كردن عكسها.به امتحانش مي ارزه.

از بك آپ غافل نشيد.

balayi
12-04-2009, 12:30
سلام آقا داریوش عزیز خسته نباشی.
گوشی من فایلها رو تو همه قسمتها write می کنه به جز قسمت pxo، اصلا" هیچ فایلی تو این قسمت وجود نداره، البته بك آپی که گرفتم فایلهاش هست ولی write نمیشه.
همچنین فایل LG Vector هم رایت نمیشه، اگه کمکم کنید ممنون میشم.

balayi
12-04-2009, 12:31
سلام آقا داریوش عزیز خسته نباشی.
گوشی من فایلها رو تو همه قسمتها write می کنه به جز قسمت pxo، اصلا" هیچ فایلی تو این قسمت وجود نداره، البته بك آپی که گرفتم فایلهاش هست ولی write نمیشه.
همچنین فایل LG Vector هم رایت نمیشه، اگه کمکم کنید ممنون میشم.

balayi
12-04-2009, 12:40
سلام دوستان خسته نباشید به خصوص آقا داریوش
گوشی من تو همه قسمتاش میشه write کرد ولی در قسمت pxo اصلا" هیچ فایلی write نمیشه و هیچ فایلی هم توش نیست.
قبلا" تو بک آپی که گرفتم فایلهای این قسمتو میخوام write کنم ولی eror میده. همچنین فایل LG vector هم write نمیشه.
اگه کمکم کنید ممنون میشم.

balayi
12-04-2009, 12:43
گوشی من تو همه قسمتاش میشه write کرد ولی در قسمت pxo اصلا" هیچ فایلی write نمیشه و هیچ فایلی هم توش نیست.
قبلا" تو بک آپی که گرفتم فایلهای این قسمتو میخوام write کنم ولی eror میده. همچنین فایل LG vector هم write نمیشه.

Dariush_Shahyar
13-04-2009, 07:43
قبلا" تو بک آپی که گرفتم فایلهای این قسمتو میخوام write کنم ولی eror میده. همچنین فایل lg vector هم write نمیشه.

دوست گرامي شما يك بار نرم افزار گوشي رو پاك و دوباره نصب كنيد.
و همچنين
براي هر تغييري عوض كردن lgapp به toto الزاميست.بعد از اين رفرش رو بزنيد و دسيكانكت بشيد تا دوباره مجبور به وصل شدن شويد تا efs مطابق با شرايط جديد گوشيتون بشه.
موفق باشيد.

975319
14-04-2009, 10:08
سلام.می دونم که جای پرسیدن سوال اینجا نیست...شما ببخشین..می خواستم بدونم که KE990 شکلکهای سونی اریکسون رو نشون میده؟دلیوری داره؟و می خواستم بدونم شما می دونین که توی رشت هم نمایندگی داره یا نه؟ یه دنیا ممنون:merci:

rl_totti
14-04-2009, 17:50
سلام.می دونم که جای پرسیدن سوال اینجا نیست...شما ببخشین..می خواستم بدونم که ke990 شکلکهای سونی اریکسون رو نشون میده؟دلیوری داره؟و می خواستم بدونم شما می دونین که توی رشت هم نمایندگی داره یا نه؟ یه دنیا ممنون:merci:

من نمیدونم چرا مسئولین سایت مدیر ووسه بخش الجی نمیزارن
اینجوری تایپیک های متنوع و خوب و جونداری به پا میشه و مثل این دوستمون افراد از همه جا رونده نمیشن که سوالشونو اینجا بپرسن

شکلک ها رو اگه براتون بفرستن نشون میده ولی شما جداگانه نمیتونین ببینین و بفرستین
دلیوری داره
نمایندگی رسم پارس کامتل هست که اونم همه جا نمایندگی داره

daynakopak
16-04-2009, 13:56
من نمیدونم چرا مسئولین سایت مدیر ووسه بخش الجی نمیزارن
اینجوری تایپیک های متنوع و خوب و جونداری به پا میشه و مثل این دوستمون افراد از همه جا رونده نمیشن که سوالشونو اینجا بپرسن

صحبتهايي شده و ان شالله به زودي اقدام خواهد شد

Eng.Mortaza
04-06-2009, 12:08
سلام خدمت ویوتی داران عزیز بخصوص KE990 هاشون

این هم تقویم هجری شمسی برای ویوتی به همراه یک ساعت زیبا

دانلود کنید و با استفاده از EFS اون رو در مسیر LGAPP>Media>swf رایت کنید.
در EFS گزینه ی Disconnect رو بزیند و گوشی ریست می شود.

این ساعت به جای ساعت آنالوگ قرار می گیره
در آخر به قسمت Screen در تنظیمات ویوتی برید، سپس قسمت Clock & Calender و Analog رو انتخاب کنید و save رو بزنید.

امیدوارم لذت ببرید.

بک آپ یادتون نره

Eng.Mortaza
04-06-2009, 12:13
این هم یه تقویم و ساعت زیبای دیگه
ساعت گل ویندوز ویستا

باز هم به همون آدرس رفته و همون کارها رو بکنید

امیدوارم لذت ببرید

daynakopak
10-06-2009, 23:29
يه سوال؟
ميشه تو ويوتي از والپيپر هاي فلش استفاده كرد؟يعني يه فايل فلش رو به عنوان والپيپر قرار داد؟اگر ميشه چطوري ميشه؟

Dariush_Shahyar
11-06-2009, 10:04
يه سوال؟
ميشه تو ويوتي از والپيپر هاي فلش استفاده كرد؟يعني يه فايل فلش رو به عنوان والپيپر قرار داد؟اگر ميشه چطوري ميشه؟

دوست گرامی دو راه دارید:

1.با efs که موبایل رو به شدت کند می کنه.

2.با نصب تم سونی اریکسون .که به جای یک بک گراند در این فایل فلش خودتون به اون نام تغییر بدید.
به داخل پوشه بکگراند در این تم مراجعه کنید.به فایل فلش هست.فایل خودرو جایگزین اون نمائید.

mohsenaliyaser
11-06-2009, 10:26
سلام
لطفا کمک کنید . نمی دونم چی شده وقتی ویوتی رو به کامپیوتر متصل می کنم پورت usb کامپیوتر کامل می پره و باید ریست کنم . دیگه کلافه شدم . یکی کمک کنه

تغریباً ساده ولی با کمی کلافگی و حوصله آدم رو سر می بره برای این کار بر روی مای کامپیوتر خود رات کلیک کرده و گزینه manage را انتخاب کنید و بعد به قسمت device manager رفته و گزینه scn for hardware را انتخاب کنید. در صورت شناسایی دوباره usb فعال می شود.
ولی اگه فعال نشد به من خبر بده

daynakopak
12-06-2009, 08:32
دوست گرامی دو راه دارید:

1.با efs که موبایل رو به شدت کند می کنه.

2.با نصب تم سونی اریکسون .که به جای یک بک گراند در این فایل فلش خودتون به اون نام تغییر بدید.
به داخل پوشه بکگراند در این تم مراجعه کنید.به فایل فلش هست.فایل خودرو جایگزین اون نمائید.

مگر تمهاي سوني اريكسون رو ويوتي نصب ميشه؟
من امتحان كردم نشد؟!!!
ميشه روش كار رو يكم باز تر توضيح بديد؟
من متوجه نشدم چطوري بايد از تم سوني براي اينكار استفاده كنم!:023:

Dariush_Shahyar
14-06-2009, 07:18
مگر تمهاي سوني اريكسون رو ويوتي نصب ميشه؟
من امتحان كردم نشد؟!!!
ميشه روش كار رو يكم باز تر توضيح بديد؟
من متوجه نشدم چطوري بايد از تم سوني براي اينكار استفاده كنم!:023:

نه دوست گرامی.منظور تمی به نام سونی اریکسون بود.این تم گوشیهای واکمن سونی اریکسون استکه مخصوص ال جی اس!!!!!!!!!!!!!!!!!

daynakopak
19-06-2009, 08:04
خب داريوش جان همشهري گرامي شما كه زحمت كشيدي جواب دادي لطف مي كردي نمونه اين تم رو هم ميذاشتي
اگر فرصت كردي روش كار رو توضيح بده ببينم چجورياست

daynakopak
22-06-2009, 22:09
خوب سوال قبلي كه بي جواب موند
مي گم داريوش جان اين ويوتي افزايش صدا نمي خوره؟
صداي پخش موزيكش خيلي كمه ولي تو ويديو ها و فيلمهايي كه ضبط كرده صداش خيلي بلنده
اگر بشه صداي پخش موزيكش رو هم بلند كرد خوب ميشه
در ضمن اگر روش كار با همين نرم افزار هك رو هم بصورت تصويري بتوني بذاري خيلي خوب ميشه
در ضمن كليه كارهايي هم كه ميشه توسط هك انجام داد بگو ببينيم هك كردنش صرف مي كنه يا نه

Dariush_Shahyar
05-07-2009, 17:10
خوب سوال قبلي كه بي جواب موند
مي گم داريوش جان اين ويوتي افزايش صدا نمي خوره؟
صداي پخش موزيكش خيلي كمه ولي تو ويديو ها و فيلمهايي كه ضبط كرده صداش خيلي بلنده
اگر بشه صداي پخش موزيكش رو هم بلند كرد خوب ميشه
در ضمن اگر روش كار با همين نرم افزار هك رو هم بصورت تصويري بتوني بذاري خيلي خوب ميشه
در ضمن كليه كارهايي هم كه ميشه توسط هك انجام داد بگو ببينيم هك كردنش صرف مي كنه يا نه

باید عرض کنم ولی طبق بررسی نظریات دیگر کاربرانی که ویوتی داشتند بگم که اصلا نتایج یکسان نبوده.
یکی راضی بوده یکی راضی نبوده.یکی عالی شده دیگری اصلا فرقی نکرده اون یکی دیگه میگه به خرخر افتاده.حالا اگه می خوای بزارم.البته تو نت فراوون یافت میشه راه کارش.
البته حالا من یه راه کار میگم در حد تیم ملی فوتبال برزیل و سریال لاست!!!!!!!

تنها کافیست فایل Mp3 رو به wma کانورت کنی.معجزه میکنه.به کسی نگی خودم کشفیدم!!!!رو 3 ویوتی به طرز وحشتناکی جوابیده.

برای آموزش هک چشم.در آینده ای نزدیک.
هک بیشتر برای تغییر جلوه استفاده میشه.
چشم.

akbar_b
02-08-2009, 03:29
سلام خدمت آقا داریوش و تشکر از زحمات بسیار یه سوال داشتم نرم افزار efs که تو همه ترفنداتون هست چیه و از کجا میشه دانلودش کرد؟

Dariush_Shahyar
02-08-2009, 07:37
نرم افزاریست برای دخل و تصرف فایلهای سیستم گوشی ویوتی تون.

این لینک دانلوده.

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=220765&d=1234348625

قبل از هر اقدامی اطلاعات خود را افزایش دهید.

mortyfor
04-08-2009, 20:58
با عرض سلام و خسته نباشید
گوشی من KE990 به ورژن 10f میباشد
تم گوشی را تغییر دادم
اشتباهم این بود که بکاب نگرفتم
حالا میخوام به حالت اورجینال برگرده
از دوستان به خصوص آقا داریوش تقاضا دارم فایل قسمت بکاب تم را برای من بگذارید
با کمال تشکر

amir2888
09-08-2009, 08:55
عزیز در قسمت setting
وارد profile
شوید بعد profile مورد نظر رو انتخاب و در نهایت edit کنید
در قسمت edit شما می تونید مقدار ویبره و همچنین صدای ریز رو تعیین کنید

گزينه اي وجود نداره كه صدارو كلا قطع كنه
من ميخوام وقتي رو ايكون ها ميرم هيچ صدايي نده.لطفا راهنمايي ام كنيد

amir2888
09-08-2009, 09:00
سلام
ميخواستم بدونم تو گوشي ku990 وقتي دارم اس ام اس ميدم نميشه صفحه گوش افقي بشه و ضمنا مثل همه گوشي هاي تاچ تمام حروف انگليسي نشون داده بشه.يعني واسه هر حرف 1 ايكون وجود داشته باشه نه اينكه واسه تاپ حرف b دو بار ايكون 2 رو بزنم

راهي وجود داره تا همه اكون ها نشون داده بشه؟

amir2888
09-08-2009, 09:07
سلام
ميخواستم بدونم تو گوشي ku990 وقتي دارم اس ام اس ميدم نميشه صفحه گوش افقي بشه و ضمنا مثل همه گوشي هاي تاچ تمام حروف انگليسي نشون داده بشه.يعني واسه هر حرف 1 ايكون وجود داشته باشه نه اينكه واسه تاپ حرف b دو بار ايكون 2 رو بزنم

daynakopak
09-08-2009, 22:09
سلام

چرا میشه
همون بالا یک گزینه هست که نوشته کیبورد
اگر اونو بزنید می تونید صفحه کلید کامل داشته باشید و بصورت افقی

Dariush_Shahyar
19-08-2009, 17:58
سلام
نمیدونم بگم ترفند یا نه.ولی اینو میدونم که بعد مدت مدیدی گفتم مطلبی عرض کنم.

گاهی وقتا پیش میآد که بخواهید بک گراند موبایلون رو واضحتر ببینید چون فلش های رو صفحه نمایش کمی چشم رو اذیت می کنه.لذا مدت کوتاهی دکمه خاموش رو فشار بدید تا قبل از اینکه عمل خاموش شدن رخ بده به حذف موقتی اون فلش ها بپردازید.وقتی دوباره وارد منو شوید و از منوها خارج بشید دوباره به حالت اول بر میگرده.

mona_re.re
03-09-2009, 19:51
سلام می خواستم یه سوال بپرسم گوشی من ke990 هست ولی تو برنامه ی lg suite مدیریت اس ام اس ها نیست.برنامه ی دیگه ای هست که اس ام اس منیجر گوشی ویوتی باشه؟:ambulance:

Dariush_Shahyar
29-09-2009, 12:29
سلام می خواستم یه سوال بپرسم گوشی من ke990 هست ولی تو برنامه ی lg suite مدیریت اس ام اس ها نیست.برنامه ی دیگه ای هست که اس ام اس منیجر گوشی ویوتی باشه؟:ambulance:

سلام تا این لحظه من ندیدم برنامه مدیریت اس ام اس باشه که گوشی ویوتی رو پشتیبانی کن.اگه یافتم میزارم

Amir_dre
25-10-2009, 19:25
تنها کافیست فایل Mp3 رو به wma کانورت کنی.معجزه میکنه.به کسی نگی خودم کشفیدم!!!!رو 3 ویوتی به طرز وحشتناکی جوابیده.

برای آموزش هک چشم.در آینده ای نزدیک.
هک بیشتر برای تغییر جلوه استفاده میشه.
چشم.
من یجا خوندم که ویوتی فایل های Wav رو بسیار با کیفیت تر از نوکیا و سونی اریکسون پخش میکنه دوستان یه تستی کنن

Dariush_Shahyar
25-10-2009, 19:43
من یجا خوندم که ویوتی فایل های wav رو بسیار با کیفیت تر از نوکیا و سونی اریکسون پخش میکنه دوستان یه تستی کنن

بله بسیار هم عالی پخش میکنه ولیکن به نظر من حجم فایل wav نمیصرفه بهش

darkness prince
10-12-2009, 16:39
ghose nakhor,boro too ghesmat symbol oonja axe oon feleshi ke rooye dokmeye Entere keyborde camputeretam hast ro bezan,mire khate baad.:8:

darkness prince
10-12-2009, 16:47
salam be hameye doostaye gol,mikham in skine jadide player va halat cameraye doorbino berizam too gushim,ama vaghti write ro mizanam eror mide vase copy kardane font ham hamin moshkelo daram.komakam konin mamnoon misham

sahra2064
16-12-2009, 12:07
salam daryush jan
ghorbune dastet
vaghean marekei
faghat ye soal dadash
in klame dal tu halate keyboard vojud nadare
chikar konam be jaye zal,dal biad??
daram V10g ro download mikonam
in ro nasb konam hal mshe??
lotfan komakam ...
mer30

Dariush_Shahyar
20-12-2009, 10:20
salam daryush jan
ghorbune dastet
vaghean marekei
faghat ye soal dadash
in klame dal tu halate keyboard vojud nadare
chikar konam be jaye zal,dal biad??
Daram v10g ro download mikonam
in ro nasb konam hal mshe??
Lotfan komakam ...
Mer30

سلام لطفا به فارسی بنویسید.این خلاف قوانینه.
بله درست میشه

hamedevil4
03-02-2010, 12:42
مگه سايز برنامه هاي ke990 240*400 نيست
چرا بازي هارو درست اجرا نميكند

چرا برنامه جاوارو مثل ttpod از برنامه خارج ميشه
http://gallery.mobile9.com/f/1104871/

hamedevil4
07-02-2010, 21:28
كمك از همه اساتيد بلنگو گوشي كه صداي تماس گيرنده مياد صداش وقتي روي 6و7 است صدا پايتن است وقتي روي 5 مي گذاري بلندتر مي شود همان بلونگوي كه شماره ميگيري سداي بوق مياد توش

Dariush_Shahyar
09-02-2010, 17:06
كمك از همه اساتيد بلنگو گوشي كه صداي تماس گيرنده مياد صداش وقتي روي 6و7 است صدا پايتن است وقتي روي 5 مي گذاري بلندتر مي شود همان بلونگوي كه شماره ميگيري سداي بوق مياد توش

بنظر من شما یه بار مستر ریست کن.از دفترچه تلفنت یه بک آپ بگیر بعد وارد منو مخفی شو و بر روی factory reset کلیک کن.(تمام فایلهای گوشیت پاک میشه ها)
کد در صفحات اول این بخش قرار داده شده.

hamedevil4
10-02-2010, 08:52
مشكلم حل كردم ولي ريت فكتر جواب نداد

nnnnz
11-02-2010, 20:39
2.به قسمت device test برید.
3.وارد قسمت zoran a5c test بشید.
4.وارد قسمت setting zoran بشید.
5.camera setting
6.به قسمت face tracking mode برید و اونو رو گزینه on قرار بدید.
7.به قسمت zoran a5c test بر گردید.
آقا بعد این کار چی کار کنم همین طور عکس میمونه و در نمیاد . باید باتری شو در بیاری تا از این وضع بیاد بیرون .

nnnnz
12-02-2010, 16:48
اینو که جواب ندادین حالا این ببخشید ان گوشی من عکسها رو نمیزاره رو home scren میگه memory fuol چیکار کنم .
راستی نرم افزارم که باز نمیکنه بعد از بک آپ برداشتن .
در زمن چطور یه رست کلی از بیخش بکنم .

Dariush_Shahyar
09-05-2010, 16:17
مگه سايز برنامه هاي ke990 240*400 نيست
چرا بازي هارو درست اجرا نميكند

چرا برنامه جاوارو مثل ttpod از برنامه خارج ميشه
http://gallery.mobile9.com/f/1104871/

به خاطر اینکه بعضی از نرم افزارهای جاوا فقط برای برند خاصی نوشته میشن.

Dariush_Shahyar
09-05-2010, 16:19
آقا بعد این کار چی کار کنم همین طور عکس میمونه و در نمیاد . باید باتری شو در بیاری تا از این وضع بیاد بیرون .

متاسفانه هنوز نتونستم برای این کار چیزی پیدا کنم

Mahdir2
17-05-2010, 12:54
اقا داریوش اگه ناراحت نمیشید:55::55: میخواستم بگم من گوشیم no sech file or directory میده البته تو سایت ....... این طوری شد :14::14::14::14::14:اگه میشه بگید چکارش کنم که درست شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی از گارانتی خارجه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امید وارم زود تر جواب بدید........:020::020::020:

Mahdir2
17-05-2010, 12:55
اخ راستی گوشیم ke990

haditnt
20-05-2010, 09:31
سلام دوستان
صفحه كليد گوشيم دال و پ رو نداره ميخواستم بپرسم ميشه واسش كاري كرد يانه؟
ممنون:atten::atten:

Mahdir2
22-05-2010, 14:21
:atten::atten::atten::atten::atten: اقا داریوش میشه اون طر فند ی که میخواستی به یکی بگی توno sech file باید چکار کرد به مام بگی

Constantine
29-05-2010, 15:19
دوستان من سوال دارم!:26:

1. یکی اینکه من چطوری میتونم یه فرمت اساسی رو گوشی بکنم مثل reset factory اما sms هام پاک نشه؟

2. دو اینکه آیا میشه تنظیم کرد sms ها توی مموری کارت ذخیره بشه؟

3. میشه آنتن دهی رو با آپگرید افزایش داد؟

از اونجا که در سی فروم دیگه این سوالها رو مطرح کردم و کسی جواب نداد امیدوارم اینجا یکی جوابمو بده..

دست همه درد نکنه..:9:

Mahdir2
01-06-2010, 10:47
الووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو و اقا دارییییییییییییییییییوش کجاییییییییی:26:

Dariush_Shahyar
04-06-2010, 13:45
سلام دوستان
صفحه كليد گوشيم دال و پ رو نداره ميخواستم بپرسم ميشه واسش كاري كرد يانه؟
ممنون:atten::atten:

دوست عزیز شما باید گوشیتونو ببرید نمایندگی و آپدیتش کنید. درست میشه

Dariush_Shahyar
04-06-2010, 13:46
:atten::atten::atten::atten::atten: اقا داریوش میشه اون طر فند ی که میخواستی به یکی بگی توno sech file باید چکار کرد به مام بگی

من متوجه منظورتون نشدم.میشه بیشتر توضیح بدید

Dariush_Shahyar
04-06-2010, 13:52
دوستان من سوال دارم!:26:

1. یکی اینکه من چطوری میتونم یه فرمت اساسی رو گوشی بکنم مثل reset factory اما sms هام پاک نشه؟

2. دو اینکه آیا میشه تنظیم کرد sms ها توی مموری کارت ذخیره بشه؟

3. میشه آنتن دهی رو با آپگرید افزایش داد؟

از اونجا که در سی فروم دیگه این سوالها رو مطرح کردم و کسی جواب نداد امیدوارم اینجا یکی جوابمو بده..

دست همه درد نکنه..:9:

1-نمیشه همه چیز میپره.برای فرمت اساسی وارد منو مخفی بشید اونجا گزینه اش هست.

2-نه مسیجها نمیشه.مخصوصه جاوا رو من ندیدم که بشه.

3-آنتن دهی معمولا مشکل نرم افزاری نیست.از سیم کارت جدید استفاده بشه .......پایه های سیم کارتو تمیز کنید و غیره

Mahdir2
06-06-2010, 11:38
اقا داریوش سلام j.تو پیغام واضح تر میگم واقعا ممنون که کمک میکنید:54::54:

Mahdir2
14-06-2010, 12:03
این فن برای بالا بردن کیفیت دوربین ویوتی هست خوب اول کد مخفی رو بگیرید چون من گوشیم دستم نیست شاید تو نوشتن گزینه ها کمی اشتب کنم خوب گزینه ی دوم رو بزنید باید یه همچین چیز هایی باشه Divise بعد به قسمت زوران ا پنج برید zoran a5 به قسمت زوران سیتینگ برید zoran siting سپس گزینه ی اول رو انتخاب کرده مقدار 5M رو بزنید یه بار C رو بزنید بعد گزینه ی دوم رو بزنید ومقدار 95 رو انتخاب کنید:022::022:

Mahdir2
03-07-2010, 09:07
:35::16:19::19:ببخشید کسی میدونه چطوری باید از ویوتی به عنوان مودم استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:
:4::54::39::17::022::52::38::52::38::16::021::50:: atten::33::46::015::13:

Mahdir2
21-07-2010, 22:29
پیدا کردم کدش #99*

Mahdir2
25-07-2010, 01:01
اموزش گوگل مپ ویوتی بصورت کامل قبل از هر چیز شما باید به منو برید رو ایکون بازی ها وبرنامه ها روی تنظیمات و افزودن مورد جدید در این جا یه اسم بدید مثل جی پی ار اس حالا باید ادرس ای پی ...... بدید مال ایرانسل اینه 010.131.026.138 برای در گاه باید کد 8080 رو وارد کنید تمام دیگه گوشی شما به جی پی اس وسایر چیز ها اتصال داره .حالا از این برنامه که میزارم استفاده کنید اگه ورژن های دیگشو هم داری لطفا بزارید .... اگه مال هوا شناسی وچیزهای دیگشم دارید بزارید که عالیه :bb::bm::bt:

Mahdir2
27-07-2010, 23:06
کسی راه حلی برای افزایش سرعت اینترنت این گوشی نداره

kamran_dotnet
04-08-2010, 14:34
سلام بازي هاي اين گوشي رو هم داريد؟

منوچهر ز
01-09-2010, 10:17
راهنمای نصب تم در ویوتی

Dariush_Shahyar
02-11-2010, 13:40
سلام بازي هاي اين گوشي رو هم داريد؟

دوست گرامی یک نگاه به بخش بازیهای گوشی ال جی بندازید

weldingbooks
04-01-2011, 01:39
با سلام و تشکر از شما و بخصوص از داریوش عزیز بنده به تازگی ویوتی گرفتم دوتا مشکل دارم 1 نرم افزار بانک پارسیان را وقتی نصب و اجرا می کنم گوشی ری استارت می شود 2 روز اول و دوم گوشی پی در پی ری استارت می شد ( هنگام کار باگوشی شاید 5 بار در هرساعت )